|
Zpět na archiv soutěží
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
E2A - I.A třída starších žáků sk."A"
TABULKA |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body | (Prav) |
|
1. | SKP ČB"B | 22 | 17 | 1 | 4 | 70: 20 | 52 | ( 19) |
|
2. | T.Sviny | 22 | 15 | 2 | 5 | 56: 30 | 49 | ( 14) |
|
3. | H.Stropnice | 22 | 16 | 1 | 5 | 78: 24 | 49 | ( 16) |
|
4. | Rudolfov | 22 | 13 | 4 | 5 | 60: 21 | 45 | ( 10) |
|
5. | Týn | 22 | 14 | 2 | 6 | 112: 32 | 45 | ( 11) |
|
6. | K.Újezd | 22 | 14 | 1 | 7 | 62: 42 | 44 | ( 10) |
|
7. | Č.Krumlov"B | 22 | 11 | 1 | 10 | 70: 49 | 35 | ( 1) |
|
8. | Hluboká | 22 | 8 | 2 | 12 | 42: 64 | 26 | ( -7) |
|
9. | Kaplice | 22 | 7 | 3 | 12 | 32: 64 | 26 | ( -9) |
|
10. | Dříteň | 22 | 4 | 2 | 16 | 20: 63 | 15 | (-19) |
|
11. | Hrdějovice | 22 | 3 | 1 | 18 | 24:106 | 10 | (-23) |
|
12. | Třeboň | 22 | 0 | 0 | 22 | 4:115 | 0 | (-33) |
|
TABULKA DOMA |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | SKP ČB"B | 11 | 11 | 0 | 0 | 43: 3 | 33 |
|
2. | Rudolfov | 11 | 9 | 0 | 2 | 32: 9 | 27 |
|
3. | T.Sviny | 11 | 8 | 1 | 2 | 33: 14 | 26 |
|
4. | H.Stropnice | 11 | 8 | 1 | 2 | 47: 11 | 25 |
|
5. | K.Újezd | 11 | 7 | 1 | 3 | 33: 18 | 23 |
|
6. | Týn | 11 | 7 | 1 | 3 | 56: 12 | 22 |
|
7. | Č.Krumlov"B | 11 | 6 | 1 | 4 | 34: 18 | 20 |
|
8. | Kaplice | 11 | 4 | 2 | 5 | 16: 35 | 16 |
|
9. | Hluboká | 11 | 4 | 1 | 6 | 19: 33 | 13 |
|
10. | Dříteň | 11 | 3 | 2 | 6 | 14: 24 | 12 |
|
11. | Hrdějovice | 11 | 2 | 0 | 9 | 12: 56 | 6 |
|
12. | Třeboň | 11 | 0 | 0 | 11 | 2: 56 | 0 |
|
TABULKA VENKU |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | H.Stropnice | 11 | 8 | 0 | 3 | 31: 13 | 24 |
|
2. | Týn | 11 | 7 | 1 | 3 | 56: 20 | 23 |
|
3. | T.Sviny | 11 | 7 | 1 | 3 | 23: 16 | 23 |
|
4. | K.Újezd | 11 | 7 | 0 | 4 | 29: 24 | 21 |
|
5. | SKP ČB"B | 11 | 6 | 1 | 4 | 27: 17 | 19 |
|
6. | Rudolfov | 11 | 4 | 4 | 3 | 28: 12 | 18 |
|
7. | Č.Krumlov"B | 11 | 5 | 0 | 6 | 36: 31 | 15 |
|
8. | Hluboká | 11 | 4 | 1 | 6 | 23: 31 | 13 |
|
9. | Kaplice | 11 | 3 | 1 | 7 | 16: 29 | 10 |
|
10. | Hrdějovice | 11 | 1 | 1 | 9 | 12: 50 | 4 |
|
11. | Dříteň | 11 | 1 | 0 | 10 | 6: 39 | 3 |
|
12. | Třeboň | 11 | 0 | 0 | 11 | 2: 59 | 0 |
|
KŘÍŽOVÁ TABULKA |
| | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
|
1. | Hluboká | --- | 0:8 | 5:2 | 1:4 | 0:4 | 1:1 | 1:4 | 4:2 | 1:0 | 3:1 | 2:5 | 1:2 |
|
2. | K.Újezd | 2:1 | --- | 4:0 | 0:4 | 2:0 | 0:0 | 4:5 | 4:0 | 9:0 | 2:1 | 3:7 | 3:0 |
|
3. | Dříteň | 0:4 | 1:2 | --- | 1:2 | 1:1 | 0:5 | 4:3 | 4:1 | 3:0 | 0:2 | 0:4 | 0:0 |
|
4. | H.Stropnice | 3:0 | 5:1 | 3:2 | --- | 1:2 | 0:2 | 7:2 | 10:0 | 7:0 | 5:0 | 2:2 | 4:0 |
|
5. | T.Sviny | 3:0 | 6:0 | 1:0 | 3:0 | --- | 2:2 | 4:2 | 4:0 | 4:0 | 4:1 | 2:6 | 0:3 |
|
6. | Rudolfov | 6:1 | 0:1 | 5:0 | 2:0 | 0:2 | --- | 5:0 | 3:1 | 5:1 | 1:0 | 2:1 | 3:2 |
|
7. | Č.Krumlov"B | 3:4 | 1:3 | 6:0 | 1:2 | 1:2 | 1:0 | --- | 5:1 | 6:0 | 1:1 | 6:4 | 3:1 |
|
8. | Hrdějovice | 2:7 | 1:3 | 2:0 | 1:3 | 0:3 | 2:8 | 0:13 | --- | 2:1 | 1:4 | 0:5 | 1:9 |
|
9. | Třeboň | 0:4 | 0:8 | 0:1 | 0:4 | 1:2 | 0:7 | 0:4 | 0:6 | --- | 1:6 | 0:12 | 0:2 |
|
10. | Kaplice | 1:1 | 3:2 | 3:1 | 1:8 | 1:5 | 2:1 | 0:2 | 1:1 | 4:0 | --- | 0:9 | 0:5 |
|
11. | Týn | 7:0 | 0:1 | 6:0 | 0:4 | 5:1 | 2:2 | 4:1 | 9:0 | 11:0 | 10:0 | --- | 2:3 |
|
12. | SKP ČB"B | 4:1 | 7:0 | 4:0 | 3:0 | 4:1 | 2:0 | 2:0 | 6:0 | 7:0 | 1:0 | 3:1 | --- |
|
TABULKA PODZIM |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | Týn | 11 | 8 | 1 | 2 | 59: 12 | 26 |
|
2. | H.Stropnice | 11 | 8 | 1 | 2 | 43: 13 | 25 |
|
3. | Rudolfov | 11 | 7 | 2 | 2 | 34: 12 | 24 |
|
4. | T.Sviny | 11 | 7 | 1 | 3 | 21: 16 | 23 |
|
5. | SKP ČB"B | 11 | 7 | 1 | 3 | 26: 13 | 22 |
|
6. | K.Újezd | 11 | 7 | 0 | 4 | 40: 21 | 21 |
|
7. | Hluboká | 11 | 5 | 1 | 5 | 22: 31 | 16 |
|
8. | Kaplice | 11 | 4 | 2 | 5 | 18: 31 | 15 |
|
9. | Č.Krumlov"B | 11 | 4 | 1 | 6 | 28: 30 | 14 |
|
10. | Dříteň | 11 | 2 | 1 | 8 | 6: 31 | 8 |
|
11. | Hrdějovice | 11 | 1 | 1 | 9 | 11: 44 | 4 |
|
12. | Třeboň | 11 | 0 | 0 | 11 | 4: 58 | 0 |
|
TABULKA JARO |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | SKP ČB"B | 11 | 10 | 0 | 1 | 44: 7 | 30 |
|
2. | T.Sviny | 11 | 8 | 1 | 2 | 35: 14 | 26 |
|
3. | H.Stropnice | 11 | 8 | 0 | 3 | 35: 11 | 24 |
|
4. | K.Újezd | 11 | 7 | 1 | 3 | 22: 21 | 23 |
|
5. | Č.Krumlov"B | 11 | 7 | 0 | 4 | 42: 19 | 21 |
|
6. | Rudolfov | 11 | 6 | 2 | 3 | 26: 9 | 21 |
|
7. | Týn | 11 | 6 | 1 | 4 | 53: 20 | 19 |
|
8. | Kaplice | 11 | 3 | 1 | 7 | 14: 33 | 11 |
|
9. | Hluboká | 11 | 3 | 1 | 7 | 20: 33 | 10 |
|
10. | Dříteň | 11 | 2 | 1 | 8 | 14: 32 | 7 |
|
11. | Hrdějovice | 11 | 2 | 0 | 9 | 13: 62 | 6 |
|
12. | Třeboň | 11 | 0 | 0 | 11 | 0: 57 | 0 |
|
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
1.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2A0101 | Hluboká | SKP ČB"B | 1:2 | | |
|
|
E2A0102 | K.Újezd | Týn | 3:7 | | |
|
|
E2A0103 | Dříteň | Kaplice | 0:2 | | |
|
|
E2A0104 | H.Stropnice | Třeboň | 7:0 | | |
|
|
E2A0105 | T.Sviny | Hrdějovice | 4:0 | | |
|
|
E2A0106 | Rudolfov | Č.Krumlov"B | 5:0 | | |
|
2.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2A0201 | SKP ČB"B | Č.Krumlov"B | 2:0 | | |
|
|
E2A0202 | Hrdějovice | Rudolfov | 2:8 | | |
|
|
E2A0203 | Třeboň | T.Sviny | 1:2 | | |
|
|
E2A0204 | Kaplice | H.Stropnice | 1:8 | | |
|
|
E2A0205 | Týn | Dříteň | 6:0 | | |
|
|
E2A0206 | Hluboká | K.Újezd | 0:8 | | kont. (výsl. pon.) STK 8.9.10 |
|
3.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2A0301 | K.Újezd | SKP ČB"B | 3:0 | | |
|
|
E2A0302 | Dříteň | Hluboká | 0:4 | | |
|
|
E2A0303 | H.Stropnice | Týn | 2:2 | | /PK 9:10/ |
|
|
E2A0304 | T.Sviny | Kaplice | 4:1 | | |
|
|
E2A0305 | Rudolfov | Třeboň | 5:1 | | |
|
|
E2A0306 | Č.Krumlov"B | Hrdějovice | 5:1 | | |
|
4.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2A0401 | SKP ČB"B | Hrdějovice | 6:0 | | |
|
|
E2A0402 | Třeboň | Č.Krumlov"B | 0:4 | | |
|
|
E2A0403 | Kaplice | Rudolfov | 2:1 | | |
|
|
E2A0404 | Týn | T.Sviny | 5:1 | | |
|
|
E2A0405 | Hluboká | H.Stropnice | 1:4 | | |
|
|
E2A0406 | K.Újezd | Dříteň | 4:0 | | |
|
5.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2A0501 | Dříteň | SKP ČB"B | 0:0 | | /PK 4:1/ |
|
|
E2A0502 | H.Stropnice | K.Újezd | 5:1 | | |
|
|
E2A0503 | T.Sviny | Hluboká | 3:0 | | nehr. - kont. STK 22.9.10 |
|
|
E2A0504 | Rudolfov | Týn | 2:1 | | |
|
|
E2A0505 | Č.Krumlov"B | Kaplice | 1:1 | | /PK 5:4/ |
|
|
E2A0506 | Hrdějovice | Třeboň | 2:1 | | |
|
6.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2A0601 | SKP ČB"B | Třeboň | 7:0 | | |
|
|
E2A0602 | Kaplice | Hrdějovice | 1:1 | | /PK 3:1/ |
|
|
E2A0603 | Týn | Č.Krumlov"B | 4:1 | | |
|
|
E2A0604 | Hluboká | Rudolfov | 1:1 | | /PK 4:5 |
|
|
E2A0605 | K.Újezd | T.Sviny | 2:0 | | |
|
|
E2A0606 | Dříteň | H.Stropnice | 1:2 | | |
|
7.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2A0701 | H.Stropnice | SKP ČB"B | 4:0 | | |
|
|
E2A0702 | T.Sviny | Dříteň | 1:0 | | |
|
|
E2A0703 | Rudolfov | K.Újezd | 0:1 | | |
|
|
E2A0704 | Č.Krumlov"B | Hluboká | 3:4 | | |
|
|
E2A0705 | Hrdějovice | Týn | 0:5 | | |
|
|
E2A0706 | Třeboň | Kaplice | 1:6 | | |
|
8.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2A0801 | SKP ČB"B | Kaplice | 1:0 | | |
|
|
E2A0802 | Týn | Třeboň | 11:0 | | |
|
|
E2A0803 | Hluboká | Hrdějovice | 4:2 | | |
|
|
E2A0804 | K.Újezd | Č.Krumlov"B | 4:5 | | |
|
|
E2A0805 | Dříteň | Rudolfov | 0:5 | | |
|
|
E2A0806 | H.Stropnice | T.Sviny | 1:2 | | |
|
9.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2A0901 | T.Sviny | SKP ČB"B | 0:3 | | |
|
|
E2A0902 | Rudolfov | H.Stropnice | 2:0 | | |
|
|
E2A0903 | Č.Krumlov"B | Dříteň | 6:0 | | |
|
|
E2A0904 | Hrdějovice | K.Újezd | 1:3 | | |
|
|
E2A0905 | Třeboň | Hluboká | 0:4 | | |
|
|
E2A0906 | Kaplice | Týn | 0:9 | | |
|
10.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2A1001 | Týn | SKP ČB"B | 2:3 | | |
|
|
E2A1002 | Hluboká | Kaplice | 3:1 | | |
|
|
E2A1003 | K.Újezd | Třeboň | 9:0 | | |
|
|
E2A1004 | Dříteň | Hrdějovice | 4:1 | | |
|
|
E2A1005 | H.Stropnice | Č.Krumlov"B | 7:2 | | |
|
|
E2A1006 | T.Sviny | Rudolfov | 2:2 | | /PK 5:4 |
|
11.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2A1101 | Rudolfov | SKP ČB"B | 3:2 | | |
|
|
E2A1102 | Č.Krumlov"B | T.Sviny | 1:2 | | |
|
|
E2A1103 | Hrdějovice | H.Stropnice | 1:3 | | |
|
|
E2A1104 | Třeboň | Dříteň | 0:1 | | |
|
|
E2A1105 | Kaplice | K.Újezd | 3:2 | | |
|
|
E2A1106 | Týn | Hluboká | 7:0 | | |
|
12.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2A1201 | SKP ČB"B | Hluboká | 4:1 | | |
|
|
E2A1202 | Týn | K.Újezd | 0:1 | | |
|
|
E2A1203 | Kaplice | Dříteň | 3:1 | | |
|
|
E2A1204 | Třeboň | H.Stropnice | 0:4 | | |
|
|
E2A1205 | Hrdějovice | T.Sviny | 0:3 | | |
|
|
E2A1206 | Č.Krumlov"B | Rudolfov | 1:0 | | |
|
13.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2A1301 | Č.Krumlov"B | SKP ČB"B | 3:1 | | |
|
|
E2A1302 | Rudolfov | Hrdějovice | 3:1 | | |
|
|
E2A1303 | T.Sviny | Třeboň | 4:0 | | |
|
|
E2A1304 | H.Stropnice | Kaplice | 5:0 | | |
|
|
E2A1305 | Dříteň | Týn | 0:4 | | |
|
|
E2A1306 | K.Újezd | Hluboká | 2:1 | | |
|
14.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2A1401 | SKP ČB"B | K.Újezd | 7:0 | | |
|
|
E2A1402 | Hluboká | Dříteň | 5:2 | | |
|
|
E2A1403 | Týn | H.Stropnice | 0:4 | | |
|
|
E2A1404 | Kaplice | T.Sviny | 1:5 | | |
|
|
E2A1405 | Třeboň | Rudolfov | 0:7 | | |
|
|
E2A1406 | Hrdějovice | Č.Krumlov"B | 0:13 | | |
|
15.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2A1501 | Hrdějovice | SKP ČB"B | 1:9 | | |
|
|
E2A1502 | Č.Krumlov"B | Třeboň | 6:0 | | |
|
|
E2A1503 | Rudolfov | Kaplice | 1:0 | | |
|
|
E2A1504 | T.Sviny | Týn | 2:6 | | |
|
|
E2A1505 | H.Stropnice | Hluboká | 3:0 | | |
|
|
E2A1506 | Dříteň | K.Újezd | 1:2 | | |
|
16.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2A1601 | SKP ČB"B | Dříteň | 4:0 | | |
|
|
E2A1602 | K.Újezd | H.Stropnice | 0:4 | | |
|
|
E2A1603 | Hluboká | T.Sviny | 0:4 | | |
|
|
E2A1604 | Týn | Rudolfov | 2:2 | | /PK 3:4 |
|
|
E2A1605 | Kaplice | Č.Krumlov"B | 0:2 | | |
|
|
E2A1606 | Třeboň | Hrdějovice | 0:6 | | |
|
17.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2A1701 | Třeboň | SKP ČB"B | 0:2 | | |
|
|
E2A1702 | Hrdějovice | Kaplice | 1:4 | | |
|
|
E2A1703 | Č.Krumlov"B | Týn | 6:4 | | dohráno 24.5.11 |
|
|
E2A1704 | Rudolfov | Hluboká | 6:1 | | |
|
|
E2A1705 | T.Sviny | K.Újezd | 6:0 | | |
|
|
E2A1706 | H.Stropnice | Dříteň | 3:2 | | |
|
18.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2A1801 | SKP ČB"B | H.Stropnice | 3:0 | | |
|
|
E2A1802 | Dříteň | T.Sviny | 1:1 | | /PK 1:3 |
|
|
E2A1803 | K.Újezd | Rudolfov | 0:0 | | /PK 5:4 |
|
|
E2A1804 | Hluboká | Č.Krumlov"B | 1:4 | | |
|
|
E2A1805 | Týn | Hrdějovice | 9:0 | | |
|
|
E2A1806 | Kaplice | Třeboň | 4:0 | | |
|
19.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2A1901 | Kaplice | SKP ČB"B | 0:5 | | |
|
|
E2A1902 | Třeboň | Týn | 0:12 | | |
|
|
E2A1903 | Hrdějovice | Hluboká | 2:7 | | |
|
|
E2A1904 | Č.Krumlov"B | K.Újezd | 1:3 | | |
|
|
E2A1905 | Rudolfov | Dříteň | 5:0 | | |
|
|
E2A1906 | T.Sviny | H.Stropnice | 3:0 | | |
|
20.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2A2001 | SKP ČB"B | T.Sviny | 4:1 | | |
|
|
E2A2002 | H.Stropnice | Rudolfov | 0:2 | | |
|
|
E2A2003 | Dříteň | Č.Krumlov"B | 4:3 | | |
|
|
E2A2004 | K.Újezd | Hrdějovice | 4:0 | | |
|
|
E2A2005 | Hluboká | Třeboň | 1:0 | | |
|
|
E2A2006 | Týn | Kaplice | 10:0 | | |
|
21.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2A2101 | SKP ČB"B | Týn | 3:1 | | |
|
|
E2A2102 | Kaplice | Hluboká | 1:1 | | /PK 5:4 |
|
|
E2A2103 | Třeboň | K.Újezd | 0:8 | | |
|
|
E2A2104 | Hrdějovice | Dříteň | 2:0 | | |
|
|
E2A2105 | Č.Krumlov"B | H.Stropnice | 1:2 | | |
|
|
E2A2106 | Rudolfov | T.Sviny | 0:2 | | |
|
22.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E2A2201 | SKP ČB"B | Rudolfov | 2:0 | | |
|
|
E2A2202 | T.Sviny | Č.Krumlov"B | 4:2 | | |
|
|
E2A2203 | H.Stropnice | Hrdějovice | 10:0 | | |
|
|
E2A2204 | Dříteň | Třeboň | 3:0 | | |
|
|
E2A2205 | K.Újezd | Kaplice | 2:1 | | |
|
|
E2A2206 | Hluboká | Týn | 2:5 | | |
|
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
STATISTIKA - odehraná kola |
| Počet | Průměr |
|
Branky celkem | 630 | 4.8 |
Branky domácí | 341 | 2.6 |
Branky hosté | 289 | 2.2 |
Diváků | 0 | 0 |
|
STATISTIKA - diváci doma/venku |
Oddíl | Doma | Venku | Celkem |
|
Č.Krumlov | 0 | 0 | 0 |
|
Č.Krumlov"B | 0 | 0 | 0 |
|
Dříteň | 0 | 0 | 0 |
|
H.Stropnice | 0 | 0 | 0 |
|
Hluboká | 0 | 0 | 0 |
|
Hrdějovice | 0 | 0 | 0 |
|
K.Újezd | 0 | 0 | 0 |
|
Kaplice | 0 | 0 | 0 |
|
Rudolfov | 0 | 0 | 0 |
|
SKP ČB"B | 0 | 0 | 0 |
|
T.Sviny | 0 | 0 | 0 |
|
Třeboň | 0 | 0 | 0 |
|
Týn | 0 | 0 | 0 |
|
Zpět na archiv soutěží
|
KFS Jihočeský |
Skuherského 14, PS 52, 370 04 České Budějovice
Tel: 387 316 065, 777 268 713, 602 962 864
Fax: 387 316 092
|
|
|