Domácí soutěže


reklama

Historie II. ligy 2009/2010


Tabulka   Výsledky    Střelci    Statistika


A2A - II. liga

  TABULKA
Rk. TýmZáp+0-SkóreBody(Prav)
1.Hradec Králové302082 47: 1868( 23)
2.Ústí nad Labem302055 52: 2765( 20)
3.Tescoma Zlín301758 49: 3356( 11)
4.Jihlava301578 57: 3752( 7)
5.Viktoria Žižkov3013710 42: 4146( 1)
6.Dukla Praha3012810 45: 4144( -1)
7.Vlašim3011712 40: 4140( -5)
8.Karviná3011613 44: 3639( -6)
9.Třinec3010812 34: 3838( -7)
10.Sokolov3091011 37: 4337( -8)
11.Most3081210 35: 3836( -9)
12.Sparta Praha B3061113 33: 5029(-16)
13.Hlučín3061113 27: 4329(-16)
14.Čáslav307815 28: 4929(-16)
15.Opava3061113 30: 3729(-16)
16.Vítkovice304620 23: 5118(-27)


  TABULKA DOMA
Rk. TýmZáp+0-SkóreBody
1.Hradec Králové151410 29: 443
2.Ústí nad Labem151230 25: 639
3.Jihlava151032 33: 1433
4.Tescoma Zlín151032 28: 1233
5.Karviná15843 30: 1228
6.Dukla Praha15744 24: 1825
7.Vlašim15735 24: 1624
8.Třinec15663 18: 1324
9.Sokolov15735 24: 1824
10.Most15564 22: 1621
11.Viktoria Žižkov15555 22: 2720
12.Hlučín15474 14: 1619
13.Opava15537 20: 1918
14.Čáslav15537 17: 2418
15.Sparta Praha B15267 17: 2712
16.Vítkovice15258 13: 2111


  TABULKA VENKU
Rk. TýmZáp+0-SkóreBody
1.Ústí nad Labem15825 27: 2126
2.Viktoria Žižkov15825 20: 1426
3.Hradec Králové15672 18: 1425
4.Tescoma Zlín15726 21: 2123
5.Jihlava15546 24: 2319
6.Dukla Praha15546 21: 2319
7.Sparta Praha B15456 16: 2317
8.Vlašim15447 16: 2516
9.Most15366 13: 2215
10.Třinec15429 16: 2514
11.Sokolov15276 13: 2513
12.Karviná153210 14: 2411
13.Opava15186 10: 1811
14.Čáslav15258 11: 2511
15.Hlučín15249 13: 2710
16.Vítkovice152112 10: 307


  KŘÍŽOVÁ TABULKA
12345678910111213141516
1.Vítkovice--- 3:1 0:0 0:0 1:2 1:2 0:1 1:2 0:0 3:2 1:4 1:1 1:1 0:1 1:2 0:2
2.Sokolov1:0 --- 2:1 2:0 0:2 1:0 1:1 1:2 0:2 5:1 3:3 2:0 0:0 1:2 1:3 4:1
3.Opava3:1 0:0 --- 0:1 1:1 1:0 4:2 0:1 1:2 1:2 0:1 3:0 2:1 2:2 0:2 2:3
4.Třinec3:0 1:0 1:1 --- 1:1 1:2 0:0 1:1 3:1 0:0 2:1 1:3 2:1 1:0 1:1 0:1
5.Čáslav0:1 0:1 2:1 3:2 --- 2:1 1:1 2:2 2:3 0:3 1:0 3:1 0:1 0:3 0:3 1:1
6.Dukla Praha3:1 0:3 1:1 0:1 2:0 --- 0:2 0:0 3:2 1:1 2:1 0:1 5:1 2:0 3:2 2:2
7.Most1:0 1:1 0:1 3:0 1:1 1:1 --- 1:1 0:3 4:3 4:0 0:0 0:2 1:1 1:2 4:0
8.Hradec Králové1:0 5:0 2:1 2:0 0:0 1:0 2:0 --- 2:1 2:0 2:0 1:0 4:0 1:0 3:2 1:0
9.Tescoma Zlín4:1 1:1 2:0 3:1 1:0 3:1 1:1 1:1 --- 3:1 2:0 1:0 3:2 0:1 1:2 2:0
10.Jihlava2:0 2:0 0:0 4:2 5:1 3:4 3:1 0:0 0:1 --- 0:0 5:3 3:0 2:0 1:0 3:2
11.Hlučín2:2 0:0 0:0 0:4 3:0 2:2 0:2 1:1 2:0 1:1 --- 1:0 0:0 0:2 2:1 0:1
12.Karviná4:0 2:2 2:0 3:1 3:0 1:1 4:0 0:1 2:3 1:1 2:0 --- 3:0 0:2 2:0 1:1
13.Vlašim0:2 2:2 3:1 2:0 2:1 1:2 2:0 4:2 1:1 0:1 3:0 2:0 --- 1:2 1:2 0:0
14.Viktoria Žižkov1:0 3:1 2:2 1:3 1:0 1:2 1:1 1:2 2:0 1:5 1:1 2:1 0:4 --- 3:3 2:2
15.Ústí nad Labem2:1 4:0 1:1 2:1 0:0 2:1 3:1 1:0 2:0 1:0 2:0 2:1 0:0 2:0 --- 1:0
16.Sparta Praha B3:1 1:1 0:0 0:0 4:2 2:2 0:0 0:2 1:2 0:3 2:2 0:3 2:3 1:4 1:2 ---


  TABULKA PODZIM
Rk. TýmZáp+0-SkóreBody
1.Ústí nad Labem151311 27: 740
2.Tescoma Zlín151014 26: 1631
3.Hradec Králové15942 20: 1131
4.Sokolov15744 23: 1625
5.Vlašim15735 26: 2024
6.Viktoria Žižkov15726 19: 2023
7.Třinec15645 17: 1522
8.Jihlava15636 29: 2621
9.Karviná15708 23: 2021
10.Opava15465 15: 1418
11.Most15537 21: 2318
12.Dukla Praha15528 21: 2417
13.Čáslav15447 15: 2416
14.Hlučín15357 12: 2114
15.Sparta Praha B15249 16: 3110
16.Vítkovice151212 10: 325


  TABULKA JARO
Rk. TýmZáp+0-SkóreBody
1.Hradec Králové151140 27: 737
2.Jihlava15942 28: 1131
3.Dukla Praha15762 24: 1727
4.Tescoma Zlín15744 23: 1725
5.Ústí nad Labem15744 25: 2025
6.Viktoria Žižkov15654 23: 2123
7.Sparta Praha B15474 17: 1919
8.Karviná15465 21: 1618
9.Most15393 14: 1518
10.Třinec15447 17: 2316
11.Vlašim15447 14: 2116
12.Hlučín15366 15: 2215
13.Vítkovice15348 13: 1913
14.Čáslav15348 13: 2513
15.Sokolov15267 14: 2712
16.Opava15258 15: 2311



Tabulka   Výsledky     Střelci    Statistika


1.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A0101VítkoviceÚstí nad Labem1:2 (1:1)560
Branky: Sládek Peter - Karlík Pavel 2; Rozhodčí: Benedikt Ladislav, Lakomý Tomáš, Urban Michal; Delegát: Ruš Jiří; ŽK: 0 - Franc Jan
A2A0102SokolovSparta Praha B4:1 (2:1)2030
Branky: Podrazký Miroslav, Duchnič Oleg, Čada David, Nádeníček Bohumil - Valíček Vladimír; Rozhodčí: Hrubeš Roman, Moudrý Jaroslav, Koval Zdeněk; Delegát: Veltruský Jiří; ŽK: Duchnič Oleg, Nádeníček Bohumil, Šmerda Jaromír - Sus Martin, Třešňák Lukáš, Putz Petr
A2A0103OpavaVlašim2:1 (2:0)2315
Branky: Zapletal Václav, Cigánek Petr - Bálek Vladimír; Rozhodčí: Zelinka Miroslav, Kordula Antonín, Handlíř Drahoslav; Delegát: Trčka Jiří; ŽK: Novák Otakar - Nešpor Marek, Pokorný Vladimír, Kalabiška Jan, Švamberg Roman
A2A0104TřinecViktoria Žižkov1:0 (1:0)2012
Branky: Szmek Radek; Rozhodčí: Kocián Radek, Wilczek Martin, Santarius Gustav; Delegát: Nevrlý Luděk; ŽK: Joukl Petr, Bednarek Marcin, Eismann Pavel - Kalod Richard
A2A0105ČáslavKarviná3:1 (1:0)548
Branky: Marković Miroslav 2, Schut Lukáš - Juroszek Filip; Rozhodčí: Hrubeš Karel, Večeřa Martin, Dobrovolný Zdeněk; Delegát: Vrzal Josef; ŽK: Fikejz David, Marković Miroslav - Hoffmann Josef, Pontus Marcin; ČK: 0 - Hoffmann Josef
A2A0106Dukla PrahaHlučín2:1 (1:0)512
Branky: Chigou Dani, Berger Tomáš - Prokeš Hynek; Rozhodčí: Kocourek Tomáš, Filípek Patrik, Lhoták Luděk; Delegát: Noháč Miloslav; ŽK: 0 - Dobeš Jiří
A2A0107MostTescoma Zlín0:3 (0:0)1480
Branky: Franěk Karel, Fleišman Jiří - Šmahaj David, Malchárek Pavel; Rozhodčí: Bílek Jaroslav, Košec Josef, Teuber Ivan; Delegát: Sova Jaromír; ŽK: Jedinák Jiří, Fleišman Jiří, Onyango Patrick, Tonev Nikola - Žůrek Libor, Vyskočil Martin, Elšík Pavel, Kroupa Karel, Malchárek Pavel; ČK: Fleišman Jiří - Malchárek Pavel
A2A0108Hradec KrálovéJihlava2:0 (1:0)2005
Branky: Přibyl David, Černý Pavel; Rozhodčí: Matějek Radek, Čecháček Petr, Peřina Pavel; Delegát: Helebrant Luboš; ŽK: Pilař Václav, Černý Pavel - Tecl Stanislav


2.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A0201Tescoma ZlínČáslav1:0 (1:0)1862
Branky: Žůrek Libor; Rozhodčí: Hájek Robert, Slavík Petr, Szarowski Marek; Delegát: Pala Vladislav; ŽK: Vyskočil Martin, Šmahaj David, Lukaštík Josef - Dubský Tomáš, Dobal Vladimír
A2A0202JihlavaMost3:1 (2:0)1450
Branky: Krutý Peter 2, Vydra Matěj - Franěk Karel; Rozhodčí: Býma Pavel, Gallo Ladislav, Vysloužil Petr; Delegát: Lenfeld Rudolf; ŽK: Winter Václav, Gába Jiří - Franěk Karel
A2A0203HlučínTřinec0:4 (0:3)806
Branky: vlastní - Joukl Petr, Kuděla Radek, Szmek Radek; Rozhodčí: Adámek Tomáš, Peřina Pavel, Adámková Jana; Delegát: Rumplík Zdeněk; ŽK: Bogdaň Petr, Drozd Peter, Javorek Petr - Hrdlovič Tomáš
A2A0204KarvináHradec Králové0:1 (0:1)3165
Branky: Černý Pavel; Rozhodčí: Mikel Petr, Novák Libor, Drastik Andreas; Delegát: Duda Zdeněk; ŽK: Opic Martin - Hochmeister Radek
A2A0205VlašimSokolov2:2 (1:1)1220
Branky: Bálek Vladimír 2 - Vaněček David, Čada David; Rozhodčí: Damková Dagmar, Hojsík Petr, Kovařík Tomáš; Delegát: Eibl Vladimír; ŽK: Vebr Lukáš - Šmerda Jaromír, Javorský Pavel
A2A0206Viktoria ŽižkovVítkovice1:0 (0:0)1754
Branky: Culek Richard; Rozhodčí: Možíš Dušan, Pospíšil Dušan, Kubáň Robert; Delegát: Krondl Václav; ŽK: Mareš Pavel, Koukal Zdeněk - Cverna Václav, Plešek Jan, Motyčka Martin, Hritz Richard, Mach Roman; ČK: 0 - Mach Roman
A2A0207Ústí nad LabemDukla Praha2:1 (0:1)1041
Branky: Karlík Pavel, Veverka Richard - Kolomazník Michal; Rozhodčí: Jílek Jan, Mencl Kryštof, Jiřík Jiří; Delegát: Kolbaba Petr; ŽK: Karlík Pavel, Dvořák Lukáš - 0
A2A0208Sparta Praha BOpava0:0 (0:0)279
Rozhodčí: Ardeleánu Petr, Ubias Emil, Štěrba Václav; Delegát: Starý Miroslav; ŽK: Belaid Aimen, Krob Jan, Třešňák Lukáš - Čáp Vladimír, Zapletal Václav


3.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A0301SokolovVítkovice1:0 (0:0)1940
Branky: Podrazký Miroslav; Rozhodčí: Zelinka Miroslav, Zlámal Miroslav, Pelikán Ondřej; Delegát: Bubeník Miroslav; ŽK: Čada David - Krejčíř Pavel
A2A0302OpavaÚstí nad Labem0:2 (0:0)2195
Branky: Veverka Richard 2; Rozhodčí: Býma Pavel, Dobrovolný Zdeněk, Adámková Jana; Delegát: Káňa Jaroslav; ŽK: Mezlík Radek, Nepožitek Radim - Šmrha Jaroslav, Veverka Richard
A2A0303TřinecSparta Praha B0:1 (0:0)3006
Branky: Putz Petr; Rozhodčí: Matějek Radek, Čecháček Petr, Szarowski Marek; Delegát: Ruš Jiří; ŽK: Chlebek Jaroslav, Hrdlovič Tomáš - Švenger Milan, Putz Petr
A2A0304ČáslavVlašim0:1 (0:1)1228
Branky: Bálek Vladimír; Rozhodčí: Ochotnický Pavel, Filípek Patrik, Urban Michal; Delegát: Bajer Josef; ŽK: Kunášek Petr, Haniak Tomáš - Vebr Lukáš, Křeček Lukáš
A2A0305Dukla PrahaKarviná0:1 (0:1)504
Branky: Mišinský Vladimír; Rozhodčí: Příhoda Radek, Pospíšil Dušan, Teuber Ivan; Delegát: Fischer Karel; ŽK: Chigou Dani - Hoffmann Josef, Jursa Tomáš, Tchami-Ngangoue Hervé
A2A0306MostViktoria Žižkov1:1 (0:0)1280
Branky: Knakal Martin - Kalod Richard; Rozhodčí: Franěk Pavel, Moudrý Jaroslav, Moláček Jiří; Delegát: Veltruský Milan; ŽK: Hrechishka Pavel - Folwarczny David
A2A0307Hradec KrálovéHlučín2:0 (1:0)1896
Branky: Černý Pavel, Pilař Václav; Rozhodčí: Hrubeš Karel, Košec Josef, Koval Zdeněk; Delegát: Maurer Miroslav; ŽK: Pacák Ondřej - Bogdaň Petr, Dobeš Jiří
A2A0308Tescoma ZlínJihlava3:1 (2:0)1986
Branky: Žůrek Libor, Kroupa Karel - Kadlec Michal, vlastní; Rozhodčí: Benedikt Ladislav, Handlíř Drahoslav, Tacina Roman; Delegát: Duda Zdeněk; ŽK: Kroča Zdeněk - Karlík Karol, Peška Vladimír


4.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A0401VítkoviceOpava0:0 (0:0)960
Rozhodčí: Mikel Petr, Gallo Ladislav, Tacina Roman; Delegát: Rumplík Zdeněk; ŽK: Sládek Peter, Jungman František, Motyčka Martin - Novák Otakar, Wirth Robin
A2A0402SokolovTřinec2:0 (0:0)2020
Branky: Kura František, Čada David; Rozhodčí: Paták Michal, Lhoták Luděk, Urban Michal; Delegát: Melichar Jaroslav; ŽK: Kura František, Duchnič Oleg, Nádeníček Bohumil - Kuděla Radek, Chlebek Jaroslav
A2A0403HlučínTescoma Zlín2:0 (0:0)760
Branky: Juřátek Radoslav - vlastní; Rozhodčí: Možíš Dušan, Kordula Antonín, Vysloužil Petr; Delegát: Ruš Jiří; ŽK: Bogdaň Petr, Dobeš Jiří - Zbožínek Ivo, Görner Radek, Šmahaj David, Vozábal Martin; ČK: 0 - Kořínek Aleš
A2A0404KarvináMost4:0 (3:0)2654
Branky: Opic Martin 2, Hoffmann Josef, Mišinský Vladimír; Rozhodčí: Adámek Tomáš, Chytil Ivo, Večeřa Martin; Delegát: Trčka Jiří; ŽK: Pavlík Marcel, Opic Martin, Staš Vladimír - Hrechishka Pavel, Štumpf Bedřich
A2A0405VlašimJihlava0:1 (0:0)1425
Branky: Veselý Michal; Rozhodčí: Kocián Radek, Marek Emanuel, Adámková Jana; Delegát: Starý Miroslav; ŽK: Nešpor Marek, Švamberg Roman - Veselý Michal
A2A0406Viktoria ŽižkovČáslav1:0 (0:0)1625
Branky: Koukal Zdeněk; Rozhodčí: Ardelánu Petr, Mencl Kryštof, Ubias Emil; Delegát: Červený Jan; ŽK: Hromek Jan - Kunášek Petr, Dubský Tomáš
A2A0407Ústí nad LabemHradec Králové1:0 (1:0)1150
Branky: Karlík Pavel; Rozhodčí: Kocourek Tomáš, Moudrý Jaroslav, Štěrba Václav; Delegát: Lávička Jan; ŽK: Martykán Jan, Šmrha Jaroslav, Dvořák Lukáš - Rezek Tomáš
A2A0408Sparta Praha BDukla Praha2:2 (1:0)419
Branky: Jeslínek Jiří, Putz Petr - Chigou Dani, Vrána Pavel; Rozhodčí: Královec Pavel, Moláček Jiří, Koval; Delegát: Tulinger Miroslav; ŽK: Krob Jan - Vrána Pavel, Šiml Ondřej, Mikula David


5.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A0501OpavaSokolov0:0 (0:0)1740
Rozhodčí: Drábek Drahoslav, Jiřík Jiří, Szarowski Marek; Delegát: Lenfeld Rudolf; ŽK: Partyš Zdeněk - Zacharda Zdeněk, Knakal Petr, Kura František, Podrazký Miroslav, Čada David, Čupr Martin, Šmerda Jaromír; ČK: Mezlík Radek - Pilař Tomáš
A2A0502TřinecVítkovice3:0 (2:0)1202
Branky: Matůš Lukáš, Lisický Petr, Szmek Radek; Rozhodčí: Býma Pavel, Drastik Andreas, Santarius Gustav; Delegát: Gric Václav; ŽK: Matůš Lukáš, Eismann Pavel - Krejčíř Pavel, Cverna Václav; ČK: 0 - Vaclík Tomáš
A2A0503ČáslavSparta Praha B1:1 (1:0)912
Branky: Marković Miroslav - Kadlec Jan; Rozhodčí: Paták Michal, Handlíř Drahoslav, Tacina Roman; Delegát: Kolbaba Petr; ŽK: Kotyza Martin, Vlasko Ján - Droppa Lukáš, Krob Jan; ČK: 0 - Krob Jan
A2A0504Dukla PrahaVlašim5:1 (2:0)760
Branky: Chigou Dani 2, Malý Petr, Berger Tomáš, Pospíšil Tomáš - Kalabiška Jan; Rozhodčí: Hrubeš Karel, Novák Libor, Štěrba Václav; Delegát: Veltruský Milan
A2A0505MostÚstí nad Labem1:2 (1:0)1120
Branky: Loos Petr - Valenta Michal, Pimpara Jiří; Rozhodčí: Ardeleánu Petr, Pospíšil Dušan, Kovařík Tomáš; Delegát: Severýn Václav; ŽK: Fleišman Jiří, Da Silva Andrei - Pimpara Jiří, Karlík Pavel
A2A0506Hradec KrálovéViktoria Žižkov1:0 (0:0)3270
Branky: Pilař Václav; Rozhodčí: Makovička Milan, Pelikán Ondřej, Dobrovolný Zdeněk; Delegát: Sova Jaromír; ŽK: Pilař Václav, Wozniak Radim - Šťastný Marcel, Straka Pavol
A2A0507Tescoma ZlínKarviná1:0 (0:0)1543
Branky: Kroupa Karel; Rozhodčí: Zelinka Miroslav, Čecháček Petr, Kubáň Robert; Delegát: Pánek Vlastislav; ŽK: Görner Radek, Vozábal Martin - 0
A2A0508JihlavaHlučín0:0 (0:0)1500
Rozhodčí: Bílek Jaroslav, Peřina Pavel, Moláček Jiří; Delegát: Melichar Jaroslav; ŽK: Kadlec Michal, Caha Robert, Vydra Matěj, Veselý Michal, Šisler Jiří - Juřátek Radoslav, Dohnálek Jakub, Koubek Petr


6.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A0601VítkoviceČáslav1:2 (1:0)410
Branky: Kotyza Martin, Okleštěk Tomáš, vlastní; Rozhodčí: Možíš Dušan, Marek Emanuel, Adámková Jana; Delegát: Pala Vladislav; ŽK: Krása Radim, Cverna Václav, Švestka Martin, Motyčka Martin - 0
A2A0602SokolovMost1:1 (0:1)1820
Branky: Duchnič Oleg - Boutasgount Abdelhak; Rozhodčí: Makovička Milan, Košec Josef, Štěrba Václav; Delegát: Fischer Karel; ŽK: Knakal Petr, Javorský Pavel - Knakal Martin, Frnoch Jaroslav, Loos Petr, Běloušek Ondřej, Sigmund Martin, Boutasgount Abdelhak, Lafrance Kevin-Piere
A2A0603OpavaTřinec0:1 (0:0)2055
Branky: Onuchukwu Ebus; Rozhodčí: Hájek Robert, Kordula Antonín, Pelikán Ondřej; Delegát: Trčka Jiří; ŽK: Nepožitek Radim - Lisický Petr, Chlebek Jaroslav
A2A0604KarvináHlučín2:0 (2:0)3164
Branky: Pavlík Marcel, Opic Martin; Rozhodčí: Drábek Drahoslav, Hojsík Petr, Novák Libor; Delegát: Bajer Josef; ŽK: Hoffmann Josef, Pavlík Marcel, Opic Martin, Staš Vladimír - Bogdaň Petr, Švrček Roman, Dobeš Jiří, Zelinka Karel
A2A0605VlašimHradec Králové4:2 (0:0)1610
Branky: Kalabiška Jan 3, Průcha Ondřej - Kasálek Martin, Fischer Roman; Rozhodčí: Bílek Jaroslav, Chytil Ivo, Vysloužil Petr; Delegát: Chytil Václav; ŽK: Kropík Michal, Schuster Martin - 0
A2A0606Viktoria ŽižkovDukla Praha1:2 (0:1)1961
Branky: Procházka Tomáš - Chigou Dani 2; Rozhodčí: Matějek Radek, Wilczek Martin, Szarowski Marek; Delegát: Helebrant Luboš; ŽK: Novotný Jan, Kučera Tomáš, Šťastný Marcel, Petrů Jiří, Hušbauer Josef - Vrána Pavel, Malý Petr, Mikula David; ČK: Petrů Jiří - 0
A2A0607Ústí nad LabemJihlava1:0 (0:0)886
Branky: Karlík Pavel; Rozhodčí: Paták Michal, Zlámal Miroslav, Koval Zdeněk; Delegát: Bubeník Miroslav; ŽK: Martykán Jan, Zachariáš Milan, Franc Jan - Caha Robert
A2A0608Sparta Praha BTescoma Zlín1:2 (1:0)208
Branky: Kuncl Martin - Zbožínek Ivo, Kroča Zdeněk; Rozhodčí: Kocourek Tomáš, Pospíšil Dušan, Kovařík Tomáš; Delegát: Eibl Vladimír; ŽK: Švenger Milan - Kořínek Aleš


7.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A0701TřinecÚstí nad Labem1:1 (0:1)1438
Branky: Onuchukwu Ebus - Karlík Pavel; Rozhodčí: Kocián Radek, Marek Emanuel, Kubáň Robert; Delegát: Duda Zdeněk; ŽK: 0 - Franc Jan
A2A0702ČáslavOpava2:1 (0:1)533
Branky: Fikejz David, Marković Miroslav - Půda Dušan; Rozhodčí: Franěk Pavel, Moláček Jiří, Koval Zdeněk; Delegát: Stiegler Jiří; ŽK: Kotrba Václav, Fikejz David, Ricka Pavel - Čáp Vladimír, Zapletal Václav; ČK: 0 - Zapletal Václav
A2A0703Dukla PrahaSokolov0:3 (0:0)535
Branky: Knakal Petr, Duchnič Oleg, Nádeníček Bohumil; Rozhodčí: Kocourek Tomáš, Gallo Ladislav, Handlíř Drahoslav; Delegát: Vrzal Josef; ŽK: Mikula David - Dejmek Robin, Javorský Pavel
A2A0704MostSparta Praha B4:0 (2:0)1254
Branky: Boutasgount Abdelhak 2, Onyango Patrick, Hora Jakub; Rozhodčí: Hrubeš Karel, Moudrý Jaroslav, Urban Michal; Delegát: Noháč Miloslav; ŽK: Frnoch Jaroslav - 0
A2A0705Hradec KrálovéVítkovice1:0 (0:0)1740
Branky: Hochmeister Radek; Rozhodčí: Kovařík Libor, Čecháček Petr, Peřina Pavel; Delegát: Krondl Václav; ŽK: Přibyl David - Krejčíř Pavel, Motyčka Martin, Mikulenka Tomáš, Sládek Peter
A2A0706Tescoma ZlínViktoria Žižkov0:1 (0:0)2068
Branky: Kalod Richard; Rozhodčí: Hrubeš Roman, Večeřa Martin, Drastik Andreas; Delegát: Nevrlý Luděk; ŽK: Kroča Zdeněk, Görner Radek, Šmahaj David - Biško Jiří, Culek Richard, Koukal Zdeněk
A2A0707JihlavaKarviná5:3 (4:1)1150
Branky: Veselý Michal, Krutý Peter, Tecl Stanislav, Vydra Matěj, Kadlec Michal - Opic Martin, Mišinský Vladimír, Jursa Tomáš; Rozhodčí: Ochotnický Pavel, Štěrba Václav, Kovařík Tomáš; Delegát: Červený Jan; ŽK: Veselý Michal - Hoffmann Josef, Ficek Ondřej, Buryán Jan
A2A0708HlučínVlašim0:0 (0:0)682
Rozhodčí: Makovička Milan, Tacina Roman, Santarius Gustav; Delegát: Lenfeld Rudolf; ŽK: Prokeš Hynek, Hrtánek Tomáš, Zelinka Karel, Koubek Petr - Kalabiška Jan


8.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A0801VítkoviceMost0:1 (0:1)260
Branky: Lafrance Kevin-Piere; Rozhodčí: Zelinka Miroslav, Vysloužil Petr, Pelikán Ondřej; Delegát: Káňa Jaroslav; ŽK: Cverna Václav, Švestka Martin, Bednář Zbyněk - Hora Jakub, Franěk Karel
A2A0802SokolovHradec Králové1:2 (0:0)1960
Branky: Dejmek Robin - Fischer Roman, Pilař Václav; Rozhodčí: Jílek Jan, Filípek Patrik, Koval Zdeněk; Delegát: Noháč Miloslav; ŽK: Šmerda Jaromír - Fischer Roman
A2A0803OpavaDukla Praha1:0 (0:0)1580
Branky: Halaška Milan; Rozhodčí: Makovička Milan, Slavík Petr, Santarius Gustav; Delegát: Ruš Jiří; ŽK: Wirth Robin, Nepožitek Radim, Zapletal Václav - Gedeon Patrik, Macháček Martin, Malý Petr
A2A0804TřinecČáslav1:1 (0:1)1520
Branky: Onuchukwu Ebus - Okleštěk Tomáš; Rozhodčí: Mikel Petr, Chytil Ivo, Peřina Pavel; Delegát: Lenfeld Rudolf; ŽK: Kuděla Radek, Stýskala Petr, Hrdlovič Tomáš - Dobal Vladimír, Kotyza Martin, Brunclík David; ČK: 0 - Ricka Pavel
A2A0805VlašimKarviná2:0 (0:0)1020
Branky: Bálek Vladimír 2; Rozhodčí: Paták Michal, Pospíšil Dušan, Moláček Jiří; Delegát: Eibl Vladimír; ŽK: 0 - Pavlík Marcel, Jursa Tomáš
A2A0806Viktoria ŽižkovJihlava1:5 (0:1)1510
Branky: Kalod Richard - Caha Robert, Veselý Michal, Šisler Jiří, Tecl Stanislav, Vydra Matěj; Rozhodčí: Adámek Tomáš, Lhoták Luděk, Moudrý Jaroslav; Delegát: Chytil Václav; ŽK: Hromek Jan, Šťastný Marcel - Caha Robert, Vydra Matěj
A2A0807Ústí nad LabemTescoma Zlín2:0 (0:0)890
Branky: Džuban Pavel, Veverka Richard; Rozhodčí: Jech Jiří, Teuber Ivan, Urban Michal; Delegát: Melichar Jaroslav
A2A0808Sparta Praha BHlučín2:2 (1:1)176
Branky: Jirouš Martin, Putz Petr - Javorek Petr, Prokeš Hynek; Rozhodčí: Benedikt Ladislav, Zlámal Miroslav, Mencl Kryštof; Delegát: Červený Jan; ŽK: Droppa Lukáš, Smetana Jiří, Belaid Aimen - Dohnálek Jakub


9.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A0901ČáslavSokolov0:1 (0:0)875
Branky: Nádeníček Bohumil; Rozhodčí: Hrubeš Karel, Novák Libor, Moudrý Jaroslav; Delegát: Veltruský Jiří; ŽK: Nitrianský Milan - 0
A2A0902Dukla PrahaVítkovice3:1 (2:0)356
Branky: Kulvajt Tomáš, Vrána Pavel - Motyčka Martin, vlastní; Rozhodčí: Ochotnický Pavel, Košec Josef, Urban Michal; Delegát: Maurer Miroslav; ŽK: Pospíšil Tomáš, Hanousek Marek - Sládek Peter, Bednář Zbyněk; ČK: Hanousek Marek - 0
A2A0903MostTřinec3:0 (2:0)1280
Branky: Loos Petr 2, Hora Jakub; Rozhodčí: Franěk Pavel, Jiřík Jiří, Kovařík Tomáš; Delegát: Lávička Jan; ŽK: Štumpf Bedřich, Lafrance Kevin-Piere, Franěk Karel - Joukl Petr, Adaszek Mariusz, Lisický Petr, Matůš Lukáš
A2A0904Hradec KrálovéSparta Praha B1:0 (1:0)2193
Branky: Dvořák Pavel; Rozhodčí: Adámek Tomáš, Gallo Ladislav, Drastik Andreas; Delegát: Svoboda Miroslav; ŽK: 0 - Smetana Jiří, Belaid Aimen
A2A0905Tescoma ZlínVlašim3:2 (1:1)223
Branky: Zbožínek Ivo, Žůrek Libor, Kroupa Karel - Bálek Vladimír, Kalabiška Jan; Rozhodčí: Hájek Robert, Kubáň Robert, Szarowski Marek; Delegát: Pánek Vlastislav; ŽK: Šmahaj David, Vozábal Martin - Nešpor Marek, Kalabiška Jan
A2A0906JihlavaOpava0:0 (0:0)1780
Rozhodčí: Ardeleánu Petr, Hojsík Petr, Tacina Roman; Delegát: Gric Václav; ŽK: Caha Robert, Penc Jan, Krutý Peter - Cigánek Petr, Pospěch Zbyněk; ČK: 0 - Partyš Zdeněk
A2A0907HlučínViktoria Žižkov0:2 (0:1)630
Branky: Vaculík Lukáš 2; Rozhodčí: Zelinka Miroslav, Čecháček Petr, Handlíř Drahoslav; Delegát: Ruš Jiří; ŽK: Bogdaň Petr, Švrček Roman - Novák Jiří, Balík Jan, Koukal Zdeněk
A2A0908KarvináÚstí nad Labem2:0 (0:0)2348
Branky: Opic Martin, Ficek Ondřej; Rozhodčí: Možíš Dušan, Kordula Antonín, Dobrovolný Zdeněk; Delegát: Bajer Josef; ŽK: Ficek Ondřej - Karlík Pavel


10.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A1001VítkoviceJihlava3:2 (3:1)250
Branky: Hesek Boris, Reinberk Petr - Mešanovic Muris 2, vlastní; Rozhodčí: Hájek Robert, Chytil Ivo, Santarius Gustav; Delegát: Duda Zdeněk; ŽK: Jungman František, Hesek Boris, Motyčka Martin, Reinberk Petr - Kadlec Michal, Penc Jan
A2A1002SokolovTescoma Zlín0:2 (0:0)1920
Branky: Žůrek Libor, Pazdera Lukáš; Rozhodčí: Matějek Radek, Pelikán Ondřej, Peřina Pavel; Delegát: Eibl Vladimír; ŽK: 0 - Šrom Michal, Kroupa Karel, Görner Radek, Malchárek Pavel
A2A1003OpavaMost4:2 (1:0)
Branky: Čáp Vladimír, Cigánek Petr, Nepožitek Radim, Pospěch Zbyněk - Loos Petr, Hora Jakub; Rozhodčí: Mikel Petr, Večeřa Martin, Dobrovolný Zdeněk; Delegát: Gric Václav; ŽK: Uvíra Martin, Cigánek Petr, Zapletal Václav - Paleček Lukáš, Frnoch Jaroslav, Lafrance Kevin-Piere, Da Silva Andrei, Tonev Nikola
A2A1004TřinecHradec Králové1:1 (0:1)1023
Branky: Eismann Pavel - Dvořák Pavel; Rozhodčí: Zelinka Miroslav, Kordula Antonín, Slavík Petr; Delegát: Rumplík Zdeněk; ŽK: Joukl Petr, Doležal Martin, Eismann Pavel - 0
A2A1005ČáslavDukla Praha2:1 (1:1)825
Branky: Kunášek Petr, Marković Miroslav - Kulvajt Tomáš; Rozhodčí: Paták Michal, Čecháček Petr, Marek Emanuel; Delegát: Severýn Václav; ŽK: 0 - Svoboda Martin, Mičic Peter; ČK: 0 - Mičic Peter
A2A1006Viktoria ŽižkovVlašim0:4 (0:3)1428
Branky: Bálek Vladimír 2, Kalabiška Jan, Borák Jaroslav; Rozhodčí: Benedikt Ladislav, Novák Libor, Teuber Ivan; Delegát: Sova Jaromír; ŽK: Pulkert Martin, Novák Jiří - Kalabiška Jan
A2A1007Ústí nad LabemHlučín2:0 (1:0)816
Branky: Šmrha Jaroslav, Veverka Richard; Rozhodčí: Ardeleánu Petr, Pospíšil Dušan, Štěrba Václav; Delegát: Kolbaba Petr; ŽK: Karlík Pavel - Bogdaň Petr, Drozd Peter, Švrček Roman, Honka Ondřej
A2A1008Sparta Praha BKarviná0:3 (0:1)215
Branky: Pontus Marcin, Mišinský Vladimír, Milosavljev Vladan; Rozhodčí: Jílek Jan, Ubias Emil, Urban Michal; Delegát: Fischer Karel; ŽK: Belaid Aimen, Glaser Petr, Krč Aleš - Mišinský Vladimír, Pontus Marcin


11.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A1101Dukla PrahaTřinec0:1 (0:0)342
Branky: Doležal Martin; Rozhodčí: Drábek Drahoslav, Hojsík Petr, Teuber Ivan; Delegát: Krondl Václav; ŽK: Hanousek Marek - Ceplák Miroslav, Hrdlovič Tomáš
A2A1102MostČáslav1:1 (0:1)958
Branky: Knakal Martin - Okleštěk Tomáš; Rozhodčí: Ochotnický Pavel, Zlámal Miroslav, Štěrba Václav; Delegát: Chytil Václav; ŽK: Fleišman Jiří, Hofmann Stanislav, Da Silva Andrei, Tonev Nikola - Haniak Tomáš, Brunclík David, Klučiar Robert, Okleštěk Tomáš
A2A1103Hradec KrálovéOpava2:1 (0:1)1351
Branky: Němeček Pavel, Černý Pavel - Cigánek Petr; Rozhodčí: Hrubeš Karel, Novák Libor, Kovařík Tomáš; Delegát: Starý Miroslav; ŽK: Hochmeister Radek, Němeček Pavel - Wirth Robin, Čáp Vladimír, Nepožitek Radim, Cigánek Petr; ČK: 0 - Kiša Rostislav
A2A1104Tescoma ZlínVítkovice4:1 (3:1)512
Branky: Kroupa Karel, Kroča Zdeněk, Malchárek Pavel, Novák Filip - Sládek Peter; Rozhodčí: Kocián Radek, Dobrovolný Zdeněk, Marek Emanuel; Delegát: Trčka Jiří; ŽK: Zbožínek Ivo - Cverna Václav, Reinberk Petr, Krejčíř Pavel
A2A1105JihlavaSparta Praha B3:2 (2:0)1350
Branky: Mešanovic Muris 2, Krutý Peter, vlastní - Glaser Petr; Rozhodčí: Czene Pavel, Wilczek Martin, Slavík Petr; Delegát: Pánek Vlastislav; ŽK: Caha Robert, Penc Jan, Mešanovic Muris - Švenger Milan, Valíček Vladimír, Sus Martin, Droppa Lukáš, Sadiković Enis, Glaser Petr
A2A1106HlučínSokolov0:0 (0:0)250
Rozhodčí: Adámek Tomáš, Gallo Ladislav, Kubáň Robert; Delegát: Gric Václav; ŽK: Švrček Roman, Hrtánek Tomáš - Čada David; ČK: 0 - Čada David
A2A1107KarvináViktoria Žižkov0:2 (0:0)2182
Branky: Koukal Zdeněk, Kalod Richard; Rozhodčí: Bílek Jaroslav, Košec Josef, Koval Zdeněk; Delegát: Rumplík Zdeněk; ŽK: Slončík Radek, Ficek Ondřej - Hruška Aleš, Procházka Tomáš, Culek Richard, Kučera Tomáš, Zengue Herve Xavier
A2A1108VlašimÚstí nad Labem1:2 (0:2)1120
Branky: Pokorný Vladimír - Džuban Pavel, Valenta Michal; Rozhodčí: Hrubeš Roman, Mencl Kryštof, Jiřík Jiří; Delegát: Vrzal Josef; ŽK: Pokorný Vladimír - Hyčka Alois, Pimpara Jiří


12.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A1201VítkoviceHlučín1:4 (0:2)390
Branky: Motyčka Martin - Žižka Petr, Čelůstka Marek, Sokol Ján, Prokeš Hynek; Rozhodčí: Mikel Petr, Tacina Roman, Szarowski Marek; Delegát: Káňa Jaroslav; ČK: Sládek Peter, Cverna Václav - 0
A2A1202SokolovJihlava5:1 (2:1)1270
Branky: Knakal Petr 2, Vaněček David, Podrazký Miroslav, Hanzlík Aleš - Tecl Stanislav; Rozhodčí: Paták Michal, Jiřík Jiří, Šecová Adriana; Delegát: Bubeník Miroslav; ŽK: Podrazký Miroslav - Tlustý Petr
A2A1203OpavaKarviná3:0 (1:0)1384
Branky: Halaška Milan 2, Pospěch Zbyněk; Rozhodčí: Matějek Radek, Handlíř Drahoslav, Adámková Jana; Delegát: Nevrlý Luděk; ŽK: 0 - Suchý Martin, Ficek Ondřej
A2A1204TřinecTescoma Zlín3:1 (1:0)486
Branky: Onuchukwu Ebus 2 - Žůrek Libor, vlastní; Rozhodčí: Býma Pavel, Gallo Ladislav, Santarius Gustav; Delegát: Lenfeld Rudolf; ŽK: Martinčík Ivan, Matůš Lukáš - Žůrek Libor, Zbožínek Ivo
A2A1205ČáslavHradec Králové2:2 (0:1)664
Branky: Kotyza Martin, Brezinský Tomáš - Pilař Václav 2; Rozhodčí: Jech Jiří, Košec Josef, Urban Michal; Delegát: Veltruský Jiří; ŽK: Brunclík David, Kunášek Petr, Marković Miroslav - Černý Pavel
A2A1206Dukla PrahaMost0:2 (0:1)285
Branky: Loos Petr, Hora Jakub; Rozhodčí: Hrubeš Roman, Mencl Kryštof, Koval Zdeněk; Delegát: Stiegler Jiří; ŽK: Vorel Jan - Hofmann Stanislav, Lafrance Kevin-Piere; ČK: 0 - Loos Petr
A2A1207Ústí nad LabemViktoria Žižkov2:0 (1:0)939
Branky: Veverka Richard 2; Rozhodčí: Makovička Milan, Zlámal Miroslav, Moudrý Jaroslav; Delegát: Tulinger Miroslav; ŽK: Benčík Ladislav, Veverka Richard - Procházka Tomáš, Culek Richard, Koukal Zdeněk, Balík Jan
A2A1208Sparta Praha BVlašim2:3 (1:0)179
Branky: Glaser Petr, Hejda Lukáš - Bálek Vladimír 2, Křeček Lukáš; Rozhodčí: Královec Pavel, Hojsík Petr, Štěrba Václav; Delegát: Svoboda Miroslav; ŽK: Valíček Vladimír, Sus Martin, Třešňák Lukáš - Nešpor Daniel


13.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A1301Hradec KrálovéMost2:0 (1:0)1556
Branky: Černý Pavel, Dvořák Pavel; Rozhodčí: Adámek Tomáš, Teuber Ivan, Szarowski Marek; Delegát: Maurer Miroslav; ŽK: Černý Pavel, Poděbradský Jiří - 0
A2A1302Tescoma ZlínDukla Praha3:1 (1:0)312
Branky: Zbožínek Ivo, Vozábal Martin, Kroupa Karel - Chigou Dani; Rozhodčí: Jílek Jan, Kovařík Tomáš, Moudrý Jaroslav; Delegát: Bajer Josef; ŽK: Jelínek Jan, Pazdera Lukáš - Kučera Ondřej
A2A1303JihlavaČáslav5:1 (3:1)1450
Branky: Tecl Stanislav 2, Kadlec Michal, Penc Jan, Mešanovic Muris - Kotyza Martin; Rozhodčí: Kocián Radek, Pelikán Ondřej, Dobrovolný Zdeněk; Delegát: Vrzal Josef; ŽK: Gruber Jan, Gába Jiří - Haniak Tomáš, Brezinský Tomáš, Dobal Vladimír; ČK: 0 - Dobal Vladimír
A2A1304HlučínOpava0:0 (0:0)1650
Rozhodčí: Možíš Dušan, Chytil Ivo, Vysloužil Petr; Delegát: Trčka Jiří; ŽK: Švrček Roman, Javorek Petr, Dohnálek Jakub, Vlček Tomáš - Halaška Milan, Pospěch Zbyněk
A2A1305KarvináVítkovice4:0 (2:0)2226
Branky: Mišinský Vladimír 2, Pontus Marcin, Opic Martin; Rozhodčí: Býma Pavel, Čecháček Petr, Drastik Andreas; Delegát: Gric Václav; ŽK: Hoffmann Josef, Opic Martin - Krejčíř Pavel, Hritz Richard
A2A1306VlašimTřinec2:0 (1:0)950
Branky: Bálek Vladimír, Křeček Lukáš; Rozhodčí: Ardeleánu Petr, Peřina Pavel, Marek Emanuel; Delegát: Helebrant Luboš; ŽK: Vebr Lukáš, Kalabiška Jan - Hanus František, Chlebek Jaroslav; ČK: 0 - Kuděla Radek
A2A1307Viktoria ŽižkovSokolov3:1 (1:1)1620
Branky: Novotný Jan, Vaculík Lukáš, Kočí Michal - Pilař Tomáš; Rozhodčí: Damková Dagmar, Ubias Emil, Urban Michal; Delegát: Veltruský Milan; ŽK: 0 - Knakal Petr; ČK: 0 - Duchnič Oleg
A2A1308Ústí nad LabemSparta Praha B1:0 (0:0)1032
Branky: Jindráček Martin; Rozhodčí: Ochotnický Pavel, Koval Zdeněk, Šecová Adriana; Delegát: Starý Miroslav; ŽK: Zachariáš Milan, Volek Zdeněk, Dvořák Lukáš - Kuncl Martin, Belaid Aimen


14.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A1401VítkoviceVlašim1:1 (0:1)191
Branky: Motyčka Martin - Kalabiška Jan; Rozhodčí: Hájek Robert, Kordula Antonín, Adámková Jana; Delegát: Bajer Josef; ŽK: Krása Radim, Motyčka Martin - Nešpor Marek, Vebr Lukáš
A2A1402SokolovKarviná2:0 (1:0)1325
Branky: Podrazký Miroslav, Čada David; Rozhodčí: Benedikt Ladislav, Hojsík Petr, Pospíšil Dušan; Delegát: Severýn Václav; ŽK: Vaněček David - Hoffmann Josef, Suchý Martin; ČK: 0 - Suchý Martin
A2A1403OpavaTescoma Zlín1:2 (1:1)1674
Branky: Pospěch Zbyněk - Žůrek Libor, Kroča Zdeněk; Rozhodčí: Královec Pavel, Zlámal Miroslav, Wilczek Martin; Delegát: Duda Zdeněk; ŽK: Cigánek Petr, Pospěch Zbyněk - Žůrek Libor, Kroupa Karel, Jelínek Jan, Pazdera Lukáš; ČK: Pospěch Zbyněk - Malchárek Pavel
A2A1404TřinecJihlava0:0 (0:0)615
Rozhodčí: Mikel Petr, Večeřa Martin, Handlíř Drahoslav; Delegát: Trčka Jiří; ŽK: 0 - Gába Jiří
A2A1405ČáslavÚstí nad Labem0:3 (0:0)386
Branky: Karlík Pavel, Veverka Richard, Valenta Michal; Rozhodčí: Adam Jiří, Slavík Petr, Szarowski Marek; Delegát: Pánek Vlastislav; ŽK: Kunášek Petr, Fikejz David, Klučiar Robert - Džuban Pavel, Zachariáš Milan, Veverka Richard
A2A1406Dukla PrahaHradec Králové0:0 (0:0)532
Rozhodčí: Příhoda Radek, Novák Libor, Štěrba Václav; Delegát: Fischer Karel; ŽK: Mikula David - Poděbradský Jiří
A2A1407MostHlučín4:0 (3:0)1250
Branky: Franěk Karel 2, Hora Jakub 2; Rozhodčí: Jech Jiří, Marek Emanuel, Peřina Pavel; Delegát: Noháč Miloslav; ŽK: Da Silva Andrei, Hora Jakub - Bogdaň Petr, Čelůstka Marek; ČK: 0 - Čelůstka Marek
A2A1408Sparta Praha BViktoria Žižkov1:4 (0:0)377
Branky: Jirouš Martin - Kalod Richard 2, Kučera Tomáš, Procházka Tomáš; Rozhodčí: Hrubeš Karel, Tacina Roman, Santarius Gustav; Delegát: Červený Jan; ŽK: Pávek Ondřej, Hejda Lukáš, Smetana Jiří, Jirouš Martin - Vaculík Lukáš, Procházka Tomáš


15.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A1501Tescoma ZlínHradec Králové1:1 (0:1)671
Branky: Zbožínek Ivo - Černý Pavel; Rozhodčí: Franěk Pavel, Tacina Roman, Koval Zdeněk; Delegát: Rumplík Zdeněk; ŽK: Pazdera Lukáš, Görner Radek - Karal Vlastimil, Fischer Roman
A2A1502JihlavaDukla Praha3:4 (2:2)1150
Branky: Krutý Peter, Karlík Karol, Mešanovic Muris - Vrána Pavel 2, Kulvajt Tomáš, Chigou Dani; Rozhodčí: Matějek Radek, Jiřík Jiří, Szarowski Marek; Delegát: Lenfeld Rudolf; ŽK: Caha Robert, Penc Jan - Kučera Ondřej, Vorel Jan, Gedeon Patrik, Vrána Pavel, Kulvajt Tomáš
A2A1503HlučínČáslav3:0 (0:0)530
Branky: Dobeš Jiří 2, Javorek Petr; Rozhodčí: Hájek Robert, Drastik Andreas, Santarius Gustav; Delegát: Ruš Jiří; ŽK: Žižka Petr, Dohnálek Jakub, Vlček Tomáš, Hrtánek Tomáš - Vít Jiří, Marković Miroslav, Vlasko Ján
A2A1504KarvináTřinec3:1 (2:0)2275
Branky: Mišinský Vladimír 2, Jursa Tomáš - Doležal Martin; Rozhodčí: Možíš Dušan, Pelikán Ondřej, Peřina Pavel; Delegát: Káňa Jaroslav; ŽK: 0 - Doležal Martin, Chlebek Jaroslav
A2A1505VlašimMost2:0 (1:0)1080
Branky: Bálek Vladimír, Kalabiška Jan; Rozhodčí: Damková Dagmar, Lhoták Luděk, Urban Michal; Delegát: Chytil Václav; ŽK: Průcha Ondřej - Běloušek Ondřej
A2A1506Viktoria ŽižkovOpava2:2 (1:1)1230
Branky: Zengue Herve Xavier, Martan Ladislav - Mezlík Radek, Schaffartzik Jan; Rozhodčí: Hrubeš Roman, Gallo Ladislav, Čecháček Petr; Delegát: Melichar Jaroslav; ŽK: Brabec Jakub, Ujec Milan, Martan Ladislav - Halaška Milan, Partyš Zdeněk
A2A1507Ústí nad LabemSokolov4:0 (2:0)1742
Branky: Džuban Pavel 2, Valenta Michal, Veverka Richard; Rozhodčí: Hrubeš Karel, Mencl Kryštof, Košec Josef; Delegát: Lávička Jan; ŽK: Džuban Pavel, Zachariáš Milan, Karlík Pavel - Hanzlík Aleš, Hrabáč Igor, Šmerda Jaromír
A2A1508Sparta Praha BVítkovice3:1 (2:0)169
Branky: Jirouš Martin, Třešňák Lukáš, Folprecht Zdeněk - Hritz Richard; Rozhodčí: Bílek Jaroslav, Novák Libor, Teuber Ivan; Delegát: Sova Jaromír; ŽK: Putz Petr - 0


16.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A1601ČáslavTescoma Zlín2:3 (2:2)428
Branky: Vít Jiří, Brezinský Tomáš - Vozábal Martin 2, Žůrek Libor; Rozhodčí: Ardeleánu Petr, Gallo Ladislav, Handlíř Drahoslav; Delegát: Veltruský Jiří; ŽK: Brunclík David, Kotyza Martin - Kořínek Aleš, Žůrek Libor, Šmahaj David, Bača Martin
A2A1602MostJihlava4:3 (2:2)1110
Branky: Frnoch Jaroslav 2, Thomas Cristiano, Da Silva Andrei - Karlík Karol 2, Tlustý Petr; Rozhodčí: Drábek Drahoslav, Košec Josef, Pospíšil Dušan; Delegát: Svoboda Miroslav; ŽK: Da Silva Andrei - Kadlec Michal, Caha Robert, Krutý Peter; ČK: 0 - Kadlec Michal
A2A1603TřinecHlučín2:1 (0:1)832
Branky: Hanus František, Ceplák Miroslav - Zelinka Karel; Rozhodčí: Zelinka Miroslav, Dobrovolný Zdeněk, Kubáň Robert; Delegát: Bajer Josef; ŽK: Joukl Petr - Švrček Roman, Čelůstka Marek, Hrtánek Tomáš
A2A1604Hradec KrálovéKarviná1:0 (0:0)1426
Branky: Dvořák Pavel; Rozhodčí: Ochotnický Pavel, Chytil Ivo, Santarius Gustav; Delegát: Červený Jan; ŽK: 0 - Suchý Martin, Jursa Tomáš, Ficek Ondřej, Pontus Marcin
A2A1605SokolovVlašim0:0 (0:0)1230
Rozhodčí: Kovařík Libor, Teuber Ivan, Kovařík Tomáš; Delegát: Veltruský Milan; ŽK: Kura František, Studík Jiří - Borák Jaroslav, Vebr Lukáš
A2A1606VítkoviceViktoria Žižkov0:1 (0:0)356
Branky: Martan Ladislav; Rozhodčí: Adámek Tomáš, Vysloužil Petr, Peřina Pavel; Delegát: Duda Zdeněk; ŽK: Hritz Richard, Bednář Zbyněk - Balík Jan
A2A1607Dukla PrahaÚstí nad Labem3:2 (0:1)893
Branky: Vorel Jan, Svatonský Jan, Šiml Ondřej - Veverka Richard 2; Rozhodčí: Adámková Jana, Pelikán Ondřej, Marek Emanuel; Delegát: Pánek Vlastislav; ŽK: Malý Petr - Valenta Michal, Karlík Pavel, Veverka Richard
A2A1608OpavaSparta Praha B2:3 (0:2)1857
Branky: Půda Dušan 2 - Glaser Petr, Jánoš Adam, Třešňák Lukáš; Rozhodčí: Býma Pavel, Slavík Petr, Szarowski Marek; Delegát: Trčka Jiří; ŽK: Čáp Vladimír, Zapletal Václav, Půda Dušan - Švenger Milan, Kuncl Martin, Třešňák Lukáš, Košút Tomáš; ČK: 0 - Kuncl Martin


17.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A1701VítkoviceSokolov3:1 (2:1)320
Branky: Rygel Daniel, Motyčka Martin, Drábek Michal - Mlika Jiří; Rozhodčí: Kocián Radek, Vysloužil Petr, Lakomý Tomáš; Delegát: Holub Vítězslav; ŽK: Cverna Václav, Hritz Richard - Šmerda Jaromír, Dejmek Robin
A2A1702Ústí nad LabemOpava1:1 (1:0)558
Branky: Valenta Michal - Uvíra Martin; Rozhodčí: Hrubeš Karel, Mencl Kryštof, Koval Zdeněk; Delegát: Skála Miroslav; ŽK: 0 - Klesnil Zdeněk, Půda Dušan, Gonda Michal
A2A1703Sparta Praha BTřinec0:0 (0:0)202
Rozhodčí: Bílek Jaroslav, Košec Josef, Teuber Ivan; Delegát: Hubička František; ŽK: Rada Jakub - Kobylík Petr, Martinčík Ivan, Ceplák Miroslav, Szmek Radek
A2A1704VlašimČáslav2:1 (0:1)890
Branky: Kropík Michal, Jungr Marek - Džafič Adnan; Rozhodčí: Zelinka Miroslav, Chytil Ivo, Dobrovolný Zdeněk; Delegát: Martinec Lubomír; ŽK: Toma Michal, Schuster Martin, Kropík Michal, Svátek Jan - Haniak Tomáš, Ptáček Jiří, Šisler Jan
A2A1705KarvináDukla Praha1:1 (1:0)1357
Branky: Mišinský Vladimír - Chigou Dani; Rozhodčí: Zelinka Miroslav, Pelikán Ondřej, Gallo Ladislav; Delegát: Slabý Ivan; ŽK: Suchý Martin, Staš Vladimír - Malý Petr, Mikula David
A2A1706Viktoria ŽižkovMost1:1 (1:1)1052
Branky: Martan Ladislav - Jedinák Jiří; Rozhodčí: Mikel Petr, Hojsík Petr, Kubáň Robert; Delegát: Prokeš Jan; ŽK: Vepřek Michal, Martan Ladislav - Jedinák Jiří, Rusetski Siarhei, Hrechishka Pavel
A2A1707HlučínHradec Králové1:1 (1:1)432
Branky: Gulajev Radek - Pilař Václav; Rozhodčí: Možíš Dušan, Zlámal Miroslav, Moláček Jiří; Delegát: Rumplík Zdeněk; ŽK: Bogdaň Petr, Dohnálek Jakub, Dobeš Jiří - Wozniak Radim
A2A1708JihlavaTescoma Zlín0:1 (0:0)779
Branky: Vozábal Martin; Rozhodčí: Ardeleánu Petr, Večeřa Martin, Drastik Andreas; Delegát: Tulinger Miroslav; ŽK: 0 - Kroča Zdeněk


18.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A1801OpavaVítkovice3:1 (1:0)1818
Branky: Klesnil Zdeněk 2, Zapletal Václav - Sládek Peter; Rozhodčí: Hájek Robert, Wilczek Martin, Pelikán Ondřej; Delegát: Ruš Jiří, Káňa Jaroslav; ŽK: Zapletal Václav, Partyš Zdeněk - Cverna Václav, Reinberk Petr
A2A1802TřinecSokolov1:0 (1:0)621
Branky: Joukl Petr; Rozhodčí: Hájek Robert, Kubáň Robert, Santarius Gustav; Delegát: Prokeš Jan; ŽK: Lipčák Martin, Lisický Petr, Bednarek Marcin, Byrtus Ondřej, Maroši Martin - Vaněček David, Javorský Pavel; ČK: 0 - Kaplan Daniel
A2A1803Tescoma ZlínHlučín2:0 (0:0)2162
Branky: Zbožínek Ivo, Kroupa Karel; Rozhodčí: Jílek Jan, Urban Michal, Adámková Jana; Delegát: Lenfeld Rudolf; ŽK: Malchárek Pavel - Hrtánek Tomáš
A2A1804MostKarviná0:0 (0:0)550
Rozhodčí: Ochotnický Pavel, Pospíšil Dušan, Moudrý Jaroslav; Delegát: Fischer Karel; ŽK: 0 - Čeman Adrián
A2A1805JihlavaVlašim3:0 (1:0)1050
Branky: Krutý Peter, Dolejš Petr, Mešanovic Muris; Rozhodčí: Možíš Dušan, Čecháček Petr, Vysloužil Petr; Delegát: Skála Miroslav; ŽK: 0 - Kropík Michal
A2A1806ČáslavViktoria Žižkov0:3 (0:1)425
Branky: Kalod Richard 3; Rozhodčí: Bílek Jaroslav, Ubias Emil, Koval Zdeněk; Delegát: Krondl Václav; ŽK: Pešír Tomáš, Haniak Tomáš, Hlava David - Hruška Aleš, Brabec Jakub, Kalod Richard, Martan Ladislav; ČK: 0 - Brabec Jakub
A2A1807Hradec KrálovéÚstí nad Labem3:2 (1:1)2015
Branky: Černý Pavel, Pilař Václav, Dvořák Pavel - Martykán Jan, Valenta Michal; Rozhodčí: Paták Michal, Chytil Ivo, Drastik Andreas; Delegát: Svoboda Miroslav; ŽK: Chleboun Jakub - Zachariáš Milan, Karlík Pavel, Hyčka Alois
A2A1808Dukla PrahaSparta Praha B2:2 (2:1)327
Branky: Kulvajt Tomáš, Šiml Ondřej - Kladrubský Jiří, Kalouda Luboš; Rozhodčí: Kocourek Tomáš, Novák Libor, Štěrba Václav; Delegát: Severýn Václav; ŽK: Vrána Pavel, Šiml Ondřej - Švec Vladimír, Sus Martin


19.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A1901SokolovOpava2:1 (0:0)1290
Branky: Mlika Jiří, Podrazký Miroslav - Klesnil Zdeněk; Rozhodčí: Damková Dagmar, Filípek Patrik, Teuber Ivan; Delegát: Čičmanec Ladislav; ŽK: 0 - Furik Jiří, Horka Luboš
A2A1902VítkoviceTřinec0:0 (0:0)485
Rozhodčí: Býma Pavel, Večeřa Martin, Adámková Jana; Delegát: Lenfeld Rudolf; ŽK: Reinberk Petr - Doležal Martin
A2A1903Sparta Praha BČáslav4:2 (1:0)206
Branky: Rada Jakub, Třešňák Lukáš, Putz Petr, Kladrubský Jiří - Pešír Tomáš, Ricka Pavel; Rozhodčí: Mikel Petr, Handlíř Drahoslav, Santarius Gustav; Delegát: Noháč Miloslav; ŽK: Valíček Vladimír - Pešír Tomáš, Špidlen Jakub, Nitrianský Milan, Dobal Vladimír
A2A1904VlašimDukla Praha1:2 (1:2)1000
Branky: Štochl Matěj - Berger Tomáš, Šmíd Michal; Rozhodčí: Příhoda Radek, Lakomý Tomáš, Tacina Roman; Delegát: Maurer Miroslav; ŽK: Nešpor Marek, Patka Pavel, Svátek Jan, Mucha Jan - 0
A2A1905Ústí nad LabemMost3:1 (3:0)781
Branky: Martykán Jan, Karlík Pavel, Jindráček Martin - Hora Jakub; Rozhodčí: Benedikt Ladislav, Novák Libor, Štěrba Václav; Delegát: Lávička Jan; ŽK: Džuban Pavel, Karlík Pavel - Hora Jakub
A2A1906Viktoria ŽižkovHradec Králové1:2 (1:1)2412
Branky: Martan Ladislav - Poděbradský Jiří, Fischer Roman; Rozhodčí: Kocián Radek, Pospíšil Dušan, Dobrovolný Zdeněk; Delegát: Severýn Václav; ŽK: Schneider František, Procházka Jaroslav, Petrů Jiří - Poděbradský Jiří
A2A1907KarvináTescoma Zlín2:3 (1:2)2424
Branky: Pavlík Marcel, Kostoláni Marek - Lukaštík Josef, Žůrek Libor, Kroupa Karel; Rozhodčí: Paták Michal, Lhoták Luděk, Slavík Petr; Delegát: Holub Vítězslav; ŽK: 0 - Skácel Jindřich
A2A1908HlučínJihlava1:1 (1:1)456
Branky: Koubek Petr - Dort Filip; Rozhodčí: Bílek Jaroslav, Moudrý Jaroslav, Marek Emanuel; Delegát: Chytil Václav; ŽK: Žižka Petr, Šiklić Ronald, Javorek Petr, Hrtánek Tomáš - Dort Filip, Franěk Karel


20.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A2001ČáslavVítkovice0:1 (0:0)452
Branky: Sládek Peter; Rozhodčí: Možíš Dušan, Pospíšil Dušan, Novák Libor; Delegát: Fischer Karel; ŽK: Pilař Radek, Šisler Jan - Cverna Václav, Kovář Michal, Ujčík Róbert
A2A2002MostSokolov1:1 (0:1)590
Branky: Knakal Martin - Mlika Jiří; Rozhodčí: Příhoda Radek, Ubias Emil, Urban Michal; Delegát: Severýn Václav; ŽK: Nesvadba Jaroslav, Hrechishka Pavel - Habai Michal, Mlika Jiří
A2A2003TřinecOpava1:1 (1:0)1013
Branky: Malíř Pavel, vlastní; Rozhodčí: Ochotnický Pavel, Dobrovolný Zdeněk, Peřina Pavel; Delegát: Nevrlý Luděk; ŽK: Matůš Lukáš - Klesnil Zdeněk
A2A2004HlučínKarviná1:0 (0:0)786
Branky: Dzierzega Lukasz; Rozhodčí: Ardeleánu Petr, Mencl Kryštof, Kubáň Robert; Delegát: Prokeš Jan, Ruš Jiří; ŽK: Dzierzega Lukasz - Opic Martin
A2A2005Hradec KrálovéVlašim4:0 (2:0)2176
Branky: Černý Pavel 2, Hochmeister Radek, Pilař Václav; Rozhodčí: Hájek Robert, Filípek Patrik, Štěrba Václav; Delegát: Bajer Josef, Slabý Ivan; ŽK: Hochmeister Radek, Pilař Václav - Süsser Jakub, Schuster Martin; ČK: 0 - Patka Pavel
A2A2006Dukla PrahaViktoria Žižkov2:0 (0:0)895
Branky: Malý Petr, Chigou Dani; Rozhodčí: Kovařík Libor, Santarius Gustav, Drastik Andreas; Delegát: Martinec Lubomír; ŽK: Vorel Jan - Janek Ivan, Brabec Jakub, Schneider František
A2A2007JihlavaÚstí nad Labem1:0 (1:0)1126
Branky: Šimáček Jan; Rozhodčí: Mikel Petr, Zlámal Miroslav, Lhoták Luděk; Delegát: Čičmanec Ladislav; ŽK: Simr Pavel, Mešanovic Muris, Karlík Karol, Krutý Peter - Melunović Alen
A2A2008Tescoma ZlínSparta Praha B2:0 (0:0)2025
Branky: Žůrek Libor, Kroupa Karel; Rozhodčí: Matějek Radek, Moudrý Jaroslav, Koval Zdeněk; Delegát: Holub Vítězslav; ŽK: 0 - Valíček Vladimír, Nádeníček Bohumil


21.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A2101Ústí nad LabemTřinec2:1 (1:0)705
Branky: Martykán Jan, Rudnytskyy Pavlo - Joukl Petr; Rozhodčí: Ardeleánu Petr, Drastik Andreas, Santarius Gustav; Delegát: Krondl Václav; ŽK: Zachariáš Milan - Hanus František, Chlebek Jaroslav
A2A2102OpavaČáslav1:1 (1:1)1948
Branky: Gonda Michal - Šisler Jan; Rozhodčí: Býma Pavel, Moláček Jiří, Štěrba Václav; Delegát: Káňa Jaroslav; ŽK: Partyš Zdeněk, Gonda Michal, Furik Jiří - Dobal Vladimír
A2A2103SokolovDukla Praha1:0 (0:0)1580
Branky: Studík Jiří; Rozhodčí: Drábek Drahoslav, Košec Josef, Teuber Ivan; Delegát: Lávička Jan; ŽK: Kura František, Mlika Jiří - Malý Petr
A2A2104Sparta Praha BMost0:0 (0:0)219
Rozhodčí: Adam Jiří, Gallo Ladislav, Čecháček Petr; Delegát: Svoboda Miroslav; ŽK: Švec Vladimír, Nádeníček Bohumil - Paleček Lukáš, Jedinák Jiří, Fleišman Jiří, Nesvadba Jaroslav
A2A2105VítkoviceHradec Králové1:2 (1:0)330
Branky: Reinberk Petr - Hochmeister Radek, Černý Pavel; Rozhodčí: Mikel Petr, Pelikán Ondřej, Marek Emanuel; Delegát: Nevrlý Luděk; ŽK: Kovář Michal - 0; ČK: 0 - Lindr Jiří
A2A2106Viktoria ŽižkovTescoma Zlín2:0 (1:0)1324
Branky: Koukal Zdeněk, Martan Ladislav; Rozhodčí: Damková Dagmar, Chytil Ivo, Handlíř Drahoslav; Delegát: Tulinger Miroslav
A2A2107KarvináJihlava1:1 (1:1)2288
Branky: Opic Martin - Zelinka Karel; Rozhodčí: Kocián Radek, Tacina Roman, Adámková Jana; Delegát: Ruš Jiří; ŽK: Buryán Jan - Da Silva Gabriel, Zelinka Karel
A2A2108VlašimHlučín3:0 (1:0)850
Branky: Svátek Jan, Jungr Marek, Nešpor Daniel; Rozhodčí: Královec Pavel, Slavík Petr, Kubáň Robert; Delegát: Ulrich Jiří; ŽK: Schuster Martin, Kropík Michal - Bogdaň Petr, Žižka Petr


22.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A2201MostVítkovice1:0 (0:0)455
Branky: Hofmann Stanislav; Rozhodčí: Hrubeš Karel, Filípek Patrik, Mencl Kryštof; Delegát: Melichar Jaroslav; ŽK: Běloušek Ondřej - Drábek Michal, Motyčka Martin
A2A2202Hradec KrálovéSokolov5:0 (1:0)1993
Branky: Dvořák Pavel 2, Černý Pavel 2, Pilař Václav; Rozhodčí: Matějek Radek, Handlíř Drahoslav, Drastik Andreas; Delegát: Martinec Lubomír; ŽK: 0 - Knakal Petr, Šmerda Jaromír
A2A2203Dukla PrahaOpava1:1 (1:1)438
Branky: Malý Petr - Schaffartzik Jan; Rozhodčí: Bílek Jaroslav, Ubias Emil, Koval Zdeněk; Delegát: Fischer Karel; ŽK: Gedeon Patrik - Mezlík Radek, Klesnil Zdeněk, Čáp Vladimír
A2A2204ČáslavTřinec3:2 (3:1)302
Branky: Šisler Jan 2, Kunášek Petr - Malíř Pavel 2; Rozhodčí: Adam Jiří, Wilczek Martin, Adámková Jana; Delegát: Holub Vítězslav; ŽK: Pešír Tomáš, Ptáček Jiří, Hlava David - Lipčák Martin, Buzek Ondřej, Malíř Pavel
A2A2205KarvináVlašim3:0 (0:0)1410
Branky: Opic Martin, Milosavljev Vladan, Jursa Tomáš; Rozhodčí: Možíš Dušan, Kordula Antonín, Hojsík Petr; Delegát: Káňa Jaroslav; ŽK: Mišinský Vladimír, Milosavljev Vladan - Veselý Jiří, Jungr Marek, Pokorný Vladimír
A2A2206JihlavaViktoria Žižkov2:0 (1:0)1250
Branky: Karlík Karol, Mešanovic Muris; Rozhodčí: Ochotnický Pavel, Moudrý Jaroslav, Urban Michal; Delegát: Gric Václav; ŽK: Krutý Peter, Karlík Karol - Procházka Tomáš
A2A2207Tescoma ZlínÚstí nad Labem1:2 (1:2)2542
Branky: Kroupa Karel - Jindráček Martin, Valenta Michal; Rozhodčí: Kocourek Tomáš, Pospíšil Dušan, Moláček Jiří; Delegát: Tulinger Miroslav; ŽK: Žůrek Libor, Zbožínek Ivo - Martykán Jan, Valenta Michal
A2A2208HlučínSparta Praha B0:1 (0:0)703
Branky: Belaid Aimen; Rozhodčí: Hájek Robert, Večeřa Martin, Peřina Pavel; Delegát: Trčka Jiří; ŽK: Hrtánek Tomáš - Putz Petr


23.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A2301SokolovČáslav0:2 (0:1)1320
Branky: Kunášek Petr, Špidlen Jakub; Rozhodčí: Ardeleánu Petr, Zlámal Miroslav, Novák Libor; Delegát: Maurer Miroslav; ŽK: Mlika Jiří, Radzinevičius Tomas, Studík Jiří, Duchnič Oleg - Haniak Tomáš, Ptáček Jiří, Kunášek Petr, Fikejz David, Růžička Jan, Špidlen Jakub
A2A2302VítkoviceDukla Praha1:2 (1:1)260
Branky: Sládek Peter - Svatonský Jan, Malý Petr; Rozhodčí: Adámek Tomáš, Gallo Ladislav, Tacina Roman; Delegát: Ruš Jiří; ŽK: Sládek Peter, Motyčka Martin - Svoboda Martin, Gedeon Patrik, Vrána Pavel
A2A2303TřinecMost0:0 (0:0)560
Rozhodčí: Kocián Radek, Chytil Ivo, Peřina Pavel; Delegát: Bajer Josef; ŽK: Joukl Petr, Chlebek Jaroslav - 0
A2A2304Sparta Praha BHradec Králové0:2 (0:2)408
Branky: Černý Pavel, Dvořák Pavel; Rozhodčí: Královec Pavel, Slavík Petr, Drastik Andreas; Delegát: Skála Miroslav; ŽK: Pávek Ondřej, Polom Roman - 0
A2A2305VlašimTescoma Zlín1:1 (1:1)850
Branky: Jungr Marek - Bača Martin; Rozhodčí: Býma Pavel, Lhoták Luděk, Lakomý Tomáš; Delegát: Čičmanec Ladislav; ŽK: Jungr Marek - Vozábal Martin, Bača Martin
A2A2306OpavaJihlava1:2 (1:0)1431
Branky: Partyš Zdeněk - Dolejš Petr, Mešanovic Muris; Rozhodčí: Zelinka Miroslav, Čecháček Petr, Szarowski Marek; Delegát: Lenfeld Rudolf; ŽK: Klesnil Zdeněk, Čáp Vladimír, Furik Jiří, Bíro Ondřej - Uvarenko Maksims, Franěk Karel, Gába Jiří
A2A2307Viktoria ŽižkovHlučín1:1 (0:0)1264
Branky: Kalod Richard - Ondrušík Petr; Rozhodčí: Hrubeš Karel, Košec Josef, Marek Emanuel; Delegát: Sova Jaromír; ŽK: Vaculík Lukáš, Procházka Tomáš, Vepřek Michal - Bogdaň Petr, Žižka Petr, Gulajev Radek
A2A2308Ústí nad LabemKarviná2:1 (2:1)964
Branky: Valenta Michal, Melunović Alen - Ciku Elvist; Rozhodčí: Jílek Jan, Jiřík Jiří, Štěrba Václav; Delegát: Helebrant Luboš; ŽK: Brožík Vítězslav - Gottwald Michal


24.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A2401JihlavaVítkovice2:0 (2:0)1190
Branky: Dort Filip, Mešanovic Muris; Rozhodčí: Benedikt Ladislav, Večeřa Martin, Peřina Pavel; Delegát: Melichar Jaroslav; ŽK: Görner Radek, Mešanovic Muris - Rygel Daniel, Reinberk Petr, Ujčík Róbert; ČK: 0 - Reinberk Petr
A2A2402Tescoma ZlínSokolov1:1 (1:0)2245
Branky: Zbožínek Ivo - Mlika Jiří; Rozhodčí: Ochotnický Pavel, Slavík Petr, Szarowski Marek; Delegát: Chytil Václav; ŽK: Křiva Adam, Kroča Zdeněk, Bača Martin - 0
A2A2403MostOpava0:1 (0:1)350
Branky: Korčián David; Rozhodčí: Královec Pavel, Moláček Jiří, Moudrý Jaroslav; Delegát: Noháč Miloslav; ŽK: Jedinák Jiří, Bodeček Lukáš - Čáp Vladimír
A2A2404Hradec KrálovéTřinec2:0 (1:0)3384
Branky: Tomašák Petr, Pilař Václav; Rozhodčí: Možíš Dušan, Kubáň Robert, Lakomý Tomáš; Delegát: Hubička František; ŽK: 0 - Kuděla Radek, Chlebek Jaroslav, Hrdlovič Tomáš
A2A2405Dukla PrahaČáslav2:0 (0:0)513
Branky: Chigou Dani, Svatonský Jan; Rozhodčí: Damková Dagmar, Jiřík Jiří, Teuber Ivan; Delegát: Ulrich Jiří; ŽK: 0 - Pešír Tomáš
A2A2406VlašimViktoria Žižkov1:2 (0:1)1078
Branky: Marković Miroslav - Culek Richard, Novák Jiří; Rozhodčí: Makovička Milan, Mencl Kryštof, Štěrba Václav; Delegát: Krondl Václav; ŽK: Nešpor Daniel, Schuster Martin, Svátek Jan - Hruška Aleš, Novák Jiří
A2A2407HlučínÚstí nad Labem2:1 (0:1)762
Branky: Bogdaň Petr, Gulajev Radek - Jindráček Martin; Rozhodčí: Mikel Petr, Tacina Roman, Adámková Jana; Delegát: Gric Václav; ŽK: Koubek Petr - Džuban Pavel
A2A2408KarvináSparta Praha B1:1 (1:1)2379
Branky: Milosavljev Vladan - Nádeníček Bohumil; Rozhodčí: Zelinka Miroslav, Handlíř Drahoslav, Marek Emanuel; Delegát: Nevrlý Luděk; ŽK: Kostoláni Marek, Mišinský Vladimír - Pávek Ondřej, Kalouda Luboš


25.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A2501TřinecDukla Praha1:2 (1:1)620
Branky: Malíř Pavel - Hašek Pavel, Šiml Ondřej; Rozhodčí: Býma Pavel, Dobrovolný Zdeněk, Adámková Jana; Delegát: Gric Václav; ŽK: Maroši Martin - Svatonský Jan
A2A2502ČáslavMost1:1 (0:1)448
Branky: Hlava David - Nesvadba Jaroslav; Rozhodčí: Hrubeš Roman, Čecháček Petr, Hojsík Petr; Delegát: Petřík Petr; ŽK: Haniak Tomáš, Džafič Adnan - Fleišman Jiří, Sigmund Martin
A2A2503OpavaHradec Králové0:1 (0:0)1470
Branky: Fischer Roman; Rozhodčí: Adámek Tomáš, Wilczek Martin, Gallo Ladislav; Delegát: Bajer Josef; ŽK: Partyš Zdeněk, Korčián David - 0
A2A2504VítkoviceTescoma Zlín0:0 (0:0)281
Rozhodčí: Možíš Dušan, Chytil Ivo, Vysloužil Petr; Delegát: Ruš Jiří; ŽK: Novák Ján, Mach Roman - Zbožínek Ivo, Vozábal Martin
A2A2505Sparta Praha BJihlava0:3 (0:3)215
Branky: vlastní - Dort Filip, Mešanovic Muris; Rozhodčí: Bílek Jaroslav, Lhoták Luděk, Teuber Ivan; Delegát: Tulinger Miroslav; ŽK: Putz Petr - 0
A2A2506SokolovHlučín3:3 (1:3)1321
Branky: Radzinevičius Tomas, Vaněček David, Podrazký Miroslav, vlastní - Gulajev Radek, Bartošák Lukáš; Rozhodčí: Drábek Drahoslav, Filípek Patrik, Koval Zdeněk; Delegát: Helebrant Luboš; ŽK: Pilař Tomáš, Studík Jiří - Švrček Roman
A2A2507Viktoria ŽižkovKarviná2:1 (0:0)1095
Branky: Koukal Zdeněk 2 - Opic Martin; Rozhodčí: Příhoda Radek, Ubias Emil, Pospíšil Dušan; Delegát: Lenfeld Rudolf; ŽK: Šťastný Marcel - Opic Martin, Milosavljev Vladan
A2A2508Ústí nad LabemVlašim0:0 (0:0)1011
Rozhodčí: Ochotnický Pavel, Zlámal Miroslav, Košec Josef; Delegát: Krondl Václav; ŽK: Martykán Jan, Karlík Pavel - Toma Michal, Süsser Jakub, Marković Miroslav, Štochl Matěj


26.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A2601HlučínVítkovice2:2 (0:1)910
Branky: Gulajev Radek, Hošek Petr - Hritz Richard, Kučerňák Roman; Rozhodčí: Zelinka Miroslav, Pelikán Ondřej, Szarowski Marek; Delegát: Káňa Jaroslav; ŽK: Žižka Petr - Cverna Václav, Motyčka Martin
A2A2602JihlavaSokolov2:0 (0:0)1150
Branky: Mešanovic Muris, Dort Filip; Rozhodčí: Kocián Radek, Lakomý Tomáš, Dobrovolný Zdeněk; Delegát: Stiegler Jiří; ŽK: Da Silva Gabriel, Gavrić Petar, Görner Radek - Bertelman Jiří, Knakal Petr, Kura František, Pilař Tomáš; ČK: Da Silva Gabriel - Knakal Petr
A2A2603KarvináOpava2:0 (0:0)1934
Branky: Opic Martin, Jursa Tomáš; Rozhodčí: Drábek Drahoslav, Jiřík Jiří, Čecháček Petr; Delegát: Lenfeld Rudolf; ŽK: Jursa Tomáš, Ficek Ondřej, Milosavljev Vladan - Uvíra Martin, Čáp Vladimír
A2A2604Tescoma ZlínTřinec3:1 (1:1)1025
Branky: Kroupa Karel 2, Žůrek Libor - Szmek Radek; Rozhodčí: Příhoda Radek, Novák Libor, Koval Zdeněk; Delegát: Nevrlý Luděk; ŽK: Vozábal Martin - Matůš Lukáš, Chlebek Jaroslav; ČK: 0 - Bednarek Marcin
A2A2605Hradec KrálovéČáslav0:0 (0:0)3273
Rozhodčí: Jílek Jan, Chytil Ivo, Peřina Pavel; Delegát: Ulrich Jiří; ŽK: Pilař Václav, Chleboun Jakub - Špidlen Jakub, Fikejz David, Džafič Adnan
A2A2606MostDukla Praha1:1 (1:1)728
Branky: Hora Jakub - Chigou Dani; Rozhodčí: Ardeleánu Petr, Pospíšil Dušan, Štěrba Václav; Delegát: Melichar Jaroslav; ŽK: Da Silva Andrei - Hašek Pavel
A2A2607Viktoria ŽižkovÚstí nad Labem3:3 (1:2)1320
Branky: Koukal Zdeněk 2, Pulkert Martin - Valenta Michal, Volek Zdeněk, Melunović Alen; Rozhodčí: Hrubeš Roman, Moudrý Jaroslav, Urban Michal; Delegát: Hubička František; ŽK: Brabec Jakub, Procházka Tomáš, Koukal Zdeněk - Zachariáš Milan, Volek Zdeněk
A2A2608VlašimSparta Praha B0:0 (0:0)950
Rozhodčí: Hrubeš Karel, Drastik Andreas, Tacina Roman; Delegát: Sova Jaromír; ŽK: Nešpor Daniel, Kropík Michal - Krejčí Ladislav


27.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A2701MostHradec Králové1:1 (0:0)400
Branky: Hofmann Stanislav - Hochmeister Radek; Rozhodčí: Makovička Milan, Hojsík Petr, Moláček Jiří; Delegát: Skála Miroslav; ŽK: Nesvadba Jaroslav, Hora Jakub - Wozniak Radim
A2A2702Dukla PrahaTescoma Zlín3:2 (2:1)425
Branky: Chigou Dani, Malý Petr, Šiml Ondřej - Žůrek Libor, Kroupa Karel; Rozhodčí: Adam Jiří, Slavík Petr, Szarowski Marek; Delegát: Hubička František; ŽK: Chigou Dani - Abraham Martin
A2A2703ČáslavJihlava0:3 (0:1)435
Branky: Simr Pavel 2, Görner Radek; Rozhodčí: Kovařík Libor, Mencl Kryštof, Ubias Emil; Delegát: Sova Jaromír, Veltruský Jiří; ŽK: Haniak Tomáš, Ricka Pavel, Džafič Adnan - Gavrić Petar, Krutý Peter, Karlík Karol
A2A2704OpavaHlučín0:1 (0:0)1373
Branky: Hošek Petr; Rozhodčí: Příhoda Radek, Mencl Kryštof, Teuber Ivan; Delegát: Gric Václav, Ruš Jiří; ŽK: Halaška Milan, Partyš Zdeněk, Gonda Michal - Žižka Petr, Gulajev Radek, Hošek Petr, Hrtánek Tomáš
A2A2705VítkoviceKarviná1:1 (1:0)230
Branky: Reinberk Petr - Kostoláni Marek; Rozhodčí: Býma Pavel, Wilczek Martin, Tacina Roman; Delegát: Slabý Ivan
A2A2706TřinecVlašim2:1 (1:0)411
Branky: Onuchukwu Ebus 2 - Süsser Jakub; Rozhodčí: Hájek Robert, Gallo Ladislav, Handlíř Drahoslav; Delegát: Nevrlý Luděk; ŽK: Lisický Petr, Onuchukwu Ebus - Nešpor Marek, Veselý Jiří, Jungr Marek
A2A2707SokolovViktoria Žižkov1:2 (1:0)1080
Branky: Vaněček David - Zengue Herve Xavier, Kalod Richard; Rozhodčí: Ochotnický Pavel, Lhoták Luděk, Košec Josef; Delegát: Veltruský Jiří; ŽK: Pilař Tomáš - Kalod Richard, Vepřek Michal, Zengue Herve Xavier
A2A2708Sparta Praha BÚstí nad Labem1:2 (1:1)268
Branky: Putz Petr - Volek Zdeněk 2; Rozhodčí: Franěk Pavel, Kordula Antonín, Kubáň Robert; Delegát: Vrzal Josef; ŽK: 0 - Dvořák Lukáš


28.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A2801VlašimVítkovice0:2 (0:0)490
Branky: Motyčka Martin, Cverna Václav; Rozhodčí: Lerch Ondřej, Filípek Patrik, Pospíšil Dušan; Delegát: Pánek Vlastislav; ŽK: Schuster Martin - Novák Ján
A2A2802KarvináSokolov2:2 (1:0)1394
Branky: Štajer Jan, Milosavljev Vladan - Radzinevičius Tomas, Vaněček David; Rozhodčí: Mikel Petr, Handlíř Drahoslav, Santarius Gustav; Delegát: Káňa Jaroslav; ŽK: Opic Martin - Vaněček David, Pilař Tomáš, Čupr Martin, Javorský Pavel
A2A2803Tescoma ZlínOpava2:0 (0:0)1756
Branky: Kroupa Karel, Kroča Zdeněk; Rozhodčí: Drábek Drahoslav, Hojsík Petr, Gallo Ladislav; Delegát: Rumplík Zdeněk, Gric Václav; ŽK: Bača Martin - Klesnil Zdeněk
A2A2804JihlavaTřinec4:2 (2:0)1190
Branky: Dort Filip 2, Franěk Karel, Demeter Robin - Matůš Lukáš, Maroši Martin; Rozhodčí: Hrubeš Karel, Lhoták Luděk, Moudrý Jaroslav; Delegát: Noháč Miloslav
A2A2805Ústí nad LabemČáslav0:0 (0:0)1541
Rozhodčí: Kocián Radek, Pelikán Ondřej, Marek Emanuel, Zelinka Miroslav; Delegát: Chytil Václav; ŽK: Martykán Jan, Džuban Pavel, Benčík Ladislav - Špidlen Jakub, Džafič Adnan
A2A2806Hradec KrálovéDukla Praha1:0 (0:0)2880
Branky: Fischer Roman; Rozhodčí: Bílek Jaroslav, Ubias Emil, Novák Libor; Delegát: Melichar Jaroslav; ŽK: 0 - Chigou Dani
A2A2807HlučínMost0:2 (0:0)1110
Branky: Frnoch Jaroslav, Schut Lukáš; Rozhodčí: Hájek Robert, Kordula Antonín, Peřina Pavel; Delegát: Lenfeld Rudolf; ŽK: 0 - Schut Lukáš, Jendruščák Petr
A2A2808Viktoria ŽižkovSparta Praha B2:2 (1:2)1052
Branky: Pulkert Martin, Koukal Zdeněk - Třešňák Lukáš, Kraják Ondřej; Rozhodčí: Královec Pavel, Zlámal Miroslav, Moláček Jiří; Delegát: Fischer Karel, Vrzal Josef; ŽK: Martan Ladislav - 0


29.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A2901Hradec KrálovéTescoma Zlín2:1 (1:0)2668
Branky: Fischer Roman, Černý Pavel - Pazdera Lukáš; Rozhodčí: Damková Dagmar, Lhoták Luděk, Adámková Jana, Kocián Radek; Delegát: Svoboda Miroslav, Lenfeld Rudolf; ŽK: 0 - Žůrek Libor
A2A2902Dukla PrahaJihlava1:1 (0:0)415
Branky: Chigou Dani, vlastní; Rozhodčí: Možíš Dušan, Chytil Ivo, Tacina Roman; Delegát: Martinec Lubomír; ŽK: Chigou Dani - Gavrić Petar
A2A2903ČáslavHlučín1:0 (0:0)410
Branky: Hlava David; Rozhodčí: Paták Michal, Košec Josef, Štěrba Václav, Zelinka Miroslav; Delegát: Severýn Václav, Noháč Miloslav; ŽK: Ptáček Jiří, Kunášek Petr, Ricka Pavel - Bogdaň Petr, Tomáš Martin, Hošek Petr
A2A2904TřinecKarviná1:3 (0:2)640
Branky: Hanus František - Mišinský Vladimír 2, Milosavljev Vladan; Rozhodčí: Nenadál Martin, Vysloužil Petr, Nádvorník Ivo; Delegát: Bajer Josef; ŽK: Martinčík Ivan, Ceplák Miroslav - 0
A2A2905MostVlašim0:2 (0:2)350
Branky: Kropík Michal, Marković Miroslav; Rozhodčí: Benedikt Ladislav, Urban Michal, Koval Zdeněk; Delegát: Petřík Petr; ŽK: Fleišman Jiří - 0
A2A2906OpavaViktoria Žižkov2:2 (1:1)1153
Branky: Gonda Michal, Wirth Robin - Vaculík Lukáš, Kalod Richard; Rozhodčí: Bílek Jaroslav, Ubias Emil, Večeřa Martin; Delegát: Nevrlý Luděk, Trčka Jiří; ŽK: Partyš Zdeněk, Bíro Ondřej - Hruška Aleš, Vaculík Lukáš, Šťastný Marcel
A2A2907SokolovÚstí nad Labem1:3 (0:2)1095
Branky: Vaněček David - Valenta Michal, Martykán Jan, Rudnytskyy Pavlo; Rozhodčí: Makovička Milan, Pospíšil Dušan, Teuber Ivan; Delegát: Čičmanec Ladislav; ŽK: Knakal Petr - Novák Radim, Benčík Ladislav
A2A2908VítkoviceSparta Praha B0:2 (0:0)210
Branky: Třešňák Lukáš, Rada Jakub; Rozhodčí: Drábek Drahoslav, Jiřík Jiří, Slavík Petr; Delegát: Prokeš Jan; ŽK: Vlk Radomír, Cverna Václav, Kučerňák Roman - 0


30.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A3001Ústí nad LabemVítkovice2:1 (1:0)1088
Branky: Martykán Jan, Zachariáš Milan - Kučerňák Roman; Rozhodčí: Hrubeš Karel, Zlámal Miroslav, Koval Zdeněk; Delegát: Veltruský Jiří; ŽK: Hyčka Alois - Vybíral Jan, Hritz Richard, Silveira Thiago, Mach Roman
A2A3002Sparta Praha BSokolov1:1 (0:1)305
Branky: Rada Jakub - Mlika Jiří; Rozhodčí: Hrubeš Roman, Filípek Patrik, Novák Libor; Delegát: Helebrant Luboš; ŽK: Švenger Milan - Knakal Petr
A2A3003VlašimOpava3:1 (1:0)672
Branky: Jungr Marek 2, Svátek Jan - Klesnil Zdeněk; Rozhodčí: Matějek Radek, Kordula Antonín, Szarowski Marek; Delegát: Melichar Jaroslav, Skála Miroslav; ŽK: Štochl Matěj - Uvíra Martin, Gonda Michal, Přecechtěl Vít
A2A3004Viktoria ŽižkovTřinec1:3 (1:1)536
Branky: Koukal Zdeněk - Onuchukwu Ebus 2, Hupka Michael; Rozhodčí: Ardeleánu Petr, Kubáň Robert, Lakomý Tomáš; Delegát: Sova Jaromír; ŽK: Pulkert Martin, Šťastný Marcel - 0
A2A3005KarvináČáslav3:0 (1:0)1464
Branky: Opic Martin 3; Rozhodčí: Zelinka Miroslav, Mencl Kryštof, Moudrý Jaroslav; Delegát: Rumplík Zdeněk, Prokeš Jan; ŽK: Hoffmann Josef, Suchý Martin, Ciku Elvist, Buryán Jan - Špidlen Jakub, Růžička Jan, Pilař Radek, Nitrianský Milan
A2A3006HlučínDukla Praha2:2 (1:2)730
Branky: Gulajev Radek 2 - Berger Tomáš, Šiml Ondřej; Rozhodčí: Jílek Jan, Hojsík Petr, Urban Michal; Delegát: Bajer Josef, Slabý Ivan; ŽK: Švrček Roman, Gulajev Radek, Dohnálek Jakub - Šmíd Michal, Gedeon Patrik, Mičic Peter, Kulvajt Tomáš
A2A3007Tescoma ZlínMost1:1 (1:1)853
Branky: Kroupa Karel - Frnoch Jaroslav; Rozhodčí: Kocián Radek, Pelikán Ondřej, Dobrovolný Zdeněk; Delegát: Holub Vítězslav; ŽK: 0 - Hofmann Stanislav, Frnoch Jaroslav
A2A3008JihlavaHradec Králové0:0 (0:0)890
Rozhodčí: Ochotnický Pavel, Čecháček Petr, Drastik Andreas; Delegát: Krondl Václav



Tabulka    Výsledky    Střelci   Statistika


TABULKA NEJLEPŠÍCH STŘELCŮ
JménoOddílPočet
Černý PavelHradec Králové14
Chigou DaniDukla Praha14
Kroupa KarelTescoma Zlín14
Bálek VladimírVlašim13
Opic MartinKarviná13
Kalod RichardViktoria Žižkov12
Mešanovic MurisJihlava12
Mišinský VladimírKarviná11
Veverka RichardÚstí nad Labem11
Žůrek LiborTescoma Zlín11
Pilař VáclavHradec Králové10
Valenta MichalÚstí nad Labem10
Koukal ZdeněkViktoria Žižkov9
Onuchukwu EbusTřinec9
Dvořák PavelHradec Králové8
Hora JakubMost8
Kalabiška JanVlašim8
Karlík PavelÚstí nad Labem8
Marković MiroslavVlašim7
Dort FilipJihlava6
Fischer RomanHradec Králové6
Gulajev RadekHlučín6
Krutý PeterJihlava6
Podrazký MiroslavSokolov6
Vaněček DavidSokolov6
Zbožínek IvoTescoma Zlín6
Franěk KarelJihlava5
Jungr MarekVlašim5
Loos PetrMost5
Malý PetrDukla Praha5
Martan LadislavViktoria Žižkov5
Martykán JanÚstí nad Labem5
Milosavljev VladanKarviná5
Mlika JiříSokolov5
Motyčka MartinVítkovice5
Putz PetrSparta Praha B5
Sládek PeterVítkovice5
Šiml OndřejDukla Praha5
Tecl StanislavJihlava5
Třešňák LukášSparta Praha B5
Berger TomášDukla Praha4
Čada DavidSokolov4
Džuban PavelÚstí nad Labem4
Frnoch JaroslavMost4
Hochmeister RadekHradec Králové4
Jindráček MartinÚstí nad Labem4
Jursa TomášKarviná4
Karlík KarolJihlava4
Klesnil ZdeněkOpava4
Kroča ZdeněkTescoma Zlín4
Kulvajt TomášDukla Praha4
Malíř PavelTřinec4
Nádeníček BohumilSparta Praha B4
Szmek RadekTřinec4
Vaculík LukášViktoria Žižkov4
Vozábal MartinTescoma Zlín4
Vrána PavelDukla Praha4
Boutasgount AbdelhakMost3
Cigánek PetrOpava3
Duchnič OlegSokolov3
Glaser PetrSparta Praha B3
Halaška MilanOpava3
Jirouš MartinSparta Praha B3
Joukl PetrTřinec3
Kadlec MichalJihlava3
Knakal MartinMost3
Knakal PetrSokolov3
Kotyza MartinČáslav3
Kunášek PetrČáslav3
Okleštěk TomášČáslav3
Pospěch ZbyněkOpava3
Prokeš HynekHlučín3
Půda DušanOpava3
Rada JakubSparta Praha B3
Reinberk PetrVítkovice3
Svatonský JanDukla Praha3
Šisler JanČáslav3
Veselý MichalJihlava3
Volek ZdeněkÚstí nad Labem3
Vydra MatějJihlava3
Brezinský TomášČáslav2
Culek RichardViktoria Žižkov2
Dobeš JiříHlučín2
Dolejš PetrJihlava2
Doležal MartinTřinec2
Gonda MichalOpava2
Hanus FrantišekTřinec2
Hlava DavidČáslav2
Hofmann StanislavMost2
Hošek PetrHlučín2
Hritz RichardVítkovice2
Javorek PetrHlučín2
Kladrubský JiříSparta Praha B2
Kostoláni MarekKarviná2
Kropík MichalVlašim2
Křeček LukášVlašim2
Kučerňák RomanVítkovice2
Malchárek PavelTescoma Zlín2
Matůš LukášTřinec2
Melunović AlenÚstí nad Labem2
Pavlík MarcelKarviná2
Pazdera LukášTescoma Zlín2
Pontus MarcinKarviná2
Procházka TomášViktoria Žižkov2
Pulkert MartinViktoria Žižkov2
Radzinevičius TomasSokolov2
Rudnytskyy PavloÚstí nad Labem2
Schaffartzik JanOpava2
Schut LukášMost2
Simr PavelJihlava2
Svátek JanVlašim2
Zapletal VáclavOpava2
Zelinka KarelJihlava2
Zengue Herve XavierViktoria Žižkov2
Bača MartinTescoma Zlín1
Bartošák LukášHlučín1
Belaid AimenSparta Praha B1
Bogdaň PetrHlučín1
Borák JaroslavVlašim1
Caha RobertJihlava1
Ceplák MiroslavTřinec1
Ciku ElvistKarviná1
Cverna VáclavVítkovice1
Čáp VladimírOpava1
Čelůstka MarekHlučín1
Da Silva AndreiMost1
Dejmek RobinSokolov1
Demeter RobinJihlava1
Drábek MichalVítkovice1
Dzierzega LukaszHlučín1
Džafič AdnanČáslav1
Eismann PavelTřinec1
Ficek OndřejKarviná1
Fikejz DavidČáslav1
Fleišman JiříMost1
Folprecht ZdeněkSparta Praha B1
Görner RadekJihlava1
Hanzlík AlešSokolov1
Hašek PavelDukla Praha1
Hejda LukášSparta Praha B1
Hesek BorisVítkovice1
Hoffmann JosefKarviná1
Hupka MichaelTřinec1
Jánoš AdamSparta Praha B1
Jedinák JiříMost1
Jeslínek JiříSparta Praha B1
Juroszek FilipKarviná1
Juřátek RadoslavHlučín1
Kadlec JanSparta Praha B1
Kalouda LubošSparta Praha B1
Kasálek MartinHradec Králové1
Kočí MichalViktoria Žižkov1
Kolomazník MichalDukla Praha1
Korčián DavidOpava1
Koubek PetrHlučín1
Kraják OndřejSparta Praha B1
Kučera TomášViktoria Žižkov1
Kuděla RadekTřinec1
Kuncl MartinSparta Praha B1
Kura FrantišekSokolov1
Lafrance Kevin-PiereMost1
Lisický PetrTřinec1
Lukaštík JosefTescoma Zlín1
Maroši MartinTřinec1
Mezlík RadekOpava1
Němeček PavelHradec Králové1
Nepožitek RadimOpava1
Nesvadba JaroslavMost1
Nešpor DanielVlašim1
Novák FilipTescoma Zlín1
Novák JiříViktoria Žižkov1
Novotný JanViktoria Žižkov1
Ondrušík PetrHlučín1
Onyango PatrickMost1
Partyš ZdeněkOpava1
Penc JanJihlava1
Pešír TomášČáslav1
Pilař TomášSokolov1
Pimpara JiříÚstí nad Labem1
Poděbradský JiříHradec Králové1
Pokorný VladimírVlašim1
Pospíšil TomášDukla Praha1
Průcha OndřejVlašim1
Přibyl DavidHradec Králové1
Ricka PavelČáslav1
Rygel DanielVítkovice1
Sokol JánHlučín1
Studík JiříSokolov1
Süsser JakubVlašim1
Šimáček JanJihlava1
Šisler JiříJihlava1
Šmahaj DavidTescoma Zlín1
Šmíd MichalDukla Praha1
Šmrha JaroslavÚstí nad Labem1
Špidlen JakubČáslav1
Štajer JanKarviná1
Štochl MatějVlašim1
Thomas CristianoMost1
Tlustý PetrJihlava1
Tomašák PetrHradec Králové1
Uvíra MartinOpava1
Valíček VladimírSparta Praha B1
Vít JiříČáslav1
Vorel JanDukla Praha1
Wirth RobinOpava1
Zachariáš MilanÚstí nad Labem1
Žižka PetrHlučín1

Tabulka    Výsledky    Střelci   Statistika


  STATISTIKA - odehraná kola
PočetPrůměr
Branky celkem6232.6
Branky domácí3601.5
Branky hosté2631.1
Diváků2717481132


  STATISTIKA - diváci doma/venku
OddílDomaVenkuCelkem
Čáslav88711951028381
Dukla Praha77321644324175
Hlučín111971791629113
Hradec Králové338261711750943
Jihlava184551629734752
Karviná326641338046044
Most131551412827283
Opava239931579439787
Sokolov232011660039801
Sparta Praha B38452128025125
Tescoma Zlín217851659738382
Třinec159991755733556
Ústí nad Labem151441918834332
Viktoria Žižkov211831899540178
Vítkovice54931630221795
Vlašim152051464429849


Bookmark this on Google Bookmark this on Facebook Bookmark this on Delicious submit to reddit Add this page to Mister Wong Top Články Jaggni to! Přidej odkaz na Bookmarky.cz Linkuj si ! pridej.cz pošli na vybrali.sme.sk



reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate