Domácí soutěže


reklama

Historie II. ligy 2005/2006


Tabulka   Výsledky    Střelci    Statistika


A2A - II. liga

  TABULKA
Rk. TýmZáp+0-SkóreBody(Prav)
1.Kladno301767 45: 2157( 12)
2.Dynamo Č. Budějovice301749 55: 2655( 10)
3.Ústí nad Labem301479 47: 3949( 4)
4.Hradec Králové3013107 31: 2849( 4)
5.Viktoria Žižkov3012108 42: 3346( 1)
6.HFK Olomouc309147 27: 3141( -4)
7.Xaverov3011712 40: 3540( -5)
8.Slavia Kroměříž3010911 32: 3639( -6)
9.Vítkovice309912 26: 3336( -9)
10.Hlučín3010614 31: 4736( -9)
11.Kunovice309813 35: 4335(-10)
12.Pardubice309714 35: 3834(-11)
13.Sigma Olomouc "B"309714 33: 4034(-11)
14.FKD3071310 24: 4034(-11)
15.Sparta Praha "B"3081012 32: 3734(-11)
16.Brno "B"3071112 24: 3232(-13)


  TABULKA DOMA
Rk. TýmZáp+0-SkóreBody
1.Kladno151203 29: 1036
2.Dynamo Č. Budějovice151104 40: 1133
3.Viktoria Žižkov15870 22: 731
4.Xaverov15942 31: 1231
5.Hlučín151014 24: 1331
6.Hradec Králové15852 18: 1229
7.HFK Olomouc15762 20: 1427
8.Pardubice15825 18: 826
9.Ústí nad Labem15744 20: 1525
10.Slavia Kroměříž15654 18: 1223
11.FKD15582 15: 1323
12.Sparta Praha "B"15564 21: 1421
13.Vítkovice15564 16: 1521
14.Brno "B"15564 15: 1321
15.Sigma Olomouc "B"15555 21: 1820
16.Kunovice15546 23: 2119


  TABULKA VENKU
Rk. TýmZáp+0-SkóreBody
1.Ústí nad Labem15735 27: 2424
2.Dynamo Č. Budějovice15645 15: 1522
3.Kladno15564 16: 1121
4.Hradec Králové15555 13: 1620
5.Slavia Kroměříž15447 14: 2416
6.Kunovice15447 12: 2216
7.Viktoria Žižkov15438 20: 2615
8.Vítkovice15438 10: 1815
9.HFK Olomouc15285 7: 1714
10.Sigma Olomouc "B"15429 12: 2214
11.Sparta Praha "B"15348 11: 2313
12.Brno "B"15258 9: 1911
13.FKD15258 9: 2711
14.Xaverov152310 9: 239
15.Pardubice15159 17: 308
16.Hlučín150510 7: 345


  KŘÍŽOVÁ TABULKA
12345678910111213141516
1.Hlučín--- 1:2 1:0 0:1 1:0 2:0 3:2 0:1 1:1 2:0 3:1 2:1 2:1 2:0 1:2 3:1
2.Kunovice2:0 --- 4:1 1:4 4:0 1:0 3:2 0:1 1:1 2:3 1:1 1:1 2:2 1:3 0:1 0:1
3.Dynamo Č. Budějovice6:0 3:0 --- 4:0 0:1 1:2 2:0 3:0 2:0 4:0 4:1 3:0 2:1 4:0 1:3 1:3
4.Sigma Olomouc "B"3:0 1:2 3:0 --- 1:1 3:2 3:2 2:1 0:1 0:2 0:0 0:1 1:2 2:2 0:0 2:2
5.Sparta Praha "B"2:1 0:1 2:3 0:2 --- 4:0 0:0 1:1 5:1 1:1 0:1 1:1 2:1 2:0 1:1 0:0
6.Xaverov5:0 4:0 0:3 1:0 3:0 --- 2:2 2:0 2:2 4:0 0:0 1:1 3:2 2:0 2:1 0:1
7.Pardubice3:0 0:1 0:1 2:0 0:0 3:1 --- 0:2 4:0 0:2 2:0 2:0 0:0 1:0 0:1 1:0
8.Vítkovice1:1 2:1 0:3 3:0 1:0 1:2 2:2 --- 0:0 1:1 0:0 1:0 2:3 1:2 1:0 0:0
9.FKD1:1 3:3 0:0 0:0 3:2 1:0 1:1 1:0 --- 0:1 0:0 1:0 1:0 2:4 1:1 0:0
10.Slavia Kroměříž0:0 1:0 1:1 3:1 1:2 1:0 3:0 0:1 2:0 --- 1:2 0:0 1:1 1:4 3:0 0:0
11.HFK Olomouc1:0 1:1 0:0 2:1 1:1 0:0 2:3 2:1 2:0 2:2 --- 2:1 2:1 1:2 1:1 1:0
12.Brno "B"3:0 0:0 0:0 0:3 1:2 0:0 2:0 2:1 1:1 2:0 1:1 --- 1:2 1:1 1:0 0:2
13.Viktoria Žižkov1:0 0:0 1:0 2:0 0:0 1:1 2:0 3:1 3:1 1:1 3:0 0:0 --- 3:3 0:0 2:0
14.Ústí nad Labem1:1 2:0 1:2 2:0 1:0 2:1 0:0 0:0 3:0 2:0 0:0 2:3 1:3 --- 3:0 0:5
15.Hradec Králové2:2 1:0 0:1 0:0 3:2 1:0 3:2 0:0 1:0 1:0 0:0 2:0 2:1 1:3 --- 1:1
16.Kladno3:1 3:1 2:0 2:0 3:0 2:0 2:1 2:0 0:1 2:1 2:0 1:0 4:0 0:3 1:2 ---


  TABULKA PODZIM
Rk. TýmZáp+0-SkóreBody
1.Kladno15942 26: 831
2.HFK Olomouc15681 14: 926
3.Hradec Králové15753 18: 1426
4.Xaverov15744 24: 1325
5.Dynamo Č. Budějovice15735 25: 1624
6.Ústí nad Labem15663 23: 2224
7.Slavia Kroměříž15555 15: 1820
8.Kunovice15546 23: 2319
9.Pardubice15537 22: 2018
10.Viktoria Žižkov15465 16: 1918
11.FKD15465 13: 1918
12.Hlučín15447 14: 2116
13.Brno "B"15294 9: 1415
14.Sparta Praha "B"15357 15: 2414
15.Vítkovice15276 12: 1913
16.Sigma Olomouc "B"15339 13: 2312


  TABULKA JARO
Rk. TýmZáp+0-SkóreBody
1.Dynamo Č. Budějovice151014 30: 1031
2.Viktoria Žižkov15843 26: 1428
3.Kladno15825 19: 1326
4.Ústí nad Labem15816 24: 1725
5.Vítkovice15726 14: 1423
6.Hradec Králové15654 13: 1423
7.Sigma Olomouc "B"15645 20: 1722
8.Sparta Praha "B"15555 17: 1320
9.Hlučín15627 17: 2620
10.Slavia Kroměříž15546 17: 1819
11.Brno "B"15528 15: 1817
12.Pardubice15447 13: 1816
13.Kunovice15447 12: 2016
14.FKD15375 11: 2116
15.Xaverov15438 16: 2215
16.HFK Olomouc15366 13: 2215



Tabulka   Výsledky     Střelci    Statistika


1.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A0101HlučínKladno3:1 (2:0)3160
Branky: Veselý Petr, Langer Lubomír, Hanus Martin - Galbavý Josef; Rozhodčí: Racekn Oldřich, Peřina Pavel, Možíš Dušan; Delegát: Duda Zdeněk, Pala Vladislav; ŽK: Veselý Petr, Barcal Daniel - Cigánek Tomáš, Zachariáš Michal, Gross Patrik
A2A0102KunoviceHradec Králové0:1 (0:0)598
Branky: Jůn Roman; Rozhodčí: Handlíř Drahoslav, Slavík Petr, Ludvík Radim; Delegát: Gric Václav; ŽK: Ševela Michal - Jůn Roman, Semerák Josef; ČK: 0 - Poděbradský Jiří
A2A0103Dynamo Č. BudějoviceViktoria Žižkov2:1 (0:0)2454
Branky: Plocek Jaromír, Vozábal Martin - Novotný Jan; Rozhodčí: Bouše Václav, Pešek Pavel, Franěk Pavel; Delegát: Krula Josef; ŽK: Plocek Jaromír, Táborský Ivo - Eismann Pavel, Kalod Richard, Procházka Tomáš, Prášil Ondřej, Vizingr Adrian, Görner Radek, Novotný Jan; ČK: Homoláč David - 0
A2A0104Sigma Olomouc "B"Ústí nad Labem2:2 (1:0)355
Branky: Šultes Pavel 2 - Novák Tomáš, Džeko Edin; Rozhodčí: Tacina Roman, Szarowski Marek, Kubáň Robert; Delegát: Trčka Jiří
A2A0105Sparta Praha "B"HFK Olomouc0:1 (0:0)149
Branky: Chmelíček Aleš; Rozhodčí: Ardeleánu Petr, Košec Josef, Makovička Milan; Delegát: Amler Evžen, RNDr.; ŽK: Rada Tomáš, Žižka Michal - Kaščák Marek
A2A0106XaverovBrno "B"1:1 (1:1)572
Branky: Kalivoda David - Polák Zdeněk; Rozhodčí: Příhoda Radek, Teuber Ivan, Mlsna Petr; Delegát: Novák Jiří; ŽK: Novotný Pavel - Vrána Pavel
A2A0107PardubiceSlavia Kroměříž0:2 (0:0)420
Branky: Čep David, Kobylík Petr; Rozhodčí: Santarius Gustav, Drastik Andreas, Mencl Kryštof; Delegát: Hasan Jiří; ŽK: Vrážel Radek - 0
A2A0108VítkoviceFKD0:0 (0:0)842
Rozhodčí: Jiřík Jiří, Pospíšil Dušan, Douda Ladislav; Delegát: Legierský Buhuslav; ŽK: Kaloč Miroslav, Kunc Pavel - Zbožínek Pavel, Víšek Radomír


2.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A0201Ústí nad LabemHlučín1:1 (1:1)286
Branky: Stožický Vlastimil - Hanus Martin; Rozhodčí: Adam Jiří, Franěk Pavel, Mencl Kryštof; Delegát: Lávička Jan; ŽK: Martykán Jan, Novák Tomáš, Džuban Pavel, Džeko Edin, Dragoun Petr - Barcal Jiří, Barcal Daniel, Holý Zdeněk
A2A0202KladnoKunovice3:1 (1:1)1040
Branky: Galbavý Josef 2, Kreuz Lukáš - Faldyna Petr; Rozhodčí: Douda Ladislav, Novák Libor, Pospíšil Dušan; Delegát: Fischer Karel; ŽK: Winter Václav, Galbavý Josef, Gross Patrik - Máčala Daniel, Matůš Lukáš, Ševela Michal; ČK: Gross Patrik - 0
A2A0203Brno "B"Dynamo Č. Budějovice0:0 (0:0)285
Rozhodčí: Szarowski Marek, Tacina Roman, Kubáń Robert; Delegát: Legiersky Bohuslav; ŽK: Večeřa Karel, Látal Zdeněk - Vozábal Martin, Krejčík Radek
A2A0204HFK OlomoucSigma Olomouc "B"2:1 (1:0)989
Branky: Chmelíček Aleš 2 - Janotka Tomáš; Rozhodčí: Ludvík Radim, Drastik Andreas, Santarius Gustav; Delegát: Kruliš Ladislav, Školout František; ŽK: Kalvoda Ondřej, Kaščák Marek, Kropáček Miloš - Komárek Martin, Kuba Roman, Janotka Tomáš, Stoklásek Lumír
A2A0205Hradec KrálovéSparta Praha "B"3:2 (0:1)2530
Branky: Karnay Dalibor 2, Širanec Pavel - Volešák Ladislav, Kolář Daniel; Rozhodčí: Příhoda Radek, Peřina Pavel, Teuber Ivan; Delegát: Kundelius Ladislav; ŽK: Filip Jan, Šmarda Michal, Širanec Pavel - Rada Tomáš, Kolář Daniel
A2A0206FKDXaverov1:0 (1:0)783
Branky: Macháň Petr; Rozhodčí: Čecháček Petr, Handlíř Drahoslav, Pelikán Ondřej; Delegát: Lenfeld Rudolf; ŽK: Macháň Petr, Adamec Jiří - 0
A2A0207Viktoria ŽižkovPardubice2:0 (1:0)547
Branky: Vizingr Adrian, Prášil Ondřej; Rozhodčí: Makovička Milan, Ardeleánu Petr, Možíš Dušan; Delegát: Čičmanec Ladislav; ŽK: Procházka Tomáš, Prášil Ondřej, Görner Radek - Vrážel Radek
A2A0208Slavia KroměřížVítkovice0:1 (0:0)1250
Branky: Mikulenka Tomáš; Rozhodčí: Moudrý Jaroslav, Pelikán Ondřej, Mlsna Petr; Delegát: Papřok Zdeněk; ŽK: Kobylík Petr - Kušnír Ondřej, Fujerik Lukáš


3.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A0301KunoviceHlučín2:0 (1:0)532
Branky: Ševela Michal, Matůš Lukáš; Rozhodčí: Ludvík Radim, Večeřa Martin, Drastik Andreas; Delegát: Nevrlý Luděk; ŽK: Kopčil David, Ševela Michal - Hanus Martin; ČK: 0 - Ondráček Michal
A2A0302Dynamo Č. BudějoviceKladno1:3 (0:1)2439
Branky: Smíšek Martin - Kaciáň Jiří, Cigánek Tomáš, vlastní; Rozhodčí: Jiřík Jiří, Petřík Petr, Mencl Kryštof; Delegát: Červený Jan; ŽK: Kladrubský Jiří, Pončák Vladimír - Kreuz Lukáš, Hoffmann Josef, Killar Lukáš; ČK: Kladrubský Jiří - 0
A2A0303Sigma Olomouc "B"Viktoria Žižkov1:2 (0:0)352
Branky: Rojka David - Kučera Tomáš 2; Rozhodčí: Handlíř Drahoslav Ing., Goňa Vladimír, Douda Ladislav; Delegát: Kolev Ludmil Ing.; ŽK: Blaha Martin, Komárek Martin, Vepřek Michal, Rýdel Filip - Kaspřák Petr, Pokorný Vladimír
A2A0304Sparta Praha "B"Brno "B"1:1 (0:0)276
Branky: Petráš Martin - Živný Martin; Rozhodčí: Čecháček Petr, Lhoták Luděk Mgr., Franěk Pavel; Delegát: Liba Miroslav; ŽK: Petráš Martin - Střeštík Marek
A2A0305XaverovHradec Králové2:1 (0:0)718
Branky: Bálek Vladimír, Zachariáš Milan - Karnay Dalibor; Rozhodčí: Adeleánu Petr, Pospíšil Dušan, Makovička Milan; Delegát: Krondl Václav JUDr.; ŽK: 0 - Karal Vlastimil
A2A0306PardubiceÚstí nad Labem1:0 (1:0)350
Branky: Šorfa Petr; Rozhodčí: Jílek Jan Ing., Teuber Ivan, Mlsna Petr JUDr.; Delegát: Votík Rostislav; ŽK: Raba Pavel, Macháček Pavel, Šorfa Petr, Krutý Peter - Dragoun Petr, Merzič Samir; ČK: 0 - Merzič Samir
A2A0307VítkoviceHFK Olomouc0:0 (0:0)915
Rozhodčí: Tacina Roman, Szarowski Marek, Kubáň Robert; Delegát: Duda Zdeněk; ŽK: Kušnír Ondřej, Třasák Martin, Kaloč Miroslav - Mucha Josef, Chmelíček Aleš
A2A0308FKDSlavia Kroměříž0:1 (0:0)700
Branky: Šmahaj David; Rozhodčí: Racek Oldřich, Peřina Pavel, Možíš Dušan; Delegát: Trčka Jiří; ŽK: Schindler Jaroslav - Zlámal Zdeněk, Kobylík Petr, Zakopal Ladislav, Schulmeister Vojtěch


4.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A0401Viktoria ŽižkovKunovice0:0 (0:0)607
Rozhodčí: Jiřík Jiří, Ubias Emil, Franěk Pavel; Delegát: Nitsche Jaroslav; ŽK: Eismann Pavel, Kaspřák Petr, Görner Radek - Matůš Lukáš, Janoviak Tomáš; ČK: 0 - Matůš Lukáš
A2A0402HlučínDynamo Č. Budějovice1:0 (0:0)1920
Branky: Skotnica Zdeněk; Rozhodčí: Příhoda Radek, Teuber Ivan, Szarowski Marek; Delegát: Ruš Jiří; ŽK: Veselý Petr, Barcal Jiří - Kladrubský Jiří, Adam Lukáš, Vozábal Martin
A2A0403KladnoSigma Olomouc "B"2:0 (0:0)1400
Branky: Kalina Václav, Galbavý Josef; Rozhodčí: Ardeleánu Petr, Makovička Milan, Mlsna Petr; Delegát: Fišer Miroslav; ŽK: Marek Tomáš, Hoffmann Josef - Komárek Martin, Kuba Roman
A2A0404Slavia KroměřížSparta Praha "B"1:2 (1:1)1326
Branky: Gibala Roman - Honka Ondřej, Jeslínek Jiří; Rozhodčí: Handlíř Drahoslav, Slavík Petr, Kubáň Robert; Delegát: Kundelius Ladislav; ŽK: Paciorek Jaromír, Farbák Marian - Šimůnek Jan, Volek Zdeněk, Herzán Ondřej, Zich Lukáš; ČK: Čep David - Žižka Michal
A2A0405Ústí nad LabemXaverov2:1 (1:1)282
Branky: Džeko Edin 2 - Marek Lukáš; Rozhodčí: Bouše Václav, Douda Ladislav, Možíš Dušan; Delegát: Bošek zdeněk; ŽK: Džeko Edin - Zachariáš Milan
A2A0406Hradec KrálovéPardubice3:2 (1:0)4630
Branky: Kowalczyk Marek 2, Karnay Dalibor - Salák Michal, Šimáček Jan; Rozhodčí: Čecháček Petr, Drastik Andreas, Ludvík Radim; Delegát: Zvonič Josef, Školout František; ŽK: Šmarda Michal - Šorfa Petr
A2A0407Brno "B"Vítkovice2:1 (0:0)215
Branky: Vrána Pavel 2 - Majsniar Vladimír; Rozhodčí: Mencl Kryštof, Peřina Pavel, Pešek Pavel; Delegát: Haškovec Milan; ŽK: Kuncl Martin, Vrána Pavel, Baláž Libor - Černý Miroslav, Pražák David; ČK: Vrána Pavel - 0
A2A0408HFK OlomoucFKD2:0 (1:0)865
Branky: Mucha Josef, Los Pavel; Rozhodčí: Adam Jiří, Kumstát Roman, Pospíšil Dušan; Delegát: Čičmanec Ladislav; ŽK: Doležal Martin, Spáčil Michal, Chmelíček Aleš - Bureš Tomáš, Hodinář David, Dupal Martin, Šustr Pavel, Kroupa Karel; ČK: Chmelíček Aleš - Adamec Jiří


5.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A0501Dynamo Č. BudějoviceHradec Králové1:3 (0:0)2205
Branky: Vozábal Martin - Šmarda Michal, Kowalczyk Maarek, Karnay Dalibor; Rozhodčí: Gallo Ladislav, Pelikán Ondřej, Makovička Milan; Delegát: Lavička Jan; ŽK: Homoláč David, Pivoňka Roman - Kaplan Daniel, Filip Jan, Karnay Dalibor, Šmarda Michal, Širanec Pavel, Přibyl David; ČK: 0 - Karnay Dalibor
A2A0502Sigma Olomouc "B"Kunovice1:2 (1:0)257
Branky: Schulmeister Jan - Faldyna Petr, Kasálek Martin; Rozhodčí: Adam Jiří, Mencl Kryštof, Slavík Petr; Delegát: Papřok Zdeněk; ŽK: Kuba Roman, Stoklásek Lumír, Rýdel Filip, Schulmeister Jan, Král Martin - Zemánek Petr, Fischer Roman
A2A0503Sparta Praha "B"Kladno0:0 (0:0)482
Rozhodčí: Bouše Václav, Pospíšil Dušan, Teuber Ivan; Delegát: Cyprián Otakar; ŽK: Loučka Luboš, Pergl Pavel - Marek Tomáš
A2A0504XaverovHlučín5:0 (2:0)650
Branky: Kalivoda David 3, Bálek Vladimír, Hašler Tomáš; Rozhodčí: Racek Oldřich, Peřina Pavel, Mlsna Petr; Delegát: Červený Jan; ŽK: Novotný Pavel, Penc Jan, Poláček Jan - Barcal Daniel
A2A0505PardubiceHFK Olomouc2:0 (0:0)405
Branky: Vrážel Radek, Němeček Pavel; Rozhodčí: Franěk Pavel, Petřík Petr, Pešek Pavel; Delegát: Pouček Josef; ŽK: 0 - Kotůlek Martin
A2A0506VítkoviceViktoria Žižkov2:3 (0:0)910
Branky: Lukšík Martin, Kunc Pavel - Kučera Tomáš, Pokorný Vladimír, Čáp Miloš; Rozhodčí: Jahoda Kamil, Hojsík Petr, Novák Libor; Delegát: Lakomý Pavel; ŽK: Vojáček Aleš, Kaloč Miroslav, Černý Miroslav, Lukšík Martin - Prášil Ondřej, Grznár Pavel, Čáp Miloš, Kalod Richard
A2A0507FKDÚstí nad Labem2:4 (2:0)842
Branky: Kroupa Karel, Grim Jaromír - Džeko Edin 2, Fousek Petr, Brožík Vítězslav; Rozhodčí: Moudrý Jaroslav, Pinkas Josef, Kubáň Robert; Delegát: Rumplík Zdeněk; ŽK: Hodinář David, Grim Jaromír, Bouška Tomáš - Brožík Vítězslav, Mareš Jakub
A2A0508Slavia KroměřížBrno "B"0:0 (0:0)793
Rozhodčí: Tacina Roman, Drastik Andreas, Szarowski Marek; Delegát: Pánek Vlastislav; ŽK: Paciorek Jaromír, Kobylík Petr - Mezlík Radek, Látal Zdeněk


6.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A0601HlučínSigma Olomouc "B"0:1 (0:0)1125
Branky: Vyskočil Martin; Rozhodčí: Santarius Gustav, Drastik Andreas, Ludvík Radim; Delegát: Trčka JIří; ŽK: Veselý Petr, Žižka Petr, Melecký Marcel, Skotnica Zdeněk - Vepřek Michal, Řehák Tomáš; ČK: 0 - Vepřek Michal
A2A0602KunoviceDynamo Č. Budějovice4:1 (2:1)527
Branky: Faldyna Petr 3, Válek Milan - Homoláč David; Rozhodčí: Handlíř Drahoslav, Peřina Pavel, Szarowski Marek; Delegát: Pala Vladislav; ŽK: Máčala Daniel, Helísek David - Dvořák Ivan, Belej Michal, Smíšek Martin, Pivoňka Roman, Kordík Marcel
A2A0603HFK OlomoucSlavia Kroměříž2:2 (0:1)628
Branky: Spáčil Michal, Chmelíček Aleš - Gibala Roman, Šmahaj David; Rozhodčí: Čecháček Petr, Slavík Petr, Kubáň Robert; Delegát: Krula Josef; ŽK: Kaščák Marek - Drga Roman
A2A0604Brno "B"FKD1:1 (1:0)358
Branky: Střeštík Marek - Schindler Jaroslav; Rozhodčí: Ardeleanu Petr, Franěk Pavel, Možíš Dušan; Delegát: Bydžovský Zdeněk; ŽK: Partyš Zdeněk, Vrána Pavel - Zbožínek Pavel, Dupal Martin, Schwarz Petr, Macháň Petr
A2A0605Viktoria ŽižkovXaverov1:1 (0:1)750
Branky: Kalod Richard - vlastní; Rozhodčí: Příhoda Radek, Teuber Ivan, Pešek Pavel; Delegát: Maurer Miroslav; ŽK: Procházka Tomáš, Vizingr Adrian, Pokorný Vladimír - Hendrych Miroslav, Penc Jan, Hašler Tomáš; ČK: 0 - Hendrych Miroslav
A2A0606Ústí nad LabemSparta Praha "B"1:0 (0:0)357
Branky: Brožík Vítězslav; Rozhodčí: Jiřík Jiří, Douda Ladislav, Makovička Milan; Delegát: Hasan Jiří; ŽK: Merzič Samir - Vondra Jan, Bíro Ondřej
A2A0607Hradec KrálovéVítkovice0:0 (0:0)3453
Rozhodčí: Bouše Václav, Pospíšil Dušan, Mlsna Petr; Delegát: Drahoš Pavel; ŽK: Rolko Adrian, Širanec Pavel, Jůn Roman - Kello Marián, Derych Radim, Knapp Lubor
A2A0608KladnoPardubice2:1 (2:1)1170
Branky: Galbavý Josef 2 - Salák Michal; Rozhodčí: Moudrý Jaroslav, Lhoták Luděk, Mencl Kryštof; Delegát: Valeš Zdeněk; ŽK: Galbavý Josef, Drozd Peter - Němeček Pavel, Vašata Josef


7.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A0701VítkoviceHlučín1:1 (0:0)2355
Branky: Derych Radim - Dombi Martin; Rozhodčí: Handlíř Drahoslav, Slavík Petr, Kubáň Robert; Delegát: Lenfeld Rudolf; ŽK: Opršál Radek, Kaloč Miroslav, Rygel Daniel, Černý Miroslav - Bogdaň Petr, Skotnica Zdeněk
A2A0702XaverovKunovice4:0 (1:0)421
Branky: Bálek Vladimír 2, Hašler Tomáš - vlastní; Rozhodčí: Čecháček Petr, Drastík Andreas, Douda Ladislav; Delegát: Svoboda Miroslav; ŽK: Hendrych Miroslav, Novotný Pavel - 0
A2A0703Sparta Praha "B"Dynamo Č. Budějovice2:3 (1:2)126
Branky: Pergl Pavel, Zelenka Michal - Plocek Jaromír, Svoboda Ivo, Bureš Jakub; Rozhodčí: Racek Oldřich, Možíš Dušan, Pešek Pavel; Delegát: Fišer Miroslav; ŽK: Pergl Pavel, Volek Zdeněk - Svoboda Ivo, Mrkvička Václav
A2A0704PardubiceBrno "B"2:0 (0:0)270
Branky: Vrba Pavel, Krutý Peter; Rozhodčí: Adam Jiří, Makovička Milan, Teuber Ivan; Delegát: Novák Jiří; ŽK: Vrážel Radek, Mlika Jiří - Mezlík Radek
A2A0705HFK OlomoucViktoria Žižkov2:1 (1:0)734
Branky: Los Pavel, Chmelíček Aleš - Grznár Pavel; Rozhodčí: Santarius Gustav, Pelikán Ondřej, Ludvík Radim; Delegát: Noháč Miloslav; ŽK: Mucha Josef, Los Pavel, Chmelíček Aleš - Procházka Tomáš, Kučera Tomáš
A2A0706Slavia KroměřížÚstí nad Labem1:4 (1:2)487
Branky: Gibala Roman - Fousek Petr 2, Dragoun Petr, Stožický Vlastimil; Rozhodčí: Gallo Ladislav, Pospíšil Dušan, Mencl Kryštof; Delegát: Ruš Jiří; ŽK: 0 - Stožický Vlastimil, Fürbach Jaroslav
A2A0707Sigma Olomouc "B"Hradec Králové0:0 (0:0)304
Rozhodčí: Moudrý Jaroslav, Peřina Pavel, Franěk Pavel; Delegát: Lakomý Pavel; ŽK: Řehák Tomáš - Jůn Roman
A2A0708FKDKladno0:0 (0:0)622
Rozhodčí: Tacina Roman, Szarowski Marek, Mlsna Petr; Delegát: Bošek Zdeněk; ŽK: Víšek Radomír - Galbavý Josef


8.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A0801HlučínPardubice3:2 (2:2)1060
Branky: Novosad Petr 2, Langer Lubomír - Vrba Pavel, Šorfa Petr; Rozhodčí: Jahoda Kamil, Peřina Pavel, Szarowski Marek; Delegát: Nevrlý Luděk; ŽK: Skotnica Zdeněk, Dombi Martin - Vašata Josef
A2A0802KunoviceSparta Praha "B"4:0 (1:0)557
Branky: Faldyna Petr 2, Matůš Lukáš, Válek Milan; Rozhodčí: Tacina Roman, Slavík Petr, Kubáň Robert; Delegát: Legierský Bohuslav; ŽK: Matůš Lukáš, Brezinský Tomáš - Grigar Tomáš, Žižka Michal, Král Miroslav, Kučera Štěpán, Volek Zdeněk
A2A0803Dynamo Č. BudějoviceSigma Olomouc "B"4:0 (3:0)3782
Branky: Poborský Karel 2, Svoboda Ivo, Belej Michal; Rozhodčí: Bouše Václav, Kordula Antonín, Pelikán Ondřej; Delegát: Hora Jan; ŽK: 0 - Stoklásek Lumír
A2A0804Brno "B"HFK Olomouc1:1 (1:1)235
Branky: Vrána Pavel - Kropáček Miloš; Rozhodčí: Douda Ladislav, Pospíšil Dušan, Mencl Kryštof; Delegát: Drahoš Pavel; ŽK: Kuncl Martin, Partyš Zdeněk - Ineman Tomáš, Spáčil Michal, Kotůlek Martin
A2A0805Viktoria ŽižkovSlavia Kroměříž1:1 (1:1)750
Branky: Novotný Jan - Šimek Petr; Rozhodčí: Racek Oldřich, Makovička Milan, Mlsna Petr; Delegát: Veltruský Jiří; ŽK: Kropík Michal, Grznár Pavel, Kaspřák Petr - Klabal Jiří, Čep David, Josl Tomáš; ČK: 0 - Kobylík Petr
A2A0806Ústí nad LabemVítkovice0:0 (0:0)308
Rozhodčí: Ardeleánu Petr, Teuber Ivan, Pešek Pavel; Delegát: Fischer Karel; ŽK: Valenta Michal, Džeko Edin, Dragoun Petr, Merzič Samir - Rygel Daniel, Knapp Lubor
A2A0807Hradec KrálovéFKD1:0 (1:0)2410
Branky: Rolko Adrian; Rozhodčí: Adam Jiří, Drastík Andreas, Ludvík Radim; Delegát: Liba Miroslav; ŽK: Jůn Roman - Schindler Jaroslav, Filipský Petr, Grim Jaromír
A2A0808KladnoXaverov2:0 (1:0)1450
Branky: Veleba Pavel, Neuwirth Aleš; Rozhodčí: Gallo Ladislav, Franěk Pavel, Možíš Dušan; Delegát: Haškovec Milan; ŽK: Gross Patrik - Šindelář Radek, Bálek Vladimír


9.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A0901Sparta Praha "B"Hlučín2:1 (2:0)126
Branky: Bíro Ondřej, Honka Ondřej - Hanus Martin; Rozhodčí: Ardeleánu Petr, Douda Ladislav, Teuber Ivan; Delegát: Stiegler Jiří; ŽK: Král Miroslav, Honka Ondřej - Novosad Petr, Žižka Petr
A2A0902VítkoviceKunovice2:1 (1:0)360
Branky: Lukšík Martin, Pražák David - Válek Milan; Rozhodčí: Moudrý Jaroslav, Mencl Kryštof, Franěk Pavel; Delegát: Kolev Ludmil; ŽK: Kaloč Miroslav - Josefík Jaroslav
A2A0903PardubiceDynamo Č. Budějovice0:1 (0:0)2350
Branky: Poborský Karel; Rozhodčí: Santarius Gustav, Pospíšil Dušan, Ludvík Radim; Delegát: Amler Evžen; ŽK: Macháček Pavel, Krutý Peter - Gruber Jan, Plocek Jaromír
A2A0904XaverovSigma Olomouc "B"1:0 (1:0)380
Branky: Hašler Tomáš; Rozhodčí: Makovička Milan, Ubias Emil, Pešek Pavel; Delegát: Nitsche Jaroslav; ŽK: Chleboun Jakub, Vašíček Aleš - Vepřek Michal, Král Martin
A2A0905FKDViktoria Žižkov1:0 (0:0)592
Branky: Adamec Jiří; Rozhodčí: Handlíř Drahoslav, Slavík Petr, Kubáň Robert; Delegát: Papřok Zdeněk; ŽK: Zbožínek Ivo, Schindler Jaroslav, Kroupa Karel - Kaspřák Petr, Prášil Ondřej, Novotný Jan
A2A0906Brno "B"Ústí nad Labem1:1 (1:0)205
Branky: Partyš Zdeněk - Džeko Edin; Rozhodčí: Tacina Roman, Peřina Pavel, Szarowski Marek; Delegát: Kundelius Ladislav; ŽK: Král Miroslav, Chlup Filip, Polák Zdeněk - Valenta Michal, Stožický Vlastimil, Fousek Petr, Dvořák Lukáš; ČK: 0 - Novák Tomáš
A2A0907HFK OlomoucHradec Králové1:1 (1:0)786
Branky: Chmelíček Aleš - Rezek Tomáš; Rozhodčí: Racek Oldřich, Možíš Dušan, Mlsna Petr; Delegát: Pala Vladislav; ŽK: Ineman Tomáš, Lukášek Jaromír, Kaščák Marek, Kropáček Miloš - Poděbradský Jiří, Rolko Adrian, Kaplan Daniel
A2A0908Slavia KroměřížKladno0:0 (0:0)562
Rozhodčí: Čecháček Petr, Drastik Andreas, Pelikán Ondřej; Delegát: Školoud František; ŽK: 0 - Neuwirth Aleš


10.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A1001HlučínFKD1:1 (0:0)1520
Branky: Kroupa Karel, vlastní; Rozhodčí: Gallo Ladislav, Peřina Ladislav, Možíš Dušan; Delegát: Pánek Vladislav; ŽK: Novosad Petr - Adamec Jiří, Schwarz Petr, Gába Jiří
A2A1002KunovicePardubice3:2 (0:2)357
Branky: Faldyna Petr 3 - Salák Michal, Šorfa Petr; Rozhodčí: Racek Oldřich, Pelikán Ondřej, Kubáň Robert; Delegát: Lakomý Pavel; ŽK: Máčala Daniel, Faldyna Petr, Ševela Michal - Vrba Pavel, Němeček Pavel, Mach Petr
A2A1003Dynamo Č. BudějoviceXaverov1:2 (0:1)2212
Branky: Plocek Jaromír - Bálek Vladimír, Kalivoda David; Rozhodčí: Adam Jiří, Večeřa Martin, Mlsna Petr; Delegát: Drahoš; ŽK: Homoláč David, Gruber Jan, Dvořák Ivan, Svoboda Ivo - Chleboun Jakub, Kalivoda David, Marek Lukáš, Šindelář Radek
A2A1004Sigma Olomouc "B"Sparta Praha "B"1:1 (0:1)390
Branky: Rýdel Filip - Bíro Ondřej; Rozhodčí: Čecháček Petr, Drastík Andreas, Ludvík Radim; Delegát: Trčka Jiří
A2A1005Viktoria ŽižkovBrno "B"0:0 (0:0)580
Rozhodčí: Ardeleánu Petr, Ubias Emil, Franěk Pavel; Delegát: Pouček Josef; ŽK: Volek David, Vizingr Adrian - Kuncl Martin, Polák Zdeněk, Chlup Filip; ČK: Vizingr Adrian - 0
A2A1006Ústí nad LabemHFK Olomouc0:0 (0:0)328
Rozhodčí: Čuřín Tomáš, Petřík Petr, Košec Josef; Delegát: Valeš Zdeněk; ŽK: Valenta Michal, Dvořák Lukáš - Chmelíček Aleš
A2A1007Hradec KrálovéSlavia Kroměříž1:0 (0:0)2217
Branky: Černý Pavel; Rozhodčí: Helebrant Luboš, Pinkas Josef, Pešek Pavel; Delegát: Ulrich Jiří; ŽK: Karnay Dalibor, Kaplan Daniel - Paciorek Jaromír, Farbák Marian, Josl Tomáš; ČK: 0 - Máša Tomáš
A2A1008KladnoVítkovice2:0 (0:0)1180
Branky: Kaciáň Jiří, Galbavý Josef; Rozhodčí: Douda Ladislav, Pospíšil Dušan, Teuber Ivan; Delegát: Zvonič Josef; ŽK: Marek Tomáš, Cigánek Tomáš - Vlk Radomír, Dudek Dariusz, Černý Miroslav


11.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A1101XaverovSparta Praha "B"3:0 (1:0)850
Branky: Vašíček Aleš, Bálek Vladimír, Kalivoda David; Rozhodčí: Moudrý Jaroslav, Mencl Kryštof, Franěk Pavel; Delegát: Hartman Václav; ŽK: Šindelář Radek - Vondra Jan
A2A1102PardubiceSigma Olomouc "B"2:0 (1:0)320
Branky: Mlika Jiří, Šorfa Petr; Rozhodčí: Příhoda Radek, Teuber Ivan, Mlsna Petr; Delegát: Červený Jan; ŽK: Vašata Josef - Janotka Tomáš, Řehák Tomáš
A2A1103VítkoviceDynamo Č. Budějovice0:3 (0:2)670
Branky: Mrkvička Václav 2, Poborský Karel; Rozhodčí: Gallo Ladislav, Kumstát Roman, Szarowski Marek; Delegát: Papřok Zdeněk; ŽK: Pražák David - Bureš Jakub, Vozábal Martin
A2A1104FKDKunovice3:3 (2:1)625
Branky: Kroupa Karel 2, Adamec Jiří - Faldyna Petr 2, Zemánek Petr; Rozhodčí: Čuřín Tomáš, Filgas Jan, Petřík Petr; Delegát: Kruliš Ladislav; ŽK: Filipský Petr, Kroupa Karel - Švach Petr, Brezinský Tomáš, Josefík Jaroslav, Faldyna Petr, Fischer Roman
A2A1105Slavia KroměřížHlučín0:0 (0:0)512
Rozhodčí: Santarius Gustav, Kubáň Robert, Ludvík Radim; Delegát: Gric Václav; ŽK: Klabal Jiří, Farbák Marian - Barcal Jiří
A2A1106HFK OlomoucKladno1:0 (0:0)778
Branky: Kazár Tomáš; Rozhodčí: Handlíř Drahoslav, Slavík Petr, Peřina Pavel; Delegát: Legierský Bohuslav; ŽK: Los Pavel, Kropáček Miloš - Strnad Tomáš, Cigánek Tomáš, Galbavý Josef, Zachariáš Michal
A2A1107Brno "B"Hradec Králové1:0 (1:0)202
Branky: Chlup Filip; Rozhodčí: Jahoda Kamil, Drastik Andreas, Makovička MIlan; Delegát: Hasan Jiří; ŽK: Václavík Michal, Kuncl Martin - Filip Jan
A2A1108Viktoria ŽižkovÚstí nad Labem3:3 (2:2)508
Branky: Grznár Pavel, Görner Radek, Prášil Ondřej - Fousek Petr 2, Stožický Vlastimil; Rozhodčí: Paták Michal, Pospíšil Dušan, Douda Ladislav; Delegát: Votík Rostislav; ŽK: Procházka Tomáš, Kaspřák Petr - Martykán Jan, Džuban Pavel, Fürbach Jaroslav, Merzič Samir


12.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A1201Hradec KrálovéÚstí nad Labem1:3 (1:1)2005
Branky: Černý Pavel - Fousek Petr, Dragoun Petr, Brožík Vítězslav; Rozhodčí: Gallo Ladislav, Peřina Pavel, Teuber Ivan; Delegát: Fišer Miroslav; ŽK: Karal Vlastimil, Černý Pavel - Džuban Pavel, Dragoun Petr, Sedlák Václav
A2A1202XaverovPardubice2:2 (0:0)510
Branky: Marek Lukáš, Poláček Jan - Šimáček Jan, Vašata Josef; Rozhodčí: Ardeleánu Petr, Lhoták Luděk, Možíš Dušan; Delegát: Noháč Miloslav; ŽK: Marek Lukáš - Raba Pavel, Němeček Pavel
A2A1203Sparta Praha "B"Vítkovice1:1 (0:0)140
Branky: Vondra Jan - Derych Radim; Rozhodčí: Makovička Milan, Ubias Emil, Mlsna Petr; Delegát: Novák Jiří; ŽK: Jeslínek Jiří, Král Miroslav - Kello Marián, Kušnír Ondřej; ČK: Kučera Štěpán - 0
A2A1204Sigma Olomouc "B"FKD0:1 (0:0)312
Branky: Kroupa Karel; Rozhodčí: Racek Oldřich, Pelikán Ondřej, Douda Ladislav; Delegát: Školout František; ŽK: Komárek Martin, Řehák Radek, Rýdel Filip, Vyskočil Martin, Řehák Tomáš - Víšek Radomír
A2A1205Dynamo Č. BudějoviceSlavia Kroměříž4:0 (3:0)2846
Branky: Mrkvička Václav 2, Belej Michal, Poborský Karel; Rozhodčí: Mencl Kryštof, Pospíšil Dušan, Franěk Pavel; Delegát: Svoboda Miroslav; ŽK: Filípko Miroslav, Dvořák Ivan, Mrkvička Václav - Josl Tomáš; ČK: 0 - Josl Tomáš
A2A1206KunoviceHFK Olomouc1:1 (0:0)464
Branky: Faldyna Petr - Mucha Josef; Rozhodčí: Szarowski Marek, Drastik Andreas, Ludvík Radim; Delegát: Ruš Jiří; ŽK: Brezinský Tomáš - Ineman Tomáš
A2A1207HlučínBrno "B"2:1 (2:0)1020
Branky: Veselý Petr, Langer Lubomír - Polák Zdeněk; Rozhodčí: Tacina Roman, Goňa Ladislav, Slavík Petr; Delegát: Čičmanec Ladislav; ŽK: Veselý Petr - Hlavatý Lukáš, Partyš Zdeněk, Živný Martin
A2A1208KladnoViktoria Žižkov4:0 (3:0)1230
Branky: Veleba Pavel, Killar Lukáš, Neuwirth Aleš, Holub Antonín; Rozhodčí: Příhoda Radek, Košec Josef, Pešek Pavel; Delegát: Krondl Václav; ŽK: Neuwirth Aleš, Gross Patrik, Drozd Peter - Kropík Michal, Novotný Jan, Procházka Tomáš


13.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A1301Brno "B"Kunovice0:0 (0:0)185
Rozhodčí: Santarius Gustav, Teuber Ivan, Možíš Dušan; Delegát: Lávička Jan; ŽK: Vrána Pavel - Švach Petr, Matůš Lukáš; ČK: Skácel Jindřich - 0
A2A1302HFK OlomoucHlučín1:0 (1:0)869
Branky: Chmelíček Aleš; Rozhodčí: Čecháček Petr, Slavík Petr, Mlsna Petr; Delegát: Papřok Zdeněk; ŽK: Kaščák Marek, Dadák Tomáš, Kotůlek Martin - Barcal Daniel, Holý Zdeněk, Skotnica Zdeněk
A2A1303Slavia KroměřížSigma Olomouc "B"3:1 (3:0)458
Branky: Šmahaj David, Schulmeister Vojtěch, Josl Tomáš - Pečnik Andrej; Rozhodčí: Handlíř Drahoslav, Kumstát Roman, Večeřa Martin; Delegát: Rumplík Zdeněk; ŽK: Máša Tomáš, Schulmeister Vojtěch, Josl Tomáš - Bodeček Lukáš
A2A1304FKDDynamo Č. Budějovice0:0 (0:0)1442
Rozhodčí: Jahoda Kamil, Peřina Pavel, Ludvík Radim; Delegát: Svoboda Miroslav; ŽK: Šustr Pavel - Vozábal Martin
A2A1305VítkoviceXaverov1:2 (1:1)436
Branky: Dudek Dariusz - Kalivoda Lukáš, Balík Jan; Rozhodčí: Jiřík Jiří, Kubáň Robert, Douda Ladislav; Delegát: Krula Josef; ŽK: Černý Miroslav - Poláček Jan, Bálek Vladimír
A2A1306PardubiceSparta Praha "B"0:0 (0:0)312
Rozhodčí: Adam Jiří, Pospíšil Dušan, Pešek Pavel; Delegát: Fischer Karel; ŽK: Macháček Pavel, Krutý Peter - Vondra Jan, Volešák Ladislav
A2A1307Ústí nad LabemKladno0:5 (0:1)1520
Branky: Veleba Pavel 3, Galbavý Josef, vlastní; Rozhodčí: Moudrý Jaroslav, Mencl Kryštof, Makovička Milan; Delegát: Liba Miroslav; ŽK: Valenta Michal, Helcelet Lukáš - Cigánek Tomáš
A2A1308Viktoria ŽižkovHradec Králové0:0 (0:0)624
Rozhodčí: Jílek Jan, Ubias Emil, Franěk Pavel; Delegát: Červený Jan; ŽK: Kaspřák Petr, Prášil Ondřej - Karal Vlastimil, Širanec Pavel


14.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A1401HlučínHradec Králové1:2 (0:1)880
Branky: Holý Zdeněk - Šmarda Michal, Karal Vlastimil; Rozhodčí: Racek Oldřich, Pelikán Ondřej, Ludvík Radim; Delegát: Kundelius Ladislav; ŽK: Škoda Filip - Filip Jan, Rolko Adrian, Karal Vlastimil
A2A1402KunoviceSlavia Kroměříž2:3 (1:0)539
Branky: Janoviak Tomáš, Brezinský Tomáš - Gibala Roman 2, vlastní; Rozhodčí: Jahoda Kamil, Peřina Pavel, Kubáň Robert; Delegát: Trčka Jiří; ŽK: Zemánek Petr, Fischer Roman, Janoviak Tomáš - Klabal Jiří, Kobylík Petr
A2A1403Dynamo Č. BudějoviceÚstí nad Labem4:0 (3:0)2902
Branky: Poborský Karel, Plocek Jaromír, Mrkvička Václav, Belej Michal; Rozhodčí: Ardeleánu Petr, Pinkas Josef, Pešek Pavel; Delegát: Ulrich Jiří; ŽK: Bureš Jakub, Homoláč David - Dragoun Petr
A2A1404Sigma Olomouc "B"Vítkovice2:1 (0:0)301
Branky: Rojka David, Janotka Tomáš - Majsniar Vladimír; Rozhodčí: Tacina Roman, Slavík Petr, Možíš Dušan; Delegát: Nevrlý Luděk; ŽK: Stoklásek Lumír - 0
A2A1405Sparta Praha "B"Viktoria Žižkov2:1 (1:1)272
Branky: Došek Libor, Herzán Ondřej - Vizingr Adrian; Rozhodčí: Gallo Ladislav, Lhoták Luděk, Kafka Jiří; Delegát: Valeš Zdeněk; ŽK: 0 - Kučera Tomáš
A2A1406XaverovHFK Olomouc0:0 (0:0)337
Rozhodčí: Příhoda Radek, Pospíšil Dušan, Teuber Ivan; Delegát: Školout František; ŽK: 0 - Ineman Tomáš, Kaščák Marek, Dadák Tomáš
A2A1407PardubiceFKD4:0 (4:0)350
Branky: Mlika Jiří 3, Šorfa Petr; Rozhodčí: Franěk Pavel, Mencl Kryštov, Makovička Milan; Delegát: Veltruský Jiří; ŽK: Vašata Josef - Adamec Jiří, Schindler Jaroslav, Šustr Pavel, Grim Jaromír
A2A1408KladnoBrno "B"1:0 (1:0)1220
Branky: Veleba Pavel; Rozhodčí: Jiřík Jiří, Douda Ladislav, Mlsna Petr; Delegát: Amler Evžen; ŽK: Neuwirth Aleš, Kalina Václav - Kuncl Martin


15.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A1501Viktoria ŽižkovHlučín1:0 (1:0)458
Branky: Novotný Jan; Rozhodčí: Jiřík Jiří, Douda Ladislav, Teuber Ivan; Delegát: Cyprián Otakar; ŽK: Kalod Richard, Kučera Tomáš - Barcal Daniel, Holý Zdeněk
A2A1502Ústí nad LabemKunovice2:0 (2:0)465
Branky: Stožický Vlastimil, Dvořák Lukáš; Rozhodčí: Handlíř Drahoslav, Slavík Petr, Pospíšil Dušan; Delegát: Pouček Josef; ŽK: 0 - Brezinský Tomáš, Faldyna Petr; ČK: 0 - Brezinský Tomáš
A2A1503HFK OlomoucDynamo Č. Budějovice0:0 (0:0)722
Rozhodčí: Moudrý Jaroslav, Kafka Jiří, Franěk Pavel; Delegát: Pánek Vlastislav; ŽK: Spáčil Michal, Kotůlek Martin - Adam Lukáš, Vozábal Martin, Pivoňka Roman
A2A1504Brno "B"Sigma Olomouc "B"0:3 (0:1)195
Branky: Rojka David, Hubník Michal, Šultes Pavel; Rozhodčí: Adam Jiří, Mencl Kryštof, Pešek Pavel; Delegát: Lakomý Pavel; ŽK: Král Miroslav - Kopecký Radim, Hudec Martin
A2A1505FKDSparta Praha "B"3:2 (2:1)456
Branky: Šustr Pavel, Adamec Jiří, Macháň Petr - Došek Libor, Herzán Ondřej; Rozhodčí: Čecháček Petr, Kubáň Robert, Možíš Dušan; Delegát: Duda Zdeněk; ŽK: Pánek Jan, Macháň Petr - 0
A2A1506Slavia KroměřížXaverov1:0 (0:0)458
Branky: Vaculík Lukáš; Rozhodčí: Tacina Roman, Makovička Milan, Mlsna Petr; Delegát: Pala Ladislav
A2A1507VítkovicePardubice2:2 (0:2)298
Branky: Lukšík Martin, Dudek Dariusz - Němeček Pavel, Šorfa Petr; Rozhodčí: Santarius Gustav, Ludvík Radim, Peřina Pavel; Delegát: Rumplík Zdeněk; ŽK: Opršál Radek, Kušnír Ondřej, Vojáček Aleš - Raba Pavel, Obal Rudolf, Mlika Jiří; ČK: Rygel Daniel - 0
A2A1508Hradec KrálovéKladno1:1 (0:0)3414
Branky: Černý Pavel - Cigánek Tomáš; Rozhodčí: Královec Pavel, Zlámal Miroslav, Lhoták Luděk; Delegát: Bošek Zdeněk; ŽK: Poděbradský Jiří, Černý Pavel - 0


16.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A1601KladnoHlučín3:1 (1:0)1025
Branky: Veleba Pavel 2, Marek Tomáš - Dombi Martin; Rozhodčí: Moudrý, Teuber, Makovička; Delegát: Drahoš; ŽK: Cigánek Tomáš - Štýbar Filip, Hanus Martin
A2A1602Hradec KrálovéKunovice1:0 (1:0)1050
Branky: Semerák Josef; Rozhodčí: Štěrba Václav, Franěk Pavel, Kabyl Jiří; Delegát: Aksamit Miroslav; ŽK: Šmarda Michal, Černý Pavel, Semerák Josef, Blažej Michal - Živný Martin, Válek Milan; ČK: 0 - Živný Martin
A2A1603Viktoria ŽižkovDynamo Č. Budějovice1:0 (1:0)1315
Branky: Prášil Ondřej; Rozhodčí: Ardeleánu Petr, Teuber Ivan, Moláček Jiří; Delegát: Pouček Josef; ŽK: Šťastný Marcel, Kalod Richard - Vozábal Martin, Skála Jiří
A2A1604Ústí nad LabemSigma Olomouc "B"2:0 (0:0)625
Branky: Fousek Petr, Ohněník Lukáš; Rozhodčí: Hrubeš Karel, Makovička Milan, Mlsna Petr; Delegát: Hartman Václav; ŽK: Dvořák Lukáš - Komárek Martin, Pulkert Martin
A2A1605HFK OlomoucSparta Praha "B"1:1 (0:1)275
Branky: Spáčil Michal - Lustrinelli Mauro; Rozhodčí: Hrubeš Roman, Mikel Petr, Vysloužil Petr; Delegát: Ruš Jiří; ŽK: Matěj Jaromír, Dadák Tomáš, Kalvoda Ondřej - Jarolím Marek
A2A1606Brno "B"Xaverov0:0 (0:0)129
Rozhodčí: Čecháček, Ludvík, Szarowski; Delegát: Trčka; ŽK: Střeštík Marek, Leňko Jiří - Zachariáš Milan, Penc Jan
A2A1607Slavia KroměřížPardubice3:0 (3:0)487
Branky: Klabal Jiří 2, Máša Tomáš; Rozhodčí: Jiřík Jiří, Douda Ladislav, Pelikán Ondřej; Delegát: Kundelius Ladislav; ŽK: Ditrich Radim, Farbák Marian, Lakomý Jaroslav - Šorfa Petr
A2A1608FKDVítkovice1:0 (0:0)215
Branky: Adamec Jiří; Rozhodčí: Kocian Radek, Tacina Roman, Možíš Dušan; Delegát: Duda Zdeněk; ŽK: Schindler Jaroslav, Adamec Jiří, Grim Jaromír, Víšek Radomír - Kello Marián, Černý Miroslav, Vojáček Aleš, Kušnír Ondřej; ČK: Adamec Jiří - 0


17.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A1701HlučínÚstí nad Labem2:0 (1:0)694
Branky: Novosad Petr, Dombi Martin; Rozhodčí: Douda, Kubáň, Kubíček-ŘKM; Delegát: Gric; ŽK: 0 - Valenta Michal, Dragoun Petr
A2A1702KunoviceKladno0:1 (0:0)274
Branky: vlastní; Rozhodčí: Tacina Roman, Kocián Radek, Pelikán Ondřej; Delegát: Dofek Ladislav; ŽK: Živný Martin - 0
A2A1703Dynamo Č. BudějoviceBrno "B"3:0 (2:0)2264
Branky: Vozábal Martin 2, Poborský Karel; Rozhodčí: Franěk, Teuber, Moláček; Delegát: Aksamit; ŽK: Homoláč David - Houšť Zdeněk, Hlavatý Lukáš, Polák Zdeněk; ČK: 0 - Polák Zdeněk
A2A1704Sigma Olomouc "B"HFK Olomouc0:0 (0:0)425
Rozhodčí: Santarius, Čecháček, Mikel; Delegát: Papřok; ŽK: Krajčovič Ivo, Řehák Tomáš - Spáčil Michal, Kalvoda Ondřej
A2A1705Sparta Praha "B"Hradec Králové1:1 (0:0)311
Branky: Sivok Tomáš - Semerák Josef; Rozhodčí: Peřina, Ubias, Šedivka-ŘKČ; Delegát: Fischer; ŽK: Žižka Michal - Jůn Roman
A2A1706XaverovFKD2:2 (2:1)322
Branky: Hašler Tomáš, Kočí Michal - Adamec Jiří, Lička Martin; Rozhodčí: Jiřík, Hrubeš Roman, Štěrba; Delegát: Kruliš; ŽK: Mejzlík Jakub - Bureš Tomáš, Gába Jiří
A2A1707PardubiceViktoria Žižkov0:0 (0:0)420
Rozhodčí: Szarowski, Jiřík, Moník-ŘKČ; Delegát: Severýn; ŽK: Bakeš Milan, Krutý Peter - Hottek Jakub, Kaspřák Petr, Vizingr Adrian, Šťastný Marcel
A2A1708VítkoviceSlavia Kroměříž1:1 (0:1)420
Branky: Kaloč Miroslav - Zakopal Ladislav; Rozhodčí: Makovička, Mlsna, Hrubeš Karel; Delegát: Gric; ŽK: Derych Radim, Kaloč Miroslav - Kořínek Aleš, Klabal Jiří, Ditrich Radim, Lakomý Jaroslav


18.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A1801HlučínKunovice1:2 (0:1)720
Branky: Hanus Martin - Ševela Michal, vlastní; Rozhodčí: Adam Jiří, Mlsna Petr, Hrubeš Roman; Delegát: Trčka Jiří; ŽK: Veselý Petr, Žižka Petr, Melecký Marcel, Bogdaň Petr - Zemánek Petr, Máčala Daniel, Helísek David, Kopčil David
A2A1802KladnoDynamo Č. Budějovice2:0 (0:0)2580
Branky: Kaciáň Jiří, Cigánek Tomáš; Rozhodčí: Čecháček, Kocián, Pelikán, Franěk; Delegát: Valeš; ŽK: Veleba Pavel, Drozd Peter - Homoláč David, Mrkvička Václav, Schön Michal
A2A1803Viktoria ŽižkovSigma Olomouc "B"2:0 (2:0)711
Branky: Bukač Radek 2; Rozhodčí: Douda Ladislav, Makovička Milan, Kabyl Jiří; Delegát: Kureš Jiří; ŽK: Novotný Jan, Görner Radek - Horáček Martin, Krajčovič Ivo, Vepřek Michal
A2A1804Brno "B"Sparta Praha "B"1:2 (0:1)135
Branky: Smutný Roman - Zelenka Michal, Jeslínek Jiří; Rozhodčí: Mikel, Možíš, Douda; Delegát: Duda; ŽK: Houšť Zdeněk, Hlavatý Lukáš, Vrána Pavel, Polák Zdeněk, Leňko Jiří, Smutný Roman - Šimůnek Jan, Volešák Ladislav, Slepička Miroslav; ČK: Hlavatý Lukáš - Šimůnek Jan
A2A1805Hradec KrálovéXaverov1:0 (0:0)1260
Branky: Blažej Michal; Rozhodčí: Moláček, Mlsna, Červinka; Delegát: Hartman; ŽK: Filip Jan, Šmarda Michal, Jůn Roman - Marek Václav, Chleboun Jakub
A2A1806Ústí nad LabemPardubice0:0 (0:0)384
Rozhodčí: Štěrba Václav, Teuber Ivan, Ubias Emil; Delegát: Drahoš Pavel; ŽK: Mareš Jakub, Martykán Jan - 0
A2A1807HFK OlomoucVítkovice2:1 (1:0)323
Branky: Kropáček Miloš, Korčián David - Černý Miroslav; Rozhodčí: Ardeleánu, Zlámal, Zelinka; Delegát: Kundelius; ŽK: Matěj Jaromír, Kalvoda Ondřej - Opršál Radek, Třasák Martin
A2A1808Slavia KroměřížFKD2:0 (1:0)528
Branky: Šmahaj David, Farbák Marian; Rozhodčí: Adámek, Filgas, Peřina; Delegát: Rumplík; ŽK: Ditrich Radim, Máša Tomáš - Adamec Jiří, Schwarz Petr, Třasoň Miroslav, Víšek Radomír


19.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A1901KunoviceViktoria Žižkov2:2 (1:1)297
Branky: Josefík Jaroslav, Živný Martin - Prášil Ondřej, vlastní; Rozhodčí: Douda Ladislav, Pelikán Ondřej, Jiřík Jiří; Delegát: Kundelius Ladislav; ŽK: Pařízek Martin, Kopčil David, Fischer Roman - Prášil Ondřej, Vizingr Adrian
A2A1902Dynamo Č. BudějoviceHlučín6:0 (2:0)2530
Branky: Mrkvička Václav 2, Poborský Karel, Homoláč David, Faldyna Petr, Táborský Ivo; Rozhodčí: Hrubeš Roman, Makovička Milan, Benák Petr; Delegát: Kruliš Ladislav; ŽK: Bureš Jakub, Pivoňka Roman, Skála Jiří - Veselý Petr, Novosad Petr, Lintner Ján
A2A1903Sigma Olomouc "B"Kladno2:2 (0:1)260
Branky: Babnič Peter, Vepřek Michal - Drozd Peter, Galbavý Josef; Rozhodčí: Moláček Jiří, Hrubeš Karel, Czene Pavel; Delegát: Lenfeld Rudolf; ŽK: Hudec Martin, Rýdel Filip, Vyskočil Martin - Veleba Pavel, Drozd Peter, Galbavý Josef
A2A1904Sparta Praha "B"Slavia Kroměříž1:1 (0:1)78
Branky: Kolář Daniel - Josl Tomáš; Rozhodčí: Franěk Pavel, Teuber Ivan, Štěrba Václav; Delegát: Kureš Jiří; ŽK: Šimůnek Jan, Kóňa Tomáš, Poláček Tomáš, Kolář Daniel - Čep David, Ditrich Radim, Šmahaj David
A2A1905XaverovÚstí nad Labem2:0 (2:0)637
Branky: Marek Lukáš, Hašler Tomáš; Rozhodčí: Tacina Roman, Szarowski Marek, Navara Miroslav; Delegát: Severýn Václav
A2A1906PardubiceHradec Králové0:1 (0:0)2500
Branky: Jiroušek Petr; Rozhodčí: Mikel Petr, Peřina Pavel, Mlsna Petr; Delegát: Krondl Václav; ŽK: Raba Pavel, Vrba Pavel, Mach Petr, Bakeš Milan, Adam Jakub - Štěpán Vojtěch, Jůn Roman; ČK: Mach Petr - Štěpán Vojtěch
A2A1907VítkoviceBrno "B"1:0 (1:0)485
Branky: Kušnír Ondřej; Rozhodčí: Možíš Dušan, Pelikán Ondřej, Jiřík Jiří; Delegát: Papřok Zdeněk; ŽK: Hejdušek Tomáš, Kušnír Ondřej - Král Miroslav, Ineman Tomáš, Polák Zdeněk, Střeštík Marek; ČK: 0 - Schuster Aleš
A2A1908FKDHFK Olomouc0:0 (0:0)544
Rozhodčí: Moudrý Jaroslav, Kocián Radek, Mlsna Radek; Delegát: Dofek Ladislav; ŽK: Víšek Radomír - Dadák Tomáš


20.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A2001Hradec KrálovéDynamo Č. Budějovice0:1 (0:1)6844
Branky: Faldyna Petr; Rozhodčí: Handlíř Drahoslav, Filípek Patrik, Pokorný Ivan; Delegát: Krula Josef; ŽK: Poděbradský Jiří, Černý Pavel - Homoláč David, Dvořák Ivan, Skála Jiří
A2A2002KunoviceSigma Olomouc "B"1:4 (1:1)287
Branky: Josefík Jaroslav - Schulmeister Vojtěch, Komárek Martin, Šultes Pavel, Schulmeister Jan; Rozhodčí: Tacina Roman, Mikel Petr, Pochylý Stanislav; Delegát: Trčka Jiří; ŽK: Živný Martin, Zemánek Petr, Němec Josef, Kasálek Martin - Komárek Martin, Řehák Tomáš, Hubník Roman, Krajčovič Ivo; ČK: Josefík Jaroslav - 0
A2A2003KladnoSparta Praha "B"3:0 (0:0)1710
Branky: Šelicha Radek, Veleba Pavel, Strnad Tomáš; Rozhodčí: Jiřík Jiří, Štěrba Václav, Franěk Pavel; Delegát: Liba Miroslav; ŽK: Kaciáň Jiří, Veleba Pavel, Strnad Tomáš - Šimůnek Jan
A2A2004HlučínXaverov2:0 (0:0)930
Branky: Dombi Martin 2; Rozhodčí: Možíš Dušan, Pelikán Ondřej, Marek Emanuel; Delegát: Ruš Jiří; ŽK: Novosad Petr, Hanus Martin - Bartoš Pavel, Hašler Tomáš
A2A2005HFK OlomoucPardubice2:3 (1:2)323
Branky: Kropáček Miloš, Kazár Tomáš - Mlika Jiří, Němeček Pavel, Šorfa Petr; Rozhodčí: Makovička Milan, Tacina Roman, Hájek Robert; Delegát: Papřok Zdeněk; ŽK: Matěj Jaromír, Lošťák Ivo, Kazár Tomáš - Salák Michal, Krutý Peter
A2A2006Viktoria ŽižkovVítkovice3:1 (0:0)722
Branky: Bukač Radek 2, Šťastný Marcel - Knapp Lubor; Rozhodčí: Moláček JIří, Hrubeš Roman, Benák Petr, Ardeleánu Petr; Delegát: Hartman Václav; ŽK: Bartalský Peter, Novotný Jan, Prášil Ondřej, Šťastný Marcel, Görner Radek - Třasák Martin, Vojáček Aleš, Kaloč Miroslav, Černý Miroslav, Fujerik Lukáš
A2A2007Ústí nad LabemFKD3:0 (1:0)623
Branky: Novák Tomáš, Ohněník Lukáš, Stožický Vlastimil; Rozhodčí: Ardeleánu Petr, Teuber Ivan, Polák Ivo; Delegát: Aksamit Miroslav; ŽK: Novák Tomáš, Dragoun Petr - Bureš Tomáš, Gába Jiří
A2A2008Brno "B"Slavia Kroměříž2:0 (0:0)167
Branky: Simr Pavel, Smutný Roman; Rozhodčí: Gallo Ladislav, Douda Ladislav, Lakomý Tomáš; Delegát: Drahoš Tomáš; ŽK: Král Miroslav, Besta Aleš, Střeštík Marek - Drga Roman, Kobylík Petr, Šmahaj David, Máša Tomáš


21.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A2101Sigma Olomouc "B"Hlučín3:0 (0:0)436
Branky: Kovář Michal, Schulmeister Vojtěch, Komárek Martin; Rozhodčí: Kocián Radek, Pelikán Ondřej, Drastík Andreas; Delegát: Kundelius Ladislav; ŽK: Schulmeister Jan, Pulkert Martin - 0
A2A2102Dynamo Č. BudějoviceKunovice3:0 (1:0)2693
Branky: Vozábal Martin 2, Mrkvička Václav; Rozhodčí: Moudrý Jaroslav, Pokorný Ivan, Franěk Pavel; Delegát: Zvonič Josef; ŽK: Homoláč David - Máčala Daniel, Gerych Pavel; ČK: 0 - Gerych Pavel, Hrnčár Eduard
A2A2103Slavia KroměřížHFK Olomouc1:2 (0:2)492
Branky: Kobylík Petr - Spáčil Michal, Kropáček Miloš; Rozhodčí: Handlíř Drahoslav, Szarowski Marek, Hájek Robert; Delegát: Gric Václav; ŽK: 0 - Lošťák Ivo, Kalvoda Ondřej
A2A2104FKDBrno "B"1:0 (1:0)465
Branky: Pánek Jan; Rozhodčí: Jiřík Jiří, Mikel Petr, Možíš Dušan; Delegát: Ruš Jiří; ŽK: 0 - Hlavatý Lukáš, Smutný Roman, Leňko Jiří
A2A2105XaverovViktoria Žižkov3:2 (2:0)670
Branky: Bartoš Pavel, Poláček Jan, Chleboun Jakub - Bukač Radek, Kropík Michal; Rozhodčí: Příhoda Radek, Filípek Patrik, Urban Michal; Delegát: Kureš Jiří; ŽK: Hendrych Miroslav, Mejzlík Jakub, Bartoš Pavel - Hottek Jakub
A2A2106Sparta Praha "B"Ústí nad Labem2:0 (0:0)221
Branky: Jarolím Marek, Kolář Daniel; Rozhodčí: Ardeleánu Petr, Teuber Ivan, Mareš Pavel; Delegát: Kruliš Ladislav; ŽK: Jarolím Marek - Mareš Jakub
A2A2107VítkoviceHradec Králové1:0 (1:0)555
Branky: Jakus Tomáš; Rozhodčí: Gallo Ladislav, Tacina Roman, Douda Ladislav; Delegát: Kolev Ludmil; ŽK: Lukšík Martin, Kaloč Miroslav, Hejdušek Tomáš, Jakus Tomáš - Filip Jan, Rolko Adrian, Poděbradský Jiří, Karal Vlastimil, Kowalczyk Marek; ČK: 0 - Karnay Dalibor
A2A2108PardubiceKladno1:0 (1:0)630
Branky: Dittrich Jaroslav; Rozhodčí: Královec Pavel, Zlámal Miroslav, Moláček Jiří; Delegát: Bohuněk Karel; ŽK: Bakeš Milan, Adam Jakub, Mlika Jiří, Krutý Peter - Strnad Tomáš, Kaciáň Jiří


22.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A2201HlučínVítkovice0:1 (0:0)1240
Branky: Jakus Tomáš; Rozhodčí: Matějek, Santarius, Vysloužil; Delegát: Pánek; ŽK: Veselý Petr, Žižka Petr, Chlebek Michal, Petřík Josef, Melecký Marcel - Švrček Roman, Mikulenka Tomáš, Knapp Lubor
A2A2202KunoviceXaverov1:0 (0:0)257
Branky: Josefík Jaroslav; Rozhodčí: Čecháček, Kocián, Pelikán; Delegát: Kolev; ŽK: 0 - Marek Václav, Bálek Vladimír, Marek Lukáš
A2A2203Dynamo Č. BudějoviceSparta Praha "B"0:1 (0:0)3671
Branky: Jungr Marek; Rozhodčí: Adam, Mikel, Urban; Delegát: Drahoš; ŽK: Mrkvička Václav, Plocek Jaromír, Vozábal Martin - Hašek Martin, Poláček Tomáš
A2A2204Brno "B"Pardubice2:0 (1:0)203
Branky: Zelenka Luděk 2; Rozhodčí: Adámek Tomáš, Tacina Roman, Čecháček Petr; Delegát: Kureš Jiří
A2A2205Viktoria ŽižkovHFK Olomouc3:0 (1:0)643
Branky: Kalod Richard 2, Kaspřák Petr; Rozhodčí: Franěk, Štěrba, Teuber; Delegát: Krulíš; ŽK: Kropík Michal - Šíma Jiří
A2A2206Ústí nad LabemSlavia Kroměříž2:0 (2:0)520
Branky: Dragoun Petr, Brožík Vítězslav; Rozhodčí: Moláček, Mlsna, Hrubeš Roman; Delegát: Valeš; ŽK: Martykán Jan, Mareš Jakub, Fousek Petr, Merzič Samir - Kořínek Aleš, Julina Zdeněk; ČK: Martykán Jan - 0
A2A2207Hradec KrálovéSigma Olomouc "B"0:0 (0:0)1520
Rozhodčí: Příhoda, Hrubeš Karel, Ubias; Delegát: Fischer; ŽK: Rezek Tomáš, Přibyl David - Barcal Jiří, Krajčovič Ivo, Kaščák Marek
A2A2208KladnoFKD0:1 (0:1)1280
Branky: Schwarz Petr; Rozhodčí: Paták, Jiřík, Šedivka; Delegát: Hartman; ŽK: Neuwirth Aleš, Cigánek Tomáš - Bureš Tomáš, Třasoň Miroslav, Víšek Radomír


23.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A2301PardubiceHlučín3:0 (1:0)380
Branky: Mlika Jiří 2, Salák Michal; Rozhodčí: Jech Jiří, Jiřík Jiří, Moník Pavel; Delegát: Aksamit Miroslav; ŽK: Němeček Pavel - Dombi Martin; ČK: 0 - Hornyak Zsolt
A2A2302Sparta Praha "B"Kunovice0:1 (0:1)202
Branky: Kasálek Martin; Rozhodčí: Douda Ladislav, Teuber Ivan, Šedivka Ondřej; Delegát: Ulrich Jiří; ŽK: Hanek Michal, Lukáš Petr - Josefík Jaroslav, Zemánek Petr
A2A2303Sigma Olomouc "B"Dynamo Č. Budějovice3:0 (2:0)595
Branky: Hudec Martin, Schulmeister Vojtěch, Šultes Pavel; Rozhodčí: Handlíř Drahoslav, Peřina Pavel, Možíš Dušan; Delegát: Duda Zdeněk; ŽK: Rýdel Filip - Homoláč David, Poborský Karel, Kladrubský Jiří
A2A2304HFK OlomoucBrno "B"2:1 (0:1)650
Branky: Kropáček Miloš, vlastní - Střeštík Marek; Rozhodčí: Hrubeš Karel, Možíš Dušan, Lakomý Tomáš; Delegát: Ruš Jiří; ŽK: Matěj Jaromír, Šíma Jiří, Kalvoda Ondřej, Kotůlek Martin, Červenec Ľuboš - Brezovan Peter, Houšť Zdeněk, Smutný Roman, Mazuch Ondřej, Švancara Petr, Střeštík Marek; ČK: Spáčil Michal - 0
A2A2305Slavia KroměřížViktoria Žižkov1:1 (0:0)736
Branky: Kobylík Petr - Hottek Jakub; Rozhodčí: Franěk Pavel, Kubáň Robert, Zelinka Miroslav; Delegát: Trčka Jiří; ŽK: Kobylík Petr, Julina Zdeněk - Görner Radek
A2A2306VítkoviceÚstí nad Labem1:2 (1:1)578
Branky: Švrček Roman - Brožík Vítězslav 2; Rozhodčí: Ardeleánu Petr, Mikel Petr, Pelikan Ondřej; Delegát: Rumplík Zdeněk; ŽK: Hejdušek Tomáš, Švrček Roman, Kušnír Ondřej - Martykán Jan, Stožický Vlastimil, Fousek Petr, Brožík Vítězslav
A2A2307FKDHradec Králové1:1 (0:0)562
Branky: Třasoň Miroslav - Rolko Adrian; Rozhodčí: Štěrba Václav, Santarius Gustav, Tacina Roman; Delegát: Papřok Zdeněk; ŽK: Třasoň Miroslav - Rezek Tomáš
A2A2308XaverovKladno0:1 (0:1)716
Branky: Kaciáň Jiří; Rozhodčí: Jára Jaroslav, Ubias Emil, Kocourek Tomáš; Delegát: Pánek Vlastislav; ŽK: Penc Jan, Bartoš Pavel - Hlava David


24.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A2401HlučínSparta Praha "B"1:0 (0:0)987
Branky: Veselý Petr; Rozhodčí: Kocián Radek, Pelikán Ondřej, Tacina Roman; Delegát: Pala Vladislav; ŽK: Lintner Ján - Grigar Tomáš, Poláček Tomáš, Zelenka Michal
A2A2402KunoviceVítkovice0:1 (0:0)208
Branky: Jakus Tomáš; Rozhodčí: Santarius Gustav, Szarowski Marek, Jiřík Jiří; Delegát: Lenfeld Rudolf; ŽK: Ševela Michal, Fischer Roman - Derych Radim, Švec Martin, Jakus Tomáš
A2A2403Dynamo Č. BudějovicePardubice2:0 (1:0)2417
Branky: Faldyna Petr, Táborský Ivo; Rozhodčí: Příhoda Radek, Gallo Ladislav, Štěrba Václav; Delegát: Hartman Václav; ŽK: Táborský Ivo - Šorfa Petr
A2A2404Sigma Olomouc "B"Xaverov3:2 (2:1)212
Branky: Janotka Tomáš, Vyskočil Martin, Schulmeister Jan - Penc Jan 2; Rozhodčí: Mikel Petr, Možíš Dušan, Czene Pavel; Delegát: Drahoš Pavel; ŽK: Komárek Martin, Kaščák Marek - Marek Lukáš, Jose Moreira Pedro
A2A2405Viktoria ŽižkovFKD3:1 (1:1)510
Branky: Kučera Tomáš, Šťastný Marcel, Görner Radek - Adamec Jiří; Rozhodčí: Hrubeš Roman, Makovička Milan, Tereba Daniel; Delegát: Fischer Karel; ŽK: Görner Radek, Daněk Jan - 0
A2A2406Ústí nad LabemBrno "B"2:3 (1:1)252
Branky: Brožík Vítězslav 2 - Vrána Pavel 2, Král Miroslav; Rozhodčí: Peřina Pavel, Teuber Ivan, Moláček Jiří; Delegát: Kruliš Ladislav; ŽK: Sedlák Václav, Fousek Petr, Dragoun Petr, Dvořák Lukáš, Merzič Samir - Leňko Jiří
A2A2407Hradec KrálovéHFK Olomouc0:0 (0:0)1471
Rozhodčí: Čecháček Petr, Kubáň Robert, Červinka Petr; Delegát: Kundelius Ladislav; ŽK: Jůn Roman - Červenec Ľuboš
A2A2408KladnoSlavia Kroměříž2:1 (0:0)1050
Branky: Gross Patrik, Neuwirth Aleš - Josl Tomáš; Rozhodčí: Jech Jiří, Ubias Emil, Teuber Ivan; Delegát: Amler Evžen; ŽK: 0 - Máša Tomáš, Farbák Marian


25.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A2501FKDHlučín1:1 (0:1)516
Branky: Grim Jaromír - Skotnica Zdeněk; Rozhodčí: Makovička Milan, Pelikán Ondřej, Pochylý Stanislav; Delegát: Trčka Jiří; ŽK: Lička Martin, Hodinář David, Gába Jiří - Bogdaň Petr, Fejerčák Roman, Hornyak Zsolt
A2A2502PardubiceKunovice0:1 (0:0)350
Branky: Válek Milan; Rozhodčí: Peřina Pavel, Ondo Milan, Červinka Petr; Delegát: Kureš Jiří
A2A2503XaverovDynamo Č. Budějovice0:3 (0:1)650
Branky: Táborský Ivo 2, Vozábal Martin; Rozhodčí: Franěk Pavel, Ubias Emil, Teuber Ivan; Delegát: Amler Evžen; ŽK: Mejzlík Jakub, Poláček Jan, Javorek Petr - Pivoňka Roman, Táborský Ivo
A2A2504Sparta Praha "B"Sigma Olomouc "B"0:2 (0:1)215
Branky: Horáček Martin, Špiláček Radek; Rozhodčí: Hrubeš Roman, Mlsna Petr, Koval Zdeněk; Delegát: Aksamit Miroslav; ŽK: Hanek Michal, Jungr Marek, Kolář Daniel - Černý Tomáš, König Radim
A2A2505Brno "B"Viktoria Žižkov1:2 (1:2)117
Branky: Ineman Tomáš - Bukač Radek, Kaspřák Petr; Rozhodčí: Santarius Gustav, Tacina Roman, Douda Ladislav; Delegát: Kruliš Ladislav; ŽK: Kuncl Martin, Král Miroslav, Ineman Tomáš, Partyš Zdeněk, Baláž Libor - Bartalský Peter, Kaspřák Petr, Grznár Pavel
A2A2506HFK OlomoucÚstí nad Labem1:2 (0:0)525
Branky: Šíma Jiří - Novák Tomáš, Stožický Vlastimil; Rozhodčí: Kocián Radek, Možíš Dušan, Kubáň Robert; Delegát: Dofek Ladislav; ŽK: Matěj Jaromír - Stožický Vlastimil, Brožík Vítězslav, Sedlák Václav
A2A2507Slavia KroměřížHradec Králové3:0 (2:0)450
Branky: Lakomý Jaroslav, Klabal Jiří, Josl Tomáš; Rozhodčí: Szarowski Marek, Mikel Petr, Čecháček Petr; Delegát: Ruš Jiří; ŽK: Klimek David, Kobylík Petr, Farbák Marian, Světlík Ivo - Karal Vlastimil; ČK: 0 - Rolko Adrian
A2A2508VítkoviceKladno0:0 (0:0)530
Rozhodčí: Jiřík Jiří, Novák Libor, Douda Ladislav; Delegát: Berbr Roman; ŽK: Třasák Martin - 0; ČK: Kaloč Miroslav - 0


26.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A2601Sparta Praha "B"Xaverov4:0 (3:0)151
Branky: Poláček Tomáš, Herzán Ondřej, Kolář Daniel, Kóňa Tomáš; Rozhodčí: Hrubeš Karel, Mlsna Petr, Slavíček Leoš; Delegát: Drahoš Pavel
A2A2602Sigma Olomouc "B"Pardubice3:2 (1:1)283
Branky: Schulmeister Vojtěch 2, Pulkert Martin - Kožíšek Vlastimil, Dittrich Jaroslav; Rozhodčí: Szarowski Marek, Santarius Gustav, Lakomý Tomáš; Delegát: Pánek Vlastislav; ŽK: Špiláček Radek, Řehák Tomáš - Salák Michal, Krutý Peter, Kožíšek Vlastimil
A2A2603Dynamo Č. BudějoviceVítkovice3:0 (2:0)2255
Branky: Faldyna Petr 2, Táborský Ivo; Rozhodčí: Ubias Emil, Hrubeš Roman, Mudra Zdeněk; Delegát: Severýn Václav; ŽK: Pivoňka Roman - Švec Martin, Mikulenka Tomáš, Kunc Pavel
A2A2604KunoviceFKD1:1 (0:1)158
Branky: Zemánek Petr - Třasoň Miroslav; Rozhodčí: Tacina Roman, Kubáň Robert, Kocián Radek; Delegát: Papřok Zdeněk; ŽK: Živný Martin, Josefík Jaroslav, Ševela Michal, Brezinský Tomáš - Schindler Jaroslav, Hodinář David
A2A2605HlučínSlavia Kroměříž2:0 (0:0)850
Branky: Langer Lubomír 2; Rozhodčí: Možíš Dušan, Peřina Pavel, Vysloužil Petr; Delegát: Duda Zdeněk; ŽK: Langer Lubomír, Hornyak Zsolt - Farbák Marian, Josl Tomáš
A2A2606KladnoHFK Olomouc2:0 (1:0)1110
Branky: Veleba Pavel, Kalina Václav; Rozhodčí: Štěrba Václav, Teuber Ivan, Douda Ladislav; Delegát: Pouček Josef; ŽK: Marek Tomáš, Kalina Václav, Strnad Tomáš - 0
A2A2607Hradec KrálovéBrno "B"2:0 (1:0)765
Branky: Semerák Josef, Jiroušek Petr; Rozhodčí: Makovička Milan, Holub Vítězslav, Hojsík Petr; Delegát: Kruliš Ladislav; ŽK: Štěpán Vojtěch, Šmarda Michal - Hlavatý Lukáš, Smutný Roman, Vrána Pavel
A2A2608Ústí nad LabemViktoria Žižkov1:3 (0:1)412
Branky: Novák Tomáš - Kučera Tomáš, Bukač Radek, Novotný Jan; Rozhodčí: Mikel Petr, Pelikán Ondřej, Drábek Drahoslav; Delegát: Fischer Karel; ŽK: Fousek Petr - 0


27.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A2701Ústí nad LabemHradec Králové3:0 (2:0)290
Branky: Brožík Vítězslav 2, Sedlák Václav; Rozhodčí: Adam Jiří, Ubias Emil, Wencl; Delegát: Hartman Václav; ŽK: Merzič Samir - Kaplan Daniel, Filip Jan, Poděbradský Jiří; ČK: 0 - Poděbradský Jiří
A2A2702PardubiceXaverov3:1 (3:0)285
Branky: Macháček Pavel, Mlika Jiří, Krutý Peter - Vašíček Aleš; Rozhodčí: Ardeleánu Petr, Pokorný Ivan, Tereba Daniel; Delegát: Kolev Ludmil; ŽK: Mach Petr - Marek Václav, Penc Jan, Vašíček Aleš
A2A2703VítkoviceSparta Praha "B"1:0 (1:0)565
Branky: Švec Martin; Rozhodčí: Možíš Dušan, Pelikán Ondřej, Mikel Petr; Delegát: Ruš Jiří; ŽK: Knapp Lubor, Jakus Tomáš - Beutel Patrik, Jeslínek Jiří, Bíro Ondřej
A2A2704FKDSigma Olomouc "B"0:0 (0:0)325
Rozhodčí: Handlíř Drahoslav, Slavík Petr, Dobrovolný Zdeněk; Delegát: Kundelius Ladislav; ŽK: Schwarz Petr - Krajčovič Ivo, Špiláček Radek
A2A2705Slavia KroměřížDynamo Č. Budějovice1:1 (0:1)1150
Branky: Kobylík Petr - Vozábal Martin; Rozhodčí: Paták Michal, Teuber Ivan, Hrubeš Karel; Delegát: Trčka Jiří; ŽK: Klabal Jiří, Zakopal Ladislav - 0
A2A2706HFK OlomoucKunovice1:1 (1:0)300
Branky: Kropáček Miloš - Kříž Pavel; Rozhodčí: Szarowski Marek, Holub Vítězslav, Peřina Pavel; Delegát: Lenfeld Rudolf; ŽK: Korčián David, Janeček Radek, Kalvoda Ondřej - Kovář Přemysl, Kopčil David, Fischer Roman, Ševela Michal
A2A2707Brno "B"Hlučín3:0 (2:0)186
Branky: Houšť Zdeněk, Mezlík Pavel, Ineman Tomáš; Rozhodčí: Franěk Pavel, Mlsna Petr, Kondler Petr; Delegát: Maurer Miroslav; ŽK: Hlavatý Lukáš, Ineman Tomáš, Polák Zdeněk - Ondráček Michal, Skotnica Zdeněk; ČK: Houšť Zdeněk - 0
A2A2708Viktoria ŽižkovKladno2:0 (2:0)1420
Branky: Bukač Radek 2; Rozhodčí: Jech Jiří, Makovička Milan, Kocourek Tomáš; Delegát: Krondl Václav; ŽK: 0 - Vašek Petr


28.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A2801KunoviceBrno "B"1:1 (1:0)250
Branky: Fischer Roman - Vrána Pavel; Rozhodčí: Čecháček Petr, Szarowski Marek, Možíš Dušan; Delegát: Duda Zdeněk; ŽK: Ševela Michal, Janoviak Tomáš, Fischer Roman - Brezovan Peter, Simr Pavel, Leňko Jiří
A2A2802HlučínHFK Olomouc3:1 (2:1)620
Branky: Novosad Petr 2, Skotnica Zdeněk - Kropáček Miloš; Rozhodčí: Jiřík Jiří, Hojsík Petr, Santarius Gustav; Delegát: Papřok Zdeněk; ŽK: Štýbar Filip, Chlebek Michal - Šíma Jiří, Spáčil Michal
A2A2803Sigma Olomouc "B"Slavia Kroměříž0:2 (0:1)306
Branky: Lakomý Jaroslav, Josl Tomáš; Rozhodčí: Kocián Radek, Tacina Roman, Chramcov Jiří; Delegát: Krula Josef; ŽK: Horáček Martin - Ditrich Radim, Kobylík Petr, Máša Tomáš, Lakomý Jaroslav; ČK: Krajčovič Ivo - 0
A2A2804Dynamo Č. BudějoviceFKD2:0 (1:0)2184
Branky: Táborský Ivo, Vozábal Martin; Rozhodčí: Mikel Petr, Mlsna Petr, Kubáň Robert; Delegát: Svoboda Miroslav; ŽK: Pivoňka Roman, Plocek Jaromír - Adamec Jiří, Třasoň Miroslav, Víšek Radomír
A2A2805XaverovVítkovice2:0 (0:0)341
Branky: Kočí Michal, Penc Jan; Rozhodčí: Jech Jiří, Makovička Milan, Wencl Petr; Delegát: Hartman Václav; ŽK: Hendrych Miroslav, Poláček Jan, Bartoš Pavel - 0; ČK: 0 - Jakus Tomáš
A2A2806Sparta Praha "B"Pardubice0:0 (0:0)164
Rozhodčí: Moláček Jan, Ubias Emil, Ardeleánu Petr; Delegát: Kureš Jiří; ŽK: 0 - Vrba Pavel, Kožíšek Vlastimil
A2A2807KladnoÚstí nad Labem0:3 (0:2)800
Branky: Dragoun Petr 2, Martykán Jan; Rozhodčí: Kovařík Libor, Hrubeš Roman, Polák Ivo; Delegát: Ulrich Jiří; ŽK: Marek Tomáš, Veleba Pavel - 0
A2A2808Hradec KrálovéViktoria Žižkov2:1 (0:0)820
Branky: Gavula Vladimír, Černý Pavel - Bukač Radek; Rozhodčí: Příhoda Radek, Pelikán Ondřej, Peřina Pavel; Delegát: Aksamit Miroslav; ŽK: Gavula Vladimír - Kučera Tomáš


29.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A2901Hradec KrálovéHlučín2:2 (0:1)653
Branky: Rolko Adrian, Kaplan Daniel - Dombi Martin, Štýbar Filip; Rozhodčí: Štěrba Václav, Ardeleánu Petr, Drábek Drahoslav; Delegát: Bohuněk Karel; ŽK: Šmarda Michal - Novosad Petr
A2A2902Slavia KroměřížKunovice1:0 (1:0)715
Branky: Farbák Marian; Rozhodčí: Makovička Milan, Pelikán Ondřej, Czene Pavel; Delegát: Kolev Ludmil; ŽK: 0 - Kopčil David
A2A2903Ústí nad LabemDynamo Č. Budějovice1:2 (0:2)864
Branky: Fousek Petr - Táborský Ivo 2; Rozhodčí: Hrubeš Karel, Douda Ladislav, Teuber Ivan; Delegát: Severýn Václav; ŽK: Stožický Vlastimil, Dragoun Petr, Brožík Vítězslav, Džuban Pavel, Karlík Pavel - Dvořák Ivan, Mrkvička Václav
A2A2904VítkoviceSigma Olomouc "B"3:0 (1:0)490
Branky: Třasák Martin, Černý Miroslav, Kušnír Ondřej; Rozhodčí: Čecháček Petr, Možíš Dušan, Kubáň Robert; Delegát: Lenfeld Rudolf; ŽK: Vojáček Aleš, Černý Miroslav, Brezničan František - Hubník Roman, Rýdel Filip, Schulmeister Vojtěch, Špiláček Radek; ČK: 0 - Schulmeister Vojtěch
A2A2905Viktoria ŽižkovSparta Praha "B"0:0 (0:0)1156
Rozhodčí: Tacina Roman, Ubias Emil, Koval Zdeněk; Delegát: Stiegler Jiří; ŽK: Hottek Jakub, Kaspřák Petr - Loučka Luboš, Došek Libor
A2A2906HFK OlomoucXaverov0:0 (0:0)390
Rozhodčí: Szarowski Marek, Kocián Radek, Jiřík Jiří; Delegát: Rumplík Zdeněk; ŽK: Korčián David - 0
A2A2907FKDPardubice1:1 (1:0)218
Branky: Bouška Tomáš - Bakeš Milan; Rozhodčí: Santarius Gustav, Pokorný Ivan, Moudrý Jaroslav; Delegát: Dofek Ladislav; ŽK: 0 - Krutý Peter
A2A2908Brno "B"Kladno0:2 (0:2)237
Branky: Kaciáň Jiří, Marek Tomáš; Rozhodčí: Hrubeš Roman, Mlsna Petr, Franěk Pavel; Delegát: Zavadil Zdeněk; ŽK: Vrána Pavel, Pavlík Petr, Mezlík Pavel - Marek Tomáš, Cigánek Tomáš; ČK: Chlup Filip - Cigánek Tomáš


30.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A3001HlučínViktoria Žižkov2:1 (1:0)1270
Branky: Dombi Martin 2 - Bukač Radek; Rozhodčí: Makovička Milan, Tulinger Miroslav, Mlsna Petr; Delegát: Kundelius Ladislav; ŽK: 0 - Kučera Tomáš; ČK: 0 - Kalod Richard
A2A3002KunoviceÚstí nad Labem1:3 (1:2)250
Branky: Gerych Pavel - Dragoun Petr, Stožický Vlastimil, Mareš Jakub; Rozhodčí: Moudrý Jaroslav, Jiřík Jiří, Douda Ladislav; Delegát: Gric Václav; ŽK: 0 - Mareš Jakub, Dragoun Petr
A2A3003Dynamo Č. BudějoviceHFK Olomouc4:1 (1:1)3500
Branky: Mrkvička Václav 2, Faldyna Petr, Táborský Ivo - Korčián David; Rozhodčí: Moláček Jiří, Zlámal Miroslav, Franěk Pavel; Delegát: Maurer Miroslav; ŽK: 0 - Šíma Jiří
A2A3004Sigma Olomouc "B"Brno "B"0:1 (0:1)104
Branky: Král Miroslav; Rozhodčí: Santarius Gustav, Gallo Ladislav, Tacina Roman; Delegát: Ruš Jiří; ŽK: Stoklásek Lumír - Vrána Pavel, Schneider František, Smutný Roman
A2A3005Sparta Praha "B"FKD5:1 (0:0)376
Branky: Herzán Ondřej, Žižka Michal, Kolář Daniel, Jungr Marek, Fikejz Radim - Lička Martin; Rozhodčí: Ardeleánu Petr, Teuber Ivan, Polák Ivo; Delegát: Valeš Zdeněk; ŽK: Vondra Jan - 0
A2A3006XaverovSlavia Kroměříž4:0 (3:0)323
Branky: Bálek Vladimír 2, Javorek Petr, vlastní; Rozhodčí: Štěrba Václav, Hrubeš Roman, Hrubeš Karel; Delegát: Aksamit Miroslav; ŽK: Zachariáš Milan, Vašíček Aleš - Máša Tomáš, Šmahaj David
A2A3007PardubiceVítkovice0:2 (0:0)348
Branky: Knapp Lubor, Kušnír Ondřej; Rozhodčí: Mikel Petr, Kubáň Robert, Slavíček Leoš; Delegát: Pánek Vlastislav; ŽK: 0 - Knapp Lubor
A2A3008KladnoHradec Králové1:2 (0:1)1025
Branky: Veleba Pavel - Gavula Vladimír, Blažej Michal; Rozhodčí: Možíš Dušan, Peřina Pavel, Pelikán Ondřej; Delegát: Drahoš Pavel; ŽK: Marek Tomáš, Cigánek Tomáš, Kaciáň Jiří - Rolko Adrian, Gavula Vladimír, Ferčák Michal; ČK: Kostolanský Peter - 0



Tabulka    Výsledky    Střelci   Statistika


TABULKA NEJLEPŠÍCH STŘELCŮ
JménoOddílPočet
Faldyna PetrDynamo Č. Budějovice19
Bukač RadekViktoria Žižkov11
Veleba PavelKladno11
Brožík VítězslavÚstí nad Labem10
Mrkvička VáclavDynamo Č. Budějovice10
Galbavý JosefKladno9
Táborský IvoDynamo Č. Budějovice9
Vozábal MartinDynamo Č. Budějovice9
Bálek VladimírXaverov8
Dombi MartinHlučín8
Fousek PetrÚstí nad Labem8
Mlika JiříPardubice8
Poborský KarelDynamo Č. Budějovice8
Chmelíček AlešHFK Olomouc7
Kropáček MilošHFK Olomouc7
Stožický VlastimilÚstí nad Labem7
Šorfa PetrPardubice7
Adamec JiříFKD6
Dragoun PetrÚstí nad Labem6
Džeko EdinÚstí nad Labem6

Tabulka    Výsledky    Střelci   Statistika


  STATISTIKA - odehraná kola
PočetPrůměr
Branky celkem5592.3
Branky domácí3511.5
Branky hosté2080.9
Diváků204933854


  STATISTIKA - diváci doma/venku
OddílDomaVenkuCelkem
Brno "B"3054996613020
Dynamo Č. Budějovice403542204062394
FKD89071263821545
HFK Olomouc91571163820795
Hlučín179961151429510
Hradec Králové350421201047052
Kladno192701704436314
Kunovice5555999015545
Pardubice96901305122741
Sigma Olomouc "B"48921282217714
Slavia Kroměříž104041181422218
Sparta Praha "B"32891527718566
Ústí nad Labem75161135918875
Viktoria Žižkov113011128622587
Vítkovice104091249922908
Xaverov8097998518082


Bookmark this on Google Bookmark this on Facebook Bookmark this on Delicious submit to reddit Add this page to Mister Wong Top Články Jaggni to! Přidej odkaz na Bookmarky.cz Linkuj si ! pridej.cz pošli na vybrali.sme.sk



reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate