FOTBAL.CZ - KALENDÁŘ AKCÍ - Football association of Czech Republic - czech, cesky, cech, eech, sport, soccer, fotbal, football, cup, fussball, futsal, statisti, result, league, fixture, champion, qualifi, new, calcio, team, national, club, kopaná
Horní navigační lišta




RSS kanál
[Odkazy na články]
Ikonka serveru
[Ikonka pro vás]
KALENDÁŘ AKCÍ

 
1.1.1970 ČR- Moldavsko Reprezentace U-17
 
 
22.2.2005 Turecko - ČR Reprezentace U-17
přátelsky, Buca Stadium Izmir, 13:30
 
 
24.2.2005 Turecko - ČR Reprezentace U-17
přátelsky, Buca Stadium Izmir, 13:30
 
 
26.3.2005 Německo - ČR Reprezentace U-17
Druhá fáze kvalifikace ME, Německo, Weingarten, 14:00
 
 
28.3.2005 ČR - Nizozemsko Reprezentace U-17
Druhá fáze kvalifikace ME, Německo, Forst, 14:00
 
 
30.3.2005 ČR - Lotyšsko Reprezentace U-17
Druhá fáze kvalifikace ME, Německo, Weingarten, 18:00
 
 
1.8.2005 Turnaj v Maďarsku Reprezentace U-17
3.8. Rumunsko - ČR
Kalocsa, 17:30
4.8. ČR - Polsko
Hajós, 17:30
6.8. Srbsko a Černá Hora - ČR
Miske, 17:30
 
 
19.9.2005 1. fáze kvalifikace ME, Andorra Reprezentace U-17
23.9. ČR - Švédsko
Andorra, 16:00
25.9. Andorra - ČR
Andorra, 16:00
27.9. ČR - Island
Andorra, 16:00
 
 
24.10.2005 Přátelská utkání - Itálie Reprezentace U-17
25.10. ČR - Itálie
přátelsky, Rokycany, 15:00
27.10. ČR - Itálie
přátelsky, Hořovice, 15:00
 
 
24.2.2006 Turnaj La Manga Reprezentace U-17
26.2. ČR – Norsko
18:00
28.2. Finsko – ČR
15:00
2.3. ČR - Belgie
15:00
 
 
20.3.2006 Soustředění Reprezentace U-17
 
 
27.3.2006 Druhá fáze kvalifikace ME 2006, Turecko Reprezentace U-17
29.3., 14:00 ČR - Francie
WOW Topkapi Palace
31.3., 16:00 Turecko - ČR
WOW Topkapi Palace
2.4., 14:00 ČR - Dánsko
WOW Topkapi Palace
 
 
3.5.2006 ME v Lucembursku Reprezentace U-17
3.5. Srbsko a ČH - ČR
Dudelange, 19:00

5.5. Německo - ČR
Grevenmacher, 19:00

8.5. ČR - Belgie
Grevenmacher, 19:30
 
 
1.8.2006 Turnaj v Maďarsku Reprezentace U-17
2.8. ČR - Polsko
Miske, 17:30

3.8. ČR - Srbsko
Kalocsa, 17:30

5.8. ČR - Izrael
17:30
 
 
7.8.2006 Turnaj v Japonsku Reprezentace U-17
10.8. ČR - USA
16:30

11.8. Japonsko - ČR
18:30

13.8. zápas o umístění
 
 
15.9.2006 První fáze kvalifikace ME 2007, ČR Reprezentace U-17
19.9. ČR - Lucembursko
Kravaře, 16:30

21.9. ČR - Slovinsko
Opava, 16:30

24.9. Turecko - ČR
Frýdek-Místek, 16:30
 
 
4.12.2006 Přátelská utkání - Francie Reprezentace U-17
5.12. Francie - ČR
přátelsky, 18.30, Balma

7.12. Francie - ČR
přátelsky, 19.30, Castanet Tolosan
 
 
5.12.2006 Los elitní fáze kvalifikace ME 2007 Reprezentace U-17
15:30, Nyon
 
 
3.2.2007 Turnaj La Manga Reprezentace U-17
5.2. Nizozemsko – ČR
18:00

7.2. ČR - Polsko
13:00

9.2. Norsko - ČR
18:00
 
 
1.3.2007 Los kvalifikace ME 2008 Reprezentace U-17
Barcelona
 
 
2.3.2007 Přátelská utkání - Švédsko Reprezentace U-17
2.3. ČR - Švédsko
přátelsky, Nymburk, 14:30

4.3. ČR - Švédsko
přátelsky, Nymburk, 10:45
 
 
23.3.2007 Elitní fáze kvalifikace ME 2007 - Itálie Reprezentace U-17
24.3. Itálie - ČR
Montereale, 11:00

26.3. Ukrajina - ČR
Tamai, 11:00

29.3. ČR - Slovensko
Fontanafredda, 15:00
 
 
30.7.2007 Turnaj v Maďarsku Reprezentace U-17
1.8. ČR - Srbsko
Miske, 17:30

2.8. ČR - Rumunsko
Miske, 17:30

4.8. ČR - Maďarsko
Kalocsa, 10:30
 
 
28.8.2007 Syrenka Cup v Polsku Reprezentace U-17
28.8. ČR - Chorvatsko
Tczew, 17:00

29.8. ČR - Norsko
17:00

31.8. ČR - Ukrajina
Gdaňsk, 16:00
 
 
1.10.2007 Kvalifikace ME 2008 - první fáze Reprezentace U-17
2.10. ČR - Kypr
Benátky nad Jizerou, 16:00

4.10. ČR - Arménie
Hrádek nad Nisou, 16:00

7.10. ČR - Itálie
Český Dub, 16:00
 
 
5.11.2007 Přátelská utkání - Turecko Reprezentace U-17
6.11. ČR - Turecko
přátelsky, 14:30, Roudnice nad Labem

8.11. ČR - Turecko
přátelsky, 14:30, Libčice nad Vltavou
 
 
29.11.2007 Los elitní fáze kvalifikace ME 2008 Reprezentace U-17
Cannes, 17:15
 
 
3.2.2008 Turnaj La Manga Reprezentace U-17
 
 
3.3.2008 Soustředění Reprezentace U-17
Nymburk
 
 
22.9.2008 Česko - Bosna a Hercegovina Reprezentace U-17
Kvalifikace ME; Bük - 15:00
 
 
24.9.2008 Česko - Gruzie Reprezentace U-17
Kvalifikace ME; Bük - 15:00
 
 
27.9.2008 Maďarsko - Česko Reprezentace U-17
Kvalifikace ME; Szombathely - 17:30
 
 
14.10.2008 Německo - Česko Reprezentace U-17
Bad Brueckenau - 16:30
 
 
16.10.2008 Německo - Česko Reprezentace U-17
11:00 - Fulda
 
 
7.2.2009 Turnaj La Manga Reprezentace U-17

8. 2. - 15:00: Česko - Turecko
10. 2. - 16:00: Nizozemsko - Česko
12. 2. - 16:00: Norsko - Česko
 
 
9.3.2009 Kvalifikace ME 2009 - Španělsko Reprezentace U-17

9. 3. - 10. 3.: soustředění v Nymburce
11. 3.: odlet do Španělska
12. 3. - 17:45: ČR - Kazachstán (La Nuncia)
14. 3. - 17:45:: Belgie - ČR (Benidom)
17. 3. - 17:45: ČR - Španělsko (Benidom)
 
 
4.8.2009 Turnaj v Maďarsku Reprezentace U-17

Rozpis turnaje
5. 8. 2009:
Maďarsko - Polsko (17:30, Budaörs)
Chorvatsko - Česko (17:30, Telki)
Izrael - Rumunsko (17:30, Ráckeve)
Slovensko - Srbsko (17:30, Alebertirsa)
6. 8. - 8. 8. 2009:
Další zápasy podle výsledků
 
 
4.9.2009 Kvalifikace ME v Bělorusku Reprezentace U-17

5.9.-14:00: Švýcarsko - San Marino (Molodechno)
5.9.-17:00: Česko - Bělorusko (Minsk)
7.9.-14:00: San Marino - Česko (Minsk)
7.9.-17:00: Švýcarsko - Bělorusko (Minsk)
10.9.-17:00: Bělorusko - San Marino (Minsk)
10.9-17:00: Česko - Švýcarsko (Molodechno)
 
 
5.10.2009 ČR - Finsko Reprezentace U-17

6.10. - 15:00 - Český Dub
8.10. - 15:00 - Hrádek nad Nisou
 
 
3.2.2010 Turnaj La Manga Reprezentace U-17

3. - 9. 2. 2010
zápasy českého týmu:
4. 2. - 13:00: ČR - Dánsko
6. 2. - 16:00: Nizozemsko - ČR
8. 2. - 16:00: Norsko - ČR
 

  1 | 2 Následující >> 

© FOTBAL.CZ - Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu FOTBAL.CZ výslovně zakázáno.
nic
  Vyhledání akce
 
červen 2019
Po Út St Čt So Ne
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
« dnes »
Chybně vložený formát v políčku s počátečním datem.  Text:
 Datum od:
 Datum do:
 Kategorie:


WebToDate