|
Zpět na archiv soutěží
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
F1A - ČEZ - Krajský přebor mladších žáků
TABULKA |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body | (Prav) |
|
1. | Vimperk | 26 | 23 | 2 | 1 | 150: 37 | 73 | ( 32) |
|
2. | Loko ČB | 26 | 21 | 2 | 3 | 106: 30 | 66 | ( 26) |
|
3. | Met. Tábor | 26 | 17 | 3 | 6 | 101: 44 | 56 | ( 15) |
|
4. | SKP ČB | 26 | 18 | 1 | 7 | 103: 40 | 55 | ( 16) |
|
5. | Junior St. | 26 | 13 | 6 | 7 | 106: 47 | 49 | ( 6) |
|
6. | Milevsko | 26 | 13 | 3 | 10 | 85: 72 | 43 | ( 3) |
|
7. | Prachatice | 26 | 13 | 3 | 10 | 81: 59 | 43 | ( 3) |
|
8. | T.Sviny | 26 | 13 | 0 | 13 | 79: 68 | 39 | ( 0) |
|
9. | Třeboň/Břilice | 26 | 10 | 3 | 13 | 79: 99 | 34 | ( -6) |
|
10. | J. Hradec | 26 | 9 | 3 | 14 | 74:119 | 31 | ( -9) |
|
11. | Roudné | 26 | 9 | 2 | 15 | 69: 81 | 30 | (-10) |
|
12. | Kaplice | 26 | 6 | 2 | 18 | 69:146 | 21 | (-19) |
|
13. | Chotoviny/Větrovy | 26 | 1 | 0 | 25 | 35:150 | 3 | (-36) |
|
14. | Č.Krumlov | 26 | 1 | 0 | 25 | 27:172 | 3 | (-36) |
|
TABULKA DOMA |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | Vimperk | 13 | 12 | 1 | 0 | 84: 20 | 38 |
|
2. | Loko ČB | 13 | 12 | 0 | 1 | 57: 13 | 36 |
|
3. | SKP ČB | 13 | 10 | 1 | 2 | 50: 20 | 31 |
|
4. | Junior St. | 13 | 8 | 2 | 3 | 57: 18 | 27 |
|
5. | Met. Tábor | 13 | 8 | 2 | 3 | 54: 25 | 27 |
|
6. | T.Sviny | 13 | 8 | 0 | 5 | 44: 30 | 24 |
|
7. | Prachatice | 13 | 7 | 2 | 4 | 48: 26 | 23 |
|
8. | Roudné | 13 | 6 | 2 | 5 | 45: 33 | 21 |
|
9. | Milevsko | 13 | 6 | 1 | 6 | 38: 37 | 19 |
|
10. | J. Hradec | 13 | 6 | 1 | 6 | 37: 52 | 19 |
|
11. | Třeboň/Břilice | 13 | 5 | 2 | 6 | 41: 45 | 17 |
|
12. | Kaplice | 13 | 3 | 1 | 9 | 29: 72 | 10 |
|
13. | Chotoviny/Větrovy | 13 | 1 | 0 | 12 | 18: 62 | 3 |
|
14. | Č.Krumlov | 13 | 1 | 0 | 12 | 14: 95 | 3 |
|
TABULKA VENKU |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | Vimperk | 13 | 11 | 1 | 1 | 66: 17 | 35 |
|
2. | Loko ČB | 13 | 9 | 2 | 2 | 49: 17 | 30 |
|
3. | Met. Tábor | 13 | 9 | 1 | 3 | 47: 19 | 29 |
|
4. | SKP ČB | 13 | 8 | 0 | 5 | 53: 20 | 24 |
|
5. | Milevsko | 13 | 7 | 2 | 4 | 47: 35 | 24 |
|
6. | Junior St. | 13 | 5 | 4 | 4 | 49: 29 | 22 |
|
7. | Prachatice | 13 | 6 | 1 | 6 | 33: 33 | 20 |
|
8. | Třeboň/Břilice | 13 | 5 | 1 | 7 | 38: 54 | 17 |
|
9. | T.Sviny | 13 | 5 | 0 | 8 | 35: 38 | 15 |
|
10. | J. Hradec | 13 | 3 | 2 | 8 | 37: 67 | 12 |
|
11. | Kaplice | 13 | 3 | 1 | 9 | 40: 74 | 11 |
|
12. | Roudné | 13 | 3 | 0 | 10 | 24: 48 | 9 |
|
13. | Chotoviny/Větrovy | 13 | 0 | 0 | 13 | 17: 88 | 0 |
|
14. | Č.Krumlov | 13 | 0 | 0 | 13 | 13: 77 | 0 |
|
KŘÍŽOVÁ TABULKA |
| | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
|
1. | Č.Krumlov | --- | 0:10 | 1:2 | 2:6 | 2:11 | 0:7 | 1:10 | 0:4 | 2:9 | 0:9 | 1:6 | 0:7 | 4:2 | 1:12 |
|
2. | Junior St. | 6:1 | --- | 2:1 | 1:5 | 11:0 | 2:2 | 0:4 | 7:2 | 7:0 | 1:2 | 4:1 | 0:0 | 10:0 | 6:0 |
|
3. | Roudné | 9:0 | 6:3 | --- | 2:2 | 10:1 | 0:5 | 0:4 | 4:1 | 6:1 | 0:3 | 1:3 | 1:6 | 3:1 | 3:3 |
|
4. | Milevsko | 6:0 | 3:3 | 3:2 | --- | 4:6 | 0:3 | 0:2 | 8:4 | 0:2 | 1:4 | 2:1 | 1:7 | 4:0 | 6:3 |
|
5. | Třeboň/Břilice | 10:0 | 1:5 | 5:1 | 2:6 | --- | 1:6 | 3:2 | 3:3 | 3:0 | 3:3 | 0:3 | 2:9 | 4:2 | 4:5 |
|
6. | Vimperk | 7:2 | 2:2 | 3:2 | 9:5 | 5:0 | --- | 1:0 | 11:3 | 4:2 | 3:2 | 5:0 | 3:0 | 16:1 | 15:1 |
|
7. | SKP ČB | 3:0 | 2:0 | 4:2 | 5:0 | 6:0 | 2:3 | --- | 4:6 | 2:1 | 3:2 | 4:2 | 2:2 | 11:1 | 2:1 |
|
8. | Kaplice | 3:2 | 4:10 | 2:3 | 5:4 | 1:12 | 0:10 | 1:10 | --- | 2:3 | 0:4 | 2:6 | 1:3 | 4:1 | 4:4 |
|
9. | T.Sviny | 4:1 | 4:3 | 7:2 | 1:2 | 3:0 | 2:6 | 2:3 | 5:0 | --- | 4:5 | 2:4 | 2:1 | 4:2 | 4:1 |
|
10. | Met. Tábor | 4:2 | 2:2 | 3:0 | 3:3 | 2:3 | 3:5 | 6:2 | 9:2 | 5:0 | --- | 4:1 | 2:3 | 3:1 | 8:1 |
|
11. | Prachatice | 5:0 | 2:2 | 3:1 | 1:3 | 3:3 | 0:1 | 2:1 | 12:3 | 4:2 | 1:4 | --- | 1:2 | 6:4 | 8:0 |
|
12. | Loko ČB | 10:1 | 1:2 | 7:0 | 2:1 | 1:0 | 3:1 | 3:1 | 3:1 | 2:0 | 2:1 | 5:2 | --- | 14:0 | 4:3 |
|
13. | Chotoviny/Větrovy | 4:0 | 0:6 | 2:7 | 2:4 | 0:1 | 3:9 | 0:6 | 2:9 | 1:9 | 0:2 | 1:2 | 1:4 | --- | 2:3 |
|
14. | J. Hradec | 6:4 | 2:1 | 6:1 | 0:6 | 6:1 | 1:8 | 1:8 | 6:2 | 0:6 | 1:6 | 2:2 | 1:5 | 5:2 | --- |
|
TABULKA PODZIM |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | Vimperk | 13 | 11 | 1 | 1 | 86: 18 | 35 |
|
2. | Junior St. | 13 | 9 | 3 | 1 | 69: 18 | 32 |
|
3. | Loko ČB | 13 | 10 | 1 | 2 | 57: 15 | 32 |
|
4. | SKP ČB | 13 | 9 | 1 | 3 | 40: 18 | 28 |
|
5. | Met. Tábor | 13 | 7 | 3 | 3 | 53: 27 | 26 |
|
6. | T.Sviny | 13 | 8 | 0 | 5 | 46: 30 | 24 |
|
7. | Prachatice | 13 | 6 | 2 | 5 | 31: 29 | 21 |
|
8. | Milevsko | 13 | 4 | 3 | 6 | 40: 40 | 16 |
|
9. | Třeboň/Břilice | 13 | 4 | 3 | 6 | 38: 54 | 16 |
|
10. | J. Hradec | 13 | 4 | 2 | 7 | 40: 60 | 14 |
|
11. | Kaplice | 13 | 4 | 1 | 8 | 36: 63 | 14 |
|
12. | Roudné | 13 | 3 | 2 | 8 | 33: 43 | 12 |
|
13. | Chotoviny/Větrovy | 13 | 1 | 0 | 12 | 13: 81 | 3 |
|
14. | Č.Krumlov | 13 | 0 | 0 | 13 | 4: 90 | 0 |
|
TABULKA JARO |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | Vimperk | 13 | 12 | 1 | 0 | 64: 19 | 38 |
|
2. | Loko ČB | 13 | 11 | 1 | 1 | 49: 15 | 34 |
|
3. | Met. Tábor | 13 | 10 | 0 | 3 | 48: 17 | 30 |
|
4. | SKP ČB | 13 | 9 | 0 | 4 | 63: 22 | 27 |
|
5. | Milevsko | 13 | 9 | 0 | 4 | 45: 32 | 27 |
|
6. | Prachatice | 13 | 7 | 1 | 5 | 50: 30 | 22 |
|
7. | Roudné | 13 | 6 | 0 | 7 | 36: 38 | 18 |
|
8. | Třeboň/Břilice | 13 | 6 | 0 | 7 | 41: 45 | 18 |
|
9. | Junior St. | 13 | 4 | 3 | 6 | 37: 29 | 17 |
|
10. | J. Hradec | 13 | 5 | 1 | 7 | 34: 59 | 17 |
|
11. | T.Sviny | 13 | 5 | 0 | 8 | 33: 38 | 15 |
|
12. | Kaplice | 13 | 2 | 1 | 10 | 33: 83 | 7 |
|
13. | Č.Krumlov | 13 | 1 | 0 | 12 | 23: 82 | 3 |
|
14. | Chotoviny/Větrovy | 13 | 0 | 0 | 13 | 22: 69 | 0 |
|
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
1.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F1A0101 | Č.Krumlov | J. Hradec | 1:12 | | |
|
|
F1A0102 | Junior St. | Chotoviny/Větrovy | 10:0 | | |
|
|
F1A0103 | Roudné | Loko ČB | 1:6 | | |
|
|
F1A0104 | Milevsko | Prachatice | 2:1 | | |
|
|
F1A0105 | Třeboň/Břilice | Met. Tábor | 3:3 | | /PK 2:4 |
|
|
F1A0106 | Vimperk | T.Sviny | 4:2 | | |
|
|
F1A0107 | SKP ČB | Kaplice | 4:6 | | |
|
2.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F1A0201 | J. Hradec | Kaplice | 6:2 | | |
|
|
F1A0202 | T.Sviny | SKP ČB | 2:3 | | |
|
|
F1A0203 | Met. Tábor | Vimperk | 3:5 | | |
|
|
F1A0204 | Prachatice | Třeboň/Břilice | 3:3 | | /PK 2:4 |
|
|
F1A0205 | Loko ČB | Milevsko | 2:1 | | |
|
|
F1A0206 | Chotoviny/Větrovy | Roudné | 2:7 | | dohráno 4.9.14 |
|
|
F1A0207 | Č.Krumlov | Junior St. | 0:10 | | |
|
3.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F1A0301 | Junior St. | J. Hradec | 6:0 | | |
|
|
F1A0302 | Roudné | Č.Krumlov | 9:0 | | |
|
|
F1A0303 | Milevsko | Chotoviny/Větrovy | 4:0 | | |
|
|
F1A0304 | Třeboň/Břilice | Loko ČB | 2:9 | | |
|
|
F1A0305 | Vimperk | Prachatice | 5:0 | | |
|
|
F1A0306 | SKP ČB | Met. Tábor | 3:2 | | |
|
|
F1A0307 | Kaplice | T.Sviny | 2:3 | | |
|
4.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F1A0401 | J. Hradec | T.Sviny | 0:6 | | |
|
|
F1A0402 | Met. Tábor | Kaplice | 9:2 | | |
|
|
F1A0403 | Prachatice | SKP ČB | 2:1 | | |
|
|
F1A0404 | Loko ČB | Vimperk | 3:1 | | |
|
|
F1A0405 | Chotoviny/Větrovy | Třeboň/Břilice | 0:1 | | |
|
|
F1A0406 | Č.Krumlov | Milevsko | 2:6 | | dohráno 1.10.14 |
|
|
F1A0407 | Junior St. | Roudné | 2:1 | | |
|
5.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F1A0501 | Roudné | J. Hradec | 3:3 | | /PK 4:2 |
|
|
F1A0502 | Milevsko | Junior St. | 3:3 | | /PK 4:5 |
|
|
F1A0503 | Třeboň/Břilice | Č.Krumlov | 10:0 | | |
|
|
F1A0504 | Vimperk | Chotoviny/Větrovy | 16:1 | | |
|
|
F1A0505 | SKP ČB | Loko ČB | 2:2 | | /PK 2:3 |
|
|
F1A0506 | Kaplice | Prachatice | 2:6 | | |
|
|
F1A0507 | T.Sviny | Met. Tábor | 4:5 | | |
|
6.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F1A0601 | J. Hradec | Met. Tábor | 1:6 | | |
|
|
F1A0602 | Prachatice | T.Sviny | 4:2 | | |
|
|
F1A0603 | Loko ČB | Kaplice | 3:1 | | |
|
|
F1A0604 | Chotoviny/Větrovy | SKP ČB | 0:6 | | |
|
|
F1A0605 | Č.Krumlov | Vimperk | 0:7 | | |
|
|
F1A0606 | Junior St. | Třeboň/Břilice | 11:0 | | |
|
|
F1A0607 | Roudné | Milevsko | 2:2 | | /PK 3:4 |
|
7.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F1A0701 | Milevsko | J. Hradec | 6:3 | | |
|
|
F1A0702 | Třeboň/Břilice | Roudné | 5:1 | | |
|
|
F1A0703 | Vimperk | Junior St. | 2:2 | | /PK 3:2 |
|
|
F1A0704 | SKP ČB | Č.Krumlov | 3:0 | | |
|
|
F1A0705 | Kaplice | Chotoviny/Větrovy | 4:1 | | |
|
|
F1A0706 | T.Sviny | Loko ČB | 2:1 | | |
|
|
F1A0707 | Met. Tábor | Prachatice | 4:1 | | |
|
8.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F1A0801 | J. Hradec | Prachatice | 2:2 | | /PK 1:3 |
|
|
F1A0802 | Loko ČB | Met. Tábor | 2:1 | | |
|
|
F1A0803 | Chotoviny/Větrovy | T.Sviny | 1:9 | | |
|
|
F1A0804 | Č.Krumlov | Kaplice | 0:4 | | |
|
|
F1A0805 | Junior St. | SKP ČB | 0:4 | | |
|
|
F1A0806 | Roudné | Vimperk | 0:5 | | |
|
|
F1A0807 | Milevsko | Třeboň/Břilice | 4:6 | | |
|
9.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F1A0901 | Třeboň/Břilice | J. Hradec | 4:5 | | |
|
|
F1A0902 | Vimperk | Milevsko | 9:5 | | |
|
|
F1A0903 | SKP ČB | Roudné | 4:2 | | |
|
|
F1A0904 | Kaplice | Junior St. | 4:10 | | |
|
|
F1A0905 | T.Sviny | Č.Krumlov | 4:1 | | |
|
|
F1A0906 | Met. Tábor | Chotoviny/Větrovy | 3:1 | | |
|
|
F1A0907 | Prachatice | Loko ČB | 1:2 | | |
|
10.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F1A1001 | J. Hradec | Loko ČB | 1:5 | | |
|
|
F1A1002 | Chotoviny/Větrovy | Prachatice | 1:2 | | |
|
|
F1A1003 | Č.Krumlov | Met. Tábor | 0:9 | | |
|
|
F1A1004 | Junior St. | T.Sviny | 7:0 | | |
|
|
F1A1005 | Roudné | Kaplice | 4:1 | | |
|
|
F1A1006 | Milevsko | SKP ČB | 0:2 | | |
|
|
F1A1007 | Třeboň/Břilice | Vimperk | 1:6 | | |
|
11.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F1A1101 | Vimperk | J. Hradec | 15:1 | | |
|
|
F1A1102 | SKP ČB | Třeboň/Břilice | 6:0 | | |
|
|
F1A1103 | Kaplice | Milevsko | 5:4 | | |
|
|
F1A1104 | T.Sviny | Roudné | 7:2 | | |
|
|
F1A1105 | Met. Tábor | Junior St. | 2:2 | | /PK 0:3 |
|
|
F1A1106 | Prachatice | Č.Krumlov | 5:0 | | |
|
|
F1A1107 | Loko ČB | Chotoviny/Větrovy | 14:0 | | |
|
12.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F1A1201 | J. Hradec | Chotoviny/Větrovy | 5:2 | | |
|
|
F1A1202 | Č.Krumlov | Loko ČB | 0:7 | | |
|
|
F1A1203 | Junior St. | Prachatice | 4:1 | | |
|
|
F1A1204 | Roudné | Met. Tábor | 0:3 | | |
|
|
F1A1205 | Milevsko | T.Sviny | 0:2 | | |
|
|
F1A1206 | Třeboň/Břilice | Kaplice | 3:3 | | /PK 5:6 |
|
|
F1A1207 | Vimperk | SKP ČB | 1:0 | | |
|
13.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F1A1301 | SKP ČB | J. Hradec | 2:1 | | |
|
|
F1A1302 | Kaplice | Vimperk | 0:10 | | |
|
|
F1A1303 | T.Sviny | Třeboň/Břilice | 3:0 | | odehráno 10.9.2014 |
|
|
F1A1304 | Met. Tábor | Milevsko | 3:3 | | /PK 5:3 |
|
|
F1A1305 | Prachatice | Roudné | 3:1 | | odehr. 3.9.14 |
|
|
F1A1306 | Loko ČB | Junior St. | 1:2 | | |
|
|
F1A1307 | Chotoviny/Větrovy | Č.Krumlov | 4:0 | | |
|
14.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F1A1401 | J. Hradec | Č.Krumlov | 6:4 | | |
|
|
F1A1402 | Chotoviny/Větrovy | Junior St. | 0:6 | | |
|
|
F1A1403 | Loko ČB | Roudné | 7:0 | | |
|
|
F1A1404 | Prachatice | Milevsko | 1:3 | | |
|
|
F1A1405 | Met. Tábor | Třeboň/Břilice | 2:3 | | |
|
|
F1A1406 | T.Sviny | Vimperk | 2:6 | | |
|
|
F1A1407 | Kaplice | SKP ČB | 1:10 | | |
|
15.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F1A1501 | Kaplice | J. Hradec | 4:4 | | /PK 0:3 |
|
|
F1A1502 | SKP ČB | T.Sviny | 2:1 | | |
|
|
F1A1503 | Vimperk | Met. Tábor | 3:2 | | |
|
|
F1A1504 | Třeboň/Břilice | Prachatice | 0:3 | | nečl.FAČR-kont. STK 1.4.15 |
|
|
F1A1505 | Milevsko | Loko ČB | 1:7 | | |
|
|
F1A1506 | Roudné | Chotoviny/Větrovy | 3:1 | | |
|
|
F1A1507 | Junior St. | Č.Krumlov | 6:1 | | |
|
16.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F1A1601 | J. Hradec | Junior St. | 2:1 | | |
|
|
F1A1602 | Č.Krumlov | Roudné | 1:2 | | |
|
|
F1A1603 | Chotoviny/Větrovy | Milevsko | 2:4 | | dohráno 14.4.2015 |
|
|
F1A1604 | Loko ČB | Třeboň/Břilice | 1:0 | | dohráno 22.4.2015 |
|
|
F1A1605 | Prachatice | Vimperk | 0:1 | | |
|
|
F1A1606 | Met. Tábor | SKP ČB | 6:2 | | |
|
|
F1A1607 | T.Sviny | Kaplice | 5:0 | | |
|
17.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F1A1701 | T.Sviny | J. Hradec | 4:1 | | |
|
|
F1A1702 | Kaplice | Met. Tábor | 0:4 | | |
|
|
F1A1703 | SKP ČB | Prachatice | 4:2 | | |
|
|
F1A1704 | Vimperk | Loko ČB | 3:0 | | |
|
|
F1A1705 | Třeboň/Břilice | Chotoviny/Větrovy | 4:2 | | |
|
|
F1A1706 | Milevsko | Č.Krumlov | 6:0 | | |
|
|
F1A1707 | Roudné | Junior St. | 6:3 | | |
|
18.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F1A1801 | J. Hradec | Roudné | 6:1 | | |
|
|
F1A1802 | Junior St. | Milevsko | 1:5 | | |
|
|
F1A1803 | Č.Krumlov | Třeboň/Břilice | 2:11 | | |
|
|
F1A1804 | Chotoviny/Větrovy | Vimperk | 3:9 | | |
|
|
F1A1805 | Loko ČB | SKP ČB | 3:1 | | |
|
|
F1A1806 | Prachatice | Kaplice | 12:3 | | |
|
|
F1A1807 | Met. Tábor | T.Sviny | 5:0 | | |
|
19.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F1A1901 | Met. Tábor | J. Hradec | 8:1 | | |
|
|
F1A1902 | T.Sviny | Prachatice | 2:4 | | |
|
|
F1A1903 | Kaplice | Loko ČB | 1:3 | | |
|
|
F1A1904 | SKP ČB | Chotoviny/Větrovy | 11:1 | | |
|
|
F1A1905 | Vimperk | Č.Krumlov | 7:2 | | |
|
|
F1A1906 | Třeboň/Břilice | Junior St. | 1:5 | | |
|
|
F1A1907 | Milevsko | Roudné | 3:2 | | |
|
20.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F1A2001 | J. Hradec | Milevsko | 0:6 | | |
|
|
F1A2002 | Roudné | Třeboň/Břilice | 10:1 | | |
|
|
F1A2003 | Junior St. | Vimperk | 2:2 | | /PK 2:4 |
|
|
F1A2004 | Č.Krumlov | SKP ČB | 1:10 | | |
|
|
F1A2005 | Chotoviny/Větrovy | Kaplice | 2:9 | | |
|
|
F1A2006 | Loko ČB | T.Sviny | 2:0 | | |
|
|
F1A2007 | Prachatice | Met. Tábor | 1:4 | | |
|
21.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F1A2101 | Prachatice | J. Hradec | 8:0 | | |
|
|
F1A2102 | Met. Tábor | Loko ČB | 2:3 | | |
|
|
F1A2103 | T.Sviny | Chotoviny/Větrovy | 4:2 | | |
|
|
F1A2104 | Kaplice | Č.Krumlov | 3:2 | | |
|
|
F1A2105 | SKP ČB | Junior St. | 2:0 | | |
|
|
F1A2106 | Vimperk | Roudné | 3:2 | | |
|
|
F1A2107 | Třeboň/Břilice | Milevsko | 2:6 | | |
|
22.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F1A2201 | J. Hradec | Třeboň/Břilice | 6:1 | | |
|
|
F1A2202 | Milevsko | Vimperk | 0:3 | | |
|
|
F1A2203 | Roudné | SKP ČB | 0:4 | | |
|
|
F1A2204 | Junior St. | Kaplice | 7:2 | | |
|
|
F1A2205 | Č.Krumlov | T.Sviny | 2:9 | | |
|
|
F1A2206 | Chotoviny/Větrovy | Met. Tábor | 0:2 | | |
|
|
F1A2207 | Loko ČB | Prachatice | 5:2 | | |
|
23.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F1A2301 | Loko ČB | J. Hradec | 4:3 | | |
|
|
F1A2302 | Prachatice | Chotoviny/Větrovy | 6:4 | | |
|
|
F1A2303 | Met. Tábor | Č.Krumlov | 4:2 | | |
|
|
F1A2304 | T.Sviny | Junior St. | 4:3 | | |
|
|
F1A2305 | Kaplice | Roudné | 2:3 | | dohráno 10.6.2015 |
|
|
F1A2306 | SKP ČB | Milevsko | 5:0 | | |
|
|
F1A2307 | Vimperk | Třeboň/Břilice | 5:0 | | |
|
24.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F1A2401 | J. Hradec | Vimperk | 1:8 | | |
|
|
F1A2402 | Třeboň/Břilice | SKP ČB | 3:2 | | |
|
|
F1A2403 | Milevsko | Kaplice | 8:4 | | |
|
|
F1A2404 | Roudné | T.Sviny | 6:1 | | |
|
|
F1A2405 | Junior St. | Met. Tábor | 1:2 | | |
|
|
F1A2406 | Č.Krumlov | Prachatice | 1:6 | | |
|
|
F1A2407 | Chotoviny/Větrovy | Loko ČB | 1:4 | | |
|
25.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F1A2501 | Chotoviny/Větrovy | J. Hradec | 2:3 | | |
|
|
F1A2502 | Loko ČB | Č.Krumlov | 10:1 | | |
|
|
F1A2503 | Prachatice | Junior St. | 2:2 | | /PK 2:4 |
|
|
F1A2504 | Met. Tábor | Roudné | 3:0 | | |
|
|
F1A2505 | T.Sviny | Milevsko | 1:2 | | |
|
|
F1A2506 | Kaplice | Třeboň/Břilice | 1:12 | | |
|
|
F1A2507 | SKP ČB | Vimperk | 2:3 | | |
|
26.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
F1A2601 | J. Hradec | SKP ČB | 1:8 | | |
|
|
F1A2602 | Vimperk | Kaplice | 11:3 | | |
|
|
F1A2603 | Třeboň/Břilice | T.Sviny | 3:0 | | |
|
|
F1A2604 | Milevsko | Met. Tábor | 1:4 | | |
|
|
F1A2605 | Roudné | Prachatice | 1:3 | | |
|
|
F1A2606 | Junior St. | Loko ČB | 0:0 | | /PK 3:1 |
|
|
F1A2607 | Č.Krumlov | Chotoviny/Větrovy | 4:2 | | oprava výsledku |
|
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
STATISTIKA - odehraná kola |
| Počet | Průměr |
|
Branky celkem | 1164 | 6.4 |
Branky domácí | 616 | 3.4 |
Branky hosté | 548 | 3.0 |
Diváků | 0 | 0 |
|
STATISTIKA - diváci doma/venku |
Oddíl | Doma | Venku | Celkem |
|
Č.Krumlov | 0 | 0 | 0 |
|
Chotoviny/Větrovy | 0 | 0 | 0 |
|
J. Hradec | 0 | 0 | 0 |
|
Junior St. | 0 | 0 | 0 |
|
Kaplice | 0 | 0 | 0 |
|
Loko ČB | 0 | 0 | 0 |
|
Met. Tábor | 0 | 0 | 0 |
|
Milevsko | 0 | 0 | 0 |
|
Prachatice | 0 | 0 | 0 |
|
Roudné | 0 | 0 | 0 |
|
SKP ČB | 0 | 0 | 0 |
|
T.Sviny | 0 | 0 | 0 |
|
Třeboň/Břilice | 0 | 0 | 0 |
|
Vimperk | 0 | 0 | 0 |
|
Zpět na archiv soutěží
|
KFS Jihočeský |
Skuherského 14, PS 52, 370 04 České Budějovice
Tel: 387 316 065, 777 268 713, 602 962 864
Fax: 387 316 092
|
|
|