Futsal

reklama

©koFL7 - Severní Čechy - divize D



Severní Čechy - divize D




1.kolo: Výsledky z turnajů 1.kola musí být zaslány emailem na ředitelství SkoFL7 nejpozději do 15.11.2017

1/ D18-Z© a M© ®atec, D8-Z© Prokopa Holého Louny, D22-Z© a M© Černčice
výsledky: D22-Z© a M© Černčice - D8-Z© Prokopa Holého Louny 3:5 (1:4), D18-Z© a M© ®atec - D8-Z© Prokopa Holého Louny 2:9 (1:2), D22-Z© a M© Černčice - D18-Z© a M© ®atec 2:3 (1:2)
postupují: D8-Z© Prokopa Holého Louny

2/ D9-Z© Vítězslava Nezvala Most, D10-Z© Zdeňka ©těpánka Most, D14-18.Z© Most
výsledky: D10-Z© Zdeňka ©těpánka Most - D9-Z© Vítězslava Nezvala Most 8:3 (2:2), D9-Z© Vítězslava Nezvala Most - D14-18.Z© Most 4:5 (2:2), D10-Z© Zdeňka ©těpánka Most - D14-18.Z© Most 21:2 (8:0)
postupují: D10-Z© Zdeňka ©těpánka Most

3/ D7-Gymnázium Teplice, D12-Z© Edisonova Teplice
výsledky: D7-Gymnázium Teplice odstoupilo
postupují: D12-Z© Edisonova Teplice

4/ D11-Z© Dr. Miroslava Tyrąe Děčín, D4-Z© Kamenická Děčín, D23-Z© a M© Máchovka Děčín IV
výsledky: D11-Z© Dr. Miroslava Tyrąe Děčín – D23-Z© a M© Máchovka Děčín IV 7:1, D4-Z© Kamenická Děčín - D23-Z© a M© Máchovka Děčín IV 17:0, D11-Z© Dr. Miroslava Tyrąe Děčín - D4-Z© Kamenická Děčín 3:4
postupují: D4-Z© Kamenická Děčín

5/ D13-Z© Beneąov nad Ploučnicí, D6-Z© Horní Police, D17-Z© a M© Mimoň
výsledky: D6-Z© Horní Police - D17-Z© a M© Mimoň 6:3 (5:2), D6-Z© Horní Police - D13-Z© Beneąov nad Ploučnicí 8:2 (5:2), D17-Z© a M© Mimoň - D13-Z© Beneąov nad Ploučnicí 2:4 (0:4)
postupují: D6-Z© Horní Police

6/ D2-Z© Varnsdorf, D5-Gymnázium Varnsdorf, D3-Z© Slovanka Česká Lípa
výsledky: D5-Gymnázium Varnsdorf – D2-Z© Varnsdorf 1:6 (0:2), D3-Z© Slovanka Česká Lípa se nezúčastnila
postupují: D2-Z© Varnsdorf

7/ D19-Gymnázium Frýdlant, D20-Z© Liberec Vratislavice n. N., D15-Z© Český Dub
výsledky: D19-Gymnázium Frýdlant - D20-Z© Liberec Vratislavice n. N. 1:7 (0:4), D19-Gymnázium Frýdlant - D15-Z© Český Dub 1:9 (1:5), D20-Z© Liberec Vratislavice n. N. - D15-Z© Český Dub 4:3 (2:2)
postupují: D20-Z© Liberec Vratislavice n. N. a D15-Z© Český Dub

8/ D16-Z© Pasířská Jablonec nad Nisou, D21-Z© Jablonec nad Nisou-Mąeno, D1-Z© Pelechovská ®elezný Brod
výsledky: D21-Z© Jablonec nad Nisou-Mąeno - D1-Z© Pelechovská ®elezný Brod 3:5 (2:0), D16-Z© Pasířská Jablonec nad Nisou - D21-Z© Jablonec nad Nisou-Mąeno 0:16 (0:12), D1-Z© Pelechovská ®elezný Brod - D16-Z© Pasířská Jablonec nad Nisou 6:1 (2:0)
postupují: D1-Z© Pelechovská ®elezný Brod a D21-Z© Jablonec nad Nisou-Mąeno





2.kolo: Výsledky z turnajů 2.kola musí být zaslány emailem na ředitelství SkoFL7 nejpozději do 31.12.2017

A/ D8-Z© Prokopa Holého Louny, D10-Z© Zdeňka ©těpánka Most, D12-Z© Edisonova Teplice
výsledky:
postupují:

B/ D4-Z© Kamenická Děčín, D6-Z© Horní Police, D2-Z© Varnsdorf
výsledky:
postupují:

C/ D20-Z© Liberec Vratislavice n. N., D15-Z© Český Dub, D1-Z© Pelechovská ®elezný Brod, D21-Z© Jablonec nad Nisou-Mąeno
výsledky:
postupují:








Finále Divize:
Vítěz A, Vítěz B, Vítěz C
Podrobnosti zde

Bookmark this on Google Bookmark this on Facebook Bookmark this on Delicious submit to reddit Add this page to Mister Wong Top Články Jaggni to! Přidej odkaz na Bookmarky.cz Linkuj si ! pridej.cz poąli na vybrali.sme.sk



reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáľe
Youtube
> přihláąení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radioľurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate