|
Zpět na archiv soutěží
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
C1B - Krajský přebor staršího dorostu sk."B.
TABULKA |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body | (Prav) |
|
1. | Sp.S.Ústí | 18 | 14 | 2 | 2 | 77: 22 | 44 | ( 17) |
|
2. | Č.Krumlov | 18 | 13 | 3 | 2 | 52: 18 | 42 | ( 15) |
|
3. | Soběslav | 18 | 10 | 1 | 7 | 50: 29 | 31 | ( 4) |
|
4. | Rudolfov | 18 | 9 | 3 | 6 | 45: 35 | 30 | ( 3) |
|
5. | Loko ČB | 18 | 7 | 3 | 8 | 26: 31 | 24 | ( -3) |
|
6. | SKP ČB | 18 | 7 | 1 | 10 | 32: 40 | 22 | ( -5) |
|
7. | Břilice | 18 | 6 | 2 | 10 | 32: 44 | 20 | ( -7) |
|
8. | Tábor"B | 18 | 6 | 1 | 11 | 24: 55 | 19 | ( -8) |
|
9. | J.Hradec | 18 | 5 | 3 | 10 | 35: 56 | 18 | ( -9) |
|
10. | Dačice | 18 | 2 | 3 | 13 | 24: 67 | 9 | (-18) |
|
TABULKA DOMA |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | Sp.S.Ústí | 9 | 8 | 1 | 0 | 50: 8 | 25 |
|
2. | Č.Krumlov | 9 | 8 | 1 | 0 | 27: 3 | 25 |
|
3. | Rudolfov | 9 | 5 | 2 | 2 | 21: 14 | 17 |
|
4. | Břilice | 9 | 5 | 1 | 3 | 23: 18 | 16 |
|
5. | Soběslav | 9 | 5 | 0 | 4 | 25: 13 | 15 |
|
6. | Loko ČB | 9 | 5 | 0 | 4 | 19: 15 | 15 |
|
7. | J.Hradec | 9 | 4 | 3 | 2 | 22: 22 | 15 |
|
8. | Tábor"B | 9 | 4 | 1 | 4 | 15: 24 | 13 |
|
9. | SKP ČB | 9 | 4 | 0 | 5 | 21: 23 | 12 |
|
10. | Dačice | 9 | 2 | 2 | 5 | 12: 22 | 8 |
|
TABULKA VENKU |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | Sp.S.Ústí | 9 | 6 | 1 | 2 | 27: 14 | 19 |
|
2. | Č.Krumlov | 9 | 5 | 2 | 2 | 25: 15 | 17 |
|
3. | Soběslav | 9 | 5 | 1 | 3 | 25: 16 | 16 |
|
4. | Rudolfov | 9 | 4 | 1 | 4 | 24: 21 | 13 |
|
5. | SKP ČB | 9 | 3 | 1 | 5 | 11: 17 | 10 |
|
6. | Loko ČB | 9 | 2 | 3 | 4 | 7: 16 | 9 |
|
7. | Tábor"B | 9 | 2 | 0 | 7 | 9: 31 | 6 |
|
8. | Břilice | 9 | 1 | 1 | 7 | 9: 26 | 4 |
|
9. | J.Hradec | 9 | 1 | 0 | 8 | 13: 34 | 3 |
|
10. | Dačice | 9 | 0 | 1 | 8 | 12: 45 | 1 |
|
KŘÍŽOVÁ TABULKA |
| | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
|
1. | Tábor"B | --- | 7:5 | 2:1 | 1:3 | 0:5 | 0:6 | 0:1 | 1:1 | 2:1 | 2:1 |
|
2. | Dačice | 0:2 | --- | 1:4 | 2:2 | 1:6 | 1:0 | 0:0 | 0:2 | 2:3 | 5:3 |
|
3. | Č.Krumlov | 7:0 | 6:1 | --- | 2:0 | 1:0 | 4:0 | 1:0 | 1:0 | 1:1 | 4:1 |
|
4. | Břilice | 0:1 | 4:2 | 4:1 | --- | 2:4 | 3:2 | 3:1 | 1:1 | 2:4 | 4:2 |
|
5. | Sp.S.Ústí | 7:1 | 11:0 | 1:1 | 3:2 | --- | 7:0 | 5:1 | 6:0 | 1:0 | 9:3 |
|
6. | Rudolfov | 3:1 | 1:1 | 0:4 | 2:0 | 1:1 | --- | 2:1 | 4:0 | 3:6 | 5:0 |
|
7. | SKP ČB | 3:1 | 4:0 | 2:6 | 5:0 | 1:3 | 2:7 | --- | 3:2 | 1:3 | 0:1 |
|
8. | Loko ČB | 2:1 | 5:0 | 1:3 | 2:1 | 2:3 | 1:4 | 1:2 | --- | 2:0 | 3:1 |
|
9. | Soběslav | 5:0 | 5:2 | 0:1 | 6:0 | 3:1 | 1:3 | 3:4 | 0:1 | --- | 2:1 |
|
10. | J.Hradec | 4:2 | 2:1 | 4:4 | 3:1 | 3:4 | 2:2 | 2:1 | 0:0 | 2:7 | --- |
|
TABULKA PODZIM |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | Č.Krumlov | 9 | 8 | 1 | 0 | 30: 5 | 25 |
|
2. | Sp.S.Ústí | 9 | 7 | 1 | 1 | 44: 12 | 22 |
|
3. | Soběslav | 9 | 6 | 0 | 3 | 31: 17 | 18 |
|
4. | Rudolfov | 9 | 4 | 2 | 3 | 20: 22 | 14 |
|
5. | SKP ČB | 9 | 4 | 1 | 4 | 20: 19 | 13 |
|
6. | Loko ČB | 9 | 3 | 2 | 4 | 13: 16 | 11 |
|
7. | Břilice | 9 | 3 | 0 | 6 | 16: 24 | 9 |
|
8. | Tábor"B | 9 | 2 | 1 | 6 | 13: 38 | 7 |
|
9. | Dačice | 9 | 1 | 2 | 6 | 17: 33 | 5 |
|
10. | J.Hradec | 9 | 1 | 2 | 6 | 16: 34 | 5 |
|
TABULKA JARO |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | Sp.S.Ústí | 9 | 7 | 1 | 1 | 33: 10 | 22 |
|
2. | Č.Krumlov | 9 | 5 | 2 | 2 | 22: 13 | 17 |
|
3. | Rudolfov | 9 | 5 | 1 | 3 | 25: 13 | 16 |
|
4. | Soběslav | 9 | 4 | 1 | 4 | 19: 12 | 13 |
|
5. | Loko ČB | 9 | 4 | 1 | 4 | 13: 15 | 13 |
|
6. | J.Hradec | 9 | 4 | 1 | 4 | 19: 22 | 13 |
|
7. | Tábor"B | 9 | 4 | 0 | 5 | 11: 17 | 12 |
|
8. | Břilice | 9 | 3 | 2 | 4 | 16: 20 | 11 |
|
9. | SKP ČB | 9 | 3 | 0 | 6 | 12: 21 | 9 |
|
10. | Dačice | 9 | 1 | 1 | 7 | 7: 34 | 4 |
|
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
1.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
C1B0101 | Tábor"B | J.Hradec | 2:1 | | |
|
|
C1B0102 | Dačice | Soběslav | 2:3 | | |
|
|
C1B0103 | Č.Krumlov | Loko ČB | 1:0 | | |
|
|
C1B0104 | SKP ČB | Břilice | 5:0 | | |
|
|
C1B0105 | Sp.S.Ústí | Rudolfov | 7:0 | | |
|
2.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
C1B0201 | J.Hradec | Rudolfov | 2:2 | | |
|
|
C1B0202 | SKP ČB | Sp.S.Ústí | 1:3 | | odehr.19.9.07 |
|
|
C1B0203 | Loko ČB | Břilice | 2:1 | | |
|
|
C1B0204 | Soběslav | Č.Krumlov | 0:1 | | |
|
|
C1B0205 | Tábor"B | Dačice | 7:5 | | |
|
3.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
C1B0301 | Dačice | J.Hradec | 5:3 | | |
|
|
C1B0302 | Č.Krumlov | Tábor"B | 7:0 | | |
|
|
C1B0303 | Břilice | Soběslav | 2:4 | | |
|
|
C1B0304 | Sp.S.Ústí | Loko ČB | 6:0 | | |
|
|
C1B0305 | Rudolfov | SKP ČB | 2:1 | | |
|
4.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
C1B0401 | J.Hradec | SKP ČB | 2:1 | | |
|
|
C1B0402 | Loko ČB | Rudolfov | 1:4 | | |
|
|
C1B0403 | Soběslav | Sp.S.Ústí | 3:1 | | |
|
|
C1B0404 | Tábor"B | Břilice | 1:3 | | |
|
|
C1B0405 | Dačice | Č.Krumlov | 1:4 | | |
|
5.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
C1B0501 | Č.Krumlov | J.Hradec | 4:1 | | |
|
|
C1B0502 | Břilice | Dačice | 4:2 | | |
|
|
C1B0503 | Sp.S.Ústí | Tábor"B | 7:1 | | |
|
|
C1B0504 | Rudolfov | Soběslav | 3:6 | | |
|
|
C1B0505 | SKP ČB | Loko ČB | 3:2 | | |
|
6.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
C1B0601 | J.Hradec | Loko ČB | 0:0 | | |
|
|
C1B0602 | Soběslav | SKP ČB | 3:4 | | |
|
|
C1B0603 | Tábor"B | Rudolfov | 0:6 | | |
|
|
C1B0604 | Dačice | Sp.S.Ústí | 1:6 | | |
|
|
C1B0605 | Č.Krumlov | Břilice | 2:0 | | |
|
7.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
C1B0701 | Břilice | J.Hradec | 4:2 | | |
|
|
C1B0702 | Sp.S.Ústí | Č.Krumlov | 1:1 | | |
|
|
C1B0703 | Rudolfov | Dačice | 1:1 | | |
|
|
C1B0704 | SKP ČB | Tábor"B | 3:1 | | |
|
|
C1B0705 | Loko ČB | Soběslav | 2:0 | | |
|
8.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
C1B0801 | J.Hradec | Soběslav | 2:7 | | |
|
|
C1B0802 | Tábor"B | Loko ČB | 1:1 | | |
|
|
C1B0803 | Dačice | SKP ČB | 0:0 | | |
|
|
C1B0804 | Č.Krumlov | Rudolfov | 4:0 | | |
|
|
C1B0805 | Břilice | Sp.S.Ústí | 2:4 | | |
|
9.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
C1B0901 | Sp.S.Ústí | J.Hradec | 9:3 | | |
Rozhodčí: Dvořák J. |
|
|
C1B0902 | Rudolfov | Břilice | 2:0 | | |
Rozhodčí: Tůma |
|
|
C1B0903 | SKP ČB | Č.Krumlov | 2:6 | | |
Rozhodčí: Kříž K. |
|
|
C1B0904 | Loko ČB | Dačice | 5:0 | | |
Rozhodčí: Bumba |
|
|
C1B0905 | Soběslav | Tábor"B | 5:0 | | |
Rozhodčí: Křížovský |
|
10.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
C1B1001 | J.Hradec | Tábor"B | 4:2 | | |
Rozhodčí: Chvala |
|
|
C1B1002 | Soběslav | Dačice | 5:2 | | |
Rozhodčí: Jarolím |
|
|
C1B1003 | Loko ČB | Č.Krumlov | 1:3 | | |
Rozhodčí: Pípal, Welser |
|
|
C1B1004 | Břilice | SKP ČB | 3:1 | | |
Rozhodčí: Herzog |
|
|
C1B1005 | Rudolfov | Sp.S.Ústí | 1:1 | | |
Rozhodčí: Sebera ml, Kříž |
|
11.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
C1B1101 | Rudolfov | J.Hradec | 5:0 | | |
Rozhodčí: Sebera st. |
|
|
C1B1102 | Sp.S.Ústí | SKP ČB | 5:1 | | |
Rozhodčí: Dvořák P. |
|
|
C1B1103 | Břilice | Loko ČB | 1:1 | | |
Rozhodčí: Janák |
|
|
C1B1104 | Č.Krumlov | Soběslav | 1:1 | | |
Rozhodčí: Klátil, Welser |
|
|
C1B1105 | Dačice | Tábor"B | 0:2 | | |
Rozhodčí: Chvala |
|
12.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
C1B1201 | J.Hradec | Dačice | 2:1 | | |
Rozhodčí: Jedlička |
|
|
C1B1202 | Tábor"B | Č.Krumlov | 2:1 | | |
Rozhodčí: Křížovský |
|
|
C1B1203 | Soběslav | Břilice | 6:0 | | |
Rozhodčí: Dvořák J. |
|
|
C1B1204 | Loko ČB | Sp.S.Ústí | 2:3 | | |
Rozhodčí: Mráz R.(PI) |
|
|
C1B1205 | SKP ČB | Rudolfov | 2:7 | | odehráno 18.11.07 |
Rozhodčí: Sebera ml. |
|
13.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
C1B1301 | SKP ČB | J.Hradec | 0:1 | | |
Rozhodčí: Sebera st. |
|
|
C1B1302 | Rudolfov | Loko ČB | 4:0 | | |
Rozhodčí: Jarolím |
|
|
C1B1303 | Sp.S.Ústí | Soběslav | 1:0 | | |
Rozhodčí: Novotný |
|
|
C1B1304 | Břilice | Tábor"B | 0:1 | | |
Rozhodčí: Chvala |
|
|
C1B1305 | Č.Krumlov | Dačice | 6:1 | | |
Rozhodčí: Klátil |
|
14.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
C1B1401 | J.Hradec | Č.Krumlov | 4:4 | | |
Rozhodčí: Fiala |
|
|
C1B1402 | Dačice | Břilice | 2:2 | | |
Rozhodčí: Blažek |
|
|
C1B1403 | Tábor"B | Sp.S.Ústí | 0:5 | | |
Rozhodčí: Mácha |
|
|
C1B1404 | Soběslav | Rudolfov | 1:3 | | |
Rozhodčí: Pípal |
|
|
C1B1405 | Loko ČB | SKP ČB | 1:2 | | |
Rozhodčí: Klátil |
|
15.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
C1B1501 | Loko ČB | J.Hradec | 3:1 | | odehráno 17.11.07 |
Rozhodčí: Hynek, Hort |
|
|
C1B1502 | SKP ČB | Soběslav | 1:3 | | |
Rozhodčí: Maroušek |
|
|
C1B1503 | Rudolfov | Tábor"B | 3:1 | | |
Rozhodčí: Bumba |
|
|
C1B1504 | Sp.S.Ústí | Dačice | 11:0 | | odehráno 18.11.07 |
Rozhodčí: Dvořák Jan, Zimmel |
|
|
C1B1505 | Břilice | Č.Krumlov | 4:1 | | |
Rozhodčí: Janák |
|
16.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
C1B1601 | J.Hradec | Břilice | 3:1 | | |
|
|
C1B1602 | Č.Krumlov | Sp.S.Ústí | 1:0 | | |
|
|
C1B1603 | Dačice | Rudolfov | 1:0 | | dohrávka |
|
|
C1B1604 | Tábor"B | SKP ČB | 0:1 | | |
|
|
C1B1605 | Soběslav | Loko ČB | 0:1 | | |
|
17.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
C1B1701 | Soběslav | J.Hradec | 2:1 | | |
Rozhodčí: Macko, Šnorek |
|
|
C1B1702 | Loko ČB | Tábor"B | 2:1 | | |
Rozhodčí: Novák R(ČB), Hladík(ČK) |
|
|
C1B1703 | SKP ČB | Dačice | 4:0 | | |
Rozhodčí: Sebera st., Ruso |
|
|
C1B1704 | Rudolfov | Č.Krumlov | 0:4 | | |
Rozhodčí: Herzog, Rous |
|
|
C1B1705 | Sp.S.Ústí | Břilice | 3:2 | | |
Rozhodčí: Pávec, Žemlička |
|
18.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
C1B1801 | J.Hradec | Sp.S.Ústí | 3:4 | | |
|
|
C1B1802 | Břilice | Rudolfov | 3:2 | | |
|
|
C1B1803 | Č.Krumlov | SKP ČB | 1:0 | | |
|
|
C1B1804 | Dačice | Loko ČB | 0:2 | | |
|
|
C1B1805 | Tábor"B | Soběslav | 2:1 | | |
|
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
STATISTIKA - odehraná kola |
| Počet | Průměr |
|
Branky celkem | 360 | 4.5 |
Branky domácí | 215 | 2.7 |
Branky hosté | 145 | 1.8 |
Diváků | 0 | 0 |
|
STATISTIKA - diváci doma/venku |
Oddíl | Doma | Venku | Celkem |
|
Břilice | 0 | 0 | 0 |
|
Č.Krumlov | 0 | 0 | 0 |
|
Dačice | 0 | 0 | 0 |
|
J.Hradec | 0 | 0 | 0 |
|
Loko ČB | 0 | 0 | 0 |
|
Rudolfov | 0 | 0 | 0 |
|
SKP ČB | 0 | 0 | 0 |
|
Soběslav | 0 | 0 | 0 |
|
Sp.S.Ústí | 0 | 0 | 0 |
|
Tábor"B | 0 | 0 | 0 |
|
Zpět na archiv soutěží
|
KFS Jihočeský |
Skuherského 14, PS 52, 370 04 České Budějovice
Tel: 387 316 065, 777 268 713, 602 962 864
Fax: 387 316 092
|
|
|