Zpět na archiv soutěží
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
G1A - Okresní přebor starší přípravka
TABULKA
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body (Prav)
1. Loko ČB B 22 17 2 3 201: 99 53 ( 20)
2. Č.Dvory A 22 16 1 5 203: 74 49 ( 16)
3. D.Voda A 22 15 2 5 141: 83 47 ( 14)
4. Zliv 22 13 2 7 87: 85 41 ( 8)
5. Hluboká 22 12 1 9 123:104 37 ( 4)
6. Roudné A 22 10 3 9 172:121 33 ( 0)
7. Slávia ČB 22 9 3 10 109:110 30 ( -3)
8. SKP ČB B 22 8 5 9 126:100 29 ( -4)
9. Dynamo ČB C 22 7 3 12 126:137 24 ( -9)
10. Ledenice 22 7 0 15 90:144 21 (-12)
11. Třeboň 22 5 4 13 100:160 19 (-14)
12. Mladé 22 0 0 22 51:312 0 (-33)
TABULKA DOMA
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body
1. Loko ČB B 11 9 1 1 109: 44 28
2. Č.Dvory A 11 7 1 3 91: 33 22
3. Zliv 11 7 0 4 41: 46 21
4. D.Voda A 11 6 1 4 72: 45 19
5. Slávia ČB 11 6 1 4 59: 45 19
6. Roudné A 11 6 0 5 96: 63 18
7. Hluboká 11 5 1 5 70: 48 16
8. SKP ČB B 11 3 3 5 63: 51 12
9. Dynamo ČB C 11 2 3 6 45: 67 9
10. Ledenice 11 3 0 8 42: 78 9
11. Třeboň 11 2 2 7 45: 78 8
12. Mladé 11 0 0 11 35:163 0
TABULKA VENKU
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body
1. D.Voda A 11 9 1 1 69: 38 28
2. Č.Dvory A 11 9 0 2 112: 41 27
3. Loko ČB B 11 8 1 2 92: 55 25
4. Hluboká 11 7 0 4 53: 56 21
5. Zliv 11 6 2 3 46: 39 20
6. SKP ČB B 11 5 2 4 63: 49 17
7. Roudné A 11 4 3 4 76: 58 15
8. Dynamo ČB C 11 5 0 6 81: 70 15
9. Ledenice 11 4 0 7 48: 66 12
10. Slávia ČB 11 3 2 6 50: 65 11
11. Třeboň 11 3 2 6 55: 82 11
12. Mladé 11 0 0 11 16:149 0
KŘÍŽOVÁ TABULKA
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
1. Zliv --- 2:6 3:13 8:5 1:8 2:0 7:0 1:4 4:2 3:1 6:4 4:3
2. D.Voda A 1:2 --- 7:4 7:4 3:7 11:6 16:0 2:8 9:0 2:4 9:5 5:5
3. Dynamo ČB C 5:4 2:5 --- 3:6 5:9 3:3 10:3 1:16 5:7 0:3 6:6 5:5
4. Slávia ČB 1:2 5:2 8:10 --- 1:10 3:2 12:1 6:6 2:4 9:2 5:4 7:2
5. Č.Dvory A 2:1 4:4 12:2 13:0 --- 6:8 3:0 16:0 14:1 13:2 3:9 5:6
6. SKP ČB B 6:6 7:8 4:6 4:4 6:4 --- 18:1 3:6 5:3 3:5 4:4 3:4
7. Mladé 0:10 2:14 4:15 2:9 5:30 5:12 --- 6:14 3:13 5:10 0:21 3:15
8. Loko ČB B 12:4 4:5 8:5 6:5 6:1 7:7 22:0 --- 7:2 9:5 13:5 15:5
9. Ledenice 2:4 3:5 5:3 2:8 1:10 1:6 10:8 4:12 --- 2:7 6:10 6:5
10. Hluboká 5:5 2:3 4:13 4:3 7:8 3:5 20:0 5:2 7:1 --- 3:5 10:3
11. Roudné A 3:5 5:8 6:3 13:3 1:12 6:4 20:1 9:11 7:6 7:8 --- 19:2
12. Třeboň 2:3 2:9 9:7 3:3 5:13 2:10 11:2 2:13 3:9 3:6 3:3 ---
TABULKA PODZIM
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body
1. Č.Dvory A 11 9 0 2 123: 30 27
2. D.Voda A 11 8 1 2 73: 41 25
3. Loko ČB B 11 7 1 3 86: 55 22
4. Zliv 11 7 0 4 44: 31 21
5. Hluboká 11 6 0 5 46: 44 18
6. SKP ČB B 11 4 4 3 64: 45 16
7. Slávia ČB 11 5 1 5 55: 48 16
8. Roudné A 11 4 2 5 63: 64 14
9. Třeboň 11 3 3 5 47: 62 12
10. Ledenice 11 4 0 7 44: 65 12
11. Dynamo ČB C 11 2 2 7 44: 71 8
12. Mladé 11 0 0 11 33:166 0
TABULKA JARO
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body
1. Loko ČB B 11 10 1 0 115: 44 31
2. Č.Dvory A 11 7 1 3 80: 44 22
3. D.Voda A 11 7 1 3 68: 42 22
4. Zliv 11 6 2 3 43: 54 20
5. Roudné A 11 6 1 4 109: 57 19
6. Hluboká 11 6 1 4 77: 60 19
7. Dynamo ČB C 11 5 1 5 82: 66 16
8. Slávia ČB 11 4 2 5 54: 62 14
9. SKP ČB B 11 4 1 6 62: 55 13
10. Ledenice 11 3 0 8 46: 79 9
11. Třeboň 11 2 1 8 53: 98 7
12. Mladé 11 0 0 11 18:146 0
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
1.kolo
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
G1A0101 Zliv Třeboň 4:3 (3:1) 60
Branky: Hosnedl Matěj 2, Suchý Matyáš, Dienstbier Vivien - Hrnčíř Tomáš, Podešva Nikolas, Zajíček Karel
G1A0102 D.Voda A Roudné A 9:5 (3:1) 60
Branky: Matuška Ondřej 3, Chrast Radek 2, neuvedeno, Tondl Aleš, Horejš Miloslav, Valenta Ondřej - Červený Patrik 2, Hlávka Ondřej 2, Vačkář Lukáš
G1A0103 Dynamo ČB C Hluboká 0:3 (0:3) kontumace
Branky: Kubík Michal 2, Vančura Jan, Mrázek David, Jakubec Lukáš, Pánek Benedikt - Dvořák Adam, Dohnal Radek, Matásek Pavel
G1A0104 Slávia ČB Ledenice 2:4 (0:2) 42
Branky: Böhm Michal, Uhlárik Lukáš - Dědič Jakub 2, Horký Tomáš, Voharčík Václav
G1A0105 Č.Dvory A Loko ČB B 16:0 (6:0) 42
Branky: Ruider Matyáš 6, Jirák Petr 4, Návara Václav 3, Král Jaroslav 2, Cepák Dominik
G1A0106 SKP ČB B Mladé 18:1 (9:0) 100
Branky: Roudnický Filip 5, Kotous Daniel 5, Merta Ondřej 2, Pranevský Eliáš 2, Šedivý Josef, Gondek Tomáš, Škoda Petr, Hruška Antonín - Kneys Radek
2.kolo
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
G1A0201 Třeboň Mladé 11:2 (5:1) 30
Branky: Bicenc Karel 3, Pfeiferová Mária 2, Hrnčíř Tomáš 2, Divoká Romana, Suchý Richard, Divoký Jan, Novotný Vojtěch - Hevrdejs Radim, Procházka Jan
G1A0202 Loko ČB B SKP ČB B 7:7 (2:5) 40
Branky: Kostohryz Mikuláš 3, Leština Josef 2, Junek Tadeáš, Koten Adam - Škoda Petr 3, Kotous Daniel 3, Pranevský Eliáš
G1A0203 Ledenice Č.Dvory A 1:10 (0:3) 55
Branky: Dědič Jakub - Ruider Matyáš 3, Král Jaroslav 2, Návara Václav, Michal Tomáš, Řežáb Marcel, Cepák Dominik, Jirák Petr
G1A0204 Hluboká Slávia ČB 4:3 (1:1) 40
Branky: Sekyrka Tomáš 2, Dvořák Adam, Dohnal Radek - Böhm Michal 2, Pokorný Kryštof
G1A0205 Roudné A Dynamo ČB C 6:3 (3:1) 50
Branky: Kolář Roman 3, Vačkář Filip 2, Jusufi Pavel - Lerch Jiří 2, Zach Martin
G1A0206 Zliv D.Voda A 2:6 (1:2) 60
Branky: Hosnedl Matěj, Fürst Ondřej - Tondl Aleš, Horejš Miloslav, Chrast Radek, Mach Jan, Šafář David, Valenta Ondřej
3.kolo
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
G1A0301 D.Voda A Třeboň 5:5 (1:3) 60
Branky: Chrast Radek 3, Matuška Ondřej 2 - Plucar Adam 2, Pršanec Patrik, Bicenc Karel, vlastní
G1A0302 Dynamo ČB C Zliv 5:4 (3:1)
Branky: Mrosko Tomáš 3, Mrázek David, Pánek Benedikt - Pechek Miroslav 4
G1A0303 Slávia ČB Roudné A 5:4 (0:1) 57
Branky: Klíma Jindřich 2, Uhlárik Lukáš 2, Pokorný Kryštof - Kolář Roman 2, Jusufi Samuel 2
G1A0304 Č.Dvory A Hluboká 13:2 (6:0) 74
Branky: Trhlík Adam 3, Michal Tomáš 3, Leszák David 2, Ruider Matyáš 2, Vančura David, Návara Václav, Jirák Petr - Dohnal Radek 2
G1A0305 SKP ČB B Ledenice 5:3 (4:3)
Branky: Machoň Petr 2, Pranevský Eliáš, Michálek Matyáš, Štěch Jiří - Fixová Kateřina 2, Dědič Jakub
G1A0306 Mladé Loko ČB B 6:14 (3:7) 20
Branky: Kneys Radek 4, Procházka Jan, Linhart Jan - Tomandl Jakub 6, Junek Tadeáš 3, Koten Adam 2, Šoupa Jiří 2, Leština Josef
4.kolo
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
G1A0401 Třeboň Loko ČB B 2:13 (0:9) 25
Branky: Zajíček Karel, Valíček Petr - Ferdan Jan 4, Koten Adam 3, Kostohryz Mikuláš 2, Kasper Matyas, Leština Josef, Hanetšleger Tomáš, vlastní
G1A0402 Ledenice Mladé 10:8 (3:2) 30
Branky: Kopecký Vítek 3, Dědič Jakub 2, Voharčík Václav 2, Fixová Kateřina, Horký Tomáš, Bicera Milan - Kneys Radek 7, Linhart Jan
G1A0403 Hluboká SKP ČB B 3:5 (3:2) 20
Branky: Slivka Lukáš 2, Dohnal Radek - Škoda Petr 4, Pranevský Eliáš
G1A0404 Roudné A Č.Dvory A 1:12 (0:3)
Branky: Zýka Tadeáš - Král Jaroslav 3, Leszák David 2, Ruider Matyáš 2, Návara Václav, Slepička Filip, Řežáb Marcel, Cepák Dominik, Jirák Petr
G1A0405 Zliv Slávia ČB 8:5 (2:2) 60
Branky: Hosnedl Matěj 2, Pechek Miroslav 2, Mrázek Pavel, Mrázek Petr, Soukup Jiří, Dienstbier Vivien - Pokorný Kryštof, Klíma Jindřich, Mlejnek Petr, Voneš Kryštof, vlastní
G1A0406 D.Voda A Dynamo ČB C 7:4 (2:2) 55
Branky: Matuška Ondřej 3, Svoboda Jiří, Horejš Miloslav, Chrast Radek, Mach Jan - Kubík Michal 2, Polanský Oliver, Lerch Jiří
5.kolo
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
G1A0501 Dynamo ČB C Třeboň 5:5 (1:2)
Branky: Bezpalec Tomáš 3, Dvořák Jan 2 - Smetana Jan 2, Školka Jakub, Mutina Lukáš, Zajíček Karel
G1A0502 Slávia ČB D.Voda A 5:2 (2:1) 10
Branky: Klíma Jindřich 2, Pokorný Kryštof, Mlejnek Petr, Voneš Kryštof - Mašek Jakub, Matuška Ondřej
G1A0503 Č.Dvory A Zliv 2:1 (1:1) 71
Branky: Ruider Matyáš, Jirák Petr - Knietel Pavel Martin
G1A0504 SKP ČB B Roudné A 4:4 (3:3) 80
Branky: Škoda Petr 2, Pranevský Eliáš, Kotous Daniel - Kolář Roman 2, Zýka Tadeáš, Hlávka Ondřej
G1A0505 Mladé Hluboká 5:10 (1:5) 20
Branky: Kneys Radek 2, Novotný Matyáš, John Oskar, Kadlec David - Slivka Lukáš 3, Dvořák Adam 2, Dohnal Radek 2, Matásek Pavel 2, Kostříž Jakub
G1A0506 Loko ČB B Ledenice 7:2 (2:1) 30
Branky: Macák Lukáš 2, Hanetšleger Tomáš 2, Kostohryz Mikuláš, Kasper Matyas, Leština Josef - Fixová Kateřina, Kopecký Vítek
6.kolo
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
G1A0601 Třeboň Ledenice 3:9 (1:3) 20
Branky: Pfeiferová Mária, Plucar Adam, Kopet Adam - Voharčík Václav 4, Kopecký Vítek 3, Horký Tomáš, Bicera Milan
G1A0602 Hluboká Loko ČB B 5:2 (3:2) 40
Branky: Slivka Lukáš 3, Dvořák Adam, Dohnal Radek - Macák Lukáš, Hanetšleger Tomáš
G1A0603 Roudné A Mladé 20:1 (8:0) 40
Branky: Kolář Roman 5, Červený Patrik 5, Jusufi Samuel 3, Zýka Tadeáš 2, Vačkář Filip 2, Šantrůček Zdeněk, Kňourek Petr, Jusufi Pavel - John Oskar
G1A0604 Zliv SKP ČB B 2:0 (1:0) 30
Branky: Mrázek Pavel, Soukup Jiří
G1A0605 D.Voda A Č.Dvory A 3:7 (0:5) 60
Branky: Tondl Aleš, Horejš Miloslav, Matuška Ondřej - Král Jaroslav 2, Cepák Dominik 2, Vančura David, Ruider Matyáš, Jirák Petr
G1A0606 Dynamo ČB C Slávia ČB 3:6 (2:5)
Branky: Bezpalec Tomáš 2, Dvořák Jan - Klíma Jindřich 3, Uhlárik Lukáš 2, Voneš Kryštof
7.kolo
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
G1A0701 Slávia ČB Třeboň 7:2 (4:0) 56
Branky: Ledajaks Viktor 2, Drdla Marek 2, Klíma Jindřich 2, Uhlárik Lukáš - Suchý Richard, Leština Tomáš
G1A0702 Č.Dvory A Dynamo ČB C 12:2 (7:2) 63
Branky: Trhlík Adam 3, Ruider Matyáš 2, Král Jaroslav 2, Cepák Dominik 2, Jirák Petr 2, Slepička Filip - Dvořák Jan 2
G1A0703 SKP ČB B D.Voda A 7:8 (2:4) 85
Branky: Pranevský Eliáš 2, Škoda Petr 2, Gondek Tomáš, Roudnický Filip, Kotous Daniel - Tondl Aleš 2, Horejš Miloslav 2, Mach Jan 2, Chrast Radek, Matuška Ondřej
G1A0704 Mladé Zliv 0:10 (0:7) 20
Branky: Mrázek Pavel 3, Pechek Miroslav 3, Dienstbier Vivien 2, Soukup Jiří, Hosnedl Matěj
G1A0705 Loko ČB B Roudné A 13:5 (4:2) 30
Branky: Hanetšleger Tomáš 5, Tomandl Jakub 4, Kostohryz Mikuláš, Macák Lukáš, Koten Adam, Kasper Matyas - Kolář Roman 5
G1A0706 Ledenice Hluboká 2:7 (0:4) 40
Branky: Fixová Kateřina, Kopecký Vítek - Dohnal Radek 2, Slivka Lukáš 2, Dvořák Adam, Kostříž Jakub, Egner Ivan
8.kolo
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
G1A0801 Třeboň Hluboká 3:6 (2:3) 50
Branky: Blažek Matěj, Mutina Lukáš, vlastní - Dohnal Radek 3, Slivka Lukáš 2, Kostříž Jakub
G1A0802 Roudné A Ledenice 7:6 (4:2) 30
Branky: Kolář Roman 6, Jusufi Samuel - Dědič Jakub 3, Horký Tomáš, Kopecký Vítek, Bicera Milan
G1A0803 Zliv Loko ČB B 1:4 (1:2) 80
Branky: Mrázek Pavel - Macák Lukáš, Koten Adam, Šimek Samuel, Hanetšleger Tomáš
G1A0804 D.Voda A Mladé 16:0 (9:0) 20
Branky: Tondl Aleš 4, Matuška Ondřej 4, Valenta Ondřej 3, Kalina Šimon 2, Mach Jan 2, Mašek Jakub
G1A0805 Dynamo ČB C SKP ČB B 3:3 (1:1) 100
Branky: Dvořák Jan 2, Jakubec Lukáš - Novák Filip 2, Štěch Jiří
G1A0806 Slávia ČB Č.Dvory A 1:10 (0:4) 39
Branky: Voneš Kryštof - Návara Václav 2, Ruider Matyáš 2, Král Jaroslav 2, Trhlík Adam, Vančura David, Slepička Filip, Schmied Jan
9.kolo
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
G1A0901 Č.Dvory A Třeboň 5:6 (2:3) 30
Branky: Návara Václav 2, Ruider Matyáš, Řežáb Marcel, Stankay Filip - Hrnčíř Tomáš 2, Plucar Adam 2, Pršanec Dominik, Bicenc Karel
G1A0902 SKP ČB B Slávia ČB 4:4 (1:2) 70
Branky: Roudnický Filip 2, Pranevský Eliáš, Hruška Antonín - Voneš Kryštof 2, Picek Martin, Uhlárik Lukáš
G1A0903 Mladé Dynamo ČB C 4:15 (0:6) 20
Branky: Kneys Radek 2, Procházka Jan, Novotný Matyáš - Mrosko Tomáš 5, Dvořák Jan 2, Mrázek David 2, Jakubec Lukáš 2, Lerch Jiří 2, Zach Martin, Pánek Benedikt
G1A0904 Loko ČB B D.Voda A 4:5 (3:3) 35
Branky: Tomandl Jakub 2, Macák Lukáš, Hanetšleger Tomáš - Matuška Ondřej 2, Mach Jan 2, Chrast Radek
G1A0905 Ledenice Zliv 2:4 (1:3) 41
Branky: Kopecký Vítek, Bicera Milan - Mrázek Pavel 4
G1A0906 Hluboká Roudné A 3:5 (2:1) 20
Branky: Kostříž Jakub 3 - Kolář Roman 3, Červený Patrik 2
10.kolo
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
G1A1001 Třeboň Roudné A 3:3 (3:1) 40
Branky: Školka Jakub, Hrnčíř Tomáš, Podešva Nikolas - Kolář Roman 2, Červený Patrik
G1A1002 Zliv Hluboká 3:1 (1:1) 60
Branky: Mrázek Pavel, Hosnedl Matěj, Šonka Martin - Vlach Matěj
G1A1003 D.Voda A Ledenice 9:0 (4:0) 40
Branky: Matuška Ondřej 3, Chrast Radek 2, Horejš Miloslav, Kalina Šimon, Mach Jan, Valenta Ondřej
G1A1004 Dynamo ČB C Loko ČB B 1:16 (0:8)
Branky: Dvořák Jan - Macák Lukáš 8, Tomandl Jakub 3, Hanetšleger Tomáš 2, Koten Adam, Kasper Matyas, Leština Josef
G1A1005 Slávia ČB Mladé 12:1 (8:1) 56
Branky: Pokorný Kryštof 3, Drdla Marek 3, Mlejnek Petr 2, Uhlárik Lukáš 2, Ledajaks Viktor, Novák Jakub - Procházka Jan
G1A1006 Č.Dvory A SKP ČB B 6:8 (5:2) 36
Branky: Ruider Matyáš 2, Cepák Dominik 2, Michal Tomáš, Leszák David - Pranevský Eliáš 4, Kotous Daniel 2, Merta Ondřej, Škoda Petr
11.kolo
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
G1A1101 SKP ČB B Třeboň 3:4 (0:2) 65
Branky: Pranevský Eliáš 2, Šedivý Josef - Sekač Albert 2, Bicenc Karel, Plucar Adam
G1A1102 Mladé Č.Dvory A 5:30 (1:13) 29
Branky: Kneys Radek 4, Novotný Matyáš - Král Jaroslav 7, Ruider Matyáš 6, Jirák Petr 5, Vančura David 3, Návara Václav 3, Trhlík Adam 2, Michal Tomáš 2, Stankay Filip 2
G1A1103 Loko ČB B Slávia ČB 6:5 (4:4) 35
Branky: Macák Lukáš 5, Tomandl Jakub - Pokorný Kryštof 2, Mlejnek Petr, Voneš Kryštof, Uhlárik Lukáš
G1A1104 Ledenice Dynamo ČB C 5:3 (2:1) 20
Branky: Dědič Jakub 2, Fixová Kateřina 2, Kopecký Vítek - Lerch Jiří 2, Bezpalec Tomáš
G1A1105 Hluboká D.Voda A 2:3 (1:0) 30
Branky: Kostříž Jakub, Slivka Lukáš - Valenta Ondřej 2, Matuška Ondřej
G1A1106 Roudné A Zliv 3:5 (1:3)
Branky: Kolář Roman, Vačkář Filip, Jusufi Samuel - Hosnedl Matěj 2, Dienstbier Vivien, Knietel Pavel Martin, Pechek Miroslav
12.kolo
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
G1A1201 Třeboň Zliv 2:3 (0:2) 50
Branky: Plucar Adam, vlastní - Hosnedl Matěj 3
G1A1202 Roudné A D.Voda A 5:8 (3:4) 50
Branky: Kolář David 3, Vačkář Filip, Jusufi Samuel - Chrast Radek 4, Tondl Aleš, Kalina Šimon, Matuška Ondřej, Mach Jan
G1A1203 Hluboká Dynamo ČB C 4:13 (1:9) 50
Branky: Slivka Lukáš 2, Nosek Ivan, Dvořák Adam - Klimeš Jakub 3, Štindl Jáchym 3, Čoudek František 2, Fuka Ondřej 2, Čoudek Ondřej, Špinar Martin, Lerch Jiří
G1A1204 Ledenice Slávia ČB 2:8 (1:2) 40
Branky: Voharčík Václav, Bicera Milan - Pokorný Kryštof 2, Ledajaks Viktor 2, Voneš Kryštof 2, Mlejnak Petr, Uhlárik Lukáš
G1A1205 Loko ČB B Č.Dvory A 6:1 (4:0) 30
Branky: Macák Lukáš 5, Kasper Matyas - Jirák Petr
G1A1206 Mladé SKP ČB B 5:12 (2:5) 30
Branky: John Oskar 3, Kneys Radek 2 - Škoda Petr 5, Pavlík Matěj 2, Štěch Jiří 2, Prchal Jakub, Gondek Tomáš, Michálek Matyáš
13.kolo
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
G1A1301 Mladé Třeboň 3:15 (2:8) 30
Branky: Kneys Radek 2, John Oskar - Pršanec Dominik 4, Blažek Matěj 2, Hrnčíř Tomáš 2, Smetana Jan 2, Zajíček Karel 2, Leština Tomáš, Plucar Adam, vlastní
G1A1302 SKP ČB B Loko ČB B 3:6 (1:4) 85
Branky: Novák Filip 2, Pranevský Eliáš - Kostohryz Mikuláš 2, Koten Adam, Kasper Matyas, Hanetšleger Tomáš, Šoupa Jiří
G1A1303 Č.Dvory A Ledenice 14:1 (6:0) 53
Branky: Král Jaroslav 3, Cepák Dominik 3, Návara Václav 2, Ruider Matyáš 2, Hess Jan, Vančura David, Schmied Jan, Řežáb Marcel - Kopecký Vítek
G1A1304 Slávia ČB Hluboká 9:2 (7:2) 52
Branky: Pokorný Kryštof 4, Mlejnek Petr 2, Ledajaks Viktor, Voneš Kryštof, Uhlárik Lukáš - Slivka Lukáš 2
G1A1305 Dynamo ČB C Roudné A 6:6 (4:2) 20
Branky: Lerch Jiří 4, Boček David, Štindl Jáchym - Kolář Roman 3, Vačkář Filip 3
G1A1306 D.Voda A Zliv 1:2 (1:0) 60
Branky: Šafář David - Mrázek Pavel, Pechek Miroslav
14.kolo
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
G1A1401 Třeboň D.Voda A 2:9 (0:5) 30
Branky: Pršanec Dominik, Pršanec Patrik - Tondl Aleš 2, Chrast Radek 2, Kamený Ondřej, Kalina Šimon, Matuška Ondřej, Valenta Ondřej, Mach Jiří
G1A1402 Zliv Dynamo ČB C 3:13 (0:8) 10
Branky: Dolejší Daniel 2, Mrázek Pavel - Vančura Jan 4, Lerch Jiří 4, Bastl Libor, Jedlička Matiáš, Špinar Martin, Trča Dominik, Jakubec Lukáš
G1A1403 Roudné A Slávia ČB 13:3 (5:0) 50
Branky: Kolář Roman 4, Jusufi Samuel 4, Šantrůček Zdeněk, Zýka Tadeáš, Červený Patrik, Jusufi Pavel, Hlávka Ondřej - Novák Jakub 2, Vondráček Miloš
G1A1404 Hluboká Č.Dvory A 7:8 (1:4) 50
Branky: Slivka Lukáš 6, Dvořák Adam - Vančura David 2, Cepák Dominik 2, Ruider Matyáš, Král Jaroslav, Jirák Petr, Stankay Filip
G1A1405 Ledenice SKP ČB B 1:6 (1:2) 40
Branky: Fixová Kateřina - Šmrha Matěj 3, Gondek Tomáš, Pranevský Eliáš, Škoda Petr
G1A1406 Loko ČB B Mladé 22:0 (10:0) 40
Branky: Hanetšleger Tomáš 5, Leština Josef 4, Macák Lukáš 3, Junek Tadeáš 3, Šubrt Adam 2, Koten Adam 2, Šimek Samuel 2, Kostohryz Mikuláš
15.kolo
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
G1A1501 Loko ČB B Třeboň 15:5 (8:0) 40
Branky: Macák Lukáš 7, Hanetšleger Tomáš 5, Šubrt Marek, Tomandl Jakub, Leština Jakub - Hrnčíř Tomáš 3, Zajíček Karel 2
G1A1502 Mladé Ledenice 3:13 (1:6) 50
Branky: Procházka Jan 2, John Oskar - Fixová Kateřina 5, Bicera Milan 4, Kopecký Filip, Horký Tomáš, Kopecký Vítek, Voharčík Václav
G1A1503 SKP ČB B Hluboká 3:5 (1:3) 10
Branky: Pranevský Eliáš 2, Škoda Petr - Dvořák Adam 2, Slivka Lukáš 2, Matásek Pavel
G1A1504 Č.Dvory A Roudné A 3:9 (3:3) 74
Branky: Návara Václav, Král Jaroslav, Cepák Dominik - Kolář Roman 4, Červený Patrik 2, Vačkář Filip, Hlávka Ondřej, Jusufi Samuel
G1A1505 Slávia ČB Zliv 1:2 (0:1) 57
Branky: Drdla Marek - Hosnedl Matěj, Pechek Miroslav
G1A1506 Dynamo ČB C D.Voda A 2:5 (2:2) 40
Branky: Vančura Jan, Koutník Adam - Tondl Aleš 2, Chrast Radek 2, Matuška Ondřej
16.kolo
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
G1A1601 Třeboň Dynamo ČB C 9:7 (3:4) 30
Branky: Hrnčíř Tomáš 4, Plucar Adam 3, Zajíček Karel 2 - Jaroš Martin 3, Vančura Jan 2, Jakubec Lukáš, Lerch Jiří
G1A1602 D.Voda A Slávia ČB 7:4 (3:1) 50
Branky: Tondl Aleš 3, Chrast Radek 2, Mach Jan, Valenta Ondřej - Mlejnek Petr 2, Klíma Jindřich, Voneš Kryštof
G1A1603 Zliv Č.Dvory A 1:8 (1:4) 90
Branky: Fürst Ondřej - Ruider Matyáš 3, Jirák Petr 3, Slepička Filip, Řežáb Marcel
G1A1604 Roudné A SKP ČB B 6:4 (4:4) 60
Branky: Jusufi Pavel 2, Vačkář Filip 2, Zýka Tadeáš, Kolář Roman - Šmrha Matěj, Novák Filip, Pranevský Eliáš, Škoda Petr
G1A1605 Hluboká Mladé 20:0 (8:0) 30
Branky: Slivka Lukáš 7, Dohnal Radek 4, Egner Ivan 3, Kostříž Jakub 2, Matásek Pavel 2, Nosek Tomáš, Plojhar Jan
G1A1606 Ledenice Loko ČB B 4:12 (2:5) 50
Branky: Fixová Kateřina, Kopecký Vítek, Voharčík Václav, Bicera Milan - Macák Lukáš 6, Leština Josef 2, Dudy Dominik, Tomandl Jakub, Šimek Samuel, Hanetšleger Tomáš
17.kolo
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
G1A1701 Ledenice Třeboň 6:5 (4:2) 20
Branky: Bicera Milan 2, Dědič Jakub, Fixová Kateřina, Kopecký Vítek, Voharčík Václav - Smetana Jan 2, Školka Jakub, Zajíček Karel, Bicenc Karel
G1A1702 Loko ČB B Hluboká 9:5 (4:2) 30
Branky: Macák Lukáš 5, Gutwirth Lukáš, Tomandl Jakub, Junek Tadeáš, Leština Josef - Slivka Lukáš 3, Dvořák Adam, Dohnal Radek
G1A1703 Mladé Roudné A 0:21 (0:9) 30
Branky: Kolář Roman 6, Jusufi Samuel 5, Vačkář Filip 4, Zýka Tadeáš 2, Hlávka Ondřej 2, Jusufi Pavel, Vačkář Lukáš
G1A1704 SKP ČB B Zliv 6:6 (2:2) 80
Branky: Prchal Jakub 3, Gondek Tomáš, Pranevský Eliáš, Michálek Matyáš - Mrázek Pavel 4, Pechek Miroslav 2
G1A1705 Č.Dvory A D.Voda A 4:4 (1:3) 72
Branky: Cepák Dominik 2, Vančura David, Ruider Matyáš - Chrast Radek 2, Tondl Aleš, Mach Jan
G1A1706 Slávia ČB Dynamo ČB C 8:10 (1:5) 56
Branky: Klíma Jindřich 2, Mlejnek Petr 2, Novák Jakub 2, Pokorný Kryštof, Drdla Marek - Drchal Václav 5, Matuška Jakub 3, Smíšek Miroslav 2
18.kolo
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
G1A1801 Třeboň Slávia ČB 3:3 (0:3) 35
Branky: Hrnčíř Tomáš, Pršanec Dominik, Zajíček Karel - Voneš Kryštof 2, Pokorný Kryštof
G1A1802 Dynamo ČB C Č.Dvory A 5:9 (2:6) 40
Branky: Jedlička Matyáš 2, Štindl Jáchym 2, Drchal Václav - Trhlík Adam 2, Návara Václav 2, Cepák Dominik 2, Král Jaroslav, Řežáb Marcel, Jirák Petr
G1A1803 D.Voda A SKP ČB B 11:6 (6:2) 60
Branky: Tondl Aleš 5, Mach Jan 2, Chrast Radek, Matuška Ondřej, Šafář David, Valenta Ondřej - Kotous Daniel 2, Prchal Jakub, Roudnický Filip, Pranevský Eliáš, Michálek Matyáš
G1A1804 Zliv Mladé 7:0 (5:0) 50
Branky: Mrázek Pavel 2, Soukup Jiří 2, Hosnedl Matěj 2, Fürst Ondřej
G1A1805 Roudné A Loko ČB B 9:11 (2:4) 35
Branky: Kolář Roman 8, Vačkář Lukáš - Macák Lukáš 5, Hanetšleger Tomáš 3, Tomandl Jakub, Junek Tadeáš, Koten Adam
G1A1806 Hluboká Ledenice 7:1 (4:1) 15
Branky: Egner Ivan 2, Slivka Lukáš 2, Dvořák Adam, Dohnal Radek, Matásek Pavel - Fixová Kateřina
19.kolo
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
G1A1901 Hluboká Třeboň 10:3 (5:2) 20
Branky: Slivka Lukáš 6, Dohnal Radek 2, Nosek Tomáš, Matásek Pavel - Smetana Jan 2, Plucar Adam
G1A1902 Ledenice Roudné A 6:10 (2:5) 41
Branky: Fixová Kateřina 3, Bicera Milan 3 - Kolář Roman 8, Vačkář Lukáš, Hlávka Ondřej
G1A1903 Loko ČB B Zliv 12:4 (5:1) 40
Branky: Macák Lukáš 7, Koten Adam 2, Kostohryz Mikuláš, Tomandl Jakub, Hanetšleger Tomáš - Pechek Miroslav 2, Soukup Jiří, Hosnedl Matěj
G1A1904 Mladé D.Voda A 2:14 (2:4) 30
Branky: Muška Richard, John Oskar - Valenta Ondřej 4, Chrast Radek 3, Mach Jan 3, Tůma Filip, Tondl Aleš, Kalina Šimon, Matuška Ondřej
G1A1905 SKP ČB B Dynamo ČB C 4:6 (0:4) 80
Branky: Prchal Jakub, Gondek Tomáš, Škoda Petr, Kotous Daniel - Bastl Libor 4, Vančura Jan, Trča Dominik
G1A1906 Č.Dvory A Slávia ČB 13:0 (9:0) 39
Branky: Cepák Dominik 4, Návara Václav 3, Jirák Petr 2, Laszák David, Trhlík Adam, Slepička Filip, Řežáb Marcel
20.kolo
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
G1A2001 Třeboň Č.Dvory A 5:13 (2:6) 50
Branky: Bártlová Tereza, Školka Jakub, Pršanec Dominik, Podešva Nikolas, Divoký Jan - Návara Václav 4, Ruider Matyáš 3, Slepička Filip 2, Cepák Dominik 2, Schmied Jan, Řežáb Marcel
G1A2002 Slávia ČB SKP ČB B 3:2 (3:0) 20
Branky: Pokorný Kryštof, Drdla Marek, Klíma Jindřich - Prchal Jakub, Gondek Tomáš
G1A2003 Dynamo ČB C Mladé 10:3 (5:3) 58
Branky: Jakubec Lukáš 4, Jedlička Matyáš 3, Ballák Petr 2, Kaletová Natálie - John Oskar 2, Linhart Jan
G1A2004 D.Voda A Loko ČB B 2:8 (1:5) 70
Branky: Chrast Radek, Matuška Ondřej - Macák Lukáš 2, Junek Tadeáš 2, Šimek Samuel 2, Kostohryz Mikuláš, Hanetšleger Tomáš
G1A2005 Zliv Ledenice 4:2 (2:1) 60
Branky: Mrázek Pavel 2, Hosnedl Matěj, Pechek Miroslav - Fixová Kateřina, Voharčík Václav
G1A2006 Roudné A Hluboká 7:8 (5:5) 20
Branky: Kolář Roman 3, Červený Patrik 2, Vačkář Filip 2 - Vlach Matěj 5, Slivka Lukáš 2, Korndorffer Tomáš
21.kolo
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
G1A2101 Roudné A Třeboň 19:2 (8:0) 30
Branky: Kolář Roman 5, Hlávka Ondřej 4, Zýka Tadeáš 3, Červený Patrik 3, Vačkář Filip 3, Jusufi Samuel - Divoká Romana 2
G1A2102 Hluboká Zliv 5:5 (3:2) 50
Branky: Dohnal Radek 2, Kostříž Jakub 2, Slivka Lukáš - Hosnedl Matěj 2, Pechek Miroslav 2, Soukup Jiří
G1A2103 Ledenice D.Voda A 3:5 (2:4) 40
Branky: Fixová Kateřina 2, Bicera Milan - Tondl Aleš, Horejš Miloslav, Kalina Šimon, Matuška Ondřej, Valenta Ondřej
G1A2104 Loko ČB B Dynamo ČB C 8:5 (5:4) 35
Branky: Macák Lukáš 4, Tomandl Jakub, Koten Adam, Hanetšleger Tomáš, Šoupa Jiří - Bastl Libor 2, Lerch Jiří 2, Klimeš Jakub
G1A2105 Mladé Slávia ČB 2:9 (2:5) 30
Branky: Eliáš Martin, Procházka Jan - Klíma Jindřich 3, Pokorný Kryštof 2, Drdla Marek, Mlejnek Petr, Voneš Kryštof, Novák Jakub
G1A2106 SKP ČB B Č.Dvory A 6:4 (6:2) 90
Branky: Gondek Tomáš 3, Pranevský Eliáš 3 - Vančura David, Návara Václav, Ruider Matyáš, Cepák Dominik
22.kolo
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
G1A2201 Třeboň SKP ČB B 2:10 (1:5) 25
Branky: Zajíček Karel 2 - Gondek Tomáš 3, Škoda Petr 3, Novák Filip 2, Pavlík Matěj, Pranevský Eliáš
G1A2202 Č.Dvory A Mladé 3:0 Kontumace
G1A2203 Slávia ČB Loko ČB B 6:6 (4:2) 57
Branky: Drdla Marek 2, Novák Jakub 2, Klíma Jindřich, Uhlárik Lukáš - Macák Lukáš 3, Hanetšleger Tomáš 2, Šubrt Marek
G1A2204 Dynamo ČB C Ledenice 5:7 (3:2) 10
Branky: Špinar Martin 3, Boček David 2 - Bicera Milan 5, Horký Tomáš, Kopecký Vítek
G1A2205 D.Voda A Hluboká 2:4 (1:2) 60
Branky: Mašek Jakub, Chrast Radek - Slivka Lukáš 3, Vlach Matěj
G1A2206 Zliv Roudné A 6:4 (4:3) 60
Branky: Soukup Jiří 3, Hosnedl Matěj 2, Knietel Pavel Martin - Jusufi Samuel 2, Zýka Tadeáš, Vačkář Filip
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
TABULKA NEJLEPŠÍCH STŘELCŮ
Jméno Oddíl Počet
Kolář Roman Roudné A 71
Macák Lukáš Loko ČB B 66
Slivka Lukáš Hluboká 49
Ruider Matyáš Č.Dvory A 39
Hanetšleger Tomáš Loko ČB B 33
Chrast Radek D.Voda A 29
Matuška Ondřej D.Voda A 28
Cepák Dominik Č.Dvory A 26
Král Jaroslav Č.Dvory A 26
Návara Václav Č.Dvory A 26
Pranevský Eliáš SKP ČB B 26
Škoda Petr SKP ČB B 25
Tondl Aleš D.Voda A 25
Jirák Petr Č.Dvory A 24
Kneys Radek Mladé 24
Dohnal Radek Hluboká 23
Fixová Kateřina Ledenice 22
Tomandl Jakub Loko ČB B 22
Bicera Milan Ledenice 21
Hosnedl Matěj Zliv 21
Jusufi Samuel Roudné A 21
Mrázek Pavel Zliv 21
Vačkář Filip Roudné A 21
Pokorný Kryštof Slávia ČB 20
Lerch Jiří Dynamo ČB C 19
Pechek Miroslav Zliv 19
Červený Patrik Roudné A 18
Klíma Jindřich Slávia ČB 18
Mach Jan D.Voda A 17
Hrnčíř Tomáš Třeboň 16
Kopecký Vítek Ledenice 16
Koten Adam Loko ČB B 16
Valenta Ondřej D.Voda A 16
Kotous Daniel SKP ČB B 15
Voneš Kryštof Slávia ČB 14
Gondek Tomáš SKP ČB B 13
Leština Josef Loko ČB B 13
Uhlárik Lukáš Slávia ČB 13
Zajíček Karel Třeboň 13
Dědič Jakub Ledenice 12
Dvořák Adam Hluboká 12
Hlávka Ondřej Roudné A 12
Kostohryz Mikuláš Loko ČB B 12
Mlejnek Petr Slávia ČB 12
Plucar Adam Třeboň 12
Trhlík Adam Č.Dvory A 12
Voharčík Václav Ledenice 12
Zýka Tadeáš Roudné A 12
Drdla Marek Slávia ČB 11
Junek Tadeáš Loko ČB B 11
Kostříž Jakub Hluboká 11
Vančura David Č.Dvory A 11
Dvořák Jan Dynamo ČB C 10
Jakubec Lukáš Dynamo ČB C 10
John Oskar Mladé 10
Soukup Jiří Zliv 10
Roudnický Filip SKP ČB B 9
Vančura Jan Dynamo ČB C 9
Horejš Miloslav D.Voda A 8
Matásek Pavel Hluboká 8
Mrosko Tomáš Dynamo ČB C 8
Novák Jakub Slávia ČB 8
Pršanec Dominik Třeboň 8
Řežáb Marcel Č.Dvory A 8
Smetana Jan Třeboň 8
Bastl Libor Dynamo ČB C 7
Bicenc Karel Třeboň 7
Kalina Šimon D.Voda A 7
Michal Tomáš Č.Dvory A 7
Novák Filip SKP ČB B 7
Prchal Jakub SKP ČB B 7
Procházka Jan Mladé 7
Slepička Filip Č.Dvory A 7
Vlach Matěj Hluboká 7
Bezpalec Tomáš Dynamo ČB C 6
Drchal Václav Dynamo ČB C 6
Egner Ivan Hluboká 6
Horký Tomáš Ledenice 6
Jusufi Pavel Roudné A 6
Kasper Matyas Loko ČB B 6
Ledajaks Viktor Slávia ČB 6
Šimek Samuel Loko ČB B 6
Štindl Jáchym Dynamo ČB C 6
Dienstbier Vivien Zliv 5
Jedlička Matyáš Dynamo ČB C 5
Leszák David Č.Dvory A 5
Špinar Martin Dynamo ČB C 5
Ferdan Jan Loko ČB B 4
Klimeš Jakub Dynamo ČB C 4
Kubík Michal Dynamo ČB C 4
Michálek Matyáš SKP ČB B 4
Mrázek David Dynamo ČB C 4
Stankay Filip Č.Dvory A 4
Školka Jakub Třeboň 4
Šmrha Matěj SKP ČB B 4
Šoupa Jiří Loko ČB B 4
Štěch Jiří SKP ČB B 4
Vačkář Lukáš Roudné A 4
Blažek Matěj Třeboň 3
Boček David Dynamo ČB C 3
Böhm Michal Slávia ČB 3
Divoká Romana Třeboň 3
Fürst Ondřej Zliv 3
Jaroš Martin Dynamo ČB C 3
Knietel Pavel Martin Zliv 3
Kolář David Roudné A 3
Linhart Jan Mladé 3
Mašek Jakub D.Voda A 3
Matuška Jakub Dynamo ČB C 3
Merta Ondřej SKP ČB B 3
Novotný Matyáš Mladé 3
Pánek Benedikt Dynamo ČB C 3
Pavlík Matěj SKP ČB B 3
Pfeiferová Mária Třeboň 3
Podešva Nikolas Třeboň 3
Schmied Jan Č.Dvory A 3
Šafář David D.Voda A 3
Ballák Petr Dynamo ČB C 2
Čoudek František Dynamo ČB C 2
Divoký Jan Třeboň 2
Dolejší Daniel Zliv 2
Fuka Ondřej Dynamo ČB C 2
Hruška Antonín SKP ČB B 2
Leština Tomáš Třeboň 2
Machoň Petr SKP ČB B 2
Mutina Lukáš Třeboň 2
Nosek Tomáš Hluboká 2
Pršanec Patrik Třeboň 2
Sekač Albert Třeboň 2
Sekyrka Tomáš Hluboká 2
Smíšek Miroslav Dynamo ČB C 2
Suchý Richard Třeboň 2
Šantrůček Zdeněk Roudné A 2
Šedivý Josef SKP ČB B 2
Šubrt Adam Loko ČB B 2
Šubrt Marek Loko ČB B 2
Trča Dominik Dynamo ČB C 2
Zach Martin Dynamo ČB C 2
Vačkář Filip Roudné A 1
Bártlová Tereza Třeboň 1
Čoudek Ondřej Dynamo ČB C 1
Dudy Dominik Loko ČB B 1
Eliáš Martin Mladé 1
Gutwirth Lukáš Loko ČB B 1
Hess Jan Č.Dvory A 1
Hevrdejs Radim Mladé 1
Jedlička Matiáš Dynamo ČB C 1
Kadlec David Mladé 1
Kaletová Natálie Dynamo ČB C 1
Kamený Ondřej D.Voda A 1
Kňourek Petr Roudné A 1
Kopecký Filip Ledenice 1
Kopet Adam Třeboň 1
Korndorffer Tomáš Hluboká 1
Koutník Adam Dynamo ČB C 1
Laszák David Č.Dvory A 1
Leština Jakub Loko ČB B 1
Mach Jiří D.Voda A 1
Mlejnak Petr Slávia ČB 1
Mrázek Petr Zliv 1
Muška Richard Mladé 1
neuvedeno D.Voda A 1
Nosek Ivan Hluboká 1
Novotný Vojtěch Třeboň 1
Picek Martin Slávia ČB 1
Plojhar Jan Hluboká 1
Polanský Oliver Dynamo ČB C 1
Suchý Matyáš Zliv 1
Svoboda Jiří D.Voda A 1
Šonka Martin Zliv 1
Tůma Filip D.Voda A 1
Valíček Petr Třeboň 1
Vondráček Miloš Slávia ČB 1
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
STATISTIKA - odehraná kola
Počet Průměr
Branky celkem 1529 11.6
Branky domácí 768 5.8
Branky hosté 761 5.8
Diváků 5510 42
STATISTIKA - diváci doma/venku
Oddíl Doma Venku Celkem
Č.Dvory A 554 533 1087
D.Voda A 595 482 1077
Dynamo ČB B 0 0 0
Dynamo ČB C 268 469 737
Hluboká 365 416 781
Ledenice 417 350 767
Loko ČB B 385 504 889
Mladé 309 454 763
Roudné A 365 512 877
SKP ČB B 745 461 1206
Slávia ČB 502 449 951
Třeboň 385 411 796
Zliv 620 469 1089
Zpět na archiv soutěží
OFS České Budějovice
Nám. Přemysla Otakara II č.33, České Budějovice
Tel: 387 312 807
Fax: 387 312 755