FOTBAL.CZ - Detail zprávy - Football association of Czech Republic - czech, cesky, cech, eech, sport, soccer, fotbal, football, cup, fussball, futsal, statisti, result, league, fixture, champion, qualifi, new, calcio, team, national, club, kopaná
Horní navigační lišta




RSS kanál
[Odkazy na články]
Ikonka serveru
[Ikonka pro vás]
Futsal-Pohár ČMFS
28.12.2011

Pohár FAČR 2010/11 - celostátní část


Finále Poháru FAČR

Bohemians 1905 - FK ERA-PACK Chrudim 2 : 8 (1 : 2)
Rozhodčí: Henych Karel (7,5), Kaštánek Libor (7,4), Houdek Jiří Delegát: Amler Evžen Diváků: 300
Branky: 13. Stejskal Pavel (Junek Petr), 39. Zapletal Petr (Dlouhý Martin) - 2. Slováček Matěj (Mareš Michal), 8. Popelka Petr (Vladyka Petr), 23. Douglas Da Silva (Rešetár Lukáš), 24. Rešetár Lukáš (Vladyka Petr), 25. Vladyka Petr (Rešetár Lukáš), 28. Rešetár Lukáš, 33. Vladyka Petr (Rešetár Lukáš), 35. Max Weber (Mareš Roman)
ŽK: Novotný Jiří - Rešetár Lukáš
Bohemians 1905: Vozár Mario, Kopecký Marek, Dlouhý Martin, Pleyer Petr, Stejskal Pavel, Koudelka Tomáš, Štverák Tomáš, Zapletal Petr, Vodecký Igor, Junek Petr, Novotný Jiří, Bellada Jaroslav Trenér: Bartošek Vlastimil
ERA-PACK Chrudim: Žďánský Jakub, Meller Tomáš, Mareš Roman, Popelka Petr, Max Weber Prates, Vladyka Petr, Da Silva Douglas, Rešetár Lukáš, Mareš Michal II., Slováček Matěj, Bouška Tomáš, Mareš Michal Trenér: Bartůšek Jaroslav



Los semifinále:

Benago Zruč n/S - ERA-PACK Chrudim 1:14 (1:8)
7.12.2011 od 20:00 hodin - SH Zruč nad Sázavou

Bohemians 1905 - Tango Brno 5:5 (0:3), 8:5 po prodloužení
Středa 30.11.2011 od 19:15 hodin - SH Jižní Město




Los čtvrtfinále:

TORF Pardubice - ERA-PACK Chrudim 4:7 (2:2)
31.10.2011 od 19.30 hod. SH Dašická Pardubice

FCH Most - Benago Zruč n/S 5:8 (3:4)
2.11.2011 od 20 hod ve Sportovni hale v Mostě (ul.U Stadionu)

Tango Brno - Balticflora Teplice 7:5 (1:3)
31.10.2011 od 20:00 hod. SH Vodova Brno

Bohemians 1905 - CC Jistebník 5:0 kontumačně
11.11.2011 od 20.00 hod SH Praha Chodov



Los osmifinále celostátní části:

A Anděl Prostějov - TORF Pardubice 6:12 (3:8)
pondělí 12.9. 2011 od 20.00 hod. v hale v Kostelci na Hané
R: Molík, 2R: Sebok

B UFA Salamandr HK - ERA-PACK Chrudim 2:5 (1:2)
neděle 18.9. od 20:30 SH Třebeš Hradec Králové

C Démoni Česká Lípa - Benago Zruč n/S 1:2 (0:0)
úterý 13.9.2011 ve 20.00 hod ve sportovní hale SH Nový Bor (Ke koupališti 1391, Nový Bor)
R: Nagy, 2R: Krupa, delegát: Poppr

D FCH Most - Absolutteam České Budějovice 6:2 (1:1)
neděle 18.9.2011 ve 20:00 hod ve sportovní hale Most (u Stadionu, Most)
R: Gryc, 2R: Říha, delegát: Kirilák

E Vokno Kroměříž - Tango Brno 3:10 (1:6)
pondělí 12.9.2011 ve 20:00 hod ve sportovní hale Štěrkoviště (tř. T. Bati 1270, Otrokovice)
R: Skřítecký, 2R: Gasnárek, delegát: Blažek

F Herd Cheb - Balticflora Teplice 4:5 (2:4)

G FK Lochotín - Bohemians 1905 3:11 (2:7)
pondělí 19.9.2011 ve 20:00 hod v hale TJ Lokomotiva Plzeň, Úslavská 75, 326 00 Plzeň

H CC Jistebník - Boca Chotěboř 4:4 (2:2), na penalty postupuje Jistebník
pátek 23.9.2011 od 20 hodin v Brušperku
R: Markovský, 2R: Tomeš, delegát: Navalaný




Los finále :
V2 – V1

Dvojice pro celostátní část Poháru byly vylosovány KF FAČR na zasedání 31.8.2011.



nic

nic

WebToDate