Futsal

reklama

Pohár FAČR - Střední Čechy

POHÁR FAČR

      

 

Středočeská část 2017 - 18

 

Předkolo (do 15.2.2018)

Nahlásit do 31.1.2018

místo

termín

čas

rozhodčí, delegáti

výsledek

A1: Juniors FC Přelouč

      FK Hattrick Ml.

      Boleslav

SH Přelouč

27.1.2018 19:50 Hervert, Ziegler 5 : 4  (2 : 2)

A2: FK Borussia Hrdlív

      TJ Nučice

SH Stochov

27.1.2018 19:00 Hovorka, Chadima 0 : 9  (0 : 4)

A3: N.P.C. Kutná Hora

      TJ Bystřice 

SH BIOS Kutná Hora

  5.2.2018 20:15 Kopic, Pařez 0 : 4  (0 : 2)

1. kolo (do 31.3.2018)

Nahlásit do 15.3.2018

XXXXXXXXX

XXXXXX

XXXX

XXXXXXXXXXXXXXX

XXXXXX

B1: Juniors FC Přelouč

      Hearts of Bělá p.B.

SH Přelouč 17.3.2018 17:50 Nekvapil, Klír 7 : 1 (4 : 0)

B2: Torpédo Malta 

      Doubrava 

      Borky liga Kolín

SH Turnov

3.2.2018 20:15 Nagy, Krupa 8 : 6 (3 : 4)

B3: TJ Nučice

      Tenisáci Benešov

SH ŠOS Kolín 11.3.2018 18:45 Hervert, Gryc 5 : 7 (0 : 2)

B4: TJ Bystřice

      FC Mazáci Přelouč  

SH Neveklov Školní 302

19.3.2018 19:00 Velebil, Chaloupka

3 : 3 (1 : 2) 3:2 pok. kopy

Čtvrtfinále (do 31.5.2018)

Nahlásit do 15.5.2018

XXXXXXXXX

XXXXXX

XXXX

XXXXXXXXXXXXXXX

XXXXXX

C1: Juniors FC Přelouč

      SK Olympik Mělník

SH Přelouč 8.4.2018 19:00 Vosejpka, Grund 0 : 10 (0 : 3)

C2:  Torpédo Malta  

       Doubrava

       FC Joga Mladá

       Boleslav  

SH Turnov 13.5.2018 18:30 Trlida, Nagy 5 : 0 kontumačně

C3: Tenisáci Benešov

      FK Kladno

SH Neveklov 11.5.2018 20:00 Velebil, Žarnecki 8 : 4 (4 : 2)

C4: TJ Bystřice

      FC Malibu Mladá 

      Boleslav

SH Neveklov 25.5.2018 20:00 Velebil, Macháček K. 2 : 7 (0 : 2)

Semifinále (do 30.6.2018)

Nahlásit do 15.6.2018

XXXXXXXXX

XXXXXX

XXXX

XXXXXXXXXXXXXXX

XXXXXX

E1: Torpédo Malta

      Doubrava

      SK Olympik Mělník

SH Turnov 27.5.2018 18:00 Trlida, Nagy 4 : 6 (3 : 2)

E2: Tenisáci Benešov

     FC Malibu Mladá          

     Boleslav

SH Neveklov 

 8.6.2018

20:00 

Velebil, Macháček K. 

7 : 1 (3 : 1)

Finále (do 10.9.2018)

Nahlásit do 20.8.2018

XXXXXXXXX

XXXXXX

XXXX

XXXXXXXXXXXXXXX

XXXXXX

F: Tenisáci Benešov

    SK Olympik Mělník 

SH Neveklov 31.8.2018 20:00 Macháček K., Velebil 4 : 8 (1 : 4)

CELKOVÝ VÍTĚZ STŘEDNÍCH ČECH

SK OLYMPIK MĚLNÍK

 

 

Statistiky

 

Předkolo:

 

A1: JUNIORS FC PŘELOUČ – FK HATTRICK MLADÁ BOLESLAV 5 : 4 (2 : 2)

 

Rozhodčí: Hervert Pavel, Ziegler Vratislav Diváků: 60 Místo konání: SH Přelouč Datum konání: 27.1.2018 Výkop: 19:50

Branky (asistence): 16. Rajnet J. (Chalupský L.), 19. Chalupský L. (Brunclík J.), 30. Bukovič M. (Munzar D.), 36. Forman R. (Chalupský L.), 40. Bukovič M. (Forman R.) – 1

8. Gregorovič M. (Zajíček L.), 20. Foldes J., 47. Kopa R. (PK), 48. Kopa R. (Bagdaň P.)

Juniors FC Přelouč: Kmoníček Jan – Chalupský Lukáš, Kasal Leoš, Rajnet Jan, Munzar David, Václavek Petr, Brunclík Josef, Bukovič Michal, Forman Robert

FK Hattrick M. Boleslav: Bagdaň Patrik – Jurkovič Pavel, Gregorovič Martin, Horáček Michal, Štěpán Michal, Zajíček Libor, Foldes Jan, Kopa Radek, Kopa Lukáš

 

A2: FK BORUSSIA HRDLÍV – TJ NUČICE 0 : 9 (0 : 4)

 

Rozhodčí: Chadima Miroslav, Hovorka Libor Diváků: 20 Místo konání: SH Stochov Datum konání: 27.1.2018 Výkop: 19:00

Branky (asistence): 8. Kubalík F., 12. Chromý M., 23. Kočí D., 25. Macháček O., 28. vlastní, 31. Macháček O., 35. Macháček O., 36. Pačes P., 50. Vedral J.

Žluté karty: Kraus M. (Hrdlív), Kubalík F., Macháček O. (Nučice)

FK Borussia Hrdlív: Kraus Martin – Růžička Jiří, Husnaj Jan, Stejskal Lukáš, Danda Petr, Hubáček Patrik, Kocál David, Hrubý Roman, Matušů Martin

TJ Nučice: Rybák Tomáš – Kočí Dominik, Vedral Jan, Souček Jiří, Pačes Petr, Hervert Jakub, Chromý Matěj, Kubalík Filip, Macháček Ondřej

 

A3: N.P.C. KUTNÁ HORA – TJ BYSTŘICE 0 : 4 (0 : 2)

 

Rozhodčí: Kopic Miloslav, Pařez Radek Diváků: 10 Místo konání: SH BIOS Kutná Hora Datum konání: 5.2.2018 Výkop: 20:15

Branky (asistence): 16. Stibůrek J., 20. Hašek Z., 49 Říha T., 50. Zdražil L.

N.P.C. K. Hora: Šibrava Miroslav – Pacák Martin, Vojtíšek Matěj, Laštovka Lukáš, Vokoun Lukáč, Piskač Vít, Březina Martin, Jeřábek Martin, Biroš Martin, Lagron Michal, Havlíček Martin

TJ Bystřice: Oberleitner Vít – Mádl Jan, Konopiský Adam, Hašek Zdeněk, Balata Vojtěch, Stibůrek Jan, Zdražil Lukáš, Říha Tomáš, Šahin David

 

1.kolo

 

B/2 TORPÉDO MALTA DOUBRAVA – BORKY LIGA KOLÍN 8 : 6 (3 : 4)

 

Rozhodčí: Nagy Zdeněk, Krupa Jan Diváků: 30 Místo konání: SH Turnov Datum konání: 3.2.2018 Výkop: 20:15

Branky (asistence): 7. Nedošetko J., 12 Havel P. (Vavřich M.), 20. Nedošetko J. (Havel P.), 26. Šelemberk J. (Havel P.), 28. Vavřich M., 34. Bárta J. (Vavřich M.),

43. Havel P. (Vavřich M.), 50. Vavřich M. – 2. Rosendorf S. (Mbemba J.), 9. Ramšák M. (Mbemba J.), 11. Homba J. (Javůrek M.), 22. Váňa Š. (Hanuš J.), 42. Ramšák M. (Váňa Š.), 49. Rosendorf S.

Žluté karty: Bárta J. (Doubrava), Ramšák M., Mbemba J. (oba Kolín)

Torpédo Malta Doubrava: Stejskal Jaroslav – Petr Zdeněk, Bárta Jaroslav, Hromada Milan, Vavřich Miroslav, Nedošetko Josef, Hujer Tomáš, Jeleček Martin, Havel Petr, Šelemberk Jan, Bakoš Viktor

Borky Liga Kolín: Cimpl Marek – Hanuš Jiří, Javůrek Michal, Ramšák Marek, Rosendorf Stanislav, Homba Jiří, Mbemba Joel, Váňa Štěpán

 

B/3 TJ NUČICE – TENISÁCI BENEŠOV 5 : 7 (0 : 2)

 

Rozhodčí: Hervert Pavel, Gryc Leoš Diváků: 50 Místo konání: SH Kolín Datum konání: 11.3.2018 Výkop: 18:45

Branky (asistence): 34. Šulc M., 38. Šulc M. (PK), 44. Kubalík F. (Souček J.), 45. Šulc M. (Kubalík F.), 47. Miňovský T. (Chromý M.) – 6. Průcha Š. (Stibůrek D.), 14. Průcha Š. (Stibůrek D.), 26. Průcha Š. (Stibůrek D.), 30. Stibůrek D. (Franěk M.), 36. Průcha Š. (Stibůrek D.), 45. Boťa J. (Stibůrek D.), 46. Stibůrek D.

TJ Nučice: Rybák Tomáš – Kubalík Filip, Souček Jiří, Chromý Matěj, Šulc Marek, Hervert Jakub, Miňovský Tomáš

Tenisáci Benešov: Franěk Michal – Boťa Josef, Kořínek Josef, Mareš Václav, Boťa Josef ml., Průcha Štěpán, Hanka David, Stibůrek David, Stibůrek Filip, Zach Ondřej

 

B/1 JUNIORS FC PŘELOUČ – HEARTS OF BĚLÁ p/B 7 : 1 (4 : 0)

 

Rozhodčí: Nekvapil David, Klír Jonáš Diváků: 30 Místo konání: SH Přelouč Datum konání: 17.3.2018 Výkop: 17:50

Branky (asistence): 4. Bukovič M. (Munzar D.), 11. Krejčík R. (Bukovič M.), 15. Rajnet J. (Barták F.), 20. Forman R. ml. (Černík J.), 28. Rajnet J. (Krejčík R.), 32. Černík J., 40. Černík J. (Brunclík J.) – 33. Ďurfina J.

Juniors Přelouč: Václavek Petr – Chaloupský Lukáš, Krejčík Roman, Rajnet Jan, Černík Jakub, Bukovič Michal, Munzar David, Forman Robert ml., Heblík Lukáš, Barták Filip, Brunclík Josef

Hearts of Bělá: Verner Jan – Jíra Miroslav, Ďurfina Jiří, Knap Petr, Hála Petr, Macek Miroslav, Vild David, Kalina Bohumil

 

B/4 TJ BYSTŘICE – FC MAZÁCI PŘELOUČ 3 : 3 (1 : 2) 3 : 2 pok. kopy

 

Rozhodčí: Velebil Tomáš, Chaloupka Jiří Diváků: 50 Místo konání: SH Neveklov Datum konání: 19.3.2018 Výkop: 19:00

Branky (asistence): 22. Říha T. (Hašek Z.), 37. Maršoun L. (Balata V.), 6. Hašek Z. (Balata V.) – 3. Vančura V. (Novák J.), 24. Sůra J. (Janecký J.), 43. Novák J.

Žluté karty: Škvor M. (Bystřice) – Novák J. (Přelouč)

TJ Bystřice: Malík Dominik – Hašek Zdeněk, Mádl Jan, Stibůrek Jan, Jasz Adam, Maršoun Lukáš, Škvor Martin, Balata Vojtěch, Říha Tomáš, Zdražil Lukáš, Stibůrek Adam

Mazáci Přelouč: Záruba Marek – Rokyta Václav, Novák Jakub, Sůra Jan, Vančura Václav, Machač David, Janecký Josef, Petr Jakub, Rokyta Vojtěch, Machačný Luboš

 

ČTVRTFINÁLE

 

C/1: JUNIORS FC PŘELOUČ – SK OLYMPIK MĚLNÍK 0 : 10 (0 : 3)

 

Rozhodčí: Vosejpka Martin, Grund Zdeněk Diváků: 60 Místo konání: SH Přelouč Datum konání: 8.4.2018 Výkop: 19:00

Branky (asistence): 21. Vokoun J. (Gabčo J.), 22. Zdržálek D. (Sedláček F.), 26. Vokoun J. (Jenč M.), 28. Vokoun J. (Gabčo J.), 29. Šuba P. (Buzek M.), 34. Gabčo J. (Sedláček F.), 36. Vokoun J. (Gabčo J.), 42. Zdržálek D. (Sedláček V.), 44. Zdržálek D. (Gabčo J.), 49. Gabčo J. (Vokoun J)

Juniors FC Přelouč: Václavek Petr – Heblík Lukáš, Chaloupský Lukáš, Krejčík Roman, Forman Robert ml., Kasal Leoš, Munzar David, Bukovič Michal, Rajnet Jan, Kmoníček Jan, Brunclík Josef, Barták Filip

SK Olympik Mělník: Jenč Michal – Vokoun Jiří ml., Rusak Pavlo, Mažári Patrik, Sedláček František, Zdržálek Dominik, Gabčo Josef ml., Šuba Pavel ml., Babovák Jan, Buzek Michal, Němec Jakub

 

C/3: TENISÁCI BENEŠOV – FK KLADNO 8 : 4 (4 : 2)

 

Rozhodčí: Velebil Tomáš, Žarnecki Robert Diváků: 70 Místo konání: SH Neveklov Datum konání: 11.5.2018 Výkop: 20:00

Branky (asistence): 7. Hašek V., 12. Stibůrek F., 14. Zach O., 18. Průcha Š., 28. Stibůrek D., 34. Hašek V., 39. Hašek V., 42. Hašek V. – 12. Čurda J., 13. Šnídl P., 38. Čurda J., 45. Šnídl P.

Žluté karty: Balík T., Stibůrek D., Stibůrek F. (všichni Tenisáci), Šnídl P., Jaráb M. (oba Kladno)

Tenisáci Bn: Franěk Michal – Kořínek Josef, Mareš Václav, Stibůrek Filip, Stibůrek David, Hanka David, Zach Ondřej, Lupač Adam, Balík Tomáš, Průcha Štěpán, Hašek Václav

FK Kladno: Skalák Lukáš - Stejskal Pavel, Vokoun Martin, Čurda Jan, Bejbl Jan, Šnídl Petr, Jaráb Michal, Dvořák Pavel

 

C/2: TORPÉDO MALTA DOUBRAVA - FC JOGA MLADÁ BOLESLAV 5 : 0 kontumačně

 

Hosté se k utkání nedostavili.

 

C/4: TJ BYSTŘICE – FC MALIBU MLADÁ BOLESLAV 2 : 7 (0 : 2)

 

Rozhodčí: Velebil Tomáš, Macháček Karel Diváků: 60 Místo konání: SH Neveklov Datum konání: 25.5.2018 Výkop: 20:00

Branky (asistence): 28. Stibůrek A. (Maršoun L.), 49. Maršoun L. (Šahin D.) – 3. Polanka P., 16. Polanka P. (Volf J.), 27. Šimáček M. (Javůrek J.), 35. Koutek D., 47. Vaněk M., 48. Kvapil J. (Šimáček M.), 50. Volf J. (Javůrek J.)

Žluté karty: Jasz A., Šahin D. (oba Bystřice)

TJ Bystřice: Oberleitner Vít – Hašek Zdeněk, Balata Vojtěch, Stibůrek Jan, Maršoun Lukáš, Škvor Martin, Jasz Adam, Říha Tomáš, Zdražil Lukáš, Šahin David, Stibůrek Adam

FC Malibu Ml. Boleslav: Koutek Daniel – Volf Jiří, Veselovský David, Kvapil Jan, Šimáček Michal, Maryška Jakub, Javůrek Jan, Lukáč Daniel, Vaněk Matěj, Polanka Petr, Pytloun Jaroslav

 

SEMIFINÁLE:

 

E/1: TORPÉDO MALTA DOUBRAVA – SK OLYMPIK MĚLNÍK 4 : 6 (3 : 2)

 

Rozhodčí: Trlida Zdeněk, Nagy Zdeněk Diváků: 60 Místo konání: SH Turnov Datum konání: 27.5.2018 Výkop: 18:00

Branky (asistence): 8. Bárta J. (Vavřich M.), 10. Havel P., 12. Hujer T., 34. Petr Z. (Bárta J.) – 18. Šuba P. ml. (Sedláček F.), 20. Gabčo J. ml., 24. Gabčo J. ml. (Šuba P. ml.), 28. Surmaj D. (Sedláček F.), 31. Němec J. (Surmaj D.), 38 Sedláček F. (Gabčo J. ml.)

Žluté karty: Rusak P., Malák M. (oba Mělník)

Torpédo Malta Doubrava: Filla Jakub – Petr Zdeněk, Jeleček Martin, Hujer Tomáš, Bárta Jaroslav, Vavřich Miroslav, Šelemberk Jan, Havel Petr

SK Olympik Mělník: Jenč Michal – Gabčo Josef ml., Rusak Pavlo, Surmaj David, Malák Marek, Němec Jakub, Šuba Pavel ml., Mažári Patrik, Sedláček František

 

E/2: TENISÁCI BENEŠOV – FC MALIBU MLADÁ BOLESLAV 7 : 1 (3 : 1)

 

Rozhodčí: Velebil Tomáš, Macháček Karel Diváků: 150 Místo konání: SH Neveklov Datum konání: 8.6.2018 Výkop: 20:00

Branky (asistence): 9. Stibůrek D. (Franěk M.), 15. Balík T. (PK), 16. Průcha Š. (10mPK), 33. Zach O. (Balík T.), 33. Průcha Š. (Lupač A.), 37. Zach O. (Stibůrek D.), 40. Kořínek J. (Hašek V.) – 10. Kateřiňák J. (Volf J.)

Žluté karty: Hanka D. (Tenisáci), Kateřiňák J., Maryška J. (oba Malibu)

Tenisáci Benešov: Franěk Michal – Hanka David, Lupač Adam, Zach Ondřej, Kořínek Josef, Balík Tomáš, Hašek Václav, Stibůrek Filip, Stibůrek David, Průcha Štěpán

Malibu Mladá Boleslav: Roudnický Filip – Volf Jiří, Machů Dominik, Kvapil Jan, Maryška Jakub, Vaněk Matěj, Kateřiňák Jiří, Matouš Petr, Javůrek Jan, Lukáč Daniel, Pytloun Jaroslav, Koutek Daniel

 

FINÁLE:

 

F/1: TENISÁCI BENEŠOV – SK OLYMPIK MĚLNÍK 4 : 8 (1 : 4)

 

Rozhodčí: Macháček Karel, Velebil Tomáš Diváků: 200 Místo konání: SH Neveklov Datum konání: 31.8.2018 Výkop: 20:00

Branky (asistence): 17. Balík T. (10mPK), 38. Průcha Š., 38. Hašek V. (Lupač A.), 38. Hašek V. (Lupač A.) – 6. Mažári P. (Kuč E.), 12. Gabčo J. ml., 14. Cabadaj T. (Mažári P.), 20. Šuba P. ml. (Iemelianov V.), 27. Vokoun J. ml. (Zdržálek D.), 27. Vokoun J. ml., 38. vlastní, 38. Iemelianov V. (Kuč E.)

Žluté karty: Balík T., Průcha Š., Zach O. (Tenisáci), Mareš M., Gabčo J. ml., Zdržálek D., Iemelianov V. (Olympik)

Tenisáci Benešov: Franěk Michal – Lupač Adam, Balík Tomáš, Stibůrek Filip, Mareš Václav, Boťa Josef, Průcha Štěpán, Kořínek Josef, Hašek Václav, Zach ondřej

SK Olympik Mělník: Mareš Martin – Zdržálek Dominik, Buzek Michal, Šup Dominik, Cabadaj Tomáš, Gabčo Josef ml., Šuba Pavel ml., Kuč Ervin, Iemelianov Volodymyr, Vála Slavomír, Vokoun Jiří ml., Mažári Patrik, Jenč Michal

 

 

  

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                          P O H Á R    F A Č R

                                                                                                                                                         STŘEDOČESKÁ ČÁST 2017/2018

                                                          J S   A G E N C Y   C U P

 

                                                                                                                                                                              PROPOZICE

 

1. Pořadatel

Středočeská krajská komise futsalu FIFA

 

2. Termín

16. prosinec 2017 až 10. září 2018.

 

3. Přihlášky

Vyplněnou přihlášku je nutno doručit  na e-mailovou adresu Stč. KKF futsalkladno@seznam.cz ,  a to nejpozději do  15.prosince 2017. V Poháru FAČR se startovné neplatí.      

  

4. Systém soutěže

Středočeská  část  Poháru  FAČR  se hraje od počátku vyřazovacím systémem,  vždy pouze na jedno utkání. V případě remízy následuje penaltový rozstřel.                                

Pořadatelem utkání (domácím celkem) je tým z nižší soutěže. V případě, že se utkají týmy ze stejné soutěže, rozhodne o pořadateli los.  

Kompletní rozlosování bude zveřejněno na www.fotbal.cz.

 

5. Termíny utkání

Úředními  hracími  dny  jsou  pouze  pátek,  kdy  je  začátek  utkání stanoven nejdříve  na  19.00  hodin a  nejpozději  na  21.00 hodin, a sobota a  neděle, kdy je začátek utkání stanoven nejdříve  na  9.00 a   nejpozději  na  20.00  hodin. 

V  případě  písemné dohody  obou  týmů jsou povoleny jakékoliv jiné dny a časy výkopů.

 

6. Místo konání

Sportovní haly, splňující parametry divize „A“ (hrací plocha min. 17 x 34 m, min. 50 míst  pro diváky, min. 3 šatny, časomíra, ukazatel akumulovaných chyb).

Od 3. kola (příp. čtvrtfinále) jsou povoleny pouze haly s minimálním rozměrem hrací plochy  18 x 38 m.

 

7. Hrací doba

Je stanovena v délce 2x 25. minut hrubého času, s přestávkou dlouhou max. 5 minut. V případě remízy následuje okamžitě penaltový rozstřel.

V semifinále a finále je hrací doba stanovena na 2x 20. minut čistého času, v případě nerozhodného výsledku se hraje prodloužení 2x 5. minut čistého času.

 

8. Povinnosti

    domácího celku

Povinností pořadatele utkání je zajistit:

-  sportovní halu k odehrání pohárového utkání,

-  pořadatelskou  službu,  alespoň  v min. složení  (hlavní pořadatel,

   časoměřič, zapisovatel),

-  zdravotní zabezpečení utkání.

 

9. Postup při

    zajištění

    termínu  utkání

Domácí celek je povinen nabídnout hostujícímu týmu celkem tři termíny v rozmezí min. dvou víkendů pro odehrání pohárového utkání v rámci daného kola, a to v souladu s článkem 5. těchto propozic, a to  vždy nejpozději do 10. dne měsíce, do jehož konce má být dané kolo odehráno.

Hostující celek je povinen jeden z navržených termínů akceptovat, zástupci obou celků pak dohodnutý termín nejpozději do 15. dne příslušného měsíce potvrdí na e-mailovou adresu, uvedenou v článku 3. Přihlášky.

Pokud se soupeři do stanoveného termínu nedohodnou na termínu odehrání utkání příslušného kola, vystavuje se celek,  který prokazatelně termín dohody nedodržel, finančnímu postihu až do výše 1.000,- Kč.

Pokud se soupeři do stanoveného termínu nedohodnou na termínu utkání příslušného kola, stanoví termín a místo konání utkání ve spolupráci s domácím celkem Pořadatel.

 

Finanční náležitosti

Pronájem sportovní haly - hradí v plné výši pořádající oddíl.

Rozhodčí  –  o  proplacení  odměny pro rozhodčí dle schváleného tarifu (300,- Kč/utkání/jednoho v 1. – 3. kole /příp. čtvrtfinále/ a 500,- Kč/utkání/jednoho v semifinále a finále) a cestovného dle platných řádů, tzn. v případě  dopravy   hromadnou   dopravou  oproti   předložené jízdence, v případě dopravy autem ve výši 4,5 Kč/km, se podělí stejným dílem oba celky.

Delegát  –  v případě, že je na utkání nasazen delegát, podělí se oba celky  o  jeho  odměnu ve výši 200,-  Kč/utkání  v 1. – 3. kole (příp. čtvrtfinále) a 300,- Kč/utkání v semifinále a finále a dále analogicky s   rozhodčími i o cestovní výdaje.

K vyplacení odměn a náhrad cestovného dojde zástupci obou celků ihned po ukončení utkání.

 

Rozhodčí

Ke všem pohárovým   utkáním  bude   SubKR   Stč.KKF delegovat dva rozhodčí,  nasazen na utkání může být  i  delegát.  

Delegát  (příp. rozhodčí) zajistí doručení naskenovaného vyplněného Zápisu o utkání na e-mailovou adresu j.chaloupka@post.cz a pavelnepil@seznam.cz a to nejpozději do 3 dnů po odehrání utkání. Originál ZoU si rozhodčí, příp. delegát ponechá do konce středočeské části P FAČR u sebe.

Delegát utkání dále naskenuje ZD na adresu pavelnepil@seznam.cza to ve stejném termínu jako zápis.

 

Povinnosti celků

Oba soupeři jsou povinni dostavit se k utkání včas, čekací dobu řeší SŘ. Při prezentaci mužstva je vedoucí povinen předložit potvrzeno soupisku.  Prezence proběhne nejpozději 30 minut před zahájením utkání.

 

Technická ustanovení

Středočeská část Poháru FAČR se hraje dle platných pravidel futsalu FIFA. 

Pojištění

Pohár FAČR je pojištěn dle norem SF ČR.

 

Disciplinární tresty

Veškeré disciplinární přestupky řeší Disciplinární komise Stč.KKF v souladu s Disciplinárním řádem SF ČR.

 

Červená karta

O trestu hráče, který obdržel ČK, rozhodne na základě zprávy delegáta, příp. dalších podkladů, DK Stč. KKF. Minimálním trestem je zastavení závodní  činnosti na 1 soutěžní utkání.

Přenos trestů probíhá v souladu se zněním směrnice „Působnost trestů zastavení závodní činnosti v soutěžích SF ČR“.

 

Žlutá karta

Za  dvě ŽK  bude   hráči   automaticky  zastavena  činnost na jedno soutěžní utkání. Evidenci je povinen sledovat vedoucí celku.

 

Ceny

Vítěz středočeské části Poháru FAČR obdrží prémii 2.000,- Kč, putovní pohár (věnovala firma JS Agency) a pohár, poražený finalista obdrží upomínkovou plaketu.

Další ustanovení

a)       Každý celek má za povinnost dostavit se k utkání alespoň s jedním míčem dle pravidel futsalu.

b)       Každý celek je povinen mít alespoň jednu sadu očíslovaných dresů (je nutno předem domluvit odlišnost barev dresů), chrániče, stulpny, kapitán musí být označen páskou.

c)       Zodpovědnost za své peníze a jiné cenné věci nese každý účastník utkání.

d)       Maximální povolený počet cizích státních příslušníků v ZoU je 4.

e)       Každý klub má možnost do Poháru FAČR nasadit pouze jedno družstvo (v Poháru FAČR tedy nemůže startovat A-tým, B-tým a  další, tak jak je tomu v dlouhodobých soutěžích), za nějž mohou nastoupit hráči uvedení na soupisce/kách klubu a v souladu s čl. 13 Soutěžního řádu SF ČR.

f)        Na všechny kluby se vztahuje sazebník trestů a pokut,  který je přílohou Disciplinárního  řádu SF ČR.

g)       Hráč v Poháru FAČR nastupuje v jeho průběhu za klub, v němž je řádně registrován (hráč se tedy během ročníku může objevit v dresu různých klubů, ovšem v souladu  s Přestupním řádem).

h)       Každý tým musí do Zápisu o utkání uvést vedoucího celku (osobu ze schválené soupisky), který je registrován v systému FUTis a má uhrazen členský příspěvek v aktuálním kalendářním roce.

Vedoucí celku vyplňuje a podepisuje před utkáním Zápis o utkání, po celou dobu utkání je pak přítomen na střídačce svého celku. Zde je   předpisově označen.

 

Další informace

Pavel Nepil, tel. číslo 774 777 477 (volejte i v případě jakýchkoliv problémů).

 

 Přihlášené celky:

BENEŠOV

Benešov, Tenisáci OP František Sysel 728 027 560 syselfrantisek@seznam.cz SH Neveklov

Bystřice, TJ OP Josef Hájek 604 233 961 hajek01@seznam.cz SH Bystřice u Benešova

KLADNO

Hrdlív, FK Borussia OS II. tř. Lukáš Stejskal 605 150 903 stejskinho@seznam.cz SH Stochov

Kladno, FK 2. liga Jan Pergler 603 422 477 perglerjan@seznam.cz MSH Kladno

KOLÍN

Kolín, Borky liga OP Jiří Gač 720 184 504 jirigac@seznam.cz SH SOŠ Kolín

Nučice, TJ OP Jan Vedral Matěj Chromý 602 478 303 728 537 432 janvedral@seznam.cz maty.chromy@gmail.com SH SOŠ Kolín

Přelouč, Juniors FC OS Petr Václavek 775 910 877 petavaclavek@seznam.cz SH Přelouč

Přelouč, FC Mazáci OP Václav Rokyta 739 143 717 vaclavrokyta@gmail.com SH Přelouč

KUTNÁ HORA

Kutná Hora, N.P.C. OP David Mukařovský 776 114 273 david.mukarovsky@seznam.cz SH BIOS Kutná Hora

MĚLNÍK

Mělník, SK Olympik 1. CL Pavel Šuba 777 755 088 pavel.suba@seznam.cz SH GJP Mělník

MLADÁ BOLESLAV

Bělá p. B., FC Hearts of OP Jiří Ďurfina 737 240 204 durfajs@seznam.cz SH Bělá p. Bezdězem

Doubrava, Torpédo Malta OP Jaroslav Bárta 737 326 688 jaroslavbarta20@seznam.cz SH Turnov

Mladá Boleslav, FC Joga KP Lukáš Brodský 603 953 263 fcjogamb@seznam.cz SH Zalužanská Ml. Boleslav

Mladá Boleslav, FC Malibu 2. liga Jaroslav Bílek 724 527 396 fkmb@seznam.cz SH Mladá Boleslav

Mladá Boleslav, FK Hattrick OP Pavel Jurkovič 739 031 146 Jurkovic.pj@centrum.cz SH Bělá p. Bezdězem

PŘÍBRAM

ADRESÁŘ SPORTOVNÍCH HAL

Město Název SH Adresa Telefon, správce Rozměr

Bělá p.B. SH Mělnická 283, Bělá p.B. 724 155 778 40x20

Bystřice u Benešova SH Dr. E. Beneše 300, Bystřice u B. 720 538 838 40x20

Kolín SH SOŠ Brankovická 1417, Kolín 739 050 309 36x20

Kutná Hora SH BIOS Puškinská 617, Kutná Hora 723 266 082 34x17

Kladno MSH Sportovců 818, Kladno 606 247 551 40x20

Mladá Boleslav MSH U Stadionu 1322, Mladá Boleslav 722 946 095 40x20

Mladá Boleslav SH Zalužanská Zalužanská 1273, Mladá Boleslav 723 356 357 40x20

Mělník SH GJP Pod Vrchem 3421, Mělník 315 622 044 40x20

Neveklov SH ZŠ Školní 302, Neveklov 603 243 404 40x20

Přelouč SH Za Fontánou 1611, Přelouč 466 265 625 40x20

Stochov SH U Stadionu 531, Stochov 725 422 146 40x20

Turnov SH TJ Skálova 207, Turnov 481 321 435 39x19

Pozn.: Modře označené haly je možno od 3. kola (příp. čtvrtfinále) použít pouze s písemným souhlasem soupeře.

 

POHÁR FAČR

 

Středočeská část 2016 - 17

 

Předkolo (do 31.1.2017)

Nahlásit do 15.1.2017

místo

termín

čas

rozhodčí, delegáti

výsledek

A1: FC Mazáci Přelouč

      Torpédo Malta Doubrava

SH Přelouč

 7.1.2017

 20:00

 Vosejpka, Nekvapil

 5:1 (1:1)

A2: N.P.C. Kutná Hora

      TJ Nučice

SH BIOS Kutná Hora

30.1.2017 

 20:15

 Hervert, Vosejpka

 5:0 kontumačně

1. kolo (do 28.2.2017)

Nahlásit do 15.2.2017

XXXXXXXXX

XXXXXX

XXXX

XXXXXXXXXXXXXXXX

XXXXXX

B1: FK Union Slaný

      Gunners Řepov

SH BIOS Slaný

 12.2.2017

 17:30

 Stádník, Smreček

 1:12 (0:8)

B2: Startip Řečany n.L.

      FC Hattrick Mladá Boleslav

SH Přelouč

 5.2.2017

 08:00

 Ziegler, Nekvapil

 7:0 (2:0)

B3: FC Mazáci Přelouč

      Tenisáci Benešov  

SH Přelouč

 18.2.2017

 19:30

 Vosejpka, Pařez

 2:2 (1:1)

 3:1 p.k.

B4: N. P. C. Kutná Hora

      Sokol Dobřichovice

 SH BIOS

Kutná Hora

 27.2.2017

 20:15

 Hervert, Kopic

 3:7 (1:2)

2. kolo (do 31.3.2017)

Nahlásit do 15.3.2017

XXXXXXXXX

XXXXXX

XXXX

XXXXXXXXXXXXXXXX

XXXXXX

C1: Gunners Řepov

      Startip Řečany n.L.

 SH

Mladá Boleslav

 17.3.2017

 21:00

 Tylchert, Nejedlo

 4:3 (2:0)

C2: FC Mazáci Přelouč

      Sokol Dobřichovice

SH Přelouč

 19.3.2017

 19:00

 Vosejpka, Ziegler

 9:2 (4:1)

3. kolo (do  30.4.2017)

Nahlásit do 15.4.2017

XXXXXXXXX

XXXXXX

XXXX

XXXXXXXXXXXXXXXX

XXXXXX

D1: Gunners Řepov

      FC Malibu Mladá Boleslav

SH

Mladá Boleslav

 2.4.2017

 20:50

Dragoun, Nejedlo

delegát: Trlida

 4:5 (3:1)

 

D2: Mazáci Přelouč

      FK Kladno

SH Přelouč

 17.4.2017

 17:00

Orálek, Polák

delegát: Bydžovský

 2:4 (1:0)

Semifinále (do 30.6.2017)

Nahlásit do 15.6.2017

XXXXXXXXX

XXXXXX

XXXX

XXXXXXXXXXXXXXXX

XXXXXX

E1: FC Malibu Mladá   

      Boleslav

      SK Olympik Mělník

SH gymnázium

Mělník (Pod Vrchem 3421

 26.5.2017

 20:30

Stádník, Černý M.

delegát: Bydžovský

 1:9 (0:3)

E2: FK Kladno

      FC Benago Zruč n.S.

 

 

 

 

bez boje 

FK Kladno 

Finále (do 10.9.2017)

Nahlásit do 20.8.2017

XXXXXXXXX

XXXXXX

XXXX

XXXXXXXXXXXXXXXX

XXXXXX

F: FK Kladno 

    SK Olympik Mělník 

SH Kladno

 28.8.2017

20:00 

Laštovička, Říha

delegát: Nepil

 3:2 (1:0)

CELKOVÝ VÍTĚZ STŘEDNÍCH ČECH

 FK Kladno

 

STATISTIKY kol:

 

 

Předkolo:

 

A1: FC MAZÁCI PŘELOUČ – TORPÉDO MALTA DOUBRAVA 5 : 1 (1 : 1)

 

Místo konání: SH Přelouč Datum konání: 7. 1. 2017 Výkop: 20:00 Diváci: 80                                                              

Rozhodčí: Vosejpka Martin, Nekvapil David                                                                                          

Branky (asistence): 7.  Rokyta V., 27.  Janecký J., 35.  Novák J., 46.  Janecký J., 47.  Hajn D. – 21.  Šelenberk J.

Žluté karty: Hujer T., Horák J. (oba Doubrava)

Přelouč: Záruba Marek – Rokyta Václav, Hajn David, Novák Jakub, Sůra Jan, Jedlička Martin, Šimon Jakub, Janecký Josef, Cápay Libor, Jirka Michal, Machačný Luboš

Doubrava: Petr Václav – Petr Zdeněk, Hujer Tomáš, Horák Jakub, Vrabec Michal, Šelemberk Jan, Vavřich Miroslav, Bárta Jaroslav

 

A2: N. P. C. KUTNÁ HORA – TJ NUČICE 5 : 0 kontumačně

Výsledek dosažený na hřišti 3:4 (2:2)

 

Místo konání: SH Kutná Hora Datum konání: 30. 1. 2017 Výkop: 20:15 Diváci: 10

Rozhodčí: Hervert Pavel, Vosejpka Martin

Branky (asistence): 12. Mukařovský D. (Kalfiřt F.), 21. Kalfiřt F., 32. Kalfiřt F.

Žluté karty: Kalfiřt F. (K. Hora)

Kutná Hora: Cink Zdeněk – Vojtíšek Matěj, Pacák Martin, Kalfiřt Filip, Lagron Michal, Dostál Lukáš, Šimůnek Marek, Zajíc Jan, Mukařovský David, Jeřábek Radim

Nučice: Kočí Dominik – Kubalík Filip, Vedral Jan, Jelínek Jan, Hervert Jakub, Pačes Petr, Šulc Marek, Nevšímal Petr

 

1.kolo

 

B1: FK UNION SLANÝ – GUNNERS ŘEPOV 1 : 12 (0 : 8)

 

Místo konání: SH BIOS Slaný Datum konání: 12. 2. 2017 Výkop: 17:30 Diváci: 12

Rozhodčí: Stádník Vladimír, Smreček Ladislav

Branky (asistence): 28. Kučera M. (Kučera D.) – 5. Tůma L. (Kořínek F.), 8. Babák M. (Pečínka V.), 10. Tůma L., 13. Cigánek T. (Vaněk J.), 19. Cigánek T. (Tůma L.), 20. Tůma L., 22. Kořínek F. (Cigánek T.), 25. Babák M. (Pečínka V.), 27. Vaněk J. (Tůma L.), 27. Pečínka V. (Kořínek F.), 35. Pečínka V. (Babák M.), 43. Tůma L. (Kořínek F.)

Union Sl: Augustin Martin – Kučera Michael, Kučera David, Štugel Bohumil, Rezek Erik, Cimrman Jakub, Formánek Tomáš, Týbl Michal, Malec Jaroslav

Řepov: Gereg Roman – Kořínek Filip, Cigánek Tomáš, Vaněk Jan, Babák Matěj, Tůma Lukáš, Pečínka Vít, Pekárna Ondřej

 

B2: STARTIP ŘEČANY n/L – FC HATTRICK MLADÁ BOLESLAV 7 : 0 (2 : 0)

 

Místo konání: SH Přelouč Datum konání: 5. 2. 2017 Výkop: 8:00 Diváci: 10

Rozhodčí: Ziegler Vratislav, Nekvapil David

Branky (asistence): 21. Rozsévač M., 23. Tichý M., 31. Bank F., 41. Bank F., 47. Hostinský L., 49. Ludvíček F., 50. Ludvíček F.

S. Řečany: Tichý Martin – Moravec Jakub, Rozsévač Michal, Tichý Šimon, Hostinský Lukáš, Bank Filip, Loužil Martin, Ludvíček Filip¨

Hattrick Mb: Král Jakub – Kopa Lukáš, Štěpán Petr, Jurkovič Pavel, Kopa Radek, Ditrich Michal, Folbes Jan, Štěpán Jan, Štěpán Michal

 

B3: FC MAZÁCI PŘELOUČ – TENISÁCI BENEŠOV 2 : 2 (1 : 1) 3 : 1 pok. kopy

 

Místo konání: SH Přelouč Datum konání: 18. 2. 2017 Výkop: 19:30 Diváci: 80

Rozhodčí: Vosejpka Martin, Pařez Radek

Branky (asistence): 21. Janecký J., 35. Janecký J. (Vančura V.) – 9. Klabík P. (Průcha Š.), 30. Průcha Š. (Klabík P.)

Žluté karty: Stibůrek F., Balík T. (oba Tenisáci)

Červené karty: Boťa J. (Tenisáci)

M. Přelouč: Hajn David – Rokyta Václav, Sůra Jan, Pokorný Jan, Vančura Václav, Jedlička Martin, Šimon Jakub, Janecký Josef, Cápay Libor, Záruba Radek, Jirka Michal

T. Benešov: Franěk Michal – Stibůrek David, Stibůrek F., Mareš Václav, Zoubek Lukáš, Hašek Václav, Průcha Štěpán, Boťa Josef, Klabík Pavel, Balík Tomáš

 

B4: N. P. C. KUTNÁ HORA – SOKOL DOBŘICHOVICE 3 : 7 (1 : 2)

 

Místo konání: SH BIOS Kutná Hora Datum konání: 27. 2. 2017 Výkop: 20:15 Diváci: 20

Rozhodčí: Hervert Pavel, Kopic Miloslav

Branky (asistence): 15. Biroš M., 46. Kalfiřt F., 49. Jeřábek R. – 21. Obermajer L., 24. Plzák M., 26. Plzák M., 31. Hartman D., 35. Obermajer L., 44. Plzák M., 45. Poslední D.

N.P.C. K. Hora: Cink Zdeněk – Mukařovský David, Pacák Martin, Labron Michal, Jeřábek Radim, Biroš Martin, Kalfiřt Filip, Vojtíšek M., Piskač Vít, Dostál Lukáš

S. Dobřichovice: Geissler Jiří – Plzák Michal, Halenka Jakub, Onderka A., Poslední Daniel, Kustoš Adam, Obermajer Ladislav, Hartman David, Štědronský Martin

 

2. kolo

 

C1: GUNNERS ŘEPOV – STARTTIP ŘEČANY n/L 4 : 3 (2 : 0)

 

Místo konání: SH Mladá Boleslav Datum konání: 17. 3. 2017 Výkop: 21:00 Diváci: 30 Akumulované fauly: D 3/3 – H 2/3

Rozhodčí: Tylchert Michal, Nejedlo Tomáš

Branky (asistence): 3. Tuma L. (Dudla D.), 25. Fanta J. (Siřínek O.), 39. Siřínek O. (Vaněk J.), 47. Dudla D. – 32. Rozsévač M., 40. Hostinský L. (Tichý M.), 49. Loužil M. (Hostinský L.)

Žluté karty: Rozsévač M., Hostinský L. (oba Řečany)

G. Řepov: Gereg Roman – Vaněk Jan, Bým Martin, Siřínek Ondřej, Dudka Daniel, Tuma Lukáš, Fanta Jan, Kořínek Filip, Kořínek Daniel

S. Řečany: Tichý Martin – Moravec Jakub, Rozsévač Michal, Tichý Šimon, Hostinský Lukáš, Loužil Martin

 

C2: FC MAZÁCI PŘELOUČ – SOKOL DOBŘICHOVICE 9 : 2 (4 : 1)

 

Místo konání: SH Přelouč Datum konání: 19. 3. 2017 Výkop: 19:00 Diváci: 80

Rozhodčí: Vosejpka Martin, Ziegler Vratislav

Branky (asistence): 15. Janecký J. (Šimon J.), 19. Novák J. (Smolík T.), 21. Sůra J. (Janecký J.), 23. Novák J., 29. Janecký J. (Novák J.), 32. Rokyta V., 40. Machačný L., 45. Machač D. (Machačný L.), 48. Janecký J. (Novák J.) – 6. Obermajer l. (Hartman D.), 46. Plzák M. (Obermajer L.)

M. Přelouč: Záruba Marek – Rokyta Václav, Hajn David, Novák Jakub, Sůra Jan, Jedlička Martin, Machač David, Šimon Jakub, Janecký Josef, Smolík Tomáš, Jirka Michal, Machačný Luboš, Pokorný Jan

S. Dobřichovice: Janouš Martin – Plzák Michal, Halenka Jakub, Hartman David, Štědronský Martin, Obermajer Ladislav, Onderka Adam

 

3. kolo

 

D1: GUNNERS ŘEPOV – FC MALIBU MLADÁ BOLESLAV 4 : 5 (3 : 1)

 

Místo konání: SH Mladá Boleslav Datum konání: 2. 4. 2017 Výkop: 20:50 Diváci: 60

Rozhodčí: Dragoun Radek, Nejedlo Tomáš Delegát: Trlida Zdeněk

Branky (asistence): 14. Pečínka V., 18. Dudka D. (Tuma L.), 20. Pečínka V. (Bým M.), 45. Tuma L. (Pečínka V.) – 3. Matouš P. (Volf J.), 39. Vaněk M. (Maňas M.), 40. Matouš P. (Maryška J.), 42. Bílek M., 50. Vaněk M.

Žluté karty: Gereg R., Vaněk J., Tuma L., Kořínek F. (všichni Řepov)

Červené karty: Dudka D., Pečínka V., Tuma L. (všichni Řepov)

G. Řepov: Gereg Roman – Tuma Lukáš, Bým Martin, Siřínek Ondřej, Dudka Daniel, Vaněk Jan, Pečínka Vít, Pekárna Ondřej, Fanta Filip, Kořínek Filip, Kořínek Daniel

M. Ml. Boleslav: Roudnický Filip – Volf Jiří, Maňas Marek, Pitloun Stanislav, Maryška Jakub, Vaněk Matěj, Matouš Petr, Boško David, Budinský Roman, Bílek Michal, Dvořáček Michal, Tvaroh Pavel

Počet akumulovaných faulů: D 5/3 – H 4/4

Nejlepší hráči: Pitloun S., Bílek M. (oba Malibu), Gereg R. (Gunners)

 

D2: FC MAZÁCI PŘELOUČ – FK KLADNO 2 : 4 (1 : 0)

 

Místo konání: SH Přelouč Datum konání: 17. 4. 2017 Výkop: 17:00 Diváci: 120

Rozhodčí: Orálek Kamil, Polák Ivo Delegát: Bydžovský Zdeněk

Branky (asistence): 10. Janecký J. (Sůra J.), 49. Hajn D. (Janecký J.) – 27. Caizl P. (Farkaš D.), 32. Veselý J. (Fujdiar J. ml.), 46. Veselý J. (Fujdiar J. ml.), 50. Kaválek M. (Fujdiar J. ml.)

Žluté karty: Hajn D. (Přelouč), Fujdiar J., Kaválek M. (oba Kladno)

M. Přelouč: Záruba Marek – Jirka Michal, Hajn David, Novák Jakub, Rokyta Václav, Sůra Jan, Březina Milan, Pokorný Jan, Vančura Václav, Jedlička Martin, Šimon Jakub, Janecký Josef, Cápay Libor, Smolík Tomáš

FK Kladno: Dvořák Pavel – Fujdiar Josef ml., Slavík Tomáš, Farkaš Darek, Caizl Pavel, Kaválek Martin, Veselý Jiří

Počet akumulovaných faulů: D 3/3 – H 5/1

 

SEMIFINÁLE:

 

E1: FC MALIBU MLADÁ BOLESLAV – SK OLYMPIK MĚLNÍK 1 : 9 (0 : 3)

 

Místo konání: SH Gymn. Mělník Datum konání: 26. 5. 2017 Výkop: 20:30 Diváci: 65

Rozhodčí: Stádník Vladimír (8,4), Černý Martin (8,4) Delegát: Bydžovský Zdeněk

Branky (asistence): 24. Pitloun S. – 7. Prejsa T. (Gabčo J.), 15. Vokoun J. (Prejsa T.), 19 CabadajT. (Gabčo J.), 23. Prieložný J. (Malák M.), 25. Vokoun J. (Gabčo J.), 32. Prejsa T., 37. Vokoun J., 38. Malák M. (Gabčo J.), 40. Malák M.

Žluté karty: Maryška J., Maňas M. (oba M. Boleslav), Malák M. (Mělník)

M. Ml. Boleslav: Tvaroh Pavel – Roudnický Filip, Pitloun Stanislav, Maryška Jakub, Vaněk Matěj, Dvořáček Michal, Matouš Petr, Král Pavel, Pechanec Ondřej, Maňas Marek, Javůrek Jan

O. Mělník: Jenč Michal – Vokoun Jiří, Malák Marek, Lelek Lukáš, Prejsa Tomáš, Gabčo Josef, Cabadaj Tomáš, Prieložný Janek, Surmaj David

Počet akumulovaných faulů: D 4/3 – H 4/0

 

E2: FK KLADNO – FC BENAGO ZRUČ n/S  nehráno, postup FK Kladna bez boje

 

Zrušení klubu FC Benago Zruč n/S.

 

FINÁLE:

 

F1: FK KLADNO – SK OLYMPIK MĚLNÍK 3 : 2 (1 : 0)

 

Místo konání: SH Kladno Datum konání: 28. 8. 2017 Výkop: 20:00 Diváci: 100

Rozhodčí: Laštovička Stanislav (8,3), Říha Jaroslav (8,3) Delegát: Nepil Pavel

Branky (asistence): 17. Kaválek M. (10mPK), 27. Kaválek M. (Stejskal P.), 32. Kaválek M. (10mPK) – 27. Šup D. (Gabčo J.), 37. Vokoun J. ml.

Žluté karty: Výborný K., Jarab M., Kaválek M. (všichni Kladno), Gabčo J., Šuba P. Rolenc J., Malák M. (všichni Mělník)

Červené karty: Malák M. (Mělník)

FK Kladno: Dvořák Pavel – Fujdiar Josef, Výborný Kamil, Caizl Pavel, Jaráb Michal, Stejskal Pavel. Chaloupka David, Junek Petr, Kaválek Martin

Ol. Mělník: Soumar Aleš – Vokoun Jiří ml., Šup Dominik, Prejsa Tomáš, Sváta Matěj, Gabčo Josef, Šuba Pavel, Němec Jakub, Rolenc Jan, Koubek Martin, Malák Marek, Jenč Michal

Počet akumulovaných faulů: D 4/5 – H 6/6

 

 

 

 

 

 

 

                                                          

ADRESÁŘ SPORTOVNÍCH HAL

          Město

     Název SH

              Adresa

       Telefon, správce

Rozměr

Bělá p.B.

SH

Mělnická 283, Bělá p.B.

724 155 778

40x20

Dobřichovice

SH BIOS

Pražská 4, Dobřichovice

732 520 568

34x17

Kladno

MSH

Sportovců 818, Kladno

606 247 551

40x20

Kutná Hora

SH BIOS

Puškinská 617, Kutná Hora

723 266 082

34x17

Mladá Boleslav

MSH

U Stadionu 1322, Mladá Boleslav

722 946 095

40x20

Neveklov

SH ZŠ

Školní 302, Neveklov

603 243 404

40x20

Neratovice

SH

Jarošova 233, Neratovice

315 682 726

40x20

Přelouč

SH

Za Fontánou 1611, Přelouč

466 265 625

40x20

Sázava

SH ZŠ

Jiráskova 210, Sázava

602 679 099

38x18

Slaný

SH BIOS

Nejtkova 1097, Slaný

602 629 965

34x17

Turnov

SH TJ

Skálova 207, Turnov                        

481 321 435

39x19

Zruč n.S.

MSH

Na Pohoří 579, Zruč n.S.

721 766 110

40x20

 

Pozn.:    Modře označené haly je možno od 3. kola použít pouze s písemným souhlasem soupeře.

P O H Á R    F A Č R

STŘEDOČESKÁ ČÁST 2016/2017

J S   A G E N C Y   C U P

 

PROPOZICE

 

1. Pořadatel

Středočeská krajská komise futsalu FIFA

 

2. Termín

Prosinec 2016 až 10. září 2017.

 

3. Přihlášky

Vyplněnou přihlášku je nutno doručit  na e-mailovou adresu Stč. KKF futsalkladno@seznam.cz ,  a to nejpozději do  30. listopadu 2016. V Poháru FAČR se startovné neplatí.      

  

4. Systém soutěže

Středočeská  část  Poháru  FAČR  se hraje od počátku vyřazovacím systémem,  vždy pouze na jedno utkání. V případě remízy následuje penaltový rozstřel.                                

Pořadatelem utkání (domácím celkem) je tým z nižší soutěže. V případě, že se utkají týmy ze stejné soutěže, rozhodne o pořadateli los.  

Kompletní rozlosování bude zveřejněno na www.fotbal.cz.

 

5. Termíny utkání

Úředními  hracími  dny  jsou  pouze  pátek,  kdy  je  začátek  utkání stanoven nejdříve  na  19.00  hodin a  nejpozději  na  21.00 hodin, a sobota a  neděle, kdy je začátek utkání stanoven nejdříve  na  9.00 a   nejpozději  na  20.00  hodin. 

V  případě  písemné dohody  obou  týmů jsou povoleny jakékoliv jiné dny a časy výkopů.

 

6. Místo konání

Sportovní haly, splňující parametry divize „A“ (hrací plocha min. 17 x 34 m, min. 50 míst  pro diváky, min. 3 šatny, časomíra, ukazatel akumulovaných chyb).

Od 3. kola jsou povoleny pouze haly s minimálním rozměrem hrací plochy  18 x 38 m.

 

7. Hrací doba

Je stanovena v délce 2x 25. minut hrubého času, s přestávkou dlouhou max. 5 minut. V případě remízy následuje okamžitě penaltový rozstřel.

V semifinále a finále je hrací doba stanovena na 2x 20. minut čistého času, v případě nerozhodného výsledku se hraje prodloužení 2x 5. minut čistého času.

 

8. Povinnosti

    domácího celku

Povinností pořadatele utkání je zajistit:

-  sportovní halu k odehrání pohárového utkání,

-  pořadatelskou  službu,  alespoň  v min. složení  (hlavní pořadatel,

   časoměřič, zapisovatel),

-  zdravotní zabezpečení utkání.

 

9. Postup při

    zajištění

    termínu  utkání

Domácí celek je povinen nabídnout hostujícímu týmu celkem tři termíny v rozmezí min. dvou víkendů pro odehrání pohárového utkání v rámci daného kola, a to v souladu s článkem 5. těchto propozic, a to  vždy nejpozději do 10. dne měsíce, do jehož konce má být dané kolo odehráno.

Hostující celek je povinen jeden z navržených termínů akceptovat, zástupci obou celků pak dohodnutý termín nejpozději do 15. dne příslušného měsíce potvrdí na e-mailovou adresu, uvedenou v článku 3. Přihlášky.

Pokud se soupeři do stanoveného termínu nedohodnou na termínu odehrání utkání příslušného kola, vystavuje se celek,  který prokazatelně termín dohody nedodržel, finančnímu postihu až do výše 1.000,- Kč.

Pokud se soupeři do stanoveného termínu nedohodnou na termínu utkání příslušného kola, stanoví termín a místo konání utkání ve spolupráci s domácím celkem Pořadatel.

 

Finanční náležitosti

Pronájem sportovní haly - hradí v plné výši pořádající oddíl.

Rozhodčí    o  proplacení  odměny pro rozhodčí dle schváleného tarifu (300,- Kč/utkání/jednoho) a cestovného dle platných řádů, tzn. v případě  dopravy   hromadnou   dopravou  oproti   předložené jízdence, v případě dopravy autem ve výši 4,5 Kč/km, se podělí stejným dílem oba celky.

Delegát    v případě, že je na utkání nasazen delegát, podělí se oba celky  o  jeho  odměnu ve výši 200,-  Kč/utkání  a dále analogicky s   rozhodčími i o cestovní výdaje.

K vyplacení odměn a náhrad cestovného dojde zástupci obou celků ihned po ukončení utkání.

 

Rozhodčí

Ke všem pohárovým   utkáním  bude   SubKR   Stč.KKF delegovat dva rozhodčí,  nasazen na utkání může být  i  delegát.  

Delegát  (příp. rozhodčí) zajistí doručení naskenovaného vyplněného Zápisu o utkání na e-mailovou adresu j.chaloupka@post.cz a pavelnepil@seznam.cz , a to nejpozději do 3 dnů po odehrání utkání. Originál ZoU si rozhodčí, příp. delegát ponechá do konce středočeské části P FAČR u sebe.

Delegát utkání dále naskenuje ZD na adresu pavelnepil@seznam.cz, a to ve stejném termínu jako zápis.

 

Povinnosti celků

Oba soupeři jsou povinni dostavit se k utkání včas, čekací dobu řeší SŘ. Při prezentaci mužstva je vedoucí povinen předložit potvrzeno soupisku.  Prezentace proběhne nejpozději 30 minut před zahájením utkání.

 

Technická ustanovení

Středočeská část Poháru FAČR se hraje dle platných pravidel futsalu FIFA, s výjimkou upravené hrací doby ( 2x 25. minut hrubého času – mimo finálového duelu).

 

Pojištění

Pohár FAČR je pojištěn dle norem SF ČR.

 

Disciplinární tresty

Veškeré disciplinární přestupky řeší Disciplinární komise Stč.KKF v souladu s Disciplinárním řádem SF ČR.

 

Červená karta

O trestu hráče, který obdržel ČK, rozhodne na základě zprávy delegáta, příp. dalších podkladů, DK Stč. KKF. Minimálním trestem je zastavení závodní  činnosti na 1 soutěžní utkání.

Přenos trestů probíhá v souladu se zněním směrnice „Působnost trestů zastavení závodní činnosti v soutěžích SF ČR“.

 

Žlutá karta

Za  dvě ŽK  bude   hráči   automaticky  zastavena  činnost na jedno soutěžní utkání. Evidenci je povinen sledovat vedoucí celku.

 

Ceny

Vítěz středočeské části Poháru FAČR obdrží prémii 2.000,- Kč, putovní pohár (věnovala firma JS Agency) a pohár, poražený finalista obdrží upomínkovou plaketu.

 

Další ustanovení

a)      Každý celek má za povinnost dostavit se k utkání alespoň s jedním míčem dle pravidel futsalu.

b)      Každý celek je povinen mít alespoň jednu sadu očíslovaných dresů, chrániče, stulpny, kapitán musí být označen páskou.

c)      Zodpovědnost za své peníze a jiné cenné věci nese každý účastník utkání.

d)     Maximální povolený počet cizích státních příslušníků je 4.

e)      Každý klub má možnost do Poháru FAČR nasadit pouze jedno družstvo (v Poháru FAČR tedy nemůže startovat A-tým, B-tým a  další, tak jak je tomu v dlouhodobých soutěžích), za nějž mohou nastoupit hráči uvedení na soupisce/kách klubu a v souladu s čl. 13 Soutěžního řádu SF ČR.

f)       Na všechny kluby se vztahuje sazebník trestů a pokut,  který je přílohou Disciplinárního  řádu SF ČR.

g)      Hráč v Poháru FAČR nastupuje v jeho průběhu za klub, v němž je řádně registrován (hráč se tedy během ročníku může objevit v dresu různých klubů, ovšem v souladu  s Přestupním řádem).

h)      Každý tým musí do Zápisu o utkání uvést minimálně vedoucího celku (osobu ze schválené soupisky), který je registrován v systému FUTis a má uhrazeny členské příspěvky v aktuálním kalendářním roce.

Vedoucí celku vyplňuje a podepisuje před utkáním Zápis o utkání, po celou dobu utkání je pak přítomen na střídačce svého celku. Zde je   předpisově označen.

 

Další informace

Pavel Nepil, tel. číslo 774 777 477 (volejte i v případě jakýchkoliv problémů).

 

 

 

 

POHÁR FAČR

Středočeská část 2015 - 16

 

Předkolo (do 31.1.2016)

Nahlásit do 15.1.2016

místo

termín

čas

rozhodčí, delegáti

výsledek

A1: TJ Nučice

      Futsal Milovice

SH Sázava

16.12.2015

 19:00

 Velebil T., Kopic M.

 6:8 (1:4)

A2: FK Union Slaný

      FC Hattrick

      Mladá Boleslav

SH Stochov

23.1.2016 

 19:00

 Laštovička, Pejša

 1:1 (1:1)

 4:1 p.k.

A3: Borky liga Kolín

      AFK Rozdělov

SH SOŠ Kolín

  6.2.2016

 21:00

 Křivka, Vosejpka

 2:0 (1:0)

1. kolo (do 31.3.2016)

Nahlásit do 15.3.2016

XXXXXXXXX

XXXXXX

XXXX

XXXXXXXXXXXXXXXX

XXXXXX

B1: FC Inferno Mladá Boleslav

      FC VB Kolín

SH Mladá Boleslav

 18.3.2016

 21:10

 Trlida, Nejedlo

 1:7 (0:4)

B2: FC Mazáci Přelouč

      FC Joga Mladá Boleslav

SH Přelouč

 27.3.2016

 18:30

 Kopic, Hervert

 3:2 (2:1)

B3: Futsal Milovice

      Gunners Řepov

SH Mladá Boleslav

 21.2.2016

 18:00

 Trlida, Janda

 2:13 (1:5)

B4: Startip Řečany n.L.

      FC Mnichovo Hradiště

SH Přelouč

 5.3.2016

 20:00

 Vosejpka, Kopic

 1:8 (0:4)

B5: FK Union Slaný

      Tenisáci Benešov  

SH BIOS Slaný

 20.3.2016

 15:30

 Svoboda, Laštovička

 3:6 (1:4)

B6: Borky liga Kolín

      Hearts of Bělá p.B.

SH SOŠ Kolín

 19.3.2016

 19:00

 Hervert, Vosejpka

 10:4 (5:1)

2. kolo (do 30.4.2016)

Nahlásit do 15.4.2016

XXXXXXXXX

XXXXXX

XXXX

XXXXXXXXXXXXXXXX

XXXXXX

C1: FC VB Kolín

      FC Mazáci Přelouč

SH SOŠ Kolín

29.4.2016

 21:00

 Hervert, Vosejpka

4:6 (4:1)

C2: Gunners Řepov

      FC Mnichovo Hradiště

SH Mladá Boleslav

27.3.2016 

 21:00

 Trlida, Dragoun

4:4 (2:1)

2:1 p.k.

C3: Tenisáci Benešov

      FC Arsenal Benešov

SH Neveklov

27.4.2016

 20:00

 Rybka, Velebil

 6:5 (4:2)

C4: Borky liga Kolín

      ISŠ Příbram

SH SOŠ Kolín

24.4.2016

 20:30 

 Vosejpka, Hervert

2:2 ( 0:1)

2:0 p.k. 

Čtvrtfinále (do  31.5.2016)

Nahlásit do 15.5.2016

XXXXXXXXX

XXXXXX

XXXX

XXXXXXXXXXXXXXXX

XXXXXX

D1: FC Mazáci Přelouč

      FC Benago Zruč n/S

SH Přelouč

 23.5.2016

 20:30

Kolbaba, Vodrážka

del. Bydžovský

 4:10 (4:6)

D2: Gunners Řepov

      FC Malibu Mladá Boleslav

SH Mladá Boleslav

 22.4.2016

 20:30

Trlida, Vaněk

 1:3 (1:1)

D3:Tenisáci Benešov

      SK Olympik Mělník

SH Neveklov

 27.5.2016

 20:30

Velebil, Rybka

del. Chyba

 1:4 (0:3)

D4: Borky liga Kolín

      FK Kladno

SH SOŠ Kolín

 20.5.2016

 19:00

Hervert, Černý M.

del. Hora

 6:1 (2:1)

Semifinále (do 31.7.2016)

Nahlásit do 15.7.2016

 XXXXXXXXX

 XXXXXXX

 XXXXX

 XXXXXXXXXXXXXXXX

XXXXXXX 

E1: FC Malibu   

      Mladá   Boleslav

  FC Benago Zruč n/S

 SH Mladá

 Boleslav

 15.7.2016

 20:30

Vaněk, Lafata

delegát: Hora 

 3:6 (0:3)

E2: Borky liga Kolín

      SK Olympik Mělník

 SH SOŠ Kolín

 24.6.2016

 19:00

Lafek, Vaněk

delegát: Bydžovský

 4:7 (2:4)

Finále (do 15.9.2016)

Nahlásit do 20.8.2016

XXXXXXXXX

XXXXXX

XXXX

XXXXXXXXXXXXXXXX

XXXXXX

F:  SK Olympik Mělník

   FC Benago Zruč n/S

 SH Neratovice

 5.9.2016

 20:00

Cílek, Stádník

delegát: Nepil

5:10 (1:5) 

CELKOVÝ VÍTĚZ STŘEDNÍCH ČECH

 FC BENAGO ZRUČ n/S

 

                                                           

 

Předkolo:

 

A1: TJ NUČICE – FUTSAL MILOVICE 6 : 8 (1 : 4)

 

Datum konání: 16. 12. 2015 Místo konání: SH ZŠ Sázava Diváci: 25 Výkop: 19:00

Rozhodčí: Velebil Tomáš, Kopic Miloslav

Branky (asistence): 2. Hervert J. (Kubalík F.), 30. Janouch D. (Kubalík F.), 32. Miňovský T. (Chromý M.), 40. Vedral J. (Kubalík F.), 46. Chromý M., 49. Chromý M. (Hervert J.) – 18. Šlambor L. (Baran M.), 20. Baran M. (Krátký Jan), 23. Baran M. (Šlambor L.), 25. Baran M. (Keller M.), 29. Baran M., 37. Baran M. (Krátký Jan), 47. Novotný O. (Krátký Jan), 48. Šlambor L. (Baran M)

Nučice: Krutský Tomáš – Kubalík Filip, Chromý Matěj, Vedral Jan, Miňovský Tomáš, Bulíček Lukáš, Hervert Jakub, Jelínek Jan, Janouch David, Šulc Marek

Milovice: Keller Martin – Řezníček Lukáš, Krátký Jakub, Šlambor Ladislav, Krátký Jan, Novotný Ondřej, Baran Marek

 

A2: FK UNION SLANÝ – FK HATTRICK MLADÁ BOLESLAV 1 : 1 (1 : 1) 4 : 1 p. k.

 

Datum konání: 23. 1. 2016 Místo konání: SH Stochov Diváci: 10 Výkop: 19:25

Rozhodčí: Laštovička Stanislav, Pejša Tomáš

Branky (asistence): 12. Hovorka D. – 13. Štěpán J.

P. K.: Hovorka D., Kučera D., Kryl F., Kučera M. – Kopa L.

Žluté karty: Augustin M., Kučera M. (oba Union)

Union Sl: Augustin Martin – Štěrba Vojtěch, Malec Jaroslav, Kučera Michael, Formánek Tomáš, Fanta Lukáš, Holub František, Kryl Filip, Hovorka Daniel, Kučera David, Němec David, Ujka Jan

Hattrick Mb: Král Jakub – Řezáč František, Kopa Lukáš, Štěpán Petr, Fidrich Jaroslav, Jurkovič Pavel, Foldes Jan, Štěpán Jan, Štěpán Michal

 

A3: BORKY LIGA KOLÍN – AFK ROZDĚLOV 2 : 0 (1 : 0)

 

Datum konání: 6. 2. 2016 Místo konání: SH Kolín Diváci: 20 Výkop: 21:00

Rozhodčí: Křivka František, Vosejpka Martin

Branky (asistence): 25. Pulkert L., 33. Hradílek J.

Borky Ko: Cimpl Marek – Tafel Radek, Hanuš Jiří, Hradílek Jakub, Mráček Eduard, Urban Štěpán, Pulkert Lukáš

Rozdělov: Tutka Petr – Pospíšil Martin, Stehlík Ondřej, Nachtigal Jan, Repaský Tomáš, Jaroš Jakub, Bednář Radim, Fridrich Ladislav, Kopecký Tomáš

 

 

1.kolo

 

B3: FUTSAL MILOVICE – GUNNERS ŘEPOV 2 : 13 (1 : 5)

 

 

Datum konání: 21. 2. 2016 Místo konání: SH TJ AŠ Mladá Boleslav Diváci: 60 Výkop: 18:00

Rozhodčí: Trlida Zdeněk, Janda Petr

Branky (asistence): 13. Krátký J. (Fišer O.), 39. Fišer O. (Baran M.) – 2. Fanta J. (Bartoš O.), 4. Tuma L., 11. Vaněk J. (Bartoš O.), 17. Vaněk J. (Tuma L.), 23. Bartoš O. (Kořínek F.), 28. Pečínka V., 30. Vaněk J. (Bartoš O.), 32. Tuma L. (Fanta J.), 33. Bým M. (Pečínka V.), 37. Tuma L. (Bartoš O.), 40. Pečínka V. (Bým M.), 45. Pečínka V. (Cigánek T.), 49. Cigánek T. (Pečínka V.)

Milovice: Keller Martin – Krátký Jakub, Řezníček Lukáš, Baran Marek, Fišer Ondřej, Zdobínský Petr, Krátký Jan

Řepov: Splídek Tomáš – Tuma Lukáš, Bým Martin, Cigánek Tomáš, Vaněk Jan, Babák Matěj, Pečínka Vít, Bartoš Ondřej, Fanta Jan, Kořínek Filip

 

B1: FC INFERNO MLADÁ BOLESLAV – FC VB KOLÍN 1 : 7 (0 : 4)

 

Datum konání: 18. 3. 2016 Místo konání: SH TJ AŠ Mladá Boleslav Diváci: 40 Výkop: 21:10

Rozhodčí: Trlida Zdeněk, Nejedlo Tomáš

Branky (asistence): 38. Kraus J. (PK) – 4. Pechar J., 22. Pechar J, (Křelina Lib.), 23. Šindelář L. (Křelina Lib.), 25. Hruška D. (Šindelář L.), 36. Bodlák M. (Hruška D.), 39. Teslík M. (Křelina Lib.), 48. Hruška D.

Žluté karty: Bůžek P., Fingerhut A., Lochman M. (všichni Inferno), Dřízhal M., Šindelář L., Křelina Luk., Pechar J., Bodlák M. (všichni FC VB)

Inferno Mb: Stýskal Jakub – Žižka Jan, Bůžek Patrik, Fingerhut Antonín, Kraus Jakub, Šišpela Jan, Tlášek Matěj, Siřínek Ondřej, Gruncl Petr, Šebesta Jiří, Lochman Martin

VB Ko: Dřízhal Milan – Teslík Matěj, Šindelář Lukáš, Hruška Daniel, Křelina Lukáš, Pechar Jiří, Křelina Libor, Bodlák Matěj

 

B4: STARTIP ŘEČANY n/L – FC MNICHOVO HRADIŠTĚ 1 : 8 (0 : 4)

 

Datum konání: 5. 3. 2016 Místo konání: SH Přelouč Diváci: 30 Výkop: 20:00

Rozhodčí: Vosejpka Martin, Křivka František

Branky (asistence): 47. Bank F. – 12. Hrdina M., 13. Zajíček J., 18. Zajíček J., 22. Bajer J., 33. Smetana J., 43. Smetana J., 45. Zajíček J., 49. Bajer J.

Žluté karty: Špetlík J. (M. Hradiště)

Řečany: Moravec Pavel – Moravec Jakub, Rozsévač Michal, Tichý Šimon, Hostinský Lukáš, Tichý Martin, Bank Filip, Loužil Martin, Ludvíček Filip

M. Hradiště: Knobloch Ondřej – Zajíček Jiří, Smetana Jaroslav, Bajer Jan, Janatka Aleš, Kraus Zdeněk, Špetlík Jakub, Kučera Zdeněk, Hrdina Martin

 

B5: FK UNION SLANÝ – TENISACI BENEŠOV 3 : 6 (1 : 4)

 

Datum konání: 20. 3. 2016 Místo konání: SH BIOS Slaný Diváci: 70 Výkop: 15:30

Rozhodčí: Svoboda Richard, Laštovička Stanislav

Branky (asistence: 16. Kučera M. (Štěrba V.), 27. Štěrba V. (Holub F.), 49. Štugel B. (Štěrba V.) – 5. Zoubek L., 11. Zoubek L., 17. Stibůrek D. (Boťa J.), 24. Mareš V. (Stibůrek D.), 38. Stibůrek D., 40. Hocek P. (Zoubek L.)

Žluté karty: Hovorka Daniel (Union), Stibůrek D., Boťa J. (oba Tenisáci)

Union: Augustin Martin – Štěrba Vojtěch, Štugel Bohumil, Němec David, Kitner David, Kučera Michael, Hovorka Daniel, Kryl Filip, Holub František

Tenisáci: Franěk Michal – Stibůrek Filip, Stibůrek David, Sysel František, Mareš Václav, Boťa Josef, Hocek Petr, Zoubek Lukáš, Žižka Ondřej, Průcha Štěpán

 

B6: BORKY LIGA KOLÍN – HEARTS OF BĚLÁ p/B 10 : 4 (5 : 1)

 

Datum konání: 19. 3. 2016 Místo konání: SH SOŠ Kolín Diváci: 20 Výkop: 19:00

Rozhodčí: Hervert Pavel, Vosejpka Martin

Branky (asistence): 3. Vraný D. (Tafel R.), 5. Puk O. (Tafel R.), 14. Vraný D. (Puk O.), 19. Tafel R. (Vraný D.), 22. Vraný D., 26. Puk O. (Tománek M.), 27. Tafel  R. (Puk O.), 28. Hanuš J. (Tafel R.), 40. Hanuš J. (Kutil M.), 46. Tafel R. – 8. Ďurfina J., 37. Vráb L. (Kalina B.), 41. Kalina B. (Vráb L.), 43. Kalina B. (Jíra M.)

Borky Ko: Cimpl Marek – Tafel Radek, Puk Ondřej, Tománek Milan, Hanuš Jiří, Kutil Martin, Vraný David, Urban Štěpán

Hearts Bělá: Kaňka Michal – Szalantay Jan, Ďurfina Jiří, Kastner Pavel, Jíra Miroslav, Vele Daniel, Kalina Bohumil, Vráb Lubomír

 

B2: FC MAZÁCI PŘELOUČ – FC JOGA MLADÁ BOLESLAV 3 : 2 (2 : 1)

 

Datum konání: 27. 3. 2016 Místo konání: SH Přelouč Diváci: 80 Výkop: 19:30

Rozhodčí: Kopic Miloslav, Hervert Pavel

Branky (asistence): 4. Cápay L., 16. Janecký J. (Vančura V.), 50. Janecký J. – 14. Beran F. (Šulc V.), 45. Novák V. (Dufek T.)

Žluté karty: Beran F. (Joga)

Přelouč: Záruba Marek – Rokyta Václav, Hajn David, Novák Jakub, Sůra Jan, Vančura Václav, Jedlička Martin, Machač David, Šimon Jakub, Janecký Josef, Petr Jakub, Smolík Tomáš, Jirka Michal, Cápay Libor

Joga Mb: Dufek Tomáš - Šimáček Michal, Novák Ondřej, Mulač Roman, Beran Filip, Šulc Vojtěch, Novák Václav, Brodský Lukáš, Výda Ladislav

 

 

2. kolo:

 

C2: GUNNERS ŘEPOV – FC MNICHOVO HRADIŠTĚ 4 : 4 (2 : 1)  2 : 1 p.k.

 

Datum konání: 27. 3. 2016 Místo konání: SH TJ AŠ Mladá Boleslav Diváci: 60 Výkop: 21:00

Rozhodčí: Trlida Zdeněk, Dragoun Radek

Branky (asistence): 8. Tůma L. (Fanta J.), 14. Pečínka V. (Vaněk J.), 47. Dudka D. (Vaněk J.), 48. Cigánek T. (Kořínek F.) rozhodující p.k. Pečínka V. – 20. Hrdina M., 33. Zajíček J. (Smetana J.), 44. Smetana J. (Kučera Z.), 50. Špetlík J.

Žluté karty: Cigánek T., Dudka D., Tůma L., Kořínek F. (všichni Řepov)

Řepov: Splídek Tomáš – Tůma Lukáš, Cigánek Tomáš, Dudka Daniel, Vaněk Jan, Babák Matěj, Pečínka Vít, Fanta Jan, Kořínek Filip

Mn. Hradistě: Knobloch Ondřej – Zajíček Jiří, Smetana Jaroslav, Beran Martin, Hrdina Martin, Špetlík Jakub, Hofman Tomáš, Bajer Jan, Kučera Zdeněk, Janatka Aleš

 

C1: FC VB KOLÍN – FC MAZÁCI PŘELOUČ 4 : 6 (4 : 1)

 

Datum konání: 29. 4. 2016 Místo konání: SH SOŠ Kolín Diváci: 20 Výkop: 21:00

Rozhodčí: Hervert Pavel, Vosejpka Martin

Branky (asistence): 11. Svoboda J. (Teslík M.), 15. Teslík M. (Zajíc J.), 23. Hruška D. (Křelina L.), 24. Zajíc J. (Pechar J.) – 3. Šimon J. (Janecký J.), 33. Janecký J., 36. Vančura V. (Janecký J.), 41. Janecký J., 43. Janecký J. (Vančura V.), 48. Sůra J. (Vančura V.)

VB Kolín: Dřízhal Milan – Zajíc Jan, Křelina Libor, Křelina Lukáš, Teslík Matěj, Hruška Daniel, Pechar Jiří, Svoboda Jakub

Přelouč: Záruba Marek – Rokyta Václav, Hajn David, Novák Jakub, Sůra Jan, Pokorný Jan, Vančura Václav, Jedlička Martin, Machač David, Šimon Jakub, Janecký Josef, Jirka Michal, Machačný Luboš

 

C3: TENISÁCI BENEŠOV – FC ARSENAL BENEŠOV 6 : 5 (4 : 2)

 

Datum konání: 27. 4. 2016 Místo konání: SH Neveklov Diváci: 133 Výkop: 20:00

Rozhodčí: Rybka Zdeněk, Velebil Tomáš

Branky (asistence): 9. Stibůrek D. (Zoubek L.), 14. Stibůrek F. (Hocek P.), 21. Stibůrek D. (Klabík P.), 22. vlastní, 43. Stibůrek D. (Zoubek L.), 46. Průcha Š. (Stibůrek F.) – 4. Žáček O. (Lukáč D.), 6. Žáček O. (Lukáč D.), 32. Lukáč D., 37. Žáček O. (Lukáč D.), 41. Chrpa M. (Maršoun L.)

Žluté karty: Stibůrek F. (Tenisáci)

Tenisáci Bn: Franěk Michal – Klabík Pavel, Sysel František, Boťa Josef, Stibůrek Filip, Stibůrek David, Žižka Ondřej, Zoubek Lukáš, Průcha Štěpán, Hocek Petr

Arsenal Bn: Kondrát Josef – Lukáč Daniel, Maršoun Lukáš, Žáček Ondřej, Kovář Otto, Chrpa Martin

 

C4: BORKY LIGA KOLÍN – ISŠ PŘÍBRAM 2 : 2 (0 : 1), 2 : 0 p.k.

 

Datum konání: 24. 4. 2016 Místo konání: SH SOŠ Kolín Diváci: 10 Výkop: 20:30

Rozhodčí: Vosejpka Martin, Hervert Pavel

Branky (asistence): 38. Kulhánek J., 48. Tafel R. (Kulhánek J.) – 3. Hájek D. (Ric L.), 39. Ric L. (Hájek D.)

Borky Ko: Cimpl Marek – Tafel Radek, Vraný Daniel, Hanuš Jiří, Tománek Milan, Kulhánek Jan

ISŠ Pb: Holan Hynek – Ric Lukáš, Holý Štěpán, Hájek Daniel, Jandera Rostislav, Bouček Josef

 

Čtvrtfinále:

 

D1: MAZÁCI PŘELOUČ – FC BENAGO ZRUČ n/S 4 : 10 (4 : 6)

 

Datum konání: 23. 5. 2016 Místo konání: SH Přelouč Diváci: 160 Výkop: 20:30

Rozhodčí: Kolbaba Pavel (8,4), Vodrážka Dan (8,3), Delegát: Bydžovský Zdeněk

Branky (asistence): 1. Janecký J., 12. Janecký J., 19. Sůra J., 23. Janecký J. – 2. Veiga N.W., 6. Hochman P., 8. Galvao A., 10. Stýblo L., 16. Galvao A., 20. Hochman P., 27. Fogala D., 30. Veiga N.W., 37. vlastní, 47. Hochman P.

Přelouč: Novák Jakub – Rokyta Václav, Šanda Petr, Hajn David, Sůra Jan, Pokorný Jan, Vančura Václav, Jedlička Martin, Šimon Jakub, Janecký Josef, Capay Libor, Smolík Tomáš, Jirka Michal, Machačný Luboš

Zruč: Pytloun Jaroslav – Brahimi Azem, Rodek Marcel, Cardoso Cristiano, Fogala Diego, Galvao Andre, Stýblo Lukáš, Hochman Petr, Belej Michal, Hájek David, Veiga Neto

 

D2: GUNNERS ŘEPOV – FC MALIBU MLADÁ BOLESLAV 1 : 3 (1 : 1)

 

Datum konání: 22. 4. 2016 Místo konání: SH Škoda Mladá Boleslav Výkop: 20:30

Rozhodčí: Trlida Zdeněk, Vaněk Václav

Branky (asistence): 22. Tuma L. – 10. Polanka P. (Volf J.), 47. Polanka P. (Bělík Z.), 48. Maryška J.

Žluté karty: Sameš J., Tuma L., Pečínka V. (všichni Řepov)

Řepov: Gereg Roman – Tuma Lukáš, Bým Martin, Dudka Daniel, Sameš Jiří, Pečínka Vít, Splídek Tomáš, Fanta Jan, Kořínek Filip

Malibu Mb: Tvaroh Pavel – Kohnhauser Rudolf, Polanka Petr, Dvořáček Michal, Čermák Jan, Maňas Marek, Bělík Zdeněk, Volf Jiří, Král Pavel, Maryška Jakub, Matouš Petr, Kroupa Jakub

 

D3: TENISÁCI BENEŠOV –SK OLYMPIK MĚLNÍK 1 : 4 (0 : 3)

 

Datum konání: 27. 5. 2016 Místo konání: SH Neveklov Diváci: 150 Výkop: 20:30

Rozhodčí: Velebil Tomáš (8,3), Rybka Zdeněk (8,3) Delegát: Chyba Michal

Branky (asistence): 35. Stibůrek F. (Shapoval S.) – 10. Šuba P. ml. (Gabčo J. ml.), 12. Gabčo J. ml. (Dvořák D.), 16. Malák M. (Rejman M.), 42. Gabčo J. ml.

Žluté karty: Shapoval S. (Tenisáci), Gabčo J. ml., Malák M., Prieložný J. (všichni Olympik)

Tenisáci Bn: Franěk Michal – Sysel František, Mareš Václav, Balík Tomáš, Stibůrek Filip, Průcha Štěpán, Žižka Ondřej, Hanka David, Shapoval Serhyi

Olympik Me: Soumar Aleš – Gabčo Josef ml., Jenč Michal, Dvořák Daniel, Babovák Michal, Prejsa Tomáš, Šuba Pavel ml., Němec Jakub, Malák Marek, Prieložný Jan, Rejman Martin

 

D4: BORKY LIGA KOLÍN – FK KLADNO 6 : 1 (2 : 1)

 

Datum konání: 20. 5. 2016 Místo konání: SH SOŠ Kolín Diváci: 20 Výkop: 19:48

Rozhodčí: Hervert Pavel (8,4), Černý Martin (8,4) Delegát: Hora Jan

Branky (asistence): 4. Tafel R., 13. Hradílek J. (Linhart M.), 27. Slezák L., 33. Tománek M. (Tafel R.), 37. Linhart M. (Cimpl M.), 50. Linhart M. (Tafel R.) – 24. Junek P.

Žluté karty: Tománek M. (Kolín), Slavík T. (Kladno)

Borky Ko: Cimpl Marek – Hanuš Jiří, Slezák Lukáš, Vraný David, Tománek Milan, Linhart Matěj, Tafel Radek, Hradílek Jakub

FK Kl: Veselý Jiří – Dvořák Pavel, Slavík Tomáš, Junek Petr, Zieber Michal, Kaválek Martin, Mecen Josef, Trnka Jaroslav

 

Semifinále:

 

E2: BORKY LIGA KOLÍN – SK OLYMPIK MĚLNÍK 4 : 7 (2 : 4)

 

Datum konání: 24. 6. 2016 Místo konání: SH SOŠ Kolín Diváci: 15 Výkop: 19:00

Rozhodčí: Lafek David (8,4), Vaněk Václav (8,4) Delegát: Bydžovský Zdeněk

Branky (asistence): 5. Puk O., 7. Hradílek J. (Linhart M.), 28. Puk O., 49. Linhart M. (Tafel R.) – 2. Šuba P. ml., 13. Rejman M. (Prieložný J.), 18. Dokoupil J. (Gabčo J. ml.), Rejman M. (Vokoun J.), 38. Gabčo J. ml. (Rejman M.), 41. Vokoun J. (Malák M.), 49. Šuba P. ml.

Žluté karty: Gabčo J. ml., Šuba P. ml. (oba Olympik)

Borky Ko: Cimpl Marek – Tafel Radek, Hradílek Jakub, Puk Ondřej, Hanuš Jiří, Vraný David, Linhart Matěj, Tománek Milan

Olympik Me: Jenč Michal - Gabčo Josef ml., Dvořák Daniel, Vokoun Jiří, Šuba Pavel ml., Malák Marek, Dokoupil Jan, Rolenc Jan, Rejman Martin, Prieložný Jan, Soumar Aleš

 

E1: FC MALIBU MLADÁ BOLESLAV – FC BENAGO ZRUČ n/S  3 : 6 (0 : 3)

 

Datum konání: 15. 7. 2016 Místo konání: SH Mladá Boleslav Diváci: 250 Výkop: 20:30

Rozhodčí: Vaněk Václav (8,4), Lafek David (8,4) Delegát: Hora Jan

Branky (asistence): 26. Matouš P. (Bělík Z.), 34. Pechanec O. (Kroupa J.), 39. Razák F. – 7. Bezstarosti T. (Belej M.), 17. Hochman P. (Rodek M.), 19. Kristen K. (Kovacs M.), 29. Kristen K. (Rodek M.), 39. Belej M. (Kristen K.), 40. Kovacs M. (2PK)

Žluté karty: Kroupa J., Bělík Z., Kohnhauser R. (všichni Malibu)

Malibu Mb: Kroupa Jakub – Kohnhauser Rudolf, Čermák Jan, Plintovič Petr, Bělík Zdeněk, Volf Jiří, Boško David, Maňas Marek, Maryška Jakub, Razák Filip, Matouš Petr, Kvapil Jan, Kohnhauser Vladimír, Pechanec Ondřej

Benago Zruč: Bezstarosti Tomáš – Kristen Karel, Rodek Marcel, Belej Michal, Hochman Petr, Tachtadžis Nikos, Kovacs Michal, Pytloun Jaroslav

 

 

Finále:

 

F1: SK OLYMPIK MĚLNÍK – FC BENAGO ZRUČ n/S  5 : 10 (1 : 5)

 

Datum konání: 5. 9. 2016 Místo konání: SH Neratovice Diváci: 100 Výkop: 20:00

Rozhodčí: Cílek Martin (8,4), Stádník Vladimír (8,3) Delegát: Nepil Pavel

Branky (asistence): 18. Prieložný J. (Gabčo J. ml.), 21. Malák M. (Vokoun J. ml.), 22. Vokoun J. ml., 30. Babovák M. (Němec J.), 40. Malák M. (Prieložný J.) – 3. Kovacs M. (Belej M.), 6. Galvao A. (Tachtadžis N.), 11. Belej M. (Kovacs M.), 14. Tachtadžis N. (Galvao A.), 19. Galvao A. (Belej M.), 24. Silva L. (Galvao A.), 33. Belej M. (Galvao A.), 34. Fogala D. (Gardoso D.), 39. Belej M. (Hochman P.), 40. Tachtadžis N. (Galvao A.)

Žluté karty: Malák M., Gabčo J. ml. (oba Olympik B)

Červená karty: Gabčo J. ml. (Olympik B)

Olympik Me B: Soumar Aleš – Vokoun Jiří ml., Malák Marek, Dvořák Daniel, Prejsa Tomáš, Babovák Michal, Němec Jakub, Prieložný Jan, Šuba Pavel ml., Rolenc Jan., Gabčo Josef ml., Jenč Michal

Benago Zruč: Cardoso Daniel – Belej Michal, Fogala Diego, Galvao Andre, Silva Leonardo, Hochman Petr, Pytloun Jaroslav, Kovacs Michal, Ploc David, Tachtadžis Nimos

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ADRESÁŘ SPORTOVNÍCH HAL

          Město

     Název SH

              Adresa

       Telefon, správce

 Rozměr

Bělá p.B.

SH

Mělnická 283, Bělá p.B.

724 155 778

40x20

Dubno

SH SOŠ

Polní 102, Dubno

606 507 930

40x20

Kladno

MSH

Sportovců 818, Kladno

606 247 551

40x20

Kolín

SH SOŠ

Brankovická 1417, Kolín

731 862 177

36x20

Mladá Boleslav

MSH

U Stadionu 1322, Mladá Boleslav

722 946 095

40x20

Mnichovo Hradiště

SH BIOS

Sokolovská 322, Mn. Hradiště

313 100 575

34x17

Neveklov

SH ZŠ

Školní 302, Neveklov

603 243 404

40x20

Neratovice

SH

Jarošova 233, Neratovice

315 682 726

40x20

Přelouč

SH

Za Fontánou 1611, Přelouč

466 265 625

40x20

Sázava

SH ZŠ

Jiráskova 210, Sázava

602 679 099

38x18

Stochov

SH

U Stadionu 531, Stochov

725 422 146

40x20

Zruč n.S.

MSH

Na Pohoří 579, Zruč n.S.

721 766 110

40x20

 

Pozn.:    Modře označené haly je možno od čtvrtfinálové části použít pouze s písemným souhlasem soupeře.

 

P O H Á R    F A Č R

STŘEDOČESKÁ ČÁST 2015/2016

J S   A G E N C Y   C U P

 

PROPOZICE

 

1. Pořadatel

Středočeská krajská komise futsalu FIFA

 

2. Termín

Prosinec 2015 až 15. září 2016.

 

3. Přihlášky

Vyplněnou přihlášku je nutno doručit  na e-mailovou adresu Stč. KKF futsalkladno@seznam.cz ,  a to nejpozději do  30. listopadu 2015. V Poháru FAČR se startovné neplatí.      

  

4. Systém soutěže

Středočeská  část  Poháru  FAČR  se hraje od počátku vyřazovacím systémem,  vždy pouze na jedno utkání. V případě remízy následuje penaltový rozstřel.                                

Pořadatelem utkání (domácím celkem) je tým z nižší soutěže. V případě, že se utkají týmy ze stejné soutěže, rozhodne o pořadateli los.  

Kompletní rozlosování bude zveřejněno na www.fotbal.cz.

 

5. Termíny utkání

Úředními  hracími  dny  jsou  pouze  pátek,  kdy  je  začátek  utkání stanoven nejdříve  na  19.00  hodin a  nejpozději  na  21.00 hodin, a sobota a  neděle, kdy je začátek utkání stanoven nejdříve  na  9.00 a   nejpozději  na  20.00  hodin. 

V  případě  dohody  obou  týmů jsou povoleny jakékoliv jiné dny a časy výkopů.

 

6. Místo konání

Sportovní haly, splňující parametry divize „A“ (hrací plocha min. 17 x 34 m, min. 50 míst  pro diváky, min. 3 šatny, časomíra).

Od čtvrtfinále jsou povoleny pouze haly s minimálním rozměrem hrací plochy  18 x 38 m.

 

7. Hrací doba

Je stanovena v délce 2x 25. minut hrubého času, s přestávkou dlouhou max. 5 minut. V případě remízy následuje okamžitě penaltový rozstřel.

Pouze v případě finálového duelu je možno po souhlasu obou celků hrát utkání na 2x 20. minut čistého času, v případě nerozhodného výsledku je možno opět po souhlasu obou celků hrát prodloužení 2x 5. minut čistého času.

 

8. Povinnosti

    domácího celku

Povinností pořadatele utkání je zajistit:

-  sportovní halu k odehrání pohárového utkání,

-  pořadatelskou  službu,  alespoň  v min. složení  (hlavní pořadatel,

   časoměřič, zapisovatel),

-  zdravotní zabezpečení utkání.

 

9. Postup při

    zajištění

    termínu  utkání

Domácí celek je povinen nabídnout hostujícímu týmu celkem tři termíny v rozmezí min. dvou víkendů pro odehrání pohárového utkání v rámci daného kola, a to v souladu s článkem 5. těchto propozic, a to  vždy nejpozději do 10. dne měsíce, do jehož konce má být dané kolo odehráno.

Hostující celek je povinen jeden z navržených termínů akceptovat, zástupci obou celků pak dohodnutý termín nejpozději do 15. dne příslušného měsíce potvrdí na e-mailovou adresu, uvedenou v článku 3. Přihlášky.

Pokud se soupeři do stanoveného termínu nedohodnou na termínu odehrání utkání příslušného kola, vystavuje se celek,  který prokazatelně termín dohody nedodržel, finančnímu postihu až do výše 1.000,- Kč.

Pokud se soupeři do stanoveného termínu nedohodnou na termínu utkání příslušného kola, stanoví termín a místo konání utkání ve spolupráci s domácím celkem Pořadatel.

 

Finanční náležitosti

Pronájem sportovní haly - hradí v plné výši pořádající oddíl.

Rozhodčí    o  proplacení  odměny pro rozhodčí dle schváleného tarifu (300,- Kč/utkání/jednoho) a cestovného dle platných řádů, tzn. v případě  dopravy   hromadnou   dopravou  oproti   předložené jízdence, v případě dopravy autem ve výši 4,5 Kč/km, se podělí stejným dílem oba celky.

Delegát    v případě, že je na utkání nasazen delegát, podělí se oba celky  o  jeho  odměnu ve výši 200,-  Kč/utkání  a dále analogicky s   rozhodčími i o cestovní výdaje.

K vyplacení odměn a náhrad cestovného dojde zástupci obou celků ihned po ukončení utkání.

 

Rozhodčí

Ke všem pohárovým   utkáním  bude   SubKR   Stč.KKF delegovat dva rozhodčí,  nasazen na utkání může být  i  delegát.  

Delegát  (příp. rozhodčí) zajistí doručení naskenovaného vyplněného Zápisu o utkání na e-mailovou adresu j.chaloupka@post.cz, a to nejpozději do 5 dnů po odehrání utkání. Originál ZoU si rozhodčí, příp. delegát ponechá do konce středočeské části P FAČR u sebe.

 

Povinnosti celků

Oba soupeři jsou povinni dostavit se k utkání včas, čekací dobu řeší SŘ. Při prezentaci mužstva je vedoucí povinen předložit potvrzeno soupisku.  Prezentace proběhne nejpozději 30 minut před zahájením utkání.

 

Technická ustanovení

Středočeská část Poháru FAČR se hraje dle platných pravidel futsalu FIFA, s výjimkou upravené hrací doby ( 2x 25. minut hrubého času).

 

Pojištění

Pohár FAČR je pojištěn dle norem SF ČR.

 

Disciplinární tresty

Veškeré disciplinární přestupky řeší Disciplinární komise Stč.KKF v souladu s Disciplinárním řádem SF ČR.

 

Červená karta

O trestu hráče, který obdržel ČK, rozhodne na základě zprávy delegáta, příp. dalších podkladů, DK Stč. KKF. Minimálním trestem je zastavení závodní  činnosti na 1 soutěžní utkání.

Přenos trestů probíhá v souladu se zněním směrnice „Působnost trestů zastavení závodní činnosti v soutěžích SF ČR“.

 

Žlutá karta

Za  dvě ŽK  bude   hráči   automaticky  zastavena  činnost na jedno soutěžní utkání. Evidenci je povinen sledovat vedoucí celku.

 

Ceny

Vítěz středočeské části Poháru FAČR obdrží prémii 2.000,- Kč, putovní pohár (věnovala firma JS Agency) a pohár, poražený finalista obdrží upomínkovou plaketu.

 

Další ustanovení

a)      Každý celek má za povinnost dostavit se k utkání s jedním míčem dle pravidel futsalu.

b)      Každý celek je povinen mít alespoň jednu sadu očíslovaných dresů, chrániče, stulpny, kapitán musí být označen páskou.

c)      Zodpovědnost za své peníze a jiné cenné věci nese každý účastník utkání.

d)     Maximální povolený počet cizích státních příslušníků je 4.

e)      Každý klub má možnost do Poháru FAČR nasadit pouze jedno družstvo (v Poháru FAČR tedy nemůže startovat A-tým, B-tým a  další, tak jak je tomu v dlouhodobých soutěžích), za nějž mohou nastoupit hráči uvedení na soupisce/kách klubu a v souladu s čl. 13 Soutěžního řádu SF ČR.

f)       Na všechny kluby se vztahuje sazebník trestů a pokut,  který je přílohou Disciplinárního  řádu SF ČR.

g)      Hráč v Poháru FAČR nastupuje v jeho průběhu za klub, v němž je řádně registrován (hráč se tedy během ročníku může objevit v dresu různých klubů, ovšem v souladu  s Přestupním řádem).

h)      Každý tým musí do Zápisu o utkání uvést minimálně vedoucího celku (osobu ze schválené soupisky), který je registrován v systému FUTis a má uhrazeny členské příspěvky v aktuálním kalendářním roce.

Vedoucí celku vyplňuje a podepisuje před utkáním Zápis o utkání, po celou dobu utkání je pak přítomen na střídačce svého celku. Zde je   předpisově označen.

 

Další informace

Pavel Nepil, tel. číslo 774 777 477 (volejte i v případě jakýchkoliv problémů).

 

ÚČASTNÍCI STŘEDOČESKÉ ČÁSTI POHÁRU FAČR 2015/2016:

OKRES, NÁZEV TÝMU

SOUTĚŽ

KONT. OSOBA

TELEFON

E-MAIL

DOMÁCÍ HALA

 

 

BENEŠOV

Benešov, FC Arsenal               

2. liga

Jiří Chaloupka

606 883 305

j.chaloupka@post.cz

SH Neveklov

Benešov Tenisáci

OP

František Sysel

728 027 560

syselfrantisek@seznam.cz

SH Neveklov

KLADNO

Kladno, FK

1. CL

Jan Pergler

603 422 477

perglerjan@seznam.cz

MSH Kladno

Rozdělov, AFK

OS I.

Radim Bednář

739 318 582

bednar.radim@centrum.cz

SH Stochov

Slaný, FK Union

OS I.

Martin Augustin

724 943 112

ogys@centrum.cz

SH Stochov

KOLÍN

Kolín, Borky liga

OS

Jiří Gač

720 184 504

jirigac@seznam.cz

SH SOŠ Kolín

Kolín, FC VB

OP

Libor Křelina

724 604 683

Libor.Krelina@seznam.cz

SH SOŠ Kolín

Přelouč, FC Mazáci

OP

Václav Rokyta

739 143 717

vaclav.rokyta@gmail.com

SH Přelouč

Řečany n.L., Startip

OP

Lukáš Hostinský

724 545 731

Ho.s.ta@seznam.cz

SH Přelouč

KUTNÁ HORA

Zruč n.S., FC Benago

1. CL

Beni Simitči

608 191 976

benisimitci@gmail.com

SH Zruč n.S.

MĚLNÍK

Mělník, SK Olympik

2. liga

Pavel Šuba

777 755 088

pavel.suba@seznam.cz

SH Neratovice

MLADÁ BOLESLAV

Bělá p.B., FC Hearts of

OP

Michal Kaňka

737 240 189

kankam@centrum.cz

SH Bělá p.B.

Mladá Boleslav, FC Hattrick

nováček

Pavel Jurkovič

739 031 146

jurkovic.pj@centrum.cz

SH Bělá p.B.

Mladá Boleslav, FC Inferno

OP

Pavel Čáslava

605 004 689

infernomb@seznam.cz

SH Mladá Boleslav

Mladá Boleslav, FC Joga

KP

Lukáš Brodský

603 953 263

lukyn.3@seznam.cz

SH Mladá Boleslav

Mladá Boleslav, FC Malibu

2. liga

Jaroslav Bílek

724 527 396

fkmb@seznam.cz

SH Mladá Boleslav

Mnichovo Hradiště, FC

OP

Martin Beran

602 211 642

martin.beran@kautex.textron.com

SH BIOS Mn. Hradiště

Řepov, Gunners

OP

Matěj Babák

777 855 819

gunners.repov@gmail.com

SH Mladá Boleslav

NYMBURK

Milovice, Futsal

nováček

Lukáš Řezníček

728 186 691

lukas@lreznicek.cz

SH Mladá Boleslav

PRAHA - VÝCHOD

Nučice, TJ

nováček

Jan Vedral

602 478 303

janvedral@seznam.cz

SH Sázava

PŘÍBRAM

Příbram, ISŠ

2. liga

Jaroslav Černý

606 507 930

cerjar@centrum.cz

SH Dubno

 

 

 

 

POHÁR FAČR – JS AGENCY CUP

 

Středočeská část 2014 - 15

 

Předkolo (do 15.2.15)

místo

termín

čas

rozhodčí, delegáti

výsledek

A1:  Hearts of Bělá p.B.

       Sokol Krampol Kolín

 SH Bělá

15.2.2015 

17:00 

Tylchert, Dragoun 

 5:5 (4:4) 2:1 p.k.

A2: Knockout 83 Team Příbram

      1. FC Slavoj Kladno

 SH Příbram

 6.2.2015  

18:00 

 Vážan, Kopic

8:5 (1:3) 

A3: FC Mazáci Přelouč

      AFK Rozdělov

SH Přelouč 

14.2.2015 

19:30 

Hervert, Vosejpka 

6:2 (3:1) 

A4: Gunners Řepov

      Startip Řečany n.L.

 SH Bělá

25.1.2015 

19:00 

 Janda, Chrastina

 4:3 (1:1)

A5: FK Union Slaný

      Inferno Mladá Boleslav

 SH Stochov

1.2.2015 

17:10 

 Laštovička, Kalík

 3:5 (1:4)

1.kolo (do 31.3.15)

XXXXXXXXXXX

XXXXXXX

XXXXX

XXXXXXXXXXXXXXXXXX

XXXXXX

B1: Hearts of Bělá p.B.

      FC Benago Zruč n.S.

 SH Bělá

19.4.2015 

19:00 

 Trlida, Dragoun

1:17 (0:9)

B2: FC Věšák Butabi Kolín

      Joga Mladá Boleslav

 SH STAP Kolín

22.3.2015 

19:00 

 Vosejpka, Hervert

 7:1 (0:1)

B3: MCE Slaný

      SKP Kolín

 SH Slaný

28.2.2015 

18:15 

 Říha, Stádník

 2:6 (1:2)

B4: Knockout 83 Team Příbram

      FC Arsenal Benešov

 SH Příbram

13.4.2015 

20:00 

 Vaněk, Orálek

10:4 (6:2)

B5: FC Mazáci Přelouč

      SK Olympik Mělník

 SH Přelouč

 27.3.2015

21:00 

 Kolbaba, Kopecký

 3:5 (1:2)

B6: FK VIVA Příbram

      FC Malibu Mladá Boleslav

 SH Příbram

 25.3.2015

20:30 

 Velebil, Kovář

 7:6 (1:2)

B7: Gunners Řepov

      ISŠ Příbram

SH BIOS (Sokolovská 322) Mnichovo Hradiště 

 3.3.2015

20:45 

Dragoun, Janda 

 6:4 (2:2)

B8: Inferno Mladá Boleslav

      FK SAT-AN Kladno

 SH Ml. Boleslav

22.3.2015 

20:00 

Gryc, Černý M. 

2:3 (2:2) 

Čtvrtfinále (do 31.5.15)

XXXXXXXXXXX

XXXXXXX

XXXXX

XXXXXXXXXXXXXXXXXX

XXXXXX

C1: FC Věšák  

      Butabi Kolín

      Benago Zruč n/S

 SH STAP Kolín

18.5.2015 

19:00 

Trlida, Černý M.

delegát: Bydžovský 

3:12 (1:6)

C2: Knockout 83 

      Team Příbram

      SKP Kolín

 SH 3.ZŠ Příbram (Prokopská ul.)

25.5.2015

19:30 

Vaněk, Peták

delegát: Hora

8:5 (4:1) 

C3: FK VIVA Příbram

      SK Olympik

       Mělník

 SH Příbram

27.5.2015 

20:30 

Orálek, Peták

delegát: Chyba 

2:5 (2:2) 

C4: Gunners Řepov

      FK SAT-AN

      Kladno

 SH Ml. Boleslav

12.4.2015 

20:45 

 Černý M., Kudrna

delegát: Trlida

1:5 (0:3)

Semifinále (do 30.6.15)

XXXXXXXXXXX

XXXXXXX

XXXXX

XXXXXXXXXXXXXXXXXX

XXXXXX

D1: Knockout 83 Příbram

     FC Benago Zruč n.S.

 SH Příbram

 3.7.2015

 20:00

Chadima, Smreček 

delegát: Nepil

 

3:8 (0:6) 

D2: SK Olympik Mělník

      FK SAT-AN Kladno

 SH Neratovice

24.6.2015 

 20:00

Říha, Stádník

delegát: Bydžovský

 5:1 (3:0)

Finále (do 31.8.15)

XXXXXXXXXXX

XXXXXXX

XXXXX

XXXXXXXXXXXXXXXXXX

XXXXXX

F:   SK Olympik Mělník

      FC Benago Zruč n.S.

 SH Neratovice

 28.8.2015

 20:00

Orálek, Kovář

delegát: Nepil

 4:7 (2:2)

CELKOVÝ VÍTĚZ STŘEDNÍCH ČECH

 FC Benago Zruč n.S.

 

 

Statistiky kol:

 

Předkolo:

 

A2: KNOCKOUT 83 TEAM PŘÍBRAM – 1. FC SLAVOJ KLADNO 8 : 5 (1 : 3)

 

Místo konání: SH Příbram Datum konání: 6. 2. 2015 Výkop: 18:00

Rozhodčí: Vážan Radek, Kopic Miloslav Diváci: 20

Branky (asistence): 22. Macek M., 27. Macek M., 31. Dražan M. (Macek T.), 32. Macek T. (Smejkal J.), 27. Macek T. (Smejkal J.), 38. Macek M. (Macek T.), 42. Smejkal J. (Dražan M.), 47. Dražan M. – 2. Hroneš O. (Peroutka M.), 3. Sekera A. (Pečonka  R.), 7. Pečonka R. (Peroutka M.), 42. Hroneš O., 49. Pulec L. (Nykl T.)

Žluté karty: Sekera A. (Slavoj)

Knockout: Krejza Zdeněk  - Macek Michal, Macek Tomáš, Dražan Michal, Smejkal Jaroslav, Voříšek Luboš, Buch Oleg

Slavoj: Nykl Tomáš – Hroneš Ondřej, Peroutka Michal, Pečonka Robert, Kováč Petr, Sekera Aleš, Minas Michal, Pulec Lukáš

 

A4: GUNNERS ŘEPOV – STARTIP ŘEČANY n/L 4 : 3 (1 : 1)

 

Místo konání: SH Bělá Datum konání: 25. 1. 2015 Výkop: 19:00

Rozhodčí: Janda Petr, Chrastina Petr Diváci: 20

Branky (asistence): 7. Bartoš O., 35. Fanta J. (Cigánek T.), 46. Tůma L. (Bartoš O.), 50. Tůma L. (Bartoš O.) – 25. Tichý M. (Rozsévač M.), 39. Hostinský L. (Tichý M.), 50. Hostinský L.

Žluté karty: Tuchý M. (Startip)

Gunners: Gereg Roman – Kořínek Filip, Štěpán Petr, Cigánek Tomáš, Vaněk Jan, Bláha Pavel, Tůma Lukáš, Pečínka Vít, Bartoš Ondřej, Fanta Jan

Startip: Moravec Pavel – Tichý Martin, Rozsévač Michal, Tichý Šimon, Hostinský Lukáš, Bank Filip, Loužil Martin, Ladvíček Filip

 

A5: FK UNION SLANÝ – INFERNO MLADÁ BOLESLAV 3 : 5 (1 : 4)

 

Místo konání: SH Stochov Datum konání: 1. 2. 2015 Výkop: 17:10

Rozhodčí: Pejša Tomáš, Kalík Michal Diváci: 50

Branky (asistence): 15. Kučera M., 35. Cimrman J., 49. Hovorka D. – 3. Kraus J., 5. Bůžek P., 13. Fingerhut A., 21. Heřmanský M., 50. Heřmanský M.

Žluté karty: Kučera D., Hovorka D. (oba Union) – Kraus J. (Inferno)

Union: Holub František – Štěrba Vojtěch, Kryl Filip, Kučera David, Ujka Jan, Hovorka Daniel, Kučera Michael, Kinter David, Augustýn Martin, Cimrman Jakub, Malec Jaroslav

Inferno: Kadlec Antonín – Kraus Jakub, Žižka Jan, Fingerhut Antonín, Lochman Martin, Šebesta Jiří, Beran Filip, Bůžek Patrik, Heřmanský Michal, Čáslava Pavel

 

A1: HEARTS OF BĚLÁ p/B – SOKOL KRAMPOL KOLÍN 5 : 5 (4 : 4) 2 : 1 p.k.

 

Místo konání: SH Bělá Datum konání: 15. 2. 2015 Výkop: 17:00

Rozhodčí: Tylchert Michal, Dragoun Radek Diváci: 30

Branky (asistence): 7. Hála P. (Krompaský V.), 15. Krompaský V. (Krompaský F.), 20. Dubický P. (Patřičný M.), 25. Jurkovič P., 41. Krompaský F. – 6. Michálek T. (Kesner O.), 7. Hejduk Z., 16. Hejduk Z. (Michálek T.), 21. Michálek T. (Kesner O.), 38. Kubizňák J. (Hejduk Z.)

Žluté karty: Ďufrina J., Krompaský V. (oba Hearts)

Hearts: Kaňka Michal – Hála Petr, Jurkovec Pavel, Ďufrina Jiří, Krompaský Vladimír, Kastner Pavel, Foldes Jan, Patřičný Martin, Krompaský František, Šimáně Martin, Youmer Selyaymin, Dubický Petr, Vráb Lubomír

Krampol: Macek Jan – Kubizňák Jan, Hejduk Zdeněk, Michálek Tomáš, Kesner Ondřej

 

A3: FC MAZÁCI PŘELOUČ – AFK ROZDĚLOV 6 : 2 (3 : 1)

 

Místo konání: SH Přelouč Datum konání: 14. 2. 2015 Výkop: 19:30

Rozhodčí: Hervert Pavel, Vosejpka Martin Diváci: 110

Branky (asistence): 1. Sůra J. (Rokyta V.), 4. Jirka M. (Sůra J.), 24. Sůra J., 32. Rokyta V., 36. Sůra J. (Vančura V.), 50. Pokorný J. (Sůra J.) – 20. Kučera J., 43. Hrdlička T. (Nachtigal J.)

Mazáci: Záruba Marek – Rokyta Václav, Novák Jakub, Sůra Jan, Pokorný Jan, Vančura Václav, Jedlička Martin, Vančura Michael, Šimon Jakub, Smolík Tomáš, Jirka Michal, Machačný Luboš

Rozdělov: Baran Robert – Kučera Jiří, Stehlík Ondřej, Kopecký Tomáš, Turčík Petr, Nachtigal Jan, Pospíšil Martin, Bednář Radim, Hrdlička Tomáš

 

1.kolo:

 

B3: MCE SLANÝ – SKP KOLÍN 2 : 6 (1 : 2)

 

Místo konání: SH Slaný Datum konání: 28. 2. 2015 Výkop: 18:15

Rozhodčí: Říha Jaroslav, Stádník Vladimír Diváci: 0

Branky (asistence): 23. Husárek D. (Snovický J.), 38.  Kubík T. (Kratochvíl L.) – 16. Rejthárek M. (Slezák L.), 24. Slezák L. (Pluhař M.), 35. Slezák L. (Rejthárek M.), 46.Slezák L. (Kloboučník P.), 47.Škopek M., 49.Funda L.

Žluté karty: Husárek D. (MCE), Funda L. (SKP)

MCE: Snovický Jan – Pospíšil Miroslav, Beneš Adam, Kratochvíl Tomáš, Eichler Tomáš, Krampera David, Husárek Dalibor, Kubík Tomáš, Říčka Jiří

SKP: Pluhař Michal – Škopek Michal, Slezák Lukáš, Kloboučník Petr, Pangrác Michal, Funda Ladislav, Kovařík Jakub, Rejthárek Michal

  

B7: GUNNERS ŘEPOV – ISŠ PŘÍBRAM 6 : 4 (2 : 2)

 

Místo konání: SH Mnichovo Hradiště Datum konání: 3. 3. 2015 Výkop: 20:45

Rozhodčí: Dragoun Radek, Janda Petr Diváci: 25

Branky (asistence): 3. Pečínka V., 14. Bartoš O. (Bláha P.), 26. Bláha P. (Tůma L.), 35. Štěpán P. (Pečínka V.), 36. Pečínka V. (Gereg R.), 47. Cigánek T. (Pečínka V.) – 22. Šindelář J. (Šedivý J.), 23. Šrain J. (Šedivý J.), 32. vlastní, 44. Hlinka Š. (Šindelář J.)

Žluté karty: Bartoš O. (Gunners), Šindelář J. (ISŠ)

Gunners: Gereg Roman – Kořínek Filip, Cigánek Tomáš, Bláha Pavel, Tůma Lukáš, Pečínka Vít, Bartoš Ondřej, Fanta Jan, Štěpán Petr

ISŠ: Kočí Ondřej – Sandr David, Hlinka Štěpán, Jedlička Martin, Šedivý Jan, Šindelář Jakub, Holý Štěpán, Šrain Jan

 

B2: FC VĚŠÁK BUTABI KOLÍN – FC JOGA MLADÁ BOLESLAV 7 : 1 (0 : 1)

 

Místo konání: SH Kolín Datum konání: 22. 3. 2015 Výkop: 19:00

Rozhodčí: Křivka František, Hervert Pavel Diváci: 5

Branky (asistence): 31. Lev L. (Adamec J.), 34. Křelina Luk., 37. Nedbal J. (Pechar J.), 45. Křelina Luk., 46. Křelina Luk., 48. Lev L. (Dřízhal M.), 50. Lev L. (Zajíc J.) – 16. Novák O. (Novotný J.)

Věšák: Dřízhal Milan – Svoboda Jakub, Lev Lukáš, Pechar Jiří, Nedbal Jiří, Křelina Lukáš, Křelina Libor, Adamec Josef, Zajíc Jan

Joga: Dufek Tomáš – Kučera Lubomír, Výda Ladislav, Brodský Lukáš, Novák Ondřej, Mulač Martin, Šimáček Michal, Novotný Jan, Novák Václav

 

B8: INFERNO MLADÁ BOLESLAV – SK SAT-AN KLADNO 2 : 3 (2 : 2)

 

Místo konání: SH Mladá Boleslav Datum konání: 22. 3. 2015 Výkop: 20:00

Rozhodčí: Leoš Gryc, Martin Černý Diváci: 70

Branky (asistence): 12. Rambousek V., Beran F. – 17. Slavík T., 22. Abrhám T., 30. Slavík T.

Inferno: Kadlec Antonín – Žižka Jan, Fingerhut Antonín, Kraus Jakub, Lochman Martin, Rambousek Václav, Šulc David, Beran Filip, Bůžek Patrik, Šebesta Jiří, Smolka Tomáš

SAT-AN: Smrkovský Karel – Abrhám Tomáš, Výborný Kamil, Slavík Tomáš, Studený Vít, Šnídl Petr, Veselý Jiří

 

B5: FC MAZÁCI PŘELOUČ – SK OLYMPIK MĚLNÍK 3 : 5 (1 : 2)

 

Místo konání: SH Přelouč Datum konání: 27. 3. 2015 Výkop: 21:00

Rozhodčí: Kolbaba Pavel, Kopecký Martin Diváci: 180

Branky (asistence): 13. vlastní, 48. Smolík T., 50. Sůra J. – 3. Gabčo J., 25. Banovič T., 35. Banovič T., 38. Šimandl J., 50. Babčo J.

Žluté karty: Cápay L. (Mazáci), Malinský D. (Olympik)

Mazáci: Záruba Marek – Rokyta Václav, Novák Jakub, Sůra Jan, Vančura Václav, Jedlička Martin, Kmošek Jakub, Vančura Michael, Machač David, Cápay Libor, Smolík Tomáš, Jirka Michal, Machačný Libor

Olympik: Machulka Jan – Gabčo Josef, Buzek Michal, Banovič Tomáš, Šuba Pavel, Malinský Dominik, Trnka Zdeněk, Šimandl Jiří, Jenč Michal

 

B6: FK VIVA PŘÍBRAM – FC MALIBU MLADÁ BOLESLAV 7 : 6 (1 : 2)

 

Místo konání: SH Příbram Datum konání: 25. 3. 2015 Výkop: 20:30

Rozhodčí: Velebil Tomáš, Kovář Otto Diváci: 40

Branky (asistence): 19. Kaňa F., 26. Pravda J., 32. Zykán J. (Sklenář L.), 37. Suchý M., 42. Hausleitner J. (Trefný J.), 44. Pravda J. (Suchý M.), 50. Suchý M. – 9. Boško D. (Razák F.), 22. Boško D. (Razák F.), 33. Bělík Z. (Javůrek J.), 39. Bělík Z. (Kohnhauser R.), 45. Maňas M. (Kohnhauser R.), 50. Maňas M. (Boško D.)

Žluté karty: Maňas M., Boško D. (oba Malibu)

VIVA: Solnař martin – Pravda Jakub, Hausleitner Jakub, Kaňa Filip, Suchý Martin, Trefný Josef, Sklenář Lukáš, Zykán Jan, Drašnar Jakub

Malibu: Bílek Jaroslav – Kohnhauser Rudolf, Bělík Zdeněk, Maňas Marek, Javůrek Jan, Volf Jiří, Razák Filip, Karásek Milan, Boško David, Dvořáček Michal

       

 

B1: HEARTS OF BĚLÁ – FC BENAGO ZRUČ 1 : 17 (0 : 9)

 

Místo konání: SH Bělá Datum konání: 19. 4. 2015 Výkop: 19:00

Rozhodčí: Trlida Zdeněk, Dragoun Radek Diváci: 60

Branky (asistence): 29. Youmer S. – 4. Brahimi A. (Dvořák O.), 5. Dvořák O. (Simitči A.), 7. Rodek M. (Simitci A.), 9. Stýblo L. (Brahimi A.), 10. Lira D.A.V. (Brahimi A.), 13. Hochman P. (Rodek M.), 13. Rodek M., 13. Rodek M., 21. Lira D.A.V. (PK), 24. Rodek M., 37. Lira D.A.V., 38. Rodek M. (Brahimi A.), 39. Kiliján J. (Rodek M.), 44. Simitči A. (Rodek M.), 45. Rodek M. (Brahimi A.), 48. Simitci A. (Brahimi A.), 50. Armani F. (2PK)

Hearts: Kaňka Michal – Hála Petr, Jurkovič Pavel, Ďufrina Jiří, Krompaský Vladimír, Kastner Pavel, Foldes Jan, Kuntoš Zdeněk, Patřičný Martin, Krompaský František, Youmer Selyaydin, Vráb Lubomír

Benago: Bezstarosta Tomáš – Simitci Ago, Brahimi Azem, Rodek Marcel, Kiliján Jakub, Amrani Fovad, Lira De Aquino Vinicius, Dvořák Ondřej, Stýblo Lukáš, Hochman Petr

 

B4: KNOCKOUT 83 TEAM PŘÍBRAM – FC ARSENAL BENEŠOV 10 : 4 (6 : 2)

 

Místo konání: SH Příbram Datum konání: 13. 4. 2015 Výkop: 20:00

Rozhodčí: Vaněk Václav, Orálek Kamil Diváci: 20

Branky (asistence): 2. Macek M. (Kočí A.), 4. Dražan M. (Jendruščák P.), 5. Riegel J, (Kočí A.), 14. Kočí A. (Riegel J.), 15. Macek M. (Kočí A.), 17. Jendruščák P. (Dražan M.), 27. Riegel J. (Jendruščák P.), 38. Macek M. (Jendruščák P.), 49. Janů V. (Kočí A.), 49. Macek M. (Kočí A.) – 20. Mrha M. (Lukáč D.), 24. Filip M., 42. Filip M. (Charvát J.), 47. Šimáček P. (Mrha M.)

Žluté karty: Janů V. (Knockout)

Knockout: Krejza Marek – Dražan Michal, Janů Václav, Macek Michal, Smejkal Jaroslav, Kočí Aleš, Jendruščák Petr, Riegel Jan, Macek Tomáš

Arsenal: Šimáček Pavel ml. – Šindelář Petr, Mrha Martin, Lukáč Daniel, Charvát Jiří, Šimáček Pavel, Filip Miroslav

     

Čtvrtfinále:

 

C4: GUNNERS ŘEPOV – FK SA-TAN KLADNO 1 : 5 (0 : 3)

 

Místo konání: SH Mladá Boleslav Datum konání: 12. 4. 2015 Výkop: 20:45

Rozhodčí: Černý Martin, Kudrna Ladislav Delegát: Trlida Zdeněk Diváci: 100

Branky (asistence): 46. Bartoš O. (Fanta J.) – 2. Abrhám T. (Trnka J.), 3. Abrhám T. (Fujdiar J.), 10. Trnka J. (Fujdiar J.), 32. Šnídl P., 48. Trnka J. (Fujdiar J.)

Žluté karty: Trnka J. (Sat-an)

Gunners: Gereg Roman – Kořínek Filip, Cigánek Tomáš, Sameš Jiří, Vaněk Jan, Bláha Pavel, Tůma Lukáš, Pečínka Vít, Bartoš Ondřej, Fanta Jan

Sat-an: Smrkovský Karel – Abrhám Tomáš, Veselý Jiří, Slavík Tomáš, Trnka Jaroslav, Šnídl Petr, Fujdiar Josef

 

C1: FC VĚŠÁK BUTABI KOLÍN – FC BENAGO ZRUČ n/S  3 : 12 (1 : 6)

 

Místo konání: SH Kolín Datum konání: 18.5.2015 Výkop: 19:00

Rozhodčí: Trlida Zdeněk (8,4), Černý Martin (8,4) Delegát: Bydžovský Zdeněk Diváci: 60

Branky (asistence): 10. Adamec J. (Lev L.), 28. Nedbal J. (Lev L.), 50. Kovařík J. (Lev L.) - 2. Rodek M. (Dvořák O.), 4. Rodek M. (Lištvan J.), 12. Brahimi A. (Dvořák O.), 17. Rodek M. (Dvořák O.), 21. Hochman P. (Kilian J.), 25. Brahimi A. (Rodek M.), 26. Rodek M. (Brahimi A.), 31. Rodek M., 38. Brahimi A. (Dvořák O.), 40. Brahimi A. (Rodek M.), 45. Rodek M. (Lištvan J.), 50. Kilian J. (Rodek M.)

Butabi: Dřízhal Milan – Svoboda Jakub, Křelina Lukáš, Malý Petr, Pechar Jiří, Nedbal Jiří, Kovařík Jakub, Lev Lukáš, Křelina Libor, Adamec Josef, Hruška Daniel

Benago: Bezstarosti Tomáš – Simitči Ago, Brahimi Azem, Rodek Marcel, Lištvan Jan, Hochman Petr, Kilian Jakub, Dvořák Ondřej

 

C2: KNOCKOUT 83 PŘÍBRAM – SKP KOLÍN 8 : 5 (4 : 1)

 

Místo konání: SH Příbram Datum konání: 25.5.2015 Výkop: 19:40

Rozhodčí: Vaněk Václav (8,2), Peták Jan (8,1) Delegát: Hora Jan Diváci: 10

Branky (asistence): 10. Macek M. (Kočí A.), 18. Macek M. (Jendruščák P.), 20. Macek M. (Kočí A.), 21. Krejčí K., 35. Macek T. (Macek M.), 36. Krejčí K. (Macek M.), 44. Dražan M. (Macek M.), 48. Macek M. (Dražan M.) – 11. Slezák L. (Škopek M.), 26. Slezák L. (Škopek M.), 27. Slezák L. (Hejduk Z.), 28. Slezák L., 46. Kudláček M. (Vacek J.)

Žluté karty: Janů V., Kočí A. (oba Knockout)

Knockout: Macek Tomáš – Dražan Michal, Janů Václav, Krejčí Karel, Macek Michal, Smejkal Jaroslav, Jendruščák Petr, Machek Tomáš, Kočí Aleš

SKP: Cincibus David – Slezák Lukáš, Škopek Michal, Šváb Tomáš, Kudláček Michal, Vacek Jan, Hejduk Zdeněk, Marek Lukáš

 

C3: FK VIVA PŘÍBRAM – SK OLYMPIK MĚLNÍK 2 : 5 (2 : 2)

 

Místo konání: SH Příbram Datum konání: 27.5.2015 Výkop: 20:30

Rozhodčí: Orálek Kamil, Peták Jan Delegát: Chyba Michal Diváci: 60

Branky (asistence): 12. Suchý M. (Zykán J.), 14. Pravda J. (Kaňa F.) – 2. Gabčo J. (Šuba P.), 19. Gabčo J. (Dvořák D.), 28. Gabčo J. (Malinský D.), 30. Malák M. (Gabčo J.), 44. Malinský D. (Gabčo J.)

Žluté karty: Suchý M. (Viva)

Viva: Solnař Martin – Pravda Jakub, Suchý Martin, Hausleitner Jakub, Trefný Josef, Kaňa Filip, Drašnar Ondřej, Zykán Jan, Sklenář Lukáš, Branžovský Marek

Olympik: Machulka Jan – Gabčo Josef, Malák Marek, Dvořák Daniel, Banovič Tomáš, Šuba Pavel, Prejsa Tomáš, Malinský Dominik, Šimandl Jiří

 

 

Semifinále:

 

D1: KNOCKOUT 83 TEAM PŘÍBRAM – FC BENAGO ZRUČ n/S 3 : 8 (0 : 6)

 

Místo konání: SH Příbram Datum konání: 3.7.2015 Výkop: 20:00

Rozhodčí: Chadima Miroslav, Smreček Ladislav Delegát: Nepil Pavel Diváci: 50

Branky (asistence): 29. Řezáč F., 37. Riegel J., 45. Macek T. – 2. Rodek M., 11. Rodek M., 14. Pospíšil B., 14. Rodek M., 18. Váňa P., 22. Váňa P., 31. Rodek M., 41. Váňa P.

Žluté karty: Macek M., Řezáč F. (oba Knockout)

Knockout: Bohuněk David – Macek Tomáš, Macek Michal, Pravda Jakub, Řezáč Filip, Riegel Jan, Jendruščák Petr

Benago: Bezstarosti Tomáš – Rodek Marcel, Kristen Karel, Váňa Petr, Pospíšil Bohumil, Štorc Patrik, Gabriel Jiří

 

D2: SK OLYMPIK MĚLNÍK – SAT-AN KLADNO 5 : 1 (3 : 0)

 

Místo konání: SH Neratovice Datum konání: 24.6.2015 Výkop: 20:00

Rozhodčí: Říha Jaroslav (8,4), Stádník Vladimír (8,6) Delegát: Bydžovský Zdeněk Diváci: 50

Branky (asistence): 8. Dvořák D. (Malák M.), 15. Dvořák D. (Gabčo J.), 25. Gabčo J. (Malák M.), 38. Šuba P. (Vokoun J.), 48. Prejsa T. (Vokoun J.) – 35. Veselý J. (Trnka J.)

Žluté karty: Gabčo J., Buzek M. (oba Olympik), Veselý J., Junek P. (oba Sat-an)

Olympik: Machulka Jan – Gabčo Josef, Dvořák Daniel, Šimandl Jiří, Malák Marek, Šuba Pavel, Buzek Michal, Prejsa Tomáš, Trnka Zdeněk, Hrdý Radek, Vokoun Jiří, Soumar Aleš

Sa-tan: Tetour David – Abrhám Tomáš, Šnídl Petr, Veselý Jiří, Trnka Jaroslav, Junek Petr, Fujdiar Josef

  

 

Finále:

 

E1: SK OLYMPIK MĚLNÍK – FC BENAGO ZRUČ n/S  4 : 7 (2 : 2)

 

Místo konání: SH Neratovice Datum konání: 28.8.2015 Výkop: 20:00

Rozhodčí: Orálek Kamil, Kovář Otto Delegát: Nepil Pavel Diváci: 100

Branky (asistence): 8. Gabčo J. (Šuba P.), 16. Hrdý R. (Malák M.), 33. Vokoun J. (Hrdý R.), 34. Gabčo J. (Malák M.) – 3. Reis M. (Dvořák O.), 3. Rodek M. (Dvořák R.), 22. Brahimi A. (Reis M.), 27. Rodek M. (Galvao A.), 29. Rodek M. (Fogaca D.), 33. Brahimi A. (Fogaca D.), 39. Reis M. (Brahimi A.)

Žluté karty: Gabčo J., Malák M., Hrdý R. (všichni Olympik), Brahimi A, Dvořák O. (oba Benago)

Červené karty: Simitči A. (Benago)

Olympik: Soumar Aleš – Gabčo Josef, Dvořák Daniel, Šuba Pavel, Prejsa Tomáš, Malák Marek, Vokoun Jiří, Hrdý Radek, Novotný Pavel, Trnka Zdeněk, Zeman Filip, Jenč Michal

Benago: Bezstarosti Tomáš – Simitči Ago, Cardoso da Silva Cristiano, Brahimi Azem, Dos Reis Soares Marcelo, Galvao Dos Santos Andre Filipe, Rodek Marcel, Dvořák Ondřej, Hochman Petr, Stýblo Lukáš, Fogaca Valente Diego

 

  

 

 

Přihlášené celky do stč. části Poháru FAČR k 30.11.2014:

OKRES, NÁZEV TÝMU

SOUTĚŽ

KONT. OSOBA

TELEFON

E-MAIL

DOMÁCÍ HALA

 

 

BENEŠOV

 

 

 

 

Benešov, FC Arsenal               

2. liga

Jiří Chaloupka

606 883 305

j.chaloupka@post.cz

SH Neveklov

 

 

 

 

 

 

KLADNO

 

 

 

 

Kladno, 1. FC Slavoj

OP

Lukáš Pulec

774 323 811

pulcino@seznam.cz

SH BIOS Slaný

Kladno, FK SAT-AN

1. CL

Jan Mašek

606 757 005

jahnmasek@seznam.cz

MSH Kladno

Rozdělov, AFK

OS II.

Radim Bednář

739 318 582

bednar.radim@centrum.cz

SH Stochov

Slaný, MCE

KP

Jan Snovický

728 717 745

jan.snovicky@citi.com

SH BIOS Slaný

Slaný, FK Union

OS II.

Martin Augustin

724 943 112

ogys@centrum.cz

SH BIOS Slaný

 

 

 

 

 

 

KOLÍN

 

 

 

 

Kolín, FC VB

OP

Libor Křelina

724 604 683

Libor.Krelina@seznam.cz

Stap bar Kolín

Kolín, SKP

Divize

Michal Škopek

606 165 167

m.skopek@seznam.cz

Stap bar Kolín

Kolín, Sokol Krampol

OP

Denis Jeřábek

775 999 593

denis.jerabek@gmail.com

Stap bar Kolín

Přelouč, FC Mazáci

OP

Václav Rokyta

739 143 717

venca.nyr@seznam.cz

SH Přelouč

Řečany n.L., Startip

OP

Lukáš Hostinský

724 545 731

Ho.s.ta@seznam.cz

SH Přelouč

 

 

 

 

 

 

KUTNÁ HORA

 

 

 

 

Zruč n.S., FC Benago

1. CL

Beni Simitči

608 191 976

benisimitci@gmail.com

SH Zruč n.S.

 

 

 

 

 

 

MĚLNÍK

 

 

 

 

Mělník, SK Olympik

1. CL

Pavel Šuba

777 755 088

pavel.suba@seznam.cz

SH Neratovice

 

 

 

 

 

 

MLADÁ BOLESLAV

 

 

 

 

Bělá p. B., Hearts of

OP

Pavel  Jurkovič

739 031 146

Pavel.Jurkovic@skoda-auto.cz

MSH Bělá p.B.

Mladá Boleslav, Joga

KP

Lukáš Brodský

603 953 263

jogaplayers@seznam.cz

SH Mladá Boleslav

Mladá Boleslav, Inferno

OP

Pavel Čáslava

605 004 689

infernomb@seznam.cz

SH Mladá Boleslav

Mladá Boleslav, FC Malibu

2. liga

Jaroslav Bílek

724 527 396

fkmb@seznam.cz

SH Mladá Boleslav

Řepov, Gunners

OP

Matěj Babák

777 855 819

gunners.repov@gmail.com

SH Mladá Boleslav

 

 

 

 

 

 

PŘÍBRAM

 

 

 

 

Příbram, ISŠ

Divize

Jaroslav Černý

606 507 930

cerjar@centrum.cz

SH Aquapark Příbram

Příbram, Knockout 83 Team

OP

Michal Chyba

608 060 767

michal.chyba@fotbal.cz

SH Aquapark Příbram

Příbram, FK VIVA

KP

Marek Branžovský

727 879 090

vivafutsal@seznam.cz

SH Aquapark Příbram

 

P O H Á R    F A Č R

STŘEDOČESKÁ ČÁST 2014/2015

J S   A G E N C Y   C U P

 

PROPOZICE

 

1. Pořadatel

Středočeská krajská komise futsalu FIFA

 

2. Termín

Prosinec 2014 až srpen 2015.

 

3. Přihlášky

Vyplněnou přihlášku je nutno doručit  na e-mailovou adresu Stč. KKF futsalkladno@seznam.cz ,  a to nejpozději do  30. listopadu 2014. V Poháru FAČR se startovné neplatí.      

  

4. Systém soutěže

Středočeská  část  Poháru  FAČR  se hraje od počátku vyřazovacím systémem,  vždy pouze na jedno utkání. V případě remízy následuje penaltový rozstřel.                                

Domácím mužstvem je tým z nižší soutěže. V případě, že se  utkají  týmy  ze stejné soutěže, bude domácím celkem tým, který skončil v konečné tabulce 2013/2014 na horším místě. V dalších případech rozhodne o pořadateli los.  

Kompletní  rozlosování bude zveřejněno na www.fotbal.cz.

 

5. Termíny utkání

Úředními  hracími  dny  jsou  pouze  pátek,  kdy  je  začátek  utkání stanoven nejdříve  na  19.00  hodin a  nejpozději  na  21.00 hodin, a sobota a  neděle, kdy je začátek utkání stanoven nejdříve  na  9.00 a   nejpozději  na  20.00  hodin. 

V  případě  dohody  obou  týmů jsou  povoleny jakékoliv jiné dny a časy výkopů.

 

6. Místo konání

Pouze sportovní haly, splňující parametry divize „A“ (hrací plocha min. 17 x 34 m, min. 50 míst  pro diváky, min. 3 šatny, časomíra).

 

7. Hrací doba

Je stanovena v délce 2x 25. minut hrubého času, s přestávkou dlouhou max. 5 minut. V případě remízy následuje okamžitě penaltový rozstřel.

Pouze v případě finálového duelu je možno po souhlasu obou celků hrát utkání na 2x 20. minut čistého času, v případě nerozhodného výsledku je možno opět po souhlasu obou celků hrát prodloužení 2x 5. minut čistého času.

 

8. Povinnosti

    domácího celku

Domácí celek  je  pořadatelem utkání, jeho povinností je zajistit:

-  sportovní halu k odehrání pohárového utkání,

-  pořadatelskou  službu,  alespoň  v min. složení  (hlavní pořadatel,

   časoměřič, zapisovatel),

-  zdravotní zabezpečení utkání.

 

9. Postup při

    zajištění

    termínu utkání

Domácí celek je povinen nabídnout hostujícímu týmu celkem tři termíny v rozmezí min. dvou víkendů pro odehrání pohárového utkání v rámci daného kola, a to v souladu s článkem 5. Termíny utkání (úřední dny), a to  vždy nejpozději do 10. dne měsíce, do jehož konce má být dané kolo odehráno.

Hostující celek je povinen jeden z navržených termínů akceptovat, zástupci obou celků pak dohodnutý termín nejpozději do 15. dne příslušného měsíce potvrdí na e-mailovou adresu, uvedenou v článku 3. Přihlášky.

Pokud se soupeři do stanoveného termínu nedohodnou na termínu odehrání utkání příslušného kola, vystavuje se celek, který prokazatelně termín dohody nedodržel, finančnímu postihu až do výše 1.000,- Kč.

Pokud se soupeři do stanoveného termínu nedohodnou na termínu utkání příslušného kola, stanoví termín a místo konání utkání ve spolupráci s domácím celkem Pořadatel.

 

10. Finanční

      náležitosti

Pronájem sportovní haly - hradí v plné výši pořádající oddíl.

Rozhodčí    o  proplacení  odměny pro rozhodčí dle schváleného tarifu (300,- Kč/utkání/jednoho) a cestovného dle platných řádů, tzn. v případě  dopravy   hromadnou   dopravou  oproti   předložené jízdence, v případě dopravy autem ve výši 4,5 Kč/km, se podělí stejným dílem oba celky.

Delegát    v případě, že je na utkání nasazen delegát, podělí se oba celky  o  jeho  odměnu ve výši 200,-  /utkání  a dále analogicky s   rozhodčími i o cestovní výdaje.

K vyplacení odměn a náhrad cestovného dojde zástupci obou celků ihned po ukončení utkání.

 

11. Rozhodčí

Ke všem pohárovým  utkáním  bude   SubKR   Stč.KKF delegovat dva rozhodčí, nasazen na utkání může být  i  delegát.  

Delegát (příp. rozhodčí) zajistí doručení vyplněného Zápisu o utkání Stč. KKF (Ing. Jiří Chaloupka, Bezručova 1271, 256 01Benešov), a to nejpozději do 5 dnů po odehrání utkání.

 

12. Povinnosti

      celků

Oba soupeři jsou povinni dostavit se k utkání včas, čekací dobu řeší SŘ. Při prezentaci mužstva je vedoucí povinen předložit potvrzenou   soupisku.  Prezentace proběhne nejpozději 30 minut před  zahájením utkání.

 

13. Technická

      ustanovení

Středočeská část  Poháru FAČR se hraje dle platných pravidel futsalu FIFA, s výjimkou upravené hrací doby ( 2x 25. minut hrubého času).

 

14. Pojištění

Pohár FAČR je pojištěn dle norem SF ČR.

 

15. Disciplinární

      tresty

Veškeré disciplinární přestupky řeší Disciplinární komise Stč.KKF v souladu s Disciplinárním řádem SF ČR.

 

16. Červená karta

O trestu hráče, který obdržel ČK, rozhodne na základě zprávy delegáta, příp. dalších  podkladů, DK Stč. KKF. Minimálním trestem je   zastavení závodní  činnosti na 1 soutěžní utkání.

Přenos trestů probíhá v souladu se zněním směrnice „Působnost trestů zastavení závodní činnosti v soutěžích SF ČR“.

 

17. Žlutá karta

Za  dvě ŽK  bude   hráči   automaticky  zastavena  činnost na jedno soutěžní utkání. Evidenci je povinen sledovat vedoucí mužstva.

 

18. Ceny

Vítěz středočeské části Poháru FAČR obdrží prémii 2.000,- Kč, putovní pohár (věnovala firma JS Agency) a pohár, poražený finalista obdrží upomínkovou plaketu.

 

19. Další

      ustanovení

a)      Každý celek má za povinnost dostavit se k utkání s jedním míčem dle pravidel futsalu.

b)      Každý celek je povinen mít alespoň jednu sadu očíslovaných dresů, chrániče, stulpny, kapitán musí být označen páskou.

c)      Zodpovědnost za své peníze a jiné cenné věci nese každý účastník utkání.

d)     Maximální povolený počet cizích státních příslušníků je 4.

e)      Každý klub má možnost do Poháru FAČR nasadit pouze jedno družstvo (v Poháru FAČR tedy nemůže startovat A-tým, B-tým a  další, tak jak je tomu v dlouhodobých soutěžích), za nějž mohou nastoupit hráči uvedení na soupisce/kách klubu a v souladu s čl. 13 Soutěžního řádu SF ČR.

f)       Na všechny kluby se vztahuje sazebník trestů a pokut,  který je přílohou Disciplinárního  řádu SF ČR.

g)      Hráč v Poháru FAČR nastupuje v jeho průběhu za klub, v němž je řádně registrován (hráč se tedy během ročníku může objevit v dresu různých klubů, ovšem v souladu   s Přestupním řádem).

h)      Každý tým musí do Zápisu o utkání uvést minimálně vedoucího celku (osobu ze schválené soupisky), který je registrován v systému FUTis a má uhrazeny členské příspěvky v aktuálním kalendářním roce. Vedoucí celku vyplňuje a podepisuje před utkáním Zápis o utkání, po celou dobu utkání je pak přítomen na střídačce svého celku.

20. Další

      informace