Pohár FAČR


reklama

Ondrášovka Cup: Obhájce začne v Náchodě nebo Chrudimi


Už v osmifinále nového ročníku Ondrášovka Cupu se může opakovat souboj mezi mistrem ligy Plzní a obhájcem pohárového triumfu Mladou Boleslaví. Právě tyto dva týmy se 22. července utkají o Superpohár. Dnes zveřejněný los poháru je však k sobě přisoudil už pro osmifinále, pokud oba celky projdou předchozími dvěma koly. Vítěz tohoto duelu pak ve čtvrtfinále může narazit na Spartu.

Letošní vítěz Ondrášovka Cupu Mladá Boleslav se ve 2. kole utká s lepším ze souboje mezi Náchodem a Chrudimí. Ve 3. kole už může narazit na bývalý prvoligový celek Zbrojovku Brno, ta však musí nejprve zdolat Spartu Brno.

Ligový mistr Plzeň začne pohár soubojem s Karlovými Vary či lepším z dvojice Nejdek, Žatec. Spartu čekají Domažlice, které ale musejí nejprve přejít přes Spartu Chrást či Koloveč. Pro případné osmifinále má Sparta v pavouku pražské derby s Bohemians 1905. Další pražské derby by mohl obstarat čtvrtfinálový souboj Žižkova s Duklou či finále Sparty a Slavie.

První duel ligových týmů může nastat ve 3. kole, kdy na sebe teoreticky narazí Liberec a Hradec Králové. Naopak Teplice mohou jako jediné vyzvat ligového protivníka až od čtvrtfinále.

Ondrášovka Cup odstartuje předkolem 24. července. Finále je na programu 16. května příštího roku. Místo konání bude dopředu pevně stanoveno bez ohledu na to, jaké týmy do finále postoupí.

Kompletní los najdete v příloze tohoto článku (na stránce dole)

Bookmark this on Google Bookmark this on Facebook Bookmark this on Delicious submit to reddit Add this page to Mister Wong Top Články Jaggni to! Přidej odkaz na Bookmarky.cz Linkuj si ! pridej.cz pošli na vybrali.sme.sk
Seznam příloh

8.7.2011 Los Ondrášovka Cupu 2011/2012 144384 B
reklama
Česká pošta
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate