Futsal

reklama

©koFL7 - Praha - Divize A


©koFL7 - Divizní finále - chlapci




Praha - Divize A

Střední Čechy - divize B

Západní Čechy - divize C

Severní Čechy - divize D

Východní Čechy - divize E

Severní Morava - divize F

Jiľní Čechy - divize G

Jiľní Morava - divize H


 


Praha - Divize A

pátek 27.ledna od 9:00, SH Jedenáctka VS, Praha 11 (4), Mírového hnutí 2385/3

Účastníci: A3-Z© Mendelova, A5-Z© Marjánka Praha, B6-I. Z© Říčany

Výsledky:

A5-Z© Marjánka Praha - A3-Z© Mendelova 12:3 (5:2)

A5-Z© Marjánka Praha - B6-I. Z© Říčany 13:1 (6:0)

A3-Z© Mendelova - B6-I. Z© Říčany 6:1 (1:0)



postupuje: A5-Z© Marjánka Praha


 


Střední Čechy - Divize B



Účastníci: B9-Z© Beroun, B5-2. Z© Dobříą, Vítěz 3

Výsledky:





postupuje:




 


Západní Čechy - divize C



Účastníci: Vítěz 1, C2-Z© a Z© ©vihov, C5-10. Z© Plzeň

Výsledky:





postupuje:




 


Severní Čechy - divize D

Úterý 7.3.2017 od 9,15 hod ve SH Teplice.

Účastníci: D28-Z© Prokopa Holého Louny, D15-Z© Edisonova Teplice, D2-Z© Slovanka Česká Lípa, D8-Z© BARVÍŘSKÁ Liberec

Výsledky:

09,15 hod ... Edisonova Teplice – Slovanka Česká Lípa

09,40 hod ... Prokopa Holého Louny - Barvířská Liberec

11,05 hod ... Barvířská Liberec – Edisonova Teplice

11,30 hod ... Slovanka Česká Lípa - Prokopa Holého Louny

12,55 hod ... Barvířská Liberec – Slovanka Česká Lípa

13,20 hod ... Prokopa Holého Louny - Edisonova Teplice



postupuje:




 


Východní Čechy - divize E



Účastníci: E6-Z© a Z© Pardubice-Ohrazenice - E10-Z© SEVER Hradec Králové, E3-Masarykova Z© Polička, E1-Gymnázium Polička

Výsledky:





postupuje:



 


Severní Morava - divize F

Středa 25. ledna, SH V©B TU Ostrava

Účastníci: F17-Z© Sluneční ©umperk, F13-Z©aG Vítkov, F4-Z© Jana ©oupala Ostrava, F24-Z© Gen. Píky Ostrava

Výsledky:

8:30 F4-Z© Jana ©oupala Ostrava - F24-Z© Gen. Píky Ostrava

9:10 F17-Z© Sluneční ©umperk - F13-Z©aG Vítkov

9:50 F4-Z© Jana ©oupala Ostrava - F17-Z© Sluneční ©umperk

10:30 F24-Z© Gen. Píky Ostrava - F13-Z©aG Vítkov

11:10 F17-Z© Sluneční ©umperk - F24-Z© Gen. Píky Ostrava

11:50 F4-Z© Jana ©oupala Ostrava - F13-Z©aG Vítkov



postupuje:




 


Jiľní Čechy - divize G



Účastníci: Vítěz 1, Druhý 1, Vítěz 2, Druhý 2

Výsledky:





postupuje:




 


Jiľní Morava - divize H

28.2. Brno-Vodova, od 9:00

Účastníci: H10-Z© Novolíąeňská, H3-Z© Bednářova, H17-Z© Slovácká Břeclav

Výsledky:

9:00 - ©koFL9 ... H2-Z© Holzova Brno - H9-Z© Novolíąeňská Brno

9:40 - ©koFL9 ... H3-Z© Bednářova Brno - H17-Z© Slovácká Břeclav

10:20 - ©koFL7 ... H10-Z© Novolíąeňská Brno - H17-Z© Slovácká Břeclav



10:50 - ©koFL9 ... H2-Z© Holzova Brno - H17-Z© Slovácká Břeclav

11:30 - ©koFL9 ... H3-Z© Bednářova Brno - H9-Z© Novolíąeňská Brno

12:10 - ©koFL7 ... H3-Z© Bednářova Brno - H17-Z© Slovácká Břeclav



12:40 - ©koFL9 ... H17-Z© Slovácká Břeclav - H9-Z© Novolíąeňská Brno

13:20 - ©koFL9 ... H2-Z© Holzova Brno - H3-Z© Bednářova Brno

14:00 - ©koFL7 ... H10-Z© Novolíąeňská - H3-Z© Bednářova Brno



postupuje:

 


Bookmark this on Google Bookmark this on Facebook Bookmark this on Delicious submit to reddit Add this page to Mister Wong Top Články Jaggni to! Přidej odkaz na Bookmarky.cz Linkuj si ! pridej.cz poąli na vybrali.sme.sk



reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáľe
Youtube
> přihláąení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radioľurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate