Futsal

reklama

Termínová listina 1. juniorské ligy U-17, U-19, sezóna 2016-2017

1. Seznam účastníků a složení dvojic:

skupina západ:
1 SK Olympik Mělník + SK Interobal Plzeň
2 FC Baník Chomutov + FC Benago Zruč nad Sázavou
3 COMBIX Ústí nad Labem + FC Démoni Česká Lípa
4 AC Sparta Praha + SK Slavia Praha

skupina východ:
1 FC Tango Hodonín/Brno + Rádio Krokodýl HELAS Brno
2 SKP Třinecká ocel Třinec + SK Amor Vyškov
3 AC Gamaspol Jeseník + MADOS MT Hradec Králové
4 FK ERA-PACK Chrudim + 1. FC Nejzbach Vysoké Mýto


2. Termíny soutěže:
1. kolo: 26. - 27. 11. 2016
2. kolo: 3. - 4. 12. 2016
3. kolo: 17. - 18. 12. 2016
4. kolo: 7. -8. 1. 2017
5. kolo: 14. - 15. 1. 2017
6. kolo: 21. - 22. 1. 2017

Final Four : 4.2.2017 nebo 5.2.2017


3.Rozlosování soutěže

1. kolo: 26. - 27. 11. 2016

DEN

DATUM

ČAS

HALA

Olympik Mělník, Plzeň - Sparta Praha, Slavia Praha

SO

26.11.2016

13:00

SH Neratovice

Chomutov, Benago - Ústí nad Labem, Česká Lípa

NE

27.11.2016

10:00

SH Spořice

Tango Hodonín, Helas Brno - Chrudim, Vysoké Mýto

SO

26.11.2016

10:00

TJ Tatran Brno-Bohunice

SKP Třinec, Amor Vyškov - Hradec Králové, Jeseník

SO

26.11.2016

09:00

STARS Třinec



2. kolo: 3. - 4. 12. 2016

DEN

DATUM

ČAS

HALA

Sparta Praha, Slavia Praha - Ústí nad L., Česká Lípa

SO

3.12.2016

10:00

SH SK Slavia Praha

Olympik Mělník, Interobal Plzeň - Chomutov, Benago

NE

4.12.2016

10:00

SH Neratovice

Chrudim, Vysoké Mýto - Hradec Králové, AC Jeseník

NE

4.12.2016

09:00

MSH Chrudim

Tango Hodonín, Helas Brno - SKP Třinec, Vyškov

SO

3.12.2016

10:00

SH KP Brno, Vodova



3. kolo: 17. - 18. 12. 2016

DEN

DATUM

ČAS

HALA

Chomutov, Benago - Sparta Praha, Slavia Praha

NE

18.12.2016

10:00

MSH Zruč nad Sázavou

Ústí nad Labem, Č. Lípa – Olympik Mělník, Plzeň

NE

18.12.2016

10:00

MSH Česká Lípa

SKP Třinec, Amor Vyškov - Chrudim, Vysoké Mýto

SO

17.12.2016

10:00

ZŠ Purkyňova, Vyškov

Hradec Kr., Jeseník - Tango Hodonín, Helas Brno

NE

18.12.2016

10:00

SH Mikulovice



4. kolo: 7. - 8. 1. 2017

DEN

DATUM

ČAS

HALA

Sparta Praha, Slavia Praha - Mělník, Plzeň

SO

7.1.2017

09:00

Praha-Radotín

Ústí nad Labem, Česká Lípa - Chomutov, Benago

NE

8.1.2017

10:00

SH WHC Krásné Březno

Chrudim, Vysoké Mýto - Tango Hodonín, Helas Brno

SO

7.1.2017

09:00

MSH Chrudim

Hradec Králové, Jeseník - SKP Třinec, Amor Vyškov

NE

8.1.2017

10:00

SH Hr.Králové-Třebeš



5. kolo: 14. - 15. 1. 2017

DEN

DATUM

ČAS

HALA

Ústí nad L., Česká Lípa - Sparta Praha, Slavia Praha

NE

15.1.2017

09:00

SH PF UJEP Ústí n.Labem

Baník Chomutov, Benago - Mělník, Interobal Plzeň

SO

14.1.2017

10:00

MSH Chomutov

Hradec Králové, Jeseník - Chrudim, Vysoké Mýto

NE

15.1.2017

10:00

SH Mikulovice

SKP Třinec, Vyškov - Tango Hodonín, Helas Brno

NE

15.1.2017

09:00

STARS Třinec



6. kolo: 21. - 22. 1. 2017

DEN

DATUM

ČAS

HALA

Sparta Praha, Slavia Praha - Chomutov, Benago

SO

21.1.2017

10:00

Praha-Radotín

Olympik Mělník, Plzeň - Ústí nad Labem, Česká Lípa

NE

/* 22.1.2017

10:00

31. ZŠ Plzeň

Chrudim, Vysoké Mýto - SKP Třinec, Amor Vyškov

SO

21.1.2017

10:00

SH DM Vysoké Mýto

Helas Brno, Tango Hodonín - Hradec Kr., Jeseník

NE

/* 22.1.2017

10:00

SH TEZA Hodonín

/* Rozhodnutí KF na základě souhlasů všech klubů



4.Rozlosování jednotlivých zápasů a časů

1. kolo:

Olympik Mělník, Plzeň - Sparta Praha, Slavia Praha

SO

26.11.2016

13:00

SH Neratovice

13.00

U-17

Olympik Mělník - Sparta Praha

17.10

U-17

Interobal Plzeň - Sparta Praha

13.50

U-19

Interobal Plzeň - Slavia Praha

18.00

U-19

Olympik Mělník - Slavia Praha

14.40

U-17

Olympik Mělník - Sparta Praha

18.50

U-19

Interobal Plzeň - Sparta Praha

15.30

U-19

Interobal Plzeň - Slavia Praha

19.40

U-17

Olympik Mělník - Interobal Plzeň

16.20

U-17

Olympik Mělník - Slavia Praha

20.30

U-19

Olympik Mělník - Interobal Plzeň

Chomutov, Benago - Ústí nad Labem, Česká Lípa

NE

27.11.2016

10:00

SH Spořice

10.00

U-17

Baník Chomutov - Ústí n. Labem

14.10

U-17

Benago Zruč - Ústí n. Labem

10.50

U-17

Benago Zruč - Česká Lípa

15.00

U-19

Baník Chomutov - Česká Lípa

11.40

U-19

Baník Chomutov - Ústí n. Labem

15.50

U-19

Benago Zruč - Ústí n. Labem

12.30

U-19

Benago Zruč - Česká Lípa

16.40

U-17

Baník Chomutov - Benago Zruč

13.20

U-17

Baník Chomutov - Česká Lípa

17.30

U-19

Baník Chomutov - Benago Zruč

Tango Hodonín/Brno, Helas - Chrudim, Vys. Mýto

SO

26.11.2016

10:00

TJ Tatran Brno-Bohunice

10.00

U-17

Helas Brno - EP Chrudim

13.20

U-17

Helas Brno - Vysoké Mýto

10.50

U-17

Tango Hodonín - Vysoké Mýto

14.10

U-17

Tango Hodonín - EP Chrudim

11.40

U-19

Helas Brno - EP Chrudim

15.00

U-19

Helas Brno - Vysoké Mýto

12.30

U-19

Tango Brno - Vysoké Mýto

15.50

U-19

Tango Brno - EP Chrudim

Helas Brno - Tango Hodonín/Brno

ST

21.12.2016

18:10

TJ Tatran Brno-Bohunice

18:10

U-17

Helas Brno - Tango Hodonín

19:00

U-19

Helas Brno - Tango Brno

SKP Třinec, Vyškov - Hradec Králové, Jeseník

SO

26.11.2016

09:00

STARS Třinec

09.00

U-17

SKP Třinec - AC Jeseník

13.10

U-17

Amor Vyškov - AC Jeseník

09.50

U-17

Amor Vyškov - Hradec Králové

14.00

U-19

SKP Třinec - Hradec Králové

10.40

U-19

SKP Třinec - AC Jeseník

14.50

U-19

Amor Vyškov - AC Jeseník

11.30

U-19

Amor Vyškov - Hradec Králové

15.40

U-17

SKP Třinec - Amor Vyškov

12.20

U-17

SKP Třinec - Hradec Králové

16.30

U-19

SKP Třinec - Amor Vyškov

2. kolo:

Sparta Praha, Slavia Praha - Ústí n. L., Česká Lípa

SO

3.12.2016

10:00

SH SK Slavia Praha

10.00

U-17

Slavia Praha - Česká Lípa

14.10

U-17

Sparta Praha - Česká Lípa

10.50

U-17

Sparta Praha - Ústí n. Labem

15.00

U-19

Slavia Praha - Ústí n. Labem

11.40

U-19

Slavia Praha - Česká Lípa

15.50

U-19

Sparta Praha - Česká Lípa

12.30

U-19

Sparta Praha - Ústí n. Labem

16.40

U-17

Slavia Praha - Sparta Praha

13.20

U-17

Slavia Praha - Ústí n. Labem

17.30

U-19

Slavia Praha - Sparta Praha

Olympik Mělník, Plzeň - Chomutov, Benago

NE

4.12.2016

10:00

SH Neratovice

09.00

U-17

Olympik Mělník - Benago Zruč

13.10

U-17

Interobal Plzeň - Benago Zruč

09.50

U-17

Interobal Plzeň - Baník Chomutov

14.00

U-19

Olympik Mělník - Chomutov

10.40

U-19

Olympik Mělník - Benago Zruč

14.50

U-19

Interobal Plzeň - Benago Zruč

11.30

U-19

Interobal Plzeň - Baník Chomutov

15.40

U-17

Interobal Plzeň - Olympik Mělník

12.20

U-17

Olympik Mělník - Chomutov

16.30

U-19

Interobal Plzeň - Olympik Mělník



Chrudim, Vysoké Mýto - Hradec Králové, Jeseník

NE

4.12.2016

09:00

MSH Chrudim

09.00

U-17

EP Chrudim - Hradec Králové

13.10

U-17

Vysoké Mýto - Hradec Králové

09.50

U-17

Vysoké Mýto - AC Jeseník

14.00

U-19

EP Chrudim - AC Jeseník

10.40

U-19

EP Chrudim - Hradec Králové

14.50

U-19

Vysoké Mýto - Hradec Králové

11.30

U-19

Vysoké Mýto - AC Jeseník

15.40

U-17

EP Chrudim - Vysoké Mýto

12.20

U-17

EP Chrudim - AC Jeseník

16.30

U-19

EP Chrudim - Vysoké Mýto

Tango Hodonín, Helas Brno - SKP Třinec, Vyškov

SO

3.12.2016

10:00

SH KP Brno, Vodova

10.00

U-17

Tango Hodonín - Amor Vyškov

13.20

U-17

Tango Hodonín - SKP Třinec

10.50

U-17

Helas Brno - SKP Třinec

14.10

U-17

Helas Brno - Amor Vyškov

11.40

U-19

Tango Brno - Amor Vyškov

15.00

U-19

Tango Brno - SKP Třinec

12.30

U-19

Helas Brno - SKP Třinec

15.50

U-19

Helas Brno - Amor Vyškov

Tango Hodonín/Brno - Helas Brno

NE

11.12.2016

17:00

SH TEZA Hodonín

17:00

U-17

Tango Hodonín - Helas Brno

17:50

U-19

Tango Brno - Helas Brno



3. kolo:

Chomutov, Benago - Sparta Praha, Slavia Praha

NE

18.12.2016

10:00

MSH Zruč nad Sázavou

10.00

U-17

Benago Zruč - Slavia Praha

14.10

U-17

Baník Chomutov - Slavia Praha

10.50

U-17

Baník Chomutov - Sparta Praha

15.00

U-19

Benago Zruč - Sparta Praha

11.40

U-19

Benago Zruč - Slavia Praha

15.50

U-19

Baník Chomutov - Slavia Praha

12.30

U-19

Baník Chomutov - Sparta Praha

16.40

U-17

Benago Zruč - Baník Chomutov

13.20

U-17

Benago Zruč - Sparta Praha

17.30

U-19

Benago Zruč - Baník Chomutov

Ústí nad Labem, Č. Lípa – Olympik Mělník, Plzeň

NE

18.12.2016

10:00

MSH Česká Lípa

10.00

U-17

Česká Lípa - Olympik Mělník

14.10

U-17

Ústí n. Labem - Olympik Mělník

10.50

U-17

Ústí n. Labem - Interobal Plzeň

15.00

U-19

Česká Lípa - Interobal Plzeň

11.40

U-19

Česká Lípa - Olympik Mělník

15.50

U-19

Ústí n. Labem - Olympik Mělník

12.30

U-19

Ústí n. Labem - Interobal Plzeň

16.40

U-17

Česká Lípa - Ústí n. Labem

13.20

U-17

Česká Lípa - Interobal Plzeň

17.30

U-19

Česká Lípa - Ústí n. Labem

SKP Třinec, Amor Vyškov - Chrudim, Vysoké Mýto

SO

17.12.2016

10:00

ZŠ Purkyňova, Vyškov

10.00

U-17

Amor Vyškov - Vysoké Mýto

14.10

U-17

SKP Třinec - Vysoké Mýto

10.50

U-17

SKP Třinec - EP Chrudim

15.00

U-19

Amor Vyškov - EP Chrudim

11.40

U-19

Amor Vyškov - Vysoké Mýto

15.50

U-19

SKP Třinec - Vysoké Mýto

12.30

U-19

SKP Třinec - EP Chrudim

16.40

U-17

Amor Vyškov - SKP Třinec

13.20

U-17

Amor Vyškov - EP Chrudim

17.30

U-19

Amor Vyškov - SKP Třinec

Hradec Kr., Jeseník - Tango Hodonín/Brno, Helas

NE

18.12.2016

10:00

SH Mikulovice

10.00

U-17

AC Jeseník - Tango Hodonín

14.10

U-17

Hradec Králové - Tango Hodonín

10.50

U-17

Hradec Králové - Helas Brno

15.00

U-19

AC Jeseník - Helas Brno

11.40

U-19

AC Jeseník - Tango Brno

15.50

U-19

Hradec Králové - Tango Brno

12.30

U-19

Hradec Králové - Helas Brno

16.40

U-17

AC Jeseník - Hradec Králové

13.20

U-17

AC Jeseník - Helas Brno

17.30

U-19

AC Jeseník - Hradec Králové



4. kolo:

Sparta Praha, Slavia Praha - Mělník, Plzeň

SO

7.1.2017

09:10

Praha-Radotín

09.10

U-17

Sparta Praha - Interobal Plzeň

13.20

U-17

Slavia Praha - Interobal Plzeň

10.00

U-17

Slavia Praha - Olympik Mělník

14.10

U-19

Sparta Praha - Olympik Mělník

10.50

U-19

Sparta Praha - Interobal Plzeň

15.00

U-19

Slavia Praha - Interobal Plzeň

11.40

U-19

Slavia Praha - Olympik Mělník

15.50

U-17

Sparta Praha - Slavia Praha

12.30

U-17

Sparta Praha - Olympik Mělník

16.40

U-19

Sparta Praha - Slavia Praha



Ústí nad Labem, Česká Lípa - Chomutov, Benago

NE

8.1.2017

10:00

SH WHC Krásné Březno

10.00

U-17

Ústí n. Labem - Baník Chomutov

14.10

U-17

Česká Lípa - Baník Chomutov

10.50

U-17

Česká Lípa - Benago Zruč

15.00

U-19

Ústí n. Labem - Benago Zruč

11.40

U-19

Ústí n. Labem - Baník Chomutov

15.50

U-19

Česká Lípa - Baník Chomutov

12.30

U-19

Česká Lípa - Benago Zruč

16.40

U-17

Ústí n. Labem - Česká Lípa

13.20

U-17

Ústí n. Labem - Benago Zruč

17.30

U-19

Ústí n. Labem - Česká Lípa

 

 

 

 

 

 

Chrudim, Vys. Mýto - Tango Hodonín/Brno, Helas

SO

7.1.2017

09:00

MSH Chrudim

09.00

U-17

EP Chrudim - Helas Brno

13.10

U-17

Vysoké Mýto - Helas Brno

09.50

U-17

Vysoké Mýto - Tango Hodonín

14.00

U-19

EP Chrudim - Tango Brno

10.40

U-19

EP Chrudim - Helas Brno

14.50

U-19

Vysoké Mýto - Helas Brno

11.30

U-19

Vysoké Mýto - Tango Brno

15.40

U-17

Vysoké Mýto - EP Chrudim

12.20

U-17

EP Chrudim - Tango Hodonín

16.30

U-19

Vysoké Mýto - EP Chrudim

Hradec Králové, Jeseník - Třinec, Amor Vyškov

NE

8.1.2017

10:00

SH Hr.Králové-Třebeš

10.00

U-17

Hradec Králové - Amor Vyškov

14.10

U-17

AC Jeseník - Amor Vyškov

10.50

U-17

AC Jeseník - SKP Třinec

15.00

U-19

Hradec Králové - SKP Třinec

11.40

U-19

Hradec Králové - Amor Vyškov

15.50

U-19

AC Jeseník - Amor Vyškov

12.30

U-19

AC Jeseník - SKP Třinec

16.40

U-17

Hradec Králové - AC Jeseník

13.20

U-17

Hradec Králové - SKP Třinec

17.30

U-19

Hradec Králové - AC Jeseník



5. kolo:

Ústí n. L., Česká Lípa - Sparta Praha, Slavia Praha

NE

15.1.2017

09:00

SH PF UJEP Ústí n.Labem

09.00

U-17

Ústí n. Labem - Sparta Praha

12.20

U-17

Ústí n. Labem - Slavia Praha

09.50

U-17

Česká Lípa - Slavia Praha

13.10

U-19

Česká Lípa - Sparta Praha

10.40

U-19

Ústí n. Labem - Sparta Praha

14.00

U-19

Ústí n. Labem - Slavia Praha

11.30

U-19

Česká Lípa - Slavia Praha

14.50

U-17

Česká Lípa - Sparta Praha

Baník Chomutov, Benago - Mělník, Interobal Plzeň

SO

14.1.2017

10:00

MSH Chomutov

10.00

U-17

Baník Chomutov - Interobal Plzeň

13.20

U-17

Baník Chomutov - Olympik Mělník

10.50

U-17

Benago Zruč - Olympik Mělník

14.10

U-17

Benago Zruč - Interobal Plzeň

11.40

U-19

Baník Chomutov - Interobal Plzeň

15.00

U-19

Baník Chomutov - Olympik Mělník

12.30

U-19

Benago Zruč - Olympik Mělník

15.50

U-19

Benago Zruč - Interobal Plzeň

Hradec Králové, Jeseník - Chrudim, Vysoké Mýto

NE

15.1.2017

10:00

SH Mikulovice

10.00

U-17

AC Jeseník - EP Chrudim

13.20

U-17

AC Jeseník - Vysoké Mýto

10.50

U-17

Hradec Králové - Vysoké Mýto

14.10

U-17

Hradec Králové - EP Chrudim

11.40

U-19

AC Jeseník - EP Chrudim

15.00

U-19

AC Jeseník - Vysoké Mýto

12.30

U-19

Hradec Králové - Vysoké Mýto

15.50

U-19

Hradec Králové - EP Chrudim

Třinec, Vyškov - Tango Hodonín/Brno, Helas Brno

NE

15.1.2017

09:00

STARS Třinec

09.00

U-17

SKP Třinec - Tango Hodonín

13.20

U-17

SKP Třinec - Helas Brno

09.50

U-17

Amor Vyškov - Helas Brno

14.10

U-17

Amor Vyškov - Tango Hodonín

10.40

U-19

SKP Třinec - Tango Brno

15.00

U-19

SKP Třinec - Helas Brno

11.30

U-19

Amor Vyškov - Helas Brno

15.50

U-19

Amor Vyškov - Tango Brno



6. kolo:

Sparta Praha, Slavia Praha - Chomutov, Benago

SO

21.1.2017

10:00

Praha-Radotín

10.00

U-17

Sparta Praha - Benago Zruč

13.20

U-17

Sparta Praha - Baník Chomutov

10.50

U-17

Slavia Praha - Baník Chomutov

14.10

U-17

Slavia Praha - Benago Zruč

11.40

U-19

Sparta Praha - Benago Zruč

15.00

U-19

Sparta Praha - Baník Chomutov

12.30

U-19

Slavia Praha - Baník Chomutov

15.50

U-19

Slavia Praha - Benago Zruč

Olympik Mělník, Plzeň - Ústí n. Labem, Česká Lípa

NE

22.1.2017

10:00

31. ZŠ Plzeň

10.00

U-17

Interobal Plzeň - Česká Lípa

13.20

U-17

Interobal Plzeň - Ústí n. Labem

10.50

U-17

Olympik Mělník - Ústí n. Labem

14.10

U-17

Olympik Mělník - Česká Lípa

11.40

U-19

Interobal Plzeň - Česká Lípa

15.00

U-19

Interobal Plzeň - Ústí n. Labem

12.30

U-19

Olympik Mělník - Ústí n. Labem

15.50

U-19

Olympik Mělník - Česká Lípa

Chrudim, Vysoké Mýto - SKP Třinec, Amor Vyškov

SO

21.1.2017

10:00

SH DM Vysoké Mýto

10.00

U-17

Vysoké Mýto - SKP Třinec

13.20

U-17

Vysoké Mýto - Amor Vyškov

10.50

U-17

EP Chrudim - Amor Vyškov

14.10

U-17

EP Chrudim - SKP Třinec

11.40

U-19

Vysoké Mýto - SKP Třinec

15.00

U-19

Vysoké Mýto - Amor Vyškov

12.30

U-19

EP Chrudim - Amor Vyškov

15.50

U-19

EP Chrudim - SKP Třinec

Helas, Tango Hodonín/Brno - Hradec Kr., Jeseník

NE

22.1.2017

10:00

SH TEZA Hodonín

10.00

U-17

Tango Hodonín - AC Jeseník

13.20

U-17

Tango Hodonín - Hradec Králové

10.50

U-17

Helas Brno - Hradec Králové

14.10

U-17

Helas Brno - AC Jeseník

11.40

U-19

Tango Brno - AC Jeseník

15.00

U-19

Tango Brno - Hradec Králové

12.30

U-19

Helas Brno - Hradec Králové

15.50

U-19

Helas Brno - AC Jeseník


Bookmark this on Google Bookmark this on Facebook Bookmark this on Delicious submit to reddit Add this page to Mister Wong Top Články Jaggni to! Přidej odkaz na Bookmarky.cz Linkuj si ! pridej.cz pošli na vybrali.sme.sk



1.ligy
U-19 a U-17
Seznam hráčů s povoleným střídavým startem (DOC)
Povolení střídavého startu hráčů (DOC)
Soupiska hráčů U19 (DOC)
Soupiska hráčů U17 (DOC)

» Změny v termínové listině
 
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate