Futsal

Rozpis finálového turnaje 1.juniorské ligy 2010/11

Dle konečného rozhodnutí Komise futsalu ČMFS se finálový turnaj 1.juniorské ligy ve futsalu v kategoriích U-16 a U-18 koná v neděli 20.2.2011 od 10:00 v Brně (stará hala KP Brno, Vodova ulice).

Doba hry je pro semifinále a utkání o 3.místo stanovena na 2 x 20 minut hrubého času s výjimkou poslední minuty prvého i druhého poločasu, které se hrají na čistý čas. Finálová utkání v obou kategoriích se hrají na 2x15 minut čistého času. Poločasová přestávka je 5 minut. V případě nerozhodného výsledku se neprodlužuje. Vítěze utkání určí kopy ze značky pokutového kopu.

Na základě dohody Komise futsalu se společností KPS MEDIA bude z finálového turnaje pořízen 40-ti minutový záznam, který odvysílá TV Nova sport dne 9.3. s dvěma následnými reprízami.