Ženský fotbal


reklama

J3C - Divize žen C Čechy

1. kolo 07.09.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
J3C0101RokytniceTrutnov07.09. 14:00NE1. FC Rokytnice
J3C0102ChoceňHlinsko07.09. 13:30NEChoceň, T/UMT
J3C0103ZámrskPardubice "B"07.09. 15:00NEZámrsk
J3C0104TřebešSázava06.09. 14:00SOTřebeš
J3C0105BeneckoMáteřov07.09. 11:30NEBenecko- Mrklov


2. kolo 14.09.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
J3C0201TrutnovBenecko14.09. 14:00NEPilníkov
J3C0202SázavaMáteřov13.09. 13:00SOSázava u Lanškrouna
J3C0203Pardubice "B"Třebeš14.09. 16:00NESlovan Pardubice
J3C0204HlinskoZámrsk14.09. 14:45NEHlinsko
J3C0205RokytniceChoceň14.09. 14:00NE1. FC Rokytnice


3. kolo 21.09.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
J3C0301ChoceňTrutnov21.09. 13:30NEChoceň, T/UMT
J3C0302ZámrskRokytnice21.09. 15:00NEZámrsk
J3C0303TřebešHlinsko20.09. 14:00SOTřebeš
J3C0304MáteřovPardubice "B"21.09. 10:15NEStarý Máteřov
J3C0305BeneckoSázava21.09. 11:30NEBenecko- Mrklov


4. kolo 28.09.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
J3C0401TrutnovSázava28.09. 14:00NEPilníkov
J3C0402Pardubice "B"Benecko28.09. 16:00NESlovan Pardubice
J3C0403HlinskoMáteřov28.09. 14:15NEHlinsko
J3C0404RokytniceTřebeš28.09. 14:00NE1. FC Rokytnice
J3C0405ChoceňZámrsk27.09. 14:00SOChoceň, T/UMT


5. kolo 05.10.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
J3C0501ZámrskTrutnov05.10. 15:00NEZámrsk
J3C0502TřebešChoceň04.10. 14:00SOTřebeš
J3C0503MáteřovRokytnice05.10. 10:15NEStarý Máteřov
J3C0504BeneckoHlinsko05.10. 11:30NEBenecko- Mrklov
J3C0505SázavaPardubice "B"04.10. 13:00SOSázava u Lanškrouna


6. kolo 12.10.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
J3C0601TrutnovPardubice "B"12.10. 14:00NEPilníkov
J3C0602HlinskoSázava12.10. 15:00NEHlinsko
J3C0603RokytniceBenecko12.10. 14:00NE1. FC Rokytnice
J3C0604ChoceňMáteřov12.10. 13:30NEChoceň, T/UMT
J3C0605ZámrskTřebeš11.10. 15:00SOZámrsk


7. kolo 19.10.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
J3C0701TřebešTrutnov18.10. 12:00SOTřebeš
J3C0702MáteřovZámrsk19.10. 10:15NEStarý Máteřov
J3C0703BeneckoChoceň19.10. 11:30NEBenecko- Mrklov
J3C0704SázavaRokytnice18.10. 13:00SOSázava u Lanškrouna
J3C0705Pardubice "B"Hlinsko19.10. 15:30NESlovan Pardubice


8. kolo 26.10.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
J3C0801TrutnovHlinsko26.10. 14:00NEPilníkov
J3C0802RokytnicePardubice "B"26.10. 14:00NE1. FC Rokytnice
J3C0803ChoceňSázava26.10. 14:00NEChoceň, T/UMT
J3C0804ZámrskBenecko25.10. 15:00SOZámrsk
J3C0805TřebešMáteřov25.10. 14:00SOTřebeš


9. kolo 02.11.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
J3C0901MáteřovTrutnov02.11. 10:15NEStarý Máteřov
J3C0902BeneckoTřebeš02.11. 11:30NEBenecko- Mrklov
J3C0903SázavaZámrsk01.11. 13:00SOSázava u Lanškrouna
J3C0904Pardubice "B"Choceň01.11. 14:00SOSlovan Pardubice
J3C0905HlinskoRokytnice02.11. 13:00NEHlinsko


10. kolo 05.04.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
J3C1001TrutnovRokytnice05.04. 12:00NETrutnov, UMT
J3C1002HlinskoChoceň24.04. 17:00Hlinsko
J3C1003Pardubice "B"Zámrsk05.04. 16:00NEPardubice, Luční
J3C1004SázavaTřebeš04.04. 13:00SOSázava u Lanškrouna
J3C1005MáteřovBenecko05.04. 10:15NEStarý Máteřov


11. kolo 12.04.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
J3C1101BeneckoTrutnov17.04. 17:15Benecko - Mrklov
J3C1102MáteřovSázava12.04. 10:15NEStarý Máteřov
J3C1103TřebešPardubice "B"11.04. 16:00SOTřebeš
J3C1104ZámrskHlinsko11.04. 15:00SOZámrsk
J3C1105ChoceňRokytnice12.04. 10:15NEChoceň, UMT


12. kolo 19.04.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
J3C1201TrutnovChoceň19.04. 14:00NEPilníkov
J3C1202RokytniceZámrsk19.04. 13:30NERokytnice
J3C1203HlinskoTřebeš19.04. 14:30NEHlinsko
J3C1204Pardubice "B"Máteřov19.04. 16:00NEPardubice, Luční
J3C1205SázavaBenecko18.04. 13:00SOSázava u Lanškrouna


13. kolo 26.04.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
J3C1301SázavaTrutnov25.04. 13:00SOSázava u Lanškrouna
J3C1302BeneckoPardubice "B"26.04. 11:30NEBenecko - Mrklov
J3C1303MáteřovHlinsko26.04. 10:15NEStarý Máteřov
J3C1304TřebešRokytnice25.04. 16:00SOTřebeš
J3C1305ZámrskChoceň26.04. 15:00NEZámrsk


14. kolo 03.05.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
J3C1401TrutnovZámrsk03.05. 14:00NEPilníkov
J3C1402ChoceňTřebeš03.05. 13:30NEChoceň, UMT
J3C1403RokytniceMáteřov03.05. 13:30NERokytnice
J3C1404HlinskoBenecko03.05. 14:30NEHlinsko
J3C1405Pardubice "B"Sázava03.05. 16:00NEPardubice, Luční


15. kolo 10.05.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
J3C1501Pardubice "B"Trutnov10.05. 16:00NEPardubice, Luční
J3C1502SázavaHlinsko09.05. 13:00SOSázava u Lanškrouna
J3C1503BeneckoRokytnice10.05. 11:30NEBenecko - Mrklov
J3C1504MáteřovChoceň10.05. 10:15NEStarý Máteřov
J3C1505TřebešZámrsk09.05. 16:00SOTřebeš


16. kolo 17.05.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
J3C1601TrutnovTřebeš17.05. 14:00NEPilníkov
J3C1602ZámrskMáteřov17.05. 14:15NEZámrsk
J3C1603ChoceňBenecko17.05. 10:15NEChoceň, UMT
J3C1604RokytniceSázava17.05. 13:30NERokytnice
J3C1605HlinskoPardubice "B"17.05. 15:00NEHlinsko


17. kolo 31.05.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
J3C1701HlinskoTrutnov30.05. 15:00SOHlinsko
J3C1702Pardubice "B"Rokytnice31.05. 16:00NEPardubice, Luční
J3C1703SázavaChoceň30.05. 13:00SOSázava u Lanškrouna
J3C1704BeneckoZámrsk31.05. 11:30NEBenecko - Mrklov
J3C1705MáteřovTřebeš31.05. 10:15NEStarý Máteřov


18. kolo 07.06.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
J3C1801TrutnovMáteřov07.06. 14:00NEPilníkov
J3C1802TřebešBenecko06.06. 16:00SOTřebeš
J3C1803ZámrskSázava06.06. 15:00SOZámrsk
J3C1804ChoceňPardubice "B"06.06. 13:30SOChoceň, UMT
J3C1805RokytniceHlinsko07.06. 13:30NERokytnice



Další informace
» Aktuální výsledky
» Termíny soutěže
» Los soutěže
» Obsazení rozhodčími a delegáty
» Oddíly soutěže
» Střelci
» Statistiky
» Obdržené karty
» Tabulky celkem, ...
» Všechny výsledky


reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate