|
Zpět na archiv soutěží
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
A3D - I.B třída mužů sk."D"
TABULKA |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body | (Prav) |
|
1. | So.S.Ústí | 26 | 17 | 3 | 6 | 75: 40 | 54 | ( 15) |
|
2. | Chlum | 26 | 14 | 7 | 5 | 48: 29 | 49 | ( 10) |
|
3. | Lomnice | 26 | 14 | 3 | 9 | 52: 41 | 45 | ( 6) |
|
4. | Nová Včelnice | 26 | 13 | 4 | 9 | 76: 54 | 43 | ( 4) |
|
5. | Ševětín | 26 | 11 | 5 | 10 | 36: 47 | 38 | ( -1) |
|
6. | Met.Tábor | 26 | 12 | 2 | 12 | 44: 52 | 38 | ( -1) |
|
7. | Třebětice | 26 | 10 | 6 | 10 | 56: 38 | 36 | ( -3) |
|
8. | Větrovy | 26 | 9 | 7 | 10 | 42: 38 | 34 | ( -5) |
|
9. | N.Bystřice | 26 | 10 | 4 | 12 | 33: 43 | 34 | ( -5) |
|
10. | K.Řečice | 26 | 10 | 3 | 13 | 51: 55 | 33 | ( -6) |
|
11. | Slavonice | 26 | 10 | 3 | 13 | 47: 55 | 33 | ( -6) |
|
12. | Tučapy | 26 | 9 | 6 | 11 | 53: 68 | 33 | ( -6) |
|
13. | Vlastiboř | 26 | 8 | 8 | 10 | 46: 45 | 32 | ( -7) |
|
14. | Kunžak | 26 | 3 | 3 | 20 | 27: 81 | 12 | (-27) |
|
TABULKA DOMA |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | Chlum | 13 | 9 | 2 | 2 | 27: 13 | 29 |
|
2. | Ševětín | 13 | 9 | 2 | 2 | 25: 15 | 29 |
|
3. | So.S.Ústí | 13 | 9 | 1 | 3 | 37: 16 | 28 |
|
4. | Lomnice | 13 | 9 | 1 | 3 | 30: 14 | 28 |
|
5. | Nová Včelnice | 13 | 7 | 2 | 4 | 43: 28 | 23 |
|
6. | Tučapy | 13 | 6 | 5 | 2 | 29: 25 | 23 |
|
7. | Větrovy | 13 | 6 | 4 | 3 | 29: 15 | 22 |
|
8. | Slavonice | 13 | 7 | 1 | 5 | 31: 24 | 22 |
|
9. | Met.Tábor | 13 | 6 | 2 | 5 | 23: 22 | 20 |
|
10. | Třebětice | 13 | 5 | 3 | 5 | 32: 17 | 18 |
|
11. | N.Bystřice | 13 | 5 | 3 | 5 | 14: 18 | 18 |
|
12. | K.Řečice | 13 | 5 | 0 | 8 | 31: 28 | 15 |
|
13. | Vlastiboř | 13 | 3 | 4 | 6 | 23: 23 | 13 |
|
14. | Kunžak | 13 | 2 | 2 | 9 | 14: 40 | 8 |
|
TABULKA VENKU |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | So.S.Ústí | 13 | 8 | 2 | 3 | 38: 24 | 26 |
|
2. | Nová Včelnice | 13 | 6 | 2 | 5 | 33: 26 | 20 |
|
3. | Chlum | 13 | 5 | 5 | 3 | 21: 16 | 20 |
|
4. | Vlastiboř | 13 | 5 | 4 | 4 | 23: 22 | 19 |
|
5. | Třebětice | 13 | 5 | 3 | 5 | 24: 21 | 18 |
|
6. | K.Řečice | 13 | 5 | 3 | 5 | 20: 27 | 18 |
|
7. | Met.Tábor | 13 | 6 | 0 | 7 | 21: 30 | 18 |
|
8. | Lomnice | 13 | 5 | 2 | 6 | 22: 27 | 17 |
|
9. | N.Bystřice | 13 | 5 | 1 | 7 | 19: 25 | 16 |
|
10. | Větrovy | 13 | 3 | 3 | 7 | 13: 23 | 12 |
|
11. | Slavonice | 13 | 3 | 2 | 8 | 16: 31 | 11 |
|
12. | Tučapy | 13 | 3 | 1 | 9 | 24: 43 | 10 |
|
13. | Ševětín | 13 | 2 | 3 | 8 | 11: 32 | 9 |
|
14. | Kunžak | 13 | 1 | 1 | 11 | 13: 41 | 4 |
|
KŘÍŽOVÁ TABULKA |
| | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
|
1. | Kunžak | --- | 2:5 | 0:0 | 1:4 | 0:2 | 1:4 | 1:3 | 0:2 | 0:5 | 3:1 | 0:6 | 3:1 | 3:3 | 0:4 |
|
2. | Tučapy | 3:0 | --- | 3:1 | 2:2 | 1:1 | 0:0 | 4:4 | 1:2 | 2:2 | 1:0 | 0:7 | 4:1 | 3:1 | 5:4 |
|
3. | Větrovy | 3:2 | 4:0 | --- | 0:0 | 1:0 | 0:2 | 1:1 | 1:2 | 1:1 | 1:1 | 7:1 | 1:2 | 4:0 | 5:3 |
|
4. | Vlastiboř | 4:1 | 3:4 | 0:0 | --- | 0:1 | 4:0 | 1:1 | 1:2 | 5:1 | 1:3 | 2:2 | 0:1 | 2:2 | 0:5 |
|
5. | Ševětín | 4:1 | 3:1 | 1:0 | 1:0 | --- | 0:3 | 2:1 | 2:2 | 1:0 | 2:1 | 1:2 | 3:1 | 3:1 | 2:2 |
|
6. | Třebětice | 1:1 | 8:1 | 4:0 | 1:3 | 4:0 | --- | 3:0 | 2:2 | 3:0 | 0:1 | 1:1 | 3:4 | 0:1 | 2:3 |
|
7. | Chlum | 4:1 | 2:2 | 1:1 | 1:3 | 1:0 | 2:1 | --- | 3:0 | 2:0 | 2:0 | 3:2 | 1:0 | 3:0 | 2:3 |
|
8. | K.Řečice | 2:1 | 4:2 | 2:3 | 2:1 | 5:2 | 2:4 | 0:2 | --- | 8:0 | 2:3 | 0:2 | 1:2 | 3:4 | 0:2 |
|
9. | Slavonice | 2:0 | 4:1 | 3:1 | 2:3 | 6:1 | 2:1 | 2:2 | 2:1 | --- | 3:2 | 2:3 | 2:3 | 1:3 | 0:3 |
|
10. | N.Bystřice | 2:0 | 3:2 | 0:1 | 1:1 | 2:1 | 0:0 | 0:3 | 1:2 | 0:2 | --- | 2:0 | 2:1 | 0:4 | 1:1 |
|
11. | Nová Včelnice | 5:3 | 2:4 | 4:3 | 1:4 | 2:2 | 0:3 | 1:1 | 7:0 | 3:1 | 6:1 | --- | 7:2 | 2:0 | 3:4 |
|
12. | Met.Tábor | 6:0 | 3:2 | 1:3 | 3:0 | 0:0 | 2:2 | 1:0 | 2:1 | 2:1 | 2:3 | 0:3 | --- | 0:3 | 1:4 |
|
13. | Lomnice | 3:0 | 4:0 | 1:0 | 2:2 | 2:1 | 4:2 | 0:1 | 2:1 | 2:3 | 1:3 | 3:1 | 3:0 | --- | 3:0 |
|
14. | So.S.Ústí | 2:3 | 1:0 | 3:0 | 5:0 | 8:0 | 4:2 | 0:2 | 3:3 | 2:0 | 1:0 | 5:3 | 0:3 | 3:0 | --- |
|
TABULKA PODZIM |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | So.S.Ústí | 13 | 9 | 2 | 2 | 38: 20 | 29 |
|
2. | Lomnice | 13 | 8 | 1 | 4 | 26: 17 | 25 |
|
3. | Třebětice | 13 | 7 | 2 | 4 | 33: 15 | 23 |
|
4. | Chlum | 13 | 6 | 5 | 2 | 23: 16 | 23 |
|
5. | Nová Včelnice | 13 | 6 | 4 | 3 | 38: 25 | 22 |
|
6. | Ševětín | 13 | 6 | 4 | 3 | 20: 16 | 22 |
|
7. | K.Řečice | 13 | 6 | 2 | 5 | 31: 25 | 20 |
|
8. | Met.Tábor | 13 | 6 | 1 | 6 | 24: 28 | 19 |
|
9. | Tučapy | 13 | 5 | 3 | 5 | 34: 43 | 18 |
|
10. | Vlastiboř | 13 | 3 | 5 | 5 | 22: 24 | 14 |
|
11. | N.Bystřice | 13 | 4 | 2 | 7 | 16: 23 | 14 |
|
12. | Slavonice | 13 | 4 | 2 | 7 | 19: 34 | 14 |
|
13. | Větrovy | 13 | 1 | 3 | 9 | 12: 25 | 6 |
|
14. | Kunžak | 13 | 2 | 0 | 11 | 17: 42 | 6 |
|
TABULKA JARO |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | Větrovy | 13 | 8 | 4 | 1 | 30: 13 | 28 |
|
2. | Chlum | 13 | 8 | 2 | 3 | 25: 13 | 26 |
|
3. | So.S.Ústí | 13 | 8 | 1 | 4 | 37: 20 | 25 |
|
4. | Nová Včelnice | 13 | 7 | 0 | 6 | 38: 29 | 21 |
|
5. | Lomnice | 13 | 6 | 2 | 5 | 26: 24 | 20 |
|
6. | N.Bystřice | 13 | 6 | 2 | 5 | 17: 20 | 20 |
|
7. | Slavonice | 13 | 6 | 1 | 6 | 28: 21 | 19 |
|
8. | Met.Tábor | 13 | 6 | 1 | 6 | 20: 24 | 19 |
|
9. | Vlastiboř | 13 | 5 | 3 | 5 | 24: 21 | 18 |
|
10. | Ševětín | 13 | 5 | 1 | 7 | 16: 31 | 16 |
|
11. | Tučapy | 13 | 4 | 3 | 6 | 19: 25 | 15 |
|
12. | Třebětice | 13 | 3 | 4 | 6 | 23: 23 | 13 |
|
13. | K.Řečice | 13 | 4 | 1 | 8 | 20: 30 | 13 |
|
14. | Kunžak | 13 | 1 | 3 | 9 | 10: 39 | 6 |
|
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
1.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A3D0101 | Kunžak | So.S.Ústí | 0:4 | | |
|
|
A3D0102 | Tučapy | Lomnice | 3:1 | | |
|
|
A3D0103 | Větrovy | Met.Tábor | 1:2 | | |
|
|
A3D0104 | Vlastiboř | Nová Včelnice | 2:2 | | |
|
|
A3D0105 | Ševětín | N.Bystřice | 2:1 | | |
|
|
A3D0106 | Třebětice | Slavonice | 3:0 | | kont. STK 22.8.07- neopr. st. |
|
|
A3D0107 | Chlum | K.Řečice | 3:0 | | kont. STK 22.8.07- neopr. st. |
|
2.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A3D0201 | So.S.Ústí | K.Řečice | 3:3 | | |
|
|
A3D0202 | Slavonice | Chlum | 2:2 | | |
|
|
A3D0203 | Třebětice | N.Bystřice | 0:1 | | |
|
|
A3D0204 | Nová Včelnice | Ševětín | 2:2 | | |
|
|
A3D0205 | Met.Tábor | Vlastiboř | 3:0 | | |
|
|
A3D0206 | Lomnice | Větrovy | 1:0 | | |
|
|
A3D0207 | Kunžak | Tučapy | 2:5 | | |
|
3.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A3D0301 | Tučapy | So.S.Ústí | 5:4 | | |
|
|
A3D0302 | Větrovy | Kunžak | 3:2 | | |
|
|
A3D0303 | Vlastiboř | Lomnice | 2:2 | | |
|
|
A3D0304 | Ševětín | Met.Tábor | 3:1 | | |
|
|
A3D0305 | Třebětice | Nová Včelnice | 1:1 | | |
|
|
A3D0306 | Chlum | N.Bystřice | 2:0 | | |
|
|
A3D0307 | K.Řečice | Slavonice | 8:0 | | |
|
4.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A3D0401 | So.S.Ústí | Slavonice | 2:0 | | |
|
|
A3D0402 | N.Bystřice | K.Řečice | 1:2 | | |
|
|
A3D0403 | Nová Včelnice | Chlum | 1:1 | | |
|
|
A3D0404 | Met.Tábor | Třebětice | 2:2 | | |
|
|
A3D0405 | Lomnice | Ševětín | 2:1 | | |
|
|
A3D0406 | Kunžak | Vlastiboř | 1:4 | | |
|
|
A3D0407 | Tučapy | Větrovy | 3:1 | | |
|
5.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A3D0501 | So.S.Ústí | Větrovy | 3:0 | | |
|
|
A3D0502 | Vlastiboř | Tučapy | 3:4 | | |
|
|
A3D0503 | Ševětín | Kunžak | 4:1 | | |
|
|
A3D0504 | Třebětice | Lomnice | 0:1 | | |
|
|
A3D0505 | Chlum | Met.Tábor | 1:0 | | |
|
|
A3D0506 | K.Řečice | Nová Včelnice | 0:2 | | |
|
|
A3D0507 | Slavonice | N.Bystřice | 3:2 | | |
|
6.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A3D0601 | So.S.Ústí | N.Bystřice | 1:0 | | |
|
|
A3D0602 | Nová Včelnice | Slavonice | 3:1 | | |
|
|
A3D0603 | Met.Tábor | K.Řečice | 2:1 | | |
|
|
A3D0604 | Lomnice | Chlum | 0:1 | | |
|
|
A3D0605 | Kunžak | Třebětice | 1:4 | | |
|
|
A3D0606 | Tučapy | Ševětín | 1:1 | | |
|
|
A3D0607 | Větrovy | Vlastiboř | 0:0 | | |
|
7.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A3D0701 | Vlastiboř | So.S.Ústí | 0:5 | | |
|
|
A3D0702 | Ševětín | Větrovy | 1:0 | | |
|
|
A3D0703 | Třebětice | Tučapy | 8:1 | | |
|
|
A3D0704 | Chlum | Kunžak | 4:1 | | |
|
|
A3D0705 | K.Řečice | Lomnice | 3:4 | | |
|
|
A3D0706 | Slavonice | Met.Tábor | 2:3 | | |
|
|
A3D0707 | N.Bystřice | Nová Včelnice | 2:0 | | |
|
8.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A3D0801 | So.S.Ústí | Nová Včelnice | 5:3 | | |
|
|
A3D0802 | Met.Tábor | N.Bystřice | 2:3 | | |
|
|
A3D0803 | Lomnice | Slavonice | 2:3 | | |
|
|
A3D0804 | Kunžak | K.Řečice | 0:2 | | |
|
|
A3D0805 | Tučapy | Chlum | 4:4 | | |
|
|
A3D0806 | Větrovy | Třebětice | 0:2 | | |
|
|
A3D0807 | Vlastiboř | Ševětín | 0:1 | | |
|
9.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A3D0901 | Ševětín | So.S.Ústí | 2:2 | | |
|
|
A3D0902 | Třebětice | Vlastiboř | 1:3 | | |
|
|
A3D0903 | Chlum | Větrovy | 1:1 | | |
|
|
A3D0904 | K.Řečice | Tučapy | 4:2 | | |
|
|
A3D0905 | Slavonice | Kunžak | 2:0 | | |
|
|
A3D0906 | N.Bystřice | Lomnice | 0:4 | | |
|
|
A3D0907 | Nová Včelnice | Met.Tábor | 7:2 | | |
|
10.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A3D1001 | So.S.Ústí | Met.Tábor | 0:3 | | |
|
|
A3D1002 | Lomnice | Nová Včelnice | 3:1 | | |
|
|
A3D1003 | Kunžak | N.Bystřice | 3:1 | | |
|
|
A3D1004 | Tučapy | Slavonice | 2:2 | | |
|
|
A3D1005 | Větrovy | K.Řečice | 1:2 | | |
|
|
A3D1006 | Vlastiboř | Chlum | 1:1 | | |
|
|
A3D1007 | Ševětín | Třebětice | 0:3 | | |
|
11.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A3D1101 | Třebětice | So.S.Ústí | 2:3 | | |
|
|
A3D1102 | Chlum | Ševětín | 1:0 | | |
|
|
A3D1103 | K.Řečice | Vlastiboř | 2:1 | | |
|
|
A3D1104 | Slavonice | Větrovy | 3:1 | | |
|
|
A3D1105 | N.Bystřice | Tučapy | 3:2 | | |
|
|
A3D1106 | Nová Včelnice | Kunžak | 5:3 | | |
|
|
A3D1107 | Met.Tábor | Lomnice | 0:3 | | |
|
12.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A3D1201 | So.S.Ústí | Lomnice | 3:0 | | |
Rozhodčí: Ruso, Sebera T., OFS TA |
|
|
A3D1202 | Kunžak | Met.Tábor | 3:1 | | |
Rozhodčí: Holzer, Szabó A., OFS JH; Delegát: Kučera |
|
|
A3D1203 | Tučapy | Nová Včelnice | 0:7 | | |
Rozhodčí: Hnilička, Szabó A., OFS TA |
|
|
A3D1204 | Větrovy | N.Bystřice | 1:1 | | |
Rozhodčí: Mádl, Krčín ml., OFS TA; Delegát: Kotalík |
|
|
A3D1205 | Vlastiboř | Slavonice | 5:1 | | |
Rozhodčí: Žemlička, Hrádek, OFS TA |
|
|
A3D1206 | Ševětín | K.Řečice | 2:2 | | |
Rozhodčí: Hladík(ČK), Hort, OFS ČB |
|
|
A3D1207 | Třebětice | Chlum | 3:0 | | |
Rozhodčí: Blažek, Bouchal R., OFS JH |
|
13.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A3D1301 | Chlum | So.S.Ústí | 2:3 | | |
Rozhodčí: Šíma, Hnilička, OFS JH; Delegát: Haškovec |
|
|
A3D1302 | K.Řečice | Třebětice | 2:4 | | odehráno 17.11.07 |
Rozhodčí: Křížovský, Blažek, OFS JH |
|
|
A3D1303 | Ševětín | Slavonice | 1:0 | | odehráno 17.11.07 |
Rozhodčí: Sedláček, Dvořák P., Fiala |
|
|
A3D1304 | N.Bystřice | Vlastiboř | 1:1 | | odehráno 18.11.07 |
Rozhodčí: Szabó A., Hrubý, Bouchal R.; Delegát: Brož |
|
|
A3D1305 | Nová Včelnice | Větrovy | 4:3 | | |
Rozhodčí: Ambrožová, Škuthan ml., OFS JH; Delegát: Brož |
|
|
A3D1306 | Met.Tábor | Tučapy | 3:2 | | |
Rozhodčí: Tomek, Křížovský, OFS TA; Delegát: Haviár |
|
|
A3D1307 | Lomnice | Kunžak | 3:0 | | |
Rozhodčí: Jedlička, Bouchal R., OFS JH; Delegát: Makovička |
|
14.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A3D1401 | So.S.Ústí | Kunžak | 2:3 | | |
|
|
A3D1402 | Lomnice | Tučapy | 4:0 | | |
|
|
A3D1403 | Met.Tábor | Větrovy | 1:3 | | |
|
|
A3D1404 | Nová Včelnice | Vlastiboř | 1:4 | | |
|
|
A3D1405 | N.Bystřice | Ševětín | 2:1 | | |
|
|
A3D1406 | Slavonice | Třebětice | 2:1 | | |
|
|
A3D1407 | K.Řečice | Chlum | 0:2 | | |
|
15.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A3D1501 | K.Řečice | So.S.Ústí | 0:2 | | |
|
|
A3D1502 | Chlum | Slavonice | 2:0 | | |
|
|
A3D1503 | N.Bystřice | Třebětice | 0:0 | | |
|
|
A3D1504 | Ševětín | Nová Včelnice | 1:2 | | |
|
|
A3D1505 | Vlastiboř | Met.Tábor | 0:1 | | |
|
|
A3D1506 | Větrovy | Lomnice | 4:0 | | |
|
|
A3D1507 | Tučapy | Kunžak | 3:0 | | |
|
16.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A3D1601 | So.S.Ústí | Tučapy | 1:0 | | |
|
|
A3D1602 | Kunžak | Větrovy | 0:0 | | |
|
|
A3D1603 | Lomnice | Vlastiboř | 2:2 | | |
|
|
A3D1604 | Met.Tábor | Ševětín | 0:0 | | |
|
|
A3D1605 | Nová Včelnice | Třebětice | 0:3 | | |
|
|
A3D1606 | N.Bystřice | Chlum | 0:3 | | |
|
|
A3D1607 | Slavonice | K.Řečice | 2:1 | | |
|
17.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A3D1701 | Slavonice | So.S.Ústí | 0:3 | | |
|
|
A3D1702 | K.Řečice | N.Bystřice | 2:3 | | |
|
|
A3D1703 | Chlum | Nová Včelnice | 3:2 | | |
|
|
A3D1704 | Třebětice | Met.Tábor | 3:4 | | |
|
|
A3D1705 | Ševětín | Lomnice | 3:1 | | |
|
|
A3D1706 | Vlastiboř | Kunžak | 4:1 | | |
|
|
A3D1707 | Větrovy | Tučapy | 4:0 | | |
|
18.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A3D1801 | Větrovy | So.S.Ústí | 5:3 | | |
|
|
A3D1802 | Tučapy | Vlastiboř | 2:2 | | |
|
|
A3D1803 | Kunžak | Ševětín | 0:2 | | |
|
|
A3D1804 | Lomnice | Třebětice | 4:2 | | |
|
|
A3D1805 | Met.Tábor | Chlum | 1:0 | | |
|
|
A3D1806 | Nová Včelnice | K.Řečice | 7:0 | | |
|
|
A3D1807 | N.Bystřice | Slavonice | 0:2 | | |
|
19.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A3D1901 | N.Bystřice | So.S.Ústí | 1:1 | | |
|
|
A3D1902 | Slavonice | Nová Včelnice | 2:3 | | |
|
|
A3D1903 | K.Řečice | Met.Tábor | 1:2 | | |
|
|
A3D1904 | Chlum | Lomnice | 3:0 | | |
|
|
A3D1905 | Třebětice | Kunžak | 1:1 | | |
|
|
A3D1906 | Ševětín | Tučapy | 3:1 | | |
|
|
A3D1907 | Vlastiboř | Větrovy | 0:0 | | |
|
20.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A3D2001 | So.S.Ústí | Vlastiboř | 5:0 | | |
|
|
A3D2002 | Větrovy | Ševětín | 1:0 | | |
|
|
A3D2003 | Tučapy | Třebětice | 0:0 | | |
|
|
A3D2004 | Kunžak | Chlum | 1:3 | | |
|
|
A3D2005 | Lomnice | K.Řečice | 2:1 | | |
|
|
A3D2006 | Met.Tábor | Slavonice | 2:1 | | |
|
|
A3D2007 | Nová Včelnice | N.Bystřice | 6:1 | | |
|
21.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A3D2101 | Nová Včelnice | So.S.Ústí | 3:4 | | |
|
|
A3D2102 | N.Bystřice | Met.Tábor | 2:1 | | |
|
|
A3D2103 | Slavonice | Lomnice | 1:3 | | |
|
|
A3D2104 | K.Řečice | Kunžak | 2:1 | | |
|
|
A3D2105 | Chlum | Tučapy | 2:2 | | |
|
|
A3D2106 | Třebětice | Větrovy | 4:0 | | |
|
|
A3D2107 | Ševětín | Vlastiboř | 1:0 | | |
|
22.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A3D2201 | So.S.Ústí | Ševětín | 8:0 | | |
|
|
A3D2202 | Vlastiboř | Třebětice | 4:0 | | |
|
|
A3D2203 | Větrovy | Chlum | 1:1 | | |
|
|
A3D2204 | Tučapy | K.Řečice | 1:2 | | |
|
|
A3D2205 | Kunžak | Slavonice | 0:5 | | |
|
|
A3D2206 | Lomnice | N.Bystřice | 1:3 | | |
|
|
A3D2207 | Met.Tábor | Nová Včelnice | 0:3 | | |
|
23.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A3D2301 | Met.Tábor | So.S.Ústí | 1:4 | | |
|
|
A3D2302 | Nová Včelnice | Lomnice | 2:0 | | |
|
|
A3D2303 | N.Bystřice | Kunžak | 2:0 | | |
|
|
A3D2304 | Slavonice | Tučapy | 4:1 | | |
|
|
A3D2305 | K.Řečice | Větrovy | 2:3 | | |
|
|
A3D2306 | Chlum | Vlastiboř | 1:3 | | |
|
|
A3D2307 | Třebětice | Ševětín | 4:0 | | |
|
24.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A3D2401 | So.S.Ústí | Třebětice | 4:2 | | |
|
|
A3D2402 | Ševětín | Chlum | 2:1 | | |
|
|
A3D2403 | Vlastiboř | K.Řečice | 1:2 | | |
|
|
A3D2404 | Větrovy | Slavonice | 1:1 | | |
|
|
A3D2405 | Tučapy | N.Bystřice | 1:0 | | |
|
|
A3D2406 | Kunžak | Nová Včelnice | 0:6 | | |
|
|
A3D2407 | Lomnice | Met.Tábor | 3:0 | | |
|
25.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A3D2501 | Lomnice | So.S.Ústí | 3:0 | | |
|
|
A3D2502 | Met.Tábor | Kunžak | 6:0 | | |
|
|
A3D2503 | Nová Včelnice | Tučapy | 2:4 | | |
|
|
A3D2504 | N.Bystřice | Větrovy | 0:1 | | |
|
|
A3D2505 | Slavonice | Vlastiboř | 2:3 | | |
|
|
A3D2506 | K.Řečice | Ševětín | 5:2 | | |
|
|
A3D2507 | Chlum | Třebětice | 2:1 | | |
|
26.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A3D2601 | So.S.Ústí | Chlum | 0:2 | | |
|
|
A3D2602 | Třebětice | K.Řečice | 2:2 | | |
|
|
A3D2603 | Slavonice | Ševětín | 6:1 | | |
|
|
A3D2604 | Vlastiboř | N.Bystřice | 1:3 | | |
|
|
A3D2605 | Větrovy | Nová Včelnice | 7:1 | | |
|
|
A3D2606 | Tučapy | Met.Tábor | 4:1 | | |
|
|
A3D2607 | Kunžak | Lomnice | 3:3 | | |
|
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
STATISTIKA - odehraná kola |
| Počet | Průměr |
|
Branky celkem | 686 | 3.8 |
Branky domácí | 388 | 2.1 |
Branky hosté | 298 | 1.6 |
Diváků | 0 | 0 |
|
STATISTIKA - diváci doma/venku |
Oddíl | Doma | Venku | Celkem |
|
Chlum | 0 | 0 | 0 |
|
K.Řečice | 0 | 0 | 0 |
|
Kunžak | 0 | 0 | 0 |
|
Lomnice | 0 | 0 | 0 |
|
Met.Tábor | 0 | 0 | 0 |
|
N.Bystřice | 0 | 0 | 0 |
|
Nová Včelnice | 0 | 0 | 0 |
|
Slavonice | 0 | 0 | 0 |
|
So.S.Ústí | 0 | 0 | 0 |
|
Ševětín | 0 | 0 | 0 |
|
Třebětice | 0 | 0 | 0 |
|
Tučapy | 0 | 0 | 0 |
|
Větrovy | 0 | 0 | 0 |
|
Vlastiboř | 0 | 0 | 0 |
|
Zpět na archiv soutěží
|
KFS Jihočeský |
Skuherského 14, PS 52, 370 04 České Budějovice
Tel: 387 316 065, 777 268 713, 602 962 864
Fax: 387 316 092
|
|
|