Futsal

reklama

©koFL9 - Divizní finále - chlapci

©koFL9 - Divizní finále - chlapci

Praha - Divize A
Střední Čechy - divize B
Západní Čechy - divize C
Severní Čechy - divize D
Východní Čechy - divize E
Severní Morava - divize F
Jiľní Čechy - divize G
Jiľní Morava - divize H  

Praha - Divize A

úterý 19.12.2017 od 08:30 do 13:00, SH Jiľní Mąsto
Účastníci: A1-Z© s RVJ Bronzová, A2-Z© Tupolevova, A3-FZ© Chodovická, A4-Z© Marjánka Praha
Výsledky:
A2-Z© Tupolevova - A1-Z© s RVJ Bronzová 5:1 (4:0)
A4-Z© Marjánka Praha - A3-FZ© Chodovická 8:1 (4:1)
A2-Z© Tupolevova - A3-FZ© Chodovická 1:8 (1:3)
A4-Z© Marjánka Praha - A1-Z© s RVJ Bronzová 10:1 (4:0)
A2-Z© Tupolevova - A4-Z© Marjánka Praha 0:36 (0:17)
A3-FZ© Chodovická - A1-Z© s RVJ Bronzová 3:2 (2:1)

postupuje: A4-Z© Marjánka Praha  

Střední Čechy - Divize B

7.2.2018 od 09.00, SH AQUAPARK Příbram, Legionářů 378
Účastníci: B3-Z© Příbram - Březové Hory, B6-Z© a M© Králův Dvůrové, B12-Z© Dukelská Beneąov
Výsledky:
9.45 ... B3-Z© Příbram - Březové Hory - B12-Z© Dukelská Beneąov 7:1 (4:1)
11.15 ... B6-Z© a M© Králův Dvůrové - B12-Z© Dukelská Beneąov 4:0 (1:0)
12.45 ... B3-Z© Příbram - Březové Hory - B6-Z© a M© Králův Dvůrové 9:2 (4:1)

postupuje: B3-Z© Příbram - Březové Hory
 

Západní Čechy - divize C

6.3.2018 od 11:00 - 12:30, Plzeň
Účastníci: C6-Z© Horní Slavkov, C3-4.Z© Plzeň, C9-22. Z© Plzeň
Výsledky:
C9-22.Z© Plzeň - C6-Z© Horní Slavkov 6:1 (2:0)
C3-4.Z© Plzeň - C9-22.Z© Plzeň 0:9 (0:4)
C6 -Z© Horní Slavkov - C3-4.Z© 4:1 (4:0)

postupuje: C9-22.Z© Plzeň
 

Severní Čechy - divize D

úterý 6.2.2018 od 9,30 hod, SH Teplice, Na Stínadlech 3280
Účastníci: D13-Z© Edisonova Teplice, D11-Z© Dr. Miroslava Tyrąe Děčín, D5-Z© Kamenická Děčín, D8-Z© a M© Barvířská Liberec
Výsledky:
09,30 hod ... D13-Z© Edisonova Teplice – D11-Z© Dr. Miroslava Tyrąe Děčín 5:2 (4:1)
10,00 hod ... D5-Z© Kamenická Děčín – D8-Z© a M© Barvířská Liberec 1:9 (0:5)
11,10 hod ... D5-Z© Kamenická Děčín – D13-Z© Edisonova Teplice 6:4 (4:2)
12,20 hod ... D8-Z© a M© Barvířská Liberec – D11-Z© Dr. Miroslava Tyrąe Děčín 5:0 (2:0)
13,30 hod ... D11-Z© Dr. Miroslava Tyrąe Děčín – D5-Z© Kamenická Děčín 1:4 (1:2)
14,10 hod ... D21-Z© Jablonec nad Nisou-Mąeno – D8-Z© a M© Barvířská Liberec 2:7 (1:4)

postupuje: D8-Z© a M© Barvířská Liberec
 

Východní Čechy - divize E

pondělí 12.2.2018 od 9.00, SOU Lázně Bělohrad
Účastníci: E16-Zą a Mą Pardubice-Ohrazenice, E13-Z© Palackého Moravská Třebová, E8-Z© a M© Studenec
Výsledky:
E8-Z© a M© Studenec - E16-Zą a Mą Pardubice-Ohrazenice 0:6
E13-Z© Palackého Moravská Třebová - E16-Zą a Mą Pardubice-Ohrazenice 0:6
E8-Z© a M© Studenec - E13-Z© Palackého Moravská Třebová 3:4

postupuje: E16-Zą a Mą Pardubice-Ohrazenice  

Severní Morava - divize F

25. ledna, SH V©B – TU Ostrava, Studentská 6175/5, 708 00 Ostrava-Poruba
Účastníci: F2-Z© Sluneční ©umperk, F24-Z© a M© Sudice, F11-Z© Jana ©oupala Ostrava
Výsledky:
9:05 ... F11-Z© Jana ©oupala Ostrava - F24-Z© a M© Sudice 12:1
10:15 ... F2-Z© Sluneční ©umperk - F24-Z© a M© Sudice 5:0
11:25 ... F11-Z© Jana ©oupala Ostrava - F2-Z© Sluneční ©umperk 6:1

postupuje: F11-Z© Jana ©oupala Ostrava
 

Jiľní Čechy - divize G

St 21.2.2018 od 7,00 hodin, SH v Týně nad Vltavou
Účastníci: G1-Z© Jana Husa a M© Písek, G2-Z© Prachatice, G3-Z© Trhové Sviny, G4-Z© Hlinecká Týn nad Vltavou, G5-Z© a M© Dubné, G6-Z© Komenského Pelhřimov
Výsledky:
G4-Týn n/Vlt. - G1-Písek 1:4 (0:2)
G2-Prachatice - G5-Dubné 1:2 (0:1)
G1-Písek - G6-Pelhřimov 2:3 (2:3)
G4-Týn n/Vlt. - G5-Dubné 1:4 (0:0)
G2-Prachatice - G1-Písek 1:3 (1:1)
G6-Pelhřimov - G5-Dubné 2:2 (2:1)
G2-Prachatice - G4-Týn n/Vlt. 8:0 (3:0)
G4-Týn n/Vlt. - G6-Pelhřimov 1:18 (1:7)
G1-Písek - G5-Dubné 7:1 (6:0)
G6-Pelhřimov - G2-Prachatice 9:1 (4:1)
G3-Z© Trhové Sviny se nezúčastnila

postupuje: G6-Z© Komenského Pelhřimov
 

Jiľní Morava - divize H

15.2.2018, 9:00 - 15:30, SH Rousínov
Účastníci: H2-Z© Herčíkova Brno, H8-Z© Janouąkova Brno, H6-Z© Bednářova Brno, H12-Z© Sportovní Uherské Hradiątě
Výsledky:
H8-Z© Janouąkova Brno - H2-Z© Herčíkova Brno 6:1 (2:0)
H6-Z© Bednářova Brno - H12-Z© Sportovní Uherské Hradiątě 2:2 (1:0)
H2-Z© Herčíkova Brno - H12-Z© Sportovní Uherské Hradiątě 1:6 (0:1)
H8-Z© Janouąkova Brno - H6-Z© Bednářova Brno 1:3 (1:1)
H6-Z© Bednářova Brno - H2-Z© Herčíkova Brno 6:1 (2:1)
H12-Z© Sportovní Uherské Hradiątě - H8-Z© Janouąkova Brno 7:1 (1:0)

postupuje: H12-Z© Sportovní Uherské Hradiątě

 


Bookmark this on Google Bookmark this on Facebook Bookmark this on Delicious submit to reddit Add this page to Mister Wong Top Články Jaggni to! Přidej odkaz na Bookmarky.cz Linkuj si ! pridej.cz poąli na vybrali.sme.sk



reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáľe
Youtube
> přihláąení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radioľurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate