Domácí soutěže


reklama

Historie II. ligy 2003/2004


Tabulka   Výsledky    Střelci    Statistika


A2A - II. liga

  TABULKA
Rk. TýmZáp+0-SkóreBody(Prav)
1.Ml.Boleslav301677 50: 2455( 10)
2.Drnovice301596 34: 2254( 9)
3.Kladno3015510 47: 2750( 5)
4.Bohemians3013116 36: 2150( 5)
5.Jihlava301398 40: 3248( 3)
6.Pardubice3014412 40: 3546( 1)
7.Hradec Kr.309129 27: 3039( -9)
8.Sparta B3091110 32: 2438( -7)
9.Most3011514 33: 3438( -7)
10.Vítkovice3091011 28: 3637( -8)
11.Brno B3011316 36: 4036( -6)
12.Kunovice3010614 27: 4136(-12)
13.Olomouc B309813 40: 5135(-10)
14.HFK Olomouc3071112 21: 3532(-13)
15.Xaverov308814 25: 4232(-13)
16.Prachatice308715 29: 5131(-11)


  TABULKA DOMA
Rk. TýmZáp+0-SkóreBody
1.Jihlava151113 26: 1134
2.Ml.Boleslav151023 24: 932
3.Drnovice15951 18: 932
4.Kladno151014 27: 931
5.Pardubice151014 24: 1431
6.Bohemians15852 23: 1029
7.Brno B14923 24: 1029
8.Kunovice16754 19: 1926
9.Xaverov15753 18: 1626
10.Sparta B15663 17: 1024
11.Hradec Kr.16592 13: 924
12.Vítkovice15663 20: 1624
13.Most15726 17: 1523
14.HFK Olomouc15654 16: 1423
15.Prachatice14635 18: 1921
16.Olomouc B15555 23: 2820


  TABULKA VENKU
Rk. TýmZáp+0-SkóreBody
1.Ml.Boleslav15654 26: 1523
2.Drnovice15645 16: 1322
3.Bohemians15564 13: 1121
4.Kladno15546 20: 1819
5.Pardubice15438 16: 2115
6.Most15438 16: 1915
7.Hradec Kr.14437 14: 2115
8.Olomouc B15438 17: 2315
9.Jihlava15285 14: 2114
10.Sparta B15357 15: 1414
11.Vítkovice15348 8: 2013
12.Kunovice143110 8: 2210
13.Prachatice162410 11: 3210
14.HFK Olomouc15168 5: 219
15.Brno B162113 12: 307
16.Xaverov151311 7: 266


  KŘÍŽOVÁ TABULKA
12345678910111213141516
1.Prachatice--- 3:0 2:0 1:0 2:1 2:1 1:1 3:0 0:5 1:3 1:2 0:3 1:1  1:1 0:1
2.Xaverov0:0 --- 0:0 2:1 2:1 1:1 0:0 0:3 2:1 1:2 0:3 3:2 1:0 2:0 1:1 3:1
3.HFK Olomouc3:0 0:0 --- 1:1 2:0 0:3 0:0 2:2 0:3 1:1 2:1 1:0 0:1 2:0 0:1 2:1
4.Vítkovice0:0 2:0 0:0 --- 3:2 2:2 1:3 2:1 1:1 3:1 0:1 1:1 2:3 1:0 1:1 1:0
5.Brno B4:0 2:0 4:0 0:1 --- 0:2 3:3 1:0 0:0 3:0 2:0 1:3 2:1 1:0 1:0  
6.Ml.Boleslav2:0 4:1 0:0 2:0 3:0 --- 1:2 2:0 0:0 0:4 2:0 2:1 1:0 2:0 0:1 3:0
7.Jihlava2:0 1:0 4:1 4:0 1:0 1:1 --- 1:2 3:1 1:0 3:1 1:0 0:3 2:0 2:1 0:1
8.Pardubice3:1 2:0 2:0 4:1 3:1 1:2 2:0 --- 0:0 1:0 2:1 1:0 1:2 1:4 0:2 1:0
9.Sparta B1:1 0:2 1:1 1:0 3:0 0:0 1:1 2:1 --- 2:1 1:1 4:0 0:1 0:1 1:0 0:0
10.Kladno2:0 2:0 0:0 0:1 2:0 0:1 2:0 1:2 2:0 --- 3:1 0:1 1:0 4:1 3:2 5:0
11.Olomouc B5:0 1:1 2:1 1:1 2:4 1:6 3:3 2:1 2:0 0:2 --- 2:1 1:1 0:1 1:1 0:5
12.Most0:4 2:1 0:1 0:1 2:0 2:0 2:0 2:3 0:3 2:0 1:1 --- 0:1 2:0 0:0 2:0
13.Drnovice1:0 2:1 0:0 2:0 0:0 2:1 3:1 1:0 1:0 0:3 2:1 0:0 --- 2:0 0:0 2:2
14.Kunovice3:1 1:0 1:0 0:0 3:2 0:4 0:0 1:0 0:0 2:2 2:1 3:2 1:1 --- 0:1 1:2
15.Bohemians5:1 3:0 3:1 1:1 1:0 1:1 2:0 0:0 1:0 0:0 0:1 0:2 2:1 3:1 --- 1:1
16.Hradec Kr.0:0 1:1 2:0 1:0 0:1 2:1 0:0 1:1 2:1 1:1 2:2 0:0 0:0 0:0 0:1 ---


  TABULKA PODZIM
Rk. TýmZáp+0-SkóreBody
1.Drnovice15852 18: 1229
2.Ml.Boleslav15834 22: 1227
3.Most15735 18: 1224
4.Hradec Kr.15663 14: 1624
5.Kladno15726 26: 1823
6.Jihlava15645 18: 1522
7.Olomouc B15645 20: 1822
8.Pardubice15636 22: 2221
9.Bohemians15555 19: 1420
10.Sparta B15483 13: 920
11.Vítkovice15537 16: 2218
12.Prachatice15537 15: 2418
13.HFK Olomouc15456 15: 2217
14.Brno B15519 20: 2116
15.Xaverov15438 14: 2415
16.Kunovice15348 14: 2313


  TABULKA JARO
Rk. TýmZáp+0-SkóreBody
1.Bohemians15861 17: 730
2.Ml.Boleslav15843 28: 1228
3.Kladno15834 21: 927
4.Jihlava15753 22: 1726
5.Drnovice15744 16: 1025
6.Pardubice15816 18: 1325
7.Kunovice15726 13: 1823
8.Brno B15627 16: 1920
9.Vítkovice15474 12: 1419
10.Sparta B15537 19: 1518
11.Xaverov15456 11: 1817
12.Hradec Kr.15366 13: 1415
13.HFK Olomouc15366 6: 1315
14.Most15429 15: 2214
15.Olomouc B15348 20: 3313
16.Prachatice15348 14: 2713



Tabulka   Výsledky     Střelci    Statistika


1.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A0101PrachaticeHradec Kr.0:1 (0:1)1710
A2A0102BohemiansXaverov3:0 (1:0)723
A2A0103HFK OlomoucKunovice2:0 (1:0)820
A2A0104VítkoviceDrnovice2:3 (1:1)1020
A2A0105Brno BMost1:3 (0:0)336
A2A0106Ml.BoleslavOlomouc B2:0 (0:0)1526
A2A0107JihlavaKladno1:0 (0:0)1680
A2A0108PardubiceSparta B0:0 (0:0)320


2.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A0201PrachaticeXaverov3:0 (0:0)1430
A2A0202KladnoPardubice1:2 (0:2)1647
A2A0203Olomouc BSparta B2:0 (0:0)717
A2A0204MostJihlava2:0 (1:0)1384
A2A0205DrnoviceMl.Boleslav2:1 (0:0)2128
A2A0206KunoviceBrno B3:2 (1:2)425
A2A0207BohemiansHFK Olomouc3:1 (3:1)752
A2A0208Hradec Kr.Vítkovice1:0 (0:0)1315


3.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A0301XaverovHradec Kr.3:1 (1:0)962
A2A0302HFK OlomoucPrachatice3:0 (2:0)520
A2A0303VítkoviceBohemians1:1 (1:0)1260
A2A0304Brno BDrnovice2:1 (1:1)556
A2A0305Ml.BoleslavMost2:1 (0:0)2658
A2A0306JihlavaOlomouc B3:1 (2:1)1100
A2A0307PardubiceKunovice1:4 (0:2)115
A2A0308Sparta BKladno2:1 (0:0)342


4.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A0401PrachaticeVítkovice1:0 (0:0)1380
A2A0402XaverovHFK Olomouc0:0 (0:0)860
A2A0403Olomouc BPardubice2:1 (1:0)455
A2A0404MostKladno2:0 (0:0)1650
A2A0405DrnoviceSparta B1:0 (1:0)3136
A2A0406KunoviceJihlava0:0 (0:0)465
A2A0407BohemiansMl.Boleslav1:1 (1:0)2550
A2A0408Hradec Kr.Brno B1:0 (0:0)1320


5.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A0501HFK OlomoucHradec Kr.2:1 (2:0)876
A2A0502VítkoviceXaverov2:0 (1:0)752
A2A0503Brno BPrachatice4:0 (2:0)116
A2A0504Ml.BoleslavKunovice2:0 (1:0)3425
A2A0505JihlavaDrnovice0:3 (0:1)1980
A2A0506PardubiceBohemians0:2 (0:1)873
A2A0507Sparta BMost4:0 (0:0)408
A2A0508KladnoOlomouc B3:1 (1:0)1600


6.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A0601PrachaticeMl.Boleslav2:1 (0:1)1360
A2A0602XaverovBrno B2:1 (1:1)630
A2A0603HFK OlomoucVítkovice1:1 (0:1)673
A2A0604MostOlomouc B1:1 (1:1)964
A2A0605DrnoviceKladno0:3 (0:2)1980
A2A0606KunoviceSparta B0:0 (0:0)737
A2A0607BohemiansJihlava2:0 (1:0)1567
A2A0608Hradec Kr.Pardubice1:1 (0:0)2015


7.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A0701VítkoviceKunovice1:0 (0:0)450
A2A0702Brno BHFK Olomouc4:0 (1:0)204
A2A0703Ml.BoleslavXaverov4:1 (3:1)3730
A2A0704JihlavaHradec Kr.0:1 (0:0)1480
A2A0705PardubiceMost1:0 (1:0)720
A2A0706Sparta BBohemians1:0 (1:0)2120
A2A0707KladnoPrachatice2:0 (1:0)2100
A2A0708Olomouc BDrnovice1:1 (1:0)818


8.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A0801PrachaticeJihlava1:1 (1:1)1420
A2A0802XaverovPardubice0:3 (0:0)580
A2A0803HFK OlomoucSparta B0:3 (0:1)670
A2A0804VítkoviceBrno B3:2 (0:1)856
A2A0805DrnoviceMost0:0 (0:0)1459
A2A0806KunoviceKladno2:2 (1:0)496
A2A0807BohemiansOlomouc B0:1 (0:0)1737
A2A0808Hradec Kr.Ml.Boleslav2:1 (0:1)1911


9.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A0901Brno BBohemians1:0 (0:0)504
A2A0902Ml.BoleslavVítkovice2:0 (0:0)3450
A2A0903JihlavaHFK Olomouc4:1 (1:1)780
A2A0904PardubiceDrnovice1:2 (1:1)720
A2A0905Sparta BPrachatice1:1 (1:0)202
A2A0906KladnoHradec Kr.5:0 (2:0)2300
A2A0907Olomouc BXaverov1:1 (1:1)447
A2A0908MostKunovice2:0 (2:0)1012


10.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A1001PrachaticePardubice3:0 (1:0)1750
A2A1002XaverovJihlava0:0 (0:0)452
A2A1003HFK OlomoucKladno1:1 (0:1)590
A2A1004VítkoviceSparta B1:1 (1:0)656
A2A1005Brno BMl.Boleslav0:2 (0:0)221
A2A1006KunoviceDrnovice1:1 (0:1)750
A2A1007BohemiansMost0:2 (0:1)1098
A2A1008Hradec Kr.Olomouc B2:2 (1:2)1034


11.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A1101Ml.BoleslavHFK Olomouc0:0 (0:0)3077
A2A1102JihlavaBrno B1:0 (1:0)200
A2A1103PardubiceVítkovice4:1 (1:0)385
A2A1104Sparta BHradec Kr.0:0 (0:0)179
A2A1105KladnoBohemians3:2 (2:1)3150
A2A1106Olomouc BKunovice0:1 (0:1)217
A2A1107MostXaverov2:1 (0:0)639
A2A1108DrnovicePrachatice1:0 (1:0)1462


12.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A1201PrachaticeMost0:3 (0:3)1540
A2A1202XaverovKladno1:2 (0:1)630
A2A1203HFK OlomoucPardubice2:2 (1:0)460
A2A1204VítkoviceOlomouc B0:1 (0:0)285
A2A1205Brno BSparta B0:0 (0:0)431
A2A1206Ml.BoleslavJihlava1:2 (0:2)3122
A2A1207BohemiansKunovice3:1 (0:1)989
A2A1208Hradec Kr.Drnovice0:0 (0:0)1270


13.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A1301JihlavaVítkovice4:0 (2:0)750
A2A1302PardubiceMl.Boleslav1:2 (1:1)420
A2A1303Sparta BXaverov0:2 (0:1)209
A2A1304KladnoBrno B2:0 (1:0)2540
A2A1305Olomouc BPrachatice5:0 (1:0)292
A2A1306MostHFK Olomouc0:1 (0:1)1115
A2A1307DrnoviceBohemians0:0 (0:0)1648
A2A1308KunoviceHradec Kr.1:2 (0:2)250


14.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A1401PrachaticeBohemians1:1 (0:1)2120
A2A1402XaverovKunovice2:0 (2:0)500
A2A1403HFK OlomoucDrnovice0:1 (0:0)520
A2A1404VítkoviceKladno3:1 (1:0)247
A2A1405Brno BOlomouc B2:0 (0:0)93
A2A1406Ml.BoleslavSparta B0:0 (0:0)3623
A2A1407JihlavaPardubice1:2 (1:2)500
A2A1408Hradec Kr.Most0:0 (0:0)815


15.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A1501PardubiceBrno B3:1 (1:1)380
A2A1502Sparta BJihlava1:1 (1:1)158
A2A1503KladnoMl.Boleslav0:1 (0:0)2780
A2A1504Olomouc BHFK Olomouc2:1 (2:0)644
A2A1505MostVítkovice0:1 (0:0)839
A2A1506DrnoviceXaverov2:1 (0:1)1754
A2A1507KunovicePrachatice1:3 (0:2)168
A2A1508BohemiansHradec Kr.1:1 (0:0)1364


16.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A1601Hradec Kr.Prachatice0:0 (0:0)1020
A2A1602XaverovBohemians1:1 (0:1)2200
A2A1603KunoviceHFK Olomouc1:0 (0:0)329
A2A1604DrnoviceVítkovice2:0 (2:0)1924
A2A1605MostBrno B2:0 (1:0)1425
A2A1606Olomouc BMl.Boleslav1:6 (0:5)324
A2A1607KladnoJihlava2:0 (1:0)1200
A2A1608Sparta BPardubice2:1 (0:1)111


17.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A1701XaverovPrachatice0:0 (0:0)500
A2A1702PardubiceKladno1:0 (0:0)480
A2A1703Sparta BOlomouc B1:1 (0:0)127
A2A1704JihlavaMost1:0 (1:0)500
A2A1705Ml.BoleslavDrnovice1:0 (1:0)5526
A2A1706Brno BKunovice1:0 (0:0)250
A2A1707HFK OlomoucBohemians0:1 (0:0)985
A2A1708VítkoviceHradec Kr.1:0 (0:0)322


18.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A1801Hradec Kr.Xaverov1:1 (0:0)760
A2A1802PrachaticeHFK Olomouc2:0 (1:0)1420
A2A1803BohemiansVítkovice1:1 (1:0)1352
A2A1804DrnoviceBrno B0:0 (0:0)2236
A2A1805MostMl.Boleslav2:0 (0:0)3292
A2A1806Olomouc BJihlava3:3 (0:1)251
A2A1807KunovicePardubice1:0 (0:0)357
A2A1808KladnoSparta B2:0 (1:0)2100


19.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A1901VítkovicePrachatice0:0 (0:0)285
A2A1902HFK OlomoucXaverov0:0 (0:0)496
A2A1903PardubiceOlomouc B2:1 (1:0)360
A2A1904KladnoMost0:1 (0:0)2250
A2A1905Sparta BDrnovice0:1 (0:0)87
A2A1906JihlavaKunovice2:0 (0:0)550
A2A1907Ml.BoleslavBohemians0:1 (0:1)5320
A2A1908Hradec Kr.Brno B0:1 (0:0)250


20.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A2001Hradec Kr.HFK Olomouc2:0 (0:0)660
A2A2002XaverovVítkovice2:1 (1:1)650
A2A2003PrachaticeBrno B2:1 (1:0)1380
A2A2004KunoviceMl.Boleslav0:4 (0:2)487
A2A2005DrnoviceJihlava3:1 (1:0)2170
A2A2006BohemiansPardubice0:0 (0:0)1100
A2A2007MostSparta B0:3 (0:0)3896
A2A2008Olomouc BKladno0:2 (0:0)230


21.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A2101Ml.BoleslavPrachatice2:0 (1:0)5180
A2A2102Brno BXaverov2:0 (1:0)152
A2A2103VítkoviceHFK Olomouc0:0 (0:0)415
A2A2104Olomouc BMost2:1 (1:0)273
A2A2105KladnoDrnovice1:0 (0:0)2550
A2A2106Sparta BKunovice0:1 (0:1)90
A2A2107JihlavaBohemians2:1 (1:1)1500
A2A2108PardubiceHradec Kr.1:0 (1:0)1400


22.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A2201KunoviceVítkovice0:0 (0:0)378
A2A2202HFK OlomoucBrno B2:0 (1:0)352
A2A2203XaverovMl.Boleslav1:1 (0:0)1400
A2A2204Hradec Kr.Jihlava0:0 (0:0)624
A2A2205MostPardubice2:3 (1:2)1182
A2A2206BohemiansSparta B1:0 (1:0)1400
A2A2207PrachaticeKladno1:3 (0:1)1315
A2A2208DrnoviceOlomouc B2:1 (2:1)1820


23.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A2301JihlavaPrachatice2:0 (0:0)400
A2A2302PardubiceXaverov2:0 (0:0)510
A2A2303Sparta BHFK Olomouc1:1 (1:1)52
A2A2304Brno BVítkovice0:1 (0:1)132
A2A2305MostDrnovice0:1 (0:1)796
A2A2306KladnoKunovice4:1 (1:0)1520
A2A2307Olomouc BBohemians1:1 (0:0)317
A2A2308Ml.BoleslavHradec Kr.3:0 (3:0)4320


24.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A2401BohemiansBrno B1:0 (0:0)960
A2A2402VítkoviceMl.Boleslav2:2 (2:2)810
A2A2403HFK OlomoucJihlava0:0 (0:0)282
A2A2404DrnovicePardubice1:0 (1:0)1890
A2A2405PrachaticeSparta B0:5 (0:1)920
A2A2406Hradec Kr.Kladno1:1 (1:0)338
A2A2407XaverovOlomouc B0:3 (0:3)450
A2A2408KunoviceMost3:2 (1:1)384


25.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A2501PardubicePrachatice3:1 (2:1)430
A2A2502JihlavaXaverov1:0 (0:0)400
A2A2503KladnoHFK Olomouc0:0 (0:0)1270
A2A2504Sparta BVítkovice1:0 (1:0)96
A2A2505Ml.BoleslavBrno B3:0 (2:0)4063
A2A2506DrnoviceKunovice2:0 (1:0)1870
A2A2507MostBohemians0:0 (0:0)796
A2A2508Olomouc BHradec Kr.0:5 (0:4)260


26.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A2601HFK OlomoucMl.Boleslav0:3 (0:3)396
A2A2602Brno BJihlava3:3 (1:0)221
A2A2603VítkovicePardubice2:1 (0:0)317
A2A2604Hradec Kr.Sparta B2:1 (1:1)590
A2A2605BohemiansKladno0:0 (0:0)1596
A2A2606KunoviceOlomouc B2:1 (1:0)250
A2A2607XaverovMost3:2 (1:1)390
A2A2608PrachaticeDrnovice1:1 (1:0)1463


27.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A2701MostPrachatice0:4 (0:0)246
A2A2702KladnoXaverov2:0 (1:0)1140
A2A2703PardubiceHFK Olomouc2:0 (2:0)350
A2A2704Olomouc BVítkovice1:1 (1:1)273
A2A2705Sparta BBrno B3:0 (0:0)31
A2A2706JihlavaMl.Boleslav1:1 (0:0)620
A2A2707KunoviceBohemians0:1 (0:1)350
A2A2708DrnoviceHradec Kr.2:2 (1:2)1498


28.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A2801VítkoviceJihlava1:3 (0:2)270
A2A2802Ml.BoleslavPardubice2:0 (1:0)5312
A2A2803XaverovSparta B2:1 (0:1)620
A2A2804Brno BKladno3:0 (2:0)191
A2A2805PrachaticeOlomouc B1:2 (0:2)1150
A2A2806HFK OlomoucMost1:0 (1:0)305
A2A2807BohemiansDrnovice2:1 (1:0)1548
A2A2808Hradec Kr.Kunovice0:0 (0:0)495


29.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A2901BohemiansPrachatice5:1 (2:1)986
A2A2902KunoviceXaverov1:0 (0:0)720
A2A2903DrnoviceHFK Olomouc0:0 (0:0)2802
A2A2904KladnoVítkovice0:1 (0:1)1180
A2A2905Olomouc BBrno B2:4 (1:1)296
A2A2906Sparta BMl.Boleslav0:0 (0:0)558
A2A2907PardubiceJihlava2:0 (0:0)550
A2A2908MostHradec Kr.2:0 (1:0)348


30.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A3001Brno BPardubice1:0 (0:0)205
A2A3002JihlavaSparta B3:1 (0:0)450
A2A3003Ml.BoleslavKladno0:4 (0:2)4112
A2A3004HFK OlomoucOlomouc B2:1 (1:0)470
A2A3005VítkoviceMost1:1 (0:0)305
A2A3006XaverovDrnovice1:0 (0:0)340
A2A3007KunovicePrachatice3:1 (3:1)1420
A2A3008Hradec Kr.Bohemians0:1 (0:0)735



Tabulka    Výsledky    Střelci   Statistika



Tabulka    Výsledky    Střelci   Statistika


  STATISTIKA - odehraná kola
PočetPrůměr
Branky celkem5452.3
Branky domácí3271.4
Branky hosté2180.9
Diváků2632581097


  STATISTIKA - diváci doma/venku
OddílDomaVenkuCelkem
Bohemians197222387843600
Brno B36121734420956
Drnovice297771994449721
HFK Olomouc84151473023145
Hradec Kr.151521726932421
Jihlava128901413627026
Kladno293271587745204
Kunovice79661230320269
Ml.Boleslav584441925777701
Most195841344133025
Olomouc B58141296618780
Pardubice80131788125894
Prachatice203581532735685
Sparta B47702026625036
Vítkovice82501477723027
Xaverov111641386225026


Bookmark this on Google Bookmark this on Facebook Bookmark this on Delicious submit to reddit Add this page to Mister Wong Top Články Jaggni to! Přidej odkaz na Bookmarky.cz Linkuj si ! pridej.cz pošli na vybrali.sme.sk



reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate