Domácí soutěže


reklama

Historie II. ligy 1994/1995


Tabulka   Výsledky    Střelci    Statistika


A2A - II. liga

  TABULKA
Rk. TýmZáp+0-SkóreBody(Prav)
1.Opava341996 56: 1966( 15)
2.LeRK Brno3418610 77: 4560( 9)
3.Uh. Hradiště3417611 66: 3657( 6)
4.Blšany3416711 59: 4655( 4)
5.Turnov3416513 42: 4953( 2)
6.Příbram34131110 45: 3950( -1)
7.Třinec3414713 45: 4449( -2)
8.Bohumín3415316 48: 5448( -3)
9.Kladno3413813 43: 4947( -4)
10.Frýdek-Místek3413813 50: 4647( -4)
11.Teplice3414317 47: 5345( -6)
12.Vítkovice3413516 58: 4844( -7)
13.Uherský Brod3412715 33: 4543( -8)
14.Pardubice3412715 41: 6443( -8)
15.Xaverov3411914 42: 5142( -9)
16.Havířov3411617 41: 5339(-12)
17.Ústí3491213 44: 5839(-12)
18.Brandýs348521 35: 7329(-22)


  TABULKA DOMA
Rk. TýmZáp+0-SkóreBody
1.Opava171421 39: 344
2.LeRK Brno171421 51: 1144
3.Blšany171232 41: 1439
4.Uh. Hradiště171214 47: 1037
5.Příbram171142 32: 1437
6.Třinec171061 27: 1136
7.Turnov171133 24: 1236
8.Vítkovice171124 41: 1435
9.Teplice171124 30: 1835
10.Uherský Brod171025 25: 2232
11.Kladno17944 27: 1631
12.Xaverov17944 33: 2131
13.Frýdek-Místek17863 28: 1530
14.Bohumín17917 29: 2228
15.Havířov17845 30: 2228
16.Pardubice17764 22: 2127
17.Brandýs17737 22: 2624
18.Ústí17575 26: 2622


  TABULKA VENKU
Rk. TýmZáp+0-SkóreBody
1.Opava17575 17: 1622
2.Uh. Hradiště17557 19: 2620
3.Bohumín17629 19: 3220
4.Frýdek-Místek175210 22: 3117
5.Turnov175210 18: 3717
6.Ústí17458 18: 3217
7.LeRK Brno17449 26: 3416
8.Blšany17449 18: 3216
9.Kladno17449 16: 3316
10.Pardubice175111 19: 4316
11.Příbram17278 13: 2513
12.Třinec174112 18: 3313
13.Xaverov172510 9: 3011
14.Havířov173212 11: 3111
15.Uherský Brod172510 8: 2311
16.Teplice173113 17: 3510
17.Vítkovice172312 17: 349
18.Brandýs171214 13: 475


  KŘÍŽOVÁ TABULKA
123456789101112131415161718
1.Třinec--- 1:1 2:0 2:0 3:3 0:1 2:1 1:1 1:0 3:0 1:0 2:0 1:0 2:2 1:1 1:1 2:0 2:0
2.Blšany2:0 --- 0:2 2:0 3:1 2:1 3:0 2:2 3:0 1:2 6:1 1:1 4:0 1:0 3:2 6:1 1:0 1:1
3.Ústí2:1 3:2 --- 2:0 2:2 0:2 1:1 0:0 1:1 2:0 1:2 0:1 4:4 1:3 0:3 4:1 1:1 2:2
4.Vítkovice1:0 4:0 1:1 --- 3:2 5:0 0:2 0:2 5:1 1:2 6:0 1:0 1:2 3:1 2:0 5:0 2:0 1:1
5.LeRK Brno2:0 3:1 5:1 2:1 --- 1:3 7:2 0:0 2:0 3:0 6:1 0:0 2:0 4:0 4:0 5:1 3:0 2:1
6.Kladno2:0 4:0 0:0 3:1 0:2 --- 2:0 1:1 2:1 2:2 1:2 0:0 0:3 1:2 2:1 1:0 3:1 3:0
7.Uh. Hradiště0:1 3:0 1:2 4:1 2:0 5:0 --- 2:0 1:3 1:2 2:1 10:0 5:0 4:0 2:0 2:0 3:0 0:0
8.Opava2:0 0:1 3:0 3:0 4:0 0:0 2:0 --- 1:1 2:0 4:1 2:0 4:0 3:0 2:0 4:0 2:0 1:0
9.Frýdek-Místek4:1 1:1 0:1 1:1 1:1 0:0 2:1 0:1 --- 2:1 1:1 2:1 2:0 5:2 1:2 4:1 0:0 2:0
10.Havířov1:0 2:3 6:0 1:3 1:0 2:2 1:1 1:1 1:5 --- 3:1 1:1 2:1 0:1 4:1 2:0 0:2 2:0
11.Pardubice1:3 1:1 0:5 3:2 2:2 1:0 0:0 1:1 2:0 1:0 --- 1:1 0:1 1:2 3:0 2:2 1:0 2:1
12.Xaverov2:1 1:1 1:0 0:2 2:4 5:0 1:1 3:1 0:1 3:1 3:1 --- 2:0 1:2 2:1 4:2 1:1 2:2
13.Turnov4:0 1:0 0:0 2:1 1:3 3:2 0:2 0:1 3:2 1:0 3:1 1:0 --- 2:0 1:0 2:0 0:0 0:0
14.Bohumín2:2 1:3 2:0 3:2 3:2 1:3 0:1 0:1 2:1 4:1 0:1 2:1 4:0 --- 2:0 2:1 0:1 1:2
15.Teplice0:3 2:1 1:1 2:0 3:2 3:0 2:0 2:1 2:0 0:0 1:2 4:1 1:3 2:0 --- 2:1 2:1 1:2
16.Brandýs2:4 2:0 3:3 2:2 0:1 3:1 1:3 1:0 2:3 1:0 0:3 2:0 0:1 1:0 0:4 --- 1:0 1:1
17.Uherský Brod2:1 2:3 3:1 1:1 2:1 1:0 1:3 1:4 1:0 1:0 2:0 1:0 2:2 0:3 3:1 0:2 --- 2:0
18.Příbram4:1 1:0 4:1 1:0 2:0 1:1 1:1 1:0 2:3 3:0 3:1 0:2 3:1 1:1 3:1 1:0 1:1 ---


  TABULKA PODZIM
Rk. TýmZáp+0-SkóreBody
1.Kladno171124 32: 2135
2.Blšany171034 33: 2233
3.Ústí17845 26: 2028
4.Opava17764 21: 1127
5.Uherský Brod17836 22: 2027
6.Uh. Hradiště17827 30: 1526
7.Vítkovice17827 34: 2426
8.Turnov17827 27: 2726
9.LeRK Brno17746 34: 2325
10.Třinec17746 24: 2125
11.Xaverov17746 23: 2625
12.Brandýs17737 20: 2624
13.Frýdek-Místek17728 27: 2823
14.Příbram17566 20: 2121
15.Bohumín17629 23: 3320
16.Havířov174211 20: 3614
17.Teplice174112 19: 3513
18.Pardubice173410 18: 4413


  TABULKA JARO
Rk. TýmZáp+0-SkóreBody
1.Opava171232 35: 839
2.LeRK Brno171124 43: 2235
3.Teplice171025 28: 1832
4.Uh. Hradiště17944 36: 2131
5.Pardubice17935 23: 2030
6.Příbram17854 25: 1829
7.Bohumín17917 25: 2128
8.Turnov17836 15: 2227
9.Havířov17746 21: 1725
10.Frýdek-Místek17665 23: 1824
11.Třinec17737 21: 2324
12.Blšany17647 26: 2422
13.Vítkovice17539 24: 2418
14.Xaverov17458 19: 2517
15.Uherský Brod17449 11: 2516
16.Kladno17269 11: 2812
17.Ústí17188 18: 3811
18.Brandýs171214 15: 475



Tabulka   Výsledky     Střelci    Statistika


1.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A0101TřinecPříbram2:0 (0:0)2526
Branky: Kostelný Ivan, Šulák Ladislav; Rozhodčí: Lendfeld Rudolf, Talpa Ladislav, Trčka Jiří; Delegát: Fišer Miroslav; ŽK: Chudý Jan, Šavrňák Martin, Kříž Pavel, Mišutka Felix - Dvořák David, Žák Robert
A2A0102BlšanyUherský Brod1:0 (0:0)600
Branky: Babka Pavel; Rozhodčí: Vodička Jiří, Prášil Jan, Přibyl Zdeněk; Delegát: Matušík Robert; ŽK: Sláma Jaroslav, Laušman Aleš, Rada Václav, Lorenc Jaroslav, Mikoláš Zdeněk - Soukeník Stanislav
A2A0103ÚstíBrandýs4:1 (2:0)2870
Branky: Sadílek Vladimír, Čermák Karel, Chytra Miroslav, Procházka Martin - Tománek Vladimír; Rozhodčí: Beneš Michal, Šob Aleš, Topič Ivo; Delegát: Šibal Jaroslav; ŽK: 0 - Chlumecký Tomáš, Feřtek Václav, Šenkýř Radek, Fabián Radek
A2A0104VítkoviceTeplice2:0 (0:0)3144
Branky: Gróff Robert, Štěpaník Kamil; Rozhodčí: Boubín Vladimír, Káňa Jaroslav, Weiser Luděk; Delegát: Ujfaluši František; ŽK: Bialek Petr, Horvath Dušan - Rollinger Zdeněk, Kotalík Zdeněk, Habanec Svatopluk
A2A0105LeRK BrnoBohumín4:0 (3:0)650
Branky: Hamsa Bedřich, Šustáček Martin, Zdráhal Luděk, Baranek Miroslav; Rozhodčí: Tulinger Miroslav, Chytil Václav, Zelinka Radomír; Delegát: Prousek František; ŽK: Osladil Libor - Toman Radek, Salapatek Jiří; ČK: Osladil Libor - Chudík Roman
A2A0106KladnoTurnov0:3 (0:0)1300
Branky: Svoboda Petr, Pejša Jan, Šolle David; Rozhodčí: Čičmanec Ladislav, Neugebauer Bedřich, Sedláček Jiří; Delegát: Nevrlý Luděk; ŽK: Pejša Jan - Kavan Vladislav, Hauzner Jaroslav
A2A0107Uh. HradištěXaverov10:0 (4:0)2100
Branky: Soldán Libor 4, Podaný Petr 3, Irovský Jaroslav, Hekerle Vladimír, Bůžek Libor; Rozhodčí: Duda Zdeněk, Severýn Václav, Poledník Pavel; Delegát: Zbroj Vojtěch; ČK: 0 - Mašín Jaroslav
A2A0108OpavaPardubice4:1 (1:1)3812
Branky: Rozhon Martin 2, Bartl Jiří, Grussmann Alois - Uhlíř Jan; Rozhodčí: Šenolt Milan, Koloničný Miloš, Pala Vladislav; Delegát: Grégr Ivan; ŽK: Hadaščok Pavel, Prasek Radomír - Uhlíř Jan, Třasák Martin, Kovárník Jiří
A2A0109Frýdek-MístekHavířov2:1 (2:0)1550
Branky: Cverna Václav, Kučera Radim - Holomek Patrik; Rozhodčí: Santarius Gustav, Krátký Bohuslav, Hrivňák Pavel; Delegát: Sedláček Radoslav; ŽK: Kučera Radim, Elko Miroslav, Hruška Roman, Cverna Václav - Skalba Vladimír, Laub Jaroslav, Kubeš Pavel, Cihlář Zdeněk


2.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A0201PříbramHavířov3:0 (1:0)1948
Branky: Pihávek Ivan, Žák Robert, Koranda Daniel; Rozhodčí: Neugebauer Bedřich, Šenolt Milan, Mádl Pavel; Delegát: Wolf Karel; ŽK: Pučelík Roman, Koranda Daniel - Penner Miloslav
A2A0202PardubiceFrýdek-Místek2:0 (0:0)910
Branky: Kumpan Ondřej, Plocek Jaromír; Rozhodčí: Severýn Václav, Boubín Vladimír, Mařík Josef; Delegát: Bydžovský Zdeněk; ŽK: Tajzler Jaroslav, Pospíšil Jiří, Třasák Martin, Kovárník Jiří, Kumpan Ondřej - Rada Tomáš, Stuchlík Stanislav, Elko Miroslav
A2A0203XaverovOpava3:1 (2:1)550
Branky: Rosenberger Vladimír, Šimoníček Petr, Hamar Emil - Pikonský Rostislav; Rozhodčí: Šob Aleš, Prášil Jan, Berka Petr; Delegát: Musial Jan; ŽK: Vild Martin, Šimoníček Petr, Matoušek Josef, Chalupa Jiří - Bartl Jiří; ČK: Šimoníček Petr - Hadaščok Pavel, Onufer Miroslav
A2A0204TurnovUh. Hradiště0:2 (0:1)864
Branky: Sanicky Valerij 2; Rozhodčí: Hanovský Stanislav, Chytil Václav, Helebrant Luboš; Delegát: Ozaniak Miroslav; ŽK: Studený David, Hauzner Jaroslav, Houžvička Jiří - Michal Vladimír, Kufa Miloslav
A2A0205BohumínKladno1:3 (0:0)915
Branky: Matuška Radek - Liška Marek, Saidl Jan, Šolle David; Rozhodčí: Bejlek Jaroslav, Kolev Ludmil, Duda Zdeněk; Delegát: Vladyka Josef; ŽK: Obenrauch Jan - Doležel Vladimír, Hlásek Zdeněk
A2A0206TepliceLeRK Brno3:2 (3:0)1000
Branky: Mikiska Vladislav, Habanec Svatopluk, Frťala Zdenko, Verbíř Pavel - Hamsa Bedřich; Rozhodčí: Sedláček Jiří, Vodička Jiří, Topič Ivo; Delegát: Görner Jindřich; ŽK: Jelínek Luděk, Bedrich Marian - Zdráhal Luděk
A2A0207BrandýsVítkovice2:2 (1:1)505
Branky: Komárek Roman, Krása Václav - Horvath Dušan, Cudrák Milan; Rozhodčí: Jára Jaroslav, Tulinger Miroslav, Prošek Václav; Delegát: Melichar Jaroslav; ŽK: Hejkal Stanislav, Chlumecký Tomáš, Tománek Vladimír, Šlehofer Václav - Papuga Kamil, Štěpaník Kamil, Gróff Robert, Cudrák Milan; ČK: Chlumecký Tomáš - Gróff Robert
A2A0208Uherský BrodÚstí3:1 (1:0)1975
Branky: Charvát Pavel 2, Chudárek Eduard - Chytra Miroslav; Rozhodčí: Ruš Jiří, Santarius Gustav, Káňa Jaroslav; Delegát: Spišiak Pavel; ŽK: Stříž Oldřich, Chudárek Eduard, Charvát Pavel - Sadílek Vladimír, Pelc Stanislav; ČK: Chudárek Eduard - Vodička Jaroslav
A2A0209TřinecBlšany1:1 (0:0)1100
Branky: Činčala Václav - Fitzel Dušan; Rozhodčí: Noháč Miloslav, Aksamit Miroslav, Hýbl Jan; Delegát: Prousek František; ŽK: Šulák Ladislav - Jindra Aleš, Rada Václav


3.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A0301BlšanyPříbram1:1 (1:1)700
Branky: Dvořák Antonín - Koranda Daniel; Rozhodčí: Havlíček Roman, Jára Jaroslav, Beneš Michal; Delegát: Hadaš Jaroslav; ŽK: Jindra Aleš, Laušman Aleš, Karoch Pavel, Rada Václav - Čabala Ivan, Janů Tomáš
A2A0302ÚstíTřinec2:1 (1:0)2150
Branky: Vodička Jaroslav, Králík Jan - Činčala Václav; Rozhodčí: Chytil Václav, Tulinger Miroslav, Schuster Jiří; Delegát: Tománek Jaromír; ŽK: Kobr Jiří, Vrtiška Martin, Sadílek Vladimír, Čermák Karel, Vodička Jaroslav - Kostelný Ivan, Balon Daniel, Šulák Radomír
A2A0303VítkoviceUherský Brod2:0 (2:0)3678
Branky: Cudrák Milan, Benda Marcel; Rozhodčí: Vozák Miroslav, Lendfeld Rudolf, Dofek Ladislav; Delegát: Hycl Karel; ŽK: Plachta Martin, Štěpaník Kamil, Cudrák Milan - Kučera Miroslav, Soukeník Stanislav, Rusňák Roland
A2A0304LeRK BrnoBrandýs5:1 (3:0)1000
Branky: Hamsa Bedřich 3, Bouřa Radek, Čtvrtníček Miroslav - Krása Václav; Rozhodčí: Koloničný Miloš, Severýn Václav, Čičmanec Ladislav; Delegát: Klimáček Lubomír; ŽK: Zdráhal Luděk, Svoboda Pavel - Staroba Zdeněk, Feřtek Václav
A2A0305KladnoTeplice2:1 (1:1)1300
Branky: Pejša Jan, Saidl Jan - Urban Zdeněk; Rozhodčí: Prášil Jan, Hanovský Stanislav, Helebrant Luboš; Delegát: Fausek Jaromír; ŽK: Musil Jan, Oršula Miroslav, Hlásek Zdeněk - Frťala Zdenko, Kosinský Vladimír, Verbíř Pavel, Kocián Karel
A2A0306Uh. HradištěBohumín4:0 (1:0)3500
Branky: Irovský Jaroslav, Podaný Petr, Soldán Libor, Kufa Miloslav; Rozhodčí: Šenolt Milan, Noháč Miloslav, Trčka Jiří; Delegát: Spišiak Pavel; ŽK: Bůžek Libor, Michal Vladimír, Soldán Libor, Hekerle Vladimír, Sanicky Valerij, Podaný Petr - Švantner Pavol, Janšta Kamil, Siegl Michal, Vinopal Milan, Janík Martin, Guzik Michal; ČK: 0 - Vinopal Milan
A2A0307OpavaTurnov4:0 (1:0)3600
Branky: Bartl Jiří 2, Rozhon Martin, Hampel Michal; Rozhodčí: Krátký Bohuslav, Ruš Jiří, Hrivňák Pavel; Delegát: Gajdušek Stanislav; ŽK: Kolínek Jaroslav - Houžvička Jiří, Hauzner Jaroslav, Dvořák Bohuslav, Hrubý Radek; ČK: 0 - Dvořák Bohuslav
A2A0308Frýdek-MístekXaverov2:1 (1:1)1100
Branky: Hruška Roman, Bohdal Ladislav - Matoušek Josef; Rozhodčí: Neugebauer Bedřich, Bejlek Jaroslav, Šimon Ivan; Delegát: Šibal Jaroslav; ŽK: Stuchlík Stanislav, Nociar Jiří - Šimoníček Petr, Jovanoski Zoran, Ondrejčík Gustav, Matoušek Josef; ČK: 0 - Ondrejčík Gustav
A2A0309HavířovPardubice3:1 (1:1)1532
Branky: Mahút Ivan, Němec Petr, Krajčovič Lubomír - Plocek Jaromír; Rozhodčí: Kolev Ludmil, Káňa Jaroslav, Zelinka Radomír; Delegát: Ujfaluši František; ŽK: Penner Miloslav, Mahút Ivan - Švestka Viktor, Fišer Jiří, Kovárník Jiří, Uhlíř Jan


4.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A0401PříbramUherský Brod1:1 (1:1)2200
Branky: Žák Robert - Plocek Jaromír; Rozhodčí: Chytil Václav, Vodička Jiří, Tulinger Miroslav; Delegát: Svoboda Miroslav; ŽK: Kilián Jaroslav, Žák Robert, Koranda Daniel - 0
A2A0402TřinecBrandýs1:1 (0:1)360
Branky: Jovanoski Zoran, Němec Petr; Rozhodčí: Vozák Miroslav, Neugebauer Bedřich, Havlíček Roman; Delegát: Melichar Jaroslav
A2A0403BlšanyTeplice3:2 (2:1)642
Branky: Zelenka Luděk 2, Cverna Václav, Hruška Roman, Pařízek Tomáš; Rozhodčí: Sedláček Jiří, Šenolt Milan, Prášil Jan; Delegát: Henn Adolf
A2A0404ÚstíBohumín1:3 (1:1)1380
Branky: Grussmann Alois 2, Orel Karel, Chudík Roman; Rozhodčí: Talpa Ladislav, Koloničný Miloš, Káňa Jaroslav; Delegát: Klimáček Lubomír; ŽK: 0 - Vinopal Milan, Siegl Michal, Havránek Lumír, Janík Martin; ČK: 0 - Vinopal Milan
A2A0405VítkoviceTurnov1:2 (1:1)1356
Branky: Podaný Petr, Soldán Libor, Jurenka Roman; Rozhodčí: Jára Jaroslav, Noháč Miloslav, Beneš Michal; Delegát: Nietsche Jaroslav
A2A0406LeRK BrnoXaverov0:0 (0:0)501
Rozhodčí: Aksamit Miroslav, Lendfeld Rudolf, Boubín Vladimír; Delegát: Bydžovský Zdeněk
A2A0407KladnoPardubice1:2 (1:2)1820
Branky: Kočica Martin, Vilímek Ladislav, Baranek Miroslav; Rozhodčí: Duda Zdeněk, Zelinka Radomír, Bejlek Jaroslav; Delegát: Ševčík Jan
A2A0408Uh. HradištěHavířov1:2 (0:0)1720
Branky: Machala Tomáš, Papuga Kamil, Štěpaník Kamil; Rozhodčí: Šob Aleš, Kolev Ludmil, Krátký Bohuslav; Delegát: Nevrlý Luděk
A2A0409OpavaFrýdek-Místek1:1 (0:1)1150
Branky: Sláma Jaroslav, Procházka Martin; Rozhodčí: Severýn Václav, Hanovský Stanislav, Čičmanec Ladislav; Delegát: Vladyka Josef


5.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A0501PříbramPardubice3:1 (2:0)4732
Branky: Pihávek Ivan - Fousek Petr 2, Spěvák Antonín; Rozhodčí: Jára Jaroslav, Boubín Vladimír, Sedláček Jiří; Delegát: Hošek Václav; ŽK: Kukol Tomáš, Pučelík Roman, Avrič Slobodan - 0; ČK: Kilián Jaroslav - 0
A2A0502XaverovHavířov3:1 (3:1)2384
Branky: Machala Tomáš, Papuga Kamil, Sýkora Vladimír, Lorenc Jaroslav; Rozhodčí: Duda Zdeněk, Koloničný Miloš, Bejlek Jaroslav; Delegát: Sedláček Radoslav
A2A0503TurnovFrýdek-Místek3:2 (1:2)2000
Branky: Svoboda Pavel, Šustáček Martin, Baranek Miroslav, Činčala Václav, Sionko Libor; Rozhodčí: Ruš Jiří, Vozák Miroslav, Talpa Ladislav; Delegát: Mikulík Vojtěch
A2A0504BohumínOpava0:1 (0:1)1100
Branky: Rusňák Roland; Rozhodčí: Wencl Petr, Neugebauer Bedřich, Šenolt Milan; Delegát: Nietsche Jaroslav
A2A0505TepliceUh. Hradiště2:0 (0:0)4500
Branky: Sanicky Valerij, Kufa Miloslav; Rozhodčí: Káňa Jaroslav, Kolev Ludmil, Tulinger Miroslav; Delegát: Hadaš Jaroslav; ŽK: 0 - Bůžek Libor, Sanicky Valerij, Kufa Miloslav
A2A0506BrandýsKladno3:1 (2:1)3315
Branky: Orel Karel, Bartl Jiří, Urban Zdeněk, Václavík Ivan; Rozhodčí: Havlíček Roman, Lendfeld Rudolf, Zelinka Radomír; Delegát: Hycl Karel
A2A0507Uherský BrodLeRK Brno2:1 (1:1)1000
Branky: Cverna Václav, Mičkal Patrik, Stuchlík Stanislav; Rozhodčí: Krátký Bohuslav, Bejlek Jaroslav, Šob Aleš; Delegát: Ozaniak Miroslav
A2A0508TřinecVítkovice2:0 (0:0)1050
Branky: Laub Jaroslav, Korytář Radomír; Rozhodčí: Aksamit Miroslav, Čičmanec Ladislav, Severýn Václav; Delegát: Ševčík Jan
A2A0509BlšanyÚstí0:2 (0:1)452
Branky: Hamar Emil, Trousil Jan; Rozhodčí: Prášil Jan, Hanovský Stanislav, Lendfeld Rudolf; Delegát: Vladyka Josef


6.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A0601Frýdek-MístekPříbram2:0 (0:0)1500
Branky: Pazdera Jaroslav, Pučelík Roman; Rozhodčí: Beneš Michal, Aksamit Miroslav, Noháč Miloslav; Delegát: Schneider Miroslav; ŽK: 0 - Kukol Tomáš, Pučelík Roman
A2A0602HavířovOpava1:1 (0:1)608
Branky: Valta Jiří, Kumpan Ondřej; Rozhodčí: Vodička Jiří, Kolev Ludmil, Bejlek Jaroslav; Delegát: Tománek Jaromír
A2A0603PardubiceUh. Hradiště0:0 (0:0)740
Rozhodčí: Zelinka Radomír, Vozák Miroslav, Šimon Ivan; Delegát: Gajdušek Stanislav
A2A0604XaverovKladno5:0 (3:0)527
Branky: Urban Zdeněk 2, Mikiska Vladislav, Habanec Svatopluk, Verbíř Pavel; Rozhodčí: Šenolt Milan, Chytil Václav, Severýn Václav; Delegát: Matušík Robert
A2A0605TurnovLeRK Brno1:3 (1:3)400
Branky: Wanke Karel 2, Grussmann Alois, Pacovský Marcel; Rozhodčí: Sedláček Jiří, Jára Jaroslav, Krátký Bohuslav; Delegát: Svoboda Miroslav
A2A0606BohumínVítkovice3:2 (1:2)4900
Branky: Podaný Petr 2, Rusňák Roland, Moravanský Tomáš, Homola Jiří; Rozhodčí: Santarius Gustav, Lendfeld Rudolf, Talpa Ladislav; Delegát: Staněk František
A2A0607TepliceÚstí1:1 (1:0)1034
Branky: Kříž Pavel, Liška Marek; Rozhodčí: Vozák Miroslav, Duda Zdeněk, Káňa Jaroslav; Delegát: Spišiak Pavel
A2A0608BrandýsBlšany2:0 (2:0)774
Branky: Rada Václav, Baranek Miroslav; Rozhodčí: Boubín Vladimír, Šob Aleš, Prášil Jan; Delegát: Fišer Miroslav; ŽK: 0 - Schveiner Jiří, Kabyl Jiří, Karoch Pavel, Faic Roman
A2A0609Uherský BrodTřinec2:1 (1:0)4485
Branky: Gróff Robert, Fousek Petr, Šimek René; Rozhodčí: Neugebauer Bedřich, Wencl Petr, Havlíček Roman; Delegát: Bydžovský Zdeněk


7.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A0701ÚstíPříbram2:2 (1:2)2342
Branky: Horvath Dušan, Papuga Kamil, Černý Václav, Janů Tomáš; Rozhodčí: Hanovský Stanislav, Vozák Miroslav, Šenolt Milan; Delegát: Spišiak Pavel; ŽK: 0 - Macho Ladislav, Janů Tomáš, Pihávek Ivan, Kukol Tomáš, Pazdera Jaroslav, Černý Václav
A2A0702VítkoviceBlšany4:0 (3:0)3150
Branky: Svoboda Pavel, Hamsa Bedřich, Zdráhal Luděk, Bouřa Radek; Rozhodčí: Talpa Ladislav, Noháč Miloslav, Káňa Jaroslav; Delegát: Nevrlý Luděk
A2A0703LeRK BrnoTřinec2:0 (1:0)1100
Branky: Saidl Jan 2; Rozhodčí: Chytil Václav, Prášil Jan, Vodička Jiří; Delegát: Ševčík Jan
A2A0704KladnoUherský Brod3:1 (1:0)4000
Branky: Sanicky Valerij, Hekerle Vladimír, Uhlíř Václav, Sionko Libor; Rozhodčí: Bejlek Jaroslav, Zelinka Radomír, Dofek Ladislav; Delegát: Mikulík Vojtěch
A2A0705Uh. HradištěBrandýs2:0 (1:0)3354
Branky: Onufer Miroslav, Prasek Radomír; Rozhodčí: Severýn Václav, Boubín Vladimír, Aksamit Miroslav; Delegát: Sedláček Radoslav
A2A0706OpavaTeplice2:0 (0:0)800
Branky: Bohdal Ladislav 2; Rozhodčí: Kolev Ludmil, Koloničný Miloš, Santarius Gustav; Delegát: Staněk František
A2A0707Frýdek-MístekBohumín5:2 (1:1)1320
Branky: Urban Zdeněk, Mahút Ivan, Němec Petr, Penner Miloslav, Verbíř Pavel, Holomek Patrik, Sourada David; Rozhodčí: Krátký Bohuslav, Ruš Jiří, Weiser Luděk; Delegát: Prousek František
A2A0708HavířovTurnov2:1 (1:1)552
Branky: Kovárník Jiří 2, Jurča Jiří; Rozhodčí: Čičmanec Ladislav, Sedláček Jiří, Beneš Michal; Delegát: Hadaš Jaroslav
A2A0709PardubiceXaverov1:1 (0:0)436
Branky: Boháč Milan, Ondrejčík Gustav; Rozhodčí: Jára Jaroslav, Havlíček Roman, Sejkora Pavel; Delegát: Wolf Karel; ŽK: 0 - Ondrejčík Gustav, Kuchař Martin, Vandas Pavel


8.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A0801PříbramXaverov0:2 (0:2)1900
Branky: Zelenka Luděk, Zimmermann Tomáš; Rozhodčí: Wencl Petr, Vodička Jiří, Přibyl Zdeněk; Delegát: Fišer Miroslav; ŽK: Pihávek Ivan, Pučelík Roman, Mácha Marcel - 0
A2A0802TurnovPardubice3:1 (2:0)780
Branky: Rosenberger Vladimír, Marx Jaroslav, Guzik Michal, Mikoláš Zdeněk; Rozhodčí: Koloničný Miloš, Ruš Jiří, Talpa Ladislav; Delegát: Ujfaluši František
A2A0803BohumínHavířov4:1 (2:0)1202
Branky: Bedrich Marian, Habanec Svatopluk, Paták Miroslav, Pospíšil Jiří, Verbíř Pavel; Rozhodčí: Boubín Vladimír, Hanovský Stanislav, Severýn Václav; Delegát: Vladyka Josef
A2A0804TepliceFrýdek-Místek2:0 (1:0)303
Branky: Zoubek David 2; Rozhodčí: Havlíček Roman, Beneš Michal, Prášil Jan; Delegát: Matušík Robert
A2A0805BrandýsOpava1:0 (0:0)2053
Branky: Lošťák Ivo; Rozhodčí: Káňa Jaroslav, Zelinka Radomír, Bejlek Jaroslav; Delegát: Zbroj Vojtěch
A2A0806Uherský BrodUh. Hradiště1:3 (0:2)1250
Branky: Grussmann Alois, Fryč Libor, Balon Daniel, Prasek Radomír; Rozhodčí: Vozák Miroslav, Kolev Ludmil, Hrivňák Pavel; Delegát: Bydžovský Zdeněk
A2A0807TřinecKladno0:1 (0:0)900
Branky: Sanicky Valerij; Rozhodčí: Noháč Miloslav, Čičmanec Ladislav, Šenolt Milan; Delegát: Hošek Václav
A2A0808BlšanyLeRK Brno3:1 (1:1)3112
Branky: Vodička Jaroslav, Saidl Jan, Remta Michal, Fousek Petr; Rozhodčí: Šob Aleš, Jára Jaroslav, Mařík Josef; Delegát: Grégr Ivan
A2A0809ÚstíVítkovice2:0 (1:0)2426
Branky: Horvath Dušan, Cudrák Milan; Rozhodčí: Aksamit Miroslav, Tulinger Miroslav, Krátký Bohuslav; Delegát: Ozaniak Miroslav; ŽK: 0 - Kraut Petr, Papuga Kamil, Horvath Dušan, Machala Tomáš, Cudrák Milan; ČK: 0 - Horvath Dušan


9.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A0901VítkovicePříbram1:1 (1:1)2000
Branky: Pučelík Roman, Štefka Michal; Rozhodčí: Neugebauer Bedřich, Čičmanec Ladislav, Hábl Marcel; Delegát: Schneider Miroslav; ŽK: 0 - Pihávek Ivan, Pučelík Roman, Černý Milan
A2A0902LeRK BrnoÚstí5:1 (1:1)900
Branky: Saidl Jan 3, Bílek Petr, Bárta Martin, Štěpaník Kamil; Rozhodčí: Talpa Ladislav, Zelinka Radomír, Havlíček Roman; Delegát: Henn Adolf
A2A0903KladnoBlšany4:0 (2:0)4150
Branky: Soldán Libor 2, Michal Vladimír, Podaný Petr; Rozhodčí: Tulinger Miroslav, Vodička Jiří, Kolev Ludmil; Delegát: Ujfaluši František
A2A0904Uh. HradištěTřinec0:1 (0:0)3312
Branky: Rada Václav; Rozhodčí: Ruš Jiří, Bejlek Jaroslav, Koloničný Miloš; Delegát: Fausek Jaromír
A2A0905OpavaUherský Brod2:0 (0:0)812
Branky: Hruška Roman, Bohdal Ladislav; Rozhodčí: Lendfeld Rudolf, Noháč Miloslav, Severýn Václav; Delegát: Grégr Ivan
A2A0906Frýdek-MístekBrandýs4:1 (2:1)986
Branky: Mahút Ivan 2, Laub Jaroslav, Homola Jiří, Sourada David; Rozhodčí: Šenolt Milan, Santarius Gustav, Poledník Pavel; Delegát: Bydžovský Zdeněk
A2A0907HavířovTeplice4:1 (0:0)825
Branky: Kovárník Jiří, Tesař Jaroslav, Zoubek David, Kumpan Ondřej, Plocek Jaromír; Rozhodčí: Duda Zdeněk, Vozák Miroslav, Káňa Jaroslav; Delegát: Görner Jindřich
A2A0908PardubiceBohumín1:2 (1:1)450
Branky: Urban Zdeněk, Mejdr Pavel, Jurenka Roman; Rozhodčí: Sedláček Jiří, Beneš Michal, Jára Jaroslav; Delegát: Fišer Miroslav
A2A0909XaverovTurnov2:0 (0:0)590
Branky: Boháč Milan, Kronďák Radek; Rozhodčí: Prášil Jan, Krátký Bohuslav, Boubín Vladimír; Delegát: Klimáček Lubomír; ŽK: 0 - Houžvička Jiří, Zimmermann Tomáš, Dvořák Bohuslav


10.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A1001PříbramTurnov3:1 (1:0)1860
Branky: Pihávek Ivan, Černý Milan, Pučelík Roman - Mikoláš Zdeněk; Rozhodčí: Bejlek Jaroslav, Severýn Václav, Šenolt Milan; Delegát: Zbroj Vojtěch; ŽK: Pučelík Roman - 0
A2A1002BohumínXaverov2:1 (0:1)1500
Branky: Verbíř Pavel, Zelenka Luděk, Broum Rostislav; Rozhodčí: Zelinka Radomír, Lendfeld Rudolf, Talpa Ladislav; Delegát: Fausek Jaromír
A2A1003TeplicePardubice1:2 (0:1)382
Branky: Jovanoski Zoran, Samuel Alexandr, Janoušek René; Rozhodčí: Santarius Gustav, Šob Aleš, Noháč Miloslav; Delegát: Matušík Robert
A2A1004BrandýsHavířov1:0 (0:0)1722
Branky: Charvát Pavel; Rozhodčí: Vodička Jiří, Hanovský Stanislav, Dofek Ladislav; Delegát: Gajdušek Stanislav
A2A1005Uherský BrodFrýdek-Místek1:0 (0:0)975
Branky: Sionko Libor; Rozhodčí: Čičmanec Ladislav, Neugebauer Bedřich, Káňa Jaroslav; Delegát: Ozaniak Miroslav
A2A1006TřinecOpava1:1 (1:1)750
Branky: Nociar Jiří, Vápeník Miroslav; Rozhodčí: Aksamit Miroslav, Sedláček Jiří, Jára Jaroslav; Delegát: Šibal Jaroslav
A2A1007BlšanyUh. Hradiště3:0 (1:0)3517
Branky: Vodička Jaroslav, Chytra Miroslav, Procházka Martin; Rozhodčí: Boubín Vladimír, Prášil Jan, Mádl Pavel; Delegát: Schneider Miroslav
A2A1008ÚstíKladno0:2 (0:1)2342
Branky: Sanicky Valerij, Kufa Miloslav; Rozhodčí: Beneš Michal, Chytil Václav, Tulinger Miroslav; Delegát: Fišer Miroslav
A2A1009VítkoviceLeRK Brno3:2 (2:1)2150
Branky: Hamsa Bedřich 2, Hlásek Zdeněk, Oršula Miroslav, Zbožínek Pavel; Rozhodčí: Krátký Bohuslav, Duda Zdeněk, Koloničný Miloš; Delegát: Ujfaluši František; ŽK: 0 - Hanousek Libor, Štefka Michal, Osladil Libor, Bouřa Radek


11.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A1101LeRK BrnoPříbram2:1 (2:0)1100
Branky: Bílek Petr, Černý Milan, Saidl Jan; Rozhodčí: Sedláček Jiří, Boubín Vladimír, Berka Petr; Delegát: Nietsche Jaroslav; ŽK: 0 - Pučelík Roman, Mašek Jaroslav, Mácha Marcel, Avrič Slobodan
A2A1102KladnoVítkovice3:1 (0:0)5092
Branky: Podaný Petr, Soldán Libor, Bůžek Libor, Pecha Jiří; Rozhodčí: Wencl Petr, Ruš Jiří, Šob Aleš; Delegát: Prousek František
A2A1103Uh. HradištěÚstí1:2 (0:2)2254
Branky: Kraut Petr 2, Grussmann Alois; Rozhodčí: Kolev Ludmil, Krátký Bohuslav, Káňa Jaroslav; Delegát: Klimáček Lubomír
A2A1104OpavaBlšany0:1 (0:0)1000
Branky: Procházka Martin; Rozhodčí: Koloničný Miloš, Bejlek Jaroslav, Šimon Ivan; Delegát: Mikulík Vojtěch
A2A1105Frýdek-MístekTřinec4:1 (1:1)1152
Branky: Karoch Pavel, Němec Petr, Kubeš Pavel, Penner Miloslav, Sourada David; Rozhodčí: Lendfeld Rudolf, Vozák Miroslav, Zelinka Radomír; Delegát: Tománek Jaromír
A2A1106HavířovUherský Brod0:2 (0:2)458
Branky: Kaluža Aleš, Činčala Václav; Rozhodčí: Havlíček Roman, Horejš Bohuslav, Topič Ivo; Delegát: Melichar Jaroslav
A2A1107PardubiceBrandýs2:2 (1:1)650
Branky: Ondrejčík Gustav, Jovanoski Zoran, Soukeník Stanislav, Moravčík Michal; Rozhodčí: Talpa Ladislav, Neugebauer Bedřich, Prášil Jan; Delegát: Svoboda Miroslav
A2A1108XaverovTeplice2:1 (0:0)670
Branky: Boháč Milan, Čavoš Petr, Zoubek David; Rozhodčí: Chytil Václav, Vodička Jiří, Šenolt Milan; Delegát: Sedláček Radoslav
A2A1109TurnovBohumín2:0 (1:0)740
Branky: Jurča Jiří 2; Rozhodčí: Hanovský Stanislav, Santarius Gustav, Poledník Pavel; Delegát: Nevrlý Luděk; ŽK: 0 - Kunzo František


12.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A1201PříbramBohumín1:1 (1:1)1000
Branky: Černý Milan - Divecký Radek; Rozhodčí: Mádl Petr, Horejš Bohuslav, Prášil Jan; Delegát: Henn Adolf; ŽK: Pihávek Ivan, Černý Václav - 0
A2A1202TepliceTurnov1:3 (0:1)210
Branky: Lednický Milan, Hejkal Stanislav, Guzik Michal, Mikoláš Zdeněk; Rozhodčí: Tulinger Miroslav, Havlíček Roman, Sedláček Jiří; Delegát: Görner Jindřich
A2A1203BrandýsXaverov2:0 (0:0)1810
Branky: Lošťák Ivo 2; Rozhodčí: Ruš Jiří, Krátký Bohuslav, Koloničný Miloš; Delegát: Tománek Jaromír
A2A1204Uherský BrodPardubice2:0 (1:0)409
Branky: Šnajdr Bohuslav, Sionko Radek; Rozhodčí: Duda Zdeněk, Zelinka Radomír, Bejlek Jaroslav; Delegát: Ujfaluši František
A2A1205TřinecHavířov3:0 (0:0)700
Branky: Salač Stanislav, Kulhánek Martin, Dvořák Antonín; Rozhodčí: Neugebauer Bedřich, Wencl Petr, Čičmanec Ladislav; Delegát: Klimáček Lubomír
A2A1206BlšanyFrýdek-Místek3:0 (2:0)2317
Branky: Procházka Martin 2, Čermák Karel; Rozhodčí: Beneš Michal, Hanovský Stanislav, Helebrant Luboš; Delegát: Musial Jan
A2A1207ÚstíOpava0:0 (0:0)1026
Rozhodčí: Šob Aleš, Santarius Gustav, Hábl Marcel; Delegát: Mikulík Vojtěch
A2A1208VítkoviceUh. Hradiště0:2 (0:1)1550
Branky: Bartl Jiří 2; Rozhodčí: Noháč Miloslav, Talpa Ladislav, Káňa Jaroslav; Delegát: Ševčík Jan
A2A1209LeRK BrnoKladno1:3 (0:1)1700
Branky: Hlásek Zdeněk, Hekerle Vladimír, Kufa Miloslav, Pecha Jiří; Rozhodčí: Severýn Václav, Lendfeld Rudolf, Šenolt Milan; Delegát: Wolf Karel; ŽK: 0 - Bárta Martin


13.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A1301KladnoPříbram3:0 (0:0)4000
Branky: Irovský Jaroslav, Soldán Libor, Pecha Jiří; Rozhodčí: Krátký Bohuslav, Santarius Gustav, Boubín Vladimír; Delegát: Šibal Jaroslav; ŽK: 0 - Avrič Slobodan, Pacovský Marcel, Čabala Ivan, Žák Robert, Černý Václav; ČK: 0 - Avrič Slobodan, Pacovský Marcel
A2A1302Uh. HradištěLeRK Brno2:0 (1:0)3368
Branky: Rozhon Martin, Prasek Radomír; Rozhodčí: Zelinka Radomír, Lendfeld Rudolf, Weiser Luděk; Delegát: Fišer Miroslav
A2A1303OpavaVítkovice3:0 (1:0)910
Branky: Seidler René, Hruška Roman, Faldyna Petr; Rozhodčí: Prášil Jan, Mádl Petr, Havlíček Roman; Delegát: Henn Adolf
A2A1304Frýdek-MístekÚstí0:1 (0:0)1530
Branky: Sýkora Vladimír; Rozhodčí: Bejlek Jaroslav, Duda Zdeněk, Talpa Ladislav; Delegát: Spišiak Pavel
A2A1305HavířovBlšany2:3 (0:2)551
Branky: Procházka Martin 2, Plocek Jaromír 2, Sadílek Vladimír; Rozhodčí: Horejš Bohuslav, Tulinger Miroslav, Chytil Václav; Delegát: Schneider Miroslav
A2A1306PardubiceTřinec1:3 (1:0)720
Branky: Faic Roman, Vandas Pavel, Schveiner Jiří, Kulhánek Martin; Rozhodčí: Šenolt Milan, Noháč Miloslav, Vodička Jiří; Delegát: Gajdušek Stanislav
A2A1307XaverovUherský Brod1:1 (1:0)540
Branky: Čavoš Petr, Činčala Václav; Rozhodčí: Vozák Miroslav, Čičmanec Ladislav, Sejkora Pavel; Delegát: Fausek Jaromír
A2A1308TurnovBrandýs2:0 (1:0)1050
Branky: Janšta Kamil, Kunzo František; Rozhodčí: Káňa Jaroslav, Severýn Václav, Šob Aleš; Delegát: Grégr Ivan
A2A1309BohumínTeplice2:0 (1:0)1500
Branky: Verbíř Pavel, Divecký Radek; Rozhodčí: Jára Jaroslav, Axamit Josef, Schuster Jiří; Delegát: Hadaš Jaroslav; ŽK: 0 - Fasner Pavel, Jurenka Roman, Verbíř Pavel; ČK: 0 - Verbíř Pavel


14.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A1401PříbramTeplice3:1 (1:1)1500
Branky: Pučelík Roman 2, Sedláček Roman - Hejkal Stanislav; Rozhodčí: Vodička Jiří, Noháč Miloslav, Neugebauer Bedřich; Delegát: Vladyka Josef; ŽK: Pihávek Ivan, Mašek Jaroslav, Mácha Marcel - 0
A2A1402BrandýsBohumín1:0 (0:0)1642
Branky: Fiala Robert; Rozhodčí: Santarius Gustav, Lendfeld Rudolf, Zelinka Radomír; Delegát: Schneider Miroslav
A2A1403Uherský BrodTurnov2:2 (1:1)450
Branky: Jurča Jiří, Lednický Milan, Kaluža Aleš, Zbončák Martin; Rozhodčí: Kolev Ludmil, Talpa Ladislav, Krátký Bohuslav; Delegát: Wolf Karel
A2A1404TřinecXaverov2:0 (1:0)400
Branky: Kulhánek Martin 2; Rozhodčí: Beneš Michal, Boubín Vladimír, Horejš Bohuslav; Delegát: Henn Adolf
A2A1405BlšanyPardubice6:1 (3:0)3715
Branky: Procházka Martin 4, Sadílek Vladimír, Remta Michal, Kuchař Martin; Rozhodčí: Mádl Petr, Havlíček Roman, Mařík Josef; Delegát: Svoboda Miroslav
A2A1406ÚstíHavířov2:0 (2:0)885
Branky: Benda Marcel 2; Rozhodčí: Aksamit Miroslav, Ruš Jiří, Dofek Ladislav; Delegát: Hycl Karel
A2A1407VítkoviceFrýdek-Místek5:1 (3:1)1600
Branky: Baranek Miroslav 3, Hamsa Bedřich, Mahút Ivan, Hanousek Libor; Rozhodčí: Chytil Václav, Šenolt Milan, Bejlek Jaroslav; Delegát: Staněk František
A2A1408LeRK BrnoOpava0:0 (0:0)750
Rozhodčí: Čičmanec Ladislav, Wencl Petr, Hanovský Stanislav; Delegát: Bydžovský Zdeněk
A2A1409KladnoUh. Hradiště2:0 (2:0)4000
Branky: Podaný Petr, Kufa Miloslav; Rozhodčí: Tulinger Miroslav, Vozák Miroslav, Káňa Jaroslav; Delegát: Tománek Jaromír; ŽK: 0 - Soldán Libor, Svoboda Jiří, Podaný Petr


15.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A1501Uh. HradištěPříbram0:0 (0:0)2914
Rozhodčí: Wencl Petr, Čičmanec Ladislav, Bejlek Jaroslav; Delegát: Vladyka Josef; ŽK: 0 - Avrič Slobodan, Pučelík Roman, Mašek Jaroslav
A2A1502OpavaKladno0:0 (0:0)1640
Rozhodčí: Boubín Vladimír, Kolev Ludmil, Poledník Pavel; Delegát: Hošek Václav
A2A1503Frýdek-MístekLeRK Brno1:1 (0:0)668
Branky: Fábry Dušan, Liška Marek; Rozhodčí: Horejš Bohuslav, Santarius Gustav, Krátký Bohuslav; Delegát: Klimáček Lubomír
A2A1504HavířovVítkovice1:3 (0:3)452
Branky: Hamsa Bedřich, Baranek Miroslav, Zbožínek Pavel, Plocek Jaromír; Rozhodčí: Káňa Jaroslav, Šenolt Milan, Hanovský Stanislav; Delegát: Prousek František
A2A1505PardubiceÚstí0:5 (0:1)460
Branky: Benda Marcel 2, Horvath Dušan, Papuga Kamil, Sýkora Vladimír; Rozhodčí: Severýn Václav, Neugebauer Bedřich, Prášil Jan; Delegát: Staněk František
A2A1506XaverovBlšany1:1 (1:1)720
Branky: Sadílek Vladimír, Valta Jiří; Rozhodčí: Aksamit Miroslav, Jára Jaroslav, Tulinger Miroslav; Delegát: Wolf Karel
A2A1507TurnovTřinec4:0 (2:0)1020
Branky: Janšta Kamil 2, Lednický Milan, Mikoláš Zdeněk; Rozhodčí: Talpa Ladislav, Vozák Miroslav, Duda Zdeněk; Delegát: Bydžovský Zdeněk
A2A1508BohumínUherský Brod0:1 (0:0)1000
Branky: Činčala Václav; Rozhodčí: Šob Aleš, Havlíček Roman, Vodička Jiří; Delegát: Schneider Miroslav
A2A1509TepliceBrandýs2:1 (1:0)205
Branky: Chlumecký Tomáš, Fiala Robert, Zoubek David; Rozhodčí: Ruš Jiří, Prášil Jan, Chytil Václav; Delegát: Fišer Miroslav; ŽK: 0 - Komárek Roman, Zoubek David


16.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A1601PříbramBrandýs1:0 (0:0)2100
Branky: Čabala Ivan; Rozhodčí: Čičmanec Ladislav, Hanovský Stanislav, Sedláček Jiří; Delegát: Musial Jan; ŽK: Žák Robert, Koranda Daniel, Avrič Slobodan - 0
A2A1602Uherský BrodTeplice3:1 (1:0)1200
Branky: Mišutka Felix 2, Šulák Radomír, Krása Václav; Rozhodčí: Santarius Gustav, Zelinka Radomír, Pala Vladislav; Delegát: Ševčík Jan
A2A1603TřinecBohumín2:2 (2:1)1150
Branky: Rada Václav 2, Babka Pavel, Verbíř Pavel; Rozhodčí: Tulinger Miroslav, Neugebauer Bedřich, Chytil Václav; Delegát: Wolf Karel
A2A1604BlšanyTurnov4:0 (1:0)2760
Branky: Procházka Martin 3, Králík Jan; Rozhodčí: Vodička Jiří, Havlíček Roman, Prášil Jan; Delegát: Svoboda Miroslav
A2A1605ÚstíXaverov0:1 (0:0)2455
Branky: Zelenka Luděk; Rozhodčí: Noháč Miloslav, Duda Zdeněk, Bejlek Jaroslav; Delegát: Sedláček Radoslav
A2A1606VítkovicePardubice6:0 (2:0)1250
Branky: Hamsa Bedřich 2, Šustáček Martin 2, Zdráhal Luděk, Baranek Miroslav; Rozhodčí: Káňa Jaroslav, Krátký Bohuslav, Šenolt Milan; Delegát: Ozaniak Miroslav
A2A1607LeRK BrnoHavířov3:0 (2:0)1400
Branky: Saidl Jan 2, Liška Marek; Rozhodčí: Beneš Michal, Šenolt Milan, Schuster Jiří; Delegát: Hošek Václav
A2A1608KladnoFrýdek-Místek2:1 (2:0)6000
Branky: Sanicky Valerij 2, Skalba Vladimír; Rozhodčí: Boubín Vladimír, Koloničný Miloš, Aksamit Miroslav; Delegát: Matušík Robert
A2A1609Uh. HradištěOpava2:0 (1:0)4012
Branky: Bartl Jiří 2; Rozhodčí: Lendfeld Rudolf, Vozák Miroslav, Talpa Ladislav; Delegát: Zbroj Vojtěch; ŽK: 0 - Pikonský Rostislav


17.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A1701OpavaPříbram1:0 (0:0)1200
Branky: Cverna Václav; Rozhodčí: Zelinka Radomír, Káňa Jaroslav, Talpa Ladislav; Delegát: Hošek Václav; ŽK: 0 - Dvořák David, Pučelík Roman, Mašek Jaroslav, Čabala Ivan
A2A1702Frýdek-MístekUh. Hradiště2:1 (1:1)1367
Branky: Bartl Jiří, Mahút Ivan, Sourada David; Rozhodčí: Hanovský Stanislav, Chytil Václav, Vodička Jiří; Delegát: Mikulík Vojtěch
A2A1703HavířovKladno2:2 (2:1)1320
Branky: Podaný Petr, Tesař Jaroslav, Bůžek Libor, Kumpan Ondřej; Rozhodčí: Vozák Miroslav, Duda Zdeněk, Krátký Bohuslav; Delegát: Wolf Karel
A2A1704PardubiceLeRK Brno2:2 (1:1)560
Branky: Jovanoski Zoran, Vandas Pavel, Oršula Miroslav, Šolle David; Rozhodčí: Kolev Ludmil, Severýn Václav, Sedláček Jiří; Delegát: Zbroj Vojtěch
A2A1705XaverovVítkovice0:2 (0:1)538
Branky: Zdráhal Luděk, Hanousek Libor; Rozhodčí: Koloničný Miloš, Tulinger Miroslav, Neugebauer Bedřich; Delegát: Grégr Ivan
A2A1706TurnovÚstí0:0 (0:0)1450
Rozhodčí: Lendfeld Rudolf, Santarius Gustav, Boubín Vladimír; Delegát: Staněk František
A2A1707BohumínBlšany1:3 (0:2)3000
Branky: Sadílek Vladimír, Urban Zdeněk, Procházka Martin, Šimek René; Rozhodčí: Noháč Miloslav, Aksamit Miroslav, Šob Aleš; Delegát: Musial Jan
A2A1708TepliceTřinec0:3 (0:0)340
Branky: Faic Roman, Lorenc Jaroslav, Dvořák Antonín; Rozhodčí: Bejlek Jaroslav, Beneš Michal, Šenolt Milan; Delegát: Hycl Karel
A2A1709BrandýsUherský Brod1:0 (1:0)1302
Branky: Rusňák Roland; Rozhodčí: Prášil Jan, Jára Jaroslav, Havlíček Roman; Delegát: Fišer Miroslav; ŽK: 0 - Chudárek Eduard


18.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A1801PříbramTřinec4:1 (1:0)2800
Branky: Žák Robert 2, Pazdera Jaroslav, Mejdr Pavel - Činčala Václav; Rozhodčí: Vodička Jiří, Sedláček Jiří, Aksamit Miroslav; Delegát: Šibal Jaroslav; ŽK: Mácha Marcel, Pazdera Jaroslav, Žák Robert - Kaluža Aleš, Kostelný Ivan
A2A1802Uherský BrodBlšany2:3 (1:2)2420
Branky: Chudárek Eduard, Kočica Martin - Karoch Pavel, Salač Stanislav, Pejša Petr; Rozhodčí: Horejš Bohuslav, Prášil Jan, Poledník Pavel; Delegát: Matušík Robert; ŽK: Stříž Oldřich, Martinek Tomáš, Rusňák Roland - Faic Roman, Schveiner Jiří
A2A1803BrandýsÚstí3:3 (2:3)702
Branky: Buryán Jan 2, Tománek Vladimír - Sadílek Vladimír, Procházka Martin, Rada Miroslav; Rozhodčí: Krátký Bohuslav, Bejlek Jaroslav, Zelinka Radomír; Delegát: Musial Jan; ŽK: Buryán Jan, Kaplan Tomáš, Kocián Karel, Janoušek René - Řízek Marián, Novák Jiří
A2A1804TepliceVítkovice2:0 (0:0)2000
Branky: Urban Zdeněk, Verbíř Pavel; Rozhodčí: Jára Jaroslav, Tulinger Miroslav, Havlíček Roman; Delegát: Zbroj Vojtěch; ŽK: Frťala Zdenko, Fasner Pavel, Verbíř Pavel, Just Josef - Twardzik René, Plachta Martin, Myšinský Marek, Machala Tomáš; ČK: Frťala Zdenko - Machala Tomáš
A2A1805BohumínLeRK Brno3:2 (0:1)1150
Branky: Siegl Michal 2, Drozd Petr - Hamsa Bedřich, Šustáček Martin; Rozhodčí: Šob Aleš, Boubín Vladimír, Duda Zdeněk; Delegát: Prousek František; ŽK: Chudík Roman, Guzik Michal, Basta Radek, Kristek Jan - Hamsa Bedřich, Svoboda Pavel, Kokoška Luděk
A2A1806TurnovKladno3:2 (1:0)650
Branky: Zelenka Luděk 2 - Hlásek Zdeněk, Křikava Bronislav, Mikoláš Zdeněk; Rozhodčí: Santarius Gustav, Šenold Milan, Káňa Jaroslav; Delegát: Fausek Jaromír; ŽK: Mencl Jaroslav, Bajer Petr - Musil Jan, Bílek Petr, Hlásek Zdeněk
A2A1807XaverovUh. Hradiště1:1 (1:1)950
Branky: Doležel Vladimír - Pecha Jiří; Rozhodčí: Wencl Petr, Neugebauer Bedřich, Severýn Václav; Delegát: Sedláček Radoslav; ŽK: Držmíšek Miroslav, Hejkal Stanislav, Kostecký Petr, Viger Bohuš, Rosenberger Vladimír - Matušek Igor
A2A1808PardubiceOpava1:1 (0:1)857
Branky: Žižka Martin - Rozhon Martin; Rozhodčí: Kolev Ludmil, Talpa Ladislav, Hanovský Stanislav; Delegát: Nevrlý Luděk; ŽK: Ujec Milan - Kolínek Jaroslav
A2A1809HavířovFrýdek-Místek1:5 (0:2)685
Branky: Fábry Dušan - Strnadel Petr 2, Kučera Radim 2, Nociar Jiří; Rozhodčí: Vozák Miroslav, Koloničný Miloš, Weisser Luděk; Delegát: Ujfaluši František; ŽK: Skalba Vladimír, Korytář Radomír, Špinar Martin, Sourada David - Bohdal Ladislav, Strnadel Petr


19.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A1901HavířovPříbram2:0 (1:0)968
Branky: Fábry Dušan, Němec Petr; Rozhodčí: Lendfeld Rudolf, Kolev Ludmil, Hábl Marcel; Delegát: Zbroj Vojtěch; ŽK: Šourek Martin, Mahút Ivan - Mejdr Pavel, Grund Petr; ČK: 0 - Macho Ladislav, Pučelík Roman
A2A1902Frýdek-MístekPardubice1:1 (0:0)1060
Branky: Elko Miroslav - Vojnar Jan; Rozhodčí: Havlíček Roman, Prášil Jan, Horejš Bohuslav; Delegát: Ujfaluši František; ŽK: Rada Tomáš, Seidler René - Michalička Jaroslav, Třasák Martin, Pařízek Jaroslav; ČK: Hadaščok Pavel - 0
A2A1903OpavaXaverov2:0 (1:0)4022
Branky: Rozhon Martin, Prasek Radomír; Rozhodčí: Noháč Miloslav, Šob Aleš, Bejlek Jaroslav; Delegát: Hanák Petr; ŽK: Farský Ivo, Kolínek Jaroslav, Onufer Miroslav - Kašták Petr, Doležel Vladimír, Mlejnský Antonín, Kuchař Martin, Viger Bohuš, Váňa Martin; ČK: Kolínek Jaroslav - 0
A2A1904Uh. HradištěTurnov5:0 (3:0)4400
Branky: Sanicky Valerij 2, Podaný Petr, Soldán Libor, Červenka Bronislav; Rozhodčí: Boubín Vladimír, Krátký Bohuslav, Čičmanec Ladislav; Delegát: Grégr Ivan; ŽK: Červenka Bronislav, Bůžek Libor, Hlahůlek Miroslav - Studený David, Mencl Jaroslav, Bajer Petr, Krása Václav
A2A1905KladnoBohumín1:2 (1:1)900
Branky: Pejša Jan - Lednický Milan, Siegl Michal; Rozhodčí: Severýn Václav, Aksamit Miroslav, Wencl Petr; Delegát: Hubáček Josef; ŽK: Havelka Jan, Galo Robert, Hlásek Zdeněk - Marx Jaroslav; ČK: 0 - Kunzo František
A2A1906LeRK BrnoTeplice4:0 (2:0)1600
Branky: Hamsa Bedřich, Zdráhal Luděk, Štecha Patrik, Zbožínek Pavel; Rozhodčí: Šenolt Milan, Chytil Václav, Vodička Jiří; Delegát: Wolf Karel; ŽK: Čtvrtníček Miroslav, Svoboda Pavel - Frťala Zdenko, Pixa Bohuslav, Verbíř Pavel; ČK: 0 - Urban Zdeněk, Pixa Bohuslav
A2A1907VítkoviceBrandýs5:0 (2:0)2200
Branky: Kraut Petr, Machala Tomáš, Papuga Kamil, Cudrák Milan, Štěpaník Kamil; Rozhodčí: Talpa Ladislav, Koloničný Miloš, Zelinka Radomír; Delegát: Prousek František; ŽK: Benda Marcel, Mintál Juraj, Machala Tomáš - Šilhavý Michal, Buryán Jan, Pařízek Viktor, Tománek Vladimír, Janoušek René; ČK: 0 - Pařízek Viktor
A2A1908ÚstíUherský Brod1:1 (0:1)4623
Branky: Sadílek Vladimír - Homola Jiří; Rozhodčí: Káňa Jaroslav, Santarius Gustav, Ruš Jiří; Delegát: Tomášek Jaromír; ŽK: Krivjančin Jozef - Stříž Oldřich, Martinek Tomáš, Fiala Robert, Melichárek Luboš
A2A1909BlšanyTřinec2:0 (0:0)1400
Branky: Seman Michal, Pikl Aleš; Rozhodčí: Hanovský Stanislav, Tulinger Miroslav, Topič Ivo; Delegát: Fišer Miroslav; ŽK: Karoch Pavel - Balon Daniel, Šnajdr Bohuslav


20.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A2001PříbramBlšany1:0 (0:0)2500
Branky: Mejdr Pavel; Rozhodčí: Prášil Jan, Talpa Ladislav, Mádl Pavel; Delegát: Klimáček Lubomír; ŽK: Mejdr Pavel, Mácha Marcel, Žák Robert - Unger Aleš, Pikl Aleš, Pejša Petr, Pfeifer Petr, Seman Michal
A2A2002TřinecÚstí2:0 (0:0)600
Branky: Balon Daniel, Činčala Václav; Rozhodčí: Duda Zdeněk, Šob Aleš, Káňa Jaroslav; Delegát: Hycl Karel; ŽK: Kaizar Roman - Rada Miroslav, Vodička Jaroslav
A2A2003Uherský BrodVítkovice1:1 (0:0)2400
Branky: Rusňák Roland - Bialek Petr; Rozhodčí: Čičmanec Ladislav, Wencl Petr, Bejlek Jaroslav; Delegát: Hadaš Jaroslav; ŽK: Kočica Martin, Rusňák Roland, Melichárek Luboš - Kraut Petr, Štěpaník Kamil, Horvath Dušan; ČK: 0 - Papuga Kamil
A2A2004BrandýsLeRK Brno0:1 (0:0)300
Branky: Šustáček Martin; Rozhodčí: Aksamit Miroslav, Vozák Miroslav, Ruš Jiří; Delegát: Fausek Jaromír; ŽK: Chlumecký Tomáš, Obenrauch Jan, Cimrman David - Juračka Roman, Baranek Miroslav, Bouřa Radek; ČK: Chlumecký Tomáš - 0
A2A2005TepliceKladno3:0 (2:0)2000
Branky: Divecký Radek 2, Just Josef; Rozhodčí: Sedláček Jiří, Boubín Vladimír, Helabrant Luboš; Delegát: Vladyka Josef; ŽK: Pixa Bohuslav, Habanec Svatopluk - Kochlöfl Robert, Oršula Miroslav; ČK: 0 - Kochlöfl Robert
A2A2006BohumínUh. Hradiště0:1 (0:0)2355
Branky: Irovský Jaroslav; Rozhodčí: Tulinger Miroslav, Vodička Jiří, Pala Vladislav; Delegát: Sedláček Radoslav; ŽK: Chovanec František, Siegl Michal, Kamrád Tomáš, Marx Jaroslav - Sanicky Valerij; ČK: Siegl Michal - 0
A2A2007TurnovOpava0:1 (0:1)650
Branky: Rozhon Martin; Rozhodčí: Chytil Václav, Horejš Bohuslav, Havlíček Roman; Delegát: Musial Jan; ŽK: Kavan Vladislav, Povýšil Radim, Mencl Jaroslav, Bajer Petr, Zimmermann Tomáš - Novotný Jaroslav, Bartl Jiří, Chalupa Vladimír; ČK: Bajer Petr - Novotný Jaroslav
A2A2008XaverovFrýdek-Místek0:1 (0:0)469
Branky: Seidler René; Rozhodčí: Zelinka Radomír, Krátký Bohuslav, Lendfeld Rudolf; Delegát: Maurer Vladimír; ŽK: Rosenberger Vladimír, Doležel Vladimír, Jovanoski Zoran, Valkoun Karel - Cverna Václav, Nociar Jiří, Matúš Petr
A2A2009PardubiceHavířov1:0 (0:0)800
Branky: Pařízek Jaroslav; Rozhodčí: Neugebauer Bedřich, Jára Jaroslav, Noháč Miloslav; Delegát: Lakomý Josef; ŽK: Polomský Libor, Pilný Bohuslav, Žižka Martin - Freisler Tomáš, Gavriljuk Pjotr


21.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A2101PardubicePříbram2:1 (0:0)1122
Branky: Ujec Milan, Pilný Bohuslav - Mašek Jaroslav; Rozhodčí: Wencl Petr, Čičmanec Ladislav, Boubín Vladimír; Delegát: Malina Svatopluk
A2A2102HavířovXaverov1:1 (1:0)1100
Branky: Kudrna Marcel - Ondrejčík Gustav; Rozhodčí: Severýn Václav, Káňa Jaroslav, Duda Zdeněk; Delegát: Rumplík Zdeněk; ŽK: Laub Jaroslav - Držmíšek Miroslav, Valkoun Karel, Viger Bohuš; ČK: 0 - Doležel Vladimír
A2A2103Frýdek-MístekTurnov2:0 (1:0)1036
Branky: Hruška Roman, Bohdal Ladislav; Rozhodčí: Bejlek Jaroslav, Kolev Ludmil, Talpa Ladislav; Delegát: Ujfaluši Ladislav; ŽK: Stuchlík Stanislav, Hadaščok Pavel, Seidler René - Zimmermann Tomáš
A2A2104OpavaBohumín3:0 (2:0)5026
Branky: Bartl Jiří, Rozhon Martin, Hellebrand Aleš; Rozhodčí: Krátký Bohuslav, Santarius Gustav, Lendfeld Rudolf; Delegát: Spišiak Pavel; ŽK: Kolínek Jaroslav - Švantner Pavol, Kamrád Tomáš, Guzik Michal, Basta Radek, Průdek Lubomír; ČK: 0 - Průdek Lubomír
A2A2105Uh. HradištěTeplice2:0 (0:0)4500
Branky: Podaný Petr, Hekerle Vladimír; Rozhodčí: Šob Aleš, Prášil Jan, Havlíček Roman; Delegát: Neděla Jan; ŽK: Bůžek Libor, Soldán Libor, Pecha Jiří, Irovský Jaroslav, Podaný Petr - Kronďák Radek, Rampáček Zbyněk, Divecký Radek; ČK: 0 - Rampáček Zbyněk, Chlad Marian
A2A2106KladnoBrandýs1:0 (1:0)500
Branky: Mikoláš Zdeněk; Rozhodčí: Vodička Jiří, Horejš Bohuslav, Tulinger Miroslav; Delegát: Anděl Václav; ŽK: Havelka Jan - Buryán Jan, Svoboda Petr, Chlumecký Tomáš, Ladomerský Marek
A2A2107LeRK BrnoUherský Brod3:0 (3:0)1450
Branky: Svoboda Pavel, Hamsa Bedřich, Bouřa Radek; Rozhodčí: Koloničný Miloš, Noháč Miloslav, Hanovský Stanislav; Delegát: Staněk František; ŽK: Štefka Michal, Kokoška Luděk - Kučera Miroslav, Martinek Tomáš, Kočica Martin
A2A2108VítkoviceTřinec1:0 (0:0)2946
Branky: Langer Lubomír; Rozhodčí: Ruš Jiří, Vozák Miroslav, Chytil Václav; Delegát: Nevrlý Luděk; ŽK: Plachta Martin - Sionko Libor, Sionko Radek, Balon Daniel, Michalík Rastislav, Mihola Kamil
A2A2109ÚstíBlšany3:2 (1:2)4373
Branky: Řízek Marián 2, Sadílek Vladimír - Faic Roman, Pikl Aleš; Rozhodčí: Jára Jaroslav, Neugebauer Bedřich, Šenold Milan; Delegát: Nietsche Jaroslav; ŽK: Spěvák Antonín, Krivjančin Jozef, Řízek Marián, Procházka Martin - Obermajer Tomáš, Pikl Aleš, Laušman Aleš, Faic Roman, Karoch Pavel, Salač Stanislav, Pfeifer Petr; ČK: 0 - Laušman Aleš, Faic Roman, Karoch Pavel


22.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A2201PříbramÚstí4:1 (2:1)2568
Branky: Mašek Jaroslav, Mácha Marcel, Grunt Petr, Kukol Tomáš - Řízek Marián; Rozhodčí: Sedláček Jiří, Havlíček Roman, Berka Petr; Delegát: Svoboda Miroslav; ŽK: 0 - Sadílek Vladimír, Fousek Petr, Králík Jan
A2A2202BlšanyVítkovice2:0 (0:0)1200
Branky: Pejša Petr, Pikl Aleš; Rozhodčí: Boubín Vladimír, Kolev Ludmil, Lendfeld Rudolf; Delegát: Görner Jindřich; ŽK: Nehoda Michal, Pejša Petr, Seman Michal - Štěpaník Kamil, Horvath Dušan; ČK: Nehoda Michal - 0
A2A2203TřinecLeRK Brno3:3 (2:1)400
Branky: Činčala Václav 2, Sionko Libor - Zdráhal Luděk, Bouřa Radek, Balcárek Jiří; Rozhodčí: Čičmanec Ladislav, Krátký Bohuslav, Bejlek Jaroslav; Delegát: Staněk František; ŽK: Havlíček Karel, Mihola Kamil - Balcárek Jiří, Zbožínek Pavel, Kokoška Luděk; ČK: Mihola Kamil - 0
A2A2204Uherský BrodKladno1:0 (0:0)1483
Branky: Charvát Pavel; Rozhodčí: Duda Zdeněk, Santarius Gustav, Pala Ladislav; Delegát: Lakomý Pavel; ŽK: 0 - Musil Jan, Kochlöfl Robert, Oršula Miroslav, Pejša Jan
A2A2205BrandýsUh. Hradiště1:3 (0:0)444
Branky: Svoboda Petr - Irovský Jaroslav, Kufa Miloslav, Pecha Jiří; Rozhodčí: Severýn Václav, Neugebauer Bedřich, Šenolt Milan; Delegát: Maurer Vladimír; ŽK: Buryán Jan - Lubčenko Andrej
A2A2206TepliceOpava2:1 (0:0)2000
Branky: Urban Zdeněk, Divecký Radek - Rozhon Martin; Rozhodčí: Aksamit Miroslav, Hanovský Stanislav, Přibyl Zdeněk; Delegát: Grégr Ivan; ŽK: Just Josef, Fasner Pavel, Divecký Radek - Farský Ivo, Rozhon Martin, Bartl Jiří, Prasek Radomír; ČK: 0 - Farský Ivo, Hendrych Roman
A2A2207BohumínFrýdek-Místek2:1 (2:1)1280
Branky: Guzik Martin, Průdek Lubomír - Cverna Václav; Rozhodčí: Káňa Jaroslav, Ruš Jiří, Zelinka Radomír; Delegát: Prousek František; ŽK: Průdek Lubomír, Lednický Milan - Elko Miroslav, Strnadel Petr; ČK: Lednický Milan - 0
A2A2208TurnovHavířov1:0 (0:0)648
Branky: Zoubek David; Rozhodčí: Jára Jaroslav, Prášil Jan, Sejkora Pavel; Delegát: Fišer Miroslav; ŽK: Bajer Petr - Penner Miloslav, Zima Tomáš, Mahút Ivan, Krajčovič Lubomír, Špinar Martin; ČK: 0 - Penner Miloslav
A2A2209XaverovPardubice3:1 (1:0)283
Branky: Hauzner Jaroslav, Hejkal Stanislav, Kuchař Martin - Čavoš Petr; Rozhodčí: Horejš Bohuslav, Talpa Ladislav, Schuster Jiří; Delegát: Melichar Jaroslav; ŽK: Valkoun Karel - Polomský Libor, Čavoš Petr


23.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A2301XaverovPříbram2:2 (1:1)405
Branky: Viger Bohuš, Rosenberger Vladimír - Žák Robert, Grunt Petr; Rozhodčí: Bejlek Jaroslav, Severýn Václav, Topič Ivo; Delegát: Anděl Václav; ŽK: Jovanoski Zoran, Kostecký Petr - Žák Robert
A2A2302PardubiceTurnov0:1 (0:0)902
Branky: Zimmermann Tomáš; Rozhodčí: Zelinka Radomír, Severýn Václav, Havlíček Roman; Delegát: Vladyka Josef; ŽK: 0 - Lizogub Oleg, Zelenka Luděk
A2A2303HavířovBohumín0:1 (0:0)671
Branky: Lednický Milan; Rozhodčí: Santarius Gustav, Čičmanec Ladislav, Wencl Petr; Delegát: Hycl Karel; ŽK: Korytář Radomír, Fábry Dušan, Mahút Ivan - Kunzo František
A2A2304Frýdek-MístekTeplice1:2 (1:0)930
Branky: Nociar Jiří - Chlad Marian, Verbíř Pavel; Rozhodčí: Talpa Ladislav, Noháč Miloslav, Dofek Ladislav; Delegát: Lakomý Pavel; ŽK: Rada Tomáš, Hadaščok Pavel - Kronďák Radek, Habanec Svatopluk
A2A2305OpavaBrandýs4:0 (0:0)4121
Branky: Rozhon Martin 2, Prasek Radomír - Cimrman David; Rozhodčí: Koloničný Miloš, Duda Zdeněk, Káňa Jaroslav; Delegát: Ujfaluši František; ŽK: Orel Karel - Fabián Radek, Svoboda Petr, Mašek Tomáš
A2A2306Uh. HradištěUherský Brod3:0 (1:0)5700
Branky: Hekerle Vladimír, Kufa Miloslav, Červenka Bronislav; Rozhodčí: Prášil Jan, Tulinger Miroslav, Vodička Jiří; Delegát: Hycl Karel, Rumplík Zdeně; ŽK: Hlahůlek Miroslav, Sanicky Valerij - Martinek Tomáš, Rusňák Roland, Josefík Otakar; ČK: Podaný Petr - 0
A2A2307KladnoTřinec2:0 (1:0)500
Branky: Liška Marek, Bárta Martin; Rozhodčí: Kolev Ludmil, Sedláček Jiří, Hanovský Stanislav; Delegát: Musial Jan; ŽK: Pejša Jan - Sionko Radek, Mihola Kamil
A2A2308LeRK BrnoBlšany3:1 (1:0)1486
Branky: Hamsa Bedřich, Zdráhal Luděk, Bouřa Radek - Karoch Pavel; Rozhodčí: Vozák Miroslav, Beneš Michal, Horejš Bohuslav; Delegát: Prousek František; ŽK: 0 - Sláma Jaroslav, Schveiner Jiří
A2A2309VítkoviceÚstí1:1 (1:0)2056
Branky: Langer Lubomír - Fousek Petr; Rozhodčí: Chytil Václav, Krátký Bohuslav, Káňa Jaroslav; Delegát: Sedláček Radoslav; ŽK: Papuga Kamil, Sýkora Vladimír, Cudrák Milan - Spěvák Antonín, Fousek Petr, Procházka Martin


24.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A2401PříbramVítkovice1:0 (1:0)2300
Branky: Čermák Petr; Rozhodčí: Havlíček Roman, Zelinka Radomír, Talpa Radoslav; Delegát: Grégr Ivan; ŽK: Vyskočil Luděk - Gajdůšek Miroslav, Sýkora Vladimír, Cudrák Milan
A2A2402ÚstíLeRK Brno2:2 (1:1)5897
Branky: Procházka Martin 2 - Bouřa Radek, Zbožínek Pavel; Rozhodčí: Tulinger Miroslav, Prášil Jan, Jára Jaroslav; Delegát: Maurer Vladimír; ŽK: Sadílek Vladimír, Krivjančin Jozef, Procházka Martin, Vodička Jaroslav - Krása Radovan, Šustáček Martin
A2A2403BlšanyKladno2:1 (1:1)850
Branky: Karoch Pavel, Salač Stanislav - Liška Marek; Rozhodčí: Ruš Jiří, Káňa Jaroslav, Krátký Bohuslav; Delegát: Malina Svatopluk; ŽK: Sláma Jaroslav, Salač Stanislav - Havelka Jan, Liška Marek, Oršula Miroslav
A2A2404TřinecUh. Hradiště2:1 (0:0)1200
Branky: Činčala Václav 2 - Uhlíř Václav; Rozhodčí: Noháč Miloslav, Lendfeld Rudolf, Weiser Luděk; Delegát: Ujfaluši František; ŽK: Kostelný Ivan, Chudý Jan - Uhlíř Václav
A2A2405Uherský BrodOpava1:4 (0:1)2670
Branky: Fiala Robert - Orel Karel, Bartl Jiří, Grussmann Alois, Hellebrand Aleš; Rozhodčí: Boubín Vladimír, Bejlek Jaroslav, Poledník Pavel; Delegát: Prousek Vladimír; ŽK: Slovák Josef, Fiala Robert - Hellebrand Aleš, Farský Ivo
A2A2406BrandýsFrýdek-Místek2:3 (0:1)200
Branky: Jirka Miroslav, Fabián Radek - Nociar Jiří, Strnadel Petr, Kučera Radim; Rozhodčí: Neugebauer Bedřich, Čičmanec Ladislav, Horejš Bohuslav; Delegát: Hubáček Josef; ŽK: Svoboda Petr, Kaplan Tomáš, Cimrman David, Jirka Miroslav - Rada Tomáš, Hruška Roman; ČK: Mašek Tomáš - 0
A2A2407TepliceHavířov0:0 (0:0)1800
Rozhodčí: Hanovský Stanislav, Sedláček Jiří, Prášil Jan; Delegát: Görner Jindřich; ŽK: Kronďák Radek - Zima Tomáš, Krajčovič Lubomír, Špinar Martin
A2A2408BohumínPardubice0:1 (0:1)920
Branky: Doseděl Ladislav; Rozhodčí: Vodička Jiří, Šenolt Milan, Kolev Ludmil; Delegát: Lakomý Pavel; ŽK: Siegl Michal, Chovanec František, Basta Radek, Marx Jaroslav - Pilný Bohuslav, Pařízek Jaroslav; ČK: Kunzo František - 0
A2A2409TurnovXaverov1:0 (0:0)600
Branky: Dvořák Bohuslav; Rozhodčí: Duda Zdeněk, Vodička Jiří, Mařík Josef; Delegát: Šibal Jaroslav; ŽK: Studený David - Jovanoski Zoran, Kostecký Petr


25.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A2501TurnovPříbram0:0 (0:0)1110
Rozhodčí: Čičmanec Ladislav, Boubín Vladimír, Tulinger Miroslav; Delegát: Wolf Karel; ŽK: Kočí Pavel - Čermák Petr, Mácha Marcel, Kukol Tomáš, Vyskočil Luděk
A2A2502XaverovBohumín1:2 (0:1)398
Branky: Stříška Rastislav - Guzik Michal, Drozd Petr; Rozhodčí: Jára Jaroslav, Havlíček Roman, Noháč Miloslav; Delegát: Musial Jan; ŽK: Doležel Vladimír, Kostecký Petr - Drozd Petr; ČK: Doležel Vladimír, Kostecký Petr - 0
A2A2503PardubiceTeplice3:0 (1:0)506
Branky: Ujec Milan, Doseděl Ladislav, Pařízek Jaroslav; Rozhodčí: Krátký Bohuslav, Káňa Jaroslav, Bejlek Jaroslav; Delegát: Fišer Miroslav; ŽK: Dvořák Dušan, Třasák Martin, Doseděl Ladislav - Verbíř Pavel
A2A2504HavířovBrandýs2:0 (1:0)1200
Branky: Fábry Dušan, Laub Jaroslav; Rozhodčí: Talpa Ladislav, Vozák Miroslav, Lendfeld Rudolf; Delegát: Ozaniak Miroslav; ŽK: Zítka Daniel - Fabián Radek, Kaplan Tomáš, Chlumecký Tomáš, Svoboda Petr, Jirka Miroslav; ČK: 0 - Fabián Radek, Kaplan Tomáš
A2A2505Frýdek-MístekUherský Brod0:0 (0:0)1400
Rozhodčí: Kolev Ludmil, Zelinka Radomír, Ruš Jiří; Delegát: Klimáček Lubomír; ŽK: Seidler René - Josefík Otakar
A2A2506OpavaTřinec2:0 (1:0)5123
Branky: Grussmann Alois, Rozhon Martin; Rozhodčí: Horejš Bohuslav, Prášil Jan, Santarius Gustav; Delegát: Zbroj Vojtěch; ŽK: Hellebrand Aleš - Drobisz Petr, Kostelný Ivan, Kaizar Roman, Šulák Radomír, Šnajdr Bohuslav; ČK: Hellebrand Aleš - 0
A2A2507Uh. HradištěBlšany3:0 (1:0)3188
Branky: Hlahůlek Miroslav, Pecha Jiří, Tichý Daniel; Rozhodčí: Chytil Václav, Koloničný Miloš, Duda Zdeněk; Delegát: Šibal Jaroslav; ŽK: Michal Vladimír, Hlahůlek Miroslav, Irovský Jaroslav, Sanicky Valerij - Fitzel Dušan, Pikl Aleš, Laušman Aleš, Faic Roman, Schveiner Jiří
A2A2508KladnoÚstí0:0 (0:0)1100
Rozhodčí: Šenolt Milan, Neugebauer Bedřich, Vodička Jiří; Delegát: Fausek Jaromír; ŽK: Smola Marek, Pejša Jan - Rada Miroslav, Fousek Petr
A2A2509LeRK BrnoVítkovice2:1 (0:1)2900
Branky: Zdráhal Luděk, Bouřa Radek - Sýkora Vladimír; Rozhodčí: Wencl Petr, Severýn Václav, Sedláček Jiří; Delegát: Matušík Robert; ŽK: Balcárek Jiří - Twardzik René, Mintál Juraj, Bialek Petr, Cudrák Milan


26.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A2601PříbramLeRK Brno2:0 (0:0)4300
Branky: Vyskočil Luděk, Grunt Petr; Rozhodčí: Prášil Jan, Šenolt Milan, Helebrant Luboš; Delegát: Hubáček Josef; ŽK: Pučelík Roman, Čabala Ivan, Mašek Jaroslav - Hamřík Tomáš, Zdráhal Luděk, Bouřa Radek; ČK: 0 - Galla David, Bouřa Radek
A2A2602VítkoviceKladno5:0 (2:0)1612
Branky: Langer Lubomír 2, Papuga Kamil, Sýkora Vladimír, Bolf René; Rozhodčí: Lendfeld Rudolf, Koloničný Miloš, Dofek Ladislav; Delegát: Ozaniak Miroslav; ŽK: Langer Lubomír - Pihrt Ivo, Smola Marek
A2A2603ÚstíUh. Hradiště1:1 (1:0)4217
Branky: Chytra Miroslav - Michal Vladimír; Rozhodčí: Sedláček Jiří, Vodička Jiří, Severýn Václav; Delegát: Wolf Karel; ŽK: Sadílek Vladimír, Krivjančin Jozef - Červenka Bronislav
A2A2604BlšanyOpava2:2 (2:1)1400
Branky: Fitzel Dušan, Schveiner Jiří - Grussmann Alois, Rozhon Martin; Rozhodčí: Noháč Miloslav, Horejš Bohuslav, Šob Aleš; Delegát: Hadaš Jaroslav; ŽK: Unger Aleš, Faic Roman - Václavík Ivan
A2A2605TřinecFrýdek-Místek1:0 (1:0)400
Branky: Hadaščok Pavel; Rozhodčí: Hanovský Stanislav, Wencl Petr, Talpa Ladislav; Delegát: Hanák Petr; ŽK: Kaluža Aleš - Matúš Petr
A2A2606Uherský BrodHavířov1:0 (0:0)1600
Branky: Martinek Tomáš; Rozhodčí: Káňa Jaroslav, Krátký Bohumil, Wieser Luděk; Delegát: Rumplík Zdeněk; ŽK: Martinek Tomáš - Penner Miloslav
A2A2607BrandýsPardubice0:3 (0:3)200
Branky: Vojnar Jan, Doseděl Ladislav, Kumpan Ondřej; Rozhodčí: Jára Jaroslav, Neugebauer Bedřich, Berka Petr; Delegát: Bydžovský Zdeněk; ŽK: Cimrman David, Kaplan Tomáš, Buryán Jan, Janoušek René - Třasák Martin
A2A2608TepliceXaverov4:1 (3:0)1000
Branky: Fasner Pavel, Chlad Marian, Divecký Radek, Broum Rostislav - Hauzner Jaroslav; Rozhodčí: Vozák Miroslav, Neugebauer Bedřich, Santarius Gustav; Delegát: Fausek Jaromír; ŽK: Chlad Marian, Pixa Bohuslav, Fasner Pavel - Rosenberger Vladimír
A2A2609BohumínTurnov4:0 (2:0)1050
Branky: Ondrušík Petr, Lednický Milan, Janík Martin, Guzik Martin; Rozhodčí: Bejlek Jaroslav, Zelinka Radomír, Šimon Ivan; Delegát: Klimáček Lubomír; ŽK: Kamrád Tomáš - Švestka Viktor, Vápeník Miroslav, Zoubek David


27.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A2701BohumínPříbram1:2 (0:1)1220
Branky: Chudík Roman - Mašek Jaroslav, Pučelík Roman; Rozhodčí: Santarius Gustav, Talpa Ladislav, Pála Vladislav; Delegát: Šibal Jaroslav; ŽK: Kamrád Tomáš, Drozd Petr - Mašek Jaroslav, Vyskočil Luděk
A2A2702TurnovTeplice1:0 (0:0)638
Branky: Vápeník Miroslav; Rozhodčí: Noháč Miloslav, Vodička Jiří, Prášil Jan; Delegát: Nietsche Jaroslav; ŽK: Nosek Tomáš, Zimmermann Tomáš - Just Josef, Rollinger Zdeněk, Divecký Radek; ČK: Nosek Tomáš - 0
A2A2703XaverovBrandýs4:2 (3:1)287
Branky: Valkoun Karel 2, Držmíšek Miroslav, Lukeš David - Svoboda Petr, Mašek Tomáš; Rozhodčí: Lendfeld Rudolf, Boubín Vladimír, Šob Aleš; Delegát: Tománek Jaromír; ŽK: Lukeš David - Chlumecký Tomáš
A2A2704PardubiceUherský Brod1:0 (0:0)700
Branky: Dvořák Dušan; Rozhodčí: Ruš Jiří, Severýn Václav, Šenolt Milan; Delegát: Maurer Vladimír; ŽK: 0 - Rusňák Roland, Lamáček Robert
A2A2705HavířovTřinec1:0 (0:0)1057
Branky: Laub Jaroslav; Rozhodčí: Neugebauer Bedřich, Wencl Petr, Čičmanec Ladislav; Delegát: Prousek František; ŽK: Zima Tomáš - Matuszny Kamil
A2A2706Frýdek-MístekBlšany1:1 (1:0)600
Branky: Cverna Václav - Salač Stanislav; Rozhodčí: Zelinka Jaromír, Bejlek Jaroslav, Kolev Ludmil; Delegát: Bydžovský Zdeněk; ŽK: Kučera Radim, Hadaščok Pavel, Cverna Václav, Seidler René - Pikl Aleš, Pfeifer Petr, Schveiner Jiří; ČK: Hadaščok Pavel - 0
A2A2707OpavaÚstí3:0 (3:0)6251
Branky: Grussmann Alois, Rozhon Martin, Hendrych Roman; Rozhodčí: Chytil Václav, Krátký Bohuslav, Duda Zdeněk; Delegát: Mikulík Vojtěch; ŽK: 0 - Kobr Jiří, Spěvák Antonín, Vodička Jaroslav
A2A2708Uh. HradištěVítkovice4:1 (2:0)4218
Branky: Matušek Igor 2, Podaný Petr, Sanicky Valerij - Sýkora Vladimír; Rozhodčí: Koloničný Miloš, Káňa Jaroslav, Vozák Miroslav; Delegát: Zbroj Vojtěch; ŽK: Sanicky Valerij - Horvath Dušan, Bolf René, Bialek Petr
A2A2709KladnoLeRK Brno0:2 (0:0)520
Branky: Svoboda Pavel 2; Rozhodčí: Horejš Bohuslav, Tulinger Miroslav, Hanovský Stanislav; Delegát: Svoboda Miroslav; ŽK: Havelka Jan, Galo Robert - Vilímek Ladislav, Bouřa Radek


28.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A2801PříbramKladno1:1 (1:1)2300
Branky: Mašek Jaroslav - Bárta Martin; Rozhodčí: Boubín Vladimír, Kolev Ludmil, Bejlek Jaroslav; Delegát: Bydžovský Zdeněk; ŽK: 0 - Smola Marek, Bárta Martin, Lang Jiří
A2A2802LeRK BrnoUh. Hradiště7:2 (3:1)4380
Branky: Svoboda Pavel, Hamsa Bedřich, Štefka Michal, Balcárek Jiří, Štecha Patrik, Zbožínek Pavel, Nečas Jan - Matušek Igor 2; Rozhodčí: Vozák Miroslav, Ruš Jiří, Krátký Bohuslav; Delegát: Schneider Miroslav; ŽK: Čtvrtníček Miroslav - Bůžek Libor, Hlahůlek Miroslav, Irovský Jaroslav
A2A2803VítkoviceOpava0:2 (0:2)2428
Branky: Bartl Jiří, Grussmann Alois; Rozhodčí: Káňa Jaroslav, Talpa Ladislav, Šimon Ivan; Delegát: Hubáček Josef; ŽK: Horvath Dušan - 0; ČK: Papuga Kamil - 0
A2A2804ÚstíFrýdek-Místek1:1 (1:0)704
Branky: Řízek Marián - Bohdal Ladislav; Rozhodčí: Prášil Jan, Horejš Bohuslav, Mádl Pavel; Delegát: Fišer Miroslav; ŽK: Kobr Jiří, Rada Miroslav, Krivjančin Jozef, Řízek Marián - Stuchlík Stanislav, Strnadel Petr
A2A2805BlšanyHavířov1:2 (1:0)450
Branky: Dvořák Antonín - Laub Jaroslav 2; Rozhodčí: Vodička Jiří, Šenolt Milan, Hanovský Stanislav; Delegát: Mauer Vladimír; ŽK: Laušman Aleš - Fryč Libor
A2A2806TřinecPardubice1:0 (0:0)800
Branky: Kaizar Roman; Rozhodčí: Lendfeld Rudolf, Santarius Gustav, Pala Vladislav; Delegát: Vladyka Josef; ŽK: Chudý Jan, Kaizar Roman, Gibala Roman - Vojnar Jan, Žižka Martin
A2A2807Uherský BrodXaverov1:0 (0:0)1450
Branky: Charvát Pavel; Rozhodčí: Šob Aleš, Zelinka Radomír, Hábl Marcel; Delegát: Svoboda Miroslav; ŽK: 0 - Valkoun Karel, Držmíšek Miroslav, Kuchař Martin
A2A2808BrandýsTurnov0:1 (0:0)117
Branky: Zelenka Luděk; Rozhodčí: Severýn Václav, Tulinger Miroslav, Mařík Josef; Delegát: Anděl Václav; ŽK: Kaplan Tomáš, Janoušek René, Mašek Tomáš - Nosek Tomáš, Vápeník Miroslav
A2A2809TepliceBohumín2:0 (1:0)1000
Branky: Mikiska Vladislav, Verbíř Pavel; Rozhodčí: Čičmanec Ladislav, Havlíček Roman, Schuster Jiří; Delegát: Hošek Václav; ŽK: Frťala Zdenko, Verbíř Pavel - Švantner Pavol, Janík Martin, Siegl Michal, Guzik Martin, Jurča Jiří, Lednický Milan; ČK: 0 - Janík Martin


29.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A2901TeplicePříbram1:2 (0:0)800
Branky: Verbíř Pavel - Mejdr Pavel, Kukol Tomáš; Rozhodčí: Tulinger Miroslav, Vodička Jiří, Helebrant Luboš; Delegát: Nietsche Jaroslav; ŽK: Kronďák Radek, Fasner Pavel, Verbíř Pavel - Kukol Tomáš
A2A2902BohumínBrandýs2:1 (1:0)720
Branky: Lednický Milan, Kunzo František - Kocián Karel; Rozhodčí: Duda Zdeněk, Zelinka Radomír, Poledník Pavel; Delegát: Rumplík Zdeněk; ŽK: Jurča Jiří - Tománek Vladimír, Mašek Tomáš; ČK: 0 - Mašek Tomáš
A2A2903TurnovUherský Brod0:0 (0:0)650
Rozhodčí: Sedláček Jiří, Boubín Vladimír, Jára Jaroslav; Delegát: Henn Adolf; ŽK: Vápeník Miroslav, Zimmermann Tomáš - Lamáček Robert, Charvát Pavel; ČK: Vápeník Miroslav - 0
A2A2904XaverovTřinec2:1 (2:0)160
Branky: Držmíšek Miroslav, Hejkal Stanislav - Michalík Rastislav; Rozhodčí: Havlíček Roman, Horejš Bohuslav, Noháč Miloslav; Delegát: Görner Jindřich; ŽK: 0 - Drobisz Petr, Chudý Jan, Šulák Radomír, Šnajdr Bohuslav
A2A2905PardubiceBlšany1:1 (0:1)800
Branky: Pařízek Jaroslav - Salač Stanislav; Rozhodčí: Talpa Ladislav, Káňa Jaroslav, Prášil Jan; Delegát: Fausek Jaromír; ŽK: Pilný Bohuslav, Dvořák Dušan - Sláma Jaroslav, Pfeifer Petr, Nehoda Michal; ČK: 0 - Pfeifer Petr
A2A2906HavířovÚstí6:0 (2:0)900
Branky: Penner Miloslav 2, Mahút Ivan, Němec Petr, Zima Tomáš, Majer Radim; Rozhodčí: Kolev Ludmil, Santarius Gustav, Dofek Ladislav; Delegát: Grégr Ivan; ŽK: 0 - Rada Miroslav, Krivjančin Jozef
A2A2907Frýdek-MístekVítkovice1:1 (0:1)1000
Branky: Strnadel Petr - Plachta Martin; Rozhodčí: Krátký Bohuslav, Vozák Miroslav, Ruš Jiří; Delegát: Lakomý Pavel; ŽK: Zbončák Petr - Plachta Martin, Vlček Stanislav, Tchuř Daniel, Pšenica Jiří
A2A2908OpavaLeRK Brno4:0 (2:0)10252
Branky: Rozhon Martin 3, Václavík Ivan; Rozhodčí: Severýn Václav, Čičmanec Ladislav, Koloničný Miloš; Delegát: Klimáček Lubomír; ŽK: 0 - Hamřík Tomáš, Zdráhal Luděk
A2A2909Uh. HradištěKladno5:0 (0:0)2370
Branky: Podaný Petr 2, Matušek Igor, Hekerle Vladimír, Kufa Miloslav; Rozhodčí: Neugebauer Bedřich, Lendfeld Rudolf, Šob Aleš; Delegát: Hanák Petr; ŽK: 0 - Smola Marek, Lang Jiří, Oršula Miroslav; ČK: 0 - Pejša Jan


30.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A3001PříbramUh. Hradiště1:1 (1:1)3500
Branky: Grunt Petr - Matušek Igor; Rozhodčí: Wencl Petr, Chytil Václav, Prášil Jan; Delegát: Henn Adolf; ŽK: Grund Petr, Vyskočil Luděk - Matušek Igor
A2A3002KladnoOpava1:1 (0:1)650
Branky: Pihrt Ivo - Rozhon Martin; Rozhodčí: Jára Jaroslav, Sedláček Jiří, Havlíček Roman; Delegát: Maurer Vladimír; ŽK: Bárta Martin, Pejša Jan - Rozsypal Aleš, Bartl Jiří, Pikonský Rostislav; ČK: 0 - Rozhon Martin
A2A3003LeRK BrnoFrýdek-Místek2:0 (2:0)935
Branky: Svoboda Pavel, Hamsa Bedřich; Rozhodčí: Bejlek Jaroslav, Talpa Ladislav, Hábl Marcel; Delegát: Sedláček Radoslav; ŽK: Štefka Michal, Zbožínek Pavel, Svoboda Pavel - Rada Tomáš, Hořava Petr, Nociar Jiří
A2A3004VítkoviceHavířov1:2 (0:1)2570
Branky: Tchuř Daniel - Fábry Dušan, Mahút Ivan; Rozhodčí: Hanovský Stanislav, Šob Aleš, Weiser Luděk; Delegát: Staněk František; ŽK: Vlček Stanislav - Penner Miloslav, Majer Radim
A2A3005ÚstíPardubice1:2 (0:1)683
Branky: Řízek Marián - Vojnar Jan, Pařízek Jaroslav; Rozhodčí: Šenolt Milan, Horejš Bohuslav, Neugebauer Bedřich; Delegát: Hadaš Jaroslav; ŽK: Sadílek Vladimír, Vodička Jaroslav - Rada Václav
A2A3006BlšanyXaverov1:1 (0:1)400
Branky: Faic Roman - Hauzner Jaroslav; Rozhodčí: Zelinka Radomír, Severýn Václav, Přibyl Zdeněk; Delegát: Hošek Václav; ŽK: Fitzel Dušan, Dvořák Antonín, Schveiner Jiří - Jovanoski Zoran, Držmíšek Miroslav, Ondrejčík Gustav, Kostecký Petr, Kuchař Martin; ČK: Dvořák Antonín - Jovanoski Zoran, Kostecký Petr
A2A3007TřinecTurnov1:0 (1:0)500
Branky: Gibala Roman; Rozhodčí: Santarius Guslav, Duda Zdeněk, Krátký Bohuslav; Delegát: Lakomý Pavel; ŽK: Havlíček Karel, Michalík Rastislav, Šnajdr Bohuslav - Švestka Viktor, Lizogub Oleg, Bajer Petr
A2A3008Uherský BrodBohumín0:3 (0:1)1610
Branky: Chudík Roman, Kunzo František, Guzik Martin; Rozhodčí: Lenfeld Rudolf, Kolev Ludmil, Šimon Ivan; Delegát: Ujfaluši František; ŽK: Lošťák Ivo - Kunzo František, Chovanec František
A2A3009BrandýsTeplice0:4 (0:0)200
Branky: Mikiska Vladislav, Kronďák Radek, Verbíř Pavel, Divecký Radek; Rozhodčí: Ruš Jiří, Káňa Jaroslav, Noháč Miloslav; Delegát: Matušík Robert; ŽK: Šimek Jan, Cimrman David, Kocián Karel - Kronďák Radek, Just Josef, Habanec Svatopluk, Divecký Radek; ČK: Svoboda Petr - 0


31.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A3101BrandýsPříbram1:1 (1:1)200
Branky: Mašek Tomáš - Grunt Petr; Rozhodčí: Jára Jaroslav, Sedláček Jiří, Severýn Václav; Delegát: Šibal Jaroslav; ŽK: Fabián Radek, Buryán Jan, Chlumecký Tomáš, Kaplan Tomáš, Mašek Tomáš - Čabala Ivan
A2A3102TepliceUherský Brod2:1 (2:1)800
Branky: Verbíř Pavel 2 - Charvát Pavel; Rozhodčí: Chytil Václav, Šenolt Milan, Berka Petr; Delegát: Svoboda Miroslav; ŽK: Frťala Zdenko, Rollinger Zdeněk, Divecký Radek - Stříž Oldřich, Martinek Tomáš, Lamáček Robert, Rusňák Roland, Melichárek Luboš, Charvát Pavel; ČK: Frťala Zdenko, Rollinger Zdeněk - 0
A2A3103BohumínTřinec2:2 (1:0)1130
Branky: Chudík Roman, Kunzo František - Hrdlička Václav, Činčala Václav; Rozhodčí: Káňa Jaroslav, Bejlek Jaroslav, Weisser Luděk; Delegát: Hanák Petr; ŽK: Kunzo František, Guzik Martin, Chovanec František - Drobisz Petr
A2A3104TurnovBlšany1:0 (0:0)685
Branky: Zelenka Luděk; Rozhodčí: Kolev Ludmil, Šob Aleš, Mařík Josef; Delegát: Hubáček Josef; ŽK: Švestka Viktor, Nosek Tomáš, Zoubek David - Sláma Jaroslav, Schveiner Jiří
A2A3105XaverovÚstí1:0 (1:0)229
Branky: Rosenberger Vladimír; Rozhodčí: Čičmanec Ladislav, Horejš Bohuslav, Havlíček; Delegát: Nitsche Jaroslav; ŽK: Lukeš David, Ondrejčík Gustav, Kuchař Martin, Stříška Rastislav - Müllner Jaroslav, Spěvák Antonín, Fousek Petr
A2A3106PardubiceVítkovice3:2 (0:1)397
Branky: Pařízek Jaroslav 2, David Oldřich - Sýkora Vladimír, Štěpaník Kamil; Rozhodčí: Vodička Jiří, Lenfeld Rudolf, Topič Ivo; Delegát: Schneider Miroslav; ŽK: 0 - Javorek Petr, Plachta Martin, Bialek Petr
A2A3107HavířovLeRK Brno1:0 (0:0)1307
Branky: Mahút Ivan; Rozhodčí: Krátký Bohuslav, Vozák Miroslav, Duda Zdeněk; Delegát: Zbroj Vojtěch; ŽK: Skalba Vladimír, Majer Radim - Hamřík Tomáš, Vilímek Ladislav, Hamsa Bedřich, Bouřa Radek
A2A3108Frýdek-MístekKladno0:0 (0:0)850
Rozhodčí: Noháč Miloslav, Zelinka Radomír, Šimon Ivan; Delegát: Ozaniak Miroslav; ŽK: Stuchlík Stanislav, Seidler René, Cverna Václav - Havelka Jan, Oršula Miroslav
A2A3109OpavaUh. Hradiště2:0 (0:0)9672
Branky: Bartl Jiří, Rozhon Martin; Rozhodčí: Prášil Jan, Tulinger Václav, Talpa Ladislav; Delegát: Hošek Václav, Bydžovský Z; ŽK: Orel Karel, Onufer Miroslav, Chalupa Vladimír - Matušek Igor, Bůžek Libor, Hlahůlek Miroslav, Uhlíř Václav, Pecha Jiří, Červenka Bronislav


32.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A3201PříbramOpava1:0 (1:0)2500
Branky: Vyskočil Luděk; Rozhodčí: Vodička Jiří, Havlíček Roman, Schuster Jiří; Delegát: Zbroj Vojtěch; ŽK: Avrič Slobodan, Mácha Marcel - Chalupa Vladimír
A2A3202Uh. HradištěFrýdek-Místek1:3 (0:1)1987
Branky: Podaný Petr - Nociar Jiří, Stuchlík Stanislav, Strnadel Petr; Rozhodčí: Káňa Jaroslav, Šenolt Milan, Hábl Marcel; Delegát: Vladyka Josef; ŽK: Michal Vladimír, Hekerle Vladimír, Sanicky Valerij - Kučera Radim, Hadaščok Pavel
A2A3203KladnoHavířov2:2 (1:1)400
Branky: Pejša Jan 2 - Němec Petr, Majer Radim; Rozhodčí: Prášil Jan, Tulinger Miroslav, Čičmanec Ladislav; Delegát: Schneider Miroslav; ŽK: Maxant Martin, Bárta Martin, Hlásek Zdeněk, Mlejnek Miroslav - Zima Tomáš; ČK: 0 - Zima Tomáš, Mahút Ivan
A2A3204LeRK BrnoPardubice6:1 (1:1)850
Branky: Hamsa Bedřich 3, Svoboda Pavel, Štefka Michal, Bouřa Radek - Vojnar Jan; Rozhodčí: Wencl Petr, Horejš Bohuslav, Ruš Jiří; Delegát: Ozaniak Miroslav; ŽK: Hamřík Tomáš, Juračka Roman - Vojnar Jan, Žižka Martin, Třasák Martin, Čavoš Petr
A2A3205VítkoviceXaverov1:0 (0:0)570
Branky: Štěpaník Kamil; Rozhodčí: Santarius Gustav, Krátký Bohuslav, Vozák Miroslav; Delegát: Rumplík Zdeněk; ŽK: Bolf René, Štěpaník Kamil - Kuchař Martin
A2A3206ÚstíTurnov4:4 (2:2)385
Branky: Řízek Marián 2, Široký Roman, Kovář Přemysl - Zelenka Luděk 2, Zoubek David, Vápeník Miroslav; Rozhodčí: Neugebauer Bedřich, Jára Jaroslav, Sejkora Pavel; Delegát: Šibal Jaroslav; ŽK: Rada Miroslav, Pelc Stanislav, Kovář Přemysl - Kavan Vladislav
A2A3207BlšanyBohumín1:0 (0:0)500
Branky: Nehoda Michal; Rozhodčí: Chytil Václav, Hanovský Stanislav, Noháč Miloslav; Delegát: Görner Jindřich; ŽK: Unger Aleš, Fitzel Dušan - Siegl Michal, Chudík Roman, Kamrád Tomáš, Guzik Michal, Marx Jaroslav
A2A3208TřinecTeplice1:1 (1:1)850
Branky: Kaizar Roman - Verbíř Pavel; Rozhodčí: Duda Zdeněk, Talpa Ladislav, Zelinka Radomír; Delegát: Klimáček Lubomír; ŽK: 0 - Fasner Pavel
A2A3209Uherský BrodBrandýs0:2 (0:0)1651
Branky: Svoboda Petr, Kocián Karel; Rozhodčí: Boubín Vladimír, Kolev Ludmil, Bejlek Jaroslav; Delegát: Hycl Karel; ŽK: Kučera Miroslav - Šilhavý Michal, Fabián Radek, Buryán Jan, Jirka Miroslav; ČK: Kučera Miroslav - 0


33.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A3301Uherský BrodPříbram2:0 (2:0)1450
Branky: Lošťák Ivo, Charvát Pavel; Rozhodčí: Santarius Gustav, Duda Zdeněk, Káňa Jaroslav; Delegát: Hanák Petr; ŽK: Melichárek Luboš, Josefík Otakar - Pihávek Ivan, Avrič Slobodan, Janů Tomáš
A2A3302BrandýsTřinec2:4 (2:1)200
Branky: Kocián Karel, Kaplan Tomáš - Činčala Václav 2, Sionko Libor 2; Rozhodčí: Chytil Václav, Wencl Petr, Šenolt Milan; Delegát: Schneider Miroslav; ŽK: Šilhavý Michal, Buryán Jan, Kaplan Tomáš - Sionko Libor, Mihola Kamil, Činčala Václav
A2A3303TepliceBlšany2:1 (1:0)1500
Branky: Verbíř Pavel, Divecký Radek - Nehoda Michal; Rozhodčí: Severýn Václav, Neugebauer Bedřich, Horejš Bohuslav; Delegát: Hošek Václav; ŽK: Chlad Marian, Divecký Radek - Dvořák Antonín, Karoch Pavel, Nehoda Michal
A2A3304BohumínÚstí2:0 (1:0)1190
Branky: Siegl Michal, Marx Jaroslav; Rozhodčí: Krátký Bohuslav, Vozák Miroslav, Ruš Jiří; Delegát: Ozaniak Miroslav; ŽK: Kamrád Tomáš, Guzik Martin, Chovanec František - Müllner Jaroslav, Krivjančin Jozef, Kovář Přemysl
A2A3305TurnovVítkovice2:1 (1:1)586
Branky: Zelenka Luděk 2 - Bolf René; Rozhodčí: Lendfeld Rudolf, Jára Jaroslav, Zelinka Radomír; Delegát: Fausek Jaromír; ŽK: Studený David - Bolf René, Sýkora Vladimír
A2A3306XaverovLeRK Brno2:4 (0:2)300
Branky: Držmíšek Miroslav, Lukeš David - Bouřa Radek 2, Hamsa Bedřich, Balcárek Jiří; Rozhodčí: Noháč Miloslav, Prášil Jan, Beneš Michal; Delegát: Wolf Karel; ŽK: Medřický Antonín, Držmíšek Miroslav, Hauzner Jaroslav - Vilímek Ladislav, Štefka Michal, Zbožínek Pavel
A2A3307PardubiceKladno1:0 (1:0)1000
Branky: Vojnar Jan; Rozhodčí: Kolev Ludmil, Havlíček Roman, Bejlek Roman; Delegát: Görner Jindřich; ŽK: Kumpan Ondřej - Křikava Bronislav, Lang Jiří
A2A3308HavířovUh. Hradiště1:1 (1:1)1100
Branky: Laub Jaroslav - Podaný Petr; Rozhodčí: Boubín Vladimír, Vodička Jiří, Talpa Ladislav; Delegát: Staněk František; ŽK: 0 - Červenka Bronislav, Michal Vladimír
A2A3309Frýdek-MístekOpava0:1 (0:1)2800
Branky: Hendrych Roman; Rozhodčí: Čičmanec Ladislav, Tulinger Miroslav, Hanovský Stanislav; Delegát: Rumplík Zdeněk; ŽK: Rada Tomáš - Novotný Jaroslav


34.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A2A3401PříbramFrýdek-Místek2:3 (2:1)1300
Branky: Pazdera Jaroslav, Pučelík Roman - Nociar Jiří, Hořava Petr, Bohdal Ladislav; Rozhodčí: Kolev Ludmil, Bejlek Jaroslav, Přibyl Zdeněk; Delegát: Fausek Jaromír; ŽK: 0 - Rada Tomáš, Stuchlík Stanislav, Hořava Petr, Bohdal Ladislav; ČK: 0 - Hruška Roman
A2A3402OpavaHavířov2:0 (0:0)7259
Branky: Grussmann Alois, Hendrych Roman; Rozhodčí: Vozák Miroslav, Káňa Jaroslav, Pala Vladislav; Delegát: Hadaš Jaroslav; ŽK: 0 - Skalba Vladimír, Majer Radim
A2A3403Uh. HradištěPardubice2:1 (1:1)2785
Branky: Podaný Petr, Pecha Jiří - David Oldřich; Rozhodčí: Jára Jaroslav, Krátký Bohumil, Dofek Ladislav; Delegát: Wolf Karel; ŽK: Bůžek Libor, Soldán Libor, Hekerle Vladimír, Podaný Petr - Vojnar Jan, Pilný Bohuslav, Rada Václav
A2A3404KladnoXaverov0:0 (0:0)250
Rozhodčí: Neugebauer Bedřich, Chytil Václav, Mařík Josef; Delegát: Svoboda Miroslav; ŽK: 0 - Douděra František, Kostecký Petr, Valkoun Karel
A2A3405LeRK BrnoTurnov2:0 (2:0)550
Branky: Bouřa Radek 2; Rozhodčí: Vodička Jiří, Zelinka Radomír, Hábl Marcel; Delegát: Rumplík Zdeněk; ŽK: Zdráhal Luděk - Kočí Pavel
A2A3406VítkoviceBohumín3:1 (1:0)512
Branky: Horvath Dušan, Myšinský Marek, Vlček Stanislav - Kamrád Tomáš; Rozhodčí: Wencl Petr, Talpa Ladislav, Weiser Luděk; Delegát: Musial Jan; ŽK: Papuga Kamil, Horvath Dušan - Švantner Pavol, Siegl Michal, Kamrád Tomáš, Guzik Michal
A2A3407ÚstíTeplice0:3 (0:3)1038
Branky: Habanec Svatopluk 2, Verbíř Pavel; Rozhodčí: Prášil Jan, Havlíček Roman, Schuster Jiří; Delegát: Görner Jindřich; ŽK: Chytra Miroslav - Frťala Zdenko, Pixa Bohuslav, Fasner Pavel; ČK: 0 - Fasner Pavel
A2A3408BlšanyBrandýs6:1 (2:0)500
Branky: Pikl Aleš 2, Nehoda Michal 2, Faic Roman, Salač Stanislav - Janoušek René; Rozhodčí: Šenolt Milan, Drozdy Lubomír, Drozdy Lubomír; Delegát: Vladyka Josef; ŽK: Pikl Aleš - Fabián Radek, Janoušek René, Kocián Karel; ČK: 0 - Fabián Radek
A2A3409TřinecUherský Brod2:0 (1:0)550
Branky: Hrdlička Václav, Činčala Václav; Rozhodčí: Lenfeld Rudolf, Ruš Jiří, Hrivňák Pavel; Delegát: Staněk František; ŽK: Hrdlička Václav - Kučera Miroslav, Martinek Tomáš, Lamáček Robert, Kočica Martin; ČK: 0 - Josefík Otakar



Tabulka    Výsledky    Střelci   Statistika


TABULKA NEJLEPŠÍCH STŘELCŮ
JménoOddílPočet
Hamsa BedřichLeRK Brno22
Podaný PetrUh. Hradiště19
Procházka MartinÚstí19
Rozhon MartinOpava19
Verbíř PavelTeplice17
Činčala VáclavTřinec16
Bartl JiříOpava13
Zelenka LuděkTurnov13
Bouřa RadekLeRK Brno12
Grussmann AloisOpava12
Saidl JanKladno11
Sanicky ValerijUh. Hradiště11
Soldán LiborUh. Hradiště11
Baranek MiroslavLeRK Brno9
Mahút IvanHavířov9
Urban ZdeněkTeplice9
Divecký RadekTeplice8
Kufa MiloslavUh. Hradiště8
Sadílek VladimírÚstí8
Svoboda PavelLeRK Brno8

Tabulka    Výsledky    Střelci   Statistika


  STATISTIKA - odehraná kola
PočetPrůměr
Branky celkem8722.8
Branky domácí5741.9
Branky hosté2981.0
Diváků5005291636


  STATISTIKA - diváci doma/venku
OddílDomaVenkuCelkem
Blšany245153199756512
Bohumín261322244948581
Brandýs156862375439440
Frýdek-Místek208492321544064
Havířov152862903844324
Kladno364822577462256
LeRK Brno232523668459936
Opava666502680493454
Pardubice120102601338023
Příbram413082555766865
Teplice208742184342717
Třinec142362959543831
Turnov145212161836139
Uh. Hradiště5568245606101288
Uherský Brod284783046358941
Ústí397962565165447
Vítkovice347723287467646
Xaverov100002159431594


Bookmark this on Google Bookmark this on Facebook Bookmark this on Delicious submit to reddit Add this page to Mister Wong Top Články Jaggni to! Přidej odkaz na Bookmarky.cz Linkuj si ! pridej.cz pošli na vybrali.sme.sk



reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate