Hlavní menu


reklama

Superpohár s novým názvem a partnerem


Nejnovější z pohárových soutěží v Česku vstupuje do svého druhého ročníku se silným partnerem v zádech. Souboj mistra Gambrinus ligy s vítězem poháru Ondrášovka Cup ponese od nové sezony název SYNOT TIP Superpohár. Letošní souboj o pomyslného krále českého fotbalu přivítají v pátek 22. července plzeňské Štruncovy sady. Souboj domácí Viktorie a Mladé Boleslavi uvidí částečně rekonstruovaný stadion od 17:30 hodin.

Společnost SYNOT TIP, současný Premium partner české fotbalové reprezentace, tak rozšiřuje svoji působnost také na výraznou spolupráci s profesionálním klubovým fotbalem.

„Společnost SYNOT TIP dlouhodobě spojuje své jméno se sportem, který velmi úzce souvisí s předmětem našeho podnikání – kurzovým sázením. Dobře si uvědomujeme, jak důležité pro každý klub i významnou sportovní akci je mít za zády silného a spolehlivého partnera. Jsem rád, že v případě SYNOT TIP Superpoháru jím můžeme být my. Fotbal je pro klienty našich sázkových kanceláří nejoblíbenějším sportem. I to je jeden z důvodů, proč jsme se rozhodli podpořit právě tuto akci. Podobné soutěže mají ve světě velkou tradici a těší se velké oblibě. Jsem přesvědčen o tom , že si svou popularitu získá také u nás,“ uvedl Petr Mikoška, výkonný ředitel SYNOT TIP, a.s..

Superpohár a s ním i český fotbal získal ve společnosti SYNOT TIP významného partnera, který navíc nejpopulárnější hře u nás dlouhodobě pomáhá formou podpory mnoha regionálních fotbalových klubů. SYNOT TIP je jedním z hlavních hráčů na poli sázkových kanceláří, s unikátní možností internetových sázek i sázek na on-line terminálech.

„Jsme velmi rádi, že jsme podepsali spolupráci s takto silným a respektovaným partnerem, který navíc fotbalu dlouhodobě pomáhá na mnoha frontách. Společnost SYNOT TIP měla o spolupráci s českým fotbalem eminentní zájem, čehož si velmi vážíme. Pevně věřím, že spolupráce bude pokračovat také v dalších oblastech a přinese úspěch všem stranám v čele se spokojeným fanouškem,“ řekl k podpisu nové smlouvy David Dušek, generální ředitel společnosti STES.

O společnosti SYNOT TIP, a.s.
Společnost SYNOT TIP, a.s. je součástí mezinárodního holdingu SYNOT a je přední českou společností v oblasti loterijního průmyslu. Dnes tvoří tři samostatné divize, z nichž jedna se věnuje provozování kursového sázení, druhá provozování centrálního loterijního systému, videoloterijních terminálů, technických herních zařízení a elektronických rulet či VHP. Třetí divize – divize casino – se věnuje především živé pokerové hře. V nejbližší době chce společnost SYNOT TIP, a.s. zahájit provoz číselných loterií.
Společnost SYNOT TIP, a.s. je nejen technologickým leaderem, ale i významným podporovatelem mnoha významných institucí. Patří k nim například Správa Pražského hradu, Národní divadla v Praze a Brně, Národní galerie a Česká filharmonie.
Od roku 2009 je také patronem ZLÍN FILM FESTIVALU a hlavním podporovatelem festivalu Letní filmová škola. Významně podporuje i projekty spojené s tradiční lidovou kulturou nebo sportem. V rámci pomoci dětem pak spolupracuje s řadou nadací či nadačních fondů. Mezi ty stěžejní patří Nadace Terezy Maxové dětem, Nadační fond Kapka naděje nebo Nadace Naše dítě.
SYNOT TIP, a.s., je součástí mezinárodního holdingu SYNOT. Ten dnes představuje téměř šest desítek samostatných společností. Většina z nich působí v České republice, ostatní v dalších evropských zemích (Slovensko, Polsko, Lotyšsko, Rumunsko, Albánie či Kosovo). Celkový obrat holdingu SYNOT v České republice za rok 2010 dosahuje přibližně 10 miliard korun.

Bookmark this on Google Bookmark this on Facebook Bookmark this on Delicious submit to reddit Add this page to Mister Wong Top Články Jaggni to! Přidej odkaz na Bookmarky.cz Linkuj si ! pridej.cz pošli na vybrali.sme.skČeská fotbalová reprezentace na facebook
vstupenky
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate