|
Zpět na archiv soutěží
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
A3A - I.B třída dospělých - skupina A
TABULKA |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body | (Prav) |
|
1. | Tišnov | 26 | 18 | 3 | 5 | 65: 36 | 57 | ( 18) |
|
2. | Bohdalice | 26 | 15 | 1 | 10 | 56: 49 | 46 | ( 7) |
|
3. | Sn Brno | 26 | 14 | 3 | 9 | 53: 35 | 45 | ( 6) |
|
4. | Medlánky | 26 | 14 | 3 | 9 | 52: 37 | 45 | ( 6) |
|
5. | Bystrc B | 26 | 13 | 4 | 9 | 48: 50 | 43 | ( 4) |
|
6. | Ivanovice n/H. | 26 | 11 | 4 | 11 | 45: 36 | 37 | ( -2) |
|
7. | Komín | 26 | 10 | 7 | 9 | 36: 42 | 37 | ( -2) |
|
8. | Dražovice | 26 | 10 | 6 | 10 | 43: 42 | 36 | ( -3) |
|
9. | Soběšice | 26 | 9 | 7 | 10 | 37: 40 | 34 | ( -5) |
|
10. | Drnovice | 26 | 9 | 6 | 11 | 59: 55 | 33 | ( -6) |
|
11. | Blansko B | 26 | 9 | 6 | 11 | 48: 47 | 33 | ( -6) |
|
12. | Olešnice | 26 | 9 | 3 | 14 | 44: 55 | 30 | ( -9) |
|
13. | Slatina | 26 | 5 | 6 | 15 | 36: 52 | 21 | (-18) |
|
14. | V.Opatovice | 26 | 5 | 3 | 18 | 35: 81 | 18 | (-21) |
|
TABULKA DOMA |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | Bohdalice | 13 | 11 | 0 | 2 | 34: 17 | 33 |
|
2. | Tišnov | 13 | 10 | 2 | 1 | 35: 13 | 32 |
|
3. | Sn Brno | 13 | 9 | 1 | 3 | 33: 16 | 28 |
|
4. | Medlánky | 13 | 9 | 1 | 3 | 32: 19 | 28 |
|
5. | Drnovice | 13 | 7 | 4 | 2 | 30: 21 | 25 |
|
6. | Blansko B | 13 | 7 | 3 | 3 | 31: 17 | 24 |
|
7. | Komín | 13 | 7 | 2 | 4 | 21: 18 | 23 |
|
8. | Olešnice | 13 | 7 | 1 | 5 | 26: 19 | 22 |
|
9. | Bystrc B | 13 | 6 | 3 | 4 | 22: 22 | 21 |
|
10. | Soběšice | 13 | 6 | 3 | 4 | 20: 18 | 21 |
|
11. | Dražovice | 13 | 6 | 2 | 5 | 25: 21 | 20 |
|
12. | Ivanovice n/H. | 13 | 4 | 4 | 5 | 23: 22 | 16 |
|
13. | V.Opatovice | 13 | 4 | 3 | 6 | 20: 36 | 15 |
|
14. | Slatina | 13 | 3 | 2 | 8 | 18: 28 | 11 |
|
TABULKA VENKU |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | Tišnov | 13 | 8 | 1 | 4 | 30: 23 | 25 |
|
2. | Bystrc B | 13 | 7 | 1 | 5 | 26: 28 | 22 |
|
3. | Ivanovice n/H. | 13 | 7 | 0 | 6 | 22: 14 | 21 |
|
4. | Sn Brno | 13 | 5 | 2 | 6 | 20: 19 | 17 |
|
5. | Medlánky | 13 | 5 | 2 | 6 | 20: 18 | 17 |
|
6. | Dražovice | 13 | 4 | 4 | 5 | 18: 21 | 16 |
|
7. | Komín | 13 | 3 | 5 | 5 | 15: 24 | 14 |
|
8. | Bohdalice | 13 | 4 | 1 | 8 | 22: 32 | 13 |
|
9. | Soběšice | 13 | 3 | 4 | 6 | 17: 22 | 13 |
|
10. | Slatina | 13 | 2 | 4 | 7 | 18: 24 | 10 |
|
11. | Blansko B | 13 | 2 | 3 | 8 | 17: 30 | 9 |
|
12. | Drnovice | 13 | 2 | 2 | 9 | 29: 34 | 8 |
|
13. | Olešnice | 13 | 2 | 2 | 9 | 18: 36 | 8 |
|
14. | V.Opatovice | 13 | 1 | 0 | 12 | 15: 45 | 3 |
|
KŘÍŽOVÁ TABULKA |
| | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
|
1. | Sn Brno | --- | 4:1 | 3:0 | 0:0 | 1:0 | 4:2 | 3:0 | 2:4 | 4:2 | 0:2 | 3:1 | 3:1 | 6:2 | 0:1 |
|
2. | Olešnice | 1:2 | --- | 4:1 | 0:1 | 0:2 | 5:2 | 0:2 | 3:2 | 2:1 | 2:2 | 2:0 | 2:0 | 3:0 | 2:4 |
|
3. | Blansko B | 3:2 | 2:2 | --- | 1:1 | 3:0 | 1:3 | 3:1 | 1:0 | 3:1 | 0:1 | 7:2 | 2:3 | 1:1 | 4:0 |
|
4. | Soběšice | 0:0 | 2:1 | 2:1 | --- | 0:1 | 2:1 | 2:0 | 1:1 | 3:2 | 0:1 | 2:3 | 1:0 | 3:5 | 2:2 |
|
5. | Ivanovice n/H. | 0:2 | 1:1 | 1:1 | 4:2 | --- | 2:1 | 0:1 | 2:3 | 3:6 | 3:3 | 5:0 | 0:0 | 0:2 | 2:0 |
|
6. | Bohdalice | 2:1 | 4:0 | 2:1 | 2:0 | 1:0 | --- | 2:0 | 1:0 | 3:1 | 2:1 | 6:3 | 3:2 | 1:2 | 5:6 |
|
7. | Komín | 2:1 | 2:1 | 0:0 | 5:1 | 0:1 | 2:1 | --- | 0:2 | 2:1 | 2:0 | 3:0 | 3:3 | 0:2 | 0:5 |
|
8. | Medlánky | 1:3 | 1:4 | 4:0 | 1:0 | 2:1 | 4:0 | 5:0 | --- | 4:3 | 1:2 | 2:1 | 1:1 | 3:2 | 3:2 |
|
9. | Drnovice | 2:2 | 4:1 | 3:1 | 2:2 | 2:5 | 2:4 | 1:1 | 2:1 | --- | 2:2 | 4:1 | 2:1 | 1:0 | 3:0 |
|
10. | Dražovice | 1:2 | 6:0 | 1:1 | 3:1 | 1:0 | 1:3 | 1:3 | 1:0 | 3:3 | --- | 2:1 | 3:2 | 2:3 | 0:2 |
|
11. | V.Opatovice | 2:1 | 2:7 | 2:5 | 1:5 | 0:1 | 1:1 | 2:2 | 3:2 | 3:2 | 2:2 | --- | 1:0 | 1:5 | 0:3 |
|
12. | Slatina | 1:2 | 2:0 | 3:4 | 1:1 | 1:2 | 0:4 | 2:2 | 0:1 | 1:5 | 2:0 | 3:2 | --- | 1:2 | 1:3 |
|
13. | Bystrc B | 2:1 | 2:0 | 2:1 | 1:3 | 0:7 | 3:0 | 2:2 | 1:1 | 1:1 | 3:1 | 3:0 | 1:3 | --- | 1:2 |
|
14. | Tišnov | 2:1 | 4:0 | 3:1 | 1:0 | 3:2 | 5:0 | 1:1 | 1:3 | 2:1 | 2:1 | 3:1 | 2:2 | 6:0 | --- |
|
TABULKA PODZIM |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | Medlánky | 13 | 10 | 0 | 3 | 28: 17 | 30 |
|
2. | Ivanovice n/H. | 13 | 8 | 3 | 2 | 27: 12 | 27 |
|
3. | Tišnov | 13 | 8 | 2 | 3 | 34: 23 | 26 |
|
4. | Bohdalice | 13 | 8 | 0 | 5 | 36: 24 | 24 |
|
5. | Bystrc B | 13 | 7 | 2 | 4 | 24: 31 | 23 |
|
6. | Dražovice | 13 | 6 | 2 | 5 | 24: 19 | 20 |
|
7. | Blansko B | 13 | 4 | 3 | 6 | 21: 22 | 15 |
|
8. | Olešnice | 13 | 5 | 0 | 8 | 19: 29 | 15 |
|
9. | Sn Brno | 13 | 4 | 2 | 7 | 22: 22 | 14 |
|
10. | Komín | 13 | 3 | 5 | 5 | 14: 21 | 14 |
|
11. | Soběšice | 13 | 3 | 4 | 6 | 17: 22 | 13 |
|
12. | Slatina | 13 | 3 | 4 | 6 | 16: 21 | 13 |
|
13. | V.Opatovice | 13 | 4 | 1 | 8 | 19: 31 | 13 |
|
14. | Drnovice | 13 | 2 | 4 | 7 | 23: 30 | 10 |
|
TABULKA JARO |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | Sn Brno | 13 | 10 | 1 | 2 | 31: 13 | 31 |
|
2. | Tišnov | 13 | 10 | 1 | 2 | 31: 13 | 31 |
|
3. | Drnovice | 13 | 7 | 2 | 4 | 36: 25 | 23 |
|
4. | Komín | 13 | 7 | 2 | 4 | 22: 21 | 23 |
|
5. | Bohdalice | 13 | 7 | 1 | 5 | 20: 25 | 22 |
|
6. | Soběšice | 13 | 6 | 3 | 4 | 20: 18 | 21 |
|
7. | Bystrc B | 13 | 6 | 2 | 5 | 24: 19 | 20 |
|
8. | Blansko B | 13 | 5 | 3 | 5 | 27: 25 | 18 |
|
9. | Dražovice | 13 | 4 | 4 | 5 | 19: 23 | 16 |
|
10. | Medlánky | 13 | 4 | 3 | 6 | 24: 20 | 15 |
|
11. | Olešnice | 13 | 4 | 3 | 6 | 25: 26 | 15 |
|
12. | Ivanovice n/H. | 13 | 3 | 1 | 9 | 18: 24 | 10 |
|
13. | Slatina | 13 | 2 | 2 | 9 | 20: 31 | 8 |
|
14. | V.Opatovice | 13 | 1 | 2 | 10 | 16: 50 | 5 |
|
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
1.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A3A0101 | Sn Brno | Tišnov | 0:1 (0:0) | | |
|
|
A3A0102 | Olešnice | Bystrc B | 3:0 (1:0) | | |
|
|
A3A0103 | Blansko B | Slatina | 2:3 (2:1) | | |
|
|
A3A0104 | Soběšice | V.Opatovice | 2:3 (1:1) | | |
|
|
A3A0105 | Ivanovice n/H. | Dražovice | 3:3 (2:1) | | |
|
|
A3A0106 | Bohdalice | Drnovice | 3:1 (0:0) | | |
|
|
A3A0107 | Komín | Medlánky | 0:2 (0:0) | | |
|
2.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A3A0201 | Tišnov | Medlánky | 1:3 (0:1) | | |
|
|
A3A0202 | Drnovice | Komín | 1:1 (0:1) | | |
|
|
A3A0203 | Dražovice | Bohdalice | 1:3 (0:1) | | |
|
|
A3A0204 | V.Opatovice | Ivanovice n/H. | 0:1 (0:0) | | |
|
|
A3A0205 | Slatina | Soběšice | 1:1 (0:0) | | |
|
|
A3A0206 | Bystrc B | Blansko B | 2:1 (0:1) | | |
|
|
A3A0207 | Sn Brno | Olešnice | 4:1 (1:0) | | |
|
3.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A3A0301 | Olešnice | Tišnov | 2:4 (1:3) | | |
|
|
A3A0302 | Blansko B | Sn Brno | 3:2 (2:1) | | |
|
|
A3A0303 | Soběšice | Bystrc B | 3:5 (1:2) | | |
|
|
A3A0304 | Ivanovice n/H. | Slatina | 0:0 (0:0) | | |
|
|
A3A0305 | Bohdalice | V.Opatovice | 6:3 (4:1) | | |
|
|
A3A0306 | Komín | Dražovice | 2:0 (2:0) | | |
|
|
A3A0307 | Medlánky | Drnovice | 4:3 (2:2) | | |
|
4.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A3A0401 | Tišnov | Drnovice | 2:1 (0:1) | | |
|
|
A3A0402 | Dražovice | Medlánky | 1:0 (1:0) | | |
|
|
A3A0403 | V.Opatovice | Komín | 2:2 (0:2) | | |
|
|
A3A0404 | Slatina | Bohdalice | 0:4 (0:0) | | |
|
|
A3A0405 | Bystrc B | Ivanovice n/H. | 0:7 (0:1) | | |
|
|
A3A0406 | Sn Brno | Soběšice | 0:0 (0:0) | | |
|
|
A3A0407 | Olešnice | Blansko B | 4:1 (1:0) | | |
|
5.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A3A0501 | Blansko B | Tišnov | 4:0 (1:0) | | |
|
|
A3A0502 | Soběšice | Olešnice | 2:1 (0:1) | | |
|
|
A3A0503 | Ivanovice n/H. | Sn Brno | 0:2 (0:1) | | |
|
|
A3A0504 | Bohdalice | Bystrc B | 1:2 (0:1) | | |
|
|
A3A0505 | Komín | Slatina | 3:3 (1:1) | | |
|
|
A3A0506 | Medlánky | V.Opatovice | 2:1 (2:1) | | |
|
|
A3A0507 | Drnovice | Dražovice | 2:2 (0:1) | | |
|
6.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A3A0601 | Tišnov | Dražovice | 2:1 (2:0) | | |
|
|
A3A0602 | V.Opatovice | Drnovice | 3:2 (1:0) | | |
|
|
A3A0603 | Slatina | Medlánky | 0:1 (0:1) | | |
|
|
A3A0604 | Bystrc B | Komín | 2:2 (1:1) | | |
|
|
A3A0605 | Sn Brno | Bohdalice | 4:2 (1:1) | | |
|
|
A3A0606 | Olešnice | Ivanovice n/H. | 0:2 (0:2) | | |
|
|
A3A0607 | Blansko B | Soběšice | 1:1 (1:1) | | |
|
7.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A3A0701 | Soběšice | Tišnov | 2:2 (1:2) | | |
|
|
A3A0702 | Ivanovice n/H. | Blansko B | 1:1 (0:0) | | |
|
|
A3A0703 | Bohdalice | Olešnice | 4:0 (2:0) | | |
|
|
A3A0704 | Komín | Sn Brno | 2:1 (1:0) | | |
|
|
A3A0705 | Medlánky | Bystrc B | 3:2 (1:1) | | |
|
|
A3A0706 | Drnovice | Slatina | 2:1 (0:0) | | |
|
|
A3A0707 | Dražovice | V.Opatovice | 2:1 (2:1) | | |
|
8.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A3A0801 | Tišnov | V.Opatovice | 3:1 (2:0) | | |
|
|
A3A0802 | Slatina | Dražovice | 2:0 (1:0) | | |
|
|
A3A0803 | Bystrc B | Drnovice | 1:1 (0:0) | | |
|
|
A3A0804 | Sn Brno | Medlánky | 2:4 (0:2) | | |
|
|
A3A0805 | Olešnice | Komín | 0:2 (0:1) | | |
|
|
A3A0806 | Blansko B | Bohdalice | 1:3 (1:1) | | |
|
|
A3A0807 | Soběšice | Ivanovice n/H. | 0:1 (0:0) | | |
|
9.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A3A0901 | Ivanovice n/H. | Tišnov | 2:0 (1:0) | | |
|
|
A3A0902 | Bohdalice | Soběšice | 2:0 (1:0) | | |
|
|
A3A0903 | Komín | Blansko B | 0:0 (0:0) | | |
|
|
A3A0904 | Medlánky | Olešnice | 1:4 (0:1) | | |
|
|
A3A0905 | Drnovice | Sn Brno | 2:2 (1:1) | | |
|
|
A3A0906 | Dražovice | Bystrc B | 2:3 (1:1) | | |
|
|
A3A0907 | V.Opatovice | Slatina | 1:0 (0:0) | | |
|
10.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A3A1001 | Tišnov | Slatina | 2:2 (0:0) | | |
|
|
A3A1002 | Bystrc B | V.Opatovice | 3:0 (2:0) | | |
|
|
A3A1003 | Sn Brno | Dražovice | 0:2 (0:0) | | |
|
|
A3A1004 | Olešnice | Drnovice | 2:1 (1:1) | | |
|
|
A3A1005 | Blansko B | Medlánky | 1:0 (1:0) | | |
|
|
A3A1006 | Soběšice | Komín | 2:0 (1:0) | | |
|
|
A3A1007 | Ivanovice n/H. | Bohdalice | 2:1 (2:0) | | |
|
11.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A3A1101 | Bohdalice | Tišnov | 5:6 (3:1) | | |
|
|
A3A1102 | Komín | Ivanovice n/H. | 0:1 (0:1) | | |
|
|
A3A1103 | Medlánky | Soběšice | 1:0 (0:0) | | |
|
|
A3A1104 | Drnovice | Blansko B | 3:1 (1:1) | | |
|
|
A3A1105 | Dražovice | Olešnice | 6:0 (2:0) | | |
|
|
A3A1106 | V.Opatovice | Sn Brno | 2:1 (0:0) | | |
|
|
A3A1107 | Slatina | Bystrc B | 1:2 (1:1) | | |
|
12.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A3A1201 | Tišnov | Bystrc B | 6:0 (4:0) | | |
|
|
A3A1202 | Sn Brno | Slatina | 3:1 (2:0) | | |
|
|
A3A1203 | Olešnice | V.Opatovice | 2:0 (1:0) | | |
|
|
A3A1204 | Blansko B | Dražovice | 0:1 (0:0) | | |
|
|
A3A1205 | Soběšice | Drnovice | 3:2 (0:2) | | |
|
|
A3A1206 | Ivanovice n/H. | Medlánky | 2:3 (0:1) | | |
|
|
A3A1207 | Bohdalice | Komín | 2:0 (2:0) | | |
|
13.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A3A1301 | Komín | Tišnov | 0:5 (0:3) | | |
|
|
A3A1302 | Medlánky | Bohdalice | 4:0 (3:0) | | |
|
|
A3A1303 | Drnovice | Ivanovice n/H. | 2:5 (1:2) | | |
|
|
A3A1304 | Dražovice | Soběšice | 3:1 (1:0) | | |
|
|
A3A1305 | V.Opatovice | Blansko B | 2:5 (2:0) | | |
|
|
A3A1306 | Slatina | Olešnice | 2:0 (1:0) | | |
|
|
A3A1307 | Bystrc B | Sn Brno | 2:1 (1:1) | | |
|
14.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A3A1401 | Tišnov | Sn Brno | 2:1 (2:0) | | |
|
|
A3A1402 | Bystrc B | Olešnice | 2:0 (0:0) | | |
|
|
A3A1403 | Slatina | Blansko B | 3:4 (1:2) | | |
|
|
A3A1404 | V.Opatovice | Soběšice | 1:5 (0:3) | | |
|
|
A3A1405 | Dražovice | Ivanovice n/H. | 1:0 (1:0) | | |
|
|
A3A1406 | Drnovice | Bohdalice | 2:4 (2:2) | | |
|
|
A3A1407 | Medlánky | Komín | 5:0 (2:0) | | |
|
15.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A3A1501 | Medlánky | Tišnov | 3:2 (1:0) | | |
|
|
A3A1502 | Komín | Drnovice | 2:1 (2:0) | | |
|
|
A3A1503 | Bohdalice | Dražovice | 2:1 (1:0) | | |
|
|
A3A1504 | Ivanovice n/H. | V.Opatovice | 5:0 (2:0) | | |
|
|
A3A1505 | Soběšice | Slatina | 1:0 (0:0) | | |
|
|
A3A1506 | Blansko B | Bystrc B | 1:1 (1:1) | | |
|
|
A3A1507 | Olešnice | Sn Brno | 1:2 (1:0) | | |
|
16.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A3A1601 | Tišnov | Olešnice | 4:0 (0:0) | | |
|
|
A3A1602 | Sn Brno | Blansko B | 3:0 (0:0) | | |
|
|
A3A1603 | Bystrc B | Soběšice | 1:3 (1:2) | | |
|
|
A3A1604 | Slatina | Ivanovice n/H. | 1:2 (1:1) | | |
|
|
A3A1605 | V.Opatovice | Bohdalice | 1:1 (1:0) | | |
|
|
A3A1606 | Dražovice | Komín | 1:3 (1:1) | | |
|
|
A3A1607 | Drnovice | Medlánky | 2:1 (1:0) | | |
|
17.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A3A1701 | Drnovice | Tišnov | 3:0 (3:0) | | |
|
|
A3A1702 | Medlánky | Dražovice | 1:2 (1:0) | | |
|
|
A3A1703 | Komín | V.Opatovice | 3:0 (1:0) | | |
|
|
A3A1704 | Bohdalice | Slatina | 3:2 (1:0) | | |
|
|
A3A1705 | Ivanovice n/H. | Bystrc B | 0:2 (0:0) | | |
|
|
A3A1706 | Soběšice | Sn Brno | 0:0 (0:0) | | |
|
|
A3A1707 | Blansko B | Olešnice | 2:2 (1:0) | | |
|
18.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A3A1801 | Tišnov | Blansko B | 3:1 (2:0) | | |
|
|
A3A1802 | Olešnice | Soběšice | 0:1 (0:0) | | |
|
|
A3A1803 | Sn Brno | Ivanovice n/H. | 1:0 (0:0) | | |
|
|
A3A1804 | Bystrc B | Bohdalice | 3:0 (0:0) | | |
|
|
A3A1805 | Slatina | Komín | 2:2 (1:1) | | |
|
|
A3A1806 | V.Opatovice | Medlánky | 3:2 (2:0) | | |
|
|
A3A1807 | Dražovice | Drnovice | 3:3 (2:1) | | |
|
19.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A3A1901 | Dražovice | Tišnov | 0:2 (0:1) | | |
|
|
A3A1902 | Drnovice | V.Opatovice | 4:1 (0:1) | | |
|
|
A3A1903 | Medlánky | Slatina | 1:1 (1:0) | | |
|
|
A3A1904 | Komín | Bystrc B | 0:2 (0:0) | | |
|
|
A3A1905 | Bohdalice | Sn Brno | 2:1 (1:1) | | |
|
|
A3A1906 | Ivanovice n/H. | Olešnice | 1:1 (1:1) | | |
|
|
A3A1907 | Soběšice | Blansko B | 2:1 (0:0) | | |
|
20.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A3A2001 | Tišnov | Soběšice | 1:0 (0:0) | | |
|
|
A3A2002 | Blansko B | Ivanovice n/H. | 3:0 (1:0) | | |
|
|
A3A2003 | Olešnice | Bohdalice | 5:2 (3:2) | | |
|
|
A3A2004 | Sn Brno | Komín | 3:0 (0:0) | | |
|
|
A3A2005 | Bystrc B | Medlánky | 1:1 (1:0) | | |
|
|
A3A2006 | Slatina | Drnovice | 1:5 (1:1) | | |
|
|
A3A2007 | V.Opatovice | Dražovice | 2:2 (1:2) | | |
|
21.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A3A2101 | V.Opatovice | Tišnov | 0:3 (0:2) | | |
|
|
A3A2102 | Dražovice | Slatina | 3:2 (2:1) | | |
|
|
A3A2103 | Drnovice | Bystrc B | 1:0 (0:0) | | |
|
|
A3A2104 | Medlánky | Sn Brno | 1:3 (1:1) | | |
|
|
A3A2105 | Komín | Olešnice | 2:1 (0:1) | | |
|
|
A3A2106 | Bohdalice | Blansko B | 2:1 (0:0) | | |
|
|
A3A2107 | Ivanovice n/H. | Soběšice | 4:2 (2:1) | | |
|
22.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A3A2201 | Tišnov | Ivanovice n/H. | 3:2 (1:2) | | |
|
|
A3A2202 | Soběšice | Bohdalice | 2:1 (0:0) | | |
|
|
A3A2203 | Blansko B | Komín | 3:1 (2:1) | | |
|
|
A3A2204 | Olešnice | Medlánky | 3:2 (2:2) | | |
|
|
A3A2205 | Sn Brno | Drnovice | 4:2 (0:0) | | |
|
|
A3A2206 | Bystrc B | Dražovice | 3:1 (2:0) | | |
|
|
A3A2207 | Slatina | V.Opatovice | 3:2 (2:1) | | |
|
23.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A3A2301 | Slatina | Tišnov | 1:3 (1:2) | | |
|
|
A3A2302 | V.Opatovice | Bystrc B | 1:5 (0:3) | | |
|
|
A3A2303 | Dražovice | Sn Brno | 1:2 (1:0) | | |
|
|
A3A2304 | Drnovice | Olešnice | 4:1 (2:0) | | |
|
|
A3A2305 | Medlánky | Blansko B | 4:0 (0:0) | | |
|
|
A3A2306 | Komín | Soběšice | 5:1 (3:0) | | |
|
|
A3A2307 | Bohdalice | Ivanovice n/H. | 1:0 (1:0) | | |
|
24.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A3A2401 | Tišnov | Bohdalice | 5:0 (3:0) | | |
|
|
A3A2402 | Ivanovice n/H. | Komín | 0:1 (0:0) | | |
|
|
A3A2403 | Soběšice | Medlánky | 1:1 (0:1) | | |
|
|
A3A2404 | Blansko B | Drnovice | 3:1 (0:1) | | |
|
|
A3A2405 | Olešnice | Dražovice | 2:2 (0:0) | | |
|
|
A3A2406 | Sn Brno | V.Opatovice | 3:1 (2:0) | | |
|
|
A3A2407 | Bystrc B | Slatina | 1:3 (0:2) | | |
|
25.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A3A2501 | Bystrc B | Tišnov | 1:2 (0:1) | | |
|
|
A3A2502 | Slatina | Sn Brno | 1:2 (0:1) | | |
|
|
A3A2503 | V.Opatovice | Olešnice | 2:7 (0:2) | | |
|
|
A3A2504 | Dražovice | Blansko B | 1:1 (1:1) | | |
|
|
A3A2505 | Drnovice | Soběšice | 2:2 (2:0) | | |
|
|
A3A2506 | Medlánky | Ivanovice n/H. | 2:1 (2:0) | | |
|
|
A3A2507 | Komín | Bohdalice | 2:1 (0:0) | | |
|
26.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A3A2601 | Tišnov | Komín | 1:1 (0:1) | | |
|
|
A3A2602 | Bohdalice | Medlánky | 1:0 (1:0) | | |
|
|
A3A2603 | Ivanovice n/H. | Drnovice | 3:6 (3:1) | | |
|
|
A3A2604 | Soběšice | Dražovice | 0:1 (0:0) | | |
|
|
A3A2605 | Blansko B | V.Opatovice | 7:2 (3:1) | | |
|
|
A3A2606 | Olešnice | Slatina | 2:0 (1:0) | | |
|
|
A3A2607 | Sn Brno | Bystrc B | 6:2 (3:0) | | |
|
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
STATISTIKA - odehraná kola |
| Počet | Průměr |
|
Branky celkem | 657 | 3.6 |
Branky domácí | 370 | 2.0 |
Branky hosté | 287 | 1.6 |
Diváků | 0 | 0 |
|
STATISTIKA - diváci doma/venku |
Oddíl | Doma | Venku | Celkem |
|
Blansko B | 0 | 0 | 0 |
|
Bohdalice | 0 | 0 | 0 |
|
Bystrc B | 0 | 0 | 0 |
|
Dražovice | 0 | 0 | 0 |
|
Drnovice | 0 | 0 | 0 |
|
Ivanovice n/H. | 0 | 0 | 0 |
|
Komín | 0 | 0 | 0 |
|
Medlánky | 0 | 0 | 0 |
|
Olešnice | 0 | 0 | 0 |
|
Slatina | 0 | 0 | 0 |
|
Sn Brno | 0 | 0 | 0 |
|
Soběšice | 0 | 0 | 0 |
|
Tišnov | 0 | 0 | 0 |
|
V.Opatovice | 0 | 0 | 0 |
|
Zpět na archiv soutěží
|
|