FAČR


reklama

Máme nové logo, vybrali ho fanoušci


Českomoravský fotbalový svaz zná podobu nového loga, které vybrali ve veřejném hlasování fanoušci. Používat by ho měl začít po novém roce.

Veřejné hlasování probíhalo 14 dní a zúčastnilo se ho zhruba 11 tisíc lidí. "8911 hlasů bylo nakonec platných, protože byla určitá forma verifikace přes email aby se pohlídala důvěryhodnost volby," konkretizoval mluvčí ČMFS Petr Svěcený. "5742 hlasů získal vítězný návrh, poražený jich měl 3169," upřesnil výsledek volby.

Svazový místopředseda Jindřich Rajchl vyzdvihl fakt, že ze dvou log vybrali vítězné právě fotbaloví fanošci: "Oba návrhy jsme měli na předchozím výkonném výboru a oba se nám líbily. Jeden byl víc tradiční a druhý zase modernistický. Sami jsme nevěděli, pro který bychom se rozhodli, každý měl jinou preferenci. Nechali jsme rozhodnout fanoušky a lidi v České republice. Aby se cítili být u fotbalu s námi, že se mohou podílet na fotbale každý den. Pro nás je hlavní, že máme použitelné a moderní logo, které neodporuje právnímu stavu o tom, že v něm nesmějí být státní znaky České republiky. Jsme rádi, že se vracíme ke lvíčkovi na prsou a věřím, že se s ním vrátí i lví duch do našich srdcí, se kterým dokážeme postoupit na Euro," přál si Rajchl.

Pak ještě dodal, kdy začne svaz nové logo používat. "Teď už můžeme připravit logo manuál a věřím, že od 1. 1. 2011 uvedeme oficiální nové logo ČMFS s tím, že logem reprezentace bude pouze samotný lev."

Bookmark this on Google Bookmark this on Facebook Bookmark this on Delicious submit to reddit Add this page to Mister Wong Top Články Jaggni to! Přidej odkaz na Bookmarky.cz Linkuj si ! pridej.cz pošli na vybrali.sme.skreklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate