Hlavní menu


reklama

VIDEO: Vstupenky na Skotsko a Řecko 21 nově na terminálech Sazky


Ve čtvrtek 23. září 2010 byl v 8 hodin ráno zahájen předprodej vstupenek na kvalifikační utkání české reprezentace proti Skotsku.

Jeden z klíčových zápasů v boji o EURO 2012 se hraje v pátek 8. října ve 20.15 v Synot Tip Aréně v Praze – Edenu.

Ceny vstupenek jsou 950,- Kč (na hlavní a protilehlou tribunu) a 700,- Kč (do ostatních sektorů).

Od úterý 28. září od 8 hodin pak běží předprodej vstupenek na rozhodující zápas o postup na ME hráčů do 21 let, ve kterém hostí Česko silný výběr Řecka. Hraje se 8. října od 16 h v Jablonci nad Nisou. Cena vstupenky je jednotná - 50 korun.

Poprvé v historii je prodej vstupenek na zápas národního týmu i týmu do 21 let realizován přes terminály společnosti SAZKA, kterých je v celé České republice přibližně 6500. Fanoušci tak mají ke vstupenkám mnohem snazší cestu než dříve a mohou si je zajistit v místě svého bydliště, respektive kdekoliv, kde se připojí na internet! Zároveň mají možnost vybrat si konkrétní místa v konkrétních sektorech stadiónu. Rezervace bude probíhat prostřednictvím osvědčeného ticketingového portálu www.sazkaticket.cz, po takto provedené rezervaci si může fanoušek objednané vstupenky vyzvednout na kterémkoliv terminálu společnosti SAZKA.

Akciová společnost SAZKA konstatuje, že na vybraných prodejních místech (tzv. "Sazkapoint") umožní mimo zaplacení a převzetí vstupenky na akci i její rezervaci. Seznam vybraných prodejních míst je uveřejněn na oficiálních internetových stránkách akciové společnosti SAZKA www.sazka.cz.

Všechny vstupenky na seniorský národní tým budou registrovány na jména tak, aby byly splněny bezpečnostní požadavky od FIFA, UEFA i Policie ČR. Na jedno jméno si lze objednat a zakoupit nejvýše 5 vstupenek.
I nadále trvá přednostní možnost objednání vstupenek pro členy oficiálního Fanklubu české reprezentace, více na www.fanclubfotbal.cz.


Vstupenky si mohou diváci rezervovat na www.sazkaticket.cz následujícím způsobem:

1) Nejprve se musíte zaregistrovat. Registrace je na výše uvedené adrese v pravé horní části obrazovky.Kliknete na „registrace nového uživatele“. Vyplníte uživatelské jméno, heslo, heslo potvrdíte, dále jméno a příjmení, bydliště, telefon a Vaši e-mailovou adresu

2) Z nabízených kulturních a sportovních programů si vyberte utkání Česká republika - Skotsko (nebo Česká republika - Řecko 21), z nabídky ještě volných míst si v příslušném sektoru zarezervujete požadovaný počet vstupenek. Na jednu objednávku si můžete rezervovat maximálně 5 vstupenek. Jsou-li vybraná místa v různých cenových kategoriích, přidělí systém pro každou z nich samostatné dvanáctimístné číslo rezervace. Rezervaci může učinit pouze fyzická osoba

3) Poté odsouhlasíte podmínky prodeje

4) Potvrdíte rezervaci

5) Poté Vám bude okamžitě zasláno rezervační číslo na e-mailovou adresu, kterou jste uvedli v registraci

6) S tímto rezervačním číslem pak půjdete do kterékoliv sběrny SAZKA a.s., kde Vám rezervované vstupenky prodají. Tyto sběrny vybavené on line terminálem najdete na přepážkách České pošty a.s., v prodejnách tisku a tabáku, v síti čerpacích stanici a obchodních řetězců. V celé České republice je 6 500 takových míst.

Rezervované vstupenky si musíte vyzvednout nejpozději do 23,59 hodin následujícího kalendářního dne, poté rezervace propadá a je automaticky zrušena.

Na utkání se Skotskem i s Řeckem 21 si můžete lístky rezervovat nejpozději ve středu 6. října a vyzvednout následující den 7. října. Sedmého října Vám systém rezervaci již neumožní.


Současně Vás chceme upozornit, že takto získané vstupenky se nesmějí prodávat fanouškům hostí, protože sektory na stadionu jsou vyhrazené a pořadatelská služba by skotské fanoušky na stadion nevpustila.

VIDEO: Ředitel oddělení PR ČMFS PETR SVĚCENÝ vysvetluje fanouškům, jakým způsobem lze koupit lístky na TV.FOTBAL.CZ.

Bookmark this on Google Bookmark this on Facebook Bookmark this on Delicious submit to reddit Add this page to Mister Wong Top Články Jaggni to! Přidej odkaz na Bookmarky.cz Linkuj si ! pridej.cz pošli na vybrali.sme.skČeská fotbalová reprezentace na facebook
vstupenky
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate