Hlavní menu


reklama

FAČR podporuje výzvu sportovců poslancům

Vedení FAČR pochopitelně vnímá, že v následujících dnech budou poslanci Parlamentu ČR projednávat legislativní změny, zejména změnu loterijního zákona, které mohou mít zásadní vliv na budoucnost českého mládežnického sportu.

Z tohoto důvodu vznikla kampaň na podporu českého sportu, kterou na svém zasedání dne 6.10.2011 projednal i VV FAČR a schválil připojit se k výzvě českých sportovních svazů „Hvězdy nepadají z nebe“ určené poslancům Parlamentu ČR.

Bližší podrobnosti, týkající se kampaně, jsou na webových stránkách www.hvezdynepadajiznebe.cz.

Vedení se obrací nejen touto cestou, ale především přímo elektronickou poštou, na všechny krajské a okresní organizace FAČR s informací i s doporučením, aby se k výzvě připojily a oslovily své konkrétní poslance.

Výzva českých sportovců poslancům Parlamentu České republiky

Vážení poslanci,
český sport se nachází v krizi, ze které marně hledá východisko. V posledních letech přišel postupně o dvě miliardy korun. Na tento stav doplácí především mládež. Jestliže v roce 1990 připadla jedna investovaná koruna na jedno dítě, nyní se o stejnou korunu dělí čtyři děti. Tím se Česká republika propadla na 25. místo v Evropské unii!
Pokud se tento stav nezmění, řada oddílů zanikne, český sport přijde o stovky talentovaných žáků, naše země o budoucí hvězdy, ale především o všestranně zdatné občany. Sami rodiče už nezbytné finanční náklady na sportovní činnost svých dětí nezvládnou.
Vážení poslanci, v následujících dnech budete projednávat legislativní změny, které mohou mít zásadní vliv na budoucnost českého mládežnického sportu. Proto Vás žádáme, abyste při schvalování obsahu příslušných zákonů vzali v úvahu uvedené argumenty a svým rozhodnutím tak pomohli zachránit sportující mládež.

Bookmark this on Google Bookmark this on Facebook Bookmark this on Delicious submit to reddit Add this page to Mister Wong Top Články Jaggni to! Přidej odkaz na Bookmarky.cz Linkuj si ! pridej.cz pošli na vybrali.sme.skČeská fotbalová reprezentace na facebook
vstupenky
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate