Domácí soutěže


reklama

Historie II. ligy 2004/2005


Tabulka   Výsledky    Střelci    Statistika


A2A - II. liga

  TABULKA
Rk. TýmZáp+0-SkóreBody(Prav)
1.Most2817101 58: 3061( 19)
2.Vysočina Jihlava281396 46: 3048( 6)
3.Viktoria Plzeň2812106 32: 2346( 4)
4.Kladno2811107 37: 2243( 1)
5.Brno "B"2810612 33: 3136( -6)
6.Viktoria Žižkov2814410 42: 3634( 4)
7.Hradec Králové289712 37: 3834( -8)
8.Kunovice288911 29: 4233( -9)
9.Vítkovice2810126 35: 3033( 0)
10.Sparta Praha "B"2871110 24: 3032(-10)
11.Sigma Olomouc "B"2871011 32: 3931(-11)
12.Ústí nad Labem287912 27: 4030(-12)
13.Slavia Kroměříž2861012 29: 4528(-14)
14.Pardubice286913 20: 3427(-15)
15.Tatran Prachatice286814 28: 3926(-16)


Družstvu Viktoria Žižkov bylo odebráno bodů: 12
Družstvu Vítkovice bylo odebráno bodů: 9

  TABULKA DOMA
Rk. TýmZáp+0-SkóreBody
1.Most141130 37: 1336
2.Kladno14860 25: 830
3.Viktoria Žižkov14914 23: 828
4.Viktoria Plzeň14833 19: 1227
5.Brno "B"14743 23: 825
6.Vítkovice14662 20: 1424
7.Sparta Praha "B"14662 18: 1424
8.Sigma Olomouc "B"14662 20: 1324
9.Hradec Králové14653 23: 1623
10.Tatran Prachatice14644 19: 1622
11.Vysočina Jihlava14563 22: 1621
12.Ústí nad Labem14554 17: 1220
13.Kunovice14545 15: 1619
14.Slavia Kroměříž14455 16: 1917
15.Pardubice14437 11: 1615


  TABULKA VENKU
Rk. TýmZáp+0-SkóreBody
1.Vysočina Jihlava14833 24: 1427
2.Most14671 21: 1725
3.Viktoria Plzeň14473 13: 1119
4.Viktoria Žižkov14536 19: 2818
5.Vítkovice14464 15: 1618
6.Kunovice14356 14: 2614
7.Kladno14347 12: 1413
8.Pardubice14266 9: 1812
9.Brno "B"14329 10: 2311
10.Hradec Králové14329 14: 2211
11.Slavia Kroměříž14257 13: 2611
12.Ústí nad Labem14248 10: 2810
13.Sparta Praha "B"14158 6: 168
14.Sigma Olomouc "B"14149 12: 267
15.Tatran Prachatice140410 9: 234


  KŘÍŽOVÁ TABULKA
12345678910111213141516
1.Tatran Prachatice--- 1:1 0:1 6:2 0:0 1:1 0:3 1:0 1:1 1:3 3:0 2:1 2:1 0:2  1:0
2.Ústí nad Labem2:0 --- 0:0 2:1 1:1 2:0 1:1 0:1 0:2 3:0 1:2 1:1 0:1 4:2  0:0
3.Vysočina Jihlava1:1 3:1 --- 1:2 1:1 1:1 1:2 3:1 0:0 2:1 3:1 3:1 2:2 1:1  0:1
4.Sigma Olomouc "B"2:0 0:0 0:1 --- 1:3 1:1 4:1 3:1 1:1 0:0 1:1 2:1 3:2 2:1  0:0
5.Most1:1 4:0 1:1 3:1 --- 2:1 7:2 2:1 2:1 5:0 4:3 2:0 1:0 1:0  2:2
6.Sparta Praha "B"2:1 1:0 1:2 2:2 2:2 --- 3:1 0:0 1:0 2:1 1:0 1:3 1:1 1:1  0:0
7.Viktoria Žižkov1:0 0:1 0:2 1:0 0:1 2:1 --- 0:1 2:0 4:0 4:1 3:1 3:0 3:0  0:0
8.Brno "B"1:1 6:0 0:2 4:2 0:1 2:0 4:0 --- 1:0 3:0 0:0 1:0 1:1 0:0  0:1
9.Kladno4:2 5:1 1:0 0:0 1:1 1:0 1:0 1:0 --- 2:2 5:1 1:1 0:0 0:0  3:0
10.Kunovice1:0 1:1 1:3 1:0 1:2 2:0 0:1 2:3 0:2 --- 1:0 2:1 1:1 1:1  1:1
11.Slavia Kroměříž2:1 1:1 2:4 1:1 2:3 0:1 0:1 3:1 2:1 1:1 --- 1:0 0:0 0:0  1:4
12.Hradec Králové2:0 2:0 2:1 2:0 1:1 0:0 3:2 4:0 1:1 2:2 2:2 --- 1:2 0:1  1:4
13.Vítkovice1:1 2:0 2:2 1:0 3:3 1:0 3:3 1:1 1:0 0:1 1:1 1:2 --- 1:0  2:0
14.Pardubice2:1 0:3 2:4 1:0 4:1 0:0 0:1 1:0 0:2 0:0 0:1 1:2 0:1 ---  0:0
15.volno              ---  
16.Viktoria Plzeň1:0 2:1 2:1 1:1 0:1 1:0 1:1 2:0 2:1 1:3 0:0 1:0 1:3 4:0  ---


  TABULKA PODZIM
Rk. TýmZáp+0-SkóreBody
1.Most14761 24: 1827
2.Viktoria Žižkov14734 26: 1724
3.Viktoria Plzeň14653 17: 1423
4.Hradec Králové14626 21: 1720
5.Vysočina Jihlava14554 18: 1420
6.Kladno14473 17: 1219
7.Kunovice14545 16: 2019
8.Brno "B"14536 20: 1818
9.Vítkovice14464 17: 1518
10.Pardubice14455 11: 1417
11.Sigma Olomouc "B"14455 18: 2317
12.Slavia Kroměříž14455 18: 2417
13.Sparta Praha "B"14446 13: 1716
14.Tatran Prachatice14347 16: 2013
15.Ústí nad Labem14347 13: 2213


  TABULKA JARO
Rk. TýmZáp+0-SkóreBody
1.Most141040 34: 1234
2.Vysočina Jihlava14842 28: 1628
3.Kladno14734 20: 1024
4.Vítkovice14662 18: 1524
5.Viktoria Plzeň14653 15: 923
6.Viktoria Žižkov14716 16: 1922
7.Brno "B"14536 13: 1318
8.Ústí nad Labem14455 14: 1817
9.Sparta Praha "B"14374 11: 1316
10.Sigma Olomouc "B"14356 14: 1614
11.Hradec Králové14356 16: 2114
12.Kunovice14356 13: 2214
13.Tatran Prachatice14347 12: 1913
14.Slavia Kroměříž14257 11: 2111
15.Pardubice14248 9: 2010



Tabulka   Výsledky     Střelci    Statistika


1.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A0101Tatran PrachaticeViktoria Plzeň1:0 (1:0)1780
Branky: Mrkvička Václav; Rozhodčí: Gruber Jaroslav, Novák Libor, Jílek Jan; Delegát: Veltruský Jiří; ŽK: Mrkvička Václav - Pilař Radek, Šíma Jiří
A2A0103Vysočina JihlavaVítkovice2:2 (0:1)950
Branky: Hošťálek Aleš, Vladyka Petr - Černý Miroslav, Rygel Daniel; Rozhodčí: Adam Jiří, Peřina Pavel, Racek Oldřich; Delegát: Lenfeld Rudolf; ŽK: Sedlák Petr, Hošťálek Aleš - Freisler Tomáš, Kaloč Miroslav, Rygel Daniel, Černý Miroslav; ČK: Sedlák Petr - 0
A2A0104Sigma Olomouc "B"Pardubice2:1 (0:0)330
Branky: Prekop Jaroslav, Glos Tomáš - Bukač Radek; Rozhodčí: Kovařík Libor, Košec Josef, Večeřa Martin; Delegát: Papřok Zdeněk, Mgr.; ŽK: Rýdel Filip, Stoklásek Lumír - Palát Marián, Němeček Pavel
A2A0105MostSlavia Kroměříž4:3 (2:1)1129
Branky: Pilař Tomáš 2, Procházka Jan, Zábojník Petr - Paciorek Jaromír, Jurčík Martin, Kalod Richard; Rozhodčí: Paták Michal, Pospíšil Dušan, Příhoda Radek; Delegát: Valeš Zdeněk; ŽK: Procházka Jan, Škoda Jaroslav, Macek Michal - Zlámal Zdeněk, Farbák Marian, Paciorek Jaromír
A2A0106Sparta Praha "B"Hradec Králové1:3 (1:1)105
Branky: Malchárek Pavel - Kučera Tomáš 2, Jůn Roman; Rozhodčí: Gallo Ladislav, Kumstát Roman, Jahoda Kamil; Delegát: Cyprián Otakar; ŽK: Němec Jiří, Malchárek Pavel, Svátek Jan - David Jaroslav, Kraus Jan
A2A0107Viktoria ŽižkovKunovice4:0 (3:0)1156
Branky: Prohászka Martin 2, Stracený Luděk, Prášil Ondřej; Rozhodčí: Bouše Václav, Lhoták Luděk, Mgr., Jech Jiří; Delegát: Noháč Miloslav; ŽK: 0 - Josefík Jaroslav
A2A0108Brno "B"Kladno1:0 (0:0)225
Branky: Mezlík Pavel; Rozhodčí: Závodný Radim, Handlíř Drahoslav, Adámek Tomáš; Delegát: Šibal Jaroslav; ŽK: Máša Tomáš, Holek Mario, Mezlík Pavel - Procházka Tomáš, Hrabák Lukáš; ČK: 0 - Kreuz Lukáš


2.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A0201PardubiceTatran Prachatice2:1 (1:0)330
Branky: Kaciáň Jiří, Bukač Radek - Kostka Tomáš; Rozhodčí: Paták Michal, Pospíšil Dušan, Ubias Emil; Delegát: Kruliš Ladislav; ŽK: Palát Marián, Bakeš Milan - Pivoňka Roman
A2A0202Viktoria PlzeňÚstí nad Labem2:1 (0:1)1097
Branky: Černoch Martin, Jež Róbert - Novák Tomáš; Rozhodčí: Adam Jiří, Kafka Jiří, Košec Josef; Delegát: Drahoš Pavel; ŽK: Kukol Tomáš, Procházka Václav, Hašek Pavel - Vlasák Radim, Gross Patrik, Kočí Aleš, Dragoun Petr
A2A0203Hradec KrálovéVysočina Jihlava2:1 (1:0)2133
Branky: Jůn Roman, Kraus Jan - Vladyka Petr; Rozhodčí: Jahoda Kamil, Handlíř Drahoslav, Drastik Andreas; Delegát: Čičmanec Ladislav; ŽK: Šmarda Michal - Liška Jiří
A2A0204Slavia KroměřížSigma Olomouc "B"1:1 (1:0)760
Branky: Kalod Richard - Prekop Jaroslav; Rozhodčí: Závodný Radim, Slavík Petr, Santarius Gustav; Delegát: Nevrlý Luděk, Pala Vladislav; ŽK: Farbák Marian, Žižka Jan, Nehoda Michal, Světlík Ivo - Komárek Martin, Škerle Aleš, Rýdel Filip, Prekop Jaroslav, Schulmeister Jan
A2A0206KladnoSparta Praha "B"1:0 (0:0)1540
Branky: Hlava David; Rozhodčí: Jech Jiří, Peřina Pavel, Racek Oldřich; Delegát: Stejskal Jiří; ŽK: Hodan Lukáš, Marek Tomáš, Herda Filip, Hlava David, Magera Lukáš - Rada Tomáš, Kopta David, Abanda Etong Patrice
A2A0207VítkoviceViktoria Žižkov3:3 (2:1)895
Branky: Kaspřík Daniel, Černý Miroslav, Kadeřábek Martin - Mikolanda Petr 2, Prohászka Martin; Rozhodčí: Jech Jiří, Peřina Pavel, Racek Oldřich; Delegát: Stejskal Jiří; ŽK: Kaloč Miroslav, Černý Miroslav - Buryán Jan, Dirnbach Marian; ČK: Kutty Daniel - 0
A2A0208KunoviceBrno "B"2:3 (1:2)350
Branky: Faldyna Petr, Matůš Lukáš, vlastní - Simr Pavel 2; Rozhodčí: Gallo Ladislav, Večeřa Martin, Adámek Tomáš; Delegát: Valůšek Josef, Dr.; ŽK: Kopčil David, Josefík Jaroslav, Matůš Lukáš, Ševela Michal, Zapletal Libor - Dupal Martin


3.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A0301Ústí nad LabemTatran Prachatice2:0 (0:0)571
Branky: Fousek Petr, Ohněník Lukáš; Rozhodčí: Gallo Ladislav, Kumstát Roman, Peřina Pavel; Delegát: Bošek Zdeněk; ŽK: 0 - Grombíř Vlastimil
A2A0302Vysočina JihlavaViktoria Plzeň0:1 (0:1)850
Branky: Černoch Martin; Rozhodčí: Závodný Radim, Slavík Petr, Večeřa Martin; Delegát: Haškovec Milan; ŽK: Šourek Ondřej, Veselý Michal - Zakopal Jan; ČK: 0 - Jež Róbert
A2A0303Sigma Olomouc "B"Vítkovice3:2 (1:0)393
Branky: Hubník Michal 2, Bouška Tomáš - Freisler Tomáš, Smetana Ondřej; Rozhodčí: Adámek Tomáš, Drastik Andreas, Možíš Dušan; Delegát: Pala Vladislav; ŽK: 0 - Kušnír Ondřej, Knapp Lubor, Černý Miroslav
A2A0304MostHradec Králové2:0 (0:0)1398
Branky: Pilař Tomáš, Poláček Tomáš; Rozhodčí: Bouše Václav, Kordula Antonín, Racek Oldřich; Delegát: Veltruský Jiří; ŽK: 0 - Křap Patrik, Kučera Tomáš
A2A0306Viktoria ŽižkovPardubice3:0 (0:0)908
Branky: Prohászka Martin, Mikolanda Petr - vlastní; Rozhodčí: Gruber Jaroslav, Novák Libor, Franěk Pavel; Delegát: Stiegler Jiří; ŽK: Krajčík Matěj - Kaciáň Jiří, Bukač Radek
A2A0307Brno "B"Slavia Kroměříž0:0 (0:0)201
Rozhodčí: Jílek Jan, Jech Jiří, Mlsna Petr; Delegát: Lakomý Pavel; ŽK: 0 - Paciorek Jaromír
A2A0308KladnoKunovice2:2 (1:0)980
Branky: Kalina Václav, Galbavý Josef - Faldyna Petr, Hejčík Róbert; Rozhodčí: Příhoda Radek, Kafka Jiří, Teuber Ivan; Delegát: Votík Rostislav; ŽK: Brezinský Miloš, Hlava David - Helísek David, Bábiček René


4.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A0401VítkoviceÚstí nad Labem2:0 (1:0)461
Branky: Černý Miroslav, Smetana Ondřej; Rozhodčí: Racek Oldřich, Kordula Antonín, Večeřa Martin; Delegát: Papřok Zdeněk, Mgr.; ŽK: Smetana Ondřej, Kunc Pavel - Novák Tomáš, Sedlák Václav, Opic Martin, Kostečka Jiří
A2A0402Tatran PrachaticeVysočina Jihlava0:1 (0:1)1120
Branky: Simr Pavel; Rozhodčí: Jiřík Jiří, Košec Josef, Ubias emil; Delegát: Cyprián Otakar; ŽK: 0 - Vorel Michal, Šourek Ondřej, Liška Jiří, Sionko Radek
A2A0403Viktoria PlzeňSigma Olomouc "B"1:1 (0:0)723
Branky: Šíma Petr - Rýdel Filip; Rozhodčí: Bouše Václav, Pospíšil Dušan, Příhoda Radek; ŽK: Poredský Miroslav - Stoklásek Lumír, Schulmeister Vojtěch, Jordánek Václav
A2A0404KunoviceMost1:2 (1:1)300
Branky: Faldyna Petr - Zábojník Petr 2; Rozhodčí: Gruber Jaroslav, Novák Libor, Kubáň Robert; ŽK: Helísek David, Bábiček René, Hejčík Róbert, Máčala Daniel - Zábojník Petr, Škoda Jaroslav; ČK: Bábiček René - 0
A2A0405PardubiceSparta Praha "B"0:0 (0:0)560
Rozhodčí: Adam Jiří, Kafka Jiří, Moník Pavel; Delegát: Fausek Jaromír, Dr.; ŽK: Šimáček Jan, Němeček Pavel - Němec Jiří, Malchárek Pavel, Vondra Jan
A2A0407Hradec KrálovéBrno "B"4:0 (2:0)1589
Branky: Kraus Jan 2, Ševčík Zdeněk, Jirsák Tomáš; Rozhodčí: Kovařík Libor, Peřina Pavel, Moudrý Jaroslav; Delegát: Drahoš Pavel; ŽK: 0 - Drga Roman
A2A0408Slavia KroměřížKladno2:1 (1:0)695
Branky: Farbák Marian, Paciorek Jaromír - Racko Filip; Rozhodčí: Gallo Ladislav, Jahoda Kamil, Ludvík Radim; Delegát: Duda Zdeněk; ŽK: Paciorek Jaromír, Klimek David - Daněk Michal, Brezinský Miloš


5.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A0502Sigma Olomouc "B"Ústí nad Labem0:0 (0:0)353
Rozhodčí: Jahoda Kamil, Handlíř Drahoslav, Slavík Petr; Delegát: Šibal Jaroslav; ŽK: Škerle Aleš - Martykán Jan, Kučera Stanislav, Hruška Martin
A2A0503MostViktoria Plzeň2:2 (1:1)2129
Branky: Pilař Tomáš, Bielik Martin - Černoch Martin, Kousal Miloslav; Rozhodčí: Čuřín Tomáš, Vodička Jiří, Pokorný Ivan, Ing.; Delegát: Votík Rostislav; ŽK: 0 - Šíma Petr, Kousal Miloslav
A2A0504Sparta Praha "B"Tatran Prachatice2:1 (1:0)189
Branky: Žižka Michal, Kučera Štěpán - Tobiáš Kamil; Rozhodčí: Příhoda Radek, Hojsík Petr, Pospíšil Dušan; Delegát: Haškovec Milan; ŽK: Rada Tomáš, Němec Jiří, Žižka Michal - Tobiáš Kamil, Kubiš David, Penner Miloslav
A2A0505Viktoria ŽižkovSlavia Kroměříž4:1 (2:1)1105
Branky: Prohászka Martin 2, Stracený Luděk, Dirnbach Marian - Farbák Marian; Rozhodčí: Čecháček Petr, Kumstát Roman, Peřina Pavel; Delegát: Čičmanec Ladislav; ŽK: Buryán Jan, Prášil Ondřej - Buksa Tomáš, Klimek David; ČK: 0 - Zakopal Ladislav
A2A0506Brno "B"Vítkovice1:1 (1:0)219
Branky: Chlup Filip - Černý Miroslav; Rozhodčí: Adam Jiří, Kafka Jiří, Košec Josef; Delegát: Bošek Zdeněk; ŽK: Křivánek Petr, Chlup Filip, Partyš Zdeněk - Kutty Daniel, Vojáček Aleš, Derych Radim, Rygel Daniel
A2A0507KladnoPardubice0:0 (0:0)1020
Rozhodčí: Jílek Jan, Tulinger Miroslav, Pinkas Josef; Delegát: Topič Ivo; ŽK: Suchopárek Jan, Herda Filip - Macháček Pavel, Vrážel Radek
A2A0508KunoviceHradec Králové2:1 (1:1)325
Branky: Zemánek Petr, Faldyna Petr - Kraus Jan; Rozhodčí: Závodný Radim, Holub Vítězslav, Večeřa Martin; Delegát: Gric Václav; ŽK: Faldyna Petr, Matůš Lukáš - Lukáš Pavel, Křap Patrik, Kraus Jan, Zemánek Miroslav, Jůn Roman


6.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A0601Tatran PrachaticeSigma Olomouc "B"6:2 (4:1)1120
Branky: Mrkvička Václav 3, Kuračka Peter 2, Smíšek Martin - Prekop Jaroslav 2; Rozhodčí: Adam Jiří, Drastik Andreas, Jahoda Kamil; Delegát: Novák Jiří; ŽK: Nitrianský Igor - Komárek Martin, Stoklásek Lumír, Kobylík Petr
A2A0602Ústí nad LabemVysočina Jihlava0:0 (0:0)680
Rozhodčí: Šedivý Milan, Goňa Vladimír, Racek Oldřich; Delegát: Kruliš Ladislav; ŽK: Sedlák Václav - 0
A2A0603Slavia KroměřížKunovice1:1 (1:0)1050
Branky: Nehoda Michal - Matůš Lukáš; Rozhodčí: Jiřík Jiří, Handlíř Drahoslav, Slavík Petr; Delegát: Rumplík Zdeněk, Mgr.; ŽK: Farbák Marian - Kosmál Michal, Ševela Michal, Fischer Roman, Máčala Daniel, Matůš Lukáš, Hejčík Róbert
A2A0604Hradec KrálovéKladno1:1 (0:1)1420
Branky: Zemánek Miroslav - Racko Filip; Rozhodčí: Paták Michal, Košec Josef, Ubias emil; Delegát: Noháč Miloslav; ŽK: Kraus Jan - Zachariáš Michal, Procházka Tomáš, Herda Filip
A2A0605VítkoviceSparta Praha "B"1:0 (0:0)652
Branky: Kaspřík Daniel; Rozhodčí: Gallo Ladislav, Kumstát Roman, Adámek Tomáš; Delegát: Lakomý Pavel; ŽK: Kutty Daniel, Kadeřábek Martin, Kunc Pavel - Malchárek Pavel, Svátek Jan
A2A0606PardubiceMost4:1 (2:0)355
Branky: Vizingr Adrian, Kulvajt Tomáš, Bukač Radek, Púčala Libor - Sitarčík Richard; Rozhodčí: Kovařík Libor, Jech Jiří, Jílek Jan; Delegát: Pouček Josef; ŽK: Macháček Pavel, Němeček Pavel, Kaciáň Jiří - Procházka Jan, Doležal Karel, Štípek Václav
A2A0608Viktoria PlzeňViktoria Žižkov1:1 (0:0)1249
Branky: Fillo Martin - Mikolanda Petr; Rozhodčí: Helebrant Luboš, Kafka Jiří, Novák Libor; Delegát: Nitsche Jaroslav, Bydžovský Zdeněk, Ing.; ŽK: Fillo Martin - 0


7.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A0701Brno "B"Tatran Prachatice1:1 (0:1)126
Branky: Kowalík Jiří - Smíšek Martin; Rozhodčí: Čecháček Petr, Handlíř Drahoslav, Slavík Petr; Delegát: Amler Evžen, RNDr.; ŽK: Mezlík Radek, Máša Tomáš, Mezlík Pavel - Penner Miloslav, Mrkvička Václav
A2A0702Sparta Praha "B"Ústí nad Labem1:0 (0:0)276
Branky: Labant Vladimír; Rozhodčí: Bouše Václav, Košec Josef, Jílek Jan; Delegát: Liba Miroslav; ŽK: Němec Jiří - 0
A2A0703MostVysočina Jihlava1:1 (1:1)892
Branky: Siegl Horst - Vladyka Petr; Rozhodčí: Paták Michal, Filípek Patrik,, Ing, Ubias emil; Delegát: Bydžovský Zdeněk; ŽK: Doležal Karel, Pilař Tomáš - Kadlec Michal, Štohanzl Jan, Pacholík Michal, Hošťálek Aleš
A2A0704Viktoria ŽižkovHradec Králové3:1 (2:0)1217
Branky: Prohászka Martin, Buryán Jan, Mikolanda Petr - Jirsák Tomáš; Rozhodčí: Matějek Radek, Wilczek Martin, Drastik Andreas; Delegát: Maurer Miroslav; ŽK: Kropík Michal, Klimpl Maroš - Lukáš Pavel; ČK: Šťastný Marcel - 0
A2A0705Slavia KroměřížVítkovice0:0 (0:0)975
Rozhodčí: Kovařík Libor, Pinkas Josef, Večeřa Martin; Delegát: Pala Ladislav; ŽK: Hlavňovský Michal, Nehoda Michal - Kello Marián
A2A0706KunovicePardubice1:1 (1:1)362
Branky: Zemánek Petr - Adam Jakub; Rozhodčí: Adámek Tomáš, Peřina Pavel, Jahoda Kamil; Delegát: Duda Zdeněk; ŽK: Zapletal Libor - Macháček Pavel, Adam Jakub, Kaciáň Jiří
A2A0708KladnoViktoria Plzeň3:0 (2:0)1100
Branky: Magera Lukáš, Zachariáš Michal, Suchopárek Jan; Rozhodčí: Jiřík Jiří, Vodička Jiří, Hojsík Petr; Delegát: Zvonič Josef; ŽK: Kreuz Lukáš - Procházka Václav, Limberský David, Pilař Radek; ČK: 0 - Šíma Jiří


8.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A0801Tatran PrachaticeViktoria Žižkov0:3 (0:1)1780
Branky: Prohászka Martin, Klimpl Maroš, Mikolanda Petr; Rozhodčí: Závodný Radim, Goňa Vladimír, Peřina Pavel; Delegát: Votík Rostislav; ŽK: Tobiáš Kamil, Kubiš David, Smíšek Martin - Görner Radek, Hottek Jakub
A2A0802Ústí nad LabemMost1:1 (1:1)551
Branky: Štyvar Peter - Pilař Tomáš; Rozhodčí: Královec Pavel, Lhoták Luděk, Mgr., Ardeleanu Petr; Delegát: Ulrich Jiří; ŽK: Sedlák Václav, Kočí Aleš, Hruška Martin, Opic Martin - Procházka Jan, Zábojník Petr, Pilař Tomáš
A2A0803Vysočina JihlavaSigma Olomouc "B"1:2 (0:2)650
Branky: Kaplan Tomáš - Prekop Jaroslav, Bouška Tomáš; Rozhodčí: Damková Dagmar, Večeřa Martin, Pelikán Ondřej; Delegát: Fausek Jaromír, Dr.; ŽK: Kadlec Michal, Pacholík Michal, Sedlák Petr, Kaplan Tomáš - Bouška Tomáš, Vyskočil Martin; ČK: Pacholík Michal - 0
A2A0804Hradec KrálovéSlavia Kroměříž2:2 (1:0)1236
Branky: Ševčík Zdeněk, Křap Patrik - Hlavňovský Michal, Ryška Aleš; Rozhodčí: Adam Jiří, Pospíšil Dušan, Racek Oldřich; Delegát: Haškovec Milan; ŽK: Jůn Roman - Julina Zdeněk, Nehoda Michal, Ryška Aleš
A2A0805VítkoviceKunovice0:1 (0:0)652
Branky: Ševela Michal; Rozhodčí: Jech Jiří, Novák Libor, Jílek Jan; Delegát: Nevrlý Luděk; ŽK: Prčík Milan, Derych Radim - Faldyna Petr, Matůš Lukáš
A2A0806PardubiceBrno "B"1:0 (1:0)345
Branky: Kulvajt Tomáš; Rozhodčí: Příhoda Radek, Ubias emil, Benák Petr; Delegát: Novák Jiří; ŽK: Gonda Michal - Kuncl Martin, Partyš Zdeněk, Svoboda Milan
A2A0808Viktoria PlzeňSparta Praha "B"1:0 (0:0)1028
Branky: Černoch Martin; Rozhodčí: Jahoda Kamil, Drastik Andreas, Slavík Petr; Delegát: Stiegler Jiří; ŽK: Smola Marek, Limberský David - Grigár Tomáš, Rada Tomáš


9.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A0901MostTatran Prachatice1:1 (0:0)526
Branky: Siegl Horst - Knietel Pavel; Rozhodčí: Racek Oldřich, Večeřa Martin, Příhoda Radek; Delegát: Bohuněk Karel; ŽK: Zábojník Petr, Sitarčík Richard, Škoda Jaroslav - Minár Michal, Tobiáš Kamil, Smíšek Martin, Knietel Pavel
A2A0902Brno "B"Ústí nad Labem6:0 (3:0)192
Branky: Černý Jaroslav 2, Švancara Petr 2, Sedlák Pavol, Chlup Filip; Rozhodčí: Jahoda Kamil, Pospíšil Dušan, Mencl Kryštof; Delegát: Duda Zdeněk; ŽK: Dupal Martin - Martykán Jan, Gross Patrik, Kysela Jan
A2A0903Viktoria ŽižkovVysočina Jihlava0:2 (0:1)1149
Branky: vlastní - , Kaplan Tomáš; Rozhodčí: Jiřík Jiří, Košec Josef, Ubias Emil; Delegát: Svoboda Miroslav; ŽK: Klimpl Maroš, Dirnbach Marian - Sedlák Petr, Veselý Michal
A2A0904Sparta Praha "B"Sigma Olomouc "B"2:2 (1:2)102
Branky: Kopta David, Meduna Michal - Schulmeister Vojtěch 2; Rozhodčí: Jílek Jan, Jílek Jech, Makovička Milan; Delegát: Čičmanec Ladislav; ŽK: 0 - Schulmeister Jan
A2A0905KladnoVítkovice0:0 (0:0)850
Rozhodčí: Damková Dagmar, Petřík Petr, Lhoták Luděk, Mgr.; Delegát: Cyprián Otakar; ŽK: Marek Tomáš, Galbavý Josef, Herda Filip - Švec Rostislav, Vojáček Aleš
A2A0906Hradec KrálovéPardubice0:1 (0:1)2144
Branky: Kulvajt Tomáš; Rozhodčí: Gallo Ladislav, Handlíř Drahoslav, Peřina Pavel; Delegát: Amler Evžen, RNDr.; ŽK: Lukáš Pavel, Šmarda Michal, Kraus Jan - Vizingr Adrian, Němeček Pavel, Vrážel Radek
A2A0908KunoviceViktoria Plzeň1:1 (1:1)287
Branky: Ševela Michal - Pilař Radek; Rozhodčí: Kovařík Libor, Kafka Jiří, Adámek Tomáš; Delegát: Gric Václav; ŽK: Zubík Jan, Kopčil David - Pilař Radek


10.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A1001Tatran PrachaticeKladno1:1 (1:1)920
Branky: Knietel Pavel - Kalina Václav; Rozhodčí: Kovařík Libor, Kafka Jiří, Jech Jiří; Delegát: Draštík Otakar; ŽK: Tobiáš Kamil, Babka Pavel, Pivoňka Roman - Hlava David, Killar Lukáš
A2A1002Ústí nad LabemViktoria Žižkov1:1 (0:0)630
Branky: Fousek Petr - Klimpl Maroš; Rozhodčí: Paták Michal, Pinkas Josef, Příhoda Radek; Delegát: Fausek Jaromír, Dr.; ŽK: Martykán Jan, Dragoun Petr - Krajčík Matěj, Ščasný Michal, Dirnbach Marian; ČK: Martykán Jan - 0
A2A1003Vysočina JihlavaSparta Praha "B"1:1 (0:0)750
Branky: Simr Pavel - Koubský Jiří; Rozhodčí: Čecháček Petr, Handlíř Drahoslav, Drastik Andreas; Delegát: Rumplík Zdeněk; ŽK: Kadlec Michal, Malínek Jiří - Rezek Jan, Meduna Michal
A2A1004Sigma Olomouc "B"Most1:3 (0:2)327
Branky: Schulmeister Vojtěch - Brzezina Adam 2, Škoda Jaroslav; Rozhodčí: Adámek Tomáš, Filgas Jan, Večeřa Martin; Delegát: Kruliš Ladislav; ŽK: Vyskočil Martin - Sitarčík Richard, Poláček Tomáš, Škoda Jaroslav
A2A1005VítkoviceHradec Králové1:2 (0:1)510
Branky: Kutty Daniel - Kučera Tomáš 2; Rozhodčí: Čuřín Tomáš, Ondo Milan, Mgr., Goňa Vladimír; Delegát: Pala Ladislav
A2A1006PardubiceSlavia Kroměříž0:1 (0:0)390
Branky: Hlavňovský Michal; Rozhodčí: Královec Pavel, Košec Josef, Lhoták Luděk, Mgr.; Delegát: Nitsche Jaroslav; ŽK: Macháček Pavel, Bajer Lukáš, Gonda Michal - Hlavňovský Michal, Zakopal Ladislav, Nehoda Michal
A2A1008Viktoria PlzeňBrno "B"2:0 (1:0)786
Branky: Kašták Petr, Kousal Miloslav; Rozhodčí: Adam Jiří, Petřík Petr, Jílek Jan; Delegát: Liba Miroslav; ŽK: Knakal Petr, Limberský David - 0


11.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A1101Sparta Praha "B"Most2:2 (0:1)98
Branky: Rezek Jan, Střihavka David - Siegl Horst, Brzezina Adam; Rozhodčí: Adam Jiří, Holub Vítězslav, Kordula Antonín; Delegát: Zvonič Josef; ŽK: Rada Tomáš, Žižka Michal, Svátek Jan - Procházka Jan, Macek Michal, Brzezina Adam
A2A1102Viktoria ŽižkovSigma Olomouc "B"1:0 (0:0)825
Branky: Mikolanda Petr; Rozhodčí: Závodný Radim, Pospíšil Dušan, Slavík Petr; Delegát: Krondl Václav, JUDr; ŽK: Šťastný Marcel - Glos Tomáš
A2A1103Brno "B"Vysočina Jihlava0:2 (0:2)209
Branky: Baštař Petr 2; Rozhodčí: Kovařík Libor, Pinkas Josef, Večeřa Martin; Delegát: Haškovec Milan; ŽK: Belic Tomáš, Jirásek Ladislav, Partyš Zdeněk, Máša Tomáš, Látal Zdeněk - Bartoš Pavel, Liška Jiří, Malínek Jiří, Kaplan Tomáš
A2A1104KladnoÚstí nad Labem5:1 (2:0)615
Branky: Zachariáš Michal 2, Suchopárek Jan, Procházka Tomáš, Magera Lukáš - Štyvar Peter; Rozhodčí: Příhoda Radek, Košec Josef, Ubias Emil; Delegát: Noháč Miloslav; ŽK: Suchopárek Jan - Štyvar Peter, Dragoun Petr
A2A1105KunoviceTatran Prachatice1:0 (0:0)233
Branky: vlastní; Rozhodčí: Jiřík Jiří, Goňa Vladimír, Adámek Tomáš; Delegát: Lakomý Pavel; ŽK: Josefík Jaroslav - Minár Michal, Koršala Erik, Babka Pavel, Pivoňka Roman, Nitrianský Igor, Ludačka Jaroslav, Penner Miloslav, Luka Ladislav; ČK: Zubík Jan - 0
A2A1106Slavia KroměřížViktoria Plzeň1:4 (0:1)450
Branky: Ryška Aleš - Kousal Miloslav, Pilař Radek, Fillo Martin, Kukol Tomáš; Rozhodčí: Jech Jiří, Jahoda Kamil, Jílek Jan; Delegát: Valůšek Josef, Dr.; ŽK: 0 - Kousal Miloslav
A2A1108VítkovicePardubice1:0 (0:0)320
Branky: Kutty Daniel; Rozhodčí: Racek Oldřich, Filgas Jan, Kumstát Roman; Delegát: Lenfeld Rudolf; ŽK: Knapp Lubor - Vrážel Radek, Bajer Lukáš


12.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A1202Sparta Praha "B"Viktoria Žižkov3:1 (1:1)712
Branky: Rezek Jan, Střihavka David, Labant Vladimír - Mikolanda Petr; Rozhodčí: Jiřík Jiří, Tulinger Miroslav, Petřík Petr; Delegát: Kruliš Ladislav; ŽK: Labant Vladimír, Baranek Miroslav, Střihavka David, Malchárek Pavel - Buryán Jan, Klimpl Maroš, Ščasný Michal, Šťastný Marcel
A2A1203MostBrno "B"2:1 (2:0)896
Branky: Brzezina Adam 2 - Dupal Martin; Rozhodčí: Gallo Ladislav, Pospíšil Dušan, Košec Josef; Delegát: Fausek Jaromír, Dr.; ŽK: Zábojník Petr, Poláček Tomáš, Siegl Horst - Mezlík Radek, Chlup Filip, Houšt Zdeněk, Kalouda Pavel; ČK: Zábojník Petr - 0
A2A1204Sigma Olomouc "B"Kladno1:1 (0:0)231
Branky: Škerle Aleš - Zachariáš Michal; Rozhodčí: Čecháček Petr, Handlíř Drahoslav, Slavík Petr; Delegát: Duda Zdeněk; ŽK: Komárek Martin, Bouška Tomáš - 0
A2A1205Vysočina JihlavaKunovice2:1 (2:0)550
Branky: Kaplan Tomáš, Malínek Jiří - Helísek David; Rozhodčí: Paták Michal, Lhoták Luděk, Mgr., Jílek Jan; Delegát: Drahoš Pavel; ŽK: Vorel Michal, Šourek Ondřej, Štohanzl Jan - Bíly Rudolf, Hejčík Róbert, Kopčil David; ČK: Šourek Ondřej - 0
A2A1206Ústí nad LabemSlavia Kroměříž1:2 (1:1)210
Branky: Novák Tomáš - Ryška Aleš, Hlavňovský Michal; Rozhodčí: Jech Jiří, Racek Oldřich, Večeřa Martin; Delegát: Veltruský Jiří, Ing.; ŽK: Novák Tomáš - Buksa Tomáš, Stojaník Ondřej, Paciorek Jaromír, Hlavňovský Michal
A2A1207Tatran PrachaticeHradec Králové2:1 (0:0)1180
Branky: Kubiš David, Mrkvička Václav - Gibala Roman; Rozhodčí: Jahoda Kamil, Drastik Andreas, Damková Dagmar; Delegát: Liba Miroslav; ŽK: Pivoňka Roman, Smíšek Martin, Mrkvička Václav - Kučera Tomáš
A2A1208Viktoria PlzeňVítkovice1:3 (1:2)1126
Branky: Fillo Martin - Freisler Tomáš, Derych Radim, Černý Miroslav; Rozhodčí: Adámek Tomáš, Goňa Vladimír, Příhoda Radek; Delegát: Amler Evžen, RNDr.; ŽK: Smola Marek, Pilař Radek, Černoch Martin - Rygel Daniel, Černý Miroslav


13.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A1301Hradec KrálovéÚstí nad Labem2:0 (2:0)832
Branky: Gibala Roman, Jůn Roman; Rozhodčí: Jílek Jan, Filgas Jan, Adámek Tomáš; Delegát: Bohuněk Karel; ŽK: Gibala Roman, Šmarda Michal, Merganc Martin - Martykán Jan, Novák Tomáš, Hruška Martin, Kysela Jan
A2A1302Slavia KroměřížTatran Prachatice2:1 (1:0)628
Branky: Nehoda Michal, Klabal Jiří, vlastní; Rozhodčí: Adam Jiří, Kafka Jiří, Košec Josef; Delegát: Gric Václav; ŽK: Paciorek Jaromír - Tobiáš Kamil, Koršala Erik, Smíšek Martin
A2A1303KunoviceSigma Olomouc "B"1:0 (1:0)271
Branky: Faldyna Petr; Rozhodčí: Racek Oldřich, Drastik Andreas, Večeřa Martin; Delegát: Krula Josef; ŽK: Matůš Lukáš, Máčala Daniel - Komárek Martin, Rýdel Filip, Glos Tomáš, Schulmeister Jan
A2A1304KladnoVysočina Jihlava1:0 (0:0)615
Branky: Magera Lukáš; Rozhodčí: Jiřík Jiří, Novák Libor, Pospíšil Dušan; Delegát: Nitsche Jaroslav; ŽK: Hlava David, Kalina Václav, Magera Lukáš, Galbavý Josef - Kadlec Michal
A2A1305Brno "B"Sparta Praha "B"2:0 (2:0)215
Branky: Křivánek Petr, Svoboda Milan; Rozhodčí: Závodný Radim, Peřina Pavel, Santarius Gustav; Delegát: Lakomý Pavel; ŽK: Mezlík Radek, Houšt Zdeněk, Mezlík Pavel, Chlup Filip - Rada Tomáš
A2A1306Viktoria ŽižkovMost0:1 (0:1)1112
Branky: Brzezina Adam; Rozhodčí: Čecháček Petr, Handlíř Drahoslav, Příhoda Radek; Delegát: Bošek Zdeněk; ŽK: Prášil Ondřej, Dirnbach Marian, Stracený Luděk - Jamrich Ladislav, Macek Michal, Siegl Horst
A2A1307PardubiceViktoria Plzeň0:0 (0:0)480
Rozhodčí: Jech Jiří, Pospíšil Dušan, Ubias emil; Delegát: Valeš Zdeněk; ŽK: Hudec David, Macháček Pavel, Kulvajt Tomáš - 0


14.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A1402Ústí nad LabemKunovice3:0 (2:0)200
Branky: Ohněník Lukáš, Hruška Martin, Kysela Jan; Rozhodčí: Kovařík Libor, Košec Josef, Ubias Emil; Delegát: Čičmanec Ladislav; ŽK: Novák Tomáš, Sedlák Václav - Ševela Michal, Matůš Lukáš
A2A1403Vysočina JihlavaPardubice1:1 (0:1)100
Branky: Malínek Jiří - Němeček Pavel; Rozhodčí: Adámek Tomáš, Racek Oldřich, Večeřa Martin; Delegát: Papřok Zdeněk; ŽK: 0 - Hudec David, Macháček Pavel
A2A1404Sigma Olomouc "B"Brno "B"3:1 (0:1)151
Branky: Prekop Jaroslav 2, Jordánek Václav - Belej Michal; Rozhodčí: Jiřík Jiří, Jahoda Kamil, Novák Libor; Delegát: Pala Ladislav; ŽK: Bouška Tomáš, Kobylík Petr - Máša Tomáš, Partyš Zdeněk
A2A1405MostVítkovice1:0 (0:0)546
Branky: Hranička Josef; Rozhodčí: Jílek Jan, Jech Jiří, Pospíšil Dušan; Delegát: Noháč Miloslav; ŽK: Zábojník Petr, Pilař Tomáš - Mikulenka Tomáš, Rygel Daniel
A2A1406Sparta Praha "B"Slavia Kroměříž1:0 (0:0)87
Branky: Svátek Jan; Rozhodčí: Příhoda Radek, Kordula Antonín, Kumstát Roman; Delegát: Svoboda Miroslav; ŽK: Rada Tomáš, Koubský Jiří, Rezek Jan - Stojaník Ondřej
A2A1407Viktoria ŽižkovKladno2:0 (1:0)815
Branky: Klimpl Maroš, Mikolanda Petr; Rozhodčí: Bouše Václav, Drastík Andreas, Slavík Petr; Delegát: Drahoš Pavel; ŽK: Novotný Jan, Prášil Ondřej - Daněk Michal, Procházka Tomáš, Galbavý Josef
A2A1408Viktoria PlzeňHradec Králové1:0 (0:0)1115
Branky: Limberský David; Rozhodčí: Čecháček Petr, Ondo Milan, Peřina Pavel; Delegát: Veltruský Jiří; ŽK: Smola Marek - Kraus Jan, Pokorný Vladimír


15.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A1501VítkoviceTatran Prachatice1:1 (1:0)530
Branky: Kaspřík Daniel - Smíšek Martin; Rozhodčí: Kovařík Libor, Kafka Jiří, Košec Josef; Delegát: Valůšek Josef; ŽK: Mikulenka Tomáš, Černý Miroslav - Babka Pavel, Pivoňka Roman, Smíšek Martin; ČK: 0 - Pivoňka Roman
A2A1502PardubiceÚstí nad Labem0:3 (0:1)350
Branky: Štyvar Peter 2, Kysela Jan; Rozhodčí: Závodný Radim, Handlíř Drahoslav, Slavík Petr; Delegát: Bydžovský Zdeněk; ŽK: Bukač Radek - Martykán Jan, Kočí Aleš, Kysela Jan
A2A1503Slavia KroměřížVysočina Jihlava2:4 (1:2)415
Branky: Zakopal Ladislav, Klimek David - Baštař Petr 2, Kaplan Tomáš, Bartoš Pavel; Rozhodčí: Čecháček Petr, Peřina Pavel, Adámek Tomáš; Delegát: Lakomý Pavel; ŽK: Klimek David - Lovětínský Michal
A2A1504Hradec KrálovéSigma Olomouc "B"2:0 (1:0)774
Branky: Jirsák Tomáš, Šmarda Michal; Rozhodčí: Jahoda Kamil, Drastík Andreas, Ubias Emil; Delegát: Kruliš Ladislav
A2A1505KladnoMost1:1 (0:0)655
Branky: Hašler Tomáš - Siegl Horst; Rozhodčí: Jech Jiří, Lhoták Luděk, Damková Dagmar; Delegát: Haškovec Milan; ŽK: Kalina Václav, Magera Lukáš - Svoboda Martin, Pilař Tomáš
A2A1506KunoviceSparta Praha "B"2:0 (0:0)398
Branky: Faldyna Petr, Máčala Daniel; Rozhodčí: Gallo Ladislav, Filgas Jan, Racek Oldřich; Delegát: Pala Ladislav; ŽK: Matůš Lukáš, Zapletal Libor - Němec Jiří
A2A1507Brno "B"Viktoria Žižkov4:0 (1:0)198
Branky: Siegl Patrik 2, Belej Michal, Mezlík Pavel; Rozhodčí: Adam Jiří, Pospíšil Dušan, Večeřa Martin; Delegát: Krula Josef; ŽK: Máša Tomáš - Buryán Jan, Klimpl Maroš, Prohászka Martin


16.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A1601Viktoria PlzeňTatran Prachatice1:0 (0:0)910
Branky: Pilař Radek; Rozhodčí: Adam, Mencl, Moudrý; Delegát: Noháč; ŽK: Zakopal Jan, Fillo Martin - Kubiš David, Pravda Jiří
A2A1603VítkoviceVysočina Jihlava2:2 (1:1)358
Branky: Kutty Daniel, Kunc Pavel - Kaplan Tomáš, Šourek Ondřej; Rozhodčí: Racek Oldřich, Peřina Pavel, Tacina Roman; Delegát: Pala Ladislav; ŽK: Kaloč Miroslav - Lovětínský Michal, Liška Jiří, Malínek Jiří
A2A1604PardubiceSigma Olomouc "B"1:0 (1:0)370
Branky: Kaciáň Jiří; Rozhodčí: Handlíř Drahoslav, Slavík Petr, Szarowski Marek; Delegát: Kruliš Ladislav; ŽK: Šťastný Marcel - Komárek Martin, Rýdel Filip, Janotka Tomáš, Kobylík Petr
A2A1605Slavia KroměřížMost2:3 (1:0)723
Branky: Ryška Aleš 2 - Pilař Tomáš 2, Švrček Roman; Rozhodčí: Jiřík Jiří, Pospíšil Dušan, Douda Ladislav; Delegát: Trčka Jiří; ŽK: Čep David, Ryška Aleš - Macek Michal, Siegl Horst; ČK: 0 - Zábojník Petr
A2A1606Hradec KrálovéSparta Praha "B"0:0 (0:0)445
Rozhodčí: Jahoda Kamil, Drastík Andreas, Ludvík Radim; Delegát: Cyprián Otakar; ŽK: Lukáš Pavel - 0
A2A1607KunoviceViktoria Žižkov0:1 (0:1)324
Branky: Buryán Jan; Rozhodčí: Jech Jiří, Večeřa Martin, Pelikán Ondřej; Delegát: Duda Zdeněk, Kopecký Jaroslav; ŽK: Ševela Michal, Josefík Jaroslav, Máčala Daniel, Kasálek Martin - Buryán Jan, Dirnbach Marian, Mikolanda Petr
A2A1608KladnoBrno "B"1:0 (0:0)810
Branky: Racko Filip; Rozhodčí: Příhoda Radek, Možíš Dušan, Mlsna Petr; Delegát: Fišer Miroslav; ŽK: 0 - Vrána Pavel, Schwarz Petr


17.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A1701Tatran PrachaticePardubice0:2 (0:0)520
Branky: Gibala Roman, Koukal Zdeněk; Rozhodčí: Jech Jiří, Franěk Pavel, Makovička Milan; Delegát: Bydžovský Zdeněk; ŽK: Holec Peter, Ludačka Jaroslav - Gibala Roman, Vizingr Adrian, Koukal Zdeněk
A2A1702Ústí nad LabemViktoria Plzeň0:0 (0:0)318
Rozhodčí: Příhoda, Pešek, Teuber; Delegát: Votík; ŽK: 0 - Stibůrek Filip, Kousal Miloslav
A2A1703Vysočina JihlavaHradec Králové3:1 (1:0)350
Branky: Lovětínský Michal, Simr Pavel, Baštař Petr - Širanec Pavel; Rozhodčí: Jílek Jan, Večeřa Martin, Pelikán Ondřej; Delegát: Kundelius Ladislav; ŽK: Štohanzl Jan - 0
A2A1704Sigma Olomouc "B"Slavia Kroměříž1:1 (1:0)425
Branky: Špiláček Radek - Zakopal Ladislav; Rozhodčí: Racek Oldřich, Drastík Andreas, Ludvík Radim; Delegát: Žák Ludvík; ŽK: Stoklásek Lumír - Nehoda Michal
A2A1706Sparta Praha "B"Kladno1:0 (0:0)138
Branky: Kučera Štěpán; Rozhodčí: Ardeleánu, Mencl, Moudrý; Delegát: Valeš; ŽK: Němec Jiří - Hrabák Lukáš
A2A1707Viktoria ŽižkovVítkovice3:0 (2:0)557
Branky: Stracený Luděk 2, Barteska Milan; Rozhodčí: Jiřík Jiří, Pospíšil Dušan, Ubias Emil; Delegát: Haškovec Milan; ŽK: Hoffmann Josef, Birhanzl Jiří, Hottek Jakub - Lukšík Martin, Derych Radim, Rygel Daniel
A2A1708Brno "B"Kunovice3:0 (1:0)152
Branky: Kroupa Karel, Poredský Miroslav, Schwarz Petr; Rozhodčí: Jahoda Kamil, Santarius Gustav, Mlsna Petr; Delegát: Nevrlý Luděk; ŽK: Schwarz Petr, Látal Zdeněk - Kasálek Martin, Švach Petr, Matůš Lukáš


18.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A1801Tatran PrachaticeÚstí nad Labem1:1 (0:1)9502x ČK
Branky: Kubiš David - Štyvar Peter; Rozhodčí: Jiřík Jiří, Douda Ladislav, Ardeleanu Petr; Delegát: Fišer Miroslav; ŽK: Rožboud Stanislav, Mrkvička Václav, Grombíř Vlastimil - Kučera Stanislav, Štyvar Peter, Dragoun Petr; ČK: Hájovský Tomáš - Dragoun Petr
A2A1802Viktoria PlzeňVysočina Jihlava2:1 (0:0)1055---
Branky: Pilař Radek, Fillo Martin - Lovětínský Michal; Rozhodčí: Jech, Pospíšil, Makovička; Delegát: Svoboda; ŽK: Šíma Petr - Šourek Ondřej
A2A1803VítkoviceSigma Olomouc "B"1:0 (0:0)355
Branky: Vojáček Aleš; Rozhodčí: Jahoda, Možíš, Kubáň; Delegát: Lakomý, Kopecký; ŽK: Rygel Daniel, Černý Miroslav - Stoklásek Lumír, Kobylík Petr, Glos Tomáš
A2A1804Hradec KrálovéMost1:1 (0:0)1003
Branky: Karnay Dalibor - Zábojník Petr; Rozhodčí: Adam, Ubias, Franěk; Delegát: Zvonič; ŽK: Poděbradský Jiří, Filip Jan, Kučera Tomáš - Procházka Jan
A2A1806PardubiceViktoria Žižkov0:1 (0:0)420
Branky: Kalivoda David; Rozhodčí: Damková Dagmar, Peřina Pavel, Mlsna Petr; Delegát: Drahoš Pavel; ŽK: Šťastný Marcel - Velkoborský Jan, Kalivoda David
A2A1807Slavia KroměřížBrno "B"3:1 (0:1)854
Branky: Julina Zdeněk, Paciorek Jaromír, Šmahaj David - Schwarz Petr; Rozhodčí: Handlíř Drahoslav, Slavík Petr, Večeřa Martin; Delegát: Papřok Zdeněk; ŽK: 0 - Křivánek Petr, Partyš Zdeněk
A2A1808KunoviceKladno0:2 (0:1)435
Branky: Kalina Václav, Zachariáš Michal; Rozhodčí: Jílek, Drastik, Santarius; Delegát: Lenfeld; ŽK: Kopčil David - Kreuz Lukáš, Kalina Václav, Zachariáš Michal


19.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A1901Ústí nad LabemVítkovice0:1 (0:1)427--
Branky: Derych Radim; Rozhodčí: Adam Jiří, Franěk Pavel, Makovička Milan; Delegát: Veltruský Jiří; ŽK: Novák Tomáš - Los Pavel; ČK: Novák Tomáš - 0
A2A1902Vysočina JihlavaTatran Prachatice1:1 (0:0)740---
Branky: Bartoš Pavel - Mrkvička Václav; Rozhodčí: Možíš Dušan, Drastík Andreas, Ludvík Radim; Delegát: Žák Ludvík; ŽK: Vojtíšek Pavel - Mrkvička Václav
A2A1903Sigma Olomouc "B"Viktoria Plzeň0:0 (0:0)426---
Rozhodčí: Jiřík Jiří, Večeřa Martin, Douda Ladislav; Delegát: Kundelius Ladislav; ŽK: Škerle Aleš, Kobylík Petr, Hubník Michal, Kobylík David - 0
A2A1904MostKunovice5:0 (4:0)3115
Branky: Škoda Jaroslav 2, Brzezina Adam 2, Siegl Horst; Rozhodčí: Racek Oldřich, Ardeleanu Petr, Pešek Pavel; Delegát: Haškovec Milan; ŽK: 0 - Švach Petr; ČK: 0 - Faldyna Petr
A2A1905Sparta Praha "B"Pardubice1:1 (0:0)221---
Branky: Zelenka Michal - Bakeš Milan; Rozhodčí: Damková Dagmar, Pospíšil Dušan, Pelikán Ondřej; Delegát: Fischer Karel; ŽK: Rada Tomáš, Malchárek Pavel - Šťastný Marcel, Bakeš Milan
A2A1907Brno "B"Hradec Králové1:0 (1:0)214
Branky: Kroupa Karel; Rozhodčí: Moudrý Jaroslav, Szarowski Marek, Tacina Roman; Delegát: Ruš Jiří; ŽK: Švancara Petr, Vrána Pavel - Lukáš Pavel, Semerák Josef, Kučera Tomáš
A2A1908KladnoSlavia Kroměříž5:1 (3:1)650
Branky: Zachariáš Michal 2, Neuwirth Aleš 2, Suchopárek Jan, vlastní; Rozhodčí: Jech Jiří, Ubias Emil, Teuber Ivan; Delegát: Novák Jiří; ŽK: Killar Lukáš - Paciorek Jaromír, Šmahaj David, Bosák Libor


20.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A2002Ústí nad LabemSigma Olomouc "B"2:1 (0:1)217
Branky: Štyvar Peter, Kostečka Jiří - Šultes Pavel; Rozhodčí: Jílek Jan, Pospíšil Dušan, Ubias Emil; Delegát: Cyprián Otakar; ŽK: Kysela Jan - Stoklásek Lumír, Glos Tomáš, Kuba Roman
A2A2003Viktoria PlzeňMost0:1 (0:0)3048
Branky: Novotný Jiří; Rozhodčí: Jahoda Kamil, Peřina Pavel, Pelikán Ondřej; Delegát: Nitsche Jaroslav; ŽK: Pilař Radek - Sitarčík Richard, Zábojník Petr, Procházka Jan
A2A2004Tatran PrachaticeSparta Praha "B"1:1 (1:0)1380
Branky: Zušťák Jan - Malchárek Pavel; Rozhodčí: Racek Oldřich, Pešek Pavel, Mlsna Petr; Delegát: Votík Rostislav; ŽK: Ludačka Jaroslav - Kučera Štěpán, Herzán Ondřej
A2A2005Slavia KroměřížViktoria Žižkov0:1 (0:0)1110
Branky: Buryán Jan; Rozhodčí: Příhoda Radek, Možíš Dušan, Teuber Ivan; Delegát: Valůšek Josef; ŽK: Světlík Ivo, Šebek Ladislav - Buryán Jan, Hoffmann Josef, Barteska Milan
A2A2006VítkoviceBrno "B"1:1 (0:1)315
Branky: Kunc Pavel - Švancara Petr; Rozhodčí: Jech Jiří, Drastík Andreas, Ludvík Radim; Delegát: Papřok Zdeněk; ŽK: Švec Rostislav, Lukšík Martin, Pražák David - 0; ČK: Kušnír Ondřej - 0
A2A2007PardubiceKladno0:2 (0:0)520
Branky: Kreuz Lukáš, Zachariáš Michal; Rozhodčí: Szarowski Marek, Kubáň Robert, Tacina Roman; Delegát: Fišer Miroslav; ŽK: 0 - Zachariáš Michal, Killar Lukáš, Herda Filip
A2A2008Hradec KrálovéKunovice2:2 (2:0)804
Branky: Hrmo Juraj, Jirsák Tomáš - Zemánek Petr, Máčala Daniel; Rozhodčí: Damková Dagmar, Slavík Petr, Franěk Pavel; Delegát: Hasan Jiří; ŽK: 0 - Bíly Rudolf, Josefík Jaroslav, Matůš Lukáš


21.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A2101Sigma Olomouc "B"Tatran Prachatice2:0 (0:0)324
Branky: Bednář Aleš, König Radim; Rozhodčí: Příhoda Radek, Franěk Pavel, Teuber Ivan; Delegát: Ruš Jiří; ŽK: Komárek Martin - Holec Peter, Ludačka Jaroslav
A2A2102Vysočina JihlavaÚstí nad Labem3:1 (0:1)411
Branky: Lovětínský Michal, Simr Pavel, Vladyka Petr - Kučera Stanislav; Rozhodčí: Damková Dagmar, Slavík Petr, Szarowski Marek; Delegát: Noháč Miloslav; ŽK: 0 - Štyvar Peter, Kysela Jan
A2A2103KunoviceSlavia Kroměříž1:0 (1:0)427
Branky: Obal Rudolf; Rozhodčí: Ludvík Radim, Santarius Gustav, Kubáň Robert; Delegát: Kundelius Ladislav; ŽK: Kopčil David, Švach Petr - Drga Roman, Světlík Ivo, Bosák Libor, Nehoda Michal
A2A2104KladnoHradec Králové1:1 (1:0)1160
Branky: Zachariáš Michal - Lukáš Pavel; Rozhodčí: Tacina Roman, Peřina Pavel, Pelikán Ondřej; Delegát: Šibal Jaroslav; ŽK: 0 - Lukáš Pavel, Jirsák Tomáš
A2A2105Sparta Praha "B"Vítkovice1:1 (1:1)147
Branky: Voříšek Petr - Kutty Daniel; Rozhodčí: Jílek Jan, Večeřa Martin, Douda Ladislav; Delegát: Drahoš Pavel
A2A2106MostPardubice1:0 (0:0)3287
Branky: Pilař Tomáš; Rozhodčí: Moudrý Jaroslav, Mencl Kryštof, Makovička Milan; Delegát: Fischer Karel; ŽK: Pilař Tomáš, Procházka Jan - Šimon David, Vrážel Radek, Němec Josef; ČK: Švrček Roman - 0
A2A2108Viktoria ŽižkovViktoria Plzeň0:0 (0:0)1514
Rozhodčí: Adámek Tomáš, Kafka Jiří, Košec Josef; Delegát: Veltruský Jiří; ŽK: Buryán Jan, Ščasný Michal - Pilař Radek


22.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A2201Tatran PrachaticeBrno "B"1:0 (0:0)1070
Branky: Kuračka Peter; Rozhodčí: Damková Dagmar, Pospíšil Dušan, Lhoták Luděk; Delegát: Červený Jan; ŽK: 0 - Šustr Pavel; ČK: 0 - Dupal Martin
A2A2202Ústí nad LabemSparta Praha "B"2:0 (0:0)439
Branky: Novák Tomáš, Hruška Martin; Rozhodčí: Jech Jiří, Mencl Kryštof, Moudrý Jaroslav; Delegát: Hasan Jiří; ŽK: Novák Tomáš, Hruška Martin - Kučera Štěpán; ČK: 0 - Kučera Štěpán
A2A2203Vysočina JihlavaMost1:1 (0:0)680
Branky: Kaplan Tomáš - Pilař Tomáš; Rozhodčí: Adam Jiří, Ardeleanu Petr, Douda Ladislav; Delegát: Novák Jiří; ŽK: Bartoš Pavel - Sitarčík Richard
A2A2204Hradec KrálovéViktoria Žižkov3:2 (2:2)904
Branky: Semerák Josef, Hrmo Juraj, Jirsák Tomáš - Prohászka Martin, Kalivoda David; Rozhodčí: Makovička Milan, Slavík Petr, Santarius Gustav; Delegát: Lakomý Pavel; ŽK: Širanec Pavel, Hrmo Juraj - Krutý Peter
A2A2205VítkoviceSlavia Kroměříž1:1 (1:1)480
Branky: Lukšík Martin - Jurčík Martin; Rozhodčí: Možíš Dušan, Tacina Roman, Szarowski Marek; Delegát: Nevrlý Luděk; ŽK: Knapp Lubor - Zlámal Zdeněk, Zakopal Ladislav, Nehoda Michal, Petráš Josef
A2A2206PardubiceKunovice0:0 (0:0)325
Rozhodčí: Příhoda Radek, Ubias Emil, Teuber Ivan; Delegát: Žák Ludvík; ŽK: Vrba Pavel, Němeček Pavel, Adam Jakub - Kopčil David, Švach Petr
A2A2208Viktoria PlzeňKladno2:1 (0:1)1625
Branky: Šíma Petr, Knakal Martin - Racko Filip; Rozhodčí: Kovařík Libor, Pinkas Josef, Pešek Pavel; Delegát: Cyprián Otakar; ŽK: Kukol Tomáš, Pilař Radek, Smola Marek, Knakal Martin, Jež Róbert - Suchopárek Jan, Zachariáš Michal


23.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A2301Viktoria ŽižkovTatran Prachatice1:0 (0:0)570
Branky: Buryán Jan; Rozhodčí: Bouše Václav, Drastík Andreas, Ludvík Radim; Delegát: Drahoš Pavel; ŽK: Kalivoda David - Křížek Zdeněk, Mrkvička Václav
A2A2302MostÚstí nad Labem4:0 (2:0)4416
Branky: Brzezina Adam 2, Pilař Tomáš, Poláček Tomáš; Rozhodčí: Jiřík Jiří, Petřík Petr, Ubias Emil; Delegát: Votík Rostislav; ŽK: Zábojník Petr - Valenta Michal, Fousek Petr, Šmerda Jaromír
A2A2303Sigma Olomouc "B"Vysočina Jihlava0:1 (0:0)204
Branky: Simr Pavel; Rozhodčí: Kovařík Libor, Pospíšil Dušan, Moudrý Jaroslav; Delegát: Papřok Zdeněk; ŽK: Komárek Martin, Špiláček Radek, Prekop Jaroslav, Stoklásek Lumír - Baštař Petr
A2A2304Slavia KroměřížHradec Králové1:0 (1:0)823
Branky: Šmahaj David; Rozhodčí: Damková Dagmar, Ardeleanu Petr, Franěk Pavel; Delegát: Ruš Jiří; ŽK: 0 - Poděbradský Jiří
A2A2305KunoviceVítkovice1:1 (0:1)250
Branky: Kopčil David - Černý Miroslav; Rozhodčí: Adam Jiří, Večeřa Martin, Mencl Kryštof; Delegát: Trčka Jiří; ŽK: Fischer Roman, Bíly Rudolf - Kutty Daniel, Mikulenka Tomáš
A2A2306Brno "B"Pardubice0:0 (0:0)63
Rozhodčí: Jílek Jan, Kafka Jiří, Košec Josef; Delegát: Vrzáček Miroslav; ŽK: Partyš Zdeněk, Látal Zdeněk - Macháček Pavel, Němeček Pavel, Grznár Pavel, Vizingr Adrian
A2A2308Sparta Praha "B"Viktoria Plzeň0:0 (0:0)210
Rozhodčí: Příhoda Radek, Makovička Milan, Teuber Ivan; Delegát: Čičmanec Ladislav; ŽK: Rezek Jan - Knakal Petr


24.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A2401Tatran PrachaticeMost0:0 (0:0)752
Rozhodčí: Moudrý Jaroslav, Mencl Kryštof, Makovička Milan; Delegát: Stiegler Jiří; ŽK: Babka Pavel, Knietel Pavel - Pilař Tomáš, Macek Michal, Procházka Jan
A2A2402Ústí nad LabemBrno "B"0:1 (0:1)142
Branky: Poredský Miroslav; Rozhodčí: Ardeleanu Petr, Večeřa Martin, Mlsna Petr; Delegát: Fischer Karel; ŽK: Šmerda Jaromír, Hruška Martin, Sedlák Václav - Zúbek Marek
A2A2403Vysočina JihlavaViktoria Žižkov1:2 (1:1)650
Branky: Simr Pavel - Kalivoda David, Kropík Michal; Rozhodčí: Jahoda Kamil, Peřina Pavel, Pešek Pavel; Delegát: Pala Ladislav; ŽK: 0 - Buryán Jan, Mikolanda Petr, Prášil Ondřej, Hottek Jakub
A2A2404Sigma Olomouc "B"Sparta Praha "B"1:1 (1:1)343
Branky: Hubník Michal - Šimák Jan; Rozhodčí: Handlíř Drahoslav, Drastík Andreas, Santarius Gustav; Delegát: Valůšek Josef
A2A2405VítkoviceKladno1:0 (0:0)525
Branky: Černý Miroslav; Rozhodčí: Gallo Ladislav, Novák Libor, Slavík Petr; Delegát: Žák Ludvík; ŽK: Freisler Tomáš, Maisniar Vladimír - Kreuz Lukáš, Racko Filip, Herda Filip, Melecký Marcel; ČK: Freisler Tomáš - 0
A2A2406PardubiceHradec Králové1:2 (0:1)750
Branky: Šimáček Jan - Lukáš Pavel, Semerák Josef; Rozhodčí: Racek Oldřich, Pospíšil Dušan, Pelikán Ondřej; Delegát: Fausek Jaromír; ŽK: Šťastný Marcel - Šmarda Michal
A2A2408Viktoria PlzeňKunovice1:3 (1:1)645
Branky: Jež Róbert - Faldyna Petr, Máčala Daniel, Fischer Roman; Rozhodčí: Jílek Jan, Ubias Emil, Douda Ladislav; Delegát: Červený Jan; ŽK: Borek Tomáš - Ševela Michal, Fischer Roman


25.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A2501KladnoTatran Prachatice4:2 (1:0)650
Branky: Zachariáš Michal 2, Kalina Václav, Neuwirth Aleš - Zušťák Jan, Koršala Erik; Rozhodčí: Douda Ladislav, Pospíšil Dušan, Teuber Ivan; Delegát: Noháč Miloslav; ŽK: Neuwirth Aleš - Kubiš David
A2A2502Viktoria ŽižkovÚstí nad Labem0:1 (0:0)645
Branky: Opic Martin; Rozhodčí: Příhoda Radek, Možíš Dušan, Pelikán Ondřej; Delegát: Bydžovský Zdeněk; ŽK: Bartalský Peter, Kropík Michal - Fousek Petr, Gross Patrik
A2A2503Sparta Praha "B"Vysočina Jihlava1:2 (1:1)275
Branky: Malchárek Pavel - Simr Pavel 2; Rozhodčí: Gallo Ladislav, Ubias Emil, Ardeleanu Petr; Delegát: Votík Rostislav; ŽK: Voříšek Petr, Volek Zdeněk, Malchárek Pavel - Bartoš Pavel, Kadlec Michal, Baštař Petr, Liška Jiří
A2A2504MostSigma Olomouc "B"3:1 (3:0)2216
Branky: Siegl Horst, Pilař Tomáš, Poláček Tomáš - Vacek Kamil; Rozhodčí: Jílek Jan, Franěk Pavel, Pešek Pavel; Delegát: Fišer Miroslav; ŽK: 0 - Kobylík Petr
A2A2505Hradec KrálovéVítkovice1:2 (0:1)441
Branky: Karnay Dalibor - Rygel Daniel, Mikulenka Tomáš; Rozhodčí: Kovařík Libor, Moudrý Jaroslav, Mlsna Petr; Delegát: Čičmanec Ladislav; ŽK: Karnay Dalibor - Prčík Milan, Kutty Daniel, Derych Radim
A2A2506Slavia KroměřížPardubice0:0 (0:0)746
Rozhodčí: Jahoda Kamil, Santarius Gustav, Ludvík Radim; Delegát: Vrzáček Miroslav; ŽK: Šebek Ladislav - 0
A2A2508Brno "B"Viktoria Plzeň0:1 (0:0)153
Branky: Knakal Martin; Rozhodčí: Adam Jiří, Szarowski Marek, Tacina Roman; Delegát: Šibal Jaroslav; ŽK: Schwarz Petr, Látal Zdeněk - Smola Marek, Pilař Radek


26.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A2601MostSparta Praha "B"2:1 (1:0)3362
Branky: Siegl Horst 2 - Kučera Štěpán; Rozhodčí: Damková Dagmar, Pospíšil Dušan, Douda Ladislav; Delegát: Stejskal Jiří; ŽK: Sitarčík Richard - 0; ČK: 0 - Němec Jiří
A2A2602Sigma Olomouc "B"Viktoria Žižkov4:1 (1:0)297
Branky: Janotka Tomáš, Škerle Aleš, Roupec Jan, Prekop Jaroslav - Mikolanda Petr; Rozhodčí: Adámek Tomáš, Goňa Vladimír, Slavík Petr; Delegát: Lenfeld Rudolf; ŽK: Škerle Aleš - Dirnbach Marian
A2A2603Vysočina JihlavaBrno "B"3:1 (0:0)450
Branky: Vácha Vladimír 2, Lovětínský Michal - Belej Michal; Rozhodčí: Jiřík Jiří, Santarius Gustav, Ludvík Radim; Delegát: Hasan Jiří; ŽK: Vojtíšek Pavel, Lovětínský Michal, Malínek Jiří - Dupal Martin, Švancara Petr, Látal Zdeněk
A2A2604Ústí nad LabemKladno0:2 (0:2)154
Branky: Strnad Tomáš, Procházka Tomáš; Rozhodčí: Jílek Jan, Makovička Milan, Pešek Pavel; Delegát: Bošek Zdeněk; ŽK: Kučera Stanislav - Strnad Tomáš, Neuwirth Aleš; ČK: Kučera Stanislav - 0
A2A2605Tatran PrachaticeKunovice1:3 (0:2)770
Branky: Kuračka Peter - Ševela Michal, Obal Rudolf, Fischer Roman; Rozhodčí: Adam Jiří, Peřina Pavel, Pelikán Ondřej; Delegát: Valeš Zdeněk; ŽK: Babka Pavel, Koršala Erik, Zušťák Jan, Kuračka Peter, Mrkvička Václav, Pravda Jiří - Ševela Michal, Faldyna Petr
A2A2606Viktoria PlzeňSlavia Kroměříž0:0 (0:0)411
Rozhodčí: Racek Oldřich, Mencl Kryštof, Moudrý Jaroslav; Delegát: Krondl Václav; ŽK: Knakal Martin - Zlámal Zdeněk, Stojaník Ondřej, Paciorek Jaromír
A2A2608PardubiceVítkovice0:1 (0:0)250
Branky: Rygel Daniel; Rozhodčí: Příhoda Radek, Kubáň Robert, Teuber Ivan; Delegát: Kundelius Ladislav; ŽK: Vizingr Adrian, Adam Jakub - Třasák Martin


27.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A2702Viktoria ŽižkovSparta Praha "B"2:1 (0:1)450
Branky: Mikolanda Petr 2 - Pacanda Milan; Rozhodčí: Makovička Milan, Franěk Pavel, Mlsna Petr; Delegát: Fišer Miroslav; ŽK: Buryán Jan, Stracený Luděk - 0; ČK: Buryán Jan - 0
A2A2703Brno "B"Most0:1 (0:0)237
Branky: Siegl Horst; Rozhodčí: Mencl Kryštof, Peřina Pavel, Moudrý Jaroslav; Delegát: Kruliš Ladislav; ŽK: Král Miroslav - Škoda Jaroslav
A2A2704KladnoSigma Olomouc "B"0:0 (0:0)1070
Rozhodčí: Jiřík Jiří, Ubias Emil, Ardeleanu Petr; Delegát: Nitsche Jaroslav; ŽK: Galbavý Josef - Kobylík Petr, Bednář Aleš, Kobylík David
A2A2705KunoviceVysočina Jihlava1:3 (0:2)286
Branky: Faldyna Petr - Simr Pavel 2, Vladyka Petr; Rozhodčí: Racek Oldřich, Možíš Dušan, Kubáň Robert; Delegát: Papřok Zdeněk; ŽK: 0 - Liška Jiří, Veselý Michal
A2A2706Slavia KroměřížÚstí nad Labem1:1 (0:0)838
Branky: Chytrý Vlastimil - Karlík Pavel; Rozhodčí: Szarowski Marek, Slavík Petr, Tacina Roman; Delegát: Lakomý Pavel; ŽK: Drga Roman, Julina Zdeněk, Nehoda Michal, Farbák Marian, Šebek Ladislav - Karlík Pavel, Štyvar Peter, Dragoun Petr
A2A2707Hradec KrálovéTatran Prachatice2:0 (1:0)424
Branky: Kraus Jan 2; Rozhodčí: Santarius Gustav, Drastík Andreas, Ludvík Radim; Delegát: Vrzáček Miroslav; ŽK: 0 - Babka Pavel, Hájovský Tomáš
A2A2708VítkoviceViktoria Plzeň2:0 (1:0)512
Branky: Derych Radim, Prčík Milan; Rozhodčí: Jech Jiří, Pelikán Ondřej, Douda Ladislav; Delegát: Rumplík Zdeněk; ŽK: Kaloč Miroslav - Kukol Tomáš, Knakal Petr, Broschinský Jan


28.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A2801Ústí nad LabemHradec Králové1:1 (1:0)263
Branky: Dragoun Petr - Kraus Jan; Rozhodčí: Adam Jiří, Mencl Kryštof, Moudrý Jaroslav; Delegát: Čičmanec Ladislav; ŽK: Karlík Pavel, Sedlák Václav, Kočí Aleš - Poděbradský Jiří, Jůn Roman
A2A2802Tatran PrachaticeSlavia Kroměříž3:0 (2:0)355
Branky: Zušťák Jan, Kuračka Peter, Rožboud Stanislav; Rozhodčí: Ardeleanu Petr, Pospíšil Dušan, Douda Ladislav; Delegát: Hasan Jiří; ŽK: 0 - Čep David, Šmahaj David
A2A2803Sigma Olomouc "B"Kunovice0:0 (0:0)222
Rozhodčí: Ludvík Radim, Drastík Andreas, Santarius Gustav; Delegát: Vrzáček Miroslav; ŽK: Schulmeister Jan - Bíly Rudolf, Ševela Michal, Švach Petr
A2A2804Vysočina JihlavaKladno0:0 (0:0)2530
Rozhodčí: Jahoda Kamil, Szarowski Marek, Tacina Roman; Delegát: Pouček Josef; ŽK: Kadlec Michal, Vladyka Petr - Strnad Tomáš, Neuwirth Aleš; ČK: Kadlec Michal - Neuwirth Aleš
A2A2805Sparta Praha "B"Brno "B"0:0 (0:0)241
Rozhodčí: Teuber Ivan, Kubáň Robert, Možíš Dušan; Delegát: Cyprián Otakar; ŽK: Rada Tomáš, Malchárek Pavel - Belej Michal
A2A2806MostViktoria Žižkov7:2 (4:1)1869
Branky: Siegl Horst 4, Jendruščák Petr 2, Pilař Tomáš - Prohászka Martin, Mikolanda Petr; Rozhodčí: Jech Jiří, Ubias Emil, Pešek Pavel; Delegát: Bošek Zdeněk; ŽK: Škoda Jaroslav - Kropík Michal
A2A2807Viktoria PlzeňPardubice4:0 (3:0)628
Branky: Černoch Martin 2, Šíma Petr, Fillo Martin; Rozhodčí: Gallo Ladislav, Makovička Milan, Franěk Pavel; Delegát: Novák Jiří; ŽK: Zakopal Jan, Jež Róbert - Hudec David, Němeček Pavel, Šťastný Marcel; ČK: Zakopal Jan - Šťastný Marcel


29.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A2902KunoviceÚstí nad Labem1:1 (0:0)270
Branky: Kopčil David - Štyvar Peter; Rozhodčí: Jahoda Kamil, Slavík Petr, Mlsna Petr; Delegát: Ruš Jiří; ŽK: Lukeš Petr, Fischer Roman - Sedlák Václav
A2A2903PardubiceVysočina Jihlava2:4 (1:4)550
Branky: Kaciáň Jiří, Koukal Zdeněk, vlastní - Simr Pavel 2, Lovětínský Michal; Rozhodčí: Jílek Jan, Drastík Andreas, Santarius Gustav; Delegát: Noháč Miloslav; ŽK: Vrážel Radek, Adam Jakub - Šourek Ondřej, Vladyka Petr
A2A2904Brno "B"Sigma Olomouc "B"4:2 (1:1)215
Branky: Vrána Pavel 2, Partyš Zdeněk, Chlup Filip - Jaroš Mojmír, Dragon Petr; Rozhodčí: Tacina Roman, Večeřa Martin, Szarowski Marek; Delegát: Rumplík Zdeněk; ŽK: Šíp Petr, Partyš Zdeněk - Šultes Pavel
A2A2905VítkoviceMost3:3 (1:1)420
Branky: Maisniar Vladimír 2, Knapp Lubor - Siegl Horst, Novotný Jiří, Kulvajt Tomáš; Rozhodčí: Jiřík Jiří, Douda Ladislav, Kubáň Robert; Delegát: Lenfeld Rudolf; ŽK: Maisniar Vladimír - Brzezina Adam, Novotný Jiří
A2A2906Slavia KroměřížSparta Praha "B"0:1 (0:0)835
Branky: Šimák Jan; Rozhodčí: Jech Jiří, Peřina Pavel, Makovička Milan; Delegát: Kundelius Ladislav; ŽK: Drga Roman, Čep David, Farbák Marian - Zich Lukáš, Volek Zdeněk, Kučera Štěpán
A2A2907KladnoViktoria Žižkov1:0 (0:0)1390
Branky: Zachariáš Michal; Rozhodčí: Příhoda Radek, Pospíšil Dušan, Franěk Pavel; Delegát: Červený Jan; ŽK: Neuwirth Aleš, Procházka Tomáš - Kropík Michal, Krutý Peter
A2A2908Hradec KrálovéViktoria Plzeň1:4 (0:1)635
Branky: Černý Pavel - Kousal Miloslav 2, Černoch Martin, Šíma Petr; Rozhodčí: Racek Oldřich, Pelikán Ondřej, Pešek Pavel; Delegát: Fischer Karel; ŽK: Lukáš Pavel, Širanec Pavel - Zakopal Jan, Pilař Radek


30.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A3001Tatran PrachaticeVítkovice2:1 (1:0)410
Branky: Koršala Erik, Kuračka Peter - Majsniar Vladimír; Rozhodčí: Adam Jiří, Pelikán Ondřej, Možíš Dušan; Delegát: Svoboda Miroslav; ŽK: Endl Marek, Babka Pavel, Zušťák Jan, Grombíř Vlastimil - Kušnír Ondřej, Kaloč Miroslav; ČK: Babka Pavel - 0
A2A3002Ústí nad LabemPardubice4:2 (2:1)128
Branky: Fousek Petr, Novák Tomáš, Štyvar Peter, Karlík Pavel - Grznár Pavel, Koukal Zdeněk; Rozhodčí: Moudrý Jaroslav, Ubias Emil, Mencl Kryštof; Delegát: Kruliš Ladislav; ŽK: Karlík Pavel, Dragoun Petr - Vrážel Radek, Bajer Lukáš, Jandík Marek; ČK: Hruška Martin - 0
A2A3003Vysočina JihlavaSlavia Kroměříž3:1 (2:0)3100
Branky: Kadlec Michal, Simr Pavel, Baštař Petr - Nehoda Michal; Rozhodčí: Adámek Tomáš, Filgas Jan, Goňa Vladimír; Delegát: Gric Václav, Kundelius Ladislav; ŽK: 0 - Stojaník Ondřej, Nehoda Michal, Farbák Marian, Šebek Ladislav
A2A3004Sigma Olomouc "B"Hradec Králové2:1 (0:1)130
Branky: Šultes Pavel, Balcárek Břetislav - Širanec Pavel; Rozhodčí: Santarius Gustav, Ludvík Radim, Kubáň Robert; Delegát: Žák Ludvík; ŽK: 0 - Filip Jan, Rezek Tomáš, Šmarda Michal
A2A3005MostKladno2:1 (0:0)3429
Branky: Siegl Horst 2 - Strnad Tomáš; Rozhodčí: Helebrant Luboš, Petřík Petr, Pinkas Josef; Delegát: Bydžovský Zdeněk, Cyprián Otakar; ŽK: Škoda Jaroslav - Winter Václav, Zachariáš Michal
A2A3006Sparta Praha "B"Kunovice2:1 (0:1)143
Branky: Honka Ondřej, Jeslínek Jiří - Kopčil David; Rozhodčí: Makovička Milan, Večeřa Martin, Mlsna Petr; Delegát: Šibal Jaroslav; ŽK: Volešák Ladislav, Sedláček Ondřej, Jungr Marek - Švach Petr, Josefík Jaroslav, Máčala Daniel, Helísek David
A2A3007Viktoria ŽižkovBrno "B"0:1 (0:0)262
Branky: Chlup Filip; Rozhodčí: Ardeleanu Petr, Pešek Pavel, Teuber Ivan; Delegát: Maurer Miroslav; ŽK: Prášil Ondřej - 0; ČK: 0 - Šíp Petr



Tabulka    Výsledky    Střelci   Statistika


TABULKA NEJLEPŠÍCH STŘELCŮ
JménoOddílPočet
Siegl HorstMost16
Simr PavelVysočina Jihlava15
Mikolanda PetrViktoria Žižkov13
Pilař TomášMost12
Zachariáš MichalKladno12
Prohászka MartinViktoria Žižkov11
Brzezina AdamMost10
Faldyna PetrKunovice8
Prekop JaroslavSigma Olomouc "B"8
Štyvar PeterÚstí nad Labem8
Černoch MartinViktoria Plzeň7
Černý MiroslavVítkovice7
Kraus JanHradec Králové7
Mrkvička VáclavTatran Prachatice7
Baštař PetrVysočina Jihlava6
Kaplan TomášVysočina Jihlava6
Kuračka PeterTatran Prachatice6
Ryška AlešSlavia Kroměříž6
Fillo MartinViktoria Plzeň5
Jirsák TomášHradec Králové5

Tabulka    Výsledky    Střelci   Statistika


  STATISTIKA - odehraná kola
PočetPrůměr
Branky celkem5092.4
Branky domácí3081.5
Branky hosté2011.0
Diváků154747737


  STATISTIKA - diváci doma/venku
OddílDomaVenkuCelkem
Brno "B"2619826110880
Hradec Králové14784954024324
Kladno140001366227662
Kunovice45181076415282
Most292101026139471
Pardubice59951077716772
Sigma Olomouc "B"4156966813824
Slavia Kroměříž109021020621108
Sparta Praha "B"29441329216236
Tatran Prachatice14107675120858
Ústí nad Labem49301170616636
Viktoria Plzeň154461084426290
Viktoria Žižkov122851153323818
Vítkovice6090754113631
Vysočina Jihlava12761994122702


Bookmark this on Google Bookmark this on Facebook Bookmark this on Delicious submit to reddit Add this page to Mister Wong Top Články Jaggni to! Přidej odkaz na Bookmarky.cz Linkuj si ! pridej.cz pošli na vybrali.sme.sk



reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate