Futsal

reklama

©koFL7 - Divizní finále - chlapci

©koFL7 - Divizní finále - chlapci

Praha - Divize A
Střední Čechy - divize B
Západní Čechy - divize C
Severní Čechy - divize D
Východní Čechy - divize E
Severní Morava - divize F
Jiľní Čechy - divize G
Jiľní Morava - divize H  

Praha - Divize A

pondělí 18.12.2017 od 08.30 do 14:00, SH Jedenáctka
Účastníci: A1-Z© s RVJ Bronzová Praha, A2-Z© Tupolevova, A3-Z© Filosofská, A4-FZ© Chodovická, A5-Z© Marjánka
Výsledky:
A1-Z© s RVJ Bronzová Praha - A3-Z© Filosofská 1:7 (1:5)
A4-FZ© Chodovická - A5-Z© Marjánka 3:8 (1:3)
A1-Z© s RVJ Bronzová Praha - A2-Z© Tupolevova 0:5 (0:3)
A3-Z© Filosofská - A4-FZ© Chodovická 1:5 (0:3)
A5-Z© Marjánka - A2-Z© Tupolevova 2:3 (1:2)
A1-Z© s RVJ Bronzová Praha - A4-FZ© Chodovická 3:3 (1:1)
A3-Z© Filosofská - A2-Z© Tupolevova 3:1 (0:1)
A1-Z© s RVJ Bronzová Praha - A5-Z© Marjánka 1:5 (1:1)
A4-FZ© Chodovická - A2-Z© Tupolevova 2:2 (2:2)
A3-Z© Filosofská - A5-Z© Marjánka 1:7 (1:2)

postupuje: A5-Z© Marjánka  

Střední Čechy - Divize B

7.2.2018 od 09.00, SH AQUAPARK Příbram, Legionářů 378
Účastníci: B3-Z© Příbram - Březové Hory, B10-Z© Beroun-Závodí, B2-Z© a ZU© Jesenice, B7-Z© Zeleneč
Výsledky:
9.00 ... B3-Z© Příbram - Březové Hory - B10-Z© Beroun-Závodí 8:1 (6:0)
10.30 ... B3-Z© Příbram - Březové Hory - B7-Z© Zeleneč 12:0 (4:0)
12.00 ... B7-Z© Zeleneč - B10-Z© Beroun-Závodí 3:1 (1:1)

postupuje: B3-Z© Příbram - Březové Hory
 

Západní Čechy - divize C


Účastníci: C1-14. Z© Plzeň, C2-4. Z© Plzeň, C3-10. Z© Plzeň, C4-22. Z© Plzeň, C5-Z© Poběľovice
Výsledky:
C2-4. Z© Plzeň - C5-Z© Poběľovice 9:1 (3:0)
C4-22. Z© Plzeň - C1-14. Z© Plzeň 5:0 (2:0)
C2-4. Z© Plzeň - C1-14. Z© Plzeň 5:1 (2:0)
C4-22. Z© Plzeň - C5-Z© Poběľovice 9:1 (4:1)
C2-4. Z© Plzeň - C4-22. Z© Plzeň 4:1 (2:1)
C5-Z© Poběľovice - C1-14. Z© Plzeň 3:3 (2:0)
C3-10. Z© Plzeň se neúčastnila.

postupuje: C2-4. Z© Plzeň
 

Severní Čechy - divize D

úterý 6.2.2018 od 9,30 hod, SH Teplice, Na Stínadlech 3280
Účastníci: D12-Z© Edisonova Teplice, D4-Z© Kamenická Děčín, D21-Z© Jablonec nad Nisou-Mąeno
Výsledky:
10,40 hod ... D12-Z© Edisonova Teplice – D4-Z© Kamenická Děčín 7:3 (4:2)
11,50 hod ... D4-Z© Kamenická Děčín – D21-Z© Jablonec nad Nisou-Mąeno 6:1 (3:0)
13,00 hod ... D21-Z© Jablonec nad Nisou-Mąeno – D12-Z© Edisonova Teplice 0:8 (0:5)

postupuje: D12-Z© Edisonova Teplice
 

Východní Čechy - divize E

pondělí 12.2.2018 od 9.00, SOU Lázně Bělohrad
Účastníci: E7-Z© a M© Studenec, E12-Z© a M© Pardubice-Ohrazenice, E5-Z© Hlinsko Smetanova, E6-Z© Aloise Jiráska Lanąkroun
Výsledky:
E7-Z© a M© Studenec - E12-Z© a M© Pardubice-Ohrazenice 1:15
E6-Z© Aloise Jiráska Lanąkroun - E12-Z© a M© Pardubice-Ohrazenice 0:5
E7-Z© a M© Studenec - E6-Z© Aloise Jiráska Lanąkroun 1:5
E5-Z© Hlinsko Smetanova se nezúčastnila

postupuje: E12-Z© a M© Pardubice-Ohrazenice  

Severní Morava - divize F

25. ledna, SH V©B – TU Ostrava, Studentská 6175/5, 708 00 Ostrava-Poruba
Účastníci: F12-RG a Z© Prostějov, F8-Z© Dany a Emila Zátopkových Třinec, F6-Z© Jana ©oupala Ostrava
Výsledky:
8:30 ... F6-Z© Jana ©oupala Ostrava - F8-Z© Dany a Emila Zátopkových Třinec 3:3
9:40 ... F12-RG a Z© Prostějov - F8-Z© Dany a Emila Zátopkových Třinec 2:14
10:50 ... F6-Z© Jana ©oupala Ostrava - F12-RG a Z© Prostějov 14:1

postupuje: F6-Z© Jana ©oupala Ostrava
 

Jiľní Čechy - divize G

St 21.2.2018 od 7,00 hodin, SH v Týně nad Vltavou
Účastníci: G1-Z© Jana Husa a M© Písek, G2-Z© Prachatice, G3-Z© Komenského Pelhřimov
Výsledky:
G1-Z© Jana Husa a M© Písek - G3 Pelhřimov 5:0 (2:0)
G2 Prachatice - G1-Z© Jana Husa a M© Písek 0:2 (0:0)
G3 Pelhřimov - G2 Prachatice 2:1 (1:0)

postupuje: G1-Z© Jana Husa a M© Písek
 

Jiľní Morava - divize H

15.2.2018, 9:00 - 15:30, SH Rousínov
Účastníci: H3-Z© Mládeľe Znojmo, H4-Z© Novolíąeňská Brno, H32-Z© a M© Rakvice, H16-CZ© ve Veselí nad Moravou
Výsledky:
H3-Z© Mládeľe Znojmo - H4-Z© Novolíąeňská Brno 7:2 (4:0)
H32-Z© a M© Rakvice - H16-CZ© ve Veselí nad Moravou 3:2 (2:2)
H4-Z© Novolíąeňská Brno - H16-CZ© ve Veselí nad Moravou 3:1 (1:1)
H3-Z© Mládeľe Znojmo - H32-Z© a M© Rakvice 2:3 (0:2)
H32-Z© a M© Rakvice - H4-Z© Novolíąeňská Brno 0:3 (0:0)
H16-CZ© ve Veselí nad Moravou - H3-Z© Mládeľe Znojmo 0:5 (0:2)

postupuje: H3-Z© Mládeľe Znojmo

 


Bookmark this on Google Bookmark this on Facebook Bookmark this on Delicious submit to reddit Add this page to Mister Wong Top Články Jaggni to! Přidej odkaz na Bookmarky.cz Linkuj si ! pridej.cz poąli na vybrali.sme.sk



reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáľe
Youtube
> přihláąení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radioľurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate