|
Zpět na archiv soutěží
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
F2C - I.A třída mladších žáků sk."C"
TABULKA |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body | (Prav) |
|
1. | Veselí | 22 | 20 | 1 | 1 | 135: 13 | 61 | ( 28) |
|
2. | J.Hradec"B | 22 | 17 | 4 | 1 | 95: 16 | 55 | ( 22) |
|
3. | Týn | 22 | 16 | 2 | 4 | 87: 10 | 50 | ( 17) |
|
4. | Břilice | 22 | 13 | 3 | 6 | 93: 37 | 42 | ( 9) |
|
5. | So.S.Ústí | 22 | 14 | 0 | 8 | 72: 24 | 42 | ( 9) |
|
6. | Dačice | 22 | 13 | 2 | 7 | 67: 42 | 41 | ( 8) |
|
7. | Bechyně | 22 | 12 | 2 | 8 | 84: 38 | 38 | ( 5) |
|
8. | K.Řečice | 22 | 7 | 0 | 15 | 29: 68 | 21 | (-12) |
|
9. | Kunžak | 22 | 6 | 0 | 16 | 19:111 | 18 | (-15) |
|
10. | D.Bukovsko | 22 | 4 | 0 | 18 | 30: 76 | 12 | (-21) |
|
11. | Slavonice | 22 | 3 | 0 | 19 | 18:119 | 9 | (-24) |
|
12. | Chlum | 22 | 0 | 0 | 22 | 4:179 | 0 | (-33) |
|
TABULKA DOMA |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | Veselí | 11 | 9 | 1 | 1 | 65: 8 | 28 |
|
2. | J.Hradec"B | 11 | 9 | 1 | 1 | 46: 10 | 28 |
|
3. | Týn | 11 | 8 | 1 | 2 | 44: 5 | 25 |
|
4. | Břilice | 11 | 7 | 2 | 2 | 48: 16 | 23 |
|
5. | So.S.Ústí | 11 | 7 | 0 | 4 | 35: 11 | 21 |
|
6. | Bechyně | 11 | 7 | 0 | 4 | 43: 15 | 21 |
|
7. | Dačice | 11 | 6 | 2 | 3 | 32: 18 | 20 |
|
8. | K.Řečice | 11 | 3 | 0 | 8 | 12: 31 | 9 |
|
9. | Kunžak | 11 | 3 | 0 | 8 | 11: 49 | 9 |
|
10. | D.Bukovsko | 11 | 2 | 0 | 9 | 18: 41 | 6 |
|
11. | Slavonice | 11 | 2 | 0 | 9 | 10: 67 | 6 |
|
12. | Chlum | 11 | 0 | 0 | 11 | 2: 96 | 0 |
|
TABULKA VENKU |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | Veselí | 11 | 11 | 0 | 0 | 70: 5 | 33 |
|
2. | J.Hradec"B | 11 | 8 | 3 | 0 | 49: 6 | 27 |
|
3. | Týn | 11 | 8 | 1 | 2 | 43: 5 | 25 |
|
4. | So.S.Ústí | 11 | 7 | 0 | 4 | 37: 13 | 21 |
|
5. | Dačice | 11 | 7 | 0 | 4 | 35: 24 | 21 |
|
6. | Břilice | 11 | 6 | 1 | 4 | 45: 21 | 19 |
|
7. | Bechyně | 11 | 5 | 2 | 4 | 41: 23 | 17 |
|
8. | K.Řečice | 11 | 4 | 0 | 7 | 17: 37 | 12 |
|
9. | Kunžak | 11 | 3 | 0 | 8 | 8: 62 | 9 |
|
10. | D.Bukovsko | 11 | 2 | 0 | 9 | 12: 35 | 6 |
|
11. | Slavonice | 11 | 1 | 0 | 10 | 8: 52 | 3 |
|
12. | Chlum | 11 | 0 | 0 | 11 | 2: 83 | 0 |
|
KŘÍŽOVÁ TABULKA |
| | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
|
1. | So.S.Ústí | --- | 0:2 | 2:0 | 2:0 | 11:0 | 3:2 | 1:2 | 6:0 | 1:0 | 1:3 | 0:2 | 8:0 |
|
2. | Dačice | 0:2 | --- | 6:2 | 2:1 | 6:0 | 2:2 | 0:6 | 5:0 | 4:3 | 1:1 | 0:1 | 6:0 |
|
3. | Břilice | 5:0 | 2:1 | --- | 9:2 | 6:0 | 3:3 | 2:6 | 8:0 | 6:0 | 0:1 | 2:2 | 5:1 |
|
4. | Slavonice | 0:8 | 1:6 | 2:13 | --- | 2:0 | 0:13 | 0:8 | 3:0 | 0:3 | 1:7 | 0:5 | 1:4 |
|
5. | Kunžak | 0:7 | 1:6 | 0:2 | 2:0 | --- | 0:1 | 0:8 | 4:1 | 4:1 | 0:11 | 0:6 | 0:6 |
|
6. | Bechyně | 1:0 | 1:2 | 4:0 | 7:2 | 10:0 | --- | 1:4 | 14:0 | 1:0 | 0:2 | 0:4 | 4:1 |
|
7. | Veselí | 3:0 | 10:1 | 2:3 | 11:1 | 6:0 | 5:0 | --- | 9:1 | 10:0 | 2:2 | 1:0 | 6:0 |
|
8. | Chlum | 0:14 | 0:9 | 0:17 | 1:2 | 1:3 | 0:10 | 0:12 | --- | 0:4 | 0:15 | 0:8 | 0:2 |
|
9. | D.Bukovsko | 0:1 | 1:5 | 1:2 | 8:0 | 2:3 | 1:6 | 0:7 | 5:0 | --- | 0:2 | 0:13 | 0:2 |
|
10. | J.Hradec"B | 4:1 | 1:0 | 0:0 | 4:0 | 7:0 | 2:1 | 0:7 | 16:0 | 6:0 | --- | 2:0 | 4:1 |
|
11. | Týn | 0:1 | 5:0 | 4:0 | 3:0 | 10:0 | 6:1 | 0:3 | 12:0 | 1:0 | 0:0 | --- | 3:0 |
|
12. | K.Řečice | 0:3 | 2:3 | 0:6 | 3:0 | 1:2 | 1:2 | 1:7 | 1:0 | 2:1 | 1:5 | 0:2 | --- |
|
TABULKA PODZIM |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | J.Hradec"B | 11 | 10 | 1 | 0 | 49: 5 | 31 |
|
2. | Veselí | 11 | 9 | 1 | 1 | 57: 8 | 28 |
|
3. | Týn | 11 | 8 | 0 | 3 | 35: 6 | 24 |
|
4. | Dačice | 11 | 8 | 0 | 3 | 41: 15 | 24 |
|
5. | Břilice | 11 | 7 | 1 | 3 | 39: 20 | 22 |
|
6. | So.S.Ústí | 11 | 7 | 0 | 4 | 29: 15 | 21 |
|
7. | Bechyně | 11 | 5 | 1 | 5 | 31: 21 | 16 |
|
8. | K.Řečice | 11 | 4 | 0 | 7 | 17: 39 | 12 |
|
9. | D.Bukovsko | 11 | 2 | 0 | 9 | 14: 23 | 6 |
|
10. | Slavonice | 11 | 2 | 0 | 9 | 10: 49 | 6 |
|
11. | Kunžak | 11 | 2 | 0 | 9 | 7: 54 | 6 |
|
12. | Chlum | 11 | 0 | 0 | 11 | 3: 77 | 0 |
|
TABULKA JARO |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | Veselí | 11 | 11 | 0 | 0 | 78: 5 | 33 |
|
2. | Týn | 11 | 8 | 2 | 1 | 52: 4 | 26 |
|
3. | J.Hradec"B | 11 | 7 | 3 | 1 | 46: 11 | 24 |
|
4. | Bechyně | 11 | 7 | 1 | 3 | 53: 17 | 22 |
|
5. | So.S.Ústí | 11 | 7 | 0 | 4 | 43: 9 | 21 |
|
6. | Břilice | 11 | 6 | 2 | 3 | 54: 17 | 20 |
|
7. | Dačice | 11 | 5 | 2 | 4 | 26: 27 | 17 |
|
8. | Kunžak | 11 | 4 | 0 | 7 | 12: 57 | 12 |
|
9. | K.Řečice | 11 | 3 | 0 | 8 | 12: 29 | 9 |
|
10. | D.Bukovsko | 11 | 2 | 0 | 9 | 16: 53 | 6 |
|
11. | Slavonice | 11 | 1 | 0 | 10 | 8: 70 | 3 |
|
12. | Chlum | 11 | 0 | 0 | 11 | 1:102 | 0 |
|
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
1.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F2C0101 | So.S.Ústí | K.Řečice | 8:0 | | |
|
|
F2C0102 | Dačice | Týn | 0:1 | | |
|
|
F2C0103 | Břilice | J.Hradec"B | 0:1 | | |
|
|
F2C0104 | Slavonice | D.Bukovsko | 0:3 | | |
|
|
F2C0105 | Kunžak | Chlum | 4:1 | | |
|
|
F2C0106 | Bechyně | Veselí | 1:4 | | |
|
2.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F2C0201 | K.Řečice | Veselí | 1:7 | | |
|
|
F2C0202 | Chlum | Bechyně | 0:10 | | |
|
|
F2C0203 | D.Bukovsko | Kunžak | 2:3 | | |
|
|
F2C0204 | J.Hradec"B | Slavonice | 4:0 | | |
|
|
F2C0205 | Týn | Břilice | 4:0 | | |
|
|
F2C0206 | So.S.Ústí | Dačice | 0:2 | | |
|
3.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F2C0301 | Dačice | K.Řečice | 6:0 | | |
|
|
F2C0302 | Břilice | So.S.Ústí | 5:0 | | |
|
|
F2C0303 | Slavonice | Týn | 0:5 | | |
|
|
F2C0304 | Kunžak | J.Hradec"B | 0:11 | | |
|
|
F2C0305 | Bechyně | D.Bukovsko | 1:0 | | |
|
|
F2C0306 | Veselí | Chlum | 9:1 | | |
|
4.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F2C0401 | K.Řečice | Chlum | 1:0 | | |
|
|
F2C0402 | D.Bukovsko | Veselí | 0:7 | | |
|
|
F2C0403 | J.Hradec"B | Bechyně | 2:1 | | |
|
|
F2C0404 | Týn | Kunžak | 10:0 | | |
|
|
F2C0405 | So.S.Ústí | Slavonice | 2:0 | | |
|
|
F2C0406 | Dačice | Břilice | 6:2 | | |
|
5.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F2C0501 | Břilice | K.Řečice | 5:1 | | |
|
|
F2C0502 | Slavonice | Dačice | 1:6 | | |
|
|
F2C0503 | Kunžak | So.S.Ústí | 0:7 | | |
|
|
F2C0504 | Bechyně | Týn | 0:4 | | |
|
|
F2C0505 | Veselí | J.Hradec"B | 2:2 | | |
|
|
F2C0506 | Chlum | D.Bukovsko | 0:4 | | |
|
6.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F2C0601 | K.Řečice | D.Bukovsko | 2:1 | | |
|
|
F2C0602 | J.Hradec"B | Chlum | 16:0 | | |
|
|
F2C0603 | Týn | Veselí | 0:3 | | |
|
|
F2C0604 | So.S.Ústí | Bechyně | 3:2 | | |
|
|
F2C0605 | Dačice | Kunžak | 6:0 | | |
|
|
F2C0606 | Břilice | Slavonice | 9:2 | | |
|
7.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F2C0701 | Slavonice | K.Řečice | 1:4 | | |
|
|
F2C0702 | Kunžak | Břilice | 0:2 | | |
|
|
F2C0703 | Bechyně | Dačice | 1:2 | | |
|
|
F2C0704 | Veselí | So.S.Ústí | 3:0 | | |
|
|
F2C0705 | Chlum | Týn | 0:8 | | |
|
|
F2C0706 | D.Bukovsko | J.Hradec"B | 0:2 | | |
|
8.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F2C0801 | K.Řečice | J.Hradec"B | 1:5 | | |
|
|
F2C0802 | Týn | D.Bukovsko | 1:0 | | |
|
|
F2C0803 | So.S.Ústí | Chlum | 6:0 | | kont.STK 13.10.04 |
|
|
F2C0804 | Dačice | Veselí | 0:6 | | |
|
|
F2C0805 | Břilice | Bechyně | 3:3 | | |
|
|
F2C0806 | Slavonice | Kunžak | 2:0 | | |
|
9.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F2C0901 | Kunžak | K.Řečice | 0:6 | | |
|
|
F2C0902 | Bechyně | Slavonice | 7:2 | | |
|
|
F2C0903 | Veselí | Břilice | 2:3 | | |
|
|
F2C0904 | Chlum | Dačice | 0:9 | | |
|
|
F2C0905 | D.Bukovsko | So.S.Ústí | 0:1 | | |
|
|
F2C0906 | J.Hradec"B | Týn | 2:0 | | |
|
10.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F2C1001 | K.Řečice | Týn | 0:2 | | |
|
|
F2C1002 | So.S.Ústí | J.Hradec"B | 1:3 | | |
|
|
F2C1003 | Dačice | D.Bukovsko | 4:3 | | |
|
|
F2C1004 | Břilice | Chlum | 8:0 | | |
|
|
F2C1005 | Slavonice | Veselí | 0:8 | | |
|
|
F2C1006 | Kunžak | Bechyně | 0:1 | | |
|
11.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F2C1101 | Bechyně | K.Řečice | 4:1 | | |
|
|
F2C1102 | Veselí | Kunžak | 6:0 | | |
|
|
F2C1103 | Chlum | Slavonice | 1:2 | | |
|
|
F2C1104 | D.Bukovsko | Břilice | 1:2 | | |
|
|
F2C1105 | J.Hradec"B | Dačice | 1:0 | | |
|
|
F2C1106 | Týn | So.S.Ústí | 0:1 | | |
|
12.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F2C1201 | K.Řečice | So.S.Ústí | 0:3 | | |
|
|
F2C1202 | Týn | Dačice | 5:0 | | |
|
|
F2C1203 | J.Hradec"B | Břilice | 0:0 | | |
|
|
F2C1204 | D.Bukovsko | Slavonice | 8:0 | | |
|
|
F2C1205 | Chlum | Kunžak | 1:3 | | |
|
|
F2C1206 | Veselí | Bechyně | 5:0 | | |
|
13.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F2C1301 | Veselí | K.Řečice | 6:0 | | |
|
|
F2C1302 | Bechyně | Chlum | 14:0 | | |
|
|
F2C1303 | Kunžak | D.Bukovsko | 4:1 | | |
|
|
F2C1304 | Slavonice | J.Hradec"B | 1:7 | | |
|
|
F2C1305 | Břilice | Týn | 2:2 | | |
|
|
F2C1306 | Dačice | So.S.Ústí | 0:2 | | |
|
14.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F2C1401 | K.Řečice | Dačice | 2:3 | | |
|
|
F2C1402 | So.S.Ústí | Břilice | 2:0 | | |
|
|
F2C1403 | Týn | Slavonice | 3:0 | | kont. STK 27.4.05 |
|
|
F2C1404 | J.Hradec"B | Kunžak | 7:0 | | |
|
|
F2C1405 | D.Bukovsko | Bechyně | 1:6 | | |
|
|
F2C1406 | Chlum | Veselí | 0:12 | | |
|
15.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F2C1501 | Chlum | K.Řečice | 0:2 | | |
|
|
F2C1502 | Veselí | D.Bukovsko | 10:0 | | |
|
|
F2C1503 | Bechyně | J.Hradec"B | 0:2 | | |
|
|
F2C1504 | Kunžak | Týn | 0:6 | | předehrávka |
|
|
F2C1505 | Slavonice | So.S.Ústí | 0:8 | | |
|
|
F2C1506 | Břilice | Dačice | 2:1 | | |
|
16.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F2C1601 | K.Řečice | Břilice | 0:6 | | dohrávka 12.5.05 |
|
|
F2C1602 | Dačice | Slavonice | 2:1 | | |
|
|
F2C1603 | So.S.Ústí | Kunžak | 11:0 | | |
|
|
F2C1604 | Týn | Bechyně | 6:1 | | |
|
|
F2C1605 | J.Hradec"B | Veselí | 0:7 | | |
|
|
F2C1606 | D.Bukovsko | Chlum | 5:0 | | |
|
17.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F2C1701 | D.Bukovsko | K.Řečice | 0:2 | | |
|
|
F2C1702 | Chlum | J.Hradec"B | 0:15 | | |
|
|
F2C1703 | Veselí | Týn | 1:0 | | |
|
|
F2C1704 | Bechyně | So.S.Ústí | 1:0 | | |
|
|
F2C1705 | Kunžak | Dačice | 1:6 | | |
|
|
F2C1706 | Slavonice | Břilice | 2:13 | | |
|
18.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F2C1801 | K.Řečice | Slavonice | 3:0 | | kont. STK 25.5.05 |
|
|
F2C1802 | Břilice | Kunžak | 6:0 | | nedohr.- kont. STK 25.5.05 |
|
|
F2C1803 | Dačice | Bechyně | 2:2 | | |
|
|
F2C1804 | So.S.Ústí | Veselí | 1:2 | | |
|
|
F2C1805 | Týn | Chlum | 12:0 | | |
|
|
F2C1806 | J.Hradec"B | D.Bukovsko | 6:0 | | |
|
19.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F2C1901 | J.Hradec"B | K.Řečice | 4:1 | | |
|
|
F2C1902 | D.Bukovsko | Týn | 0:13 | | |
|
|
F2C1903 | Chlum | So.S.Ústí | 0:14 | | |
|
|
F2C1904 | Veselí | Dačice | 10:1 | | |
|
|
F2C1905 | Bechyně | Břilice | 4:0 | | |
|
|
F2C1906 | Kunžak | Slavonice | 2:0 | | |
|
20.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F2C2001 | K.Řečice | Kunžak | 1:2 | | |
|
|
F2C2002 | Slavonice | Bechyně | 0:13 | | |
|
|
F2C2003 | Břilice | Veselí | 2:6 | | |
|
|
F2C2004 | Dačice | Chlum | 5:0 | | |
|
|
F2C2005 | So.S.Ústí | D.Bukovsko | 1:0 | | |
|
|
F2C2006 | Týn | J.Hradec"B | 0:0 | | |
|
21.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F2C2101 | Týn | K.Řečice | 3:0 | | kontumace STK |
|
|
F2C2102 | J.Hradec"B | So.S.Ústí | 4:1 | | |
|
|
F2C2103 | D.Bukovsko | Dačice | 1:5 | | |
|
|
F2C2104 | Chlum | Břilice | 0:17 | | |
|
|
F2C2105 | Veselí | Slavonice | 11:1 | | |
|
|
F2C2106 | Bechyně | Kunžak | 10:0 | | |
|
22.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F2C2201 | K.Řečice | Bechyně | 1:2 | | |
|
|
F2C2202 | Kunžak | Veselí | 0:8 | | |
|
|
F2C2203 | Slavonice | Chlum | 3:0 | | kontumace STK 22.6.05 |
|
|
F2C2204 | Břilice | D.Bukovsko | 6:0 | | |
|
|
F2C2205 | Dačice | J.Hradec"B | 1:1 | | |
|
|
F2C2206 | So.S.Ústí | Týn | 0:2 | | |
|
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
STATISTIKA - odehraná kola |
| Počet | Průměr |
|
Branky celkem | 733 | 5.6 |
Branky domácí | 366 | 2.8 |
Branky hosté | 367 | 2.8 |
Diváků | 0 | 0 |
|
STATISTIKA - diváci doma/venku |
Oddíl | Doma | Venku | Celkem |
|
Bechyně | 0 | 0 | 0 |
|
Břilice | 0 | 0 | 0 |
|
D.Bukovsko | 0 | 0 | 0 |
|
Dačice | 0 | 0 | 0 |
|
Chlum | 0 | 0 | 0 |
|
J.Hradec"B | 0 | 0 | 0 |
|
K.Řečice | 0 | 0 | 0 |
|
Kunžak | 0 | 0 | 0 |
|
Slavonice | 0 | 0 | 0 |
|
So.S.Ústí | 0 | 0 | 0 |
|
Týn | 0 | 0 | 0 |
|
Veselí | 0 | 0 | 0 |
|
Zpět na archiv soutěží
|
KFS Jihočeský |
Skuherského 14, PS 52, 370 04 České Budějovice
Tel: 387 316 065, 777 268 713, 602 962 864
Fax: 387 316 092
|
|
|