Futsal

reklama

©koFL7 - Jiľní Morava - divize H



Jiľní Morava - divize H




1.kolo: Výsledky z turnajů 1.kola musí být zaslány emailem na ředitelství SkoFL7 nejpozději do 15.11.2017

1/ H6-Z© TGM Moravské Budějovice, H10-Z© Vémyslice, H20-Z© A M© Tasov, H24-Z© a Pr© Moravské Budějovice
výsledky:
postupují:

2/ H3-Z© Mládeľe Znojmo, H12-Z© náměstí Republiky Znojmo, H23-Z© a M© Olbramovice, H31-Z©aM© Tasovice
výsledky: H3-Z© Mládeľe Znojmo - H31-Z©aM© Tasovice 10:0 (6:0), H12-Z© náměstí Republiky Znojmo - H23-Z© a M© Olbramovice 5:0 (1:0), H3-Z© Mládeľe Znojmo - H23-Z© a M© Olbramovice 8:0 (4:0), H12-Z© náměstí Republiky Znojmo - H31-Z©aM© Tasovice 3:1 (2:1), H31-Z©aM© Tasovice - H23-Z© a M© Olbramovice 4:2 (3:2), H3-Z© Mládeľe Znojmo - H12-Z© náměstí Republiky Znojmo 8:1 (3:1)
postupují: H3-Z© Mládeľe Znojmo a H12-Z© náměstí Republiky Znojmo

3/ H26-Z© Komenského Hustopeče, H7-Z© Velké Pavlovice, H32-Z© a M© Rakvice, H19-Z© Slovácká Břeclav
výsledky: H26-Z© Komenského Hustopeče - H32-Z© a M© Rakvice 1:1 (0:1), H26-Z© Komenského Hustopeče - H19-Z© Slovácká Břeclav 2:2 (1:1), H26-Z© Komenského Hustopeče - H7-Z© Velké Pavlovice 3:1 (2:0), H7-Z© Velké Pavlovice - H32-Z© a M© Rakvice 0:4 (0:1), H7-Z© Velké Pavlovice - H19-Z© Slovácká Břeclav 0:4 (0:2), H32-Z© a M© Rakvice - H19-Z© Slovácká Břeclav 2:0 (2:0)
postupují: H32-Z© a M© Rakvice a H26-Z© Komenského Hustopeče

4/ H5-Z© Hudcova Brno, H2-Z© Herčíkova Brno, H29-Z© Holzova Brno, H14-Z© a M© Merhautova Brno, H30-TZ© Kuldova
výsledky: H14-Z© a M© Merhautova Brno - H30-TZ© Kuldova 7:0 (3:0), H29-Z© Holzova Brno - H2-Z© Herčíkova Brno 4:2 (2:2), H5-Z© Hudcova Brno - H29-Z© Holzova Brno - 3:1 (1:0), H2-Z© Herčíkova Brno - H14-Z© a M© Merhautova Brno 0:5 (0:3), H30-TZ© Kuldova - H2-Z© Herčíkova Brno 4:1 (4:0), H14-Z© a M© Merhautova Brno - H5-Z© Hudcova Brno 4:2 (3:0), H29-Z© Holzova Brno - H14-Z© a M© Merhautova Brno 4:5 (3:3), H5-Z© Hudcova Brno - H30-TZ© Kuldova 4:1 (3:1), H2-Z© Herčíkova Brno - H5-Z© Hudcova Brno 0:2 (0:2), H30-TZ© Kuldova - H29-Z© Holzova Brno 5:1 (3:0)
postupují: H14-Z© a M© Merhautova Brno a H5-Z© Hudcova Brno

5/ H8-Z© Bednářova Brno, H4-Z© Novolíąeňská Brno, H28-Z© Masarova, H18-Z© Eliąky Přemyslovny
výsledky: H8-Z© Bednářova Brno - H18-Z© Eliąky Přemyslovny 14:0 (9:0), H28-Z© Masarova - H4-Z© Novolíąeňská Brno 1:13 (0:9), H18-Z© Eliąky Přemyslovny - H4-Z© Novolíąeňská Brno 0:20 (0:10), H28-Z© Masarova - H8-Z© Bednářova Brno 0:16 (0:8), H28-Z© Masarova - H18-Z© Eliąky Přemyslovny 5:1 (3:1), H8-Z© Bednářova Brno - H4-Z© Novolíąeňská Brno 5:2 (2:1)
postupují: H8-Z© Bednářova Brno a H4-Z© Novolíąeňská Brno

6/ H9-Z© Krásného Brno, H17-CMGaSO©Pg Brno, H27-Gymnázium tř. Kpt. Jaroąe Brno, H25-CMcZ© Lerchova Brno
výsledky: H9-Z© Krásného Brno - H17-CMGaSO©Pg Brno 4:1, H27-Gymnázium tř. Kpt. Jaroąe Brno - H25-CMcZ© Lerchova Brno 0:5, H9-Z© Krásného Brno - H25-CMcZ© Lerchova Brno 0:5, H27-Gymnázium tř. Kpt. Jaroąe Brno - H17-CMGaSO©Pg Brno 0:2, H9-Z© Krásného Brno - H27-Gymnázium tř. Kpt. Jaroąe Brno 3:2, H17-CMGaSO©Pg Brno - H25-CMcZ© Lerchova Brno 1:1
postupují: H25-CMcZ© Lerchova Brno a H9-Z© Krásného Brno

7/ H1-Z© a M© J A Komenského ®eravice, H16-CZ© ve Veselí nad Moravou, H11-KZ© v Uherském Brodě
výsledky: H16-CZ© ve Veselí nad Moravou - H11-KZ© v Uherském Brodě 10:7 (5:3), H16-CZ© ve Veselí nad Moravou - H1-Z© a M© J A Komenského ®eravice 21:4 (9:0), H11-KZ© v Uherském Brodě - H1-Z© a M© J A Komenského ®eravice 17:4 (9:3)
postupují: H16-CZ© ve Veselí nad Moravou a H11-KZ© v Uherském Brodě

8/ H13-Z© Sportovní Uherské Hradiątě, H15-Z© Kvasice, H21-CZ© a M© ve Zlíně
výsledky: H13-Z© Sportovní Uherské Hradiątě - H15-Z© Kvasice 8:0 (4:0), H13-Z© Sportovní Uherské Hradiątě - H21-CZ© a M© ve Zlíně 12:1 (4:0), H15-Z© Kvasice - H21-CZ© a M© ve Zlíně 1:2 (1:1)
postupují: H13-Z© Sportovní Uherské Hradiątě a H21-CZ© a M© ve Zlíně




2.kolo: Výsledky z turnajů 2.kola musí být zaslány emailem na ředitelství SkoFL7 nejpozději do 31.12.2017

A/ H3-Z© Mládeľe Znojmo, H12-Z© náměstí Republiky Znojmo, Vítěz 2, Druhý 2
výsledky:
postupují:

B/ H14-Z© a M© Merhautova Brno, H4-Z© Novolíąeňská Brno, H25-CMcZ© Lerchova Brno, H26-Z© Komenského Hustopeče
výsledky:
postupují:

C/ H32-Z© a M© Rakvice, H5-Z© Hudcova Brno, H8-Z© Bednářova Brno, H9-Z© Krásného Brno
výsledky:
postupují:

D/ H16-CZ© ve Veselí nad Moravou, H11-KZ© v Uherském Brodě, H13-Z© Sportovní Uherské Hradiątě, H21-CZ© a M© ve Zlíně
výsledky:
postupují:






Finále Divize:
Vítěz A, Vítěz B, Vítěz C, Vítěz D

Podrobnosti zde

Bookmark this on Google Bookmark this on Facebook Bookmark this on Delicious submit to reddit Add this page to Mister Wong Top Články Jaggni to! Přidej odkaz na Bookmarky.cz Linkuj si ! pridej.cz poąli na vybrali.sme.sk



reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáľe
Youtube
> přihláąení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radioľurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate