Futsal

reklama

©koFL9 - Východní Čechy - divize E



Východní Čechy - divize E




1.kolo: Výsledky z turnajů 1.kola musí být zaslány emailem na ředitelství SkoFL9 nejpozději do 15.11.2017

1/ E7-Z© Mládeľnická Trutnov, E18-Z© V Domcích Trutnov, E17-Z© ©kolní Vrchlabí, E8-Z© a M© Studenec, E2-Jiráskovo gymnázium Náchod
výsledky:
postupují:

2/ E3-GYBON Hradec Králové, E16-Zą a Mą Pardubice-Ohrazenice, E11-Z© Daąice
výsledky: E16-Zą a Mą Pardubice-Ohrazenice - E11-Z© Daąice 11:0 (6:0), E3-GYBON Hradec Králové - E16-Zą a Mą Pardubice-Ohrazenice 5:4 (2:1), E3-GYBON Hradec Králové - E11-Z© Daąice 9:2 (2:2)
postupují: E3-GYBON Hradec Králové a E16-Zą a Mą Pardubice-Ohrazenice

3/ E14-Z© Třemoąnice, E12-Gymnázium Josefa Ressela Chrudim, E5-Z© Smetanova Hlinsko
výsledky: E14-Z© Třemoąnice - E5-Z© Smetanova Hlinsko 7:1 (3:0), E5-Z© Smetanova Hlinsko - E12-Gymnázium Josefa Ressela Chrudim 1:6 (0:2), E14-Z© Třemoąnice - E12-Gymnázium Josefa Ressela Chrudim 3:4 (2:3)
postupují: E12-Gymnázium Josefa Ressela Chrudim a E14-Z© Třemoąnice

4/ E13-Z© Palackého Moravská Třebová, E6-Z© Aloise Jiráska Lanąkroun, E19-Z© Jiráskova Vysoké Mýto
výsledky: E6-Z© Aloise Jiráska Lanąkroun - E13-Z© Palackého Moravská Třebová 3:6 (1:2), E19-Z© Jiráskova Vysoké Mýto - E6-Z© Aloise Jiráska Lanąkroun 9:1 (3:0), E19-Z© Jiráskova Vysoké Mýto - E13-Z© Palackého Moravská Třebová 5:3 (3:1)
postupují: E19-Z© Jiráskova Vysoké Mýto a E13-Z© Palackého Moravská Třebová

5/ E4-Masarykova Z© Polička, E10-Z© Na Lukách Polička, E15-Gymnázium Polička, E1-Z© Bystré
výsledky: E1-Z© Bystré - E4-Masarykova Z© Polička 4:2 (1:1), E15-Gymnázium Polička - E10-Z© Na Lukách Polička 5:1 (1:0), E15-Gymnázium Polička - E4-Masarykova Z© Polička 4:1 (1:1), E1-Z© Bystré - E10-Z© Na Lukách Polička 7:0 (2:0), E15-Gymnázium Polička - E1-Z© Bystré 2:5 (1:4), E4-Masarykova Z© Polička - E10-Z© Na Lukách Polička 1:0 (0:0)
postupují: E1-Z© Bystré a E15-Gymnázium Polička




2.kolo: Výsledky z turnajů 2.kola musí být zaslány emailem na ředitelství SkoFL9 nejpozději do 31.12.2017

A/ E3-GYBON Hradec Králové, E16-Zą a Mą Pardubice-Ohrazenice, E12-Gymnázium Josefa Ressela Chrudim, E14-Z© Třemoąnice
výsledky:
postupují:

B/ E19-Z© Jiráskova Vysoké Mýto, E13-Z© Palackého Moravská Třebová, E1-Z© Bystré, E15-Gymnázium Polička
výsledky:
postupují:






Finále Divize:
Vítěz A, Vítěz B, Vítěz 1
Podrobnosti zde

Bookmark this on Google Bookmark this on Facebook Bookmark this on Delicious submit to reddit Add this page to Mister Wong Top Články Jaggni to! Přidej odkaz na Bookmarky.cz Linkuj si ! pridej.cz poąli na vybrali.sme.sk



reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáľe
Youtube
> přihláąení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radioľurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate