|
Zpět na archiv soutěží
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
C2C - I. třída dorostu - skupina C
TABULKA |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body | (Prav) |
|
1. | Šardice B | 26 | 21 | 1 | 4 | 113: 38 | 64 | ( 25) |
|
2. | Lanžhot | 26 | 17 | 4 | 5 | 87: 26 | 55 | ( 16) |
|
3. | Mutěnice | 26 | 17 | 3 | 6 | 63: 24 | 54 | ( 15) |
|
4. | Vacenovice | 26 | 14 | 2 | 10 | 54: 37 | 44 | ( 2) |
|
5. | Bučovice | 26 | 13 | 5 | 8 | 62: 38 | 44 | ( 8) |
|
6. | Kněždub | 26 | 12 | 7 | 7 | 43: 27 | 43 | ( 4) |
|
7. | Vel.Pavlovice | 26 | 12 | 4 | 10 | 50: 57 | 40 | ( 1) |
|
8. | Ždánice | 26 | 11 | 6 | 9 | 57: 34 | 39 | ( 0) |
|
9. | Ratíškovice | 26 | 9 | 7 | 10 | 62: 66 | 34 | ( -5) |
|
10. | Dubňany | 26 | 8 | 4 | 14 | 49: 77 | 28 | (-11) |
|
11. | Hovorany | 26 | 8 | 3 | 15 | 38: 70 | 27 | (-12) |
|
12. | Podivín | 26 | 5 | 10 | 11 | 40: 61 | 25 | (-14) |
|
13. | Brankovice | 26 | 3 | 3 | 20 | 29: 88 | 12 | (-27) |
|
14. | Lipov | 26 | 1 | 3 | 22 | 17:121 | 6 | (-33) |
|
TABULKA DOMA |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | Šardice B | 13 | 13 | 0 | 0 | 71: 13 | 39 |
|
2. | Mutěnice | 13 | 11 | 1 | 1 | 41: 6 | 34 |
|
3. | Lanžhot | 13 | 8 | 3 | 2 | 48: 12 | 27 |
|
4. | Vacenovice | 14 | 9 | 0 | 5 | 30: 16 | 27 |
|
5. | Ždánice | 13 | 8 | 2 | 3 | 40: 14 | 26 |
|
6. | Bučovice | 12 | 7 | 2 | 3 | 33: 13 | 23 |
|
7. | Kněždub | 13 | 6 | 4 | 3 | 24: 15 | 22 |
|
8. | Vel.Pavlovice | 13 | 6 | 2 | 5 | 25: 20 | 20 |
|
9. | Ratíškovice | 13 | 5 | 3 | 5 | 32: 34 | 18 |
|
10. | Podivín | 13 | 4 | 4 | 5 | 24: 23 | 16 |
|
11. | Dubňany | 13 | 4 | 4 | 5 | 29: 29 | 16 |
|
12. | Hovorany | 13 | 4 | 3 | 6 | 19: 30 | 15 |
|
13. | Brankovice | 13 | 1 | 2 | 10 | 15: 49 | 5 |
|
14. | Lipov | 13 | 1 | 1 | 11 | 10: 49 | 4 |
|
TABULKA VENKU |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | Lanžhot | 13 | 9 | 1 | 3 | 39: 14 | 28 |
|
2. | Šardice B | 13 | 8 | 1 | 4 | 42: 25 | 25 |
|
3. | Bučovice | 14 | 6 | 3 | 5 | 29: 25 | 21 |
|
4. | Kněždub | 13 | 6 | 3 | 4 | 19: 12 | 21 |
|
5. | Mutěnice | 13 | 6 | 2 | 5 | 22: 18 | 20 |
|
6. | Vel.Pavlovice | 13 | 6 | 2 | 5 | 25: 37 | 20 |
|
7. | Vacenovice | 12 | 5 | 2 | 5 | 24: 21 | 17 |
|
8. | Ratíškovice | 13 | 4 | 4 | 5 | 30: 32 | 16 |
|
9. | Ždánice | 13 | 3 | 4 | 6 | 17: 20 | 13 |
|
10. | Dubňany | 13 | 4 | 0 | 9 | 20: 48 | 12 |
|
11. | Hovorany | 13 | 4 | 0 | 9 | 19: 40 | 12 |
|
12. | Podivín | 13 | 1 | 6 | 6 | 16: 38 | 9 |
|
13. | Brankovice | 13 | 2 | 1 | 10 | 14: 39 | 7 |
|
14. | Lipov | 13 | 0 | 2 | 11 | 7: 72 | 2 |
|
KŘÍŽOVÁ TABULKA |
| | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
|
1. | Vel.Pavlovice | --- | 5:1 | 1:0 | 0:4 | 0:1 | 6:1 | 1:1 | 0:1 | 3:0 | 0:5 | 2:1 | 2:3 | 1:1 | 4:1 |
|
2. | Lipov | 1:2 | --- | 0:3 | 0:5 | 0:6 | 0:2 | 0:3 | 3:2 | 2:3 | 2:8 | 1:1 | 0:3 | 1:3 | 0:8 |
|
3. | Kněždub | 0:0 | 1:1 | --- | 2:0 | 2:0 | 2:1 | 2:1 | 3:1 | 1:2 | 0:1 | 2:3 | 7:3 | 0:0 | 2:2 |
|
4. | Ždánice | 1:2 | 13:1 | 1:1 | --- | 3:0 | 2:0 | 3:1 | 1:1 | 2:1 | 3:1 | 0:3 | 3:1 | 8:1 | 0:1 |
|
5. | Mutěnice | 4:1 | 6:0 | 2:0 | 1:0 | --- | 4:0 | 8:1 | 3:2 | 1:2 | 5:0 | 1:0 | 5:0 | 1:0 | 0:0 |
|
6. | Brankovice | 0:4 | 2:1 | 1:2 | 0:0 | 1:3 | --- | 1:8 | 1:6 | 4:5 | 1:3 | 1:10 | 1:2 | 2:2 | 0:3 |
|
7. | Ratíškovice | 0:2 | 7:1 | 0:3 | 2:1 | 2:2 | 3:3 | --- | 3:2 | 2:1 | 5:4 | 2:3 | 2:5 | 3:3 | 1:4 |
|
8. | Vacenovice | 4:0 | 10:0 | 0:3 | 0:1 | 1:0 | 2:0 | 2:3 | --- | 3:1 | 1:5 | 1:2 | 2:0 | 2:1 | 1:0 |
|
9. | Hovorany | 0:3 | 0:0 | 0:2 | 2:0 | 0:3 | 4:1 | 0:0 | 0:3 | --- | 1:3 | 1:9 | 3:1 | 3:3 | 5:2 |
|
10. | Šardice B | 10:1 | 6:1 | 3:1 | 5:2 | 4:0 | 5:1 | 3:2 | 4:0 | 7:3 | --- | 2:0 | 9:1 | 5:0 | 8:1 |
|
11. | Lanžhot | 5:0 | 6:0 | 1:1 | 1:1 | 0:2 | 5:2 | 6:3 | 1:1 | 3:0 | 5:0 | --- | 5:0 | 9:0 | 1:2 |
|
12. | Dubňany | 4:4 | 3:1 | 2:2 | 2:2 | 0:2 | 5:2 | 3:3 | 2:3 | 7:1 | 0:5 | 0:1 | --- | 1:0 | 0:3 |
|
13. | Podivín | 0:4 | 9:0 | 0:1 | 1:1 | 2:2 | 1:0 | 2:2 | 0:2 | 1:0 | 0:5 | 0:3 | 6:1 | --- | 2:2 |
|
14. | Bučovice | 8:2 | 4:0 | 1:0 | 4:0 | 3:1 | 0:1 | 1:2 | | 4:0 | 2:2 | 1:3 | 3:0 | 2:2 | --- |
|
TABULKA PODZIM |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | Šardice B | 13 | 10 | 1 | 2 | 47: 17 | 31 |
|
2. | Mutěnice | 13 | 9 | 3 | 1 | 38: 10 | 30 |
|
3. | Lanžhot | 13 | 9 | 2 | 2 | 42: 12 | 29 |
|
4. | Kněždub | 13 | 8 | 3 | 2 | 26: 11 | 27 |
|
5. | Ždánice | 13 | 7 | 2 | 4 | 38: 17 | 23 |
|
6. | Bučovice | 13 | 6 | 4 | 3 | 31: 15 | 22 |
|
7. | Vacenovice | 13 | 7 | 0 | 6 | 28: 20 | 21 |
|
8. | Vel.Pavlovice | 13 | 6 | 1 | 6 | 27: 25 | 19 |
|
9. | Dubňany | 13 | 5 | 1 | 7 | 25: 40 | 16 |
|
10. | Ratíškovice | 13 | 4 | 3 | 6 | 30: 34 | 15 |
|
11. | Hovorany | 13 | 3 | 1 | 9 | 14: 31 | 10 |
|
12. | Podivín | 13 | 2 | 4 | 7 | 14: 33 | 10 |
|
13. | Brankovice | 13 | 1 | 2 | 10 | 15: 53 | 5 |
|
14. | Lipov | 13 | 0 | 1 | 12 | 9: 66 | 1 |
|
TABULKA JARO |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | Šardice B | 13 | 11 | 0 | 2 | 66: 21 | 33 |
|
2. | Lanžhot | 13 | 8 | 2 | 3 | 45: 14 | 26 |
|
3. | Mutěnice | 13 | 8 | 0 | 5 | 25: 14 | 24 |
|
4. | Vacenovice | 13 | 7 | 2 | 4 | 26: 17 | 23 |
|
5. | Bučovice | 13 | 7 | 1 | 5 | 31: 23 | 22 |
|
6. | Vel.Pavlovice | 13 | 6 | 3 | 4 | 23: 32 | 21 |
|
7. | Ratíškovice | 13 | 5 | 4 | 4 | 32: 32 | 19 |
|
8. | Hovorany | 13 | 5 | 2 | 6 | 24: 39 | 17 |
|
9. | Ždánice | 13 | 4 | 4 | 5 | 19: 17 | 16 |
|
10. | Kněždub | 13 | 4 | 4 | 5 | 17: 16 | 16 |
|
11. | Podivín | 13 | 3 | 6 | 4 | 26: 28 | 15 |
|
12. | Dubňany | 13 | 3 | 3 | 7 | 24: 37 | 12 |
|
13. | Brankovice | 13 | 2 | 1 | 10 | 14: 35 | 7 |
|
14. | Lipov | 13 | 1 | 2 | 10 | 8: 55 | 5 |
|
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
1.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
C2C0101 | Vel.Pavlovice | Bučovice | 4:1 (2:0) | | |
|
|
C2C0102 | Lipov | Podivín | 1:3 (1:2) | | |
|
|
C2C0103 | Kněždub | Dubňany | 7:3 (2:2) | | |
|
|
C2C0104 | Ždánice | Lanžhot | 0:3 (0:1) | | |
|
|
C2C0105 | Mutěnice | Šardice B | 5:0 (2:0) | | |
|
|
C2C0106 | Brankovice | Hovorany | 4:5 (2:4) | | |
|
|
C2C0107 | Ratíškovice | Vacenovice | 3:2 (0:1) | | |
|
2.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
C2C0201 | Vacenovice | Bučovice | 1:0 (0:0) | | |
|
|
C2C0202 | Hovorany | Ratíškovice | 0:0 (0:0) | | |
|
|
C2C0203 | Šardice B | Brankovice | 5:1 (2:0) | | |
|
|
C2C0204 | Lanžhot | Mutěnice | 0:2 (0:1) | | |
|
|
C2C0205 | Dubňany | Ždánice | 2:2 (2:0) | | |
|
|
C2C0206 | Podivín | Kněždub | 0:1 (0:0) | | |
|
|
C2C0207 | Vel.Pavlovice | Lipov | 5:1 (2:1) | | |
|
3.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
C2C0301 | Lipov | Bučovice | 0:8 (0:2) | | |
|
|
C2C0302 | Kněždub | Vel.Pavlovice | 0:0 (0:0) | | |
|
|
C2C0303 | Ždánice | Podivín | 8:1 (2:1) | | |
|
|
C2C0304 | Mutěnice | Dubňany | 5:0 (2:0) | | |
|
|
C2C0305 | Brankovice | Lanžhot | 1:10 (0:2) | | |
|
|
C2C0306 | Ratíškovice | Šardice B | 5:4 (1:3) | | |
|
|
C2C0307 | Vacenovice | Hovorany | 3:1 (0:1) | | |
|
4.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
C2C0401 | Bučovice | Hovorany | 4:0 (3:0) | | |
|
|
C2C0402 | Šardice B | Vacenovice | 4:0 (3:0) | | |
|
|
C2C0403 | Lanžhot | Ratíškovice | 6:3 (4:2) | | |
|
|
C2C0404 | Dubňany | Brankovice | 5:2 (4:0) | | |
|
|
C2C0405 | Podivín | Mutěnice | 2:2 (1:1) | | |
|
|
C2C0406 | Vel.Pavlovice | Ždánice | 0:4 (0:2) | | |
|
|
C2C0407 | Lipov | Kněždub | 0:3 (0:1) | | |
|
5.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
C2C0501 | Kněždub | Bučovice | 2:2 (0:1) | | |
|
|
C2C0502 | Ždánice | Lipov | 13:1 (4:0) | | |
|
|
C2C0503 | Mutěnice | Vel.Pavlovice | 4:1 (3:0) | | |
|
|
C2C0504 | Brankovice | Podivín | 2:2 (1:2) | | |
|
|
C2C0505 | Ratíškovice | Dubňany | 2:5 (1:1) | | |
|
|
C2C0506 | Vacenovice | Lanžhot | 1:2 (0:1) | | |
|
|
C2C0507 | Hovorany | Šardice B | 1:3 (1:1) | | |
|
6.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
C2C0601 | Bučovice | Šardice B | 2:2 (1:2) | | |
|
|
C2C0602 | Lanžhot | Hovorany | 3:0 (2:0) | | |
|
|
C2C0603 | Dubňany | Vacenovice | 2:3 (2:2) | | |
|
|
C2C0604 | Podivín | Ratíškovice | 2:2 (0:0) | | |
|
|
C2C0605 | Vel.Pavlovice | Brankovice | 6:1 (2:0) | | |
|
|
C2C0606 | Lipov | Mutěnice | 0:6 | | |
|
|
C2C0607 | Kněždub | Ždánice | 2:0 (2:0) | | |
|
7.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
C2C0701 | Ždánice | Bučovice | 0:1 (0:0) | | |
|
|
C2C0702 | Mutěnice | Kněždub | 2:0 (1:0) | | |
|
|
C2C0703 | Brankovice | Lipov | 2:1 (1:0) | | |
|
|
C2C0704 | Ratíškovice | Vel.Pavlovice | 0:2 (0:1) | | |
|
|
C2C0705 | Vacenovice | Podivín | 2:1 (0:0) | | |
|
|
C2C0706 | Hovorany | Dubňany | 3:1 (0:1) | | |
|
|
C2C0707 | Šardice B | Lanžhot | 2:0 (2:0) | | |
|
8.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
C2C0801 | Bučovice | Lanžhot | 1:3 (1:2) | | |
|
|
C2C0802 | Dubňany | Šardice B | 0:5 (0:3) | | |
|
|
C2C0803 | Podivín | Hovorany | 1:0 (0:0) | | |
|
|
C2C0804 | Vel.Pavlovice | Vacenovice | 0:1 (0:0) | | |
|
|
C2C0805 | Lipov | Ratíškovice | 0:3 (0:0) | | |
|
|
C2C0806 | Kněždub | Brankovice | 2:1 (0:0) | | |
|
|
C2C0807 | Ždánice | Mutěnice | 3:0 (1:0) | | |
|
9.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
C2C0901 | Mutěnice | Bučovice | 0:0 (0:0) | | |
|
|
C2C0902 | Brankovice | Ždánice | 0:0 (0:0) | | |
|
|
C2C0903 | Ratíškovice | Kněždub | 0:3 (0:2) | | |
|
|
C2C0904 | Vacenovice | Lipov | 10:0 (4:0) | | |
|
|
C2C0905 | Hovorany | Vel.Pavlovice | 0:3 (0:0) | | |
|
|
C2C0906 | Šardice B | Podivín | 5:0 (1:0) | | |
|
|
C2C0907 | Lanžhot | Dubňany | 5:0 (2:0) | | |
|
10.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
C2C1001 | Bučovice | Dubňany | 3:0 (1:0) | | |
|
|
C2C1002 | Podivín | Lanžhot | 0:3 (0:1) | | |
|
|
C2C1003 | Vel.Pavlovice | Šardice B | 0:5 (0:0) | | |
|
|
C2C1004 | Lipov | Hovorany | 2:3 (0:1) | | |
|
|
C2C1005 | Kněždub | Vacenovice | 3:1 (2:0) | | |
|
|
C2C1006 | Ždánice | Ratíškovice | 3:1 (1:0) | | |
|
|
C2C1007 | Mutěnice | Brankovice | 4:0 (3:0) | | |
|
11.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
C2C1101 | Brankovice | Bučovice | 0:3 (0:3) | | |
|
|
C2C1102 | Ratíškovice | Mutěnice | 2:2 (1:2) | | |
|
|
C2C1103 | Vacenovice | Ždánice | 0:1 (0:1) | | |
|
|
C2C1104 | Hovorany | Kněždub | 0:2 (0:1) | | |
|
|
C2C1105 | Šardice B | Lipov | 6:1 (4:0) | | |
|
|
C2C1106 | Lanžhot | Vel.Pavlovice | 5:0 (1:0) | | |
|
|
C2C1107 | Dubňany | Podivín | 1:0 (0:0) | | |
|
12.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
C2C1201 | Bučovice | Podivín | 2:2 (0:2) | | |
|
|
C2C1202 | Vel.Pavlovice | Dubňany | 2:3 (1:1) | | |
|
|
C2C1203 | Lipov | Lanžhot | 1:1 (0:0) | | |
|
|
C2C1204 | Kněždub | Šardice B | 0:1 (0:0) | | |
|
|
C2C1205 | Ždánice | Hovorany | 2:1 (1:0) | | |
|
|
C2C1206 | Mutěnice | Vacenovice | 3:2 (2:1) | | |
|
|
C2C1207 | Brankovice | Ratíškovice | 1:8 (0:3) | | |
|
13.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
C2C1301 | Ratíškovice | Bučovice | 1:4 (1:1) | | |
|
|
C2C1302 | Vacenovice | Brankovice | 2:0 (1:0) | | |
|
|
C2C1303 | Hovorany | Mutěnice | 0:3 (0:0) | | |
|
|
C2C1304 | Šardice B | Ždánice | 5:2 (2:1) | | |
|
|
C2C1305 | Lanžhot | Kněždub | 1:1 (1:0) | | |
|
|
C2C1306 | Dubňany | Lipov | 3:1 (0:1) | | |
|
|
C2C1307 | Podivín | Vel.Pavlovice | 0:4 (0:1) | | |
|
14.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
C2C1401 | Bučovice | Vel.Pavlovice | 8:2 (4:2) | | |
|
|
C2C1402 | Podivín | Lipov | 9:0 (4:0) | | |
|
|
C2C1403 | Dubňany | Kněždub | 2:2 (0:1) | | |
|
|
C2C1404 | Lanžhot | Ždánice | 1:1 (1:0) | | |
|
|
C2C1405 | Šardice B | Mutěnice | 4:0 (1:0) | | |
|
|
C2C1406 | Hovorany | Brankovice | 4:1 (2:0) | | |
|
|
C2C1407 | Vacenovice | Ratíškovice | 2:3 (1:3) | | |
|
15.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
C2C1501 | Vacenovice | Bučovice | 1:0 (0:0) | | |
|
|
C2C1502 | Ratíškovice | Hovorany | 2:1 (2:0) | | |
|
|
C2C1503 | Brankovice | Šardice B | 1:3 (0:2) | | |
|
|
C2C1504 | Mutěnice | Lanžhot | 1:0 (1:0) | | |
|
|
C2C1505 | Ždánice | Dubňany | 3:1 (1:0) | | |
|
|
C2C1506 | Kněždub | Podivín | 0:0 (0:0) | | |
|
|
C2C1507 | Lipov | Vel.Pavlovice | 1:2 (1:1) | | |
|
16.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
C2C1601 | Bučovice | Lipov | 4:0 (2:0) | | |
|
|
C2C1602 | Vel.Pavlovice | Kněždub | 1:0 (0:0) | | |
|
|
C2C1603 | Podivín | Ždánice | 1:1 (0:1) | | |
|
|
C2C1604 | Dubňany | Mutěnice | 0:2 (0:2) | | |
|
|
C2C1605 | Lanžhot | Brankovice | 5:2 (5:1) | | |
|
|
C2C1606 | Šardice B | Ratíškovice | 3:2 (0:2) | | |
|
|
C2C1607 | Hovorany | Vacenovice | 0:3 (0:3) | | |
|
17.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
C2C1701 | Hovorany | Bučovice | 5:2 (2:1) | | |
|
|
C2C1702 | Vacenovice | Šardice B | 1:5 (1:1) | | |
|
|
C2C1703 | Ratíškovice | Lanžhot | 2:3 (1:1) | | |
|
|
C2C1704 | Brankovice | Dubňany | 1:2 (1:1) | | |
|
|
C2C1705 | Mutěnice | Podivín | 1:0 (0:0) | | |
|
|
C2C1706 | Ždánice | Vel.Pavlovice | 1:2 (1:0) | | |
|
|
C2C1707 | Kněždub | Lipov | 1:1 | | |
|
18.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
C2C1801 | Bučovice | Kněždub | 1:0 (0:0) | | |
|
|
C2C1802 | Lipov | Ždánice | 0:5 (0:4) | | |
|
|
C2C1803 | Vel.Pavlovice | Mutěnice | 0:1 (0:1) | | |
|
|
C2C1804 | Podivín | Brankovice | 1:0 (1:0) | | |
|
|
C2C1805 | Dubňany | Ratíškovice | 3:3 (2:1) | | |
|
|
C2C1806 | Lanžhot | Vacenovice | 1:1 (1:1) | | |
|
|
C2C1807 | Šardice B | Hovorany | 7:3 (3:3) | | |
|
19.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
C2C1901 | Šardice B | Bučovice | 8:1 (5:1) | | |
|
|
C2C1902 | Hovorany | Lanžhot | 1:9 (0:6) | | |
|
|
C2C1903 | Vacenovice | Dubňany | 2:0 (1:0) | | |
|
|
C2C1904 | Ratíškovice | Podivín | 3:3 (1:1) | | |
|
|
C2C1905 | Brankovice | Vel.Pavlovice | 0:4 (0:1) | | |
|
|
C2C1906 | Mutěnice | Lipov | 6:0 (2:0) | | |
|
|
C2C1907 | Ždánice | Kněždub | 1:1 (0:0) | | |
|
20.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
C2C2001 | Bučovice | Ždánice | 4:0 (2:0) | | |
|
|
C2C2002 | Kněždub | Mutěnice | 2:0 (1:0) | | |
|
|
C2C2003 | Lipov | Brankovice | 0:2 (0:2) | | |
|
|
C2C2004 | Vel.Pavlovice | Ratíškovice | 1:1 (0:1) | | |
|
|
C2C2005 | Podivín | Vacenovice | 0:2 (0:2) | | |
|
|
C2C2006 | Dubňany | Hovorany | 7:1 (3:1) | | |
|
|
C2C2007 | Lanžhot | Šardice B | 5:0 (2:0) | | |
|
21.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
C2C2101 | Lanžhot | Bučovice | 1:2 (0:1) | | |
|
|
C2C2102 | Šardice B | Dubňany | 9:1 (3:1) | | |
|
|
C2C2103 | Hovorany | Podivín | 3:3 (1:1) | | |
|
|
C2C2104 | Vacenovice | Vel.Pavlovice | 4:0 (2:0) | | |
|
|
C2C2105 | Ratíškovice | Lipov | 7:1 (6:1) | | |
|
|
C2C2106 | Brankovice | Kněždub | 1:2 (0:1) | | |
|
|
C2C2107 | Mutěnice | Ždánice | 1:0 (0:0) | | |
|
22.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
C2C2201 | Bučovice | Mutěnice | 3:1 (3:0) | | |
|
|
C2C2202 | Ždánice | Brankovice | 2:0 (2:0) | | |
|
|
C2C2203 | Kněždub | Ratíškovice | 2:1 (2:0) | | |
|
|
C2C2204 | Lipov | Vacenovice | 3:2 (3:1) | | |
|
|
C2C2205 | Vel.Pavlovice | Hovorany | 3:0 (1:0) | | |
|
|
C2C2206 | Podivín | Šardice B | 0:5 (0:0) | | |
|
|
C2C2207 | Dubňany | Lanžhot | 0:1 (0:1) | | |
|
23.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
C2C2301 | Dubňany | Bučovice | 0:3 (0:0) | | |
|
|
C2C2302 | Lanžhot | Podivín | 9:0 (5:0) | | |
|
|
C2C2303 | Šardice B | Vel.Pavlovice | 10:1 (2:0) | | |
|
|
C2C2304 | Hovorany | Lipov | 0:0 (0:0) | | |
|
|
C2C2305 | Vacenovice | Kněždub | 0:3 (0:2) | | |
|
|
C2C2306 | Ratíškovice | Ždánice | 2:1 (2:0) | | |
|
|
C2C2307 | Brankovice | Mutěnice | 1:3 (1:3) | | |
|
24.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
C2C2401 | Bučovice | Brankovice | 0:1 (0:1) | | |
|
|
C2C2402 | Mutěnice | Ratíškovice | 8:1 (5:0) | | |
|
|
C2C2403 | Ždánice | Vacenovice | 1:1 (1:1) | | |
|
|
C2C2404 | Kněždub | Hovorany | 1:2 (1:0) | | |
|
|
C2C2405 | Lipov | Šardice B | 2:8 (1:3) | | |
|
|
C2C2406 | Vel.Pavlovice | Lanžhot | 2:1 (2:0) | | |
|
|
C2C2407 | Podivín | Dubňany | 6:1 (2:1) | | |
|
25.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
C2C2501 | Podivín | Bučovice | 2:2 (0:2) | | |
|
|
C2C2502 | Dubňany | Vel.Pavlovice | 4:4 (3:1) | | |
|
|
C2C2503 | Lanžhot | Lipov | 6:0 (1:0) | | |
|
|
C2C2504 | Šardice B | Kněždub | 3:1 (1:1) | | |
|
|
C2C2505 | Hovorany | Ždánice | 2:0 (1:0) | | |
|
|
C2C2506 | Vacenovice | Mutěnice | 1:0 (1:0) | | |
|
|
C2C2507 | Ratíškovice | Brankovice | 3:3 (2:0) | | |
|
26.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
C2C2601 | Bučovice | Ratíškovice | 1:2 (0:1) | | |
|
|
C2C2602 | Brankovice | Vacenovice | 1:6 (1:5) | | |
|
|
C2C2603 | Mutěnice | Hovorany | 1:2 (0:0) | | |
|
|
C2C2604 | Ždánice | Šardice B | 3:1 (2:1) | | |
|
|
C2C2605 | Kněždub | Lanžhot | 2:3 (1:2) | | |
|
|
C2C2606 | Lipov | Dubňany | 0:3 (0:2) | | |
|
|
C2C2607 | Vel.Pavlovice | Podivín | 1:1 (1:1) | | |
|
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
STATISTIKA - odehraná kola |
| Počet | Průměr |
|
Branky celkem | 764 | 4.2 |
Branky domácí | 441 | 2.4 |
Branky hosté | 323 | 1.8 |
Diváků | 0 | 0 |
|
STATISTIKA - diváci doma/venku |
Oddíl | Doma | Venku | Celkem |
|
Brankovice | 0 | 0 | 0 |
|
Bučovice | 0 | 0 | 0 |
|
Dubňany | 0 | 0 | 0 |
|
Hovorany | 0 | 0 | 0 |
|
Kněždub | 0 | 0 | 0 |
|
Lanžhot | 0 | 0 | 0 |
|
Lipov | 0 | 0 | 0 |
|
Mutěnice | 0 | 0 | 0 |
|
Podivín | 0 | 0 | 0 |
|
Ratíškovice | 0 | 0 | 0 |
|
Šardice B | 0 | 0 | 0 |
|
Vacenovice | 0 | 0 | 0 |
|
Vel.Pavlovice | 0 | 0 | 0 |
|
Ždánice | 0 | 0 | 0 |
|
Zpět na archiv soutěží
|
|