Futsal

reklama

©koFL7 - Divizní finále - chlapci

©koFL7 - Divizní finále - chlapci

Praha - Divize A
Střední Čechy - divize B
Západní Čechy - divize C
Severní Čechy - divize D
Východní Čechy - divize E
Severní Morava - divize F
Jiľní Čechy - divize G
Jiľní Morava - divize H  

Praha - Divize A

pátek 27.ledna od 9:00, SH Jedenáctka VS, Praha 11 (4), Mírového hnutí 2385/3
Účastníci: A3-Z© Mendelova, A5-Z© Marjánka Praha, B6-I. Z© Říčany
Výsledky:
A5-Z© Marjánka Praha - A3-Z© Mendelova 12:3 (5:2)
A5-Z© Marjánka Praha - B6-I. Z© Říčany 13:1 (6:0)
A3-Z© Mendelova - B6-I. Z© Říčany 6:1 (1:0)

postupuje: A5-Z© Marjánka Praha  

Střední Čechy - Divize B

14.3.2017 - SH Aquapark Příbram
Účastníci: B9-Z© Beroun, B5-2. Z© Dobříą, B3-Z© Příbram - Březové Hory
Výsledky:
B3-Z© Příbram - Březové Hory - B5-2. Z© Dobříą 13:2 (6:1)
B5-2. Z© Dobříą - B9-Z© Beroun 8:4 (5:1)
B3-Z© Příbram - Březové Hory - B9-Z© Beroun 13:0 (8:0)

postupuje: B3-Z© Příbram - Březové Hory
 

Západní Čechy - divize C

24.02., Lokomotiva Plzeň, Úslavská
Účastníci: C2-Z© a Z© ©vihov, C5-10. Z© Plzeň
Výsledky:
09:30 C2-Z© a Z© ©vihov - C5-10. Z© Plzeň 2:0

postupuje: C2-Z© a Z© ©vihov
 

Severní Čechy - divize D

Úterý 7.3.2017 od 9,15 hod ve SH Teplice.
Účastníci: D28-Z© Prokopa Holého Louny, D15-Z© Edisonova Teplice, D2-Z© Slovanka Česká Lípa, D8-Z© Barvířská Liberec
Výsledky:
09,15 hod ... D15-Z© Edisonova Teplice – D2-Z© Slovanka Česká Lípa 7:1 (6:0)
09,40 hod ... D28-Z© Prokopa Holého Louny - D8-Z© Barvířská Liberec 0:9 (0:6)
11,05 hod ... D8-Z© Barvířská Liberec – D15-Z© Edisonova Teplice 1:2 (0:1)
11,30 hod ... D2-Z© Slovanka Česká Lípa - D28-Z© Prokopa Holého Louny 3:1 (2:1)
12,55 hod ... D8-Z© Barvířská Liberec – D2-Z© Slovanka Česká Lípa 7:2 (5:2)
13,20 hod ... D28-Z© Prokopa Holého Louny - D15-Z© Edisonova Teplice 2:6 (0:5)

postupuje: D15-Z© Edisonova Teplice
 

Východní Čechy - divize E


Účastníci: E6-Z© a Z© Pardubice-Ohrazenice, E10-Z© SEVER Hradec Králové, E3-Masarykova Z© Polička, E1-Gymnázium Polička
Výsledky:
E3-Masarykova Z© Polička - E1-Gymnázium Polička 1:1 (0:0)
E6-Z© a Z© Pardubice-Ohrazenice - E10-Z© SEVER Hradec Králové 0:4 (0:1)
E3-Masarykova Z© Polička - E10-Z© SEVER Hradec Králové 0:8 (0:5)
E1-Gymnázium Polička - E6-Z© a Z© Pardubice-Ohrazenice 2:6 (1:2)
E1-Gymnázium Polička - E10-Z© SEVER Hradec Králové 0:3 (0:2)
E3-Masarykova Z© Polička - E6-Z© a Z© Pardubice-Ohrazenice 2:6 (0:2)

postupuje: E10-Z© SEVER Hradec Králové  

Severní Morava - divize F

Středa 25. ledna, SH V©B TU Ostrava
Účastníci: F17-Z© Sluneční ©umperk, F13-Z©aG Vítkov, F4-Z© Jana ©oupala Ostrava, F24-Z© Gen. Píky Ostrava
Výsledky:
F4-Z© Jana ©oupala Ostrava - F24-Z© Gen. Píky Ostrava 5:1
F17-Z© Sluneční ©umperk - F13-Z©aG Vítkov 3:0
F4-Z© Jana ©oupala Ostrava - F17-Z© Sluneční ©umperk 6:3
F24-Z© Gen. Píky Ostrava - F13-Z©aG Vítkov 3:0
F17-Z© Sluneční ©umperk - F24-Z© Gen. Píky Ostrava 3:4
F4-Z© Jana ©oupala Ostrava - F13-Z©aG Vítkov 3:0

postupuje: F4-Z© Jana ©oupala Ostrava
 

Jiľní Čechy - divize G

15. března 2017 od 8,00 hodin, SH v Týně nad Vltavou
Účastníci: G1-Z© J. Husa Písek, G4-Z© Komenského Pelhřimov, G6-Z© E.Beneąe Písek, G8-Z© Zborovská Tábor
Výsledky:
G1-Z© J. Husa Písek – G8-Z© Zborovská Tábor 1:4 (0:2)
G4-Z© Komenského Pelhřimov – G6-Z© E.Beneąe Písek 2:2 (1:1)
G8-Z© Zborovská Tábor – G6-Z© E.Beneąe Písek 1:6 (1:3)
G1-Z© J. Husa Písek – G4-Z© Komenského Pelhřimov 0:4 (0:2)
G4-Z© Komenského Pelhřimov – G8-Z© Zborovská Tábor 1:0 (0:0)
G6-Z© E.Beneąe Písek – G1-Z© J. Husa Písek 5:0 (1:0)

postupuje: G6-Z© E.Beneąe Písek
 

Jiľní Morava - divize H

28.2. Brno-Vodova, od 9:00
Účastníci: H10-Z© Novolíąeňská Brno, H3-Z© Bednářova Brno, H17-Z© Slovácká Břeclav
Výsledky:
H10-Z© Novolíąeňská Brno - H17-Z© Slovácká Břeclav 4:1 (3:1)
H3-Z© Bednářova Brno - H17-Z© Slovácká Břeclav 5:1 (2:1)
H10-Z© Novolíąeňská Brno - H3-Z© Bednářova Brno 2:3 (1:2)

postupuje: H3-Z© Bednářova Brno

 


Bookmark this on Google Bookmark this on Facebook Bookmark this on Delicious submit to reddit Add this page to Mister Wong Top Články Jaggni to! Přidej odkaz na Bookmarky.cz Linkuj si ! pridej.cz poąli na vybrali.sme.sk



reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáľe
Youtube
> přihláąení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radioľurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate