Futsal

reklama

SFL - Historie 2009/2010 - hoąi

Konferenční finále - chlapci

 

Konferenční finále "Západ"

středa 7.4.2010, 8.00-13.00 hodin, hala Sparta Praha - Letná
8.00 ... hala I ... A6 Gym.Přípotoční - B9 IS©H Příbram 2:8
8.00 ... hala II ... C12 SPS© Plzeň - OAaJ© Liberec 3:2
9.30 ... hala I ... A6 Gym.Přípotoční - C12 SPS© Plzeň 0:3
9.30 ... hala II ... B9 IS©H Příbram - OAaJ© Liberec 9:2
11.00 ... hala I ... A6 Gym.Přípotoční - OAaJ© Liberec 3:2
11.00 ... hala II ... B9 IS©H Příbram - C12 SPS© Plzeň 5:3
Postupují: B9 IS©H Příbram a C12 SPS© Plzeň
POZOR!!!!! Hráč Příbrami p.Krupa STOP na 1 zápas za ČK!  

Konferenční finále "Východ"

čtvrtek 8.4.2010, 8.00-13.00 hodin, hala KP Brno - Vodova ulice
8.00 ... hala I ... F27 S©Z U Hradiska Olomouc - E15 SP©ST Chrudim 0:5 (kont.)
8.00 ... hala II ... G24 OA Husova ČB - H16 SO© Otrokovice 3:4 (1:1)
9.30 ... hala I ... F27 S©Z U Hradiska Olomouc - G24 OA Husova ČB 7:1 (4:0)
9.30 ... hala II ... H16 SO© Otrokovice - E15 SP©ST Chrudim 3:8 (0:5)
11.00 ... hala I ... F27 S©Z U Hradiska Olomouc - H16 SO© Otrokovice 9:0 (5:0)
11.00 ... hala II ... G24 OA Husova ČB - E15 SP©ST Chrudim 3:5 (0:3)
postupují: E15 SP©ST Chrudim a F27 S©Z U Hradiska Olomouc

Divizní finále

 

Praha - Divize A

Úterý 16.3.2010, hala Sparta Praha - Letná, Nad Královskou oborou, delegát
Výsledky:
8.00 Hala I: A11 Gym.Voděradská - A6 Gym.Přípotoční 3:8
8.00 Hala II: A2 OA Svatoslavova - A4 OA Hovorčovická 1:6
9.30 Hala I: A11 Gym.Voděradská - A2 OA Svatoslavova 3:7
9.30 Hala II: A6 Gym.Přípotoční - A4 OA Hovorčovická 4:2
11.00 Hala I: A11 Gym.Voděradská - A4 OA Hovorčovická 2:8
11.00 Hala II: A6 Gym.Přípotoční - A2 OA Svatoslavova 7:7
postupuje: A6 Gym.Přípotoční  

Střední Čechy - Divize B

Středa 17.3.2010, hala Sparta Praha - Letná, Nad Královskou oborou 51, delegát
Výsledky:
9.00 Hala I: B9 IS©H Příbram - B25 Gym.Nymburk 11:1
10.00 Hala I: B9 IS©H Příbram - B41 OA Mladá Boleslav 10:3
11.00 Hala I: B25 Gym.Nymburk - B41 OA Mladá Boleslav 8:4
postupuje: B9 IS©H Příbram
 

Západní Čechy - divize C

Úterý 23.2.2010, hala TJ LOKO Cheb, delegát
Výsledky:
C12 SPS© Plzeň - C4 IS© Cheb 7:5
C12 SPS© Plzeň - C16 SP©E Plzeň 5:1
C16 SP©E Plzeň - C4 IS© Cheb 5:7
postupuje: C12 SPS© Plzeň
 

Severní Čechy - divize D

Stadion s.r.o., Jeronýmova 570/22, Liberec 7, koordinátor Liberce p.Krupa (739547431)
Výsledky:
SP©se Masarykova Liberec - OAaJ© Liberec 2:3
D6 S© Trmice - D12 Gym.Most 4:7
SP©se Masarykova Liberec - D12 Gym.Most 4:5
OAaJ© Liberec - D6 S© Trmice 11:2
D6 S© Trmice - SP©se Masarykova Liberec 2:5
OAaJ© Liberec - D12 Gym.Most 5:1
postupuje: OAaJ© Liberec
 

Východní Čechy - divize E

Čtvrtek 11.3.2010, hala TJ Sokol Chrudim, delegát p.Ceral (605296265)
Výsledky:
Začátek turnaje v 9.00 hodin (9.00-13.00 hodin), sraz vąech účastníků v 8.40, los se uskuteční po dohodě vąech ąkol přímo na místě

E15 SP©ST Chrudim, E36 VO© Nový Bydľov, E31 VO©S Vysoké Mýto

??? - ???, branky:
postupuje:  

Severní Morava - divize F

Středa 24.3.2010, SH Z© KOMENSKÉHO Bílovec, delegát p.Kapsa (736264127)
Výsledky:
9.00 F18 Gym.MK Bílovec - F41 Gym.Karviná
9.50 F14 Gym.Olomouc-Hejčín - F27 S©Z U Hradiska Olomouc
10.40 F18 Gym.MK Bílovec - F27 S©Z U Hradiska Olomouc
11.20 F41 Gym.Karviná - F14 Gym.Olomouc-Hejčín
12.10 F18 Gym.MK Bílovec - F14 Gym.Olomouc-Hejčín
13.00 F41 Gym.Karviná - F27 S©Z U Hradiska Olomouc
postupuje:
 

Jiľní Čechy - divize G

25.2,2010, hala České Budějovice, daląí podrobnosti budou upřesněny delegát p.Primus (608562625)
Výsledky:
G24 OA Husova ČB - G19 S©OSP Kněľskodvorská ČB 3:0
H6 MA Jihlava - G7 Gym.Písek 1:2
G19 S©OSP Kněľskodvorská ČB - G7 Gym.Písek 3:2
G24 OA Husova ČB - H6 MA Jihlava 2:1
H6 MA Jihlava - G19 S©OSP Kněľskodvorská ČB 2:7
G7 Gym.Písek - G24 OA Husova ČB 1:2
postupuje: G24 OA Husova ČB
 

Jiľní Morava - divize H

čtvrtek 11.3.2010 od 8 do 13 hodin, SH Brno-Vodova, delegát p.Polák (602502077)
Výsledky:
8:40 Hala I ... H1 SO© Jánská Brno - H28 IS©-COP Olomoucká Brno 2:7 (0:5)
10:10 Hala I ... H1 SO© Jánská Brno - H16 SO© Otrokovice 5:3 (4:1)
11:30 Hala I ... H28 IS©-COP Olomoucká Brno - H16 SO© Otrokovice 2:8 (0:5)
postupuje: H16 SO© Otrokovice

 


Bookmark this on Google Bookmark this on Facebook Bookmark this on Delicious submit to reddit Add this page to Mister Wong Top Články Jaggni to! Přidej odkaz na Bookmarky.cz Linkuj si ! pridej.cz poąli na vybrali.sme.sk



reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáľe
Youtube
> přihláąení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radioľurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate