|
Zpět na archiv soutěží
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
F1A - Krajský přebor mladších žáků
TABULKA |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body | (Prav) |
|
1. | Loko ČB | 26 | 22 | 3 | 1 | 78: 12 | 69 | ( 30) |
|
2. | Prachatice | 26 | 19 | 0 | 7 | 86: 37 | 57 | ( 18) |
|
3. | Strakonice | 26 | 18 | 2 | 6 | 92: 30 | 56 | ( 17) |
|
4. | Vimperk | 26 | 13 | 3 | 10 | 59: 51 | 42 | ( 3) |
|
5. | FC ZVVZ | 26 | 12 | 6 | 8 | 65: 33 | 42 | ( 3) |
|
6. | Písek"B | 26 | 12 | 5 | 9 | 55: 46 | 41 | ( 2) |
|
7. | Tábor"B | 26 | 13 | 2 | 11 | 55: 51 | 41 | ( 2) |
|
8. | Sp.S.Ústí | 26 | 13 | 1 | 12 | 68: 55 | 40 | ( 1) |
|
9. | SKP ČB | 26 | 12 | 3 | 11 | 49: 41 | 39 | ( 0) |
|
10. | Č.Krumlov | 26 | 9 | 4 | 13 | 53: 49 | 31 | ( -8) |
|
11. | Roudné | 26 | 8 | 4 | 14 | 47: 59 | 28 | (-11) |
|
12. | Týn | 26 | 7 | 3 | 16 | 31: 74 | 24 | (-15) |
|
13. | Soběslav | 26 | 2 | 4 | 20 | 23: 84 | 10 | (-29) |
|
14. | Slavia ČB | 26 | 2 | 0 | 24 | 13:152 | 6 | (-33) |
|
TABULKA DOMA |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | Loko ČB | 13 | 11 | 1 | 1 | 34: 7 | 34 |
|
2. | Strakonice | 13 | 10 | 1 | 2 | 56: 13 | 31 |
|
3. | Prachatice | 13 | 10 | 0 | 3 | 43: 14 | 30 |
|
4. | SKP ČB | 13 | 8 | 1 | 4 | 30: 16 | 25 |
|
5. | Sp.S.Ústí | 13 | 8 | 0 | 5 | 39: 24 | 24 |
|
6. | Vimperk | 13 | 7 | 2 | 4 | 30: 23 | 23 |
|
7. | Tábor"B | 13 | 7 | 1 | 5 | 28: 20 | 22 |
|
8. | Písek"B | 13 | 6 | 2 | 5 | 33: 26 | 20 |
|
9. | FC ZVVZ | 13 | 5 | 4 | 4 | 33: 20 | 19 |
|
10. | Týn | 13 | 6 | 0 | 7 | 18: 31 | 18 |
|
11. | Č.Krumlov | 13 | 5 | 2 | 6 | 32: 21 | 17 |
|
12. | Roudné | 13 | 4 | 3 | 6 | 22: 31 | 15 |
|
13. | Soběslav | 13 | 1 | 3 | 9 | 12: 35 | 6 |
|
14. | Slavia ČB | 13 | 0 | 0 | 13 | 6: 77 | 0 |
|
TABULKA VENKU |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | Loko ČB | 13 | 11 | 2 | 0 | 44: 5 | 35 |
|
2. | Prachatice | 13 | 9 | 0 | 4 | 43: 23 | 27 |
|
3. | Strakonice | 13 | 8 | 1 | 4 | 36: 17 | 25 |
|
4. | FC ZVVZ | 13 | 7 | 2 | 4 | 32: 13 | 23 |
|
5. | Písek"B | 13 | 6 | 3 | 4 | 22: 20 | 21 |
|
6. | Vimperk | 13 | 6 | 1 | 6 | 29: 28 | 19 |
|
7. | Tábor"B | 13 | 6 | 1 | 6 | 27: 31 | 19 |
|
8. | Sp.S.Ústí | 13 | 5 | 1 | 7 | 29: 31 | 16 |
|
9. | SKP ČB | 13 | 4 | 2 | 7 | 19: 25 | 14 |
|
10. | Č.Krumlov | 13 | 4 | 2 | 7 | 21: 28 | 14 |
|
11. | Roudné | 13 | 4 | 1 | 8 | 25: 28 | 13 |
|
12. | Týn | 13 | 1 | 3 | 9 | 13: 43 | 6 |
|
13. | Slavia ČB | 13 | 2 | 0 | 11 | 7: 75 | 6 |
|
14. | Soběslav | 13 | 1 | 1 | 11 | 11: 49 | 4 |
|
KŘÍŽOVÁ TABULKA |
| | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
|
1. | Vimperk | --- | 2:3 | 0:3 | 3:3 | 0:1 | 4:3 | 1:1 | 7:0 | 1:0 | 1:6 | 3:1 | 3:0 | 3:1 | 2:1 |
|
2. | Tábor"B | 5:2 | --- | 1:4 | 3:1 | 0:3 | 1:3 | 5:0 | 4:0 | 3:1 | 2:3 | 0:1 | 0:0 | 2:1 | 2:1 |
|
3. | Písek"B | 4:1 | 0:3 | --- | 6:1 | 0:3 | 4:1 | 3:0 | 9:0 | 0:3 | 1:5 | 3:2 | 2:2 | 1:5 | 0:0 |
|
4. | Soběslav | 1:4 | 1:2 | 0:0 | --- | 1:5 | 1:3 | 1:1 | 0:1 | 0:2 | 2:6 | 3:3 | 0:2 | 0:5 | 2:1 |
|
5. | Loko ČB | 3:1 | 1:0 | 0:1 | 2:0 | --- | 2:1 | 5:0 | 2:0 | 0:0 | 4:2 | 2:1 | 4:0 | 4:0 | 5:1 |
|
6. | Sp.S.Ústí | 4:2 | 6:3 | 8:0 | 2:1 | 0:1 | --- | 5:0 | 2:5 | 0:5 | 0:1 | 4:2 | 3:1 | 0:3 | 5:0 |
|
7. | Týn | 2:3 | 3:0 | 2:0 | 2:1 | 0:6 | 2:4 | --- | 3:0 | 1:0 | 1:6 | 0:7 | 1:0 | 0:2 | 1:2 |
|
8. | Slavia ČB | 0:8 | 1:5 | 1:4 | 1:2 | 0:9 | 0:10 | 0:7 | --- | 0:8 | 0:2 | 0:4 | 2:4 | 0:10 | 1:4 |
|
9. | FC ZVVZ | 2:2 | 2:3 | 1:1 | 1:0 | 2:2 | 0:1 | 8:0 | 5:0 | --- | 3:5 | 2:0 | 4:1 | 2:4 | 1:1 |
|
10. | Prachatice | 0:2 | 2:1 | 2:0 | 3:0 | 1:2 | 5:1 | 2:0 | 12:1 | 0:5 | --- | 5:0 | 4:2 | 4:0 | 3:0 |
|
11. | Roudné | 1:2 | 2:2 | 0:3 | 5:0 | 0:8 | 3:0 | 2:2 | 4:0 | 0:2 | 3:2 | --- | 2:5 | 0:0 | 0:5 |
|
12. | Č.Krumlov | 1:2 | 2:0 | 3:3 | 6:2 | 1:3 | 0:0 | 3:1 | 10:0 | 2:3 | 2:1 | 2:4 | --- | 0:1 | 0:1 |
|
13. | Strakonice | 3:0 | 8:1 | 1:3 | 12:0 | 0:1 | 6:2 | 5:0 | 9:0 | 2:2 | 2:1 | 3:0 | 2:1 | --- | 3:2 |
|
14. | SKP ČB | 2:0 | 1:4 | 1:0 | 3:0 | 0:0 | 3:0 | 3:1 | 8:0 | 4:1 | 2:3 | 1:0 | 1:3 | 1:4 | --- |
|
TABULKA PODZIM |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | Loko ČB | 13 | 11 | 1 | 1 | 43: 7 | 34 |
|
2. | Prachatice | 13 | 11 | 0 | 2 | 59: 17 | 33 |
|
3. | Písek"B | 13 | 8 | 3 | 2 | 38: 15 | 27 |
|
4. | Strakonice | 13 | 8 | 1 | 4 | 38: 13 | 25 |
|
5. | FC ZVVZ | 13 | 6 | 5 | 2 | 39: 15 | 23 |
|
6. | Tábor"B | 13 | 7 | 0 | 6 | 27: 25 | 21 |
|
7. | Vimperk | 13 | 6 | 2 | 5 | 31: 31 | 20 |
|
8. | Sp.S.Ústí | 13 | 6 | 1 | 6 | 38: 29 | 19 |
|
9. | Č.Krumlov | 13 | 5 | 2 | 6 | 28: 21 | 17 |
|
10. | SKP ČB | 13 | 4 | 2 | 7 | 20: 25 | 14 |
|
11. | Týn | 13 | 3 | 2 | 8 | 17: 43 | 11 |
|
12. | Soběslav | 13 | 2 | 3 | 8 | 17: 40 | 9 |
|
13. | Roudné | 13 | 2 | 2 | 9 | 15: 38 | 8 |
|
14. | Slavia ČB | 13 | 0 | 0 | 13 | 3: 94 | 0 |
|
TABULKA JARO |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | Loko ČB | 13 | 11 | 2 | 0 | 35: 5 | 35 |
|
2. | Strakonice | 13 | 10 | 1 | 2 | 54: 17 | 31 |
|
3. | SKP ČB | 13 | 8 | 1 | 4 | 29: 16 | 25 |
|
4. | Prachatice | 13 | 8 | 0 | 5 | 27: 20 | 24 |
|
5. | Vimperk | 13 | 7 | 1 | 5 | 28: 20 | 22 |
|
6. | Sp.S.Ústí | 13 | 7 | 0 | 6 | 30: 26 | 21 |
|
7. | Roudné | 13 | 6 | 2 | 5 | 32: 21 | 20 |
|
8. | Tábor"B | 13 | 6 | 2 | 5 | 28: 26 | 20 |
|
9. | FC ZVVZ | 13 | 6 | 1 | 6 | 26: 18 | 19 |
|
10. | Č.Krumlov | 13 | 4 | 2 | 7 | 25: 28 | 14 |
|
11. | Písek"B | 13 | 4 | 2 | 7 | 17: 31 | 14 |
|
12. | Týn | 13 | 4 | 1 | 8 | 14: 31 | 13 |
|
13. | Slavia ČB | 13 | 2 | 0 | 11 | 10: 58 | 6 |
|
14. | Soběslav | 13 | 0 | 1 | 12 | 6: 44 | 1 |
|
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
1.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F1A0101 | Vimperk | SKP ČB | 2:1 | | |
Rozhodčí: Machovec |
|
|
F1A0102 | Tábor"B | Strakonice | 2:1 | | |
Rozhodčí: Dvořák Jan |
|
|
F1A0103 | Písek"B | Č.Krumlov | 2:2 | | |
Rozhodčí: Trkovský |
|
|
F1A0104 | Soběslav | Roudné | 3:3 | | |
Rozhodčí: Hanzal |
|
|
F1A0105 | Loko ČB | Prachatice | 4:2 | | |
Rozhodčí: Hrubý |
|
|
F1A0106 | Sp.S.Ústí | FC ZVVZ | 0:5 | | |
Rozhodčí: Novotný |
|
|
F1A0107 | Slavia ČB | Týn | 0:7 | | odehráno 12.9.07 |
Rozhodčí: Šnorek |
|
2.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F1A0201 | SKP ČB | Slavia ČB | 8:0 | | |
|
|
F1A0202 | FC ZVVZ | Týn | 8:0 | | |
|
|
F1A0203 | Prachatice | Sp.S.Ústí | 5:1 | | |
|
|
F1A0204 | Roudné | Loko ČB | 0:8 | | |
|
|
F1A0205 | Č.Krumlov | Soběslav | 6:2 | | |
|
|
F1A0206 | Strakonice | Písek"B | 1:3 | | |
|
|
F1A0207 | Vimperk | Tábor"B | 2:3 | | |
|
3.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F1A0301 | Tábor"B | SKP ČB | 2:1 | | |
|
|
F1A0302 | Písek"B | Vimperk | 4:1 | | |
|
|
F1A0303 | Soběslav | Strakonice | 0:5 | | |
|
|
F1A0304 | Loko ČB | Č.Krumlov | 4:0 | | |
|
|
F1A0305 | Sp.S.Ústí | Roudné | 4:2 | | |
|
|
F1A0306 | Týn | Prachatice | 1:6 | | |
|
|
F1A0307 | Slavia ČB | FC ZVVZ | 0:8 | | |
|
4.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F1A0401 | FC ZVVZ | SKP ČB | 1:1 | | |
|
|
F1A0402 | Prachatice | Slavia ČB | 12:1 | | |
|
|
F1A0403 | Roudné | Týn | 2:2 | | |
|
|
F1A0404 | Č.Krumlov | Sp.S.Ústí | 0:0 | | |
|
|
F1A0405 | Strakonice | Loko ČB | 0:1 | | |
|
|
F1A0406 | Vimperk | Soběslav | 3:3 | | |
|
|
F1A0407 | Tábor"B | Písek"B | 1:4 | | |
|
5.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F1A0501 | Písek"B | SKP ČB | 0:0 | | |
|
|
F1A0502 | Soběslav | Tábor"B | 1:2 | | odehr. na 19.9.07 |
|
|
F1A0503 | Loko ČB | Vimperk | 3:1 | | |
|
|
F1A0504 | Sp.S.Ústí | Strakonice | 0:3 | | |
|
|
F1A0505 | Týn | Č.Krumlov | 1:0 | | |
|
|
F1A0506 | Slavia ČB | Roudné | 0:4 | | |
|
|
F1A0507 | FC ZVVZ | Prachatice | 3:5 | | |
|
6.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F1A0601 | SKP ČB | Prachatice | 2:3 | | |
|
|
F1A0602 | Roudné | FC ZVVZ | 0:2 | | |
|
|
F1A0603 | Č.Krumlov | Slavia ČB | 10:0 | | |
|
|
F1A0604 | Strakonice | Týn | 5:0 | | |
|
|
F1A0605 | Vimperk | Sp.S.Ústí | 4:3 | | |
|
|
F1A0606 | Tábor"B | Loko ČB | 0:3 | | |
|
|
F1A0607 | Písek"B | Soběslav | 6:1 | | |
|
7.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F1A0701 | Soběslav | SKP ČB | 2:1 | | |
|
|
F1A0702 | Loko ČB | Písek"B | 0:1 | | |
|
|
F1A0703 | Sp.S.Ústí | Tábor"B | 6:3 | | |
|
|
F1A0704 | Týn | Vimperk | 2:3 | | |
|
|
F1A0705 | Slavia ČB | Strakonice | 0:10 | | |
|
|
F1A0706 | FC ZVVZ | Č.Krumlov | 4:1 | | |
|
|
F1A0707 | Prachatice | Roudné | 5:0 | | |
|
8.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F1A0801 | SKP ČB | Roudné | 1:0 | | |
|
|
F1A0802 | Č.Krumlov | Prachatice | 2:1 | | |
|
|
F1A0803 | Strakonice | FC ZVVZ | 2:2 | | |
|
|
F1A0804 | Vimperk | Slavia ČB | 7:0 | | |
|
|
F1A0805 | Tábor"B | Týn | 5:0 | | |
|
|
F1A0806 | Písek"B | Sp.S.Ústí | 4:1 | | |
|
|
F1A0807 | Soběslav | Loko ČB | 1:5 | | |
|
9.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F1A0901 | Loko ČB | SKP ČB | 5:1 | | |
|
|
F1A0902 | Sp.S.Ústí | Soběslav | 2:1 | | |
|
|
F1A0903 | Týn | Písek"B | 2:0 | | |
|
|
F1A0904 | Slavia ČB | Tábor"B | 1:5 | | |
|
|
F1A0905 | FC ZVVZ | Vimperk | 2:2 | | |
|
|
F1A0906 | Prachatice | Strakonice | 4:0 | | |
|
|
F1A0907 | Roudné | Č.Krumlov | 2:5 | | |
|
10.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F1A1001 | Č.Krumlov | SKP ČB | 0:1 | | |
|
|
F1A1002 | Strakonice | Roudné | 3:0 | | |
|
|
F1A1003 | Vimperk | Prachatice | 1:6 | | |
|
|
F1A1004 | Tábor"B | FC ZVVZ | 3:1 | | |
|
|
F1A1005 | Písek"B | Slavia ČB | 9:0 | | |
|
|
F1A1006 | Soběslav | Týn | 1:1 | | |
|
|
F1A1007 | Loko ČB | Sp.S.Ústí | 2:1 | | |
|
11.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F1A1101 | Sp.S.Ústí | SKP ČB | 5:0 | | |
|
|
F1A1102 | Týn | Loko ČB | 0:6 | | |
|
|
F1A1103 | Slavia ČB | Soběslav | 1:2 | | |
|
|
F1A1104 | FC ZVVZ | Písek"B | 1:1 | | |
|
|
F1A1105 | Prachatice | Tábor"B | 2:1 | | |
|
|
F1A1106 | Roudné | Vimperk | 1:2 | | |
|
|
F1A1107 | Č.Krumlov | Strakonice | 0:1 | | |
|
12.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F1A1201 | SKP ČB | Strakonice | 1:4 | | |
|
|
F1A1202 | Vimperk | Č.Krumlov | 3:0 | | |
|
|
F1A1203 | Tábor"B | Roudné | 0:1 | | |
|
|
F1A1204 | Písek"B | Prachatice | 1:5 | | |
|
|
F1A1205 | Soběslav | FC ZVVZ | 0:2 | | |
|
|
F1A1206 | Loko ČB | Slavia ČB | 2:0 | | |
|
|
F1A1207 | Sp.S.Ústí | Týn | 5:0 | | |
|
13.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F1A1301 | Týn | SKP ČB | 1:2 | | |
Rozhodčí: Szabó A. |
|
|
F1A1302 | Slavia ČB | Sp.S.Ústí | 0:10 | | |
Rozhodčí: Macko |
|
|
F1A1303 | Loko ČB | FC ZVVZ | 0:0 | | |
Rozhodčí: Kříž K. |
|
|
F1A1304 | Prachatice | Soběslav | 3:0 | | |
Rozhodčí: Dunovský |
|
|
F1A1305 | Roudné | Písek"B | 0:3 | | odehráno 18.11.07 |
Rozhodčí: Kříž M. |
|
|
F1A1306 | Č.Krumlov | Tábor"B | 2:0 | | |
Rozhodčí: Písek |
|
|
F1A1307 | Strakonice | Vimperk | 3:0 | | |
Rozhodčí: Frčka |
|
14.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F1A1401 | SKP ČB | Vimperk | 2:0 | | |
|
|
F1A1402 | Strakonice | Tábor"B | 8:1 | | |
|
|
F1A1403 | Č.Krumlov | Písek"B | 3:3 | | |
|
|
F1A1404 | Roudné | Soběslav | 5:0 | | |
|
|
F1A1405 | Prachatice | Loko ČB | 1:2 | | |
|
|
F1A1406 | FC ZVVZ | Sp.S.Ústí | 0:1 | | |
|
|
F1A1407 | Týn | Slavia ČB | 3:0 | | |
|
15.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F1A1501 | Slavia ČB | SKP ČB | 1:4 | | |
|
|
F1A1502 | Týn | FC ZVVZ | 1:0 | | |
|
|
F1A1503 | Sp.S.Ústí | Prachatice | 0:1 | | |
|
|
F1A1504 | Loko ČB | Roudné | 2:1 | | |
|
|
F1A1505 | Soběslav | Č.Krumlov | 0:2 | | |
|
|
F1A1506 | Písek"B | Strakonice | 1:5 | | |
|
|
F1A1507 | Tábor"B | Vimperk | 5:2 | | |
|
16.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F1A1601 | SKP ČB | Tábor"B | 1:4 | | |
|
|
F1A1602 | Vimperk | Písek"B | 0:3 | | |
|
|
F1A1603 | Strakonice | Soběslav | 12:0 | | |
|
|
F1A1604 | Č.Krumlov | Loko ČB | 1:3 | | |
|
|
F1A1605 | Roudné | Sp.S.Ústí | 3:0 | | |
|
|
F1A1606 | Prachatice | Týn | 2:0 | | |
|
|
F1A1607 | FC ZVVZ | Slavia ČB | 5:0 | | |
|
17.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F1A1701 | SKP ČB | FC ZVVZ | 4:1 | | |
|
|
F1A1702 | Slavia ČB | Prachatice | 0:2 | | |
|
|
F1A1703 | Týn | Roudné | 0:7 | | |
|
|
F1A1704 | Sp.S.Ústí | Č.Krumlov | 3:1 | | |
|
|
F1A1705 | Loko ČB | Strakonice | 4:0 | | |
|
|
F1A1706 | Soběslav | Vimperk | 1:4 | | |
|
|
F1A1707 | Písek"B | Tábor"B | 0:3 | | |
|
18.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F1A1801 | SKP ČB | Písek"B | 1:0 | | |
|
|
F1A1802 | Tábor"B | Soběslav | 3:1 | | |
|
|
F1A1803 | Vimperk | Loko ČB | 0:1 | | |
|
|
F1A1804 | Strakonice | Sp.S.Ústí | 6:2 | | |
|
|
F1A1805 | Č.Krumlov | Týn | 3:1 | | |
|
|
F1A1806 | Roudné | Slavia ČB | 4:0 | | |
|
|
F1A1807 | Prachatice | FC ZVVZ | 0:5 | | |
|
19.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F1A1901 | Prachatice | SKP ČB | 3:0 | | |
|
|
F1A1902 | FC ZVVZ | Roudné | 2:0 | | |
|
|
F1A1903 | Slavia ČB | Č.Krumlov | 2:4 | | |
|
|
F1A1904 | Týn | Strakonice | 0:2 | | |
|
|
F1A1905 | Sp.S.Ústí | Vimperk | 4:2 | | |
|
|
F1A1906 | Loko ČB | Tábor"B | 1:0 | | |
|
|
F1A1907 | Soběslav | Písek"B | 0:0 | | |
|
20.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F1A2001 | SKP ČB | Soběslav | 3:0 | | |
|
|
F1A2002 | Písek"B | Loko ČB | 0:3 | | |
|
|
F1A2003 | Tábor"B | Sp.S.Ústí | 1:3 | | |
|
|
F1A2004 | Vimperk | Týn | 1:1 | | |
|
|
F1A2005 | Strakonice | Slavia ČB | 9:0 | | |
|
|
F1A2006 | Č.Krumlov | FC ZVVZ | 2:3 | | |
|
|
F1A2007 | Roudné | Prachatice | 3:2 | | |
|
21.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F1A2101 | Roudné | SKP ČB | 0:5 | | hráno 28.5.2008 |
Rozhodčí: Koranda |
|
|
F1A2102 | Prachatice | Č.Krumlov | 4:2 | | |
Rozhodčí: Mráz M. |
|
|
F1A2103 | FC ZVVZ | Strakonice | 2:4 | | |
Rozhodčí: Linhart |
|
|
F1A2104 | Slavia ČB | Vimperk | 0:8 | | |
Rozhodčí: Náprava |
|
|
F1A2105 | Týn | Tábor"B | 3:0 | | |
Rozhodčí: Koranda |
|
|
F1A2106 | Sp.S.Ústí | Písek"B | 8:0 | | |
Rozhodčí: Fiala(Tá) |
|
|
F1A2107 | Loko ČB | Soběslav | 2:0 | | |
Rozhodčí: Náprava |
|
22.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F1A2201 | SKP ČB | Loko ČB | 0:0 | | |
|
|
F1A2202 | Soběslav | Sp.S.Ústí | 1:3 | | |
|
|
F1A2203 | Písek"B | Týn | 3:0 | | |
|
|
F1A2204 | Tábor"B | Slavia ČB | 4:0 | | |
|
|
F1A2205 | Vimperk | FC ZVVZ | 1:0 | | |
|
|
F1A2206 | Strakonice | Prachatice | 2:1 | | |
|
|
F1A2207 | Č.Krumlov | Roudné | 2:4 | | |
|
23.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F1A2301 | SKP ČB | Č.Krumlov | 1:3 | | |
|
|
F1A2302 | Roudné | Strakonice | 0:0 | | |
|
|
F1A2303 | Prachatice | Vimperk | 0:2 | | |
|
|
F1A2304 | FC ZVVZ | Tábor"B | 2:3 | | |
|
|
F1A2305 | Slavia ČB | Písek"B | 1:4 | | |
|
|
F1A2306 | Týn | Soběslav | 2:1 | | |
|
|
F1A2307 | Sp.S.Ústí | Loko ČB | 0:1 | | |
|
24.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F1A2401 | SKP ČB | Sp.S.Ústí | 3:0 | | |
Rozhodčí: Welser, Klátil |
|
|
F1A2402 | Loko ČB | Týn | 5:0 | | |
Rozhodčí: Eibl Lu. |
|
|
F1A2403 | Soběslav | Slavia ČB | 0:1 | | předehráno 1.5.2008 |
Rozhodčí: Zimmel |
|
|
F1A2404 | Písek"B | FC ZVVZ | 0:3 | | |
Rozhodčí: Linhart |
|
|
F1A2405 | Tábor"B | Prachatice | 2:3 | | |
Rozhodčí: Kopačka |
|
|
F1A2406 | Vimperk | Roudné | 3:1 | | |
Rozhodčí: Stiegler |
|
|
F1A2407 | Strakonice | Č.Krumlov | 2:1 | | |
Rozhodčí: Machovec |
|
25.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F1A2501 | Strakonice | SKP ČB | 3:2 | | |
|
|
F1A2502 | Č.Krumlov | Vimperk | 1:2 | | |
|
|
F1A2503 | Roudné | Tábor"B | 2:2 | | |
|
|
F1A2504 | Prachatice | Písek"B | 2:0 | | |
|
|
F1A2505 | FC ZVVZ | Soběslav | 1:0 | | |
|
|
F1A2506 | Slavia ČB | Loko ČB | 0:9 | | |
|
|
F1A2507 | Týn | Sp.S.Ústí | 2:4 | | |
|
26.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F1A2601 | SKP ČB | Týn | 3:1 | | |
|
|
F1A2602 | Sp.S.Ústí | Slavia ČB | 2:5 | | |
|
|
F1A2603 | FC ZVVZ | Loko ČB | 2:2 | | |
|
|
F1A2604 | Soběslav | Prachatice | 2:6 | | předehráno 28.5.08 |
|
|
F1A2605 | Písek"B | Roudné | 3:2 | | |
|
|
F1A2606 | Tábor"B | Č.Krumlov | 0:0 | | |
|
|
F1A2607 | Vimperk | Strakonice | 3:1 | | |
|
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
STATISTIKA - odehraná kola |
| Počet | Průměr |
|
Branky celkem | 774 | 4.3 |
Branky domácí | 416 | 2.3 |
Branky hosté | 358 | 2.0 |
Diváků | 0 | 0 |
|
STATISTIKA - diváci doma/venku |
Oddíl | Doma | Venku | Celkem |
|
Č.Krumlov | 0 | 0 | 0 |
|
FC ZVVZ | 0 | 0 | 0 |
|
Loko ČB | 0 | 0 | 0 |
|
Písek"B | 0 | 0 | 0 |
|
Prachatice | 0 | 0 | 0 |
|
Roudné | 0 | 0 | 0 |
|
SKP ČB | 0 | 0 | 0 |
|
Slavia ČB | 0 | 0 | 0 |
|
Soběslav | 0 | 0 | 0 |
|
Sp.S.Ústí | 0 | 0 | 0 |
|
Strakonice | 0 | 0 | 0 |
|
Tábor"B | 0 | 0 | 0 |
|
Týn | 0 | 0 | 0 |
|
Vimperk | 0 | 0 | 0 |
|
Zpět na archiv soutěží
|
KFS Jihočeský |
Skuherského 14, PS 52, 370 04 České Budějovice
Tel: 387 316 065, 777 268 713, 602 962 864
Fax: 387 316 092
|
|
|