Domácí soutěže


reklama

Historie II. ligy 2002/2003


Tabulka   Výsledky    Střelci    Statistika


A2A - II. liga

  TABULKA
Rk. TýmZáp+0-SkóreBody(Prav)
1.Plzeň301776 47: 2758( 13)
2.Jihlava3016410 43: 2852( 7)
3.Ml.Boleslav3013116 37: 2250( 5)
4.Xaverov3015411 41: 4349( 4)
5.Opava301299 51: 3545( 0)
6.Vítkovice3013611 39: 3345( 0)
7.Kunovice3011109 41: 3443( -2)
8.Prostějov3011811 43: 3741( -4)
9.HFK Olomouc3010119 42: 4341( -4)
10.Most3091110 28: 3038( -7)
11.Pardubice309813 37: 4835(-10)
12.Sparta B309813 29: 3835(-10)
13.Neratovice3071310 25: 2634(-11)
14.Olomouc B3010416 34: 5034(-11)
15.Chomutov309516 35: 5732(-13)
16.D.Kounice305916 33: 5424(-21)


  TABULKA DOMA
Rk. TýmZáp+0-SkóreBody
1.Plzeň151140 29: 737
2.Xaverov151113 33: 1834
3.Prostějov151032 31: 1433
4.Vítkovice151032 27: 1233
5.Jihlava151023 24: 932
6.HFK Olomouc15861 23: 1230
7.Ml.Boleslav15843 25: 1128
8.Olomouc B15834 25: 1927
9.Most15753 20: 1426
10.Opava15744 26: 1325
11.Pardubice15744 20: 1725
12.Chomutov15735 23: 2124
13.Neratovice15654 17: 1123
14.Sparta B15654 19: 1323
15.Kunovice15474 15: 1319
16.D.Kounice15456 18: 2617


  TABULKA VENKU
Rk. TýmZáp+0-SkóreBody
1.Kunovice15735 26: 2124
2.Ml.Boleslav15573 12: 1122
3.Plzeň15636 18: 2021
4.Opava15555 25: 2220
5.Jihlava15627 19: 1920
6.Xaverov15438 8: 2515
7.Vítkovice15339 12: 2112
8.Most15267 8: 1612
9.Sparta B15339 10: 2512
10.HFK Olomouc15258 19: 3111
11.Neratovice15186 8: 1511
12.Pardubice15249 17: 3110
13.Prostějov15159 12: 238
14.Chomutov152211 12: 368
15.Olomouc B152112 9: 317
16.D.Kounice151410 15: 287


  KŘÍŽOVÁ TABULKA
12345678910111213141516
1.Opava--- 2:1 0:1 0:2 4:0 3:1 0:1 2:0 0:1 6:0 0:0 1:1 3:1 1:1 2:2 2:1
2.Jihlava4:1 --- 2:0 1:0 2:0 1:0 1:0 0:1 0:2 2:0 2:1 1:1 0:1 2:2 2:0 4:0
3.Most1:2 2:1 --- 0:3 3:0 2:1 0:0 1:0 1:1 2:1 1:1 2:1 0:0 1:2 1:1 3:0
4.Kunovice0:0 0:0 1:1 --- 1:2 0:0 1:1 2:3 1:2 1:0 1:1 2:0 2:0 0:0 3:1 0:2
5.Xaverov1:0 1:0 3:2 3:5 --- 1:1 2:3 2:0 2:0 2:0 3:2 3:1 6:1 2:1 1:0 1:2
6.Prostějov3:2 0:0 2:0 3:0 3:0 --- 1:0 2:1 0:0 3:0 7:4 0:1 1:1 3:1 1:3 2:1
7.Plzeň1:1 1:0 3:1 2:0 3:0 3:0 --- 1:1 1:1 3:1 1:0 0:0 1:0 3:0 4:1 2:1
8.Vítkovice2:1 3:5 2:0 1:0 4:0 2:1 2:0 --- 0:0 3:0 2:0 1:0 1:2 1:1 2:2 1:0
9.Ml.Boleslav0:2 1:2 0:0 3:0 0:1 1:0 5:2 2:0 --- 2:2 1:0 0:0 2:0 1:1 4:0 3:1
10.Chomutov2:1 0:2 1:1 0:2 1:1 3:2 0:1 2:1 1:2 --- 2:1 1:1 1:3 3:2 3:1 3:0
11.D.Kounice0:4 0:2 0:0 0:2 0:3 0:4 0:3 1:1 2:2 2:1 --- 0:0 4:0 4:3 1:1 4:0
12.Neratovice0:0 0:1 0:2 2:2 0:1 1:1 0:1 1:0 0:0 1:1 2:0 --- 1:0 4:1 2:1 3:0
13.Sparta B2:2 1:0 0:0 1:2 0:0 3:0 5:2 0:1 2:0 0:1 1:1 2:1 --- 1:0 1:3 0:0
14.HFK Olomouc1:2 4:1 1:0 2:2 0:0 2:0 0:0 1:1 1:0 4:2 2:1 0:0 1:1 --- 2:1 2:1
15.Pardubice2:4 1:2 1:0 2:2 3:0 1:1 1:0 2:1 0:0 1:2 3:2 0:0 1:0 1:3 --- 1:0
16.Olomouc B3:3 3:2 0:0 1:4 1:0 0:0 2:4 2:1 0:1 4:1 0:1 2:1 1:0 4:1 2:0 ---


  TABULKA PODZIM
Rk. TýmZáp+0-SkóreBody
1.Jihlava151023 26: 1432
2.Plzeň15825 23: 1526
3.Xaverov15825 23: 2126
4.Kunovice15735 24: 1624
5.Chomutov15735 23: 2224
6.Ml.Boleslav15582 16: 1123
7.Pardubice15645 21: 1922
8.HFK Olomouc15645 21: 2022
9.Neratovice15555 17: 1620
10.Vítkovice15627 21: 2120
11.Sparta B15627 18: 2520
12.Most15546 15: 1819
13.Prostějov15528 22: 2317
14.Olomouc B15519 16: 3116
15.Opava15339 18: 2412
16.D.Kounice15339 21: 2912


  TABULKA JARO
Rk. TýmZáp+0-SkóreBody
1.Opava15960 33: 1133
2.Plzeň15951 24: 1232
3.Ml.Boleslav15834 21: 1127
4.Vítkovice15744 18: 1225
5.Prostějov15663 21: 1424
6.Xaverov15726 18: 2223
7.Jihlava15627 17: 1420
8.Most15474 13: 1219
9.Kunovice15474 17: 1819
10.HFK Olomouc15474 21: 2319
11.Olomouc B15537 18: 1918
12.Sparta B15366 11: 1315
13.Neratovice15285 8: 1014
14.Pardubice15348 16: 2913
15.D.Kounice15267 12: 2512
16.Chomutov152211 12: 358



Tabulka   Výsledky     Střelci    Statistika


1.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A0101OpavaOlomouc B2:1 (1:1)2076
Branky: Dos Santos Alex Jose, Pospěch Zbyněk - Laštůvka Miroslav; Rozhodčí: Čuřín Tomáš, Mencl Kryštof, Pinkas Josef; Delegát: Maurer Miroslav; ŽK: Harazim Pavel, Metelka František, Mena Aleandro - Čep David, Laštůvka Miroslav, Vyskočil Martin, Řehák Tomáš
A2A0102JihlavaPardubice2:0 (0:0)1569
Branky: Šebek Ladislav, Frolda Aleš; Rozhodčí: Čecháček Petr, Drastik Andreas, Filgas Jan; Delegát: Dofek Ladislav; ŽK: Šebek Ladislav, Pacholík Michal - Švach Petr, Kaciáň Jiří, Adam Lukáš; ČK: 0 - Šourek Radek
A2A0103MostSparta B0:0 (0:0)1129
Rozhodčí: Poledník Pavel, Hruška Stanislav, Handlíř Drahoslav; Delegát: Valeš Zdeněk; ŽK: Procházka Jan, Langer Lubomír - 0
A2A0104KunoviceHFK Olomouc0:0 (0:0)856
Rozhodčí: Matějek Radek, Wilczek Martin, Slavík Petr; Delegát: Zvonič Josef; ŽK: Mačuda Pavel - Kaščák Rastislav, Zavadil Daniel, Šnajdr Bohuslav
A2A0105XaverovD.Kounice3:2 (2:1)830
Branky: Frýdek Martin 2, Krajčík Matěj - Kalivoda David, Schwarz Petr; Rozhodčí: Jiřík Jiří, Novák Libor, Lhoták Luděk; Delegát: Severýn Václav; ŽK: Jirásek Jindřich, Ložek Jaroslav, Krajčík Matěj - Rek Oldřich; ČK: 0 - Hendrych Roman
A2A0106ProstějovNeratovice0:1 (0:1)1168
Branky: Mucha Marek; Rozhodčí: Bejlek Jaroslav, Hranický Kamil, Kordula Antonín; Delegát: Santarius Gustav; ŽK: Houšt Zdeněk, Cigánek Tomáš - Bílek Jiří, Mucha Marek, Dozorec Jiří, Fingerhut Tomáš, Hrabák Lukáš
A2A0107PlzeňChomutov3:1 (3:0)2721
Branky: Barteska Milan, Kašták Petr, Smíšek Petr - Altman Luděk; Rozhodčí: Dvořáček Josef, Goňa Vladimír, Peřina Pavel; Delegát: Nevrlý Luděk; ŽK: Káník Michal, Kašták Petr - Poláček Jan, Altman Luděk, Kostečka Jiří, Filinger David, Rilke Emil; ČK: Zakopal Jan - 0
A2A0108VítkoviceMl.Boleslav0:0 (0:0)510
Rozhodčí: Řehoř Petr, Pokorný Ivan, Míka Ladislav; Delegát: Spišiak Pavel; ŽK: Strnadel Petr - Hodan Lukáš, Čupr Martin, Kulvajt Tomáš, Bednář Roman, Novotný Lukáš


2.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A0201HFK OlomoucOpava1:2 (0:1)760
Branky: Kaščák Marek - Dos Santos Alex Jose, Pospěch Zbyněk; Rozhodčí: Marada Petr, Pustka Zbyněk, Handlíř Drahoslav; Delegát: Melichar Jaroslav; ŽK: Henkl Jiří - Harazim Pavel, Dos Santos Alex Jose, Mena Aleandro; ČK: 0 - Dos Santos Alex Jose
A2A0202Olomouc BJihlava3:2 (2:0)532
Branky: Spáčil Michal, Laštůvka Miroslav, Ekwueme Martins - vlastní, Večeřa Karel; Rozhodčí: Hlaváč Jaromír, Hojsík Petr, Kovařík Libor; Delegát: Nevrlý Luděk; ŽK: Spáčil Michal, Štrbík Lubomír, Hudec Martin - Večeřa Karel, Gottwald Petr
A2A0203NeratoviceMost0:2 (0:1)450
Branky: Poláček Tomáš, Kreuz Lukáš; Rozhodčí: Královec Pavel, Zlámal Miroslav, Lhoták Luděk; Delegát: Hora Jan; ŽK: Mucha Marek - Kreuz Lukáš
A2A0204D.KouniceKunovice0:2 (0:0)1100
Branky: Faldyna Petr, Matůš Lukáš; Rozhodčí: Bejlek Jaroslav, Gulajev Igor, Filgas Jan; Delegát: Rumplík Zdeněk; ŽK: Kalivoda David, Holomek Patrik - Matůš Lukáš, Kučera Marek, Kopčil David, Bíly Rudolf; ČK: Schwarz Petr - 0
A2A0205PardubiceXaverov3:0 (0:0)784
Branky: Brzezina Adam 2, Bednář Aleš; Rozhodčí: Kumstát Roman, Kordula Antonín, Peřina Pavel; Delegát: Nitsche Jaroslav; ŽK: Třasák Martin, Pavlík Petr - Kolín Roman, Kopaňko Jan, Frýdek Martin, Ložek Jaroslav, Marek Lukáš; ČK: 0 - Frýdek Martin, Myšák Lubomír
A2A0206Ml.BoleslavProstějov1:0 (0:0)2320
Branky: Kulvajt Tomáš; Rozhodčí: Šedivý Milan, Lukes Zdeněk, Pospíšil Dušan; Delegát: Večeřa Josef; ŽK: Procházka Tomáš - Kopecký Michal, Robenek Tomáš, Liška Jiří
A2A0207Sparta BPlzeň5:2 (3:1)864
Branky: Čížek Tomáš 2, Cesarec Danijel 2, Obajdin Josef - Jež Róbert, Fořt Pavel; Rozhodčí: Zejda Václav, Ondo Milan, Holub Vítězslav; Delegát: Spišiak Pavel; ŽK: Flachbart Jan, Klein Martin - Colceag Sorin, Bečka Zdeněk, Barteska Milan, Jež Róbert
A2A0208ChomutovVítkovice2:1 (2:1)513
Branky: Budka Václav, Filinger David - Kaspřík Daniel; Rozhodčí: Polák Ivo, Bouše Václav, Košec Josef; Delegát: Ulrich Jiří; ŽK: Poláček Jan, Pěnička Martin, Kostečka Jiří, Sedlák Václav, Filinger David - Pilař Radek, Dohnal Jindřich


3.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A0301JihlavaOpava4:1 (3:1)1890
Branky: Slavík Lubomír 2, Ryška Aleš, Pacholík Michal - Švancara Petr; Rozhodčí: Dvořáček Josef, Lukes Zdeněk, Pospíšil Dušan; Delegát: Ulrich Jiří; ŽK: 0 - Baránek Jan, Pospěch Zbyněk, Švancara Petr; ČK: 0 - Kutty Daniel, Švancara Petr
A2A0302MostOlomouc B3:0 (1:0)1030
Branky: Jakus Tomasz 2, Kreuz Lukáš; Rozhodčí: Matějek Radek, Drastik Andreas, Filgas Jan; Delegát: Draštík Otakar; ŽK: Endl Marek, Košťál Pavel, Škoda Jaroslav - Čep David, Štrbík Lubomír, Ševela Michal, Spáčil Michal
A2A0303KunoviceSparta B2:0 (1:0)1850
Branky: Matůš Lukáš 2; Rozhodčí: Wilczek Martin, Hruška Stanislav, Slavík Petr; Delegát: Santarius Gustav; ŽK: Matůš Lukáš, Vojtěšek Jiří - Loučka Luboš
A2A0304XaverovNeratovice3:1 (2:0)850
Branky: Frýdek Martin, Kopaňko Jan, Karnay Dalibor - Dozorec Jiří; Rozhodčí: Beneš Michal, Amler Evžen, Vodička Jiří; Delegát: Berbr Roman; ŽK: 0 - Winter Václav, Hájek Michal
A2A0305ProstějovPardubice1:3 (0:1)864
Branky: Opravil Zdeněk - Bosák Libor, Hýbner Michal, Pavlík Petr; Rozhodčí: Královec Pavel, Pastyřík Vladimír, Novák Libor; Delegát: Rumplík Zdeněk; ŽK: 0 - Hýbner Michal, Dolejský Radek; ČK: Krátký Petr - 0
A2A0306PlzeňHFK Olomouc3:0 (0:0)1672
Branky: Černoch Martin 2, Fořt Pavel; Rozhodčí: Polák Ivo, Pokorný Ivan, Kovařík Libor; Delegát: Krondl Václav; ŽK: Barteska Milan - Kaščák Marek
A2A0307VítkoviceD.Kounice2:0 (0:0)364
Branky: Kaspřík Daniel, Smetana Ondřej; Rozhodčí: Marada Petr, Goňa Vladimír, Peřina Pavel; Delegát: Růžička Adolf; ŽK: Laub Jaroslav, Dohnal Jindřich - Farbák Marian, Kouřil Jaroslav; ČK: Laub Jaroslav - Galla David
A2A0308Ml.BoleslavChomutov2:2 (1:1)2835
Branky: Čupr Martin, Sedláček Tomáš - Harvatovič Roman, Poláček Jan; Rozhodčí: Jiřík Jiří, Petřík Petr, Pinkas Josef; Delegát: Bohuněk Karel; ŽK: Jakubec František, Hodan Lukáš, Paleček Václav - Chodura Tomáš, Poláček Jan, Pěnička Martin, Altman Luděk, Filinger David


4.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A0401MostPardubice1:1 (0:1)317
Branky: Vladyka Petr, Pokorný Vladimír; Rozhodčí: Poledník Pavel, Handlíř Drahoslav, Wilczek Martin; Delegát: Dofek Ladislav
A2A0402KunoviceJihlava0:0 (0:0)3700
Rozhodčí: Marada Petr, Hranický Kamil, Mlsna Petr; Delegát: Draštík Otakar
A2A0403XaverovOlomouc B1:2 (0:2)448
Branky: Faldyna Petr 2, Kobylík Petr; Rozhodčí: Kumstát Roman, Goňa Vladimír, Peřina Pavel; Delegát: Melichar Jaroslav; ŽK: 0 - Spáčil Michal, Čep David, Špiláček Radek; ČK: 0 - Špiláček Radek
A2A0404ProstějovOpava3:2 (0:1)335
Branky: Sedlák Václav, Strouhal Petr, Filinger David, Bartoš Pavel, Myšák Lubomír; Rozhodčí: Královec Pavel, Pastyřík Vladimír, Lhoták Luděk; Delegát: Fausek Jaromír
A2A0405PlzeňD.Kounice1:0 (0:0)530
Branky: Nečas Emil; Rozhodčí: Jiřík Jiří, Hojsík Petr, Novák Libor; Delegát: Zvonič Josef
A2A0406VítkoviceSparta B1:2 (1:0)470
Branky: Zapomněl Ondřej, Adam Lukáš, Fořt Pavel; Rozhodčí: Čecháček Petr, Drastik Andreas, Slavík Petr; Delegát: Maurer Miroslav
A2A0407Ml.BoleslavHFK Olomouc1:1 (0:1)198
Branky: Rozhon Martin, Salomao Juliano; Rozhodčí: Čuřín Tomáš, Mencl Kryštof, Michl Vratislav; Delegát: Valeš Zdeněk
A2A0408ChomutovNeratovice1:1 (1:1)800
Branky: Kopunec Jiří, Kroupa Karel; Rozhodčí: Kafka Jiří, Kovařík Libor, Chytil Ivo; Delegát: Ulrich Jiří


5.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A0501OpavaKunovice0:2 (0:0)1249
Branky: Bosák Libor, Pavlík Petr; Rozhodčí: Zejda Václav, Košec Josef, Pinkas Josef; Delegát: Nitsche Jaroslav
A2A0502JihlavaMost2:0 (2:0)845
Branky: Zapletal Libor, Faldyna Petr; Rozhodčí: Kumstát Roman, Krátký Bohuslav, Handlíř Drahoslav; Delegát: Vlček Jiří; ŽK: Šebek Ladislav, Hošťálek Aleš - 0; ČK: Šebek Ladislav - 0
A2A0503D.KouniceChomutov2:1 (1:1)650
Branky: Šindelář Radek, Krajčík Matěj, Krpec Stanislav; Rozhodčí: Poledník Pavel, Hruška Stanislav, Ubias Emil; Delegát: Maurer Miroslav
A2A0504NeratoviceMl.Boleslav0:0 (0:0)831
Rozhodčí: Slavík Petr, Wencl Petr, Kovařík Libor; Delegát: Zvonič Josef
A2A0505Sparta BProstějov3:0 (1:0)2028
Branky: Černoch Martin, Smíšek Petr, Fořt Pavel; Rozhodčí: Matějek Radek, Drastik Andreas, Wilczek Martin; Delegát: Hora Jan
A2A0506HFK OlomoucXaverov0:0 (0:0)955
Rozhodčí: Jiřík Jiří, Hojsík Petr, Kordula Antonín; Delegát: Rumplík Zdeněk
A2A0507PardubiceVítkovice2:1 (1:1)2630
Branky: vlastní, Sedláček Tomáš, Bednář Roman; Rozhodčí: Hlaváč Jaromír, Lhoták Luděk, Míka Ladislav; Delegát: Pouček Josef
A2A0508Olomouc BPlzeň2:4 (1:2)542
Branky: Janeček Pavel, Budka Václav, Derco Jiří, Dozorec Jiří, Filinger David, Salomao Juliano; Rozhodčí: Peřina Pavel, Goňa Vladimír, Gallo Ladislav; Delegát: Svoboda Miroslav


6.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A0601VítkoviceOpava2:1 (1:1)2448
Branky: Švancara Petr, Jordánek Václav, Pospěch Zbyněk; Rozhodčí: Polák Ivo, Košec Josef, Kovařík Libor; Delegát: Dofek Ladislav
A2A0602ProstějovJihlava0:0 (0:0)1538
Rozhodčí: Marada Petr, Goňa Vladimír, Kordula Antonín; Delegát: Svoboda Miroslav; ŽK: 0 - Frolda Aleš, Pacholík Michal
A2A0603XaverovMost3:2 (1:0)850
Branky: Holomek Patrik 2, Pospíšil Jiří, Sedlák Václav, Džuban Pavel; Rozhodčí: Kumstát Roman, Ondo Milan, Wilczek Martin; Delegát: Čanaklis Christos
A2A0604PlzeňNeratovice0:0 (0:0)460
Rozhodčí: Čuřín Tomáš, Mencl Kryštof, Pospíšil Dušan; Delegát: Severýn Václav; ŽK: 0 - Vrábel Jaroslav, Trousil Jan, Janeček Pavel, Mucha Marek; ČK: 0 - Trousil Jan
A2A0605D.KouniceSparta B4:0 (2:0)442
Branky: Obajdin Josef 2, Abanda Etong Patrice, Cesarec Danijel; Rozhodčí: Matějek Radek, Handlíř Drahoslav, Slavík Petr; Delegát: Pouček Josef
A2A0606ChomutovHFK Olomouc3:2 (3:2)590
Branky: Lošťák Ivo, Pinkava Lubomír, Zavadil Daniel, Krajčík Matěj, Marek Lukáš; Rozhodčí: Královec Pavel, Hranický Kamil, Lhoták Luděk; Delegát: Nevrlý Luděk; ŽK: 0 - Henkl Jiří, Lošťák Ivo
A2A0607KunovicePardubice3:1 (2:1)980
Branky: Kaloč Miroslav, Bosák Libor, Švach Petr, Němeček Pavel; Rozhodčí: Kafka Jiří, Novák Libor, Michl Vratislav; Delegát: Bohuněk Karel
A2A0608Ml.BoleslavOlomouc B3:1 (2:1)418
Branky: Smíšek Petr, Ševela Michal, Krpec Stanislav, Vyskočil Martin; Rozhodčí: Čecháček Petr, Drastik Andreas, Chytil Ivo; Delegát: Zvonič Josef; ŽK: 0 - Zbožínek Pavel, Glos Tomáš, Henkl Jiří, Lošťák Ivo


7.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A0701OpavaPlzeň0:1 (0:1)1245
Branky: Baránek Jan; Rozhodčí: Puček Lubomír, Kašný Petr, Slavík Petr; Delegát: Santarius Gustav; ŽK: Holý Zdeněk - 0
A2A0702JihlavaXaverov2:0 (0:0)721
Branky: vlastní, Opravil Zdeněk; Rozhodčí: Zejda Václav, Pinkas Josef, Chytil Ivo; Delegát: Noháč Miloslav; ŽK: Slavík Lubomír, Gottwald Petr - 0
A2A0703MostKunovice0:3 (0:0)750
Branky: Salák Michal 2, Kreuz Lukáš; Rozhodčí: Matějek Radek, Handlíř Drahoslav, Možíš Dušan; Delegát: Ulrich Jiří
A2A0704NeratoviceD.Kounice2:0 (1:0)1495
Branky: Smíšek Petr, Fořt Pavel; Rozhodčí: Jiřík Jiří, Košec Josef, Pospíšil Dušan; Delegát: Růžička Adolf; ŽK: Bílek Jiří, Novotný Lukáš - 0; ČK: Hájek Michal - 0
A2A0705Sparta BChomutov0:1 (0:0)1450
Branky: Pokorný Vladimír; Rozhodčí: Peřina Pavel, Tulinger Miroslav, Zlámal Miroslav; Delegát: Berbr Roman; ŽK: Kouba Petr, Mynář Radek - 0; ČK: Hochmeister Radek - 0
A2A0706HFK OlomoucVítkovice1:1 (0:0)472
Branky: Zdráhal Luděk - Harvatovič Roman; Rozhodčí: Kafka Jiří, Pastyřík Vladimír, Chládek Marcel; Delegát: Draštík Otakar
A2A0707PardubiceMl.Boleslav0:0 (0:0)895
Rozhodčí: Poledník Pavel, Pustka Zbyněk, Filgas Jan; Delegát: Večeřa Josef; ŽK: Palát Marián, Vrba Pavel, Mejzlík Jakub, Brzezina Adam - 0
A2A0708Olomouc BProstějov0:0 (0:0)1755
Rozhodčí: Dvořáček Josef, Goňa Vladimír, Míka Ladislav; Delegát: Zvonič Josef; ŽK: Spáčil Michal, Krajčovič Ivo, Glos Tomáš, Petrenko Vadimas, Ševela Michal, Štrbík Lubomír, Mazouch Tomáš - 0


8.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A0801XaverovOpava1:0 (1:0)3144
Branky: Švancara Petr; Rozhodčí: Kafka Jiří, Bouše Václav, Kordula Antonín; Delegát: Večeřa Josef; ŽK: 0 - Sena Jefthon, Pospěch Zbyněk, Švancara Petr
A2A0802VítkoviceJihlava3:5 (1:1)1230
Branky: Karnay Dalibor 2, Myšák Lubomír 2, vlastní, Bartoš Jiří, Vladyka Petr, Rajnoch Jan; Rozhodčí: Poledník Pavel, Drastik Andreas, Filgas Jan; Delegát: Hora Jan; ŽK: 0 - Kadlec Michal, Bartoš Pavel, Pacholík Michal; ČK: 0 - Bartoš Jiří
A2A0803PlzeňMost3:1 (1:1)1029
Branky: Langer Lubomír 2, Faldyna Petr, Salák Michal; Rozhodčí: Košec Josef, Novák Libor, Kovařík Libor; Delegát: Maurer Miroslav; ŽK: 0 - Zábojník Petr, Vašák Michal, Poláček Tomáš, Salák Michal, Polomský Libor; ČK: 0 - Endl Marek
A2A0804ProstějovKunovice3:0 (3:0)257
Branky: Trousil Jan, Dozorec Jiří, Hrabák Lukáš; Rozhodčí: Čecháček Petr, Wilczek Martin, Gallo Ladislav; Delegát: Krondl Václav
A2A0805Ml.BoleslavSparta B2:0 (0:0)425
Branky: Zelenka Michal, Cesarec Danijel; Rozhodčí: Královec Pavel, Pastyřík Vladimír, Wencl Petr; Delegát: Melichar Jaroslav; ŽK: 0 - Mynář Radek, Abanda Etong Patrice
A2A0806NeratoviceHFK Olomouc4:1 (2:1)420
Branky: Zdráhal Luděk 2, Pinkava Lubomír, Zavadil Daniel, Kaspřík Daniel; Rozhodčí: Kumstát Roman, Peřina Pavel, Chytil Ivo; Delegát: Ulrich Jiří; ŽK: 0 - Štěpanovský Zdeněk, Zdráhal Luděk, Nečas Emil
A2A0807D.KounicePardubice1:1 (1:0)928
Branky: Bednář Aleš, Krátký Petr; Rozhodčí: Polák Ivo, Petřík Petr, Mencl Kryštof; Delegát: Kolev Ludmil; ŽK: 0 - Palát Marián, Šourek Radek, Bakeš Milan
A2A0808ChomutovOlomouc B3:0 (1:0)505
Branky: Spáčil Michal 2, Ekwueme Paschal; Rozhodčí: Handlíř Drahoslav, Hranický Kamil, Goňa Vladimír; Delegát: Vlček Jiří; ŽK: 0 - Ekwueme Martins


9.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A0901OpavaMl.Boleslav0:1 (0:1)820
Branky: Švancara Petr; Rozhodčí: Helebrant Luboš, Novák Libor, Míka Ladislav; Delegát: Spišiak Pavel; ŽK: Sena Jefthon, Baránek Jan, Devátý Pavel, Pospěch Zbyněk, Švancara Petr - 0
A2A0902JihlavaPlzeň1:0 (0:0)428
Branky: Černý Miroslav; Rozhodčí: Královec Pavel, Pastyřík Vladimír, Lhoták Luděk; Delegát: Draštík Otakar; ŽK: Kadlec Michal, Šourek Ondřej, Šebek Ladislav - 0
A2A0903MostProstějov2:1 (0:1)1400
Branky: Drulák Radek - Fořt Pavel 2; Rozhodčí: Kumstát Roman, Peřina Pavel, Pospíšil Dušan; Delegát: Dofek Ladislav; ŽK: Procházka Jan, Zábojník Petr, Košťál Pavel, Vašák Michal, Pilař Tomáš, Polomský Libor - 0; ČK: Košťál Pavel - 0
A2A0904KunoviceXaverov1:2 (0:2)610
Branky: Máčala Daniel, Chmelíček Aleš - Zbožínek Jiří; Rozhodčí: Jiřík Jiří, Hojsík Petr, Lukes Zdeněk; Delegát: Hora Jan; ŽK: Vojtěšek Jiří - 0
A2A0905Sparta BNeratovice2:1 (0:1)3730
Branky: Zavadil Pavel - Bednář Roman 2; Rozhodčí: Bejlek Jaroslav, Filípek Patrik, Chytil Ivo; Delegát: Christos Čanaklis; ŽK: Horák Martin, Kincl Marek, Cesarec Danijel - 0
A2A0906HFK OlomoucD.Kounice2:1 (1:1)270
Branky: Nečas Emil - Vrábel Jaroslav, Novotný Lukáš; Rozhodčí: Marada Petr, Kordula Antonín, Mlsna Petr; Delegát: Nitsche Jaroslav; ŽK: Zavadil Daniel, Guzik Martin, Krohmer Jiří, Pinkava Lubomír - 0; ČK: Pinkava Lubomír - 0
A2A0907PardubiceChomutov1:2 (1:2)750
Branky: Brzezina Adam 2 - Chmelíček Radim; Rozhodčí: Zejda Václav, Kovařík Libor, Filgas Jan; Delegát: Severýn Václav; ŽK: Raba Pavel, Vrba Pavel, Bednář Aleš - 0
A2A0908Olomouc BVítkovice2:1 (1:1)415
Branky: Krpec Stanislav - Pěnička Martin, Štyvar Peter; Rozhodčí: Polák Ivo, Mencl Kryštof, Ubias Emil; Delegát: Melichar Jaroslav; ŽK: Laštůvka Miroslav - 0


10.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A1001ProstějovXaverov3:0 (2:0)3515
Branky: Švancara Petr, Sena Jefthon, Pospěch Zbyněk; Rozhodčí: Královec Pavel, Lhoták Luděk, Možíš Dušan; Delegát: Růžička Adolf
A2A1002PlzeňKunovice2:0 (0:0)1250
Branky: Vladyka Petr, Šourek Ondřej; Rozhodčí: Čuřín Tomáš, Pokorný Ivan, Kovařík Libor; Delegát: Krondl Václav; ŽK: Svoboda Vlastimil - 0
A2A1003VítkoviceMost2:0 (0:0)1192
Branky: Sedlák Petr, Langer Lubomír; Rozhodčí: Polák Ivo, Hanovský Stanislav, Pastyřík Vladimír; Delegát: Bohuněk Karel; ŽK: 0 - Endl Marek, Hamouz Josef
A2A1004Ml.BoleslavJihlava1:2 (1:1)680
Branky: Máčala Daniel, Bartoš Pavel, Turtenwald Vít; Rozhodčí: Marada Petr, Wilczek Martin, Slavík Petr; Delegát: Dofek Ladislav
A2A1005ChomutovOpava2:1 (0:0)286
Branky: Holub Radim, Trousil Jan, Pokorný Vladimír; Rozhodčí: Košec Josef, Pospíšil Dušan, Michl Vratislav; Delegát: Zvonič Josef
A2A1006D.KouniceOlomouc B4:0 (4:0)520
Branky: Krohmer Jiří 2, Zdráhal Luděk, Lošťák Ivo; Rozhodčí: Kafka Jiří, Lukes Zdeněk, Filgas Jan; Delegát: Noháč Miloslav
A2A1007NeratovicePardubice2:1 (1:1)650
Branky: Pavlík Petr, Adam Lukáš, Rilke Emil; Rozhodčí: Matějek Radek, Kordula Antonín, Chytil Ivo; Delegát: Večeřa Josef; ŽK: 0 - Pavlík Petr, Brzezina Adam
A2A1008Sparta BHFK Olomouc1:0 (0:0)469
Branky: Ševela Michal; Rozhodčí: Zejda Václav, Petřík Petr, Hojsík Petr; Delegát: Santarius Gustav


11.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A1101PardubiceHFK Olomouc1:3 (1:0)450
Branky: Myšák Lubomír 2, Frýdek Martin, Kopecký Michal; Rozhodčí: Kafka Jiří, Pokorný Ivan, Košec Josef; Delegát: Vlček Jiří
A2A1102ProstějovPlzeň1:0 (0:0)1086
Branky: Fořt Pavel; Rozhodčí: Beneš Michal, Amler Evžen, Vodička Jiří; Delegát: Čanaklis Christos; ŽK: 0 - Bečka Zdeněk, Fořt Pavel, Smíšek Petr
A2A1103XaverovVítkovice2:0 (2:0)317
Branky: Černý Miroslav 2; Rozhodčí: Čuřín Tomáš, Kordula Antonín, Kovařík Libor; Delegát: Večeřa Josef; ŽK: 0 - Kolínek Jaroslav, Kaloč Miroslav
A2A1104KunoviceMl.Boleslav1:2 (0:0)1580
Branky: Baštař Petr, Vizingr Adrian, Kaplan Tomáš; Rozhodčí: Čecháček Petr, Handlíř Drahoslav, Míka Ladislav; Delegát: Nevrlý Luděk; ŽK: 0 - Pokorný Petr, Jakubec František; ČK: 0 - Pokorný Petr
A2A1105MostChomutov2:1 (0:1)458
Branky: vlastní, Švancara Petr, Štyvar Peter; Rozhodčí: Zejda Václav, Pospíšil Dušan, Chládek Marcel; Delegát: Zvonič Josef; ŽK: 0 - Pěnička Martin, Altman Luděk, Sigmund Martin, Strouhal Petr, Kostečka Jiří; ČK: 0 - Pěnička Martin
A2A1106JihlavaD.Kounice2:1 (1:0)400
Branky: Šmíd Lambert, Štrbík Lubomír, Schwarz Petr; Rozhodčí: Jiřík Jiří, Hojsík Petr, Chytil Ivo; Delegát: Svoboda Miroslav; ŽK: 0 - Holomek Patrik
A2A1107OpavaNeratovice1:1 (0:1)290
Branky: Mucha Marek, Adam Lukáš; Rozhodčí: Wilczek Martin, Drastik Andreas, Goňa Vladimír; Delegát: Pouček Josef
A2A1108Olomouc BSparta B1:0 (0:0)220
Branky: Holub Radim; Rozhodčí: Slavík Petr, Hruška Stanislav, Ludvík Radim; Delegát: Hora Jan; ŽK: 0 - Babnič Peter


12.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A1201NeratoviceJihlava0:1 (0:0)520
Branky: Krohmer Jiří; Rozhodčí: Čuřín Tomáš, Míka Ladislav, Michl Vratislav; Delegát: Pouček Josef
A2A1202D.KouniceOpava0:4 (0:1)746
Branky: Barteska Milan, Podzemský Petr, Černoch Martin, Smíšek Petr; Rozhodčí: Poledník Pavel, Handlíř Drahoslav, Drastik Andreas; Delegát: Svoboda Miroslav
A2A1203ChomutovKunovice0:2 (0:0)450
Branky: Kaloč Miroslav, Malchárek Pavel; Rozhodčí: Řehoř Petr, Košec Josef, Kovařík Libor; Delegát: Draštík Otakar
A2A1204Ml.BoleslavMost0:0 (0:0)650
Rozhodčí: Šedivý Milan, Hojsík Petr, Novák Libor; Delegát: Severýn Václav; ŽK: Šmerda Jaromír, Procházka Tomáš, Bednář Roman - 0
A2A1205VítkoviceProstějov2:1 (1:0)1739
Branky: Škoda Jaroslav, Salák Michal, Rilke Emil; Rozhodčí: Čecháček Petr, Wilczek Martin, Slavík Petr; Delegát: Melichar Jaroslav
A2A1206PlzeňXaverov3:0 (2:0)1130
Branky: Vladyka Petr 2, Kaplan Tomáš; Rozhodčí: Paták Michal, Bouše Václav, Lhoták Luděk; Delegát: Rumplík Zdeněk
A2A1207HFK OlomoucOlomouc B2:1 (1:0)3234
Branky: Dos Santos Alex Jose 2, Dozorec Jiří; Rozhodčí: Kumstát Roman, Peřina Pavel, Gallo Ladislav; Delegát: Nevrlý Luděk
A2A1208Sparta BPardubice1:3 (0:2)479
Branky: Holub Radim, Horák Martin, Cesarec Danijel - Vyskočil Martin; Rozhodčí: Marada Petr, Goňa Vladimír, Kordula Antonín; Delegát: Kolev Ludmil; ŽK: Klein Martin - 0


13.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A1301OpavaPardubice2:2 (1:1)215
Branky: Trousil Jan, Dozorec Jiří, Večeřa Karel, Šourek Ondřej; Rozhodčí: Jiřík Jiří, Lukes Zdeněk, Wencl Petr; Delegát: Spišiak Pavel
A2A1302JihlavaChomutov2:0 (1:0)900
Branky: Hendrych Roman, Holomek Patrik; Rozhodčí: Čuřín Tomáš, Petřík Petr, Kovařík Libor; Delegát: Nitsche Jaroslav
A2A1303MostHFK Olomouc1:2 (1:0)348
Branky: Grlič Damir, Faldyna Petr, Bíly Rudolf; Rozhodčí: Možíš Dušan, Handlíř Drahoslav, Drastik Andreas; Delegát: Bohuněk Karel
A2A1304KunoviceVítkovice2:3 (0:1)1050
Branky: Polomský Libor, Pilař Tomáš, Čupr Martin, Kulvajt Tomáš, Zábojník Petr; Rozhodčí: Beneš Michal, Novák Libor, Košec Josef; Delegát: Draštík Otakar
A2A1305XaverovSparta B6:1 (2:0)418
Branky: Černý Miroslav 2, Rozhon Martin, Laub Jaroslav, Kolínek Jaroslav, Kaspřík Daniel, Boušek Milan; Rozhodčí: Marada Petr, Kordula Antonín, Slavík Petr; Delegát: Valeš Zdeněk
A2A1306ProstějovD.Kounice7:4 (4:2)1468
Branky: Fořt Pavel 3, Frýdek Martin, Káník Michal, Barteska Milan, Černoch Martin, Smíšek Petr, Myšák Lubomír, Turtenwald Vít, Galbavý Josef; Rozhodčí: Zejda Václav, Bouše Václav, Pospíšil Dušan; Delegát: Svoboda Miroslav
A2A1307PlzeňMl.Boleslav1:1 (1:0)675
Branky: Guzik Martin, Krpec Stanislav; Rozhodčí: Královec Pavel, Lhoták Luděk, Mlsna Petr; Delegát: Dofek Ladislav
A2A1308Olomouc BNeratovice2:1 (0:1)326
Branky: Hýbner Michal, Horák Martin, Cesarec Danijel; Rozhodčí: Kumstát Roman, Peřina Pavel, Chytil Ivo; Delegát: Růžička Adolf


14.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A1401Sparta BOpava2:2 (0:0)2907
Branky: Rozsypal Aleš, Šourek Radek, Holý Zdeněk, Mejzlík Jakub; Rozhodčí: Bejlek Jaroslav, Ondo Milan, Gallo Ladislav; Delegát: Zvonič Josef
A2A1402HFK OlomoucJihlava4:1 (1:1)1280
Branky: Vladyka Petr, Kaplan Tomáš, Večeřa Karel, Veselý Michal, Rilke Emil; Rozhodčí: Kafka Jiří, Košec Josef, Kovařík Libor; Delegát: Valeš Zdeněk; ŽK: 0 - Šourek Ondřej, Večeřa Karel, Gottwald Petr
A2A1403D.KouniceMost0:0 (0:0)769
Rozhodčí: Jech Jiří, Hojsík Petr, Novák Libor; Delegát: Hora Jan
A2A1404NeratoviceKunovice2:2 (1:1)570
Branky: Kopčil David 2, vlastní, Rozhon Martin; Rozhodčí: Královec Pavel, Lhoták Luděk, Chytil Ivo; Delegát: Spišiak Pavel; ŽK: 0 - Kučera Marek, Máčala Daniel, Faldyna Petr; ČK: 0 - Mačuda Pavel
A2A1405Ml.BoleslavXaverov0:1 (0:1)920
Branky: Hochmeister Radek; Rozhodčí: Čuřín Tomáš, Tulinger Miroslav, Chládek Marcel; Delegát: Čanaklis Christos; ŽK: 0 - Šindelář Radek, Frýdek Martin
A2A1406ChomutovProstějov3:2 (1:0)380
Branky: Hendrych Roman, Pospíšil Jiří, Míl Jan, Boušek Milan, Lukšík Martin; Rozhodčí: Zejda Václav, Míka Ladislav, Slavík Petr; Delegát: Berbr Roman; ŽK: 0 - Tichý Petr, Janoviak Tomáš, Liška Jiří
A2A1407VítkovicePlzeň2:0 (1:0)1495
Branky: Smíšek Petr, Fořt Pavel; Rozhodčí: Helebrant Luboš, Goňa Vladimír, Filgas Jan; Delegát: Chvála Václav; ŽK: 0 - Podzemský Petr, Zakopal Jan, Černoch Martin
A2A1408PardubiceOlomouc B1:0 (1:0)271
Branky: Krpec Stanislav; Rozhodčí: Polák Ivo, Kordula Antonín, Pospíšil Dušan; Delegát: Růžička Adolf; ŽK: 0 - Čep David, Laštůvka Miroslav, Štrbík Lubomír, Mazouch Tomáš


15.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A1501Sparta BJihlava1:0 (0:0)385
Branky: Cesarec Danijel; Rozhodčí: Královec Pavel, Pastyřík Vladimír, Damková Dagmar; Delegát: Večeřa Josef
A2A1502OpavaMost0:1 (0:0)470
Branky: Večeřa Karel; Rozhodčí: Kumstát Roman, Krátký Bohuslav, Peřina Pavel; Delegát: Hora Jan
A2A1503Olomouc BKunovice1:4 (1:1)650
Branky: Polomský Libor, Langer Lubomír, Chmelíček Radim, Procházka Jan, Poláček Tomáš; Rozhodčí: Poledník Pavel, Drastik Andreas, Wilczek Martin; Delegát: Nevrlý Luděk
A2A1504ChomutovXaverov1:1 (0:1)250
Branky: Vojtěšek Jiří, Trousil Jan; Rozhodčí: Čecháček Petr, Slavík Petr, Ubias Emil; Delegát: Berbr Roman
A2A1505HFK OlomoucProstějov2:0 (0:0)930
Branky: Cigánek Tomáš, Kroupa Karel; Rozhodčí: Košec Josef, Novák Libor, Pospíšil Dušan; Delegát: Santarius Gustav
A2A1506PardubicePlzeň1:0 (0:0)340
Branky: Filinger David; Rozhodčí: Ludvík Radim, Hojsík Petr, Filgas Jan; Delegát: Maurer Miroslav
A2A1507NeratoviceVítkovice1:0 (1:0)588
Branky: vlastní; Rozhodčí: Polák Ivo, Pokorný Ivan, Mencl Kryštof; Delegát: Noháč Miloslav; ŽK: 0 - Pilař Radek, Dohnal Jindřich, Rozhon Martin, Kaspřík Daniel
A2A1508D.KouniceMl.Boleslav2:2 (0:0)280
Branky: Krajčovič Ivo, Hýbner Michal, Brzezina Adam, Řehák Tomáš; Rozhodčí: Kafka Jiří, Lukes Zdeněk, Možíš Dušan; Delegát: Čanaklis Christos


16.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A1601Olomouc BOpava3:3 (1:0)517
Branky: Hudec Martin 2, Mazouch Tomáš - Hampel Michal, Jiříkovský Lukáš, Dos Santos Alex Jose; Rozhodčí: Zejda Václav, Petřík Petr, Lhoták Luděk; Delegát: Lakomý Pavel; ŽK: Hudec Martin, Glos Tomáš - Holý Zdeněk, Dos Santos Alex Jose
A2A1602PardubiceJihlava1:2 (1:1)490
Branky: Kaciáň Jiří - Kotrys David, Večeřa Karel; Rozhodčí: Polák Ivo, Mencl Kryštof, Pinkas Josef; Delegát: Draštík Otakar; ŽK: Palát Marián, Dolejský Radek - Bartoš Pavel
A2A1603Sparta BMost0:0 (0:0)427
Rozhodčí: Královec Pavel, Bouše Václav, Kovařík Libor; Delegát: Svoboda Miroslav; ŽK: Mynář Radek - Škoda Jaroslav, Langer Lubomír
A2A1604HFK OlomoucKunovice2:2 (1:2)345
Branky: Zdráhal Luděk, Mydlo David - Faldyna Petr, Kopčil David; Rozhodčí: Kumstát Roman, Novák Libor, Peřina Pavel; Delegát: Večeřa Josef; ŽK: Macík Milan, Nečas Emil - Faldyna Petr; ČK: 0 - Máčala Daniel
A2A1605D.KouniceXaverov0:3 (0:0)750
Branky: Bartoš Pavel, Galbavý Josef, Šimeček Michal; Rozhodčí: Kafka Jiří, Filípek Patrik, Pospíšil Dušan; Delegát: Krula Josef
A2A1606NeratoviceProstějov1:1 (0:0)240
Branky: Dozorec Jiří - vlastní; Rozhodčí: Wilczek Martin, Pokorný Ivan, Kordula Antonín; Delegát: Zvonič Josef; ŽK: 0 - Tichý Petr, Kopecký Jaroslav
A2A1607ChomutovPlzeň0:1 (0:0)636
Branky: Podzemský Petr; Rozhodčí: Čecháček Petr, Handlíř Drahoslav, Slavík Petr; Delegát: Severýn Václav
A2A1608Ml.BoleslavVítkovice2:0 (2:0)2320
Branky: Vizingr Adrian, Bednář Roman; Rozhodčí: Liba Miroslav, Goňa Vladimír, Chytil Ivo; Delegát: Nitsche Jaroslav; ŽK: 0 - Laub Jaroslav, Kaloč Miroslav


17.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A1701OpavaHFK Olomouc1:1 (1:1)4274
Branky: Švancara Petr - Štěpanovský Zdeněk; Rozhodčí: Čuřín Tomáš, Tulinger Miroslav, Pinkas Josef; Delegát: Gajdušek Stanislav; ŽK: 0 - Štěpanovský Zdeněk, Šnajdr Bohuslav, Zdráhal Luděk
A2A1702JihlavaOlomouc B4:0 (1:0)1680
Branky: Hošťálek Aleš 3, Kaplan Tomáš; Rozhodčí: Královec Pavel, Lhoták Luděk, Damková Dagmar; Delegát: Topič Ivo; ŽK: 0 - Čep David, Glos Tomáš, Krajčovič Ivo
A2A1703MostNeratovice2:1 (1:0)1284
Branky: Polomský Libor, Langer Lubomír - Záhorec Michal; Rozhodčí: Kumstát Roman, Peřina Pavel, Chytil Ivo; Delegát: Votík Rostislav; ŽK: 0 - Winter Václav, Rygel Daniel
A2A1704KunoviceD.Kounice1:1 (1:1)753
Branky: Chmelíček Aleš - vlastní; Rozhodčí: Marada Petr, Wilczek Martin, Slavík Petr; Delegát: Duda Zdeněk; ŽK: Chmelíček Aleš, Zapletal Libor - Gottwald Petr, Němec Libor
A2A1705XaverovPardubice1:0 (0:0)550
Branky: Myšák Lubomír; Rozhodčí: Šedivý Milan, Lukes Zdeněk, Mencl Kryštof; Delegát: Bošek Zdeněk; ŽK: Ložek Jaroslav, Bartoš Pavel - Raba Pavel, Adam Lukáš, Kaciáň Jiří, Pavlík Petr
A2A1706ProstějovMl.Boleslav0:0 (0:0)542
Rozhodčí: Helebrant Luboš, Míka Ladislav, Filgas Jan; Delegát: Draštík Otakar; ŽK: 0 - Vizingr Adrian
A2A1707PlzeňSparta B1:0 (0:0)6936
Branky: vlastní; Rozhodčí: Kafka Jiří, Vodička Jiří, Pospíšil Dušan; Delegát: Spišiak Pavel; ŽK: Zakopal Jan, Káník Michal - Rada Tomáš, Vašata Josef; ČK: 0 - Dosoudil Radek
A2A1708VítkoviceChomutov3:0 (0:0)1043
Branky: Rozhon Martin, Dohnal Jindřich, Černý Miroslav; Rozhodčí: Zejda Václav, Hojsík Petr, Kovařík Libor; Delegát: Gric Václav; ŽK: Mikula Josef - Ryška Vlastimil, Kostečka Jiří, Doksanský Ladislav, Budka Václav, Hruška Martin, Strouhal Petr, Filinger David


18.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A1801OpavaJihlava2:1 (0:1)3307
Branky: Baránek Jan, Pospěch Zbyněk - Večeřa Karel; Rozhodčí: Poledník Pavel, Ondo Milan, Filgas Jan; Delegát: Šibal Jaroslav; ŽK: Metelka František - Kadlec Michal, Pacholík Michal
A2A1802Olomouc BMost0:0 (0:0)345
Rozhodčí: Dvořáček Josef, Drastik Andreas, Peřina Pavel; Delegát: Koloničný Miloš; ŽK: Ševela Michal - Kýček Michal
A2A1803Sparta BKunovice1:2 (1:1)250
Branky: Klein Martin - Faldyna Petr, Bíly Rudolf; Rozhodčí: Bouše Václav, Petřík Petr, Lhoták Luděk; Delegát: Noháč Miloslav; ŽK: 0 - Zapletal Libor
A2A1804NeratoviceXaverov0:1 (0:1)527
Branky: Myšák Lubomír; Rozhodčí: Čecháček Petr, Handlíř Drahoslav, Ubias Emil; Delegát: Čanaklis Christos; ŽK: 0 - Šindelář Radek
A2A1805PardubiceProstějov1:1 (1:0)410
Branky: Adam Lukáš - Lukšík Martin; Rozhodčí: Marada Petr, Novák Libor, Kordula Antonín; Delegát: Kolev Ludmil; ŽK: Raba Pavel, Šourek Radek, Kaciáň Jiří - Kreml Radek, Janoviak Tomáš
A2A1806HFK OlomoucPlzeň0:0 (0:0)455
Rozhodčí: Zejda Václav, Míka Ladislav, Možíš Dušan; Delegát: Růžička Adolf; ŽK: Kaščák Marek - Podzemský Petr, Barteska Milan
A2A1807D.KouniceVítkovice1:1 (0:0)700
Branky: Břežný Daniel - Rozhon Martin; Rozhodčí: Kumstát Roman, Goňa Vladimír, Chytil Ivo; Delegát: Cyprián Otakar; ŽK: Brychta Jiří, Břežný Daniel, Němec Libor - Vojáček Aleš, Černý Miroslav, Mikulenka Tomáš
A2A1808ChomutovMl.Boleslav1:2 (1:1)435
Branky: Hruška Martin - Gruber Jan 2; Rozhodčí: Polák Ivo, Filípek Patrik, Mencl Kryštof; Delegát: Hartman Václav; ŽK: Poláček Jan, Hruška Martin, Filinger David, Harvatovič Roman - Krátký Petr


19.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A1901JihlavaSparta B0:1 (0:0)2870
Branky: Mynář Radek; Rozhodčí: Zejda Václav, Kordula Antonín, Lhoták Luděk; Delegát: Nevrlý Luděk; ŽK: Kadlec Michal, Veselý Michal - Homola Jiří, Abanda Etong Patrice, Mynář Radek
A2A1902MostOpava1:2 (0:0)4439
Branky: Koubek František - Rozsypal Aleš, Švancara Petr; Rozhodčí: Polák Ivo, Mencl Kryštof, Kovařík Libor; Delegát: Dofek Ladislav; ŽK: Škoda Jaroslav, Salák Michal - Veselý Roman, Krohmer Jiří
A2A1903KunoviceOlomouc B0:2 (0:0)685
Branky: Ševela Michal, Hubník Michal; Rozhodčí: Čecháček Petr, Pustka Zbyněk, Handlíř Drahoslav; Delegát: Topič Ivo; ŽK: Vojtěšek Jiří - Hubník Michal; ČK: 0 - Rojka David
A2A1904XaverovChomutov2:0 (0:0)630
Branky: Karnay Dalibor, Myšák Lubomír; Rozhodčí: Bejlek Jaroslav, Goňa Vladimír, Wencl Petr; Delegát: Votík Rostislav; ŽK: Frýdek Martin, Bartoš Pavel - Strouhal Petr
A2A1905ProstějovHFK Olomouc3:1 (1:1)1380
Branky: Navrátil Jan 2, Tichý Petr - Spáčil Michal; Rozhodčí: Kafka Jiří, Pokorný Ivan, Chytil Ivo; Delegát: Gajdušek Stanislav; ŽK: Tichý Petr, Opravil Zdeněk - Macík Milan, Henkl Jiří, Pinkava Lubomír
A2A1906PlzeňPardubice4:1 (3:1)3385
Branky: Smíšek Petr 2, Jež Róbert, Fořt Pavel - Pavlík Petr; Rozhodčí: Matějek Radek, Hruška Stanislav, Slavík Petr; Delegát: Pouček Josef; ŽK: Jež Róbert, Smola Marek - Palát Marián, Dolejský Radek, Mejzlík Jakub
A2A1907VítkoviceNeratovice1:0 (1:0)923
Branky: Černý Miroslav; Rozhodčí: Marada Petr, Hranický Kamil, Gallo Ladislav; Delegát: Pánek Vlastislav; ŽK: Derych Radim, Rozhon Martin - Müller Viktor, Derco Jiří
A2A1908Ml.BoleslavD.Kounice1:0 (0:0)2380
Branky: Kulvajt Tomáš; Rozhodčí: Královec Pavel, Hojsík Petr, Míka Ladislav; Delegát: Večeřa Josef; ŽK: 0 - Galla David, Valnoha Zdeněk, Němec Libor


20.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A2001PardubiceMost1:0 (1:0)450
Branky: Pavlík Petr; Rozhodčí: Čuřín Tomáš, Vodička Jiří, Petřík Petr; Delegát: Valeš Zdeněk; ŽK: Němeček Pavel, Kaciáň Jiří, Jirka Miroslav, Brzezina Adam - 0; ČK: Brzezina Adam - Košťál Pavel
A2A2002JihlavaKunovice1:0 (0:0)1285
Branky: Baštař Petr; Rozhodčí: Kumstát Roman, Hranický Kamil, Peřina Pavel; Delegát: Prášil Jan; ŽK: Bratršovský Daniel, Šourek Ondřej, Veselý Michal - Matůš Lukáš, Kopčil David, Mačuda Pavel, Máčala Daniel, Zapletal Libor, Josefík Jaroslav
A2A2003Olomouc BXaverov1:0 (0:0)374
Branky: Vyskočil Martin; Rozhodčí: Matějek Radek, Kašný Petr, Lukes Zdeněk; Delegát: Šibal Jaroslav; ŽK: Mazouch Tomáš - Penc Jan, Šimeček Michal, Marek Lukáš, Myšák Lubomír
A2A2004OpavaProstějov3:1 (0:0)3636
Branky: Švancara Petr, Metelka František, Dos Santos Alex Jose - Janoviak Tomáš; Rozhodčí: Královec Pavel, Lhoták Luděk, Hábl Marcel; Delegát: Duda Zdeněk; ŽK: Švancara Petr - 0
A2A2005D.KounicePlzeň0:3 (0:0)950
Branky: Káník Michal 2, Zakopal Jan; Rozhodčí: Poledník Pavel, Pustka Zbyněk, Drastik Andreas; Delegát: Wolf Karel
A2A2006Sparta BVítkovice0:1 (0:0)252
Branky: Rozhon Martin; Rozhodčí: Lukes Zdeněk, Filípek Patrik, Kovařík Libor; Delegát: Stejskal Jiří; ŽK: Flachbart Jan, Mynář Radek, Svátek Jan - Derych Radim
A2A2007HFK OlomoucMl.Boleslav1:0 (0:0)490
Branky: Kaščák Marek; Rozhodčí: Hlaváč Jaromír, Pinkas Josef, Pospíšil Dušan; Delegát: Svoboda Miroslav; ŽK: Šnajdr Bohuslav, Kaščák Marek, Gába Jiří, Voral Petr - Čupr Martin, Gruber Jan
A2A2008NeratoviceChomutov1:1 (1:0)210
Branky: Houštecký Zdeněk - Štyvar Peter; Rozhodčí: Handlíř Drahoslav, Wilczek Martin, Chládek Marcel; Delegát: Veltruský Jiří; ŽK: Záhorec Michal - Džuban Pavel, Doksanský Ladislav; ČK: 0 - Džuban Pavel


21.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A2101KunoviceOpava0:0 (0:0)625
Rozhodčí: Kafka Jiří, Lukes Zdeněk, Pospíšil Dušan; Delegát: Gric Václav; ŽK: Matůš Lukáš, Máčala Daniel - Kutty Daniel
A2A2102MostJihlava2:1 (1:0)735
Branky: Koubek František, Pilař Tomáš - Pacholík Michal; Rozhodčí: Čecháček Petr, Hojsík Petr, Slavík Petr; Delegát: Bošek Zdeněk
A2A2103ChomutovD.Kounice2:1 (0:1)426
Branky: Maděra Martin, Kostečka Jiří - Břežný Daniel; Rozhodčí: Zejda Václav, Mencl Kryštof, Košec Josef; Delegát: Topič Ivo; ŽK: Poláček Jan, Benát Petr - Gottwald Petr, Němec Libor, Holomek Patrik, Čožík Tomáš; ČK: 0 - Gottwald Petr
A2A2104Ml.BoleslavNeratovice0:0 (0:0)1240
Rozhodčí: Matějek Radek, Novák Libor, Drastik Andreas; Delegát: Dofek Ladislav; ŽK: Vizingr Adrian, Pokorný Petr, Matějovský Marek - Vrábel Jaroslav, Trousil Jan, Záhorec Michal, Houštecký Zdeněk
A2A2105ProstějovSparta B1:1 (0:0)1310
Branky: Zbožínek Ivo - Homola Jiří; Rozhodčí: Marada Petr, Hranický Kamil, Kordula Antonín; Delegát: Bohuněk Karel; ŽK: Kopecký Jaroslav, Robenek Tomáš - Rada Tomáš, Zelenka Michal, Svátek Jan
A2A2106XaverovHFK Olomouc2:1 (1:1)448
Branky: Frýdek Martin, Galbavý Josef - Zdráhal Luděk; Rozhodčí: Wilczek Martin, Handlíř Drahoslav, Michl Vratislav; Delegát: Hora Jan; ŽK: Frýdek Martin - Kaščák Rastislav, Macík Milan, Zdráhal Luděk, Pavlinský Tomáš
A2A2107VítkovicePardubice2:2 (1:0)309
Branky: Freisler Tomáš, Malchárek Pavel - Brzezina Adam, Bukač Radek; Rozhodčí: Bouše Václav, Lhoták Luděk, Ludvík Radim; Delegát: Čanaklis Christos; ŽK: 0 - Slavík Martin, Adam Lukáš, Bosák Libor, Palát Marián
A2A2108PlzeňOlomouc B2:1 (1:1)1587
Branky: Barteska Milan, Zapomněl Ondřej - Ševela Michal; Rozhodčí: Bejlek Jaroslav, Kovařík Libor, Chytil Ivo; Delegát: Hartman Václav; ŽK: Colceag Sorin, Podzemský Petr, Barteska Milan, Káník Michal - Krajčovič Ivo, Rýdel Filip, Mazouch Tomáš


22.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A2201OpavaVítkovice2:0 (0:0)4071
Branky: Švancara Petr, Pospěch Zbyněk; Rozhodčí: Bejlek Jaroslav, Ondo Milan, Možíš Dušan; Delegát: Spišiak Pavel; ŽK: Harazim Pavel, Sena Jefthon - 0
A2A2202JihlavaProstějov1:0 (0:0)850
Branky: Kaplan Tomáš; Rozhodčí: Kafka Jiří, Pinkas Josef, Míka Ladislav; Delegát: Čičmanec Ladislav; ŽK: Kotrys David - Opravil Zdeněk, Janoviak Tomáš, Kopecký Jaroslav, Svozil Jaroslav
A2A2203MostXaverov3:0 (1:0)956
Branky: Pilař Tomáš, Salák Michal, Hamouz Josef; Rozhodčí: Královec Pavel, Zlámal Miroslav, Pospíšil Dušan; Delegát: Wolf Karel; ŽK: Zábojník Petr, Poláček Tomáš - Hendrych Miroslav, Marek Lukáš
A2A2204NeratovicePlzeň0:1 (0:1)410
Branky: Bečka Zdeněk; Rozhodčí: Polák Ivo, Pokorný Ivan, Ubias Emil; Delegát: Cyprián Otakar; ŽK: Bílek Jiří, Rygel Daniel - Bečka Zdeněk, Kousal Miloslav
A2A2205Sparta BD.Kounice1:1 (0:1)206
Branky: Pospíšil Michal - Kopunec Jiří; Rozhodčí: Damková Dagmar, Krátký Bohuslav, Goňa Vladimír; Delegát: Votík Rostislav; ŽK: Sivok Tomáš - Janíček Martin, Kouřil Jaroslav
A2A2206HFK OlomoucChomutov4:2 (1:0)325
Branky: Pinkava Lubomír, Mydlo David, Gába Jiří, Lukáč Ondra - Maděra Martin, Doksanský Ladislav; Rozhodčí: Peřina Pavel, Kordula Antonín, Handlíř Drahoslav; Delegát: Koloničný Miloš; ŽK: Lošťák Ivo - Rišian Miroslav, Džuban Pavel, Harvatovič Roman
A2A2207PardubiceKunovice2:2 (1:0)310
Branky: Pavlík Petr, Bukač Radek - Faldyna Petr, Matůš Lukáš; Rozhodčí: Marada Petr, Hranický Kamil, Chytil Ivo; Delegát: Gajdušek Stanislav; ŽK: 0 - Matůš Lukáš, Josefík Jaroslav
A2A2208Olomouc BMl.Boleslav0:1 (0:0)212
Branky: Paleček Václav; Rozhodčí: Šedivý Milan, Hojsík Petr, Košec Josef; Delegát: Prášil Jan; ŽK: Krajčovič Ivo, Čep David, Hudec Martin - Cigánek Tomáš, Miller Miroslav; ČK: 0 - Macháček Libor


23.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A2301PlzeňOpava1:1 (1:0)4852
Branky: Barteska Milan - Švancara Petr; Rozhodčí: Čuřín Tomáš, Pinkas Josef, Wencl Petr; Delegát: Pánek Vlastislav; ŽK: Jež Róbert, Limberský David, Barteska Milan - Veselý Roman
A2A2302XaverovJihlava1:0 (0:0)200
Branky: Bartoš Pavel; Rozhodčí: Bejlek Jaroslav, Filgas Jan, Peřina Pavel; Delegát: Krondl Václav; ŽK: Czölle Jozef - Kadlec Michal
A2A2303KunoviceMost1:1 (0:1)515
Branky: Lukeš Petr - Košťál Pavel; Rozhodčí: Poledník Pavel, Hruška Stanislav, Slavík Petr; Delegát: Draštík Otakar; ŽK: Kopčil David - Zábojník Petr, Salák Michal
A2A2304D.KouniceNeratovice0:0 (0:0)650
Rozhodčí: Královec Pavel, Lhoták Luděk, Chytil Ivo; Delegát: Lakomý Pavel; ŽK: Valnoha Zdeněk - Rygel Daniel; ČK: 0 - Houštecký Zdeněk
A2A2305ChomutovSparta B1:3 (0:2)496
Branky: Poláček Jan - Dort Filip, Hrabáč Igor, Jarolím Marek; Rozhodčí: Kafka Jiří, Pospíšil Dušan, Kovařík Libor; Delegát: Šibal Jaroslav; ŽK: Harvatovič Roman, Doksanský Ladislav, Filinger David - 0
A2A2306VítkoviceHFK Olomouc1:1 (1:1)358
Branky: Rozhon Martin - Mydlo David; Rozhodčí: Kumstát Roman, Hranický Kamil, Gallo Ladislav; Delegát: Duda Zdeněk; ŽK: Grigár Tomáš, Laub Jaroslav, Freisler Tomáš - Macík Milan, Pavlinský Tomáš, Spáčil Michal, Kaščák Marek
A2A2307Ml.BoleslavPardubice4:0 (3:0)1150
Branky: Sedláček Tomáš 2, Kulvajt Tomáš, Gögh David; Rozhodčí: Řehoř Petr, Handlíř Drahoslav, Wilczek Martin; Delegát: Svoboda Miroslav; ŽK: Procházka Tomáš - Šourek Radek, Bakeš Milan; ČK: 0 - Bukač Radek
A2A2308ProstějovOlomouc B2:1 (2:1)560
Branky: Janoviak Tomáš, Liška Jiří - Ševela Michal; Rozhodčí: Polák Ivo, Košec Josef, Kordula Antonín; Delegát: Gric Václav; ŽK: 0 - Krajčovič Ivo


24.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A2401OpavaXaverov4:0 (1:0)2854
Branky: Rozsypal Aleš, Kutty Daniel, Švancara Petr, Holý Zdeněk; Rozhodčí: Řehoř Petr, Míka Ladislav, Pospíšil Dušan; Delegát: Kolev Ludmil; ŽK: Švancara Petr - Czölle Jozef, Myšák Lubomír
A2A2402JihlavaVítkovice0:1 (0:0)680
Branky: Derych Radim; Rozhodčí: Jiřík Jiří, Hranický Kamil, Kordula Antonín; Delegát: Votík Rostislav; ŽK: Vorel Michal, Pacholík Michal, Večeřa Karel - Derych Radim, Kaloč Miroslav; ČK: Vorel Michal - 0
A2A2403MostPlzeň0:0 (0:0)2646
Rozhodčí: Bouše Václav, Petřík Petr, Košec Josef; Delegát: Pouček Josef; ŽK: 0 - Zakopal Jan, Fořt Pavel; ČK: 0 - Fořt Pavel
A2A2404KunoviceProstějov0:0 (0:0)345
Rozhodčí: Královec Pavel, Mencl Kryštof, Kovařík Libor; Delegát: Koloničný Miloš; ŽK: Mačuda Pavel, Bíly Rudolf, Velecký Pavel - Zbožínek Ivo, Opravil Zdeněk
A2A2405Sparta BMl.Boleslav2:0 (0:0)240
Branky: Mynář Radek, Holenda Jan; Rozhodčí: Poledník Pavel, Filgas Jan, Drastik Andreas; Delegát: Prášil Jan; ŽK: Dort Filip - Čupr Martin
A2A2406HFK OlomoucNeratovice0:0 (0:0)375
Rozhodčí: Slavík Petr, Goňa Vladimír, Chytil Ivo; Delegát: Veltruský Jiří; ŽK: 0 - Winter Václav
A2A2407PardubiceD.Kounice3:2 (2:0)351
Branky: Jirka Miroslav, Šourek Radek, Pavlík Petr - Kopunec Jiří, Kore Gökmen; Rozhodčí: Kumstát Roman, Ondo Milan, Chládek Marcel; Delegát: Berbr Roman; ŽK: Pavlík Petr - 0
A2A2408Olomouc BChomutov4:1 (1:0)267
Branky: Vyskočil Martin 2, Macháček David, Hudec Martin - Štyvar Peter; Rozhodčí: Marada Petr, Peřina Pavel, Hábl Marcel; Delegát: Stejskal Jiří; ŽK: Mazouch Tomáš, Hudec Martin, Švrčina Radek - Filinger David; ČK: 0 - Poláček Jan


25.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A2501Ml.BoleslavOpava0:2 (0:2)1652
Branky: Pospěch Zbyněk 2; Rozhodčí: Polák Ivo, Bouše Václav, Spišiak Pavel; Delegát: Čičmanec Ladislav; ŽK: Paleček Václav, Paleček Václav, Hýbner Michal - Vašek Petr, Sena Jefthon
A2A2502PlzeňJihlava1:0 (1:0)2360
Branky: Káník Michal; Rozhodčí: Kafka Jiří, Mencl Kryštof, Kovařík Libor; Delegát: Bošek Zdeněk; ŽK: 0 - Vladyka Petr
A2A2503ProstějovMost2:0 (0:0)581
Branky: Houšt Zdeněk, Navrátil Jan; Rozhodčí: Bejlek Jaroslav, Wilczek Martin, Slavík Petr; Delegát: Kolev Ludmil; ŽK: Krása Radovan, Houšt Zdeněk, Navrátil Jan - Košťál Pavel, Škoda Jaroslav
A2A2504XaverovKunovice3:5 (1:1)278
Branky: Frýdek Martin, Šafr Milan, Galbavý Josef - Faldyna Petr 2, Mačuda Pavel, Matůš Lukáš, Lukeš Petr; Rozhodčí: Čuřín Tomáš, Petřík Petr, Michl Vratislav; Delegát: Pouček Josef; ŽK: Ložek Jaroslav, Šindelář Radek, Majer Aleš - Mačuda Pavel
A2A2505NeratoviceSparta B1:0 (0:0)415
Branky: Bílek Jiří; Rozhodčí: Adam Jiří, Pinkas Josef, Košec Josef; Delegát: Draštík Otakar; ŽK: 0 - Krulich Miroslav
A2A2506D.KouniceHFK Olomouc4:3 (3:0)360
Branky: Kopunec Jiří 2, Kore Gökmen, Kaňa Peter - Lošťák Ivo, Pinkava Lubomír, Mydlo David; Rozhodčí: Jiřík Jiří, Kordula Antonín, Peřina Pavel; Delegát: Valeš Zdeněk; ŽK: Dudáš Marian, Kore Gökmen, Gottwald Petr - Kaščák Marek
A2A2507ChomutovPardubice3:1 (3:0)362
Branky: Budka Václav, Strouhal Petr, Doksanský Ladislav - Bosák Libor; Rozhodčí: Královec Pavel, Lhoták Luděk, Damková Dagmar; Delegát: Nitsche Jaroslav; ŽK: Štyvar Peter, Džuban Pavel, Rišian Miroslav, Filinger David, Doksanský Ladislav - Vrzal Milan, Mejzlík Jakub
A2A2508VítkoviceOlomouc B1:0 (1:0)208
Branky: Kaspřík Daniel; Rozhodčí: Zejda Václav, Pokorný Ivan, Ludvík Radim; Delegát: Šibal Jaroslav; ŽK: Pilař Radek - Hudec Martin


26.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A2601XaverovProstějov1:1 (1:1)298
Branky: Frýdek Martin - Navrátil Jan; Rozhodčí: Jiřík Jiří, Hojsík Petr, Wencl Petr; Delegát: Berbr Roman; ŽK: 0 - Janoviak Tomáš
A2A2602KunovicePlzeň1:1 (1:1)527
Branky: Máčala Daniel - Smíšek Petr; Rozhodčí: Wilczek Martin, Drastik Andreas, Slavík Petr; Delegát: Šrom Zdeněk; ŽK: Kopčil David, Faldyna Petr - Jež Róbert
A2A2603MostVítkovice1:0 (0:0)576
Branky: Škoda Jaroslav; Rozhodčí: Kumstát Roman, Kovařík Libor, Peřina Pavel; Delegát: Spišiak Pavel; ŽK: Zábojník Petr, Hamouz Josef, Procházka Jan - Vojáček Aleš, Kloupar Marek, Černý Miroslav
A2A2604JihlavaMl.Boleslav0:2 (0:1)200
Branky: Paleček Václav, Sedláček Tomáš; Rozhodčí: Bouše Václav, Lhoták Luděk, Damková Dagmar; Delegát: Melichar Jaroslav; ŽK: Šourek Ondřej - Hodan Lukáš, Kulvajt Tomáš, Cigánek Tomáš
A2A2605OpavaChomutov6:0 (5:0)3524
Branky: Švancara Petr 4, Hampel Michal, Sena Jefthon; Rozhodčí: Bejlek Jaroslav, Goňa Vladimír, Filgas Jan; Delegát: Gric Václav; ŽK: Černín Lukáš, Švancara Petr, Jiříkovský Lukáš - Rišian Miroslav, Altman Luděk, Džuban Pavel, Doksanský Ladislav
A2A2606Olomouc BD.Kounice0:1 (0:0)165
Branky: Holomek Patrik; Rozhodčí: Možíš Dušan, Hranický Kamil, Chytil Ivo; Delegát: Gajdušek Stanislav; ŽK: Hubník Michal, Krajčovič Ivo - Němec Libor
A2A2607PardubiceNeratovice0:0 (0:0)170
Rozhodčí: Čecháček Petr, Handlíř Drahoslav, Pospíšil Dušan; Delegát: Duda Zdeněk
A2A2608HFK OlomoucSparta B1:1 (0:0)320
Branky: Lošťák Ivo - Abanda Etong Patrice; Rozhodčí: Marada Petr, Mencl Kryštof, Košec Josef; Delegát: Rumplík Zdeněk; ŽK: 0 - Dort Filip, Mynář Radek


27.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A2701HFK OlomoucPardubice2:1 (1:1)325
Branky: Spáčil Michal, Mydlo David - Šourek Radek; Rozhodčí: Gruber Jaroslav, Pokorný Ivan, Košec Josef; Delegát: Krula Josef; ŽK: 0 - Šourek Radek, Adam Lukáš, Pavlík Petr; ČK: Kaščák Rastislav - 0
A2A2702PlzeňProstějov3:0 (2:0)3060
Branky: Smíšek Petr, Jež Róbert, Fořt Pavel; Rozhodčí: Poledník Pavel, Pustka Zbyněk, Filgas Jan; Delegát: Kolev Ludmil
A2A2703VítkoviceXaverov4:0 (3:0)241
Branky: Rozhon Martin 2, Pilař Radek, Smetana Ondřej; Rozhodčí: Kafka Jiří, Pinkas Josef, Gallo Ladislav; Delegát: Drahoš Pavel; ŽK: Pilař Radek, Freisler Tomáš, Vojáček Aleš - 0
A2A2704Ml.BoleslavKunovice3:0 (1:0)1572
Branky: Cigánek Tomáš 2, Bednář Roman; Rozhodčí: Bejlek Jaroslav, Hranický Kamil, Damková Dagmar; Delegát: Severýn Václav; ŽK: Kulvajt Tomáš, Procházka Tomáš, Cigánek Tomáš - Lukeš Petr, Josefík Jaroslav
A2A2705ChomutovMost1:1 (0:1)531
Branky: Štyvar Peter - Škoda Jaroslav; Rozhodčí: Čecháček Petr, Handlíř Drahoslav, Kordula Antonín; Delegát: Wolf Karel; ŽK: Džuban Pavel, Maděra Martin, Benát Petr - Polomský Libor, Poláček Tomáš
A2A2706D.KouniceJihlava0:2 (0:2)500
Branky: Baštař Petr, Večeřa Karel; Rozhodčí: Slavík Petr, Goňa Vladimír, Ondo Milan; Delegát: Čičmanec Ladislav; ŽK: Břežný Daniel, Kore Gökmen - Baštař Petr
A2A2707NeratoviceOpava0:0 (0:0)410
Rozhodčí: Jiřík Jiří, Holub Vítězslav, Chytil Ivo; Delegát: Noháč Miloslav; ŽK: Trousil Jan - 0
A2A2708Sparta BOlomouc B0:0 (0:0)325
Rozhodčí: Peřina Pavel, Krátký Bohuslav, Chládek Marcel; Delegát: Maurer Miroslav


28.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A2801JihlavaNeratovice1:1 (0:1)490
Branky: Malínek Jiří - Mucha Marek; Rozhodčí: Bejlek Jaroslav, Talpa Ladislav, Filgas Jan; Delegát: Bošek Zdeněk; ŽK: Kotrys David, Kadlec Michal - Trousil Jan, Buldra Tomáš
A2A2802OpavaD.Kounice0:0 (0:0)3659
Rozhodčí: Damková Dagmar, Zlámal Miroslav, Ondo Milan; Delegát: Ulrich Jiří; ŽK: Pospěch Zbyněk - Břežný Daniel, Němec Libor, Holomek Patrik
A2A2803KunoviceChomutov1:0 (1:0)357
Branky: Kopčil David; Rozhodčí: Jiřík Jiří, Lukes Zdeněk, Wilczek Martin; Delegát: Prášil Jan; ŽK: Velecký Pavel, Josefík Jaroslav - Pěnička Martin, Džuban Pavel, Filinger David
A2A2804MostMl.Boleslav1:1 (0:0)715
Branky: Procházka Jan - Cigánek Tomáš; Rozhodčí: Čuřín Tomáš, Pinkas Josef, Košec Josef; Delegát: Hartman Václav; ŽK: Hamouz Josef, Pilař Tomáš, Langer Lubomír, Škoda Jaroslav, Koubek František, Salák Michal - Čupr Martin, Bednář Roman
A2A2805ProstějovVítkovice2:1 (0:0)862
Branky: Zbožínek Ivo, Janoviak Tomáš - Smetana Ondřej; Rozhodčí: Liba Miroslav, Pokorný Ivan, Hojsík Petr; Delegát: Svoboda Miroslav; ŽK: Houšt Zdeněk - Dohnal Jindřich, Kloupar Marek
A2A2806XaverovPlzeň2:3 (1:2)264
Branky: Karnay Dalibor, Myšák Lubomír - Smíšek Petr, Kousal Miloslav, Fořt Pavel; Rozhodčí: Polák Ivo, Filípek Patrik, Michl Vratislav; Delegát: Valeš Zdeněk; ŽK: Czölle Jozef, Czölle Jozef, Šafr Milan, Šafr Milan - Podzemský Petr, Podzemský Petr, Kousal Miloslav; ČK: Hendrych Miroslav, Hendrych Miroslav - Podzemský Petr, Podzemský Petr
A2A2807Olomouc BHFK Olomouc4:1 (3:0)511
Branky: Mazouch Tomáš 2, Kobylík Petr - vlastní, Pinkava Lubomír; Rozhodčí: Marada Petr, Pospíšil Dušan, Mencl Kryštof; Delegát: Gric Václav; ŽK: Rýdel Filip - Štěpanovský Zdeněk, Pinkava Lubomír
A2A2808PardubiceSparta B1:0 (0:0)305
Branky: Pavlík Petr; Rozhodčí: Ludvík Radim, Handlíř Drahoslav, Drastik Andreas; Delegát: Dofek Ladislav; ŽK: 0 - Pergl Pavel


29.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A2901PardubiceOpava2:4 (0:2)300
Branky: Brzezina Adam, Kocourek Michal - Švancara Petr 3, Metelka František; Rozhodčí: Příhoda Radek, Pospíšil Dušan, Lhoták Luděk; Delegát: Cyprián Otakar; ŽK: Pavlík Petr - Metelka František
A2A2902ChomutovJihlava0:2 (0:1)419
Branky: Bartoš Pavel, Veselý Michal; Rozhodčí: Hlaváč Jaromír, Pustka Zbyněk, Wilczek Martin; Delegát: Drahoš Pavel; ŽK: Strouhal Petr - 0
A2A2903HFK OlomoucMost1:0 (0:0)310
Branky: Spáčil Michal; Rozhodčí: Zejda Václav, Kovařík Libor, Chytil Ivo; Delegát: Berbr Roman; ŽK: Gába Jiří, Spáčil Michal, Lukáč Ondra - Kreuz Lukáš
A2A2904VítkoviceKunovice1:0 (0:0)120
Branky: Dohnal Jindřich; Rozhodčí: Polák Ivo, Mencl Kryštof, Hábl Marcel; Delegát: Krula Josef
A2A2905Sparta BXaverov0:0 (0:0)258
Rozhodčí: Jiřík Jiří, Hojsík Petr, Wencl Petr; Delegát: Čanaklis Christos; ŽK: Loučka Luboš - Czölle Jozef
A2A2906D.KouniceProstějov0:4 (0:3)200
Branky: Lukšík Martin 2, Zbožínek Ivo, Boušek Milan; Rozhodčí: Řehoř Petr, Petřík Petr, Míka Ladislav; Delegát: Dofek Ladislav; ŽK: Gottwald Petr - 0
A2A2907Ml.BoleslavPlzeň5:2 (2:2)2153
Branky: Bednář Roman 2, Cigánek Tomáš, Kroupa Karel, Gögh David - Smíšek Petr, Kousal Miloslav; Rozhodčí: Liba Miroslav, Hranický Kamil, Goňa Vladimír; Delegát: Nitsche Jaroslav; ŽK: Hodan Lukáš, Šmerda Jaromír - Zakopal Jan, Švejnoha Martin, Smíšek Petr; ČK: 0 - Jež Róbert
A2A2908NeratoviceOlomouc B3:0 (1:0)280
Branky: Fingerhut Tomáš, Mucha Marek, Buldra Tomáš; Rozhodčí: Matějek Radek, Hruška Stanislav, Kordula Antonín; Delegát: Severýn Václav; ŽK: 0 - Krajčovič Ivo


30.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A3001OpavaSparta B3:1 (2:0)4736
Branky: Baránek Jan, Švancara Petr, Pospěch Zbyněk - Jun Tomáš; Rozhodčí: Matějek Radek, Pustka Zbyněk, Filgas Jan; Delegát: Dofek Ladislav; ŽK: 0 - Mynář Radek, Rada Tomáš
A2A3002JihlavaHFK Olomouc2:2 (0:1)380
Branky: Baštař Petr, Kaplan Tomáš - Spáčil Michal, Gába Jiří; Rozhodčí: Závodný Radim, Kašný Petr, Wilczek Martin; Delegát: Pouček Josef; ŽK: Juračka Roman - Kořínek Aleš, Mydlo David
A2A3003MostD.Kounice1:1 (0:1)252
Branky: Koubek František - Farbák Marian; Rozhodčí: Kovařík Libor, Zlámal Miroslav, Lhoták Luděk; Delegát: Valeš Zdeněk; ŽK: Endl Marek, Procházka Jan, Vašák Michal, Jedinák Jiří - Němec Libor, Kore Gökmen, Kouřil Jaroslav
A2A3004KunoviceNeratovice2:0 (1:0)327
Branky: Faldyna Petr, Lukeš Petr; Rozhodčí: Bouše Václav, Míka Ladislav, Pinkas Josef; Delegát: Hora Jan
A2A3005XaverovMl.Boleslav2:0 (0:0)322
Branky: Šindelář Radek, Bartoš Pavel; Rozhodčí: Dvořáček Josef, Vodička Jiří, Hábl Marcel; Delegát: Pánek Vlastislav; ŽK: Bartoš Pavel, Galbavý Josef - Hýbner Michal, Procházka Tomáš, Kroupa Karel
A2A3006ProstějovChomutov3:0 (1:0)2350
Branky: Zbožínek Ivo 2, Janoviak Tomáš; Rozhodčí: Šedivý Milan, Filípek Patrik, Lukes Zdeněk; Delegát: Ulrich Jiří; ŽK: Lukšík Martin - Benát Petr; ČK: 0 - Poláček Jan
A2A3007PlzeňVítkovice1:1 (0:0)862
Branky: Barteska Milan - Kloupar Marek; Rozhodčí: Gruber Jaroslav, Tulinger Miroslav, Petřík Petr; Delegát: Zvonič Josef; ŽK: Barteska Milan, Limberský David - Kaloč Miroslav
A2A3008Olomouc BPardubice2:0 (0:0)164
Branky: Krajčovič Ivo, Hubník Michal; Rozhodčí: Možíš Dušan, Goňa Vladimír, Gallo Ladislav; Delegát: Duda Zdeněk; ŽK: Černý Tomáš - Kaufman Josef, Dolejský Radek, Vrba Pavel



Tabulka    Výsledky    Střelci   Statistika


TABULKA NEJLEPŠÍCH STŘELCŮ
JménoOddílPočet
Švancara PetrOpava20
Fořt PavelPlzeň15
Smíšek PetrPlzeň13
Faldyna PetrKunovice12
Myšák LubomírXaverov10
Pospěch ZbyněkOpava9
Rozhon MartinVítkovice9
vlastní9
Frýdek MartinXaverov8
Pavlík PetrPardubice8
Bednář RomanMl.Boleslav7
Brzezina AdamPardubice7
Cesarec DanijelSparta B7
Černý MiroslavVítkovice7
Spáčil MichalHFK Olomouc7
Večeřa KarelJihlava7
Barteska MilanPlzeň6
Dos Santos Alex JoseOpava6
Dozorec JiříNeratovice6
Kaplan TomášJihlava6

Tabulka    Výsledky    Střelci   Statistika


  STATISTIKA - odehraná kola
PočetPrůměr
Branky celkem6052.5
Branky domácí3751.6
Branky hosté2301.0
Diváků2428011012


  STATISTIKA - diváci doma/venku
OddílDomaVenkuCelkem
D.Kounice95451354923094
HFK Olomouc108461271423560
Chomutov70791847025549
Jihlava151881787633064
Kunovice147601043625196
Ml.Boleslav20913874729660
Most17035941426449
Neratovice80161308321099
Olomouc B69951382720822
Opava364262531161737
Pardubice89061224721153
Plzeň325091404146550
Prostějov178161959137407
Sparta B142702234236612
Vítkovice126501630828958
Xaverov98471484524692


Bookmark this on Google Bookmark this on Facebook Bookmark this on Delicious submit to reddit Add this page to Mister Wong Top Články Jaggni to! Přidej odkaz na Bookmarky.cz Linkuj si ! pridej.cz pošli na vybrali.sme.sk



reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate