Ženský fotbal


reklama

J3B - Divize žen B Čechy

1. kolo 07.09.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
J3B0101TuklatyMělník06.09. 14:00SOTuklaty
J3B0102Jestřábí LhotaK.Hora07.09. 14:00NETJ Sokol Jestřábí Lhota
J3B0103PoděbradyKounice07.09. 12:30NEPoděbrady
J3B0104Mn.HradištěDukla "B"07.09. 14:00NEJivina
J3B0105Ml.BoleslavTurnov06.09. 13:00SOKrnsko
J3B0106TřebestoviceĎáblice "B"06.09. 14:00SOTřebestovice


2. kolo 14.09.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
J3B0201MělníkĎáblice "B"13.09. 10:30SOMělník, Podolí
J3B0202TurnovTřebestovice13.09. 13:30SOMírová p. Koz.
J3B0203Dukla "B"Ml.Boleslav19.09. 18:30P6, Juliska, UMT
J3B0204KouniceMn.Hradiště14.09. 14:00NEKounice
J3B0205K.HoraPoděbrady13.09. 17:00SOKutná Hora, UMT
J3B0206TuklatyJestřábí Lhota13.09. 14:00SOTuklaty


3. kolo 21.09.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
J3B0301Jestřábí LhotaMělník21.09. 14:00NETJ Sokol Jestřábí Lhota
J3B0302PoděbradyTuklaty21.09. 12:30NEPoděbrady
J3B0303Mn.HradištěK.Hora21.09. 14:00NEJivina
J3B0304Ml.BoleslavKounice21.09. 13:00NEKrnsko
J3B0305TřebestoviceDukla "B"20.09. 14:00SOTřebestovice
J3B0306Ďáblice "B"Turnov20.09. 14:00SOVšestudy


4. kolo 28.09.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
J3B0401MělníkTurnov27.09. 10:30SOMělník, Podolí
J3B0402Dukla "B"Ďáblice "B"28.09. 10:30NESK Nusle
J3B0403KouniceTřebestovice28.09. 14:00NEKounice
J3B0404K.HoraMl.Boleslav27.09. 16:30SOKutná Hora, UMT
J3B0405TuklatyMn.Hradiště27.09. 14:00SOTuklaty
J3B0406Jestřábí LhotaPoděbrady28.09. 14:00NETJ Sokol Jestřábí Lhota


5. kolo 05.10.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
J3B0501PoděbradyMělník05.10. 12:30NEPoděbrady
J3B0502Mn.HradištěJestřábí Lhota05.10. 14:00NEJivina
J3B0503Ml.BoleslavTuklaty04.10. 12:00SOKrnsko
J3B0504TřebestoviceK.Hora05.10. 14:00NETřebestovice
J3B0505Ďáblice "B"Kounice04.10. 13:00SOVšestudy
J3B0506TurnovDukla "B"04.10. 13:30SOMírová p. Koz.


6. kolo 12.10.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
J3B0601MělníkDukla "B"11.10. 10:30SOMělník, Podolí
J3B0602KouniceTurnov12.10. 14:00NEKounice
J3B0603K.HoraĎáblice "B"11.10. 16:00SOKutná Hora, UMT
J3B0604TuklatyTřebestovice11.10. 14:00SOTuklaty
J3B0605Jestřábí LhotaMl.Boleslav12.10. 14:00NETJ Sokol Jestřábí Lhota
J3B0606PoděbradyMn.Hradiště12.10. 12:30NEPoděbrady


7. kolo 19.10.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
J3B0701Mn.HradištěMělník19.10. 14:30NEJivina
J3B0702Ml.BoleslavPoděbrady18.10. 11:30SOKrnsko
J3B0703TřebestoviceJestřábí Lhota19.10. 14:00NETřebestovice
J3B0704Ďáblice "B"Tuklaty18.10. 12:30SOVšestudy
J3B0705TurnovK.Hora18.10. 13:30SOMírová p. Koz.
J3B0706Dukla "B"Kounice19.10. 10:30NESK Nusle


8. kolo 26.10.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
J3B0801MělníkKounice25.10. 10:30SOMělník, Podolí
J3B0802K.HoraDukla "B"26.10. 10:30NEKutná Hora, UMT
J3B0803TuklatyTurnov25.10. 14:00SOTuklaty
J3B0804Jestřábí LhotaĎáblice "B"26.10. 14:00NETJ Sokol Jestřábí Lhota
J3B0805PoděbradyTřebestovice26.10. 12:30NEPoděbrady
J3B0806Mn.HradištěMl.Boleslav26.10. 14:00NEJivina


9. kolo 02.11.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
J3B0901Ml.BoleslavMělník01.11. 10:30SOKrnsko
J3B0902TřebestoviceMn.Hradiště02.11. 14:00NETřebestovice
J3B0903Ďáblice "B"Poděbrady02.11. 14:00NEVšestudy
J3B0904TurnovJestřábí Lhota01.11. 13:30SOMírová p. Koz.
J3B0905Dukla "B"Tuklaty01.11. 13:30SOSK Nusle
J3B0906KouniceK.Hora02.11. 14:00NEKounice


10. kolo 09.11.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
J3B1001MělníkK.Hora08.11. 10:30SOMělník, Podolí, UMT
J3B1002TuklatyKounice08.11. 14:00SOTuklaty
J3B1003Jestřábí LhotaDukla "B"09.11. 14:00NETJ Sokol Jestřábí Lhota
J3B1004PoděbradyTurnov09.11. 12:30NEPoděbrady
J3B1005Mn.HradištěĎáblice "B"08.11. 11:00SOJivina
J3B1006Ml.BoleslavTřebestovice08.11. 14:00SOKrnsko


11. kolo 16.11.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
J3B1101TřebestoviceMělník15.11. 10:30SOTřebestovice
J3B1102Ďáblice "B"Ml.Boleslav15.11. 14:00SOVšestudy
J3B1103TurnovMn.Hradiště15.11. 13:30SOMírová p. Koz.
J3B1104Dukla "B"Poděbrady15.11. 10:30SOSK Nusle
J3B1105KouniceJestřábí Lhota16.11. 14:00NEKounice
J3B1106K.HoraTuklaty15.11. 13:30SOKutná Hora, UMT


12. kolo 22.03.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
J3B1201MělníkTuklaty21.03. 10:30SOMělník, Podolí
J3B1202K.HoraJestřábí Lhota21.03. 14:00SOKutná Hora, UMT
J3B1203KounicePoděbrady22.03. 14:00NEKounice
J3B1204Dukla "B"Mn.Hradiště21.03. 10:30SOP 4, SK Nusle
J3B1205TurnovMl.Boleslav21.03. 13:30SOMírová pod Kozákovem
J3B1206Ďáblice "B"Třebestovice21.03. 14:00SOP 10, Malešice


13. kolo 29.03.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
J3B1301Ďáblice "B"Mělník28.03. 12:15SOP 10, Malešice
J3B1302TřebestoviceTurnov28.03. 15:00SOTřebestovice
J3B1303Ml.BoleslavDukla "B"28.03. 11:00SOKrnsko
J3B1304Mn.HradištěKounice28.03. 11:45SOJivina
J3B1305PoděbradyK.Hora29.03. 12:30NEPoděbrady, Na Hrázi, UMT
J3B1306Jestřábí LhotaTuklaty29.03. 14:00NEJestřabí Lhota


14. kolo 05.04.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
J3B1401MělníkJestřábí Lhota04.04. 10:30SOMělník, Podolí
J3B1402TuklatyPoděbrady04.04. 13:30SOTuklaty
J3B1403K.HoraMn.Hradiště04.04. 16:30SOKutná Hora, UMT
J3B1404KouniceMl.Boleslav05.04. 14:00NEKounice
J3B1405Dukla "B"Třebestovice06.04. 13:00POP 4, SK Nusle
J3B1406TurnovĎáblice "B"04.04. 13:30SOMírová pod Kozákovem


15. kolo 12.04.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
J3B1501TurnovMělník11.04. 13:30SOMírová pod Kozákovem
J3B1502Ďáblice "B"Dukla "B"11.04. 13:30SOP 10, Malešice
J3B1503TřebestoviceKounice11.04. 15:00SOTřebestovice
J3B1504Ml.BoleslavK.Hora11.04. 12:30SOKrnsko
J3B1505Mn.HradištěTuklaty12.04. 13:30NEJivina
J3B1506PoděbradyJestřábí Lhota12.04. 12:30NEPoděbrady, UMT


16. kolo 19.04.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
J3B1601MělníkPoděbrady18.04. 10:30SOMělník, Podolí
J3B1602Jestřábí LhotaMn.Hradiště19.04. 14:00NEJestřabí Lhota
J3B1603TuklatyMl.Boleslav18.04. 14:00SOTuklaty
J3B1604K.HoraTřebestovice18.04. 17:00SOKutná Hora, UMT
J3B1605KouniceĎáblice "B"19.04. 14:00NEKounice
J3B1606Dukla "B"Turnov19.04. 10:30NEP 4, SK Nusle


17. kolo 26.04.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
J3B1701Dukla "B"Mělník25.04. 13:30SOP 4, SK Nusle
J3B1702TurnovKounice25.04. 13:30SOMírová pod Kozákovem
J3B1703Ďáblice "B"K.Hora25.04. 14:00SOP 10, Malešice
J3B1704TřebestoviceTuklaty25.04. 15:00SOTřebestovice
J3B1705Ml.BoleslavJestřábí Lhota25.04. 13:15SOKrnsko
J3B1706Mn.HradištěPoděbrady25.04. 14:00SOJivina


18. kolo 03.05.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
J3B1801MělníkMn.Hradiště02.05. 10:30SOMělník, Podolí
J3B1802PoděbradyMl.Boleslav03.05. 12:30NEPoděbrady, Na Hrázi
J3B1803Jestřábí LhotaTřebestovice03.05. 14:00NEJestřabí Lhota
J3B1804TuklatyĎáblice "B"03.05. 14:00NETuklaty
J3B1805K.HoraTurnov02.05. 17:00SOKutná Hora, UMT
J3B1806KouniceDukla "B"03.05. 14:00NEKounice


19. kolo 10.05.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
J3B1901KouniceMělník10.05. 14:00NEKounice
J3B1902Dukla "B"K.Hora10.05. 13:30NEP 4, SK Nusle
J3B1903TurnovTuklaty09.05. 13:30SOMírová pod Kozákovem
J3B1904Ďáblice "B"Jestřábí Lhota09.05. 14:00SOP 10, Malešice
J3B1905TřebestovicePoděbrady10.05. 15:00NETřebestovice
J3B1906Ml.BoleslavMn.Hradiště09.05. 13:15SOKrnsko


20. kolo 17.05.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
J3B2001MělníkMl.Boleslav16.05. 10:30SOMělník, Podolí
J3B2002Mn.HradištěTřebestovice16.05. 14:00SOJivina
J3B2003PoděbradyĎáblice "B"17.05. 12:30NEPoděbrady, Na Hrázi
J3B2004Jestřábí LhotaTurnov17.05. 14:00NEJestřabí Lhota
J3B2005TuklatyDukla "B"16.05. 14:00SOTuklaty
J3B2006K.HoraKounice16.05. 17:00SOKutná Hora, UMT


21. kolo 31.05.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
J3B2101K.HoraMělník30.05. 17:00SOKutná Hora, UMT
J3B2102KouniceTuklaty31.05. 14:00NEKounice
J3B2103Dukla "B"Jestřábí Lhota31.05. 10:30NEP 4, SK Nusle
J3B2104TurnovPoděbrady30.05. 13:30SOMírová pod Kozákovem
J3B2105Ďáblice "B"Mn.Hradiště30.05. 14:00SOP 10, Malešice
J3B2106TřebestoviceMl.Boleslav30.05. 15:00SOTřebestovice


22. kolo 07.06.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
J3B2201MělníkTřebestovice07.06. 14:00NEMělník, Podolí
J3B2202Ml.BoleslavĎáblice "B"06.06. 13:15SOKrnsko
J3B2203Mn.HradištěTurnov06.06. 14:00SOJivina
J3B2204PoděbradyDukla "B"07.06. 12:30NEPoděbrady, Na Hrázi
J3B2205Jestřábí LhotaKounice06.06. 10:30SOJestřabí Lhota
J3B2206TuklatyK.Hora06.06. 14:00SOTuklaty



Další informace
» Aktuální výsledky
» Termíny soutěže
» Los soutěže
» Obsazení rozhodčími a delegáty
» Oddíly soutěže
» Střelci
» Statistiky
» Obdržené karty
» Tabulky celkem, ...
» Všechny výsledky


reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate