Futsal

reklama

©koFL9 - Divizní finále - chlapci

©koFL9 - Divizní finále - chlapci

Praha - Divize A
Střední Čechy - divize B
Západní Čechy - divize C
Severní Čechy - divize D
Východní Čechy - divize E
Severní Morava - divize F
Jiľní Čechy - divize G
Jiľní Morava - divize H  

Praha - Divize A


Účastníci: A1-Z© Litvínovská, A2-Z© s RVJ Bronzová, A3-Z© Mendelova, A4-Z© Marjánka Praha
Výsledky:
A4-Z© Marjánka Praha - A3-Z© Mendelova 21:0
A2-Z© s RVJ Bronzová - A1-Z© Litvínovská 5:4
A3-Z© Mendelova - A1-Z© Litvínovská 7:3
A4-Z© Marjánka Praha - A2-Z© s RVJ Bronzová 5:1
A4-Z© Marjánka Praha - A1-Z© Litvínovská 14:1
A2-Z© s RVJ Bronzová - A3-Z© Mendelova 7:3

postupuje: A4-Z© Marjánka Praha  

Střední Čechy - Divize B

14.3.2017 - SH Aquapark Příbram
Účastníci: B5-Z© Příbram - Březové Hory, B8-2. Z© Dobříą, B9-I. Z© Říčany
Výsledky:
B5-Z© Příbram - Březové Hory - B8-2. Z© Dobříą 18:2 (10:1)
B8-2. Z© Dobříą - B9-I. Z© Říčany 5:5 (3:3)
B5-Z© Příbram - Březové Hory - B9-I. Z© Říčany 13:3 (10:3)

postupuje: B5-Z© Příbram - Březové Hory
 

Západní Čechy - divize C

24.02., Lokomotiva Plzeň, Úslavská
Účastníci: C13-Z© Horní Slavkov, C12-4.Z© Plzeň, C9-Z© Blatenská Horaľďovice
Výsledky:
C9-Z© Blatenská Horaľďovice - C12-4.Z© Plzeň 3:5 (2:4)
C13-Z© Horní Slavkov se nedostavila

postupuje: C12-4.Z© Plzeň
 

Severní Čechy - divize D

Úterý 7.3.2017 od 9,15 hod ve SH Teplice.
Účastníci: D9-Z© Antonína Baráka Lovosice, D14-Z© Edisonova Teplice, D26-Z© Kamenická Děčín, D8-Z© Barvířská Liberec
Výsledky:
10,05 hod ... D14-Z© Edisonova Teplice – D26-Z© Kamenická Děčín 4:2 (0:1)
10,35 hod ... D9-Z© Antonína Baráka Lovosice - D8-Z© Barvířská Liberec 0:6 (0:2)
11,55 hod ... D8-Z© Barvířská Liberec – D14-Z© Edisonova Teplice 8:1 (6:0)
12,25 hod ... D26-Z© Kamenická Děčín - D9-Z© Antonína Baráka Lovosice 5:2 (1:1)
13,45 hod ... D8-Z© Barvířská Liberec – D26-Z© Kamenická Děčín 4:3 (3:1)
14,15 hod ... D9-Z© Antonína Baráka Lovosice - D14-Z© Edisonova Teplice 1:7 (1:3)

postupuje:
 

Východní Čechy - divize E

2.3.2017 v Poličce
Účastníci: E5-Jiráskovo gymnázium Náchod, E6-Z© Jiráskova Vysoké Mýto, E15-Z© Na Lukách Polička
Výsledky:
E6-Z© Jiráskova Vysoké Mýto - E15-Z© Na Lukách Polička 6:3 (3:1)
E5-Jiráskovo gymnázium Náchod - E6-Z© Jiráskova Vysoké Mýto 7:1 (1:1)
E15-Z© Na Lukách Polička - E5-Jiráskovo gymnázium Náchod 2:12 (0:5)

postupuje: E5-Jiráskovo gymnázium Náchod  

Severní Morava - divize F

Středa 25. ledna, SH V©B TU Ostrava
Účastníci: F13-Z© Kollárova Prostějov, Vítěz B, Vítěz C, F4-Z© Jana ©oupala Ostrava
Výsledky:
F4-Z© Jana ©oupala Ostrava - F11-Z© Město Albrechtice 9:0
F6-Z© a M© Komenského Bílovec - F13-Z© Kollárova Prostějov 8:1
F4-Z© Jana ©oupala Ostrava - F13-Z© Kollárova Prostějov 12:1
F6-Z© a M© Komenského Bílovec - F11-Z© Město Albrechtice 11:3
F13-Z© Kollárova Prostějov - F11-Z© Město Albrechtice 2:5
F4-Z© Jana ©oupala Ostrava - F6-Z© a M© Komenského Bílovec 11:2

postupuje:
 

Jiľní Čechy - divize G

15. března 2017 od 8,00 hodin, SH v Týně nad Vltavou
Účastníci: G1-Z© J. Husa Písek, G2-Z© Komenského Pelhřimov, G4-Z© Týn nad Vltavou, G5-Z© a M© Tábor
Výsledky:
G1-Z© J. Husa Písek – G5-Z© a M© Tábor 3:3 (1:1)
G2-Z© Komenského Pelhřimov – G4-Z© Týn nad Vltavou 2:1 (1:0)
G5-Z© a M© Tábor – G4-Z© Týn nad Vltavou 10:1 (6:1)
G1-Z© J. Husa Písek – G2-Z© Komenského Pelhřimov 4:2 (4:1)
G2-Z© Komenského Pelhřimov – G5-Z© a M© Tábor 4:5 (3:2)
G4-Z© Týn nad Vltavou – G1-Z© J. Husa Písek 1:3 (0:2)

postupuje: G5-Z© a M© Tábor
 

Jiľní Morava - divize H

28.2. Brno-Vodova, od 9:00
Účastníci: H2-Z© Holzova Brno, H9-Z© Novolíąeňská Brno, H3-Z© Bednářova Brno, H17-Z© Slovácká Břeclav
Výsledky:
H2-Z© Holzova Brno - H9-Z© Novolíąeňská Brno 1:5 (1:2)
H3-Z© Bednářova Brno - H17-Z© Slovácká Břeclav 13:0 (6:0)
H2-Z© Holzova Brno - H17-Z© Slovácká Břeclav 7:3 (4:1)
H3-Z© Bednářova Brno - H9-Z© Novolíąeňská Brno 6:0 (3:0)
H17-Z© Slovácká Břeclav - H9-Z© Novolíąeňská Brno 2:7 (1:3)
H2-Z© Holzova Brno - H3-Z© Bednářova Brno 0:6 (0:1)

postupuje: H3-Z© Bednářova Brno

 


Bookmark this on Google Bookmark this on Facebook Bookmark this on Delicious submit to reddit Add this page to Mister Wong Top Články Jaggni to! Přidej odkaz na Bookmarky.cz Linkuj si ! pridej.cz poąli na vybrali.sme.sk



reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáľe
Youtube
> přihláąení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radioľurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate