9.3.2009
Trenér Dovalil zůstane v Egyptě na los MS dvacítek
Nejenom přípravná utkání jedenadvacítky, ale také podmínky světového šampionátu hráčů do 20 let budou v Egyptě zajímat trenéra Jakuba Dovalila.

20.12.2007
Vicemistři světa u předsedy Poslanecké sněmovny
Předseda Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky Miroslav Vlček přijal 18. prosince 2007 delegaci vicemistrů světa hráčů do 20 let z Kanady, ve které byli kromě fotbalistů, jejich trenéra Miroslava Soukupa a vedoucího úspěšné výpravy Rudolfa Bati také představitelé Českomoravského fotbalového svazu.

20.12.2007
Fotoreportáž: U 20 - audience ve sněmovně
Mistrovství světa U20, 30.6. - 22.7.2007, audience ve sněmovně, 19.12.2007

13.8.2007
Vicemistři světa u prezidenta republiky
Českou fotbalovou reprezentaci do dvaceti let, která na nedávném světovém šampionátu v Kanadě vybojovala nečekané stříbro, přijal dnes před polednem na Pražském hradě přijal prezident republiky Václav Klaus.

Stříbro z Kanady je už doma!
Český reprezentační tým do 20 let se krátce po poledni vrátil ze světového šampionátu této věkové kategorie v Kanadě zpátky domů a s ním i senzačně vybojované stříbrné medaile.

22.7.2007
Úžasná cesta skončila až ve finále
Česká reprezentace do 20 let vedla ve finále MS fotbalistů do 20 let nad Argentinou brankou Fenina, soupeř ale vzápětí vyrovnal a čtyři minuty před koncem rozhodl o výhře 2:1.

19.7.2007
Dvacítka rozhodla o postupu za patnáct minut
Čeští fotbalisté do 20 let dnes porazili v semifinále MS Rakousko 2:0 a postoupili do boje o zlato. Češi rozhodli už v úvodní čtvrthodině, kdy se trefili Mičola a poté Fenin.

15.7.2007
Dvacítka vyřadila Španěly a je v semifinále!
Historický úspěch si na MS v Kanadě připsali čeští fotbalisté do 20 let. V dnešním čtvrtfinále nečekaně vyřadili favorizované Španělsko a poprvé si na mistrovství zahrají o medaili.

12.7.2007
Fotoreportáž: U 20, MS 2007
Mistrovství světa U20, 30.6. - 22.7.2007, Kanada

12.7.2007
Dvacítka přes Japonsko do čtvrtfinále MS
Reprezentace do 20 let postoupila přes Japonsko do čtvrfinále MS v Kanadě a o účast mezi čtyřmi nejlepšími se utká s mistry Evropy ze Španělska.

9.7.2007
Dvacítka postoupila do osmifinále MS
Po dvou remízách dokázali v závěrečném utkání skupiny E porazit naši reprezentanti do dvaceti let Panamu dva jedna a zajistit si tak postup osmifinálových bojů mistrovství světa z druhého místa.

4.7.2007
Penalta ukradla vítězství
Až penalta minutu před koncem zhatila naděje našeho týmu na vítězství ve druhém zápase skupiny mistrovství světa dvacetiletých. Přesto remíza dva dva, nechává postupové šance v moci hráčů našeho týmu.

1.7.2007
Dvacítka začala šampionát remízou
Reprezentační výběr do dvaceti let vstoupil do světového šampionátu v Kanadě bezbrankovou remízou s favorizovanou Argentinou.

23.6.2007
Dvacítka prohrála v generálce s Koreou
Čeští fotbalisté do 20 let prohráli v generálce na světový šampionát v Kanadě, který se uskuteční na přelomu června a července, se stejně starými Korejci 0:1.

19.6.2007
Dvacítka nedohrála duel s Kanadou
Zápas českých fotbalových reprezentantů do 20 let s Kanadou předčasně ukončila bouřka. Prudký déšť přerušil utkání na začátku druhého poločasu a ani po dvaceti minutách neustal. V předchozím průběhu přípravného utkání v Edmontonu před nadcházejícím mistrovstvím světa gól nepadl.

14.6.2007
Soukup oznámil nominaci na MS dvacítek
Trenér české reprezentace do 20 let Miroslav Soukup oznámil jedenadvacíku hráčů, kterou vybral pro světový šampionát v Kanadě.

7.6.2007
Fotoreportáž: U 20 - Kongo
6.6.2007, přátelsky, Příbram

6.6.2007
Dvacítka v odvetě porazila Kongo
Česká reprezentace do 20 let ve druhém přípravném utkání před MS v Kanadě porazila v Příbrami tým Konga 2:1. Branky vítězů vstřelili Kúdela z penalty a Pekhart.