Domácí soutěže

reklama

G1A - Okresní přebor starší přípravka A

1.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
G1A0101HlubokáMladé9:3 (5:0)30
Branky: Slivka Lukáš 5, Smrž Matyáš 2, Chromý Jakub, Dohnal Filip - John Oskar, Kadlec David, Novotný Matyáš
G1A0102D.VodaRudolfov7:2 (3:2)40
Branky: Matuška Ondřej 3, Valenta Ondřej 3, Procházka Pavel - Kasanda David, Klepsatel Denis
G1A0103ZlivRoudné B2:4 (1:1)60
Branky: Furst Ondřej, Knietel Pavel - Vačkář Filip 2, Jusufi Samuel, Teplý Ondřej
G1A0104Slávia ČBDynamo ČB C1:13 (0:5)55
Branky: Mlejnek Petr - Boček David 4, Matuška Jakub 4, Gahír Jan 2, Špaček Adam 2, Česák Jakub
G1A0105Č.DvoryTřeboň B5:6 (4:1)46
Branky: Jirák Petr 3, Novák Adam, Toufar Vojtěch - Divoká Romana, Leština Tomáš, Plucar Adam, Valíček Petr, Zajíček Karel, Školková Tereza
G1A0106SKP ČB BLoko ČB B4:14 (3:4)20
Branky: Křiváček Tomáš 2, Piskáček Jan, Votřel David - Dudy Dominik 5, Toth Lukáš 4, Tvaroh Lukáš 3, Skálová Kristýna 2


2.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
G1A0201MladéLoko ČB B3:9 (1:1)30
Branky: Kneys Radek 2, John Oskar - Dudy Dominik 5, Toth Lukáš 2, Žahourek Jakub, Žikeš Michal
G1A0202Třeboň BSKP ČB B4:3 (1:1)20
Branky: Hrnčíř Tomáš 3, Slivko Tomáš - Čapek Adam 2, Křiváček Tomáš
G1A0203Dynamo ČB CČ.Dvory14:2 (4:0)20
Branky: Votýpka Jan 5, Česák Jakub 5, Matuška Jakub 4 - Mikšl Rostislav 2
G1A0204Roudné BSlávia ČB22:1 (9:1)20
Branky: Vačkář Filip 12, Vačkář Lukáš 5, Hlávka Ondřej 2, Teplý Ondřej 2, Čermák Jindřich - Voneš Karel
G1A0205RudolfovZliv1:10 (0:4)20
Branky: Kasanda David - Pechek Miroslav 6, Dráb Jakub, Furst Ondřej, Hosnedl Matěj, Suchý Václav
G1A0206HlubokáD.Voda1:3 (1:2)30
Branky: Matásek Pavel - Kalina Šimon, Mach Jan, Procházka Pavel


3.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
G1A0301D.VodaMladé12:2 (5:2)60
Branky: Kalina Šimon 2, Mach Jan 2, Matuška Ondřej 2, Procházka Pavel 2, Novák David, Pártl Tomáš, Valenta Ondřej, Šafář David - Linhart Jan 2
G1A0302ZlivHluboká3:3 (1:3)20
Branky: Pechek Miroslav 2, Hosnedl Matěj - Knietel Pavel, Lád Ondřej, Slivka Lukáš
G1A0303Slávia ČBRudolfov6:3 (3:2)22
Branky: Klíma Jindřich 2, Pech Pavel 2, Eichner Jan, Voneš Kryštof - Kasanda David 2, Klepsatel Denis
G1A0304Č.DvoryRoudné B7:11 (4:7)39
Branky: Mikšl Rostislav 3, Stankay Filip 2, Jirák Petr, Toufar Vojtěch - Jusufi Samuel 5, Vačkář Filip 4, Teplý Ondřej 2
G1A0305SKP ČB BDynamo ČB C6:6 (3:2)32
Branky: Calta Jakub 2, Křiváček Tomáš 2, Zeman Kryštof 2 - Matuška Jakub 2, Špaček Adam 2, Votýpka Jan, Česák Jakub
G1A0306Loko ČB BTřeboň B14:4 (6:1)37
Branky: Dudy Dominik 7, Skálová Krystýna 2, Toth Lukáš 2, Žahourek Jakub 2, Tvaroh Lukáš - Smetana Jan 2, Podešva Nikolas, Suchý Richard


4.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
G1A0401MladéTřeboň B5:10 (1:5)20
Branky: Kneys Radek 3, Kadlec David, Novotný Matyáš - Plucar Adam 6, Smetana Jan 2, Hrnčíř Tomáš, Zajíček Karel
G1A0402Dynamo ČB CLoko ČB B9:5 (6:3)50
Branky: Gamír Jan 3, Kaletová Natálie 3, Matuška Jakub 3 - Dudy Dominik 2, Skálová Kristýna, Symovovyk Stanislav, Toth Lukáš
G1A0403Roudné BSKP ČB B8:7 (4:2)30
Branky: Vačkář Filip 4, Jusufi Samuel 3, Caldr Karel - Křiváček Tomáš 3, Lepieš Robert 2, Calta Jakub, Matějka Aleš
G1A0404RudolfovČ.Dvory5:6 (2:3)30
Branky: Kumpfmuller David 2, Klepsatel Denis, Koupal Petr, Novotný Filip - Toufar Vojtěch 3, Mikšl Rostislav 2, Jirák Petr
G1A0405HlubokáSlávia ČB16:2 (5:1)30
Branky: Ješ Ondřej 5, Slivka Lukáš 5, Rybáčková Alena 3, Chromý Jakub, Smrž Matyáš, vlastní - Klíma Jindřich, Voneš Kryštof
G1A0406D.VodaZliv5:6 (3:5)50
Branky: Mach Jan 2, Valenta Ondřej 2, Šafář David - Furst Ondřej 2, Šonka Martin 2, Hosnedl Matěj, Suchý Václav


5.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
G1A0501ZlivMladé17:3 (6:2)60
Branky: Pechek Miroslav 6, Hosnedl Matěj 4, Suchý Václav 3, Furst Ondřej 2, Bergmanová Eliška, Jakima Jan - Habacka Matěj, John Oskar, Muška Richard
G1A0502Slávia ČBD.Voda1:11 (1:7)50
Branky: Klíma Jindřich - Mach Jan 3, Valenta Ondřej 3, Kalina Šimon 2, Pártl Tomáš 2, Šafář David
G1A0503Č.DvoryHluboká2:6 (1:4)33
Branky: Toufar Vojtěch, Toufar Václav - Slivka Lukáš 4, Nosek Tomáš, vlastní
G1A0504SKP ČB BRudolfov6:4 (2:2)30
Branky: Křiváček Tomáš 2, Matějka Aleš 2, Calta Jakub, Lepieš Robert - Klepsatel Denis 2, Kumpfmuller David, Nedoma Matyáš
G1A0505Loko ČB BRoudné B3:14 (1:5)20
Branky: Dudy Dominik 3 - Vačkář Filip 7, Hlávka Ondřej 3, Teplý Ondřej 2, Jusufi Samuel, Vačkář Lukáš
G1A0506Třeboň BDynamo ČB C3:8 (3:4)30
Branky: Plucar Adam, Valíček Petr, Zajíček Karel - Česák Jakub 3, Matuška Jakub 2, Špaček Adam 2, Kaletová Natálie


6.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
G1A0601MladéDynamo ČB C4:19 (3:10)10
Branky: Kneys Radek 2, Muška Richard 2 - Toth Lukas 6, Fuka Ondřej 5, Kaletová Natalie 4, Matuška Jakub 2, Špaček Adam 2
G1A0602Roudné BTřeboň B8:4 (4:2)30
Branky: Jusufi Samuel 3, Vačkář Filip 3, Hlávka Ondřej, Vačkář Lukáš - Divoký Jan, Plucar Adam, Pršanec Dominik, Zajíček Karel
G1A0603RudolfovLoko ČB B2:6 (2:1)25
Branky: Koupal Petr, Nedoma Matyáš - Dudy Dominik 2, Tvaroh Lukáš 2, Symovonyk Stanislav, Žahourek Jakub
G1A0604HlubokáSKP ČB B9:4 (6:4)44
Branky: Slivka Lukáš 5, Knietel Pavel 2, Matásek Pavel 2 - Calta Jakub, Křiváček Tomáš, Lepieš Robert, Zeman Kryštof
G1A0605D.VodaČ.Dvory0:6 (0:0)60
Branky: Jirák Petr 2, Mikšl Rostislav 2, Písko Tomáš, Toufar Tomáš
G1A0606ZlivSlávia ČB9:2 (5:0)40
Branky: Dráb Jakub 2, Hosnedl Matěj 2, Pechek Miroslav 2, Suchý Václav 2, Šonka Martin - Mlejnek Petr, Černý Matěj


7.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
G1A0701Slávia ČBMladé4:1 (1:1)25
Branky: Voneš Kryštof 2, Klíma Jindřich, Uhlarik Lukáš - John Oskar
G1A0702Č.DvoryZliv2:7 (0:6)20
Branky: Jirák Petr, Toufar Vojtěch - Hosnedl Matěj 4, Bergman Ondřej, Pechek Miroslav, Suchý Václav
G1A0703SKP ČB BD.Voda4:6 (3:1)25
Branky: Zeman Kryštof 2, Calta Jakub, Křiváček Tomáš - Mach Jan 3, Chodura Lukáš, Novák David, Šafář David
G1A0704Loko ČB BHluboká4:13 (3:5)20
Branky: Tvaroh Lukáš 3, Dudy Dominik - Slivka Lukáš 5, Matásek Pavel 4, Knietel Pavel 3, Smrž Matyáš
G1A0705Třeboň BRudolfov7:9 (3:6)25
Branky: Leština Tomáš 2, Divoká Romana, Divoký Jan, Koper Adam, Novotný Vojtěch, Pfaferová Mária - Klepsatel Denis 4, Koupal Petr 2, Kumpfmuller David 2, Nedoma Matyáš
G1A0706Dynamo ČB CRoudné B9:6 (5:2)30
Branky: Matuška Jakub 4, Drchal Tomáš 3, Fuka Ondřej, Toth Lukas - Jusufi Samuel 3, Hlávka Ondřej 2, Vačkář Lukáš


8.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
G1A0801MladéRoudné B6:16 (3:8)30
Branky: Habada Matěj 2, Novotný Matyáš 2, John Oskar, Kadlec David - Vačkář Filip 7, Jusufi Samuel 5, Hlávka Ondřej 3, Vačkář Lukáš
G1A0802RudolfovDynamo ČB C1:11 (1:3)30
Branky: Buchal Patrik - Gahír Jan 4, Česák Jakub 4, Matuška Jakub 3
G1A0803HlubokáTřeboň B7:7 (5:2)15
Branky: Knietl Pavel 3, Slivka Lukáš 3, Matásek Pavel - Hrnčíř Tomáš 3, Plucar Adam 2, Pršanec Dominik, Valíček Petr
G1A0804D.VodaLoko ČB B6:5 (2:1)50
Branky: Mach Jan 3, Kalina Šimon 2, Pártl Tomáš - Dudy Dominik 2, Tvaroh Lukáš 2, Symovonyk Stanislav
G1A0805ZlivSKP ČB B7:1 (2:0)60
Branky: Hosnedl Matěj 5, Dráb Jakub, Pechek Miroslav - Zeman Kryštof
G1A0806Slávia ČBČ.Dvory2:11 (2:2)25
Branky: Bronec Daniel, Černý Matěj - Mikšl Rostislav 5, Toufar Václav 2, Hřídel Matěj, Novák Adam, Písko Tomáš, Toufar Vojtěch


9.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
G1A0901Č.DvoryMladé14:4 (7:2)39
Branky: Toufar Vojtěch 4, Mikšl Rostislav 3, Polesný Lukáš 2, Brousek Dominik, Písko Tomáš, Toufar Václav, Větrovský Adam, Řehoř Aleš - Eliáš Martin, John Oskar, Kadlec David, Linhart Jan
G1A0902SKP ČB BSlávia ČB10:6 (6:2)22
Branky: Bauer Jaroslav 3, Křiváček Tomáš 3, Zeman Kryštof 2, Lepieš Robert, Matějka Aleš - Voneš Kryštof 3, Mlejnek Petr 2, Černý Matěj
G1A0903Loko ČB BZliv3:6 (3:2)48
Branky: Skálová Kristýna 3 - Jakima Jan 3, Dráb Jakub 2, Pechek Miroslav
G1A0904Třeboň BD.Voda5:6 (4:4)35
Branky: Plucar Adam 3, Divoká Romana, Zajíček Karel - Mach Jan 2, Kalina Šimon, Matuška Ondřej, Valenta Ondřej, Šafář David
G1A0905Dynamo ČB CHluboká10:7 (4:2)20
Branky: Votýpka Jan 3, Gahír Jan 2, Kaletová Natálie 2, Matuška Jakub 2, Česák Jakub - Slivka Lukáš 4, Matásek Pavel 2, Knietel Pavel
G1A0906Roudné BRudolfov6:7 (3:2)30
Branky: Jusufi Samuel 4, Vačkář Filip 2 - Buchal Patrik 2, Klepsatel Denis 2, Koupal Petr 2, Novotný Filip


10.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
G1A1001MladéRudolfov1:8 (0:4)30
Branky: Novotný Matyáš - Koupal Petr 3, Buchal Patrik 2, Nedoma Matyáš 2, Klepsatel Denis
G1A1002HlubokáRoudné B9:6 (4:4)40
Branky: Slivka Lukáš 5, Knietel Pavel 2, Matásek Pavel 2 - Vačkář Filip 3, Teplý Ondřej 2, Hadrava Václav
G1A1003D.VodaDynamo ČB C5:1 (2:0)30
Branky: Valenta Ondřej 2, Kalina Šimon, Mach Jan, Novák David - Špaček Adam
G1A1004ZlivTřeboň B8:7 (5:5)78
Branky: Pechek Miroslav 5, Hosnedl Matěj 3 - Podešva Nikolas 4, Plucar Adam, Pršanec Dominik, Zajíček Karel
G1A1005Slávia ČBLoko ČB B2:10 (1:3)15
Branky: Klíma Jindřich, Pech Pavel - Tvaroh Lukáš 6, Dudy Dominik 3, Žahourek Jakub
G1A1006Č.DvorySKP ČB B6:5 (3:1)63
Branky: Mikšl Rostislav 2, Jirák Petr, Lalík Jakub, Polesný Lukáš, Toufar Vojtěch - Kouba Tomáš 3, Křiváček Tomáš, Zeman Kryštof


11.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
G1A1101SKP ČB BMladé7:2 (1:1)29
Branky: Kaňák Tomáš 2, Křiváček Tomáš 2, Bauer Jaroslav, Lepieš Robert, Matějka Aleš - Linhart Jan, Novotný Matyáš
G1A1102Loko ČB BČ.Dvory5:7 (2:3)20
Branky: Kosík Petr 2, Skálová Kristýna, Slinták Ondřej, Tvaroh Lukáš - Jirák Petr 2, Mikšl Rostislav 2, Polesný Lukáš, Toufar Vojtěch, Větrovský Adam
G1A1103Třeboň BSlávia ČB12:1 (1:1)20
Branky: Leština Tomáš 3, Plucar Adam 3, Podešva Nikolas 2, Divoký Jan, Pfeiferová Mária, Pršanec Dominik, Zajíček Karel - vlastní
G1A1104Dynamo ČB CZliv5:6 (2:5)30
Branky: Kaletová Natálie 3, Matuška Jakub 2 - Pechek Miroslav 3, Hosnedl Matěj 2, Furst Ondřej
G1A1105Roudné BD.Voda5:5 (3:3)30
Branky: Jusufi Samuel 2, Hlávka Ondřej, Vačkář Filip, Vačkář Lukáš - Mach Jan 2, Matuška Ondřej 2, Kalina Šimon
G1A1106RudolfovHluboká1:11 (0:4)30
Branky: Klepsatel Denis - Knietel Pavel 5, Slivka Lukáš 5, Matásek Pavel


12.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
G1A1201MladéHluboká3:5 (1:1)30
Branky: Kneys Radek 2, John Oskar - Slivka Lukáš 2, Smrž Matyáš 2, Rybáčková Alena
G1A1202RudolfovD.Voda4:7 (2:3)30
Branky: Koupal Petr 3, Kumpfmuller David - Mach Jan 2, Valenta Ondřej 2, Kalina Šimon, Matuška Ondřej, vlastní
G1A1203Roudné BZliv10:4 (5:2)20
Branky: Vačkář Filip 5, Hlávka Ondřej 2, Vačkář Lukáš 2, Jindra Jan - Hosnedl Matěj 4
G1A1204Dynamo ČB CSlávia ČB10:0 (4:0)20
Branky: Česák Jakub 5, Matuška Jakub 3, Špaček Adam 2
G1A1205Třeboň BČ.Dvory5:5 (1:2)20
Branky: Kopet Adam, Pfeiferová Maria, Plucar Adam, Smetana Jan, Zajíček Martin - Toufar Vojtěch 3, Mikšl Rostislav, Toufar Václav
G1A1206Loko ČB BSKP ČB B6:14 (3:7)35
Branky: Dudy Dominik 3, Kasík Petr, Skálová Kristýna, Tvaroh Lukáš - Kouba Tomáš 4, Zeman Kryštof 4, Křiváček Tomáš 2, Piskáček Jan 2, Pradler Richard 2


13.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
G1A1301Loko ČB BMladé6:4 (5:0)50
Branky: Šubrt Marek 2, Žahourek Jakub 2, Symovonyk Stanislav, Částek Max - John Oskar 2, Habada Matěj, Linhart Jan
G1A1302SKP ČB BTřeboň B7:10 (4:4)30
Branky: Bauer Jaroslav 3, Křiváček Tomáš 2, Votýpka Jakub 2 - Smetana Jan 4, Plucar Adam 2, Podešva Nikolas 2, Divoká Romana, Zajíček Karel
G1A1303Č.DvoryDynamo ČB C1:5 (1:3)63
Branky: Mikšl Rostislav - Matuška Jakub 3, Kaletová Natalie 2
G1A1304Slávia ČBRoudné B0:20 (0:10)21
Branky: Vačkář Filip 10, Vačkář Lukáš 4, Hlávka Ondřej 3, Caldr Karel, Jindra Jan, Teplý Ondřej
G1A1305ZlivRudolfov12:2 (6:1)50
Branky: Hosnedl Matěj 5, Pechek Miroslav 5, Dráb Jakub 2 - Kumpfmuller David, Říha Václav
G1A1306D.VodaHluboká6:3 (2:1)50
Branky: Matuška Ondřej 3, Mach Jan 2, Chodura Lukáš - Slivka Lukáš 2, Pavel martin


14.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
G1A1401MladéD.Voda2:7 (1:4)25
Branky: Novotný Matyáš 2 - Mach Jan 3, Valenta Ondřej 3, Matuška Ondřej
G1A1402HlubokáZliv5:3 (2:2)30
Branky: Slivka Lukáš 2, Chromý Jakub, Knietel Pavel, Rybáčková Alena - Hosnedl Matěj 2, Pechek Miroslav
G1A1403RudolfovSlávia ČB7:4 (2:2)30
Branky: Koupal Petr 3, Kumpfmuller David 2, Dlouhý Martin, Novotný Filip - Voneš Kryštof 2, Černý Matěj 2
G1A1404Roudné BČ.Dvory10:3 (5:1)20
Branky: Vačkář Filip 5, Jusufi Samuel 3, Jindra Jan, Čermák Jindřich - Jirák Petr, Mikšl Rostislav, Toufar Vojtěch
G1A1405Dynamo ČB CSKP ČB B19:4 (6:1)50
Branky: Špaček Adam 6, Česák Jakub 6, Kaletová Natalie 4, Matuška Jakub 3 - Kaňák Tomáš 2, Křiváček Tomáš 2
G1A1406Třeboň BLoko ČB B6:2 (3:1)20
Branky: Pršanec Dominik 3, Plucar Adam, Smetana Jan, Zajíček Karel - Navrátil Adam, Tvaroh Lukáš


15.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
G1A1501Třeboň BMladé14:2 (7:2)30
Branky: Zajíček Karel 8, Bartl Vojtěch 2, Novotný Vojtěch, Podešva Nikolas, Pršanec Patrik, Vondrák Jiří - Kadlec David, Kneys Radek
G1A1502Loko ČB BDynamo ČB C5:24 (3:12)15
Branky: Tvaroh Lukáš 2, Nejedlý Jan, Symovonyk Stanislav, Žikeš Michal - Kaletová Natalia 5, Matuška Jakub 5, Špaček Adam 5, Drchal Tomáš 4, Votýpka Jan 3, Časák Jakub 2
G1A1503SKP ČB BRoudné B3:18 (0:6)42
Branky: Altman Kryštof, Calta Jakub, Křiváček Tomáš - Vačkář Filip 7, Jusufi Samuel 5, Vačkář Lukáš 3, Teplý Ondřej 2, Jindra Jan
G1A1504Č.DvoryRudolfov6:10 (2:5)48
Branky: Mikšl Rostislav 3, Jirák Petr, Polesný Lukáš, Písko Tomáš - Klepsatel Denis 7, Kumpfmuller David 2, Koupal Petr
G1A1505Slávia ČBHluboká4:7 (3:3)45
Branky: Černý Matěj 3, Voneš Kryštof - Slivka Lukáš 3, Chromý Jakub 2, Nosek Tomáš, Smrž Jakub
G1A1506ZlivD.Voda4:3 (2:1)55
Branky: Hosnedl Matěj 2, Pechek Miroslav 2 - Mach Jan, Matuška Ondřej, Valenta Ondřej


16.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
G1A1601MladéZliv2:8 (1:2)20
Branky: John Oskar, Kneys Radek - Hosnedl Matěj 3, Pechek Miroslav 3, Furst Ondřej, Suchý Václav
G1A1602D.VodaSlávia ČB6:2 (3:2)50
Branky: Valenta Ondřej 2, Kalina Šimon, Matuška Ondřej, Novák David, Pártl Tomáš - Voneš Karel, Černý Martin
G1A1603HlubokáČ.Dvory6:9 (4:2)30
Branky: Slivka Lukáš 5, Matásek Pavel - Jirák Petr 3, Mikšl Rostislav 3, Polesný Lukáš, Toufar Vojtěch, Toufar Václav
G1A1604RudolfovSKP ČB B4:2 (3:0)20
Branky: Klepsatel Denis 2, Kumpfmuller David 2 - Kaňák Tomáš, vlastní
G1A1605Roudné BLoko ČB B17:7 (10:3)50
Branky: Vačkář Filip 10, Jusufi Samuel 5, Jindra Jan, Teplý Ondřej - Dudy Dominik 2, Tvaroh Lukáš 2, Šubrt Marek 2, Symonowyk Stanislav
G1A1606Dynamo ČB CTřeboň B15:7 (6:2)20
Branky: Drchal Tomáš 6, Matuška Jakub 4, Kaletová Natálie 3, Česák Jakub 2 - Plucar Adam 2, Divoká Romana, Hrncíř Tomáš, Podešva Nikolas, Pršanec Dominik, Zajíček Karel


17.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
G1A1701Dynamo ČB CMladé12:1 (5:0)20
Branky: Česák Jakub 6, Matuška Jakub 4, Kaletová Natálie 2 - Novotný Matyáš
G1A1702Třeboň BRoudné B7:13 (4:6)20
Branky: Hrnčíř Tomáš 3, Zajíček Karel 2, Leština Tomáš, Pršanec Patrik - Jusufi Samuel 5, Vačkář Filip 3, Hlávka Ondřej 2, Vačkář Lukáš 2, Jindra Jan
G1A1703Loko ČB BRudolfov4:6 (3:3)20
Branky: Šubrt Marek 2, Dudy Dominik, Kosík Petr - Buchal Patrik 2, Klepsatel Denis, Koupal Petr, Kumpfmuller David, Novotný Filip
G1A1704SKP ČB BHluboká3:10 (1:6)38
Branky: Křiváček Tomáš 2, Altmann Kryštof - Knietel Pavel 3, Slivka Lukáš 3, Rubick Ondřej 2, Rybáčková Alena, Smrž Matyáš
G1A1705Č.DvoryD.Voda9:6 (8:2)41
Branky: Mikšl Rostislav 5, Jirák Petr 2, Toufar Vojtěch 2 - Matuška Ondřej 4, Mach Jan 2
G1A1706Slávia ČBZliv2:8 (1:4)50
Branky: Eichner Jan, Pech Pavel - Pechek Miroslav 4, Hosnedl Matěj 3, Dráb Jakub


18.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
G1A1801MladéSlávia ČB3:6 (1:1)35
Branky: John Oskar, Kutheil Václav, Novotný Matyáš - Uhlárik Lukáš 3, Černý Matěj 2, Klíma Jindřich
G1A1802ZlivČ.Dvory14:1 (6:1)50
Branky: Hosnedl Matěj 5, Pechek Miroslav 5, Suchý Václav 2, Brůha František, Dráb Jakub - Jirák Petr
G1A1803D.VodaSKP ČB B14:2 (7:0)40
Branky: Matuška Ondřej 5, Valenta Ondřej 3, Kalina Šimon 2, Kamený Ondřej, Novák David, Pártl Tomáš, Štěch Ondřej - Altmann Kryštof, Bauer Jaroslav
G1A1804HlubokáLoko ČB B12:5 (3:2)40
Branky: Dohnal Filip 3, Knietel Pavel 3, Slivka Lukáš 3, Chromý Jakub, Matásek Pavel, Rybáčková Alena - Skálová Kristýna 3, White Kristian, Šubrt Marek
G1A1805RudolfovTřeboň B4:6 (4:2)30
Branky: Klepsatel Denis 3, Novotný Filip - Leština Tomáš 4, Divoký Jan, Novotný Vojtěch
G1A1806Roudné BDynamo ČB C10:3 (5:1)20
Branky: Jusufi Samuel 4, Vačkář Filip 4, Jindra Jan, Vačkář Lukáš - Čapek Adam 3


19.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
G1A1901Roudné BMladé7:6 (2:1)20
Branky: Vačkář Filip 5, Vačkář Lukáš 2 - John Oskar 2, Novotný Matyáš 2, Kadlec David, Němec Dominik
G1A1902Dynamo ČB CRudolfov10:1 (6:0)50
Branky: Matuška Jakub 5, Kaletová Natalie 4, Špaček Adam - Říha Václav
G1A1903Třeboň BHluboká3:10 (0:2)20
Branky: Plucar Adam, Pršanec Dominik, Suchý Richard - Slivka Lukáš 5, Smrž Matyáš 3, Matásek Pavel, Nosek Tomáš
G1A1904Loko ČB BD.Voda5:8 (1:3)15
Branky: Dudy Dominik 3, Kes Daniel, Skálová Kristýna - Kalina Šimon 3, Matuška Ondřej 2, Mach Jan, Novák Daniel, Štěch Ondřej
G1A1905SKP ČB BZliv0:5 (0:4)32
Branky: Pechek Miroslav 4, Hosnedl Matěj
G1A1906Č.DvorySlávia ČB9:2 (4:1)65
Branky: Jirák Petr 5, Písko Tomáš 2, Mikšl Martin, Mikšl Rostislav - Soukal Dan, Voneš Kryštof


20.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
G1A2001MladéČ.Dvory1:8 (0:4)35
Branky: Němec Dominik - Mikšl Rostislav 4, Jirák Petr 3, Toufar Vojtěch
G1A2002Slávia ČBSKP ČB B6:10 (2:4)80
Branky: Klíma Jindřich 4, Strnad Marek, Černý Matěj - Altmann Kryštof 3, Křiváček Tomáš 3, Bauer Jaroslav, Piskáček Jan, Pradler Richard, Šindelář David
G1A2003ZlivLoko ČB B15:4 (8:1)60
Branky: Hosnedl Matěj 7, Pechek Miroslav 6, Dráb Jakub, Suchý Václav - Dudy Dominik 2, Kes Daniel, Šubrt Marek
G1A2004D.VodaTřeboň B14:9 (9:3)30
Branky: Matuška Ondřej 5, Mach Jan 4, Šuster Jakub 3, Kalina Šimon, Pártl Tomáš - Zajíček Karel 6, Smetana Jan 2, Hrnčíř Tomáš
G1A2005HlubokáDynamo ČB C2:10 (0:4)30
Branky: Matásek Pavel, Slivka Lukáš - Špaček Adam 4, Keletová Natálie 3, Matuška Jakub 3
G1A2006RudolfovRoudné B4:10 (3:5)20
Branky: Kumpfmuller David 2, Klepsatel Denis, Nedoma Matyáš - Jusufi Samuel 8, Hlávka Ondřej, Jindra Jan


21.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
G1A2101RudolfovMladé7:5 (2:2)20
Branky: Kumpfmuller David 3, Beránek Matěj, Klepsatel Denis, Koupal Petr, Říha Václav - John Oskar 2, Kadlec David 2, Kneys Radek
G1A2102Roudné BHluboká11:4 (5:2)30
Branky: Vačkář Filip 6, Jusufi Samuel 3, Jindra Jan, Vačkář Lukáš - Slivka Lukáš 3, Smrž Matyáš
G1A2103Dynamo ČB CD.Voda7:0 (3:0)50
Branky: Matuška Jakub 4, Kaletová Natálie 2, Česák Jakub
G1A2104Třeboň BZliv7:11 (4:6)30
Branky: Smetana Jan 4, Zajíček Karel 3 - Pechek Miroslav 7, Suchý Václav 2, Brůha František, Hosnedl Matěj
G1A2105Loko ČB BSlávia ČB11:5 (4:2)65
Branky: Skálová Kristýna 3, Dudy Dominik 2, Kosík Petr 2, White Kristian 2, Šubrt Marek 2 - Voneš Kryštof 3, Černý Matěj, Říha Vojtěch
G1A2106SKP ČB BČ.Dvory1:8 (1:5)42
Branky: Křiváček Tomáš - Jirák Petr 4, Mikšl Rostislav 2, Písko Tomáš, Toufar Vojtěch


22.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
G1A2201MladéSKP ČB B1:8 (0:4)15
Branky: Novotný Matyáš - Zeman Kryštof 3, Šindelář David 2, Altmann Kryštof, Bauer Jaroslav, Kaňák Tomáš
G1A2202Č.DvoryLoko ČB B10:5 (4:3)41
Branky: Mikšl Rostislav 3, Toufar Vojtěch 3, Jirák Petr 2, Písko Tomáš, Větrovský Adam - Dudy Dominik 2, Skálová Kristýna 2, Kosík Petr
G1A2203Slávia ČBTřeboň B1:11 (0:3)60
Branky: Černý Matěj - Smetana Jan 4, Plucar Adam 3, Podešva Nikolas 2, Pršavec Dominik, Zajíček Karel
G1A2204ZlivDynamo ČB C7:4 (4:1)100
Branky: Hosnedl Matěj 3, Brůha František, Furst Ondřej, Pechek Miroslav, Suchý Václav - Drchal Tomáš, Valetová Natálie, Špaček Adam, Čapek Adam
G1A2205D.VodaRoudné B4:8 (3:4)50
Branky: Mach Jan 2, Pártl Tomáš, Valenta Ondřej - Jusufi Samuel 3, Hlávka Ondřej 2, Vačkář Filip 2, Jindra Jan
G1A2206HlubokáRudolfov5:3 (2:1)40
Branky: Slivka Lukáš 3, Chromý Jakub, Smrž Matyáš - Nedoma Matyáš 2, Novotný Filip



OFS České Budějovice
Nám. Přemysla Otakara II č.33,
České Budějovice
Tel: 387 312 807
Fax: 387 312 755
  Adresáře
Výkonný výbor
Komise
Sekretariát
Adresář delegátů
Adresář rozhodčích
Adresář soutěží
Adresář klubů
Archiv soutěží

  Informace k soutěžím
Vyhledávání v obsazení
Obsazení soutěží
Udělené tresty

Další informace
» Aktuální výsledky
» Termíny soutěže
» Los soutěže
» Obsazení rozhodčími a delegáty
» Oddíly soutěže
» Střelci
» Statistiky
» Obdržené karty
» Tabulky celkem, ...
» Všechny výsledky


Informace FS
Výklad pravidel "Malých forem fotbalu"
Pravidla - ml.žáci a přípravka
Tiskopis zápisu o utkání přípravek
Fotomapy hřišť fotbalových klubů OFS Č.Budějovice
Soubory ke stažení
 
Úřední zprávy
2.9.2015Zápis STK a DK č.3-2015/16
27.8.2015Zápis STK č.2/2015
20.8.2015Zápis STK a DK č.1-2015/16
17.8.2015Zápis z VV OFS ČB č.1/2015
29.7.2015Rozlosování 2015-16
8.7.2015Zápis z VV OFS ČB č.11
18.6.2015Úřední zpráva č.30
11.6.2015Zápis z VV OFS ČB č.10
11.6.2015Úřední zpráva č.29
4.6.2015Úřední zpráva č.28
28.5.2015Úřední zpráva č.27
21.5.2015Úřední zpráva č.26
18.5.2015Úřední zpráva č.25
7.5.2015Zápis z VV OFS ČB č.9
7.5.2015Úřední zpráva č.24
30.4.2015Úřední zpráva č.23
23.4.2015Úřední zpráva č.22
16.4.2015Úřední zpráva č.21
7.4.2015Zápis z VV OFS ČB č.8
2.4.2015Úřední zpráva č.20
26.3.2015Úřední zpráva č.19
19.3.2015Úřední zpráva č.18
17.3.2015Zápis z VV OFS ČB č.7
23.2.2015Termínová listina - jaro 2015
16.2.2015Fotbalová (r)evoluce 2
4.2.2015Zápis z VV OFS ČB č.6
28.1.2015Fotbalová (r)evoluce
27.1.2015Valná hromada
15.12.2014Zápis z VV OFS ČB č.5
20.11.2014Úřední zpráva č.17
13.11.2014Úřední zpráva č.16
6.11.2014Zápis z VV OFS ČB č.4
6.11.2014Úřední zpráva č.15
30.10.2014Úřední zpráva č.14
23.10.2014Úřední zpráva č.13
16.10.2014Úřední zpráva č.12
9.10.2014Úřední zpráva č.11
6.10.2014Zápis z VV OFS ČB č.3
2.10.2014Úřední zpráva č.10
25.9.2014Úřední zpráva č.9
18.9.2014Úřední zpráva č.8
11.9.2014Úřední zpráva č.7
4.9.2014Zápis z VV OFS ČB č.2
4.9.2014Úřední zpráva č.6
28.8.2014Úřední zpráva č.5
21.8.2014Úřední zpráva č.4
18.8.2014Zápis z VV OFS ČB č.1
14.8.2014Úřední zpráva č.3
11.8.2014Úřední zpráva č.2
7.8.2014Úřední zpráva č.1
 
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate