Domácí soutěže


reklama

Historie II. ligy 1995/1996


Tabulka   Výsledky    Střelci    Statistika


A2A - II. liga

  TABULKA
Rk. TýmZáp+0-SkóreBody(Prav)
1.Karviná301767 36: 1857( 12)
2.Teplice301686 41: 2356( 11)
3.Poštorná301569 50: 4451( 6)
4.Bohemians301398 47: 3148( 3)
5.Třinec3012126 46: 3348( 3)
6.Příbram3012711 42: 3243( -2)
7.Slušovice3011910 44: 3842( -3)
8.LeRK Brno309156 34: 3642( -3)
9.Chrudim3011712 40: 3840( -5)
10.F.Místek3010812 34: 3638( -7)
11.Blšany308139 28: 3137( -8)
12.Havířov307149 40: 4535(-10)
13.Ústí n.L.3071211 39: 4333(-12)
14.Pardubice307716 25: 4228(-17)
15.Turnov3051015 22: 4425(-20)
16.Benešov305718 24: 5822(-23)


  TABULKA DOMA
Rk. TýmZáp+0-SkóreBody
1.Karviná151230 24: 539
2.Teplice151041 27: 1134
3.Třinec151041 32: 1734
4.Bohemians151032 30: 1233
5.Poštorná151032 32: 1633
6.Chrudim15942 27: 931
7.Slušovice15861 29: 1230
8.F.Místek15843 20: 928
9.Příbram15753 26: 1326
10.LeRK Brno15753 19: 1826
11.Blšany15753 19: 1326
12.Ústí n.L.15573 25: 1922
13.Havířov15564 23: 1921
14.Pardubice15564 17: 1721
15.Turnov15564 12: 921
16.Benešov15546 13: 1819


  TABULKA VENKU
Rk. TýmZáp+0-SkóreBody
1.Teplice15645 14: 1222
2.Karviná15537 12: 1318
3.Poštorná15537 18: 2818
4.Příbram15528 16: 1917
5.LeRK Brno152103 15: 1816
6.Bohemians15366 17: 1915
7.Třinec15285 14: 1614
8.Havířov15285 17: 2614
9.Slušovice15339 15: 2612
10.Blšany15186 9: 1811
11.Ústí n.L.15258 14: 2411
12.F.Místek15249 14: 2710
13.Chrudim152310 13: 299
14.Pardubice152112 8: 257
15.Turnov150411 10: 354
16.Benešov150312 11: 403


  KŘÍŽOVÁ TABULKA
12345678910111213141516
1.Třinec--- 2:2 1:0 1:1 1:4 1:1 2:1 3:2 1:0 5:0 2:1 0:0 1:0 5:2 3:2 4:1
2.Blšany1:1 --- 0:1 0:0 0:0 2:1 3:0 2:0 1:5 1:1 3:1 1:0 3:1 1:1 1:0 0:1
3.Teplice0:0 3:1 --- 1:1 2:1 1:0 4:1 1:0 1:1 4:2 2:1 2:0 1:1 1:0 3:0 1:2
4.Havířov2:3 1:1 0:2 --- 0:2 4:2 4:3 1:2 0:0 0:0 1:0 1:1 5:0 1:1 2:1 1:1
5.Karviná2:1 0:0 1:0 0:0 --- 1:0 2:1 2:0 3:0 1:0 2:0 2:1 4:1 2:0 1:0 1:1
6.Benešov1:1 1:0 0:0 2:1 0:2 --- 0:1 0:2 1:3 0:3 3:1 0:1 3:2 0:0 2:1 0:0
7.Chrudim0:0 1:0 2:1 5:0 2:0 2:1 --- 0:2 3:0 0:0 0:1 2:2 3:1 1:0 5:0 1:1
8.Příbram2:1 1:0 0:0 2:2 1:1 4:0 1:2 --- 3:0 0:1 5:2 2:0 3:0 0:0 0:2 2:2
9.Poštorná1:1 3:1 1:2 5:2 1:0 8:1 2:1 3:2 --- 2:1 1:1 1:1 1:0 0:2 2:1 1:0
10.Ústí n.L.1:1 0:0 1:1 2:1 2:0 4:1 4:0 2:2 2:2 --- 1:3 2:4 1:1 1:2 1:0 1:1
11.Slušovice1:1 1:1 1:2 3:3 1:0 2:0 1:1 1:0 5:1 1:0 --- 3:1 0:0 6:1 2:0 1:1
12.Bohemians2:1 3:0 2:0 2:1 2:0 3:0 3:1 1:1 5:1 3:2 0:1 --- 0:0 4:3 0:1 0:0
13.Turnov0:3 0:1 0:1 1:1 0:1 3:0 0:0 1:0 2:0 1:1 2:0 0:0 --- 1:0 0:0 1:1
14.F.Místek1:0 1:1 1:1 1:1 0:1 2:1 1:0 0:1 0:1 2:0 2:1 2:0 4:0 --- 2:0 1:1
15.Pardubice0:0 1:1 1:3 0:1 0:0 0:0 2:1 0:1 0:2 3:2 1:1 0:0 4:2 2:1 --- 3:2
16.LeRK Brno2:0 0:0 1:0 1:2 1:0 3:3 0:0 2:1 1:2 1:1 1:1 1:6 2:1 2:1 1:0 ---


  TABULKA PODZIM
Rk. TýmZáp+0-SkóreBody
1.Teplice151023 21: 1132
2.Karviná15933 15: 730
3.Příbram15744 28: 1725
4.Třinec15591 27: 1324
5.Poštorná15735 21: 2124
6.LeRK Brno15573 18: 2222
7.Bohemians15555 23: 1820
8.Slušovice15546 27: 2419
9.Havířov15474 22: 1919
10.Chrudim15465 15: 1818
11.Blšany15456 15: 1817
12.F.Místek15528 16: 2217
13.Benešov15528 15: 2517
14.Pardubice15438 13: 1815
15.Ústí n.L.15357 17: 2614
16.Turnov15339 12: 2612


  TABULKA JARO
Rk. TýmZáp+0-SkóreBody
1.Bohemians15843 24: 1328
2.Karviná15834 21: 1127
3.Poštorná15834 29: 2327
4.Teplice15663 20: 1224
5.Třinec15735 19: 2024
6.Slušovice15654 17: 1423
7.Chrudim15717 25: 2022
8.F.Místek15564 18: 1421
9.LeRK Brno15483 16: 1420
10.Blšany15483 13: 1320
11.Ústí n.L.15474 22: 1719
12.Příbram15537 14: 1518
13.Havířov15375 18: 2616
14.Turnov15276 10: 1813
15.Pardubice15348 12: 2413
16.Benešov150510 9: 335



Tabulka   Výsledky     Střelci    Statistika


1.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A0101TřinecLeRK Brno4:1 (4:1)1650
Branky: Dohnal Jindřich, Guzik Michal, Michalík Rastislav, Matuszny Kamil - Štefka Michal; Rozhodčí: Jára Jaroslav, Poledník Pavel, Mádl Pavel; Delegát: Kijonka Miroslav; ŽK: Michalík Rastislav, Guzik Michal - Šustáček Martin, Hamsa Bedřich, Bouřa Radek
A2A0102BlšanyPardubice1:0 (0:0)900
Branky: Salač Stanislav; Rozhodčí: Bejlek Jaroslav, Horejš Bohuslav, Holub Vítězslav; Delegát: Fišer Miroslav; ŽK: Pikl Aleš, Nehoda Michal - Michalička Jaroslav, Ujec Milan, Kalousek David, Kovárník Jiří, Cibulka Vladimír
A2A0103TepliceF.Místek1:0 (1:0)2000
Branky: Mikiska Vladislav; Rozhodčí: Hanovský Stanislav, Tulinger Miroslav, Helebrant Luboš; Delegát: Maurer Vladimír; ŽK: Mikiska Vladislav, Verbíř Pavel - Rada Tomáš, Zbončák Petr, Hořava Petr, Matúš Petr, Volf Zdeněk; ČK: 0 - Hořava Petr
A2A0104HavířovTurnov5:0 (3:0)1530
Branky: Fryč Libor, Kraut Petr, Krajčovič Lubomír, Zítka Daniel, Majer Radim; Rozhodčí: Kolev Ludmil, Talpa Ladislav, Krátký Bohuslav; Delegát: Lakomý Pavel; ŽK: 0 - Svoboda Vladimír, Vokál Karel, Filip Jiří, Urbánek Jaroslav
A2A0105KarvináBohemians2:1 (2:0)3200
Branky: Gróff Robert, Bialek Petr - Dvirnik Viktor; Rozhodčí: Vozák Miroslav, Káňa Jaroslav, Šimon Ivan; Delegát: Čejka Jaromír; ŽK: Bialek Petr - Krejčík Radek, Dvirnik Viktor
A2A0106BenešovSlušovice3:1 (2:1)1100
Branky: Mičinec Tibor, Váňa Martin, Bárta Martin - Mikulík Miroslav; Rozhodčí: Sedláček Jiří, Noháč Miloslav, Šob Aleš; Delegát: Bydžovský Zdeněk; ŽK: Čermák Petr - Mikulík Miroslav, Hanko Milan, Otepka Rudolf
A2A0107ChrudimÚstí n.L.0:0 (0:0)1362
Rozhodčí: Zvonič Josef, Šenolt Milan, Havlíček Roman; Delegát: Cyprián Otakar; ŽK: Marek Miloš, Roček Martin - Müllner Jaroslav, Spěvák Antonín, Třasák Martin, Matějka Tomáš; ČK: 0 - Spěvák Antonín
A2A0108PříbramPoštorná3:0 (1:0)3000
Branky: Čabala Ivan, Pazdera Jaroslav, Vyskočil Luděk; Rozhodčí: Ruš Jiří, Severýn Václav, Neugebauer Bedřich; Delegát: Malina Svatopluk; ŽK: Krejčí Karel - Kopča Marián, Průdek Lubomír


2.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A0201LeRK BrnoPoštorná1:2 (1:1)1966
Branky: Bouřa Radek - Kulyk Milan, Holomek Patrik; Rozhodčí: Drozdy Lubomír, Ruš Jiří, Holub Vítězslav; Delegát: Vlček Jiří; ŽK: 0 - Suský Stanislav, Látal Marek
A2A0202Ústí n.L.Příbram2:2 (1:0)1573
Branky: Králík Jan, Třasák Martin - Nepivoda Miloš, Svědík Martin; Rozhodčí: Tulinger Miroslav, Neugebauer Bedřich, Noháč Miloslav; Delegát: Repka Milan; ŽK: Láska Marek, Chudý Jan, Králík Jan, Třasák Martin, Guth Petr - Mejdr Pavel, Krejčí Karel, Svědík Martin
A2A0203SlušoviceChrudim1:1 (0:1)959
Branky: Vašíček Petr - Dvořák Dušan; Rozhodčí: Poledník Pavel, Horejš Bohuslav, Havlíček Roman; Delegát: Holčák Josef; ŽK: Čapka Tomáš, Beňo Zdeněk - Roček Martin, Remeš Petr, Blüml Vladimír, Moravec Miloš
A2A0204BohemiansBenešov3:0 (1:0)3833
Branky: Dvirnik Viktor, Fousek Petr, Krejčík Radek; Rozhodčí: Severýn Václav, Helebrant Luboš, Bejlek Jaroslav; Delegát: Gric Václav; ŽK: Nikl Marek, Krejčík Stanislav, Rada Petr, Dvirnik Viktor - Novotný Petr, Váňa Martin; ČK: Rada Petr - Bárta Martin
A2A0205TurnovKarviná0:1 (0:1)650
Branky: Plachta Martin; Rozhodčí: Kruliš Ladislav, Šenolt Milan, Šob Aleš; Delegát: Aksamit Miroslav; ŽK: Houžvička Jiří, Kočí Pavel, Vokál Karel, Nosek Tomáš - Benda Marcel, Bolf René, Šulák Ladislav, Šulák Radomír, Cudrák Milan
A2A0206F.MístekHavířov1:1 (0:1)1400
Branky: Bohdal Ladislav - Skalba Vladimír; Rozhodčí: Káňa Jaroslav, Vozák Miroslav, Šimon Ivan; Delegát: Gajda Ivo; ŽK: Seidler René - Korytář Radomír, Krajčovič Lubomír, Kubeš Pavel; ČK: Kamrád Tomáš - 0
A2A0207PardubiceTeplice1:3 (0:1)450
Branky: Pařízek Jaroslav - Verbíř Pavel 2, Mikiska Vladislav; Rozhodčí: Talpa Ladislav, Jára Jaroslav, Mádl Pavel; Delegát: Kučera Vladimír; ŽK: Jůn Roman, Michalička Jaroslav, Ujec Milan, Kopecký Marek, Šmíd Michal - Kronďák Radek, Frťala Zdenko, Chytra Miroslav; ČK: Schejbal Martin - 0
A2A0208TřinecBlšany2:2 (0:1)1500
Branky: Hrdlička Václav, Guzik Michal - Diepold Jaroslav, Pikl Aleš; Rozhodčí: Vozák Miroslav, Kolev Ludmil, Zelinka Radomír; Delegát: Valůšek Josef; ŽK: Vojáček Rostislav, Vojvoda Robert, Hrdlička Václav - Pfeifer Petr, Unger Aleš, Diepold Jaroslav, Barták Luboš, Šelicha Radek, Schveiner Jiří


3.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A0301BlšanyLeRK Brno0:1 (0:1)920
Branky: Široký Roman; Rozhodčí: Helebrant Luboš, Sedláček Jiří, Hanovský Stanislav; Delegát: Tománek Jaromír; ŽK: Unger Aleš, Jurenka Roman - Šustáček Martin, Juračka Roman, Hamsa Bedřich
A2A0302TepliceTřinec0:0 (0:0)3000
Rozhodčí: Zvonič Josef, Severýn Václav, Kruliš Ladislav; Delegát: Kučera Vladimír; ŽK: 0 - Vojáček Rostislav, Kula Karel, Havlíček Karel; ČK: 0 - Vojvoda Robert
A2A0303HavířovPardubice2:1 (0:0)1050
Branky: Fryč Libor, Němec Petr - Kovárník Jiří; Rozhodčí: Holub Vítězslav, Kolev Ludmil, Bejlek Jaroslav; Delegát: Valůšek Josef; ŽK: Kubeš Pavel - Švestka Viktor, Kalousek David
A2A0304KarvináF.Místek2:0 (1:0)4728
Branky: Bolf René 2; Rozhodčí: Zelinka Radomír, Káňa Jaroslav, Krátký Bohuslav; Delegát: Moravanský Pavel; ŽK: Štěpaník Kamil, Kaloč Miroslav - Rada Tomáš, Nociar Jiří, Seidler René
A2A0305BenešovTurnov3:2 (1:0)1250
Branky: Mičinec Tibor, Čermák Petr, Váňa Martin - Ryšavý Vlastimil 2; Rozhodčí: Havlíček Roman, Jára Jaroslav, Helebrant Luboš; Delegát: Gajda Ivo; ŽK: Samuel Alexandr, Čermák Petr - Kočí Pavel, Paták Miroslav, Vokál Karel
A2A0306ChrudimBohemians2:2 (1:1)3123
Branky: Dobruský Roman, Dvořák Dušan - Šindelář David, Fousek Petr; Rozhodčí: Neugebauer Bedřich, Ruš Jiří, Vozák Miroslav; Delegát: Repka Milan; ŽK: Dvořák Dušan, Veniger Pavel - Tymich Jiří, Krejčík Stanislav, Fousek Petr, Kamenický Jaroslav
A2A0307PříbramSlušovice5:2 (3:1)5000
Branky: Vyskočil Luděk 2, Grunt Petr 2, Svědík Martin - Hodúl Slavomír, Janda Tomáš; Rozhodčí: Noháč Miloslav, Drozdy Lubomír, Šob Aleš; Delegát: Wolf Karel; ŽK: Mašek Jaroslav - Kolečkář Jan, Hošťálek Marek, Otepka Rudolf; ČK: 0 - Hošťálek Marek
A2A0308PoštornáÚstí n.L.2:1 (1:0)4250
Branky: Kulyk Karel, Holomek Patrik - Mihola Kamil; Rozhodčí: Horejš Bohuslav, Mádl Pavel, Poledník Pavel; Delegát: Papřok Zdeněk; ŽK: Petrovský Anton - Chudý Jan, Krivjančin Jozef, Strnadel Petr, Třasák Martin, Novák František; ČK: 0 - Strnadel Petr


4.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A0401LeRK BrnoÚstí n.L.1:1 (1:1)1874
Branky: Šustáček Martin - Strnadel Petr; Rozhodčí: Severýn Václav, Vozák Miroslav, Šob Aleš; Delegát: Moravanský Pavel; ŽK: Svoboda Pavel, Bouřa Radek - Mojžíš Vítězslav, Třasák Martin, Novák Michal; ČK: 0 - Matějka Tomáš
A2A0402SlušovicePoštorná5:1 (4:0)1115
Branky: Janda Tomáš 2, Hanko Milan, Čapka Tomáš, Otepka Rudolf - Holomek Patrik; Rozhodčí: Holub Vítězslav, Hanovský Stanislav, Krátký Bohuslav; Delegát: Hanák Petr; ŽK: Kolečkář Jan, Hodúl Slavomír, Otepka Rudolf, Janda Tomáš - Suský Stanislav
A2A0403BohemiansPříbram1:1 (0:1)2279
Branky: Krejčík Stanislav - Krejčí Karel; Rozhodčí: Sedláček Jiří, Kolev Ludmil, Talpa Ladislav; Delegát: Schneider Miroslav; ŽK: Tymich Jiří, Krejčík Stanislav, Krejčík Radek - Svědík Martin, Vyskočil Luděk
A2A0404TurnovChrudim0:0 (0:0)590
Rozhodčí: Mádl Pavel, Helebrant Luboš, Šenolt Milan; Delegát: Hošek Václav; ŽK: Houžvička Jiří, Paták Miroslav - Moravec Miloš, Kyral Roman, Horváth Valdemar; ČK: Houžvička Jiří - Dvořák Dušan
A2A0405F.MístekBenešov2:1 (0:1)772
Branky: Kamrád Tomáš, Bohdal Ladislav - Mičinec Tibor; Rozhodčí: Bejlek Jaroslav, Kruliš Ladislav, Zelinka Radomír; Delegát: Nevrlý Luděk; ŽK: Hadaščok Pavel - Kotora Petr, Čermák Petr
A2A0406PardubiceKarviná0:0 (0:0)300
Rozhodčí: Santarius Gustav, Drozdy Lubomír, Havlíček Roman; Delegát: Gric Václav; ŽK: Švestka Viktor, Studený David - Šulák Radomír, Cudrák Milan
A2A0407TřinecHavířov1:1 (1:0)1950
Branky: Balon Daniel - Skalba Vladimír; Rozhodčí: Jára Jaroslav, Horejš Bohuslav, Šimon Ivan; Delegát: Vlček Jiří; ŽK: Kula Karel, Havlíček Karel, Kaizar Roman - Skalba Vladimír, Korytář Radomír, Chvěja Radim, Laub Jaroslav
A2A0408BlšanyTeplice0:1 (0:1)1800
Branky: Verbíř Pavel; Rozhodčí: Ruš Jiří, Zvonič Josef, Poledník Pavel; Delegát: Aksamit Miroslav; ŽK: Jindra Aleš, Pfeifer Petr, Šelicha Radek, Jurenka Roman, Nehoda Michal, Ludvík Jiří - Kronďák Radek, Divecký Radek; ČK: Pikl Aleš - Divecký Radek


5.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A0501TepliceLeRK Brno1:2 (0:2)2014
Branky: Pejša Jan - Štefka Michal, Zbožínek Pavel; Rozhodčí: Káňa Jaroslav, Helebrant Luboš, Horejš Bohuslav; Delegát: Cyprián Otakar; ŽK: Kopas Lubomír - Hamřík Tomáš, Forgáč Milan
A2A0502HavířovBlšany1:1 (0:1)1050
Branky: Mahút Ivan - Pikl Aleš; Rozhodčí: Kruliš Ladislav, Holub Vítězslav, Bejlek Jaroslav; Delegát: Holčák Josef; ŽK: Kudrna Marcel, Korytář Radomír, Majer Radim, Fryč Libor - Barták Luboš, Ludvík Jiří, Diepold Jaroslav, Maděra Martin, Nehoda Michal; ČK: 0 - Maděra Martin
A2A0503KarvináTřinec2:1 (0:1)6124
Branky: Plachta Martin, Štěpaník Kamil - Činčala Václav; Rozhodčí: Neugebauer Bedřich, Noháč Miloslav, Hanovský Stanislav; Delegát: Gajda Ivo; ŽK: Štěpaník Kamil, Cudrák Milan, Kaloč Miroslav - Drobisz Petr, Vojáček Rostislav, Kula Karel, Hrdlička Václav; ČK: 0 - Kula Karel
A2A0504BenešovPardubice2:1 (1:0)1140
Branky: Mičinec Tibor, Váňa Martin - Studený David; Rozhodčí: Krátký Bohuslav, Poledník Pavel, Vozák Miroslav; Delegát: Vladyka Josef; ŽK: Novotný Petr, Myslivec Jaroslav - Švestka Viktor, Kalousek David, Kovárník Jiří, Pařízek Jaroslav, Cibulka Vladimír
A2A0505ChrudimF.Místek1:0 (0:0)1155
Branky: Šnajdr Bohuslav; Rozhodčí: Šenolt Milan, Kolev Ludmil, Ruš Jiří; Delegát: Bydžovský Zdeněk; ŽK: Moravec Miloš, Blüml Vladimír - Hadaščok Pavel, Kamrád Tomáš, Volf Zdeněk
A2A0506PříbramTurnov3:0 (1:0)5000
Branky: Vyskočil Luděk, Pučelík Roman, Svědík Martin; Rozhodčí: Šob Aleš, Santarius Gustav, Holub Vítězslav; Delegát: Musial Jan; ŽK: Mácha Marcel - Hauzr Zbyněk, Kavan Vladislav, Kočí Pavel, Nosek Tomáš, Kurej Jaroslav
A2A0507PoštornáBohemians1:1 (1:1)5846
Branky: Kulyk Karel - Fousek Petr; Rozhodčí: Jára Jaroslav, Šimon Ivan, Drozdy Lubomír; Delegát: Valůšek Josef; ŽK: Kulyk Milan, Pohl Zbyněk - Tymich Jiří, Obermajer Miroslav, Rada Petr, Šindelář David
A2A0508Ústí n.L.Slušovice1:3 (0:0)1736
Branky: Králík Jan - Čapka Tomáš, Dyčka Vilém, Otepka Rudolf; Rozhodčí: Helebrant Luboš, Sedláček Jiří, Havlíček Roman; Delegát: Aksamit Miroslav; ŽK: Chudý Jan, Spěvák Antonín, Králík Jan - Polášek Jaroslav, Kolečkář Jan, Otepka Rudolf


6.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A0601LeRK BrnoSlušovice1:1 (0:1)1803
Branky: Hamsa Bedřich - Čapka Tomáš; Rozhodčí: Mádl Pavel, Hanovský Stanislav, Weisser Luděk; Delegát: Papřok Zdeněk; ŽK: Zdráhal Luděk, Forgáč Milan - Mikulík Miroslav, Kolečkář Jan, Hodúl Slavomír, Hošťálek Marek, Dyčka Vilém
A2A0602BohemiansÚstí n.L.3:2 (2:1)3035
Branky: Fousek Petr 2, Kuchař Tomáš - Řízek Marián, Novák František; Rozhodčí: Svatonský Zdeněk, Bejlek Jaroslav, Káňa Jaroslav; Delegát: Nitsche Jaroslav; ŽK: Tymich Jiří, Krejčík Radek, Kuchař Tomáš, Fousek Petr - Spěvák Antonín, Králík Jan, Novák Michal, Novák Jiří
A2A0603TurnovPoštorná2:0 (1:0)510
Branky: Nosek Tomáš, Vokál Karel; Rozhodčí: Talpa Ladislav, Havlíček Roman, Kruliš Ladislav; Delegát: Schneider Miroslav; ŽK: Dozorec Jiří, Svoboda Vladimír, Filip Jiří - Suský Stanislav, Kulyk Milan; ČK: Filip Jiří - 0
A2A0604F.MístekPříbram0:1 (0:1)1030
Branky: Mašek Jaroslav; Rozhodčí: Šimon Ivan, Drozdy Lubomír, Krátký Bohuslav; Delegát: Wolf Karel; ŽK: Hruška Roman, Seidler René - Pučelík Roman, Mašek Jaroslav, Grunt Petr
A2A0605PardubiceChrudim2:1 (2:0)1305
Branky: Kalousek David - Roček Martin, Pokorný Petr; Rozhodčí: Ruš Jiří, Helebrant Luboš, Cach Přemysl; Delegát: Maurer Vladimír; ŽK: Pospíšil Jiří, Studený David, Šmíd Michal - Pokorný Petr, Roček Martin
A2A0606TřinecBenešov1:1 (0:1)1120
Branky: Činčala Václav - Mičinec Tibor; Rozhodčí: Horejš Bohuslav, Kolev Ludmil, Tulinger Miroslav; Delegát: Gajda Ivo; ŽK: Cieslar Zdeněk, Havlíček Karel, Balon Daniel - Myslivec Jaroslav, Kotora Petr, Bárta Martin; ČK: 0 - Myslivec Jaroslav
A2A0607BlšanyKarviná0:0 (0:0)1300
Rozhodčí: Zvonič Josef, Holub Vítězslav, Neugebauer Bedřich; Delegát: Hanák Petr; ŽK: Maděra Martin - Bolf René, Kučák Vladimír
A2A0608TepliceHavířov1:1 (1:1)1300
Branky: Verbíř Pavel - Laub Jaroslav; Rozhodčí: Sedláček Jiří, Jára Jaroslav, Fryš Milan; Delegát: Klimáček Lubomír; ŽK: Přibyl Milan, Chytra Miroslav, Divecký Radek - Kudrna Marcel, Krajčovič Lubomír


7.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A0701HavířovLeRK Brno1:1 (1:0)1052
Branky: Laub Jaroslav - Hamsa Bedřich; Rozhodčí: Havlíček Roman, Holub Vítězslav, Neugebauer Bedřich; Delegát: Prousek František; ŽK: Korytář Radomír, Němec Petr, Mahút Ivan, Krajčovič Lubomír - Zbožínek Pavel, Šustáček Martin, Svoboda Pavel, Bouřa Radek
A2A0702KarvináTeplice1:0 (1:0)6114
Branky: Benda Marcel; Rozhodčí: Helebrant Luboš, Talpa Ladislav, Šimon Ivan; Delegát: Lakomý Pavel; ŽK: Benda Marcel, Plachta Martin, Šulák Ladislav - Fasner Pavel, Kopas Lubomír
A2A0703BenešovBlšany1:0 (0:0)1140
Branky: Mičinec Tibor; Rozhodčí: Santarius Gustav, Severýn Václav, Mádl Pavel; Delegát: Fausek Jaromír; ŽK: Novotný Petr, Čermák Petr, Jindra Josef, Mičinec Tibor, Váňa Martin - Schveiner Jiří, Šídlo Karel, Šelicha Radek
A2A0704ChrudimTřinec0:0 (0:0)1015
Rozhodčí: Poledník Pavel, Bejlek Jaroslav, Žilka Miloslav; Delegát: Wolf Karel; ŽK: Kopecký Ivan, Veniger Pavel - Drobisz Petr, Kula Karel, Balon Daniel, Guzik Michal, Kaizar Roman, Cieslar Zdeněk; ČK: 0 - Kaizar Roman
A2A0705PříbramPardubice0:2 (0:1)5300
Branky: Rydval Petr, Vencl Ondřej; Rozhodčí: Zelinka Radomír, Sedláček Jiří, Horejš Bohuslav; Delegát: Hošek Václav; ŽK: Pučelík Roman, Mašek Jaroslav, Svědík Martin, Pazdera Jaroslav - Jůn Roman, Švestka Viktor, Pospíšil Jiří; ČK: Pučelík Roman - 0
A2A0706PoštornáF.Místek0:2 (0:1)3420
Branky: Volf Zdeněk, Maniatis Fotis; Rozhodčí: Tulinger Miroslav, Šob Aleš, Mokrý Pavel; Delegát: Nevrlý Luděk; ŽK: Kopča Marián, Kulyk Milan - Rada Tomáš, Hadaščok Pavel
A2A0707Ústí n.L.Turnov1:1 (1:1)1425
Branky: Řízek Marián - Dozorec Jiří; Rozhodčí: Kolev Ludmil, Jára Jaroslav, Ruš Jiří; Delegát: Fišer Miroslav; ŽK: Chudý Jan, Müllner Jaroslav, Mojžíš Vítězslav - 0
A2A0708SlušoviceBohemians3:1 (2:0)2215
Branky: Hanko Milan, Holík Milan, Janda Tomáš, Otepka Rudolf; Rozhodčí: Šenolt Milan, Káňa Jaroslav, Krátký Bohuslav; Delegát: Kijonka Miroslav; ŽK: Mikulík Miroslav, Novák Robert, Vašíček Petr, Hošťálek Marek - Krejčík Stanislav, Fousek Petr, Dvirnik Viktor, Kuchař Tomáš, Šindelář David


8.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A0801LeRK BrnoBohemians1:6 (0:4)2338
Branky: Hamsa Bedřich - Vlček Stanislav 2, Rada Petr, Jaremčuk Ivan, Sadílek Vladimír, Fousek Petr; Rozhodčí: Horejš Bohuslav, Šimon Ivan, Ruš Jiří; Delegát: Lakomý Pavel; ŽK: Šustáček Martin, Svoboda Pavel - Tymich Jiří
A2A0802TurnovSlušovice2:0 (0:0)650
Branky: Nosek Tomáš, Ryšavý Vlastimil; Rozhodčí: Svatonský Zdeněk, Šimon Ivan, Bejlek Jaroslav; Delegát: Görner Jindřich; ŽK: Kavan Vladislav, Kočí Pavel, Paták Miroslav - Hanko Milan, Čapka Tomáš, Hodúl Slavomír, Vašíček Petr
A2A0803F.MístekÚstí n.L.2:0 (0:0)900
Branky: Kamrád Tomáš, Nociar Jiří; Rozhodčí: Holub Vítězslav, Šenolt Milan, Mádl Pavel; Delegát: Gric Václav; ŽK: Hadaščok Pavel - Třasák Martin, Müllner Jaroslav, Vohák Evžen, Novák Jiří
A2A0804PardubicePoštorná0:2 (0:0)505
Branky: Kulyk Karel 2; Rozhodčí: Vozák Miroslav, Jára Jaroslav, Santarius Gustav; Delegát: Nitsche Jaroslav; ŽK: Jůn Roman, Michalička Jaroslav, Pospíšil Jiří, Šmíd Michal - Suský Stanislav, Holomek Patrik; ČK: 0 - Suský Stanislav
A2A0805TřinecPříbram3:2 (1:1)250
Branky: Guzik Michal, Činčala Václav, Sionko Radek - Mejdr Pavel, Vyskočil Luděk; Rozhodčí: Drozdy Lubomír, Noháč Miloslav, Severýn Václav; Delegát: Čejka Jaromír; ŽK: Vojáček Rostislav, Havlíček Karel - Pučelík Roman, Mácha Marcel, Vyskočil Luděk, Čavoš Petr, Pihávek Ivan
A2A0806BlšanyChrudim3:0 (1:0)1400
Branky: Jurenka Roman, Hogen Roman, Pikl Aleš; Rozhodčí: Krátký Bohuslav, Káňa Jaroslav, Sedláček Jiří; Delegát: Svoboda Miroslav; ŽK: Jindra Aleš, Pikl Aleš - Roček Martin, Veniger Pavel
A2A0807TepliceBenešov1:0 (0:0)2000
Branky: Frťala Zdenko; Rozhodčí: Hanovský Stanislav, Neugebauer Bedřich, Sedláček Jiří; Delegát: Prousek František; ŽK: Just Josef, Chytra Miroslav - Novotný Petr, Samuel Alexandr, Myslivec Jaroslav, Kotora Petr, Bárta Martin, Váňa Martin, Braný Martin; ČK: Chytra Miroslav - Váňa Martin
A2A0808HavířovKarviná0:2 (0:0)2187
Branky: Cudrák Milan, Myšinský Marek; Rozhodčí: Zvonič Josef, Kolev Ludmil, Tulinger Miroslav; Delegát: Nevrlý Luděk; ŽK: Skalba Vladimír, Kraut Petr, Němec Petr, Návrat Tomáš - Václavík Michal, Plachta Martin, Bolf René


9.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A0901KarvináLeRK Brno1:1 (1:0)6145
Branky: Benda Marcel - Bouřa Radek; Rozhodčí: Šimon Ivan, Sedláček Jiří, Šenolt Milan; Delegát: Papřok Zdeněk; ŽK: Benda Marcel, Bialek Petr, Šulák Ladislav, Cudrák Milan - Hamřík Tomáš, Zdráhal Luděk, Forgáč Milan, Svoboda Pavel
A2A0902BenešovHavířov2:1 (0:0)1110
Branky: Mičinec Tibor, Váňa Martin - Němec Petr; Rozhodčí: Neugebauer Bedřich, Vozák Miroslav, Zelinka Radomír; Delegát: Maurer Vladimír; ŽK: Čermák Petr - Skalba Vladimír, Kubeš Pavel
A2A0903ChrudimTeplice2:1 (1:0)950
Branky: Horváth Valdemar 2 - Chytra Miroslav; Rozhodčí: Noháč Miloslav, Zvonič Josef, Svatonský Zdeněk; Delegát: Malina Svatopluk; ŽK: Marek Miloš, Moravec Miloš, Blüml Vladimír, Horváth Valdemar, Dobruský Roman - Kronďák Radek, Frťala Zdenko, Habanec Svatopluk, Divecký Radek, Sedláček Pavel
A2A0904PříbramBlšany1:0 (0:0)5000
Branky: Svědík Martin; Rozhodčí: Bejlek Jaroslav, Helebrant Luboš, Liba Miroslav; Delegát: Vladyka Josef; ŽK: Mejdr Pavel, Mašek Jaroslav, Čabala Ivan, Vyskočil Luděk - Unger Aleš, Pikl Aleš, Šídlo Karel
A2A0905PoštornáTřinec1:1 (0:0)3045
Branky: Holomek Patrik - Činčala Václav; Rozhodčí: Kruliš Ladislav, Krátký Bohuslav, Bičan Radek; Delegát: Moravanský Pavel; ŽK: Kopča Marián, Petrovský Anton, Holomek Patrik - Vojvoda Robert, Dohnal Jindřich, Hrdlička Václav
A2A0906Ústí n.L.Pardubice1:0 (1:0)1420
Branky: Strnadel Petr; Rozhodčí: Severýn Václav, Talpa Ladislav, Veltruský Milan; Delegát: Tománek Jaromír; ŽK: Müllner Jaroslav, Pelc Stanislav, Strnadel Petr, Novák Michal, Krivjančin Jozef - Schejbal Martin, Švestka Viktor
A2A0907SlušoviceF.Místek6:1 (3:0)985
Branky: Novák Robert 2, Janda Tomáš 2, Vašíček Petr, Mikulík Miroslav - Maniatis Fotis; Rozhodčí: Šob Aleš, Santarius Gustav, Ruš Jiří; Delegát: Vlček Jiří; ŽK: Polášek Jaroslav, Hanko Milan, Videman Petr - Bohdal Ladislav; ČK: 0 - Bohdal Ladislav
A2A0908BohemiansTurnov0:0 (0:0)3160
Rozhodčí: Káňa Jaroslav, Tulinger Miroslav, Mádl Pavel; Delegát: Repka Milan; ŽK: Rada Petr, Fousek Petr, Nikl Marek - Kavan Vladislav


10.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A1001LeRK BrnoTurnov2:1 (1:0)547
Branky: Šustáček Martin, Sova Aleš - Ryšavý Vlastimil; Rozhodčí: Jára Jaroslav, Severýn Václav, Neugebauer Bedřich; Delegát: Kučera Vladimír; ŽK: Zbožínek Pavel - Kavan Vladislav, Dvořák Bohuslav
A2A1002F.MístekBohemians2:0 (1:0)1013
Branky: Zbončák Petr, Maniatis Fotis; Rozhodčí: Horejš Bohuslav, Ruš Jiří, Kruliš Ladislav; Delegát: Prousek František; ŽK: Rada Tomáš, Stuchlík Stanislav, Hadaščok Pavel, Bohdal Ladislav - Dvirnik Viktor, Maruška Jiří
A2A1003PardubiceSlušovice1:1 (1:0)405
Branky: Šmíd Michal - Mikulík Miroslav; Rozhodčí: Kolev Ludmil, Zvonič Josef, Filípek Patrik; Delegát: Bydžovský Zdeněk; ŽK: Michalička Jaroslav, Studený David, Kovárník Jiří - Hanko Milan, Hodúl Slavomír, Videman Petr
A2A1004TřinecÚstí n.L.5:0 (2:0)800
Branky: Balon Daniel 2, Kaizar Roman, Vojvoda Robert, Sionko Libor; Rozhodčí: Mádl Pavel, Havlíček Roman, Šimon Ivan; Delegát: Hanák Petr; ŽK: 0 - Třasák Martin, Chudý Jan, Pelc Stanislav, Vohák Evžen, Řízek Marián, Vacek Zdeněk, Strnadel Petr
A2A1005BlšanyPoštorná1:5 (1:2)1000
Branky: Nehoda Michal - Kulyk Milan 2, Holomek Patrik 2, Dvořáček Ladislav; Rozhodčí: Poledník Pavel, Hanovský Stanislav, Noháč Miloslav; Delegát: Cyprián Otakar; ŽK: Jindra Aleš, Vápeník Miroslav - Kopča Marián, Dvořák Václav, Suský Stanislav, Špinar Martin
A2A1006TeplicePříbram1:0 (1:0)3000
Branky: Mejdr Pavel; Rozhodčí: Santarius Gustav, Holub Vítězslav, Šenolt Milan; Delegát: Maurer Vladimír; ŽK: Fasner Pavel - Čavoš Petr, Vyskočil Luděk
A2A1007HavířovChrudim4:3 (3:0)725
Branky: Fryč Libor 2, Kraut Petr, Němec Petr - Havel Martin 2, Kyral Roman; Rozhodčí: Drozdy Lubomír, Svatonský Zdeněk, Hábl Marcel; Delegát: Aksamit Miroslav; ŽK: Krajčovič Lubomír - Viktor Ivo, Racek Tomáš
A2A1008KarvináBenešov1:0 (1:0)6086
Branky: Bolf René; Rozhodčí: Talpa Ladislav, Bejlek Jaroslav, Zelinka Radomír; Delegát: Ozaniak Miroslav; ŽK: Gróff Robert, Kaloč Miroslav, Štěpaník Kamil - Novotný Petr, Bárta Martin, Jindra Josef, Houda Ondřej; ČK: 0 - Kotora Petr


11.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A1101BenešovLeRK Brno0:0 (0:0)800
Rozhodčí: Bejlek Jaroslav, Helebrant Luboš, Svatonský Zdeněk; Delegát: Repka Milan; ŽK: Čermák Petr, Jindra Josef, Houda Ondřej - Pařízek Martin, Spáčil Michal, Sova Aleš
A2A1102ChrudimKarviná2:0 (1:0)1135
Branky: Marek Miloš, Kyral Roman; Rozhodčí: Severýn Václav, Jára Jaroslav, Neugebauer Bedřich; Delegát: Cyprián Otakar; ŽK: Havel Martin - Šulák Radomír; ČK: 0 - Bialek Petr
A2A1103PříbramHavířov2:2 (2:1)4000
Branky: Mašek Jaroslav, Krejčí Karel - Fryč Libor, Majer Radim; Rozhodčí: Krátký Bohuslav, Horejš Bohuslav, Santarius Gustav; Delegát: Tománek Jaromír; ŽK: Mejdr Pavel, Svědík Martin - Kraut Petr
A2A1104PoštornáTeplice1:2 (1:1)3340
Branky: Průdek Lubomír - Divecký Radek 2; Rozhodčí: Ruš Jiří, Drozdy Lubomír, Prokopenko Josef; Delegát: Vlček Jiří; ŽK: Suský Stanislav, Kulyk Milan, Špinar Martin, Holomek Patrik - Chytra Miroslav
A2A1105Ústí n.L.Blšany0:0 (0:0)1320
Rozhodčí: Sedláček Jiří, Kolev Ludmil, Šenolt Milan; Delegát: Svoboda Miroslav; ŽK: 0 - Šídlo Karel, Nehoda Michal
A2A1106SlušoviceTřinec1:1 (0:1)926
Branky: Zbranek Milan - Guzik Michal; Rozhodčí: Tulinger Miroslav, Holub Vítěslav, Zelinka Radomír; Delegát: Lakomý Pavel; ŽK: Holík Milan - Kula Karel, Cieslar Zdeněk
A2A1107BohemiansPardubice0:1 (0:0)1849
Branky: Kovárník Jiří; Rozhodčí: Puček Lubomír, Šob Aleš, Havlíček Roman; Delegát: Maurer Vladimír; ŽK: Kamenický Jaroslav, Rada Petr, Krejčík Radek - Studený David, Kopecký Marek
A2A1108TurnovF.Místek1:0 (0:0)680
Branky: Ryšavý Vlastimil; Rozhodčí: Hanovský Stanislav, Zvonič Josef, Linhart Petr; Delegát: Hanák Petr; ŽK: Paták Miroslav, Talpa Hynek, Svoboda Vladimír, Nosek Tomáš, Kurej Jaroslav - Hořava Petr, Stuchlík Stanislav, Bohdal Ladislav, Kamrád Tomáš


12.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A1201LeRK BrnoF.Místek2:1 (1:0)703
Branky: Šustáček Martin, Sova Aleš - Bohdal Ladislav; Rozhodčí: Šob Aleš, Tulinger Miroslav, Poledník Pavel; Delegát: Kijonka Miroslav; ŽK: Spáčil Michal, Zbožínek Pavel - Rada Tomáš, Kamrád Tomáš, Stuchlík Stanislav, Hadaščok Pavel; ČK: 0 - Maniatis Fotis
A2A1202PardubiceTurnov4:2 (3:2)401
Branky: Kovárník Jiří, Michalička Jaroslav, Pařízek Jaroslav, Šmíd Michal - Nosek Tomáš 2; Rozhodčí: Šenolt Milan, Jára Jaroslav, Sedláček Jiří; Delegát: Klimáček Lubomír; ŽK: Ujec Milan, Kalousek David, Kovárník Jiří, Povýšil Radim, Šmíd Michal - Hauzr Zbyněk, Kavan Vladislav, Houžvička Jiří, Kurej Jaroslav; ČK: 0 - Nosek Tomáš, Kurej Jaroslav
A2A1203TřinecBohemians0:0 (0:0)845
Rozhodčí: Helebrant Luboš, Bejlek Jaroslav, Hanovský Stanislav; Delegát: Šrom Zdeněk; ŽK: 0 - Vlček Stanislav, Sadílek Vladimír, Fousek Petr
A2A1204BlšanySlušovice3:1 (2:0)650
Branky: Maděra Martin 2, Pikl Aleš - Mikulík Miroslav; Rozhodčí: Kruliš Ladislav, Horejš Bohuslav, Talpa Ladislav; Delegát: Nitsche Jaroslav; ŽK: Šídlo Karel, Vinš Josef - Mikulík Miroslav, Hanko Milan, Čapka Tomáš, Hodúl Slavomír, Novák Robert
A2A1205TepliceÚstí n.L.4:2 (2:2)4500
Branky: Hamsa Bedřich, Rollinger Zdeněk, Verbíř Pavel, Sedláček Pavel - Hrdlička Václav, Mojžíš Vítězslav; Rozhodčí: Puček Lubomír, Svatonský Zdeněk, Zvonič Josef; Delegát: Vladyka Josef; ŽK: Mikiska Vladislav - Müllner Jaroslav, Spěvák Antonín, Řízek Marián
A2A1206HavířovPoštorná0:0 (0:0)728
Rozhodčí: Havlíček Roman, Holub Vítězslav, Vozák Miroslav; Delegát: Gric Václav; ŽK: Chvěja Radim, Fryč Libor - Průdek Lubomír, Pohl Zbyněk, Špinar Martin
A2A1207KarvináPříbram2:0 (1:0)6850
Branky: Cudrák Milan, Kaloč Miroslav; Rozhodčí: Zelinka Radomír, Kolev Ludmil, Santarius Gustav; Delegát: Prousek František; ŽK: Benda Marcel, Šulák Ladislav - Mašek Jaroslav, Mácha Marcel, Žák Robert; ČK: 0 - Mácha Marcel
A2A1208BenešovChrudim0:1 (0:0)620
Branky: Šnajdr Bohuslav; Rozhodčí: Šimon Ivan, Káňa Jaroslav, Krátký Bohuslav; Delegát: Görner Jindřich; ŽK: Samuel Alexandr, Kotora Petr, Bárta Martin - Bárta Tomáš, Obermajer Miroslav, Kyral Roman, Šnajdr Bohuslav; ČK: Mičinec Tibor - 0


13.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A1301ChrudimLeRK Brno1:1 (0:0)712
Branky: Kyral Roman - Sova Aleš; Rozhodčí: Zvonič Josef, Bejlek Jaroslav, Hanovský Stanislav; Delegát: Moravanský Pavel; ŽK: Šnajdr Bohuslav, Obermajer Miroslav, Kyral Roman - Pařízek Martin, Čtvrtníček Miroslav, Forgáč Milan, Šustáček Martin, Sova Aleš
A2A1302PříbramBenešov4:0 (3:0)3800
Branky: Vyskočil Luděk 2, Mašek Jaroslav, Janů Tomáš; Rozhodčí: Mádl Pavel, Noháč Miloslav, Havlíček Roman; Delegát: Schneider Miroslav; ŽK: Mácha Marcel, Knoflíček Ivo - Novotný Petr, Myslivec Jaroslav, Houda Ondřej
A2A1303PoštornáKarviná1:0 (1:0)2065
Branky: Špinar Martin; Rozhodčí: Svatonský Zdeněk, Krátký Bohuslav, Kolev Ludmil; Delegát: Wolf Karel; ŽK: 0 - Šulák Radomír
A2A1304Ústí n.L.Havířov2:1 (0:1)395
Branky: Hrdlička Václav, Strnadel Petr - Krajčovič Lubomír; Rozhodčí: Vozák Miroslav, Santarius Gustav, Helebrant Luboš; Delegát: Hošek Václav; ŽK: Třasák Martin, Mojžíš Vítězslav, Králík Jan - Majer Radim; ČK: 0 - Fryč Libor
A2A1305SlušoviceTeplice1:2 (0:1)812
Branky: Ulman Martin - Chytra Miroslav, Verbíř Pavel; Rozhodčí: Neugebauer Bedřich, Puček Lubomír, Jára Jaroslav; Delegát: Papřok Zdeněk; ŽK: Ulman Martin, Hanko Milan, Novotný Jaroslav - Mikiska Vladislav, Pejša Jan, Just Josef, Habanec Svatopluk
A2A1306BohemiansBlšany3:0 (1:0)1625
Branky: Fousek Petr 2, Vlček Stanislav; Rozhodčí: Severýn Václav, Kruliš Ladislav, Sedláček Jiří; Delegát: Musial Jan; ŽK: Vlček Stanislav, Kamenický Jaroslav, Čavoš Petr, Rada Petr - Pfeifer Petr, Pikl Aleš, Diepold Jaroslav, Jurenka Roman, Vinš Josef
A2A1307TurnovTřinec0:3 (0:2)305
Branky: Kaizar Roman 2, Vojáček Rostislav; Rozhodčí: Holub Vítězslav, Šob Aleš, Linhart Petr; Delegát: Fausek Jaromír; ŽK: Talpa Hynek - Vojáček Rostislav, Cieslar Zdeněk, Kaizar Roman; ČK: Talpa Hynek - 0
A2A1308F.MístekPardubice2:0 (2:0)500
Branky: Hadaščok Pavel, Seidler René; Rozhodčí: Drozdy Lubomír, Šimon Ivan, Ruš Jiří; Delegát: Holčák Josef; ŽK: Nociar Jiří, Hruška Roman - Pospíšil Jiří, Povýšil Radim


14.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A1401LeRK BrnoPardubice1:0 (1:0)485
Branky: Zbožínek Pavel; Rozhodčí: Noháč Miloslav, Zvonič Josef, Kondziolka Karel; Delegát: Tománek Jaromír; ŽK: Zbožínek Pavel, Charvát Pavel - Michalička Jaroslav, Povýšil Radim, Rydval Petr, Šmíd Michal, Možíš Daniel
A2A1402TřinecF.Místek5:2 (1:1)600
Branky: Kaizar Roman, Balon Daniel, Dohnal Jindřich, Michalík Rastislav, Sionko Radek - Hruška Roman, Zbončák Petr; Rozhodčí: Kolev Ludmil, Puček Lubomír, Holub Vítězslav; Delegát: Ozaniak Miroslav; ŽK: Šráček Jan, Kaizar Roman - Rada Tomáš, Zbončák Petr
A2A1403BlšanyTurnov3:1 (0:0)750
Branky: Vinš Josef, Pfeifer Petr, Gedeon Patrik - Ryšavý Vlastimil; Rozhodčí: Hanovský Stanislav, Helebrant Luboš, Topič Ivo; Delegát: Repka Milan; ŽK: Diepold Jaroslav, Jurenka Roman, Vinš Josef - Kočí Pavel, Kurej Jaroslav
A2A1404TepliceBohemians2:0 (1:0)5000
Branky: Frťala Zdenko 2; Rozhodčí: Talpa Ladislav, Bejlek Jaroslav, Drozdy Lubomír; Delegát: Görner Jindřich; ŽK: Rollinger Zdeněk, Just Josef, Verbíř Pavel - Tymich Jiří, Kamenický Jaroslav, Vlček Stanislav, Sadílek Vladimír, Dvirnik Viktor, Kuchař Tomáš; ČK: 0 - Kamenický Jaroslav
A2A1405HavířovSlušovice1:0 (1:0)653
Branky: Mahút Ivan; Rozhodčí: Šob Aleš, Neugebauer Bedřich, Kruliš Ladislav; Delegát: Fišer Miroslav; ŽK: Zima Tomáš, Mahút Ivan, Krajčovič Lubomír - Čapka Tomáš, Litoš Marcel, Otepka Rudolf, Švec Ladislav, Videman Petr, Beňo Zdeněk; ČK: 0 - Litoš Marcel
A2A1406KarvináÚstí n.L.1:0 (1:0)5342
Branky: Bolf René; Rozhodčí: Jára Jaroslav, Horejš Bohuslav, Káňa Jaroslav; Delegát: Nevrlý Luděk; ŽK: Benda Marcel, Mintál Juraj, Kaloč Miroslav - Třasák Martin, Chudý Jan, Hrdlička Václav
A2A1407BenešovPoštorná1:3 (0:1)426
Branky: Kotora Petr - Dvořák Václav, Strya Milan, Špinar Martin; Rozhodčí: Santarius Gustav, Puček Lubomír, Poledník Pavel; Delegát: Musial Jan; ŽK: Novotný Petr, Skiba Václav - Kopča Marián, Holomek Patrik; ČK: Novotný Petr - Strya Milan
A2A1408ChrudimPříbram0:2 (0:1)953
Branky: Vyskočil Luděk 2; Rozhodčí: Tulinger Miroslav, Svatonský Zdeněk, Krátký Bohuslav; Delegát: Čejka Jaromír; ŽK: Šnajdr Bohuslav, Obermajer Miroslav - Krejčí Karel, Knoflíček Ivo


15.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A1501PříbramLeRK Brno2:2 (1:2)2500
Branky: Vyskočil Luděk, Grunt Petr - Charvát Pavel, Sova Aleš; Rozhodčí: Zvonič Josef, Ruš Jiří, Filípek Patrik; Delegát: Maurer Vladimír; ŽK: Krejčí Karel, Knoflíček Ivo, Lieskovský Stanislav - Čtvrtníček Miroslav; ČK: 0 - Hložánek Martin, Forgáč Milan
A2A1502PoštornáChrudim2:1 (0:0)3115
Branky: Kulyk Milan, Pohl Zbyněk - Dobruský Roman; Rozhodčí: Šenolt Milan, Kruliš Ladislav, Bičan Radek; Delegát: Gajda Ivo; ŽK: Tichý Petr, Strya Milan - Pokorný Petr, Kyral Roman, Kopecký Ivan, Lavička Vítězslav, Dvořák Dušan
A2A1503Ústí n.L.Benešov4:1 (1:1)375
Branky: Strnadel Petr 3, Králík Jan - Štajner Jiří; Rozhodčí: Káňa Jaroslav, Kolev Ludmil, Poledník Pavel; Delegát: Bydžovský Zdeněk; ŽK: Vohák Evžen - Samuel Alexandr, Myslivec Jaroslav, Čermák Petr, Jindra Josef, Váňa Martin
A2A1504SlušoviceKarviná1:0 (1:0)785
Branky: Hanko Milan; Rozhodčí: Santarius Gustav, Talpa Ladislav, Vozák Miroslav; Delegát: Fišer Miroslav; ŽK: Videman Petr - Plachta Martin, Mintál Juraj, Javorek Petr, Šulák Ladislav; ČK: 0 - Javorek Petr, Šulák Ladislav
A2A1505BohemiansHavířov2:1 (0:0)1508
Branky: Rada Petr 2 - Zima Tomáš; Rozhodčí: Noháč Miloslav, Helebrant Luboš, Neugebauer Bedřich; Delegát: Nevrlý Luděk; ŽK: Nikl Marek, Rada Petr, Vlček Stanislav, Sadílek Vladimír, Dvirnik Viktor - Majer Radim, Chvěja Radim, Laub Jaroslav
A2A1506TurnovTeplice0:1 (0:0)400
Branky: Just Josef; Rozhodčí: Šimon Ivan, Tulinger Miroslav, Sedláček Jiří; Delegát: Musial Jan; ŽK: Kavan Vladislav, Houžvička Jiří, Kočí Pavel, Mencl Jaroslav - Fasner Pavel, Habanec Svatopluk, Hamsa Bedřich
A2A1507F.MístekBlšany1:1 (1:0)500
Branky: Kamrád Tomáš - Pikl Aleš; Rozhodčí: Šob Aleš, Helebrant Luboš, Bejlek Jaroslav; Delegát: Tománek Jaromír; ŽK: Rada Tomáš, Stuchlík Stanislav, Hadaščok Pavel - Pikl Aleš, Vinš Josef
A2A1508PardubiceTřinec0:0 (0:0)305
Rozhodčí: Krátký Bohuslav, Puček Lubomír, Severýn Václav; Delegát: Vlček Jiří; ŽK: Švestka Viktor - Kula Karel; ČK: 0 - Michalík Rastislav


16.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A1601LeRK BrnoTřinec2:0 (1:0)740
Branky: Tuma Vítězslav 2; Rozhodčí: Káňa Jaroslav, Holub Vítězslav, Weiser Luděk; Delegát: Vlček Jiří; ŽK: Zbožínek Pavel, Štefka Michal - Vojvoda Robert, Balon Daniel, Veselý Roman
A2A1602PardubiceBlšany1:1 (1:1)371
Branky: Bednář Aleš - Hogen Roman; Rozhodčí: Zvonič Josef, Hanovský Stanislav, Noháč Miloslav; Delegát: Čejka Jaromír; ŽK: Zamastil David - Barták Luboš, Pfeifer Petr, Štěpánek Miroslav, Šídlo Karel, Diepold Jaroslav
A2A1603F.MístekTeplice1:1 (0:0)1200
Branky: Sourada David - Liška Marek; Rozhodčí: Berbr Roman, Severýn Václav, Neugebauer Bedřich; Delegát: Gajda Ivo; ŽK: 0 - Chytra Miroslav
A2A1604TurnovHavířov1:1 (0:1)1250
Branky: Vokál Karel - Kubeš Pavel; Rozhodčí: Horejš Bohuslav, Kruliš Ladislav, Filípek Patrik; Delegát: Malina Svatopluk; ŽK: Tymich Jiří, Houžvička Jiří - Korytář Radomír, Zima Tomáš
A2A1605BohemiansKarviná2:0 (0:0)2806
Branky: Novák Jiří, Fukal Milan; Rozhodčí: Bejlek Jaroslav, Helebrant Luboš, Kolev Ludmil; Delegát: Schneider Miroslav; ŽK: Fukal Milan - 0
A2A1606SlušoviceBenešov2:0 (2:0)650
Branky: Holík Milan, Vítek Vladimír; Rozhodčí: Legierský Bohuslav, Krátký Bohuslav, Šimon Ivan; Delegát: Prousek František; ŽK: Vítek Vladimír, Červenka Petr - Šilhavý Michal, Myslivec Jaroslav, Dobš Karel, Pejša Petr
A2A1607Ústí n.L.Chrudim4:0 (4:0)1370
Branky: Hrdlička Václav 3, Matějka Tomáš; Rozhodčí: Havlíček Roman, Sedláček Jiří, Šob Aleš; Delegát: Tománek Jaroslav; ŽK: Vrtiška Martin, Mojžíš Vítězslav, Hrdlička Václav - Smák František, Kalousek David, Blüml Vladimír, Roček Martin
A2A1608PoštornáPříbram3:2 (1:1)3610
Branky: Holomek Patrik 2, Kostelník Jozef - Vyskočil Luděk 2; Rozhodčí: Poledník Pavel, Svatonský Zdeněk, Santarius Gustav; Delegát: Nevrlý Luděk; ŽK: Dvořák Václav, , Kulyk Milan, Kostelník Jozef, Holomek Patrik - Hoftych Pavel, Vyskočil Luděk, Kočí Boris; ČK: 0 - Vyskočil Luděk


17.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A1701PoštornáLeRK Brno1:0 (1:0)3815
Branky: Kulyk Milan; Rozhodčí: Vozák Miroslav, Svatonský Zdeněk, Polák Ivo; Delegát: Holčák Josef; ŽK: Dvořák Václav, Holomek Patrik, Doležal Karel - Zbožínek Pavel, Svoboda Pavel
A2A1702PříbramÚstí n.L.0:1 (0:0)2000
Branky: Řízek Marián; Rozhodčí: Helebrant Luboš, Šenolt Milan, Šob Aleš; Delegát: Maurer Vladimír; ŽK: Lieskovský Stanislav, Žák Robert - Chudý Jan, Hruška Vladimír, Vrtiška Martin, Spěvák Antonín
A2A1703ChrudimSlušovice0:1 (0:0)650
Branky: Brabec Petr; Rozhodčí: Holub Vítězslav, Zvonič Josef, Fryš Milan; Delegát: Cyprian Otakar; ŽK: Kalousek David, Kyral Roman - Dyčka Vilém, Vítek Vladimír, Gottwald Michal
A2A1704BenešovBohemians0:1 (0:0)650
Branky: Marek Miloš; Rozhodčí: Puček Lubomír, Santarius Gustav, Prokopenko Josef; Delegát: Nitsche Jaroslav; ŽK: Jindra Josef - Fukal Milan, Krejčík Radek
A2A1705KarvináTurnov4:1 (2:0)650
Branky: Šulák Radomír, Martinek Tomáš, Štěpaník Kamil, Kovář Přemysl - Sládeček David; Rozhodčí: Kolev Ludmil, Krátký Bohuslav, Káňa Jaroslav; Delegát: Moravanský Pavel; ŽK: Šulák Ladislav - Gábor Richard, Šindelář David
A2A1706HavířovF.Místek1:1 (1:0)620
Branky: Kubeš Pavel - Sourada David; Rozhodčí: Šimon Ivan, Kruliš Ladislav, Mokrý Pavel; Delegát: Kijonka Miroslav; ŽK: Kubeš Pavel, Kotrys David - Nociar Jiří, Hupka Petr; ČK: Miklas Milan - 0
A2A1707TeplicePardubice3:0 (1:0)2700
Branky: Habanec Svatopluk, Verbíř Pavel, Divecký Radek; Rozhodčí: Sedláček Jiří, Hořejš Bohuslav, Havlíček Roman; Delegát: Svoboda Miroslav; ŽK: Chytra Miroslav - Zamastil David, Pospíšil Jiří, Jirka Miroslav; ČK: 0 - Pospíšil Jiří
A2A1708BlšanyTřinec1:1 (1:0)600
Branky: Kincl Marek - Pastorek René; Rozhodčí: Hanovský Stanislav, Tulinger Miroslav, Neugebauer Bedřich; Delegát: Kučera Vladimír; ŽK: Šídlo Karel, Diepold Jaroslav, Jindra Aleš - Vojáček Rostislav, Guzik Michal, Chýlek Radomír, Cieslar Zdeněk


18.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A1801LeRK BrnoBlšany0:0 (0:0)741
Rozhodčí: Legierský Bohuslav, Šob Aleš, Poledník Pavel; Delegát: Moravanský Pavel; ŽK: Čtvrtníček Miroslav, Šustáček Martin - Štěpánek Miroslav, Jirásek Jindřich
A2A1802TřinecTeplice1:0 (0:0)2435
Branky: Matuszny Kamil; Rozhodčí: Šenolt Milan, Holub Vítězslav, Šimon Ivan; Delegát: Šrom Zdeněk; ŽK: Vojvoda Robert, Kula Karel, Chýlek Radomír - Just Josef, Fasner Pavel, Divecký Radek; ČK: 0 - Kronďák Radek, Just Josef
A2A1803PardubiceHavířov0:1 (0:0)525
Branky: Němec Petr; Rozhodčí: Neugebauer Bedřich, Berbr Roman, Polák Ivo; Delegát: Maurer Vladimír; ŽK: Ujec Milan, Švestka Viktor, Jirka Miroslav, Zoubek David - Freisler Tomáš, Kotrys David
A2A1804F.MístekKarviná0:1 (0:1)1515
Branky: Kaloč Miroslav; Rozhodčí: Krátký Bohuslav, Káňa Jaroslav, Hábl Marcel; Delegát: Čejka Jaroslav; ŽK: Konečný Roman, Stuchlík Stanislav, Matúš Petr - Javorek Petr
A2A1805TurnovBenešov3:0 (2:0)1251
Branky: Dvořák Bohuslav, Vokál Karel, Dozorec Jiří; Rozhodčí: Ruš Jiří, Bejlek Jaroslav, Filípek Patrik; Delegát: Fišer Miroslav; ŽK: Gábor Richard, Čermák Karel, Kočí Pavel - Borovec Pavel
A2A1806BohemiansChrudim3:1 (1:0)2520
Branky: Novák Jiří, Fousek Petr, Kuchař Tomáš - Kyral Roman; Rozhodčí: Svatonský Zdeněk, Noháč Miloslav, Severýn Václav; Delegát: Kučera Vladimír; ŽK: Veltruský Jaroslav, Kuchař Tomáš, Nikl Marek - Obermajer Miroslav, Kyral Roman, Jirásko Petr, Haspra Jan, Riedl Radomír; ČK: 0 - Kubánek Pavel
A2A1807SlušovicePříbram1:0 (0:0)758
Branky: Zbranek Milan; Rozhodčí: Santarius Gustav, Zvonič Josef, Tulinger Miroslav; Delegát: Gajda Ivo; ŽK: Vítek Vladimír, Gottwald Michal, Zbranek Milan - Pučelík Roman
A2A1808Ústí n.L.Poštorná2:2 (1:0)3236
Branky: Řízek Marián, Chudý Jan - Kulyk Milan, Holomek Patrik; Rozhodčí: Kruliš Ladislav, Horejš Bohuslav, Havlíček Roman; Delegát: Malina Svatopluk; ŽK: Hruška Vladimír, Vrtiška Martin, Čermák Petr, Hrdlička Václav - Mikuš Marek


19.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A1901Ústí n.L.LeRK Brno1:1 (0:0)2736
Branky: Čermák Petr - Hrotek Richard; Rozhodčí: Filípek Patrik, Berbr Roman, Sedláček Jiří; Delegát: Maurer Vladimír; ŽK: Vrtiška Martin, Spěvák Antonín - Strnadel Petr; ČK: 0 - Tuma Vítězslav
A2A1902PoštornáSlušovice1:1 (0:1)4130
Branky: Mikuš Marek - Ulman Martin; Rozhodčí: Šob Aleš, Šenolt Milan, Mokrý Pavel; Delegát: Gric Václav; ŽK: Kopča Marián, Dvořák Václav, Myslík František, Kulyk Milan, Strya Milan - Dyčka Vilém, Vítek Vladimír, Zbranek Milan, Ulman Martin
A2A1903PříbramBohemians2:0 (0:0)3800
Branky: Knoflíček Ivo, Svědík Martin; Rozhodčí: Helebrant Luboš, Zvonič Josef, Kolev Ludmil; Delegát: Görner Jindřich; ŽK: Pihávek Ivan - Margolius Richard, Veltruský Jaroslav, Krištůfek Petr, Fousek Petr; ČK: 0 - Krištůfek Petr
A2A1904ChrudimTurnov3:1 (0:0)680
Branky: Horváth Valdemar, Haspra Jan - Puhák Lubomír; Rozhodčí: Tulinger Miroslav, Prokopenko Josef, Mádl Pavel; Delegát: Bydžovský Zdeněk; ŽK: Cihlář Zdeněk, Obermajer Miroslav - Tymich Jiří, Čermák Karel, Šindelář David, Čavoš Petr, Vápeník Miroslav
A2A1905BenešovF.Místek0:0 (0:0)756
Rozhodčí: Noháč Miloslav, Svatonský Zdeněk, Káňa Jaroslav; Delegát: Hošek Václav; ŽK: Kaplan Daniel, Veniger Pavel - Rada Tomáš; ČK: Myslivec Jaroslav - 0
A2A1906KarvináPardubice1:0 (0:0)1780
Branky: Kaloč Miroslav; Rozhodčí: Šimon Ivan, Santarius Gustav, Vozák Miroslav; Delegát: Nepřítomen; ŽK: Bialek Petr, Gróff Robert - David Oldřich
A2A1907HavířovTřinec2:3 (1:1)755
Branky: Majer Radim, Kotrys David - Chýlek Radomír, Dohnal Jindřich, Veselý Roman; Rozhodčí: Severýn Václav, Neugebauer Bedřich, Polák Ivo; Delegát: Hanák Petr; ŽK: Kraut Petr, Kotrys David - Kula Karel, Pastorek René, Dohnal Jindřich
A2A1908TepliceBlšany3:1 (2:1)5350
Branky: Verbíř Pavel 2, Mikiska Vladislav - Hogen Roman; Rozhodčí: Krondl Václav, Draštík Otakar, Brabec Milan; Delegát: Tománek Jaromír; ŽK: Just Josef, Sedláček Pavel - Diepold Jaroslav, Hogen Roman, Šídlo Karel; ČK: Just Josef - Diepold Jaroslav


20.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A2001LeRK BrnoTeplice1:0 (0:0)1856
Branky: Baláž Libor; Rozhodčí: Hanovský Stanislav, Filípek Patrik, Prokopenko Josef; Delegát: Ozaniak Miroslav; ŽK: Štefka Michal, Zbožínek Pavel, Spáčil Michal, Svoboda Pavel - Fasner Pavel, Divecký Radek
A2A2002BlšanyHavířov0:0 (0:0)450
Rozhodčí: Sedláček Jiří, Šenolt Jiří, Tulinger Miroslav; Delegát: Fišer Miroslav; ŽK: Kuchař Martin, Maděra Martin - Kubeš Pavel, Majer Radim
A2A2003TřinecKarviná1:4 (0:0)3150
Branky: Havlíček Karel, Kaluža Aleš - Bialek Petr, Šulák Radomír, Ryšavý Vlastimil; Rozhodčí: Puček Lubomír, Vozák Miroslav, Káňa Jaroslav; Delegát: Klimáček Lubomír; ŽK: Guzik Michal, Pastorek René - Plachta Martin, Šulák Ladislav
A2A2004PardubiceBenešov0:0 (0:0)250
Branky: Zoubek David, Povýšil Radim, Bednář Aleš, Kopecký Marek - Pejša Petr; Rozhodčí: Polák Ivo, Santarius Gustav, Šob Aleš; Delegát: Moravanský Pavel; ŽK: Jirka Miroslav, Bednář Aleš - Jadamus Libor, Kilián Jaroslav, Borovec Pavel
A2A2005F.MístekChrudim1:0 (0:0)1000
Branky: Hruška Roman; Rozhodčí: Prášil Jan, Mádl Pavel, Bičan Radek; Delegát: Nevrlý Luděk; ŽK: Kamrád Tomáš, Ondráček Michal, Seidler René - Smák František, Kyral Roman
A2A2006TurnovPříbram1:0 (0:0)972
Branky: Vokál Karel; Rozhodčí: Zvonič Josef, Kruliš Josef, Neugebauer Bedřich; Delegát: Nitsche Jaroslav; ŽK: Kočí Pavel - Mašek Jaroslav, Čabala Ivan
A2A2007BohemiansPoštorná5:1 (2:1)2350
Branky: Kuchař Tomáš 2, Margolius Richard, Novák Jiří, Fousek Petr - Holomek Patrik; Rozhodčí: Ruš Jiří, Severýn Václav, Vaněček Václav; Delegát: Lakomý Pavel; ŽK: Fukal Milan, Nikl Marek, Rydval Petr, Kuchař Tomáš, Veltruský Jaroslav - Stromšík Karel, Doležal Karel, Mikuš Marek, Suský Stanislav; ČK: Fukal Milan - Doležal Karel, Strya Milan
A2A2008SlušoviceÚstí n.L.1:0 (0:0)674
Branky: Hošťálek Marek; Rozhodčí: Berbr Roman, Havlíček Roman, Horejš Zdeněk; Delegát: Šrom; ŽK: Červenka Petr, Březík Miroslav - Chudý Jan, Mojžíš Vítězslav; ČK: 0 - Třasák Martin


21.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A2101SlušoviceLeRK Brno1:1 (0:0)685
Branky: Beňo Zdeněk - Charvát Pavel; Rozhodčí: Prokopenko Josef, Šob Aleš, Tulinger Miroslav; Delegát: Wolf Karel; ŽK: Gottwald Michal - Hamřík Tomáš, Nečas Jan
A2A2102Ústí n.L.Bohemians2:4 (1:1)3620
Branky: Hrdlička Václav, Řízek Marián - Fousek Petr 2, Novák Jiří, Kuchař Tomáš; Rozhodčí: Poledník Pavel, Svatonský Zdeněk, Kolev Ludmil; Delegát: Kučera Vladimír; ŽK: Čermák Petr - Fousek Petr, Novák Jiří; ČK: 0 - Cimbál Radek
A2A2103PoštornáTurnov1:0 (0:0)2730
Branky: Mikuš Marek; Rozhodčí: Helebrant Luboš, Sedláček Jiří, Bičan Radek; Delegát: Papřok Zdeněk; ŽK: Strya Milan - Čavoš Petr, Vápeník Miroslav
A2A2104PříbramF.Místek0:0 (0:0)2183
Rozhodčí: Havlíček Roman, Šenolt Milan, Bouše Václav; Delegát: Bydžovský Zdeněk; ŽK: Krejčí Karel, Čabala Ivan, Mácha Marcel, Svědík Martin - Stuchlík Stanislav, Seidler René, Macíček Pavel; ČK: 0 - Seidler René
A2A2105ChrudimPardubice5:0 (4:0)2150
Branky: Dobruský Roman 2, Jirásko Petr, Haspra Jan, Cihlář Zdeněk; Rozhodčí: Mádl Pavel, Berbr Roman, Holub Vítězslav; Delegát: Hanák Petr; ŽK: Cihlář Zdeněk, Obermajer Miroslav - Talpa Hynek, Kovárník Jiří, Bednář Aleš, Zoubek David
A2A2106BenešovTřinec1:1 (0:1)450
Branky: Houda Ondřej - Kaizar Roman; Rozhodčí: Vozák Miroslav, Santarius Gustav, Káňa Jaroslav; Delegát: Maurer Vladimír; ŽK: Kilián Jaroslav, Veniger Pavel - Balon Daniel, Chýlek Radomír, Kaizar Roman
A2A2107KarvináBlšany0:0 (0:0)3659
Rozhodčí: Kruliš Ladislav, Hanovský Stanislav, Noháč Miloslav; Delegát: Prousek František; ŽK: Martinek Tomáš, Štěpaník Kamil, Kaloč Miroslav - Pfeifer Petr, Jindra Aleš, Pixa Bohuslav
A2A2108HavířovTeplice0:2 (0:1)552
Branky: Přibyl Milan, Rollinger Zdeněk; Rozhodčí: Horejš Bohuslav, Zvonič Josef, Filípek Patrik; Delegát: Gric Václav; ŽK: Skalba Vladimír, Mahút Ivan, Kubeš Pavel - Mikiska Vladislav, Rollinger Zdeněk, Verbíř Pavel, Divecký Radek; ČK: 0 - Liška Marek


22.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A2201LeRK BrnoHavířov1:2 (0:1)358
Branky: Hrotek Richard - Sionko Radek, Kotrys David; Rozhodčí: Holub Vítězslav, Bejlek Jaroslav, Ruš Jiří; Delegát: Lakomý Pavel; ŽK: Hrotek Richard, Charvát Pavel - Freisler Tomáš, Korytář Radomír, Sochora Karel
A2A2202TepliceKarviná2:1 (2:0)8000
Branky: Verbíř Pavel, Divecký Radek - Kulinski Marcel; Rozhodčí: Puček Lubomír, Zvonič Josef, Svatonský Zdeněk; Delegát: Bydžovský Zdeněk; ŽK: Frťala Zdenko - Plachta Martin, Kaloč Miroslav, Šulák Radomír; ČK: 0 - Plachta Martin
A2A2203BlšanyBenešov2:1 (2:1)500
Branky: Hogen Roman 2 - Pejša Petr; Rozhodčí: Tulinger Miroslav, Hanovský Stanislav, Severýn Václav; Delegát: Svoboda Miroslav; ŽK: Jirásek Jindřich, Hogen Roman - Dobš Karel, Myslivec Jaroslav, Jindra Josef; ČK: 0 - Borovec Pavel
A2A2204TřinecChrudim2:1 (1:1)452
Branky: Kaizar Roman, Chýlek Radomír - Jirásko Petr; Rozhodčí: Šimon Ivan, Santarius Gustav, Kondziolka Karel; Delegát: Valůšek Josef; ŽK: Vojvoda Robert, Veselý Roman, Kula Karel - Blüml Vladimír, Dobruský Roman, Dvořák Dušan, Jirásko Petr; ČK: Veselý Roman - Jirásko Petr
A2A2205PardubicePříbram0:1 (0:0)250
Branky: Mašek Jaroslav; Rozhodčí: Káňa Jaroslav, Sedláček Jiří, Berka Petr; Delegát: Tománek Jaromír; ŽK: Pilný Bohuslav, Kovárník Jiří, Zoubek David - Mácha Marcel, Lieskovský Stanislav
A2A2206F.MístekPoštorná0:1 (0:0)813
Branky: Kostelník Jozef; Rozhodčí: Berbr Roman, Legierský Bohuslav, Havlíček Roman; Delegát: Vlček Jiří; ŽK: Rada Tomáš - 0
A2A2207TurnovÚstí n.L.1:1 (0:1)920
Branky: Puhák Lubomír - Hrdlička Václav; Rozhodčí: Krátký Bohuslav, Šob Aleš, Kruliš Ladislav; Delegát: Cyprián Otakar; ŽK: Puhák Lubomír - Hruška Vladimír, Králík Jan
A2A2208BohemiansSlušovice0:1 (0:0)2986
Branky: Beňo Zdeněk; Rozhodčí: Kolev Ludmil, Neugebauer Bedřich, Noháč Miloslav; Delegát: Musial Jan; ŽK: Fukal Milan, Krejčík Radek, Fousek Petr, Kuchař Tomáš - Dyčka Vilém


23.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A2301BohemiansLeRK Brno0:0 (0:0)1623
Rozhodčí: Mádl Pavel, Horejš Bohuslav, Kruliš Ladislav; Delegát: Svoboda Miroslav; ŽK: Sadílek Vladimír, Jakubec František, Kamenický Jaroslav, Kuchař Tomáš - Hrotek Richard, Tuma Vítězslav, Spáčil Michal
A2A2302SlušoviceTurnov0:0 (0:0)625
Rozhodčí: Noháč Miloslav, Prokopenko Josef, Filípek Patrik; Delegát: Maurer Vladimír; ŽK: Červenka Petr, Beňo Zdeněk - Tymich Jiří, Šindelář David, Kočí Pavel; ČK: Švec Ladislav - 0
A2A2303Ústí n.L.F.Místek1:2 (0:1)231
Branky: Novák Michal, Třasák Martin - Rada Tomáš; Rozhodčí: Šenolt Milan, Šob Aleš, Schuster Jiří; Delegát: Fausek Jaromír; ŽK: Hruška Vladimír, Spěvák Antonín, Hrdlička Václav - Hadaščok Pavel, Ondráček Michal, Návrat Tomáš; ČK: Spěvák Antonín, Hrdlička Václav - 0
A2A2304PoštornáPardubice2:1 (1:1)2530
Branky: Kulyk Milan, Holomek Patrik - Zoubek David; Rozhodčí: Neugebauer Bedřich, Holub Vítězslav, Kondziolka Karel; Delegát: Kijonka Miroslav; ŽK: Doležal Karel - Zamastil David, Ujec Milan
A2A2305PříbramTřinec2:1 (1:1)2000
Branky: Pihávek Ivan, Pučelík Roman - Škarabela Petr; Rozhodčí: Bejlek Jaroslav, Havlíček Roman, Káňa Jaroslav; Delegát: Aksamit Miroslav; ŽK: 0 - Havlíček Karel, Dohnal Jindřich; ČK: 0 - Veselý Roman
A2A2306ChrudimBlšany1:0 (1:0)1045
Branky: Horváth Valdemar; Rozhodčí: Helebrant Luboš, Severýn Václav, Tulinger Miroslav; Delegát: Malina Svatopluk; ŽK: Blüml Vladimír, Obermajer Miroslav, Kyral Roman - Pfeifer Petr
A2A2307BenešovTeplice0:0 (0:0)650
Rozhodčí: Sedláček Jiří, Berbr Roman, Hanovský Stanislav; Delegát: Čejka Jaromír; ŽK: Kaplan Daniel - Mikiska Vladislav, Sedláček Pavel; ČK: Jindra Josef - 0
A2A2308KarvináHavířov0:0 (0:0)3829
Rozhodčí: Svatonský Zdeněk, Santarius Gustav, Polák Ivo; Delegát: Valůšek Josef; ŽK: Martinek Tomáš - Freisler Tomáš


24.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A2401LeRK BrnoKarviná1:0 (1:0)600
Branky: Tuma Vítězslav; Rozhodčí: Šob Aleš, Kruliš Ladislav, Ruš Jiří; Delegát: Papřok Zdeněk; ŽK: Kareš Pavel - Mintál Juraj, Šulák Ladislav, Štěpaník Kamil, Šulák Radomír, Cudrák Milan
A2A2402HavířovBenešov4:2 (3:1)296
Branky: Skalba Vladimír, Kraut Petr, Freisler Tomáš, Kubeš Pavel - Pejša Petr 2; Rozhodčí: Krátký Bohuslav, Bejlek Jaroslav, Káňa Jaroslav; Delegát: Vlček Jiří; ŽK: Sionko Radek - Dobš Karel, Pejša Petr, Veniger Pavel; ČK: 0 - Vašíček Pavel, Dobš Karel
A2A2403TepliceChrudim4:1 (3:0)6000
Branky: Divecký Radek 2, Habanec Svatopluk, Just Josef - Haspra Jan; Rozhodčí: Hanovský Stanislav, Helebrant Luboš, Holub Vítězslav; Delegát: Görner Jindřich; ŽK: Bystroň Petr, Chytra Miroslav - Blüml Vladimír; ČK: 0 - Blüml Vladimír
A2A2404BlšanyPříbram2:0 (0:0)400
Branky: Hogen Roman, Jirásek Jindřich; Rozhodčí: Severýn Václav, Noháč Miloslav, Neugebauer Bedřich; Delegát: Cyprian Otakar; ŽK: 0 - Pučelík Roman
A2A2405TřinecPoštorná1:0 (0:0)300
Branky: Havlíček Karel; Rozhodčí: Kolev Ludmil, Vozák Miroslav, Weiser Luděk; Delegát: Lakomý Pavel; ŽK: Vojáček Rostislav, Kula Karel, Michalík Rastislav, Dohnal Jindřich - Petrovský Anton, Strya Milan
A2A2406PardubiceÚstí n.L.3:2 (3:0)350
Branky: Jirka Miroslav 2, Jůn Roman - Mojžíš Vítězslav 2; Rozhodčí: Filípek Patrik, Berbr Roman, Horejš Bohuslav; Delegát: Gajda Ivo; ŽK: 0 - Novák Michal
A2A2407F.MístekSlušovice2:1 (1:1)930
Branky: Hruška Roman, Návrat Tomáš - Hošťálek Marek; Rozhodčí: Poledník Pavel, Puček Lubomír, Santarius Gustav; Delegát: Moravanský Pavel; ŽK: Rada Tomáš, Sourada David - Holík Milan
A2A2408TurnovBohemians0:0 (0:0)1200
Branky: Olejník Jozef - Fukal Milan; Rozhodčí: Havlíček Roman, Mádl Pavel, Berka Petr; Delegát: Repka Milan; ŽK: Vápeník Miroslav - Nikl Marek, Veltruský Jaroslav, Marek Miloš


25.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A2501TurnovLeRK Brno1:1 (1:1)950
Branky: Puhák Lubomír - Tuma Vítězslav; Rozhodčí: Horejš Bohuslav, Neugebauer Bedřich, Filípek Patrik; Delegát: Aksamit Miroslav; ŽK: Kočí Pavel - Tuma Vítězslav
A2A2502BohemiansF.Místek4:3 (3:2)1488
Branky: Marek Miloš, Margolius Richard, Fousek Petr, Fukal Milan - Sourada David 2, Návrat Tomáš; Rozhodčí: Santarius Gustav, Havlíček Roman, Svatonský Zdeněk; Delegát: Gorner Jindřich; ŽK: Margolius Richard, Krejčík Radek, Nikl Marek, Fousek Petr - Rada Tomáš, Kamrád Tomáš, Hruška Roman
A2A2503SlušovicePardubice2:0 (1:0)491
Branky: Ulman Martin, Holík Milan; Rozhodčí: Ruš Jiří, Káňa Jaroslav, Polák Ivo; Delegát: Valůšek Josef; ŽK: Červenka Petr - Pilný Bohuslav, Kovárník Jiří, Jirka Miroslav
A2A2504Ústí n.L.Třinec1:1 (0:1)397
Branky: Řízek Marián - Škarabela Petr; Rozhodčí: Holub Vítězslav, Sedláček Jiří, Kolev Ludmil; Delegát: Fišer Miroslav; ŽK: Třasák Martin, Mojžíš Vítězslav, Řízek Marián - Figura Jiří; ČK: 0 - Balon Daniel
A2A2505PoštornáBlšany3:1 (2:0)2015
Branky: Holomek Patrik 2, Kulyk Milan - Diepold Jaroslav; Rozhodčí: Legierský Bohuslav, Hanovský Stanislav, Kruliš Ladislav; Delegát: Nevrlý Luděk; ŽK: Kopča Marián, Dvořák Václav, Petrovský Anton, Myslík František, Kostelník Jozef - Pfeifer Petr, Diepold Jaroslav; ČK: 0 - Štěpánek Miroslav
A2A2506PříbramTeplice0:0 (0:0)2100
Rozhodčí: Zvonič Josef, Poledník Pavel, Kruliš Ladislav; Delegát: Maurer Vladimír; ŽK: Pihávek Ivan - 0
A2A2507ChrudimHavířov5:0 (2:0)950
Branky: Jirásko Petr, Haspra Jan, Kopecký Ivan, Cihlář Zdeněk, Kalousek David; Rozhodčí: Vozák Miroslav, Šimon Ivan, Prokopenko Josef; Delegát: Musial Jan; ŽK: 0 - Sochora Karel, Majer Radim; ČK: 0 - Majer Radim
A2A2508BenešovKarviná0:2 (0:1)680
Branky: Plachta Martin, Ryšavý Vlastimil; Rozhodčí: Severýn Václav, Noháč Miloslav, Mádl Pavel; Delegát: Kučera Vladimír; ŽK: Myslivec Jaroslav, Jindra Josef - Bialek Petr, Kulinski Marcel; ČK: 0 - Cudrák Milan


26.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A2601LeRK BrnoBenešov3:3 (1:1)422
Branky: Svoboda Pavel, Tuma Vítězslav, Zbožínek Pavel - Váňa Martin 2, Bárta Martin; Rozhodčí: Polák Ivo, Holub Vítězslav, Hábl Marcel; Delegát: Kijonka Miroslav; ŽK: Hrotek Richard, Spáčil Michal - Bárta Martin
A2A2602KarvináChrudim2:1 (2:0)4834
Branky: Martinek Tomáš, Kovář Přemysl - Dobruský Roman; Rozhodčí: Šimon Ivan, Káňa Jaroslav, Puček Lubomír; Delegát: Šrom Zdeněk; ŽK: 0 - Cihlář Zdeněk, Obermajer Miroslav
A2A2603HavířovPříbram1:2 (1:1)272
Branky: Sionko Radek - Čabala Ivan, Mašek Jaroslav; Rozhodčí: Šenolt Milan, Legierský Bohuslav, Ruš Jiří; Delegát: Papřok Zdeněk; ŽK: Kraut Petr - Pihávek Ivan, Kočí Boris, Lieskovský Stanislav
A2A2604TeplicePoštorná1:1 (1:1)6500
Branky: Habanec Svatopluk - Průdek Lubomír; Rozhodčí: Helebrant Luboš, Hanovský Stanislav, Sedláček Jiří; Delegát: Fišer Miroslav; ŽK: Bystroň Petr, Hamsa Bedřich, Divecký Radek - Bartoš Jiří, Dvořák Václav, Mikuš Marek, Kostelník Jozef, Látal Marek; ČK: 0 - Mikuš Marek
A2A2605BlšanyÚstí n.L.1:1 (0:1)600
Branky: Kuchař Martin - Řízek Marián; Rozhodčí: Kruliš Ladislav, Noháč Miloslav, Fryš Milan; Delegát: Bydžovský Zdeněk; ŽK: 0 - Čermák Petr, Novák Michal, Vrtiška Martin, Králík Jan; ČK: 0 - Třasák Martin
A2A2606TřinecSlušovice2:1 (1:0)500
Branky: Škarabela Petr, Havlíček Karel - Holík Milan; Rozhodčí: Puček Lubomír, Havlíček Roman, Mádl Pavel; Delegát: Nevrlý Luděk; ŽK: Havlíček Karel, Škarabela Petr - Švach Jaroslav, Ulman Martin; ČK: 0 - Hošťálek Marek
A2A2607PardubiceBohemians0:0 (0:0)501
Rozhodčí: Bejlek Jaroslav, Krátký Bohuslav, Filípek Patrik; Delegát: Cyprian Otakar; ŽK: Pilný Bohuslav - Rada Petr, Novák Jiří, Marek Miloš
A2A2608F.MístekTurnov4:0 (1:0)750
Branky: Hadaščok Pavel, Nociar Jiří, Hruška Roman, Návrat Tomáš; Rozhodčí: Prokopenko Josef, Tulinger Miroslav, Vozák Miroslav; Delegát: Ozaniak Miroslav; ŽK: Seidler René - Tymich Jiří; ČK: 0 - Kavan Vladislav


27.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A2701F.MístekLeRK Brno1:1 (1:1)300
Branky: Návrat Tomáš - Hanousek Libor; Rozhodčí: Noháč Miloslav, Kruliš Ladislav, Bejlek Jaroslav; Delegát: Hanák Petr; ŽK: Rada Tomáš, Kamrád Tomáš - Kareš Pavel, Hamřík Tomáš, Zbožínek Pavel, Rozsíval Marek, Tuma Vítězslav
A2A2702TurnovPardubice0:0 (0:0)2200
Rozhodčí: Tulinger Miroslav, Neugebauer Bedřich, Schuster Jiří; Delegát: Kučera Vladimír; ŽK: Kočí Pavel - Kopecký Marek, Zoubek David
A2A2703BohemiansTřinec2:1 (2:0)1244
Branky: Novák Jiří, Fukal Milan - Kula Karel; Rozhodčí: Poledník Pavel, Krátký Bohuslav, Polák Ivo; Delegát: Gric Václav; ŽK: Fukal Milan, Margolius Richard, Rada Petr, Rydval Petr, Novák Jiří - Cieslar Zdeněk, Kula Karel
A2A2704SlušoviceBlšany1:1 (1:0)198
Branky: Kolečkář Jan - Šelicha Radek; Rozhodčí: Zvonič Josef, Legierský Bohuslav, Šenolt Milan; Delegát: Lakomý Pavel; ŽK: Beňo Zdeněk, Gottwald Michal, Holík Milan - Pixa Bohuslav, Šídlo Karel, Kincl Marek
A2A2705Ústí n.L.Teplice1:1 (1:1)6970
Branky: Řízek Marián - Just Josef; Rozhodčí: Puček Lubomír, Kolev Ludmil, Severín Václav; Delegát: Hošek Václav; ŽK: Hruška Vladimír, Vrtiška Martin, Mojžíš Vítězslav - Just Josef, Verbíř Pavel
A2A2706PoštornáHavířov5:2 (3:1)2250
Branky: Kulyk Milan, Strya Milan, Mikuš Marek, Kostelník Jozef, Holomek Patrik - Fryč Libor, Němec Petr; Rozhodčí: Mádl Pavel, Berbr Roman, Bičan Radek; Delegát: Prousek František; ŽK: Petrovský Anton, Kostelník Jozef, Holomek Patrik - Skalba Vladimír, Sionko Radek, Majer Radim
A2A2707PříbramKarviná1:1 (0:0)2000
Branky: Mašek Jaroslav - Kaloč Miroslav; Rozhodčí: Vozák Miroslav, Hanovský Stanislav, Prokopenko Josef; Delegát: Fausek Jaromír; ŽK: Janů Tomáš, Krejčí Karel - Mintál Juraj, Bialek Petr
A2A2708ChrudimBenešov2:1 (1:0)720
Branky: Dobruský Roman 2 - Jindra Josef; Rozhodčí: Svatonský Zdeněk, Santarius Gustav, Filípek Patrik; Delegát: Repka Milan; ŽK: Roček Martin, Jirásko Petr - Jindra Roman, Váňa Martin


28.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A2801LeRK BrnoChrudim0:0 (0:0)333
Rozhodčí: Havlíček Roman, Vozák Miroslav, Horejš Bohuslav; Delegát: Čejka Jaromír
A2A2802BenešovPříbram0:2 (0:1)460
Branky: Knoflíček Ivo, Mašek Jaroslav; Rozhodčí: Káňa Jaroslav, Kolev Ludmil, Mádl Pavel; Delegát: Gajda Ivo; ŽK: Jindra Josef - Kočí Boris; ČK: 0 - Kočí Boris
A2A2803KarvináPoštorná3:0 (3:0)7134
Branky: Šulák Radomír, Ryšavý Vlastimil, Kaloč Miroslav; Rozhodčí: Berbr Roman, Ruš Jiří, Kruliš Ladislav; Delegát: Ozaniak Miroslav; ŽK: Benefi René, Martinek Tomáš - Petrovský Anton, Myslík František, Kulyk Milan, Průdek Lubomír, Pohl Zbyněk
A2A2804HavířovÚstí n.L.0:0 (0:0)167
Rozhodčí: Sedláček Jiří, Filípek Patrik, Bejlek Jaroslav; Delegát: Moravanský Pavel; ŽK: Skalba Vladimír, Freisler Tomáš, Kraut Petr, Sionko Radek, Majer Radim - Chudý Jan, Spěvák Antonín, Krivjančin Jozef; ČK: 0 - Spěvák Antonín
A2A2805TepliceSlušovice2:1 (2:0)8000
Branky: Chytra Miroslav, Habanec Svatopluk - Březík Miroslav; Rozhodčí: Hanovský Stanislav, Poledník Pavel, Neugebauer Bedřich; Delegát: Malina Svatopluk; ŽK: Rollinger Zdeněk, Přibyl Milan, Chytra Miroslav, Divecký Radek - Podhajský Karel, Červenka Petr, Kolečkář Jan
A2A2806BlšanyBohemians1:0 (0:0)600
Branky: Hogen Roman; Rozhodčí: Legierský Bohuslav, Helebrant Luboš, Tulinger Miroslav; Delegát: Musial Jan; ŽK: Kuchař Martin, Kincl Marek - Šimek Jan, Marek Miloš, Veltruský Jaroslav, Kuchař Tomáš, Kamenický Jaroslav
A2A2807TřinecTurnov1:0 (1:0)600
Branky: Dohnal Jindřich; Rozhodčí: Krátký Bohuslav, Puček Lubomír, Weiser Luděk; Delegát: Kijonka Miroslav; ŽK: Havlíček Karel, Balon Daniel, Kaizar Roman - Čavoš Petr
A2A2808PardubiceF.Místek2:1 (2:0)550
Branky: Kovárník Jiří, Jůn Roman - Matúš Petr; Rozhodčí: Svatoňský Zdeněk, Holub Vítězslav, Houše Václav; Delegát: Schneider Miroslav; ŽK: Ujec Milan - Hadaščok Pavel, Zbončák Petr, Sourada David; ČK: 0 - Nociar Jiří


29.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A2901PardubiceLeRK Brno3:2 (1:1)779
Branky: Pospíšil Jiří, David Oldřich, Zoubek David - Štefka Michal, Nečas Jan; Rozhodčí: Kruliš Ladislav, Bejlek Jaroslav, Kolev Ludmil; Delegát: Fausek Jaromír; ŽK: Pilný Bohuslav, Ujec Milan, Švestka Viktor, Zoubek David - Hrotek Richard, Hanousek Libor, Strnadel Petr
A2A2902F.MístekTřinec1:0 (1:0)1022
Branky: Seidler René; Rozhodčí: Santarius Gustav, Šenolt Milan, Šob Aleš; Delegát: Šrom Zdeněk; ŽK: Konečný Roman - Cieslar Zdeněk, Vojáček Rostislav, Kaizar Roman
A2A2903TurnovBlšany0:1 (0:1)660
Branky: Hogen Roman; Rozhodčí: Holub Vítězslav, Neugebauer Bedřich, Berka Petr; Delegát: Maurer Vladimír; ŽK: Hauzr Zbyněk, Šmíd Michal - Jirásek Jindřich, Pixa Bohuslav, Hogen Roman
A2A2904BohemiansTeplice2:0 (1:0)1807
Branky: Novák Jiří, Šimek Jan; Rozhodčí: Vozák Miroslav, Puček Lubomír, Severýn Václav; Delegát: Vlček Jiří; ŽK: Nikl Marek, Novák Jiří - Bystroň Petr, Just Josef, Harvatovič Roman
A2A2905SlušoviceHavířov3:3 (2:2)250
Branky: Vítek Vladimír 2, Kolečkář Jan - Sionko Radek 2, Fryč Libor; Rozhodčí: Helebrant Luboš, Tulinger Miroslav, Bičan Radek; Delegát: Klimáček Lubomír; ŽK: Březík Miroslav, Vítek Vladimír, Gottwald Michal - Skalba Vladimír
A2A2906Ústí n.L.Karviná2:0 (2:0)2153
Branky: Řízek Marián, Chudý Jan; Rozhodčí: Zvonič Josef, Svatonský Zdeněk, Krátký Bohuslav; Delegát: Gorner Jindřich; ŽK: 0 - Mintál Juraj, Šulák Radomír
A2A2907PoštornáBenešov8:1 (6:1)1515
Branky: Holomek Patrik 2, Dvořák Václav, Strya Milan, Mikuš Marek, Bartoš Jiří, Kostelník Jozef, Průdek Lubomír - Borovec Pavel; Rozhodčí: Berbr Roman, Mádl Pavel, Legierský Bohuslav; Delegát: Valůšek Josef; ŽK: 0 - Šilhavý Michal, Čermák Petr
A2A2908PříbramChrudim1:2 (1:1)550
Branky: Knoflíček Ivo - Kyral Roman, Obermajer Miroslav; Rozhodčí: Horejš Bohuslav, Noháč Miroslav, Hanovský Stanislav; Delegát: Wolf Karel; ŽK: 0 - Kyral Roman, Kopecký Ivan


30.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A3001LeRK BrnoPříbram2:1 (1:0)240
Branky: Svoboda Pavel, Zbožínek Pavel - Svědík Martin; Rozhodčí: Puček Lubomír, Krátký Bohuslav, Váňa Jaroslav; Delegát: Valůšek Josef; ŽK: 0 - Mácha Marcel
A2A3002ChrudimPoštorná3:0 (2:0)823
Branky: Moravec Miloš 2, Kyral Roman; Rozhodčí: Hanovský Stanislav, Tulinger Miroslav, Filípek Patrik; Delegát: Schneider Miroslav; ŽK: Smák František, Moravec Miloš, Roček Martin - Bartoš Jiří, Petrovský Anton; ČK: Kyral Roman - 0
A2A3003BenešovÚstí n.L.0:3 (0:1)200
Branky: Králík Jan 2, Čermák Petr; Rozhodčí: Berbr Roman, Havlíček Roman, Noháč Miloslav; Delegát: Malina Svatopluk
A2A3004KarvináSlušovice2:0 (1:0)4696
Branky: Gróff Robert, Kovář Přemysl; Rozhodčí: Krondl Václav, Brabec Milan, Draštík Otakar; Delegát: Maurer Vladimír; ŽK: Benefi René, Mintál Juraj - Dyčka Vilém, Gottwald Michal
A2A3005HavířovBohemians1:1 (1:0)285
Branky: Margolius Richard, Fousek Petr; Rozhodčí: Kolev Ludmil, Ruš Jiří, Polák Ivo; Delegát: Čejka Jaromír; ŽK: 0 - Fousek Petr, Prošek Ladislav
A2A3006TepliceTurnov1:1 (0:1)5500
Branky: Verbíř Pavel - Sládeček David; Rozhodčí: Zvonič Josef, Severýn Václav, Vozák Miroslav; Delegát: Tománek Jaromír; ŽK: Mikeš Ondřej - Dozorec Jiří
A2A3007BlšanyF.Místek1:1 (1:1)400
Branky: Kincl Marek - Hupka Petr; Rozhodčí: Sedláček Jiří, Bejlek Jaroslav, Prokopenko Josef; Delegát: Repka Milan; ŽK: Jindra Aleš, Kincl Marek - Kamrád Tomáš, Macíček Pavel
A2A3008TřinecPardubice3:2 (2:1)416
Branky: Škarabela Petr, Kaluža Aleš, Matuszny Kamil - Zoubek David, Bednář Aleš; Rozhodčí: Helebrant Luboš, Legierský Bohuslav, Poledník Pavel; Delegát: Gajda Ivo; ŽK: 0 - David Oldřich, Bednář Aleš, Zoubek David



Tabulka    Výsledky    Střelci   Statistika


TABULKA NEJLEPŠÍCH STŘELCŮ
JménoOddílPočet
Holomek PatrikPoštorná16
Fousek PetrBohemians14
Vyskočil LuděkPříbram12
Verbíř PavelTeplice11
Kulyk MilanPoštorná9
Ryšavý VlastimilKarviná9
Řízek MariánÚstí n.L.9
Hogen RomanBlšany8
Hrdlička VáclavÚstí n.L.8
Dobruský RomanChrudim7
Fryč LiborHavířov7
Mašek JaroslavPříbram7
Mičinec TiborBenešov7
Divecký RadekTeplice6
Janda TomášSlušovice6
Kaizar RomanTřinec6
Kyral RomanChrudim6
Novák JiříBohemians6
Sionko RadekHavířov6
Strnadel PetrÚstí n.L.6

Tabulka    Výsledky    Střelci   Statistika


  STATISTIKA - odehraná kola
PočetPrůměr
Branky celkem5922.5
Branky domácí3751.6
Branky hosté2170.9
Diváků4258431774


  STATISTIKA - diváci doma/venku
OddílDomaVenkuCelkem
Benešov114322359035022
Blšany122702617438444
Bohemians341133423668349
F.Místek136452049934144
Havířov119222152533447
Chrudim174232577343196
Karviná7117129326100497
LeRK Brno150062668141687
Pardubice72472491132158
Poštorná476763040678082
Příbram482332289771130
Slušovice121283388946017
Teplice648643143696300
Třinec165682192838496
Turnov131882559838786
Ústí n.L.289572697455931


Bookmark this on Google Bookmark this on Facebook Bookmark this on Delicious submit to reddit Add this page to Mister Wong Top Články Jaggni to! Přidej odkaz na Bookmarky.cz Linkuj si ! pridej.cz pošli na vybrali.sme.sk



reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate