Reprezentace

reklama

Termínová listina

 
14.1.2012 Aegean Cup Reprezentace U-16

17. 1. - 14:00: ČR - Dánsko
18. 1. - 14:00: Turecko - ČR
20. 1. - 13:00: USA - ČR
22. 1. - o 3. místo (12:00) a finále (15:00)
 
 
27.2.2012 Development tournament - Slovensko Reprezentace U-16

27. 2. 2012 - Senec
10:30: Slovensko - Slovinsko
13:30: Česká republika - Polsko

29. 2. - Senec
10:30: O 3. místo
13:30: Finále
 
 
21.3.2012 Rakousko - ČR Reprezentace U-16

21. 3. - 14:00 - Zwettl
přípravný zápas
 
 
8.4.2012 Přípravné zápasy v Hradci Králové Reprezentace U-16

10. 4. - 15:00: SCM Bavlna
12. 4. - 15:00: FC Olympia H. Králové
 
 
1.5.2012 Bannikov memoriál Reprezentace U-16

2. 5. 2012
13:00: Rusko - Srbsko, sk. B (City stadium Boryspil)
14:00: Slovensko - Česko, sk. A (City stadium Obukhiv)
16:00: Ukrajina - Turecko, sk. A (Bannikov)
17:00: Polsko - Belgie, sk. B (City stadium Boryspil)

3. 5. 2012
13:00: Belgie - Rusko, sk. B (City stadium Obukhiv)
14:00: Turecko - Slovensko, sk. A (City stadium Boryspil)
16:00: Česko - Ukrajina, sk. A (Bannikov)
17:00: Srbsko - Polsko, sk. B (City stadium Obukhiv)

5. 5. 2012
13:00: Rusko - Polsko, sk. B (City stadium Obukhiv)
13:00: Belgie - Srbsko, sk. B (City stadium Boryspil)
17:00: Ukrajina - Slovensko, sk. A (Bannikov)
17:00: Česko - Turecko, sk. A (City stadium Boryspil)

6. 5. 2012
13:00: A4 - B4 (City stadium Obukhiv)
13:00: A3 - B3 (City stadium Boryspil)
17:00: A2 - B2 (Bannikov)
17:00: A1 - B1 (Bannikov)
 
 
10.2.2014 Soustředění Nymburk Reprezentace U-16
 
 
12.9.2014 ČR U16 - Slovensko U16 Reprezentace U-16

2 x přípravné utkání
Slovensko – ČR, 16. 9., 19.00, Ilava

ČR – Slovensko, 18. 9., 11.00, Staré Město
 
 
20.10.2014 Dánsko U16 - ČR U16 Reprezentace U-16
1. utkání
21. 10. - 16:00

2. utkání
23. 10. - 15:00

 
 
11.11.2014 ČR - Německo Reprezentace U-16

dvě přípravná utkání

11. 11. 2014 - 14:00
Praha - Střížkov

13. 11. 2014 - 11:00
Slaný

 
 
19.1.2015 Aegean Cup 2015 - Turecko Reprezentace U-16

pondělí 19. ledna 2015 - 14:30
Česká republika - Ukrajina

úterý 20. ledna 2015 - 12:00
Česká republika - Francie

čtvrtek 22. ledna 2015 - 12:00
Česká republika - Řecko

sobota 24. ledna 2015 - 12:00
Zápas o 3. místo

sobota 24. ledna 2015 - 15:00
Finále

 
 
14.2.2015 Development tournament Reprezentace U-16



15. 2. - 14:00 - Home Farm

Dánsko - Česká republika



16. 2. - 16:00 - Gannon Park

Irsko - Česká republika



18. 2. - 11:00 - Home Farm

Rakousko - Česká republika



 
 
15.3.2015 Turnaj v Holandsku Reprezentace U-16

15. - 30. 3. 2015
rozpis turnaje bude doplněn
 
 
10.8.2015 ČR - Kypr Reprezentace U-16

10. - 13. 8. 2015
dvě přípravná utkání

 
 
14.9.2015 ČR - Rakousko Reprezentace U-16

14. - 17. 9. 2015
dvě přípravná utkání
ČR - Rakousko
Rakousko - ČR

 
 
5.10.2015 ČR - Slovensko Reprezentace U-16

5. - 8. 10. 2015
dvě přípravná utkání
ČR - Slovensko
Slovensko - ČR

 
 
18.11.2015 Německo - ČR Reprezentace U-16

18. - 22. 11. 2015
dvě přípravná utkání

 
reklama
reklama


reklama
dres ČR
mikina ČSSR
Triko Czech republic Dámské

reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate