FOTBAL.CZ - KALENDÁŘ AKCÍ - Football association of Czech Republic - czech, cesky, cech, eech, sport, soccer, fotbal, football, cup, fussball, futsal, statisti, result, league, fixture, champion, qualifi, new, calcio, team, national, club, kopaná
Horní navigační lišta




RSS kanál
[Odkazy na články]
Ikonka serveru
[Ikonka pro vás]
KALENDÁŘ AKCÍ

 
1.1.1970 Přátelské utkání Reprezentace U-18

12. 4. 2011
ČR 18 - Bělorusko 18
14. 4. 2011
ČR 18 - Bělorusko 18
 
 
1.1.1970 Slovakia cup Reprezentace U-18

1. - 7. 5. 2001 Trenčianské Teplice
 
 
14.2.2005 Soustředění v Nymburku Reprezentace U-18
 
 
14.3.2005 Soustředění v Blšanech Reprezentace U-18
 
 
25.4.2005 Ukrajina - ČR Reprezentace U-18
Slovakia Cup, Šaĺa, 11:00
 
 
26.4.2005 Maďarsko - ČR Reprezentace U-18
Slovakia Cup, Galanta , 11:00
 
 
28.4.2005 Japonsko - ČR Reprezentace U-18
Slovakia Cup, Rybany, 11:00
 
 
29.4.2005 Izrael - ČR Reprezentace U-18
Slovakia Cup, Partizánske, 11:00
 
 
1.6.2005 Švýcarsko - ČR Reprezentace U-18
přátelsky, Broc, 18:30
 
 
22.8.2005 Turnaj Václava Ježka Reprezentace U-18
23.8. ČR - Švédsko
Horní Počernice, 17:00
24.8. ČR - Slovinsko
Roudnice n/Labem, 17:00
26.8. ČR - Chorvatsko
Dobrovice, 16:30
 
 
26.9.2005 Přátelská utkání - Francie Reprezentace U-18
27.9. Francie - ČR
přátelsky, Eloyews, 17:00
29.9. Francie - ČR
přátelsky, La Bresse, 14:00
 
 
21.11.2005 Přátelská utkání - Belgie Reprezentace U-18
22.11. Belgie - ČR
přátelsky, Visé, 19:00
24.11. Belgie - ČR
přátelsky, Blegny, 11:00
 
 
20.2.2006 Soustředění Reprezentace U-18
 
 
20.3.2006 22.3. Rakousko - ČR Reprezentace U-18
18:30, Hollabrunn
přátelsky
 
 
23.4.2006 Slovakia Cup Reprezentace U-18
24.4., ČR - Polsko
Galanta, 11:00
25.4., Ukrajina - ČR
Nové Mesto nad Vahom, 11:00
27.4., ČR - Belgie
Solčany, 11:00
28.4., Slovensko - ČR
Zlaté Moravce, 13:00
 
 
28.5.2006 Přátelská utkání - Finsko Reprezentace U-18
30.5. 17:00 ČR - Finsko
přátelsky, Letohrad, 17:00
1.6. ČR - Finsko
přátelsky, Litomyšl, 17:00
 
 
21.8.2006 Turnaj Václava Ježka Reprezentace U-18
22.8. ČR - Norsko
Český Dub, 17:00

23.8. ČR - Maďarsko
Čelákovice, 17:00

25.8. ČR - Švédsko
Čáslav, 16:30

26.8.
o 3. místo
14:00, Mnichovo Hradiště
finále
16:00, Český Dub
 
 
9.10.2006 Přátelská utkání - Rakousko Reprezentace U-18
10.10. ČR - Rakousko
přátelsky, Písek, 16:00

12.10. Rakousko - ČR
přátelsky, Gmünd, 18:30
 
 
6.11.2006 Soustředění Reprezentace U-18
 
 
11.3.2007 Přátelská utkání - Turecko Reprezentace U-18
14.3. Turecko - ČR
přátelsky, 13:30

15.3. Turecko - ČR
přátelsky, 13:30
 
 
28.4.2007 Slovakia Cup Reprezentace U-18
30.4. ČR - Maďarsko
Galanta, 11:00

1.5. ČR - Ukrajina
Jalšovo, 11:00

3.5. Rusko - ČR
Nováky, 11:00

4.5. finále: Slovensko - ČR
Zlaté Moravce, 11:45
 
 
4.6.2007 Přátelská utkání - Slovinsko Reprezentace U-18
5.6. ČR - Slovinsko
přátelsky, 16:30, Šardice

7.6. ČR - Slovinsko
přátelsky, 16:30, Lanžhot
 
 
20.8.2007 Turnaj Václava Ježka Reprezentace U-18
21.8. ČR - Polsko
Horní Počernice, 17:00

22.8. ČR - Malta
Přelouč, 17:00

24.8. ČR - Norsko
Čelákovice, 16:30

25.8. zápasy o umístění
 
 
9.10.2007 Přátelská utkání - Bělorusko Reprezentace U-18
10.10. ČR - Bělorusko
přátelsky, Mutěnice, 15:30

11.10. ČR - Bělorusko
přátelsky, Lanžhot, 15:30
 
 
21.11.2007 Přátelské utkání - Nizozemsko Reprezentace U-18
21.11. ČR - Nizozemsko
přátelsky, 16:30, Mladá Boleslav
 
 
17.2.2008 Soustředění Reprezentace U-18
 
 
31.3.2008 Přátelská utkání - Belgie Reprezentace U-18
Belgie - ČR
přátelsky

Belgie - ČR
přátelsky
 
 
28.4.2008 Slovakia Cup Reprezentace U-18
ČR- Turecko-11.30- Púchov
 
 
29.4.2008 Slovakia Cup Reprezentace U-18
ČR- Maďarsko-11.30- Horné Srnie
 
 
1.5.2008 Slovakia Cup Reprezentace U-18
ČR- Ukrajina-11.30- Kanianka
 
 
7.10.2008 Polsko - Česko Reprezentace U-18
Přátelské utkání; Boguchvala - 16:00
 
 
9.10.2008 Polsko - Česko Reprezentace U-18
Přátelské utkání; Pustynia - 16:00
 
 
12.1.2009 Portugalsko - ČR Reprezentace U-18
dva přípravné zápasy:
13. 1. - 15:00: SC Lourinhanense Stadium - Lourinhã
15. 1. - 11:00: SCU Torrense Stadium – Torres Vedras
 
 
26.4.2009 Slovakia Cup Reprezentace U-18
27. 4. - 11:00: ČR - Chorvatsko (Pov. Bystrica)
28. 4. - 11:00: ČR - Turecko (Nemšová)
30. 4. - 11:00: ČR - Ukrajina (Stará Turá)
1. 5.: zápasy o umístění
 
 
24.8.2009 Turnaj Václava Ježka Reprezentace U-18

zápasy ČR:
25. 8. - 17:00: ČR - Dánsko (Benátky n. J.)
26. 8. - 17:00: ČR - Bavorsko (Čelákovice)
28. 8. - 16:30: ČR - Chorvatsko (H. Počernice)
 
 
21.9.2009 Česká republika - Itálie Reprezentace U-18

22.9. - 16:30 - Trutnov
24.9. - 16:30 - Náchod
 
 
26.10.2009 Soustředění Písek Reprezentace U-18

28.10.-10:00: přátelský zápas (soupeř v jednání)
 
 
15.2.2010 Soustředění Nymburk Reprezentace U-18
15.-17.2.2010
 
 
24.3.2010 Rakousko - ČR (Laa/Thaya) Reprezentace U-18
24. 3. 2010 od 18 h
 
 
25.4.2010 Slovakia Cup Reprezentace U-18

25. 4 - 1. 5. 2010
zápasy českého týmu:
26. 4. - 11:00: ČR - Ukrajina (Dolné Vestenice)
27. 4. - 11:00: ČR - Dánsko (Považská Bystrica)
29. 4. - 11:00: Itálie - ČR (Horné Srnie)
30. 4. - 10:00: o konečné umístění
 

  1 | 2 Následující >> 

© FOTBAL.CZ - Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu FOTBAL.CZ výslovně zakázáno.
nic
  Vyhledání akce
 
červenec 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
« dnes »
Chybně vložený formát v políčku s počátečním datem.  Text:
 Datum od:
 Datum do:
 Kategorie:


WebToDate