Futsal

reklama

©koFL7 - Severní Morava - divize F



Severní Morava - divize F




1.kolo: Výsledky z turnajů 1.kola musí být zaslány emailem na ředitelství SkoFL7 nejpozději do 15.11.2017

1/ F9-Z© Postřelmov, F10-Z© Jelínkova Rýmařov, F17-Z© a M© Luká, F1-Z© Uničov
výsledky: F10-Z© Jelínkova Rýmařov - F17-Z© a M© Luká 10:0, F10-Z© Jelínkova Rýmařov - F1-Z© Uničov 10:0, F10-Z© Jelínkova Rýmařov - F9-Z© Postřelmov 7:O, F17-Z© a M© Luká - F1-Z© Uničov 3:3, F17-Z© a M© Luká - F9-Z© Postřelmov 4:1, F1-Z© Uničov - F9-Z© Postřelmov 2:3
postupují: F10-Z© Jelínkova Rýmařov a F17-Z© a M© Luká

2/ F13-Z© a M© Trąice, F16-FZ© dr.Milady Horákové a M© Olomouc, F12-RG a Z© Prostějov, F11-Z© Jana Amose Komenského Přerov
výsledky: F13-Z© a M© Trąice – F16-FZ© dr.Milady Horákové a M© Olomouc 1:5 (1:2), F12-RG a Z© Prostějov – F11-Z© Jana Amose Komenského Přerov 2:0 (1:0), F13-Z© a M© Trąice – F12-RG a Z© Prostějov 2:5 (1:4), F16-FZ© dr.Milady Horákové a M© Olomouc – F11-Z© Jana Amose Komenského Přerov 7:0 (3:0), F13-Z© a M© Trąice – F11-Z© Jana Amose Komenského Přerov 4:3 (2:2), F16-FZ© dr.Milady Horákové a M© Olomouc – F12-RG a Z© Prostějov 1:1 (1:0)
postupují: F16-FZ© dr.Milady Horákové a M© Olomouc a F12-RG a Z© Prostějov

3/ F3-Z© Vítkov, F14-Z© a M© T. G. Masaryka Bílovec, F7-Z© dr. Milady Horákové Kopřivnice, F18-Z© Mořkov
výsledky:
postupují:

4/ F2-Z© Stěbořice, F4-Z© Oldřiąov, F5-CZ© Hradec nad Moravicí, F19-Z© a M© Sudice
výsledky: F4-Z© Oldřiąov – F2-Z© Stěbořice 4:6 (3:3), F4-Z© Oldřiąov – F5-CZ© Hradec nad Moravicí 4:6 (4:3), F2-Z© Stěbořice - F5-CZ© Hradec nad Moravicí 6:2 (5:1), F19-Z© a M© Sudice se z turnaje omluvila a nedorazila.
postupují: F2-Z© Stěbořice a F5-CZ© Hradec nad Moravicí

5/ F15-Z© dr. Miroslava Tyrąe Hlučín, F6-Z© Jana ©oupala Ostrava, F20-Z© Gen. Píky Ostrava, F8-Z© Dany a Emila Zátopkových Třinec
výsledky: F8-Z© Dany a Emila Zátopkových Třinec - F6-Z© Jana ©oupala Ostrava 2:6 (1:1), druľstva F20-Z© Gen. Píky Ostrava a F15-Z© dr. Miroslava Tyrąe Hlučín se nedostavila
postupují: F6-Z© Jana ©oupala Ostrava a F8-Z© Dany a Emila Zátopkových Třinec




2.kolo: Výsledky z turnajů 2.kola musí být zaslány emailem na ředitelství SkoFL7 nejpozději do 31.12.2017

A/ F10-Z© Jelínkova Rýmařov, F17-Z© a M© Luká, F16-FZ© dr.Milady Horákové a M© Olomouc, F12-RG a Z© Prostějov
výsledky:
postupují:

B/ F16-FZ© dr.Milady Horákové a M© Olomouc, Druhý 3, F2-Z© Stěbořice, F8-Z© Dany a Emila Zátopkových Třinec
výsledky:
postupují:

C/ F6-Z© Jana ©oupala Ostrava, F12-RG a Z© Prostějov, Vítěz 3, F5-CZ© Hradec nad Moravicí
výsledky:
postupují:






Finále Divize:
Vítěz A, Vítěz B, Vítěz C
Podrobnosti zde

Bookmark this on Google Bookmark this on Facebook Bookmark this on Delicious submit to reddit Add this page to Mister Wong Top Články Jaggni to! Přidej odkaz na Bookmarky.cz Linkuj si ! pridej.cz poąli na vybrali.sme.sk



reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáľe
Youtube
> přihláąení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radioľurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate