|
Zpět na archiv soutěží
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
E1A - ČEZ - Krajský přebor starších žáků
TABULKA |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body | (Prav) |
|
1. | Met. Tábor | 26 | 22 | 2 | 2 | 110: 26 | 70 | ( 29) |
|
2. | Č.Krumlov | 26 | 21 | 3 | 2 | 129: 26 | 67 | ( 27) |
|
3. | Milevsko | 26 | 18 | 4 | 4 | 102: 33 | 61 | ( 19) |
|
4. | Loko ČB | 26 | 17 | 2 | 7 | 72: 42 | 53 | ( 14) |
|
5. | T.Sviny/H.Stropnice | 26 | 15 | 3 | 8 | 77: 35 | 49 | ( 9) |
|
6. | Junior St. | 26 | 14 | 1 | 11 | 58: 44 | 44 | ( 4) |
|
7. | SKP ČB | 26 | 12 | 3 | 11 | 38: 36 | 41 | ( 0) |
|
8. | Roudné | 26 | 12 | 3 | 11 | 69: 59 | 40 | ( 0) |
|
9. | Břilice/Třeboň | 26 | 9 | 2 | 15 | 42:104 | 29 | (-10) |
|
10. | Táborsko"B | 26 | 4 | 7 | 15 | 31: 72 | 24 | (-20) |
|
11. | Chotoviny | 26 | 7 | 3 | 16 | 48: 64 | 24 | (-15) |
|
12. | Slavia ČB | 26 | 4 | 6 | 16 | 37: 82 | 22 | (-21) |
|
13. | Blatná | 26 | 6 | 0 | 20 | 24: 88 | 18 | (-21) |
|
14. | Čt.Dvory | 26 | 0 | 3 | 23 | 29:155 | 4 | (-36) |
|
TABULKA DOMA |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | Č.Krumlov | 13 | 11 | 2 | 0 | 59: 6 | 36 |
|
2. | Met. Tábor | 13 | 12 | 0 | 1 | 61: 11 | 36 |
|
3. | Milevsko | 13 | 9 | 2 | 2 | 54: 19 | 30 |
|
4. | T.Sviny/H.Stropnice | 13 | 9 | 2 | 2 | 49: 17 | 30 |
|
5. | Roudné | 13 | 9 | 1 | 3 | 46: 24 | 29 |
|
6. | Loko ČB | 13 | 9 | 1 | 3 | 39: 16 | 28 |
|
7. | SKP ČB | 13 | 7 | 1 | 5 | 21: 15 | 22 |
|
8. | Břilice/Třeboň | 13 | 6 | 1 | 6 | 26: 32 | 19 |
|
9. | Junior St. | 13 | 6 | 0 | 7 | 33: 26 | 18 |
|
10. | Chotoviny | 13 | 5 | 2 | 6 | 35: 26 | 17 |
|
11. | Táborsko"B | 13 | 3 | 4 | 6 | 20: 40 | 16 |
|
12. | Blatná | 13 | 5 | 0 | 8 | 15: 33 | 15 |
|
13. | Slavia ČB | 13 | 1 | 4 | 8 | 18: 36 | 9 |
|
14. | Čt.Dvory | 13 | 0 | 1 | 12 | 18: 71 | 1 |
|
TABULKA VENKU |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | Met. Tábor | 13 | 10 | 2 | 1 | 49: 15 | 34 |
|
2. | Č.Krumlov | 13 | 10 | 1 | 2 | 70: 20 | 31 |
|
3. | Milevsko | 13 | 9 | 2 | 2 | 48: 14 | 31 |
|
4. | Junior St. | 13 | 8 | 1 | 4 | 25: 18 | 26 |
|
5. | Loko ČB | 13 | 8 | 1 | 4 | 33: 26 | 25 |
|
6. | T.Sviny/H.Stropnice | 13 | 6 | 1 | 6 | 28: 18 | 19 |
|
7. | SKP ČB | 13 | 5 | 2 | 6 | 17: 21 | 19 |
|
8. | Slavia ČB | 13 | 3 | 2 | 8 | 19: 46 | 13 |
|
9. | Roudné | 13 | 3 | 2 | 8 | 23: 35 | 11 |
|
10. | Břilice/Třeboň | 13 | 3 | 1 | 9 | 16: 72 | 10 |
|
11. | Táborsko"B | 13 | 1 | 3 | 9 | 11: 32 | 8 |
|
12. | Chotoviny | 13 | 2 | 1 | 10 | 13: 38 | 7 |
|
13. | Blatná | 13 | 1 | 0 | 12 | 9: 55 | 3 |
|
14. | Čt.Dvory | 13 | 0 | 2 | 11 | 11: 84 | 3 |
|
KŘÍŽOVÁ TABULKA |
| | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
|
1. | Met. Tábor | --- | 3:1 | 8:1 | 1:2 | 8:1 | 3:0 | 3:1 | 6:2 | 5:0 | 2:0 | 12:0 | 6:2 | 2:1 | 2:0 |
|
2. | Č.Krumlov | 1:1 | --- | 4:1 | 2:0 | 9:0 | 3:1 | 2:0 | 5:0 | 10:1 | 4:0 | 8:0 | 1:1 | 3:1 | 7:0 |
|
3. | Roudné | 2:4 | 2:7 | --- | 4:0 | 3:1 | 4:1 | 1:5 | 3:0 | 8:2 | 2:1 | 9:1 | 4:1 | 1:1 | 3:0 |
|
4. | Junior St. | 1:2 | 0:5 | 1:0 | --- | 2:0 | 0:1 | 0:7 | 1:4 | 11:0 | 0:1 | 10:0 | 2:5 | 2:0 | 3:1 |
|
5. | Blatná | 0:6 | 0:8 | 3:1 | 0:2 | --- | 0:2 | 0:5 | 0:1 | 4:2 | 0:2 | 3:0 | 1:3 | 2:0 | 2:1 |
|
6. | SKP ČB | 1:3 | 0:4 | 1:0 | 0:0 | 3:0 | --- | 0:1 | 4:1 | 8:1 | 0:3 | 1:0 | 1:2 | 1:0 | 1:0 |
|
7. | Milevsko | 2:0 | 3:2 | 3:5 | 4:0 | 3:0 | 1:1 | --- | 3:2 | 8:0 | 3:1 | 12:2 | 2:3 | 7:0 | 3:3 |
|
8. | Slavia ČB | 0:4 | 1:5 | 2:2 | 0:3 | 4:1 | 1:3 | 1:2 | --- | 3:3 | 0:0 | 3:5 | 0:4 | 1:1 | 2:3 |
|
9. | Čt.Dvory | 2:14 | 1:8 | 0:3 | 2:5 | 1:3 | 0:3 | 1:12 | 1:1 | --- | 2:7 | 2:3 | 3:5 | 1:4 | 2:3 |
|
10. | T.Sviny/H.Stropnice | 1:6 | 2:2 | 4:3 | 3:1 | 5:0 | 1:2 | 1:1 | 9:1 | 7:0 | --- | 2:1 | 3:0 | 5:0 | 6:0 |
|
11. | Břilice/Třeboň | 1:1 | 3:9 | 1:0 | 1:5 | 3:1 | 1:0 | 2:4 | 1:3 | 8:1 | 0:5 | --- | 1:2 | 2:1 | 2:0 |
|
12. | Loko ČB | 1:2 | 3:9 | 4:1 | 0:2 | 5:0 | 3:0 | 0:0 | 4:1 | 5:0 | 1:0 | 7:0 | --- | 4:1 | 2:0 |
|
13. | Táborsko"B | 2:3 | 1:5 | 4:4 | 0:3 | 2:1 | 1:0 | 1:6 | 3:3 | 1:1 | 0:6 | 1:1 | 1:5 | --- | 3:2 |
|
14. | Chotoviny | 1:3 | 1:5 | 0:2 | 1:2 | 7:1 | 3:3 | 2:4 | 6:0 | 6:0 | 4:2 | 2:3 | 1:0 | 1:1 | --- |
|
TABULKA PODZIM |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | Č.Krumlov | 13 | 11 | 1 | 1 | 69: 12 | 34 |
|
2. | Met. Tábor | 13 | 10 | 1 | 2 | 51: 16 | 32 |
|
3. | Milevsko | 13 | 9 | 1 | 3 | 49: 20 | 29 |
|
4. | Junior St. | 13 | 8 | 1 | 4 | 36: 21 | 26 |
|
5. | Roudné | 13 | 8 | 1 | 4 | 36: 22 | 25 |
|
6. | Loko ČB | 13 | 8 | 0 | 5 | 31: 31 | 24 |
|
7. | SKP ČB | 13 | 7 | 1 | 5 | 19: 18 | 22 |
|
8. | T.Sviny/H.Stropnice | 13 | 6 | 1 | 6 | 35: 21 | 20 |
|
9. | Břilice/Třeboň | 13 | 5 | 2 | 6 | 26: 36 | 17 |
|
10. | Chotoviny | 13 | 4 | 2 | 7 | 25: 27 | 14 |
|
11. | Táborsko"B | 13 | 1 | 5 | 7 | 15: 33 | 13 |
|
12. | Blatná | 13 | 3 | 0 | 10 | 11: 36 | 9 |
|
13. | Slavia ČB | 13 | 1 | 2 | 10 | 16: 51 | 5 |
|
14. | Čt.Dvory | 13 | 0 | 2 | 11 | 16: 91 | 3 |
|
TABULKA JARO |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | Met. Tábor | 13 | 12 | 1 | 0 | 59: 10 | 38 |
|
2. | Č.Krumlov | 13 | 10 | 2 | 1 | 60: 14 | 33 |
|
3. | Milevsko | 13 | 9 | 3 | 1 | 53: 13 | 32 |
|
4. | Loko ČB | 13 | 9 | 2 | 2 | 41: 11 | 29 |
|
5. | T.Sviny/H.Stropnice | 13 | 9 | 2 | 2 | 42: 14 | 29 |
|
6. | SKP ČB | 13 | 5 | 2 | 6 | 19: 18 | 19 |
|
7. | Junior St. | 13 | 6 | 0 | 7 | 22: 23 | 18 |
|
8. | Slavia ČB | 13 | 3 | 4 | 6 | 21: 31 | 17 |
|
9. | Roudné | 13 | 4 | 2 | 7 | 33: 37 | 15 |
|
10. | Břilice/Třeboň | 13 | 4 | 0 | 9 | 16: 68 | 12 |
|
11. | Táborsko"B | 13 | 3 | 2 | 8 | 16: 39 | 11 |
|
12. | Chotoviny | 13 | 3 | 1 | 9 | 23: 37 | 10 |
|
13. | Blatná | 13 | 3 | 0 | 10 | 13: 52 | 9 |
|
14. | Čt.Dvory | 13 | 0 | 1 | 12 | 13: 64 | 1 |
|
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
1.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E1A0101 | Met. Tábor | Chotoviny | 2:0 | | |
|
|
E1A0102 | Č.Krumlov | Táborsko"B | 3:1 | | |
|
|
E1A0103 | Roudné | Loko ČB | 4:1 | | |
|
|
E1A0104 | Junior St. | Břilice/Třeboň | 10:0 | | |
|
|
E1A0105 | Blatná | T.Sviny/H.Stropnice | 0:2 | | |
|
|
E1A0106 | SKP ČB | Čt.Dvory | 8:1 | | |
|
|
E1A0107 | Milevsko | Slavia ČB | 3:2 | | |
|
2.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E1A0201 | Chotoviny | Slavia ČB | 6:0 | | |
|
|
E1A0202 | Čt.Dvory | Milevsko | 1:12 | | |
|
|
E1A0203 | T.Sviny/H.Stropnice | SKP ČB | 1:2 | | |
|
|
E1A0204 | Břilice/Třeboň | Blatná | 3:1 | | |
|
|
E1A0205 | Loko ČB | Junior St. | 0:2 | | |
|
|
E1A0206 | Táborsko"B | Roudné | 4:4 | | /PK 5:4 |
|
|
E1A0207 | Met. Tábor | Č.Krumlov | 3:1 | | |
|
3.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E1A0301 | Č.Krumlov | Chotoviny | 7:0 | | |
|
|
E1A0302 | Roudné | Met. Tábor | 2:4 | | |
|
|
E1A0303 | Junior St. | Táborsko"B | 2:0 | | |
|
|
E1A0304 | Blatná | Loko ČB | 1:3 | | |
|
|
E1A0305 | SKP ČB | Břilice/Třeboň | 1:0 | | |
|
|
E1A0306 | Milevsko | T.Sviny/H.Stropnice | 3:1 | | |
|
|
E1A0307 | Slavia ČB | Čt.Dvory | 3:3 | | /PK 4:5 |
|
4.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E1A0401 | Chotoviny | Čt.Dvory | 6:0 | | |
|
|
E1A0402 | T.Sviny/H.Stropnice | Slavia ČB | 9:1 | | |
|
|
E1A0403 | Břilice/Třeboň | Milevsko | 2:4 | | |
|
|
E1A0404 | Loko ČB | SKP ČB | 3:0 | | |
|
|
E1A0405 | Táborsko"B | Blatná | 2:1 | | |
|
|
E1A0406 | Met. Tábor | Junior St. | 1:2 | | dohráno 19.9.13 |
|
|
E1A0407 | Č.Krumlov | Roudné | 4:1 | | |
|
5.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E1A0501 | Roudné | Chotoviny | 3:0 | | |
|
|
E1A0502 | Junior St. | Č.Krumlov | 0:5 | | |
|
|
E1A0503 | Blatná | Met. Tábor | 0:6 | | |
|
|
E1A0504 | SKP ČB | Táborsko"B | 1:0 | | |
|
|
E1A0505 | Milevsko | Loko ČB | 2:3 | | |
|
|
E1A0506 | Slavia ČB | Břilice/Třeboň | 3:5 | | |
|
|
E1A0507 | Čt.Dvory | T.Sviny/H.Stropnice | 2:7 | | |
|
6.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E1A0601 | Chotoviny | T.Sviny/H.Stropnice | 4:2 | | |
|
|
E1A0602 | Břilice/Třeboň | Čt.Dvory | 8:1 | | |
|
|
E1A0603 | Loko ČB | Slavia ČB | 4:1 | | |
|
|
E1A0604 | Táborsko"B | Milevsko | 1:6 | | |
|
|
E1A0605 | Met. Tábor | SKP ČB | 3:0 | | |
|
|
E1A0606 | Č.Krumlov | Blatná | 9:0 | | |
|
|
E1A0607 | Roudné | Junior St. | 4:0 | | |
|
7.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E1A0701 | Junior St. | Chotoviny | 3:1 | | |
|
|
E1A0702 | Blatná | Roudné | 3:1 | | |
|
|
E1A0703 | SKP ČB | Č.Krumlov | 0:4 | | |
|
|
E1A0704 | Milevsko | Met. Tábor | 2:0 | | |
|
|
E1A0705 | Slavia ČB | Táborsko"B | 1:1 | | /PK 1:3 |
|
|
E1A0706 | Čt.Dvory | Loko ČB | 3:5 | | |
|
|
E1A0707 | T.Sviny/H.Stropnice | Břilice/Třeboň | 2:1 | | |
|
8.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E1A0801 | Chotoviny | Břilice/Třeboň | 2:3 | | |
|
|
E1A0802 | Loko ČB | T.Sviny/H.Stropnice | 1:0 | | |
|
|
E1A0803 | Táborsko"B | Čt.Dvory | 1:1 | | /PK 2:1 |
|
|
E1A0804 | Met. Tábor | Slavia ČB | 6:2 | | |
|
|
E1A0805 | Č.Krumlov | Milevsko | 2:0 | | |
|
|
E1A0806 | Roudné | SKP ČB | 4:1 | | |
|
|
E1A0807 | Junior St. | Blatná | 2:0 | | |
|
9.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E1A0901 | Blatná | Chotoviny | 2:1 | | |
|
|
E1A0902 | SKP ČB | Junior St. | 0:0 | | /PK5:6 |
|
|
E1A0903 | Milevsko | Roudné | 3:5 | | |
|
|
E1A0904 | Slavia ČB | Č.Krumlov | 1:5 | | |
|
|
E1A0905 | Čt.Dvory | Met. Tábor | 2:14 | | |
|
|
E1A0906 | T.Sviny/H.Stropnice | Táborsko"B | 5:0 | | |
|
|
E1A0907 | Břilice/Třeboň | Loko ČB | 1:2 | | |
|
10.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E1A1001 | Chotoviny | Loko ČB | 1:0 | | |
|
|
E1A1002 | Táborsko"B | Břilice/Třeboň | 1:1 | | /PK 4:3 |
|
|
E1A1003 | Met. Tábor | T.Sviny/H.Stropnice | 2:0 | | |
|
|
E1A1004 | Č.Krumlov | Čt.Dvory | 10:1 | | |
|
|
E1A1005 | Roudné | Slavia ČB | 3:0 | | |
|
|
E1A1006 | Junior St. | Milevsko | 0:7 | | |
|
|
E1A1007 | Blatná | SKP ČB | 0:2 | | |
|
11.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E1A1101 | SKP ČB | Chotoviny | 1:0 | | |
|
|
E1A1102 | Milevsko | Blatná | 3:0 | | |
|
|
E1A1103 | Slavia ČB | Junior St. | 0:3 | | |
|
|
E1A1104 | Čt.Dvory | Roudné | 0:3 | | |
|
|
E1A1105 | T.Sviny/H.Stropnice | Č.Krumlov | 2:2 | | /PK 5:3 |
|
|
E1A1106 | Břilice/Třeboň | Met. Tábor | 1:1 | | /PK 3:4 |
|
|
E1A1107 | Loko ČB | Táborsko"B | 4:1 | | |
|
12.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E1A1201 | Chotoviny | Táborsko"B | 1:1 | | /PK 2:3 |
|
|
E1A1202 | Met. Tábor | Loko ČB | 6:2 | | |
|
|
E1A1203 | Č.Krumlov | Břilice/Třeboň | 8:0 | | |
|
|
E1A1204 | Roudné | T.Sviny/H.Stropnice | 2:1 | | |
|
|
E1A1205 | Junior St. | Čt.Dvory | 11:0 | | |
|
|
E1A1206 | Blatná | Slavia ČB | 0:1 | | |
|
|
E1A1207 | SKP ČB | Milevsko | 0:1 | | |
|
13.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E1A1301 | Milevsko | Chotoviny | 3:3 | | /PK 5:3 |
|
|
E1A1302 | Slavia ČB | SKP ČB | 1:3 | | |
|
|
E1A1303 | Čt.Dvory | Blatná | 1:3 | | |
|
|
E1A1304 | T.Sviny/H.Stropnice | Junior St. | 3:1 | | dohráno 3.9.133 9 |
|
|
E1A1305 | Břilice/Třeboň | Roudné | 1:0 | | |
|
|
E1A1306 | Loko ČB | Č.Krumlov | 3:9 | | |
|
|
E1A1307 | Táborsko"B | Met. Tábor | 2:3 | | |
|
14.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E1A1401 | Chotoviny | Met. Tábor | 1:3 | | |
|
|
E1A1402 | Táborsko"B | Č.Krumlov | 1:5 | | |
|
|
E1A1403 | Loko ČB | Roudné | 4:1 | | |
|
|
E1A1404 | Břilice/Třeboň | Junior St. | 1:5 | | |
|
|
E1A1405 | T.Sviny/H.Stropnice | Blatná | 5:0 | | |
|
|
E1A1406 | Čt.Dvory | SKP ČB | 0:3 | | |
|
|
E1A1407 | Slavia ČB | Milevsko | 1:2 | | |
|
15.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E1A1501 | Slavia ČB | Chotoviny | 2:3 | | |
|
|
E1A1502 | Milevsko | Čt.Dvory | 8:0 | | |
|
|
E1A1503 | SKP ČB | T.Sviny/H.Stropnice | 0:3 | | |
|
|
E1A1504 | Blatná | Břilice/Třeboň | 3:0 | | |
|
|
E1A1505 | Junior St. | Loko ČB | 2:5 | | |
|
|
E1A1506 | Roudné | Táborsko"B | 1:1 | | /PK 4:1 |
|
|
E1A1507 | Č.Krumlov | Met. Tábor | 1:1 | | /PK 1:3 |
|
16.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E1A1601 | Chotoviny | Č.Krumlov | 1:5 | | |
|
|
E1A1602 | Met. Tábor | Roudné | 8:1 | | kont.10.4.-nečl.FAČR (výsl. |
|
|
E1A1603 | Táborsko"B | Junior St. | 0:3 | | |
|
|
E1A1604 | Loko ČB | Blatná | 5:0 | | |
|
|
E1A1605 | Břilice/Třeboň | SKP ČB | 1:0 | | |
|
|
E1A1606 | T.Sviny/H.Stropnice | Milevsko | 1:1 | | /PK 1:2 |
|
|
E1A1607 | Čt.Dvory | Slavia ČB | 1:1 | | /PK 4:5 |
|
17.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E1A1701 | Čt.Dvory | Chotoviny | 2:3 | | |
|
|
E1A1702 | Slavia ČB | T.Sviny/H.Stropnice | 0:0 | | /PK 3:2 |
|
|
E1A1703 | Milevsko | Břilice/Třeboň | 12:2 | | |
|
|
E1A1704 | SKP ČB | Loko ČB | 1:2 | | |
|
|
E1A1705 | Blatná | Táborsko"B | 2:0 | | |
|
|
E1A1706 | Junior St. | Met. Tábor | 1:2 | | |
|
|
E1A1707 | Roudné | Č.Krumlov | 2:7 | | |
|
18.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E1A1801 | Chotoviny | Roudné | 0:2 | | |
|
|
E1A1802 | Č.Krumlov | Junior St. | 2:0 | | |
|
|
E1A1803 | Met. Tábor | Blatná | 8:1 | | |
|
|
E1A1804 | Táborsko"B | SKP ČB | 1:0 | | |
|
|
E1A1805 | Loko ČB | Milevsko | 0:0 | | /PK 0:1 |
|
|
E1A1806 | Břilice/Třeboň | Slavia ČB | 1:3 | | |
|
|
E1A1807 | T.Sviny/H.Stropnice | Čt.Dvory | 7:0 | | |
|
19.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E1A1901 | T.Sviny/H.Stropnice | Chotoviny | 6:0 | | |
|
|
E1A1902 | Čt.Dvory | Břilice/Třeboň | 2:3 | | |
|
|
E1A1903 | Slavia ČB | Loko ČB | 0:4 | | |
|
|
E1A1904 | Milevsko | Táborsko"B | 7:0 | | |
|
|
E1A1905 | SKP ČB | Met. Tábor | 1:3 | | |
|
|
E1A1906 | Blatná | Č.Krumlov | 0:8 | | |
|
|
E1A1907 | Junior St. | Roudné | 1:0 | | |
|
20.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E1A2001 | Chotoviny | Junior St. | 1:2 | | |
|
|
E1A2002 | Roudné | Blatná | 3:1 | | |
|
|
E1A2003 | Č.Krumlov | SKP ČB | 3:1 | | |
|
|
E1A2004 | Met. Tábor | Milevsko | 3:1 | | |
|
|
E1A2005 | Táborsko"B | Slavia ČB | 3:3 | | /PK 3:4 |
|
|
E1A2006 | Loko ČB | Čt.Dvory | 5:0 | | |
|
|
E1A2007 | Břilice/Třeboň | T.Sviny/H.Stropnice | 0:5 | | |
|
21.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E1A2101 | Břilice/Třeboň | Chotoviny | 2:0 | | |
|
|
E1A2102 | T.Sviny/H.Stropnice | Loko ČB | 3:0 | | |
|
|
E1A2103 | Čt.Dvory | Táborsko"B | 1:4 | | |
|
|
E1A2104 | Slavia ČB | Met. Tábor | 0:4 | | |
|
|
E1A2105 | Milevsko | Č.Krumlov | 3:2 | | |
|
|
E1A2106 | SKP ČB | Roudné | 1:0 | | |
|
|
E1A2107 | Blatná | Junior St. | 0:2 | | |
|
22.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E1A2201 | Chotoviny | Blatná | 7:1 | | |
|
|
E1A2202 | Junior St. | SKP ČB | 0:1 | | |
|
|
E1A2203 | Roudné | Milevsko | 1:5 | | |
|
|
E1A2204 | Č.Krumlov | Slavia ČB | 5:0 | | |
|
|
E1A2205 | Met. Tábor | Čt.Dvory | 5:0 | | |
|
|
E1A2206 | Táborsko"B | T.Sviny/H.Stropnice | 0:6 | | |
|
|
E1A2207 | Loko ČB | Břilice/Třeboň | 7:0 | | dohráno 27.5.14 |
|
23.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E1A2301 | Loko ČB | Chotoviny | 2:0 | | |
|
|
E1A2302 | Břilice/Třeboň | Táborsko"B | 2:1 | | |
|
|
E1A2303 | T.Sviny/H.Stropnice | Met. Tábor | 1:6 | | předehráno 14.5.14 |
|
|
E1A2304 | Čt.Dvory | Č.Krumlov | 1:8 | | |
|
|
E1A2305 | Slavia ČB | Roudné | 2:2 | | /PK 5:4 |
|
|
E1A2306 | Milevsko | Junior St. | 4:0 | | |
|
|
E1A2307 | SKP ČB | Blatná | 3:0 | | |
|
24.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E1A2401 | Chotoviny | SKP ČB | 3:3 | | /PK 3:4 |
|
|
E1A2402 | Blatná | Milevsko | 0:5 | | |
|
|
E1A2403 | Junior St. | Slavia ČB | 1:4 | | |
|
|
E1A2404 | Roudné | Čt.Dvory | 8:2 | | |
|
|
E1A2405 | Č.Krumlov | T.Sviny/H.Stropnice | 4:0 | | |
|
|
E1A2406 | Met. Tábor | Břilice/Třeboň | 12:0 | | |
|
|
E1A2407 | Táborsko"B | Loko ČB | 1:5 | | |
|
25.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E1A2501 | Táborsko"B | Chotoviny | 3:2 | | |
|
|
E1A2502 | Loko ČB | Met. Tábor | 1:2 | | |
|
|
E1A2503 | Břilice/Třeboň | Č.Krumlov | 3:9 | | |
|
|
E1A2504 | T.Sviny/H.Stropnice | Roudné | 4:3 | | |
|
|
E1A2505 | Čt.Dvory | Junior St. | 2:5 | | |
|
|
E1A2506 | Slavia ČB | Blatná | 4:1 | | |
|
|
E1A2507 | Milevsko | SKP ČB | 1:1 | | /PK 3:4 |
|
26.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E1A2601 | Chotoviny | Milevsko | 2:4 | | |
|
|
E1A2602 | SKP ČB | Slavia ČB | 4:1 | | |
|
|
E1A2603 | Blatná | Čt.Dvory | 4:2 | | |
|
|
E1A2604 | Junior St. | T.Sviny/H.Stropnice | 0:1 | | |
|
|
E1A2605 | Roudné | Břilice/Třeboň | 9:1 | | |
|
|
E1A2606 | Č.Krumlov | Loko ČB | 1:1 | | /PK5:4 /hráno 11.6.14 |
|
|
E1A2607 | Met. Tábor | Táborsko"B | 2:1 | | |
|
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
STATISTIKA - odehraná kola |
| Počet | Průměr |
|
Branky celkem | 866 | 4.8 |
Branky domácí | 494 | 2.7 |
Branky hosté | 372 | 2.0 |
Diváků | 0 | 0 |
|
STATISTIKA - diváci doma/venku |
Oddíl | Doma | Venku | Celkem |
|
Blatná | 0 | 0 | 0 |
|
Břilice/Třeboň | 0 | 0 | 0 |
|
Č.Krumlov | 0 | 0 | 0 |
|
Čt.Dvory | 0 | 0 | 0 |
|
Chotoviny | 0 | 0 | 0 |
|
Junior St. | 0 | 0 | 0 |
|
Loko ČB | 0 | 0 | 0 |
|
Met. Tábor | 0 | 0 | 0 |
|
Milevsko | 0 | 0 | 0 |
|
Roudné | 0 | 0 | 0 |
|
SKP ČB | 0 | 0 | 0 |
|
Slavia ČB | 0 | 0 | 0 |
|
T.Sviny/H.Stropnice | 0 | 0 | 0 |
|
Táborsko"B | 0 | 0 | 0 |
|
Zpět na archiv soutěží
|
KFS Jihočeský |
Skuherského 14, PS 52, 370 04 České Budějovice
Tel: 387 316 065, 777 268 713, 602 962 864
Fax: 387 316 092
|
|
|