Futsal

reklama

©koFL9 - Jiľní Morava - divize H



Jiľní Morava - divize H




1.kolo: Výsledky z turnajů 1.kola musí být zaslány emailem na ředitelství SkoFL9 nejpozději do 15.11.2017

1/ H3-Z© Mládeľe Znojmo, H10-Z© náměstí Republiky Znojmo, H32-Z©aM© Tasovice, H18-Z© ©anov
výsledky: H3-Z© Mládeľe Znojmo - H32-Z©aM© Tasovice 3:3 (0:2), H10-Z© náměstí Republiky Znojmo - H18-Z© ©anov 7:1 (3:1), H3-Z© Mládeľe Znojmo - H18-Z© ©anov 14:0 (9:0), H10-Z© náměstí Republiky Znojmo - H32-Z©aM© Tasovice 1:2 (0:1), H32-Z©aM© Tasovice - H18-Z© ©anov 9:1 (4:1), H3-Z© Mládeľe Znojmo - H10-Z© náměstí Republiky Znojmo 3:3 (1:2)
postupují: H32-Z©aM© Tasovice

2/ H25-Z© Komenského Hustopeče, H1-Z© Velké Pavlovice, H33-Z© Kobylí, H20-Z© Slovácká Břeclav
výsledky: H25-Z© Komenského Hustopeče - H1-Z© Velké Pavlovice 6:2 (2:1), H25-Z© Komenského Hustopeče - H20-Z© Slovácká Břeclav 3:3 (1:2), H1-Z© Velké Pavlovice - H20-Z© Slovácká Břeclav 2:3 (0:2), H33-Z© Kobylí se nezúčastnila
postupují: H25-Z© Komenského Hustopeče

3/ H6-Z© Bednářova Brno, H31-TZ© Kuldova, H2-Z© Herčíkova Brno, H13-Z© a M© Merhautova Brno
výsledky: H6-Z© Bednářova Brno - H31-TZ© Kuldova 10:1 (5:1), H2-Z© Herčíkova Brno) - H13-Z© a M© Merhautova Brno 10:2 (4:2), H6-Z© Bednářova Brno - H13-Z© a M© Merhautova Brno 11:2 (5:2), H31-TZ© Kuldova - H2-Z© Herčíkova Brno 1:5 (1:3), H13-Z© a M© Merhautova Brno - H31-TZ© Kuldova 6:7 (3:4), H6-Z© Bednářova Brno - H2-Z© Herčíkova Brno 9:0 (5:0)
postupují: H6-Z© Bednářova Brno a H2-Z© Herčíkova Brno

4/ H8-Z© Janouąkova Brno, H30-Z© Holzova Brno, H24-Z© a M© Olbramovice, H19-Z© Eliąky Přemyslovny
výsledky: H8-Z© Janouąkova Brno - H30-Z© Holzova Brno 15:1 (8:0), H19-Z© Eliąky Přemyslovny - H24-Z© a M© Olbramovice 3:0 (3:0), H24-Z© a M© Olbramovice - H8-Z© Janouąkova Brno 0:16 (0:9), H30-Z© Holzova Brno - H19-Z© Eliąky Přemyslovny 4:5 (0:3), H24-Z© a M© Olbramovice - H30-Z© Holzova Brno 2:6 (1:2), H8-Z© Janouąkova Brno - H19-Z© Eliąky Přemyslovny 23:2 (9:1)
postupují: H8-Z© Janouąkova Brno a H19-Z© Eliąky Přemyslovny

5/ H7-Z© Krásného Brno, H29-Z© Masarova, H21-Z© A M© Tasov, H23-Z© Vejrostova Brno
výsledky: H7-Z© Krásného Brno - H29-Z© Masarova 5:3 (4:3), H29-Z© Masarova - H23-Z© Vejrostova Brno 0:5 (0:2), H7-Z© Krásného Brno - H23-Z© Vejrostova Brno (1:2), H21-Z© A M© Tasov se nezúčastnila
postupují: H23-Z© Vejrostova Brno a H7-Z© Krásného Brno

6/ H5-Z© Hudcova Brno, H28-Gymnázium tř. Kpt. Jaroąe Brno, H11-Z© Bakalovo nábřeľí Brno, H4-Z© Novolíąeňská Brno
výsledky: H5-Z© Hudcova Brno - H28-Gymnázium tř. Kpt. Jaroąe Brno 3:0, H11-Z© Bakalovo nábřeľí Brno - H4-Z© Novolíąeňská Brno 3:2, H28-Gymnázium tř. Kpt. Jaroąe Brno - H11-Z© Bakalovo nábřeľí Brno 1:8, H4-Z© Novolíąeňská Brno - H28-Gymnázium tř. Kpt. Jaroąe Brno 14:0, H5-Z© Hudcova Brno - H4-Z© Novolíąeňská Brno 1:4, H11-Z© Bakalovo nábřeľí Brno - H5-Z© Hudcova Brno 1:4
postupují: H4-Z© Novolíąeňská Brno a H5-Z© Hudcova Brno

7/ H16-Masarykova Z© a M© Zemědělská Brno, H27-CMcZ© Lerchova Brno, H17-CMGaSO©Pg Brno
výsledky: H17-CMGaSO©Pg Brno - H16-Masarykova Z© a M© Zemědělská Brno 0:0, H27-CMcZ© Lerchova Brno - H17-CMGaSO©Pg Brno 2:7, H27-CMcZ© Lerchova Brno - H16-Masarykova Z© a M© Zemědělská Brno 1:13
postupují: H16-Masarykova Z© a M© Zemědělská Brno a H17-CMGaSO©Pg Brno

8/ H12-Z© Sportovní Uherské Hradiątě, H15-Z© Kvasice, H22-CZ© a M© ve Zlíně, H9-Katolická Z© v Uherském Brodě, H26-Z© Slavičín Vlára
výsledky: H9-Katolická Z© v Uherském Brodě - H12-Z© Sportovní Uherské Hradiątě 1:6 (1:2), H15-Z© Kvasice a CZ© a H22-CZ© a M© ve Zlíně se omluvili, ľe nedorazili. H26-Z© Slavičín Vlára nedorazil a neomluvila se.
postupují: H12-Z© Sportovní Uherské Hradiątě



2.kolo: Výsledky z turnajů 2.kola musí být zaslány emailem na ředitelství SkoFL9 nejpozději do 31.12.2017

A/ H32-Z©aM© Tasovice, H2-Z© Herčíkova Brno, H23-Z© Vejrostova Brno, H16-Masarykova Z© a M© Zemědělská Brno
výsledky:
postupují:

B/ H25-Z© Komenského Hustopeče, H5-Z© Hudcova Brno, H8-Z© Janouąkova Brno, H7-Z© Krásného Brno
výsledky:
postupují:

C/ H6-Z© Bednářova Brno, H17-CMGaSO©Pg Brno, H4-Z© Novolíąeňská Brno, H19-Z© Eliąky Přemyslovny
výsledky:
postupují:






Finále Divize:
Vítěz A, Vítěz B, Vítěz C, H12-Z© Sportovní Uherské Hradiątě

Podrobnosti zde

Bookmark this on Google Bookmark this on Facebook Bookmark this on Delicious submit to reddit Add this page to Mister Wong Top Články Jaggni to! Přidej odkaz na Bookmarky.cz Linkuj si ! pridej.cz poąli na vybrali.sme.sk



reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáľe
Youtube
> přihláąení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radioľurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate