|
Zpět na archiv soutěží
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
D1A - Krajský přebor dorostu - mladší
TABULKA |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body | (Prav) |
|
1. | 1. FKD B | 26 | 18 | 5 | 3 | 76: 24 | 59 | ( 20) |
|
2. | Blansko | 26 | 19 | 1 | 6 | 84: 35 | 58 | ( 19) |
|
3. | Hodonín | 26 | 14 | 3 | 9 | 53: 35 | 45 | ( 6) |
|
4. | Slatina | 26 | 13 | 5 | 8 | 67: 44 | 44 | ( 5) |
|
5. | Bohunice | 26 | 13 | 5 | 8 | 75: 44 | 44 | ( 5) |
|
6. | Boskovice | 26 | 13 | 4 | 9 | 60: 57 | 43 | ( 4) |
|
7. | Sparta Brno "B" | 26 | 12 | 6 | 8 | 52: 42 | 42 | ( 3) |
|
8. | Rousínov | 26 | 11 | 5 | 10 | 55: 50 | 38 | ( -1) |
|
9. | Znojmo B | 26 | 11 | 2 | 13 | 57: 78 | 35 | ( -4) |
|
10. | Líšeň | 26 | 9 | 5 | 12 | 43: 48 | 32 | ( -7) |
|
11. | Sn Břeclav | 26 | 10 | 1 | 15 | 46: 51 | 31 | ( -8) |
|
12. | M.Krumlov | 26 | 5 | 7 | 14 | 31: 58 | 22 | (-17) |
|
13. | Bosonohy | 26 | 5 | 4 | 17 | 36: 81 | 19 | (-20) |
|
14. | Pohořelice | 26 | 2 | 1 | 23 | 31:119 | 7 | (-32) |
|
TABULKA DOMA |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | Blansko | 13 | 11 | 1 | 1 | 47: 11 | 34 |
|
2. | 1. FKD B | 13 | 10 | 1 | 2 | 47: 17 | 31 |
|
3. | Hodonín | 13 | 10 | 1 | 2 | 37: 15 | 31 |
|
4. | Bohunice | 13 | 8 | 2 | 3 | 41: 17 | 26 |
|
5. | Slatina | 13 | 7 | 2 | 4 | 41: 21 | 23 |
|
6. | Rousínov | 13 | 7 | 2 | 4 | 32: 23 | 23 |
|
7. | Boskovice | 13 | 7 | 2 | 4 | 35: 27 | 23 |
|
8. | Sparta Brno "B" | 13 | 6 | 4 | 3 | 29: 20 | 22 |
|
9. | Sn Břeclav | 13 | 7 | 1 | 5 | 25: 18 | 22 |
|
10. | Znojmo B | 13 | 6 | 1 | 6 | 33: 30 | 19 |
|
11. | Líšeň | 13 | 4 | 4 | 5 | 19: 19 | 16 |
|
12. | M.Krumlov | 13 | 4 | 4 | 5 | 18: 17 | 16 |
|
13. | Bosonohy | 13 | 3 | 2 | 8 | 22: 41 | 11 |
|
14. | Pohořelice | 13 | 2 | 0 | 11 | 15: 49 | 6 |
|
TABULKA VENKU |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | 1. FKD B | 13 | 8 | 4 | 1 | 29: 7 | 28 |
|
2. | Blansko | 13 | 8 | 0 | 5 | 37: 24 | 24 |
|
3. | Slatina | 13 | 6 | 3 | 4 | 26: 23 | 21 |
|
4. | Sparta Brno "B" | 13 | 6 | 2 | 5 | 23: 22 | 20 |
|
5. | Boskovice | 13 | 6 | 2 | 5 | 25: 30 | 20 |
|
6. | Bohunice | 13 | 5 | 3 | 5 | 34: 27 | 18 |
|
7. | Líšeň | 13 | 5 | 1 | 7 | 24: 29 | 16 |
|
8. | Znojmo B | 13 | 5 | 1 | 7 | 24: 48 | 16 |
|
9. | Rousínov | 13 | 4 | 3 | 6 | 23: 27 | 15 |
|
10. | Hodonín | 13 | 4 | 2 | 7 | 16: 20 | 14 |
|
11. | Sn Břeclav | 13 | 3 | 0 | 10 | 21: 33 | 9 |
|
12. | Bosonohy | 13 | 2 | 2 | 9 | 14: 40 | 8 |
|
13. | M.Krumlov | 13 | 1 | 3 | 9 | 13: 41 | 6 |
|
14. | Pohořelice | 13 | 0 | 1 | 12 | 16: 70 | 1 |
|
KŘÍŽOVÁ TABULKA |
| | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
|
1. | Sparta Brno "B" | --- | 1:3 | 2:0 | 1:1 | 1:0 | 2:4 | 2:1 | 2:2 | 8:0 | 3:2 | 2:2 | 1:3 | 2:0 | 2:2 |
|
2. | Znojmo B | 4:0 | --- | 2:4 | 3:2 | 4:0 | 1:4 | 0:2 | 6:3 | 5:2 | 1:1 | 1:4 | 0:3 | 2:3 | 4:2 |
|
3. | Blansko | 1:0 | 7:1 | --- | 5:1 | 3:4 | 5:0 | 3:1 | 3:2 | 8:0 | 3:0 | 3:1 | 1:1 | 3:0 | 2:0 |
|
4. | M.Krumlov | 1:2 | 0:2 | 1:3 | --- | 1:1 | 1:0 | 2:0 | 1:2 | 1:1 | 1:1 | 2:3 | 0:0 | 1:0 | 6:2 |
|
5. | Slatina | 3:0 | 7:0 | 1:5 | 2:2 | --- | 2:3 | 7:0 | 2:3 | 6:0 | 3:2 | 2:0 | 1:3 | 3:1 | 2:2 |
|
6. | Líšeň | 0:0 | 3:0 | 1:3 | 2:0 | 0:2 | --- | 0:3 | 4:0 | 5:3 | 0:3 | 1:2 | 0:0 | 1:1 | 2:2 |
|
7. | Sn Břeclav | 2:1 | 3:3 | 1:2 | 6:1 | 0:3 | 2:1 | --- | 0:2 | 2:0 | 3:0 | 2:1 | 2:0 | 1:2 | 1:2 |
|
8. | Boskovice | 0:4 | 7:3 | 1:0 | 3:0 | 3:3 | 5:3 | 2:1 | --- | 7:1 | 1:2 | 3:3 | 0:4 | 2:1 | 1:2 |
|
9. | Pohořelice | 0:2 | 0:4 | 2:3 | 2:3 | 0:3 | 0:1 | 4:3 | 3:5 | --- | 3:1 | 1:11 | 0:7 | 0:5 | 0:1 |
|
10. | Bosonohy | 1:5 | 2:3 | 2:7 | 1:1 | 0:5 | 0:4 | 3:2 | 1:1 | 7:0 | --- | 4:1 | 0:3 | 1:3 | 0:6 |
|
11. | Bohunice | 6:1 | 1:2 | 4:3 | 8:2 | 2:2 | 4:0 | 2:1 | 0:1 | 7:2 | 5:1 | --- | 1:2 | 0:0 | 1:0 |
|
12. | 1. FKD B | 2:2 | 10:3 | 1:4 | 2:0 | 4:0 | 2:1 | 4:2 | 5:0 | 4:0 | 6:1 | 2:3 | --- | 2:0 | 3:1 |
|
13. | Hodonín | 1:3 | 3:0 | 2:1 | 3:0 | 4:1 | 3:1 | 1:0 | 2:0 | 4:2 | 7:0 | 3:3 | 1:3 | --- | 3:1 |
|
14. | Rousínov | 1:3 | 4:0 | 4:2 | 3:0 | 1:2 | 2:2 | 3:5 | 1:4 | 6:5 | 4:0 | 1:0 | 0:0 | 2:0 | --- |
|
TABULKA PODZIM |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | 1. FKD B | 13 | 10 | 2 | 1 | 43: 11 | 32 |
|
2. | Blansko | 13 | 10 | 1 | 2 | 38: 16 | 31 |
|
3. | Boskovice | 13 | 8 | 3 | 2 | 41: 25 | 27 |
|
4. | Bohunice | 13 | 7 | 3 | 3 | 38: 26 | 24 |
|
5. | Líšeň | 13 | 6 | 2 | 5 | 29: 27 | 20 |
|
6. | Hodonín | 13 | 6 | 2 | 5 | 23: 21 | 20 |
|
7. | Rousínov | 13 | 5 | 4 | 4 | 26: 28 | 19 |
|
8. | Znojmo B | 13 | 6 | 0 | 7 | 32: 40 | 18 |
|
9. | Sn Břeclav | 13 | 5 | 0 | 8 | 18: 19 | 15 |
|
10. | Slatina | 13 | 4 | 3 | 6 | 24: 29 | 15 |
|
11. | M.Krumlov | 13 | 3 | 4 | 6 | 16: 23 | 13 |
|
12. | Sparta Brno "B" | 13 | 3 | 3 | 7 | 19: 30 | 12 |
|
13. | Pohořelice | 13 | 2 | 1 | 10 | 25: 54 | 7 |
|
14. | Bosonohy | 13 | 1 | 2 | 10 | 15: 38 | 5 |
|
TABULKA JARO |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | Sparta Brno "B" | 13 | 9 | 3 | 1 | 33: 12 | 30 |
|
2. | Slatina | 13 | 9 | 2 | 2 | 43: 15 | 29 |
|
3. | Blansko | 13 | 9 | 0 | 4 | 46: 19 | 27 |
|
4. | 1. FKD B | 13 | 8 | 3 | 2 | 33: 13 | 27 |
|
5. | Hodonín | 13 | 8 | 1 | 4 | 30: 14 | 25 |
|
6. | Bohunice | 13 | 6 | 2 | 5 | 37: 18 | 20 |
|
7. | Rousínov | 13 | 6 | 1 | 6 | 29: 22 | 19 |
|
8. | Znojmo B | 13 | 5 | 2 | 6 | 25: 38 | 17 |
|
9. | Sn Břeclav | 13 | 5 | 1 | 7 | 28: 32 | 16 |
|
10. | Boskovice | 13 | 5 | 1 | 7 | 19: 32 | 16 |
|
11. | Bosonohy | 13 | 4 | 2 | 7 | 21: 43 | 14 |
|
12. | Líšeň | 13 | 3 | 3 | 7 | 14: 21 | 12 |
|
13. | M.Krumlov | 13 | 2 | 3 | 8 | 15: 35 | 9 |
|
14. | Pohořelice | 13 | 0 | 0 | 13 | 6: 65 | 0 |
|
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
1.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
D1A0101 | Sparta Brno "B" | Rousínov | 2:2 (1:1) | | |
|
|
D1A0102 | Znojmo B | Hodonín | 2:3 (0:2) | | |
|
|
D1A0103 | Blansko | 1. FKD B | 1:1 (0:1) | | |
|
|
D1A0104 | M.Krumlov | Bohunice | 2:3 (2:1) | | |
|
|
D1A0105 | Slatina | Bosonohy | 3:2 (2:0) | | |
|
|
D1A0106 | Líšeň | Pohořelice | 5:3 (3:1) | | |
|
|
D1A0107 | Sn Břeclav | Boskovice | 0:2 (0:1) | | |
|
2.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
D1A0201 | Rousínov | Boskovice | 1:4 (0:2) | | |
|
|
D1A0202 | Pohořelice | Sn Břeclav | 4:3 (0:3) | | |
|
|
D1A0203 | Bosonohy | Líšeň | 0:4 (0:2) | | |
|
|
D1A0204 | Bohunice | Slatina | 2:2 (1:0) | | |
|
|
D1A0205 | 1. FKD B | M.Krumlov | 2:0 (1:0) | | |
|
|
D1A0206 | Hodonín | Blansko | 2:1 (1:0) | | |
|
|
D1A0207 | Sparta Brno "B" | Znojmo B | 1:3 (0:2) | | |
|
3.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
D1A0301 | Znojmo B | Rousínov | 4:2 (2:1) | | |
|
|
D1A0302 | Blansko | Sparta Brno "B" | 1:0 (0:0) | | |
|
|
D1A0303 | M.Krumlov | Hodonín | 1:0 (1:0) | | |
|
|
D1A0304 | Slatina | 1. FKD B | 1:3 (1:2) | | |
|
|
D1A0305 | Líšeň | Bohunice | 1:2 (1:1) | | |
|
|
D1A0306 | Sn Břeclav | Bosonohy | 3:0 (3:0) | | |
|
|
D1A0307 | Boskovice | Pohořelice | 7:1 (1:1) | | |
|
4.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
D1A0401 | Rousínov | Pohořelice | 6:5 (3:2) | | |
|
|
D1A0402 | Bosonohy | Boskovice | 1:1 (0:1) | | |
|
|
D1A0403 | Bohunice | Sn Břeclav | 2:1 (0:1) | | |
|
|
D1A0404 | 1. FKD B | Líšeň | 2:1 (1:1) | | |
|
|
D1A0405 | Hodonín | Slatina | 4:1 (0:1) | | |
|
|
D1A0406 | Sparta Brno "B" | M.Krumlov | 1:1 (0:1) | | |
|
|
D1A0407 | Znojmo B | Blansko | 2:4 (1:3) | | |
|
5.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
D1A0501 | Blansko | Rousínov | 2:0 (0:0) | | |
|
|
D1A0502 | M.Krumlov | Znojmo B | 0:2 (0:2) | | |
|
|
D1A0503 | Slatina | Sparta Brno "B" | 3:0 (1:0) | | |
|
|
D1A0504 | Líšeň | Hodonín | 1:1 (0:0) | | |
|
|
D1A0505 | Sn Břeclav | 1. FKD B | 2:0 (0:0) | | |
|
|
D1A0506 | Boskovice | Bohunice | 3:3 (3:1) | | |
|
|
D1A0507 | Pohořelice | Bosonohy | 3:1 (3:0) | | |
|
6.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
D1A0601 | Rousínov | Bosonohy | 4:0 (2:0) | | |
|
|
D1A0602 | Bohunice | Pohořelice | 7:2 (3:1) | | |
|
|
D1A0603 | 1. FKD B | Boskovice | 5:0 (0:0) | | |
|
|
D1A0604 | Hodonín | Sn Břeclav | 1:0 (1:0) | | |
|
|
D1A0605 | Sparta Brno "B" | Líšeň | 2:4 (2:3) | | |
|
|
D1A0606 | Znojmo B | Slatina | 4:0 (1:0) | | |
|
|
D1A0607 | Blansko | M.Krumlov | 5:1 (1:1) | | |
|
7.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
D1A0701 | M.Krumlov | Rousínov | 6:2 (1:0) | | |
|
|
D1A0702 | Slatina | Blansko | 1:5 (1:1) | | |
|
|
D1A0703 | Líšeň | Znojmo B | 3:0 (1:0) | | |
|
|
D1A0704 | Sn Břeclav | Sparta Brno "B" | 2:1 (0:0) | | |
|
|
D1A0705 | Boskovice | Hodonín | 2:1 (2:0) | | |
|
|
D1A0706 | Pohořelice | 1. FKD B | 0:7 (0:1) | | |
|
|
D1A0707 | Bosonohy | Bohunice | 4:1 (1:0) | | |
|
8.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
D1A0801 | Rousínov | Bohunice | 1:0 (0:0) | | |
|
|
D1A0802 | 1. FKD B | Bosonohy | 6:1 (1:0) | | |
|
|
D1A0803 | Hodonín | Pohořelice | 4:2 (2:1) | | |
|
|
D1A0804 | Sparta Brno "B" | Boskovice | 2:2 (0:1) | | |
|
|
D1A0805 | Znojmo B | Sn Břeclav | 0:2 (0:0) | | |
|
|
D1A0806 | Blansko | Líšeň | 5:0 (2:0) | | |
|
|
D1A0807 | M.Krumlov | Slatina | 1:1 (1:0) | | |
|
9.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
D1A0901 | Slatina | Rousínov | 2:2 (1:1) | | |
|
|
D1A0902 | Líšeň | M.Krumlov | 2:0 (0:0) | | |
|
|
D1A0903 | Sn Břeclav | Blansko | 1:2 (1:1) | | |
|
|
D1A0904 | Boskovice | Znojmo B | 7:3 (3:1) | | |
|
|
D1A0905 | Pohořelice | Sparta Brno "B" | 0:2 (0:1) | | |
|
|
D1A0906 | Bosonohy | Hodonín | 1:3 (0:0) | | |
|
|
D1A0907 | Bohunice | 1. FKD B | 1:2 (0:0) | | |
|
10.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
D1A1001 | Rousínov | 1. FKD B | 0:0 (0:0) | | |
|
|
D1A1002 | Hodonín | Bohunice | 3:3 (1:1) | | |
|
|
D1A1003 | Sparta Brno "B" | Bosonohy | 3:2 (0:0) | | |
|
|
D1A1004 | Znojmo B | Pohořelice | 5:2 (2:2) | | |
|
|
D1A1005 | Blansko | Boskovice | 3:2 (3:1) | | |
|
|
D1A1006 | M.Krumlov | Sn Břeclav | 2:0 (0:0) | | |
|
|
D1A1007 | Slatina | Líšeň | 2:3 (0:0) | | |
|
11.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
D1A1101 | Líšeň | Rousínov | 2:2 (0:1) | | |
|
|
D1A1102 | Sn Břeclav | Slatina | 0:3 (0:1) | | |
|
|
D1A1103 | Boskovice | M.Krumlov | 3:0 (3:0) | | |
|
|
D1A1104 | Pohořelice | Blansko | 2:3 (1:1) | | |
|
|
D1A1105 | Bosonohy | Znojmo B | 2:3 (1:2) | | |
|
|
D1A1106 | Bohunice | Sparta Brno "B" | 6:1 (5:0) | | |
|
|
D1A1107 | 1. FKD B | Hodonín | 2:0 (1:0) | | |
|
12.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
D1A1201 | Rousínov | Hodonín | 2:0 (2:0) | | |
|
|
D1A1202 | Sparta Brno "B" | 1. FKD B | 1:3 (1:1) | | |
|
|
D1A1203 | Znojmo B | Bohunice | 1:4 (0:2) | | |
|
|
D1A1204 | Blansko | Bosonohy | 3:0 (2:0) | | |
|
|
D1A1205 | M.Krumlov | Pohořelice | 1:1 (0:1) | | |
|
|
D1A1206 | Slatina | Boskovice | 2:3 (0:2) | | |
|
|
D1A1207 | Líšeň | Sn Břeclav | 0:3 (0:1) | | |
|
13.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
D1A1301 | Sn Břeclav | Rousínov | 1:2 (0:0) | | |
|
|
D1A1302 | Boskovice | Líšeň | 5:3 (2:0) | | |
|
|
D1A1303 | Pohořelice | Slatina | 0:3 (0:1) | | |
|
|
D1A1304 | Bosonohy | M.Krumlov | 1:1 (0:1) | | |
|
|
D1A1305 | Bohunice | Blansko | 4:3 (2:1) | | |
|
|
D1A1306 | 1. FKD B | Znojmo B | 10:3 (4:1) | | |
|
|
D1A1307 | Hodonín | Sparta Brno "B" | 1:3 (1:3) | | |
|
14.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
D1A1401 | Rousínov | Sparta Brno "B" | 1:3 (1:2) | | |
|
|
D1A1402 | Hodonín | Znojmo B | 3:0 (0:0) | | |
|
|
D1A1403 | 1. FKD B | Blansko | 1:4 (0:4) | | |
|
|
D1A1404 | Bohunice | M.Krumlov | 8:2 (2:2) | | |
|
|
D1A1405 | Bosonohy | Slatina | 0:5 (0:3) | | |
|
|
D1A1406 | Pohořelice | Líšeň | 0:1 | | |
|
|
D1A1407 | Boskovice | Sn Břeclav | 2:1 (1:1) | | |
|
15.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
D1A1501 | Boskovice | Rousínov | 1:2 (0:1) | | |
|
|
D1A1502 | Sn Břeclav | Pohořelice | 2:0 (0:0) | | |
|
|
D1A1503 | Líšeň | Bosonohy | 0:3 (0:2) | | |
|
|
D1A1504 | Slatina | Bohunice | 2:0 (1:0) | | |
|
|
D1A1505 | M.Krumlov | 1. FKD B | 0:0 (0:0) | | |
|
|
D1A1506 | Blansko | Hodonín | 3:0 (1:0) | | |
|
|
D1A1507 | Znojmo B | Sparta Brno "B" | 4:0 (1:0) | | |
|
16.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
D1A1601 | Rousínov | Znojmo B | 4:0 (0:0) | | |
|
|
D1A1602 | Sparta Brno "B" | Blansko | 2:0 (0:0) | | |
|
|
D1A1603 | Hodonín | M.Krumlov | 3:0 (3:0) | | |
|
|
D1A1604 | 1. FKD B | Slatina | 4:0 (2:0) | | |
|
|
D1A1605 | Bohunice | Líšeň | 4:0 (4:0) | | |
|
|
D1A1606 | Bosonohy | Sn Břeclav | 3:2 (2:1) | | |
|
|
D1A1607 | Pohořelice | Boskovice | 3:5 (2:2) | | |
|
17.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
D1A1701 | Pohořelice | Rousínov | 0:1 (0:0) | | |
|
|
D1A1702 | Boskovice | Bosonohy | 1:2 (1:1) | | |
|
|
D1A1703 | Sn Břeclav | Bohunice | 2:1 (0:1) | | |
|
|
D1A1704 | Líšeň | 1. FKD B | 0:0 (0:0) | | |
|
|
D1A1705 | Slatina | Hodonín | 3:1 (1:0) | | |
|
|
D1A1706 | M.Krumlov | Sparta Brno "B" | 1:2 (0:1) | | |
|
|
D1A1707 | Blansko | Znojmo B | 7:1 (3:1) | | |
|
18.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
D1A1801 | Rousínov | Blansko | 4:2 (4:1) | | |
|
|
D1A1802 | Znojmo B | M.Krumlov | 3:2 (1:1) | | |
|
|
D1A1803 | Sparta Brno "B" | Slatina | 1:0 (0:0) | | |
|
|
D1A1804 | Hodonín | Líšeň | 3:1 (2:1) | | |
|
|
D1A1805 | 1. FKD B | Sn Břeclav | 4:2 (3:1) | | |
|
|
D1A1806 | Bohunice | Boskovice | 0:1 (0:0) | | |
|
|
D1A1807 | Bosonohy | Pohořelice | 7:0 (3:0) | | |
|
19.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
D1A1901 | Bosonohy | Rousínov | 0:6 (0:1) | | |
|
|
D1A1902 | Pohořelice | Bohunice | 1:11 (0:6) | | |
|
|
D1A1903 | Boskovice | 1. FKD B | 0:4 (0:1) | | |
|
|
D1A1904 | Sn Břeclav | Hodonín | 1:2 (0:2) | | |
|
|
D1A1905 | Líšeň | Sparta Brno "B" | 0:0 (0:0) | | |
|
|
D1A1906 | Slatina | Znojmo B | 7:0 (5:0) | | |
|
|
D1A1907 | M.Krumlov | Blansko | 1:3 (1:0) | | |
|
20.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
D1A2001 | Rousínov | M.Krumlov | 3:0 (3:0) | | |
|
|
D1A2002 | Blansko | Slatina | 3:4 (3:1) | | |
|
|
D1A2003 | Znojmo B | Líšeň | 1:4 (0:2) | | |
|
|
D1A2004 | Sparta Brno "B" | Sn Břeclav | 2:1 (1:1) | | |
|
|
D1A2005 | Hodonín | Boskovice | 2:0 (1:0) | | |
|
|
D1A2006 | 1. FKD B | Pohořelice | 4:0 (0:0) | | |
|
|
D1A2007 | Bohunice | Bosonohy | 5:1 (2:0) | | |
|
21.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
D1A2101 | Bohunice | Rousínov | 1:0 (1:0) | | |
|
|
D1A2102 | Bosonohy | 1. FKD B | 0:3 (0:0) | | |
|
|
D1A2103 | Pohořelice | Hodonín | 0:5 (0:2) | | |
|
|
D1A2104 | Boskovice | Sparta Brno "B" | 0:4 (0:1) | | |
|
|
D1A2105 | Sn Břeclav | Znojmo B | 3:3 (2:1) | | |
|
|
D1A2106 | Líšeň | Blansko | 1:3 (0:1) | | |
|
|
D1A2107 | Slatina | M.Krumlov | 2:2 (1:1) | | |
|
22.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
D1A2201 | Rousínov | Slatina | 1:2 (0:1) | | |
|
|
D1A2202 | M.Krumlov | Líšeň | 1:0 (0:0) | | |
|
|
D1A2203 | Blansko | Sn Břeclav | 3:1 (1:0) | | |
|
|
D1A2204 | Znojmo B | Boskovice | 6:3 (2:3) | | |
|
|
D1A2205 | Sparta Brno "B" | Pohořelice | 8:0 (3:0) | | |
|
|
D1A2206 | Hodonín | Bosonohy | 7:0 (2:0) | | |
|
|
D1A2207 | 1. FKD B | Bohunice | 2:3 (0:1) | | |
|
23.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
D1A2301 | 1. FKD B | Rousínov | 3:1 (2:1) | | |
|
|
D1A2302 | Bohunice | Hodonín | 0:0 (0:0) | | |
|
|
D1A2303 | Bosonohy | Sparta Brno "B" | 1:5 (0:1) | | |
|
|
D1A2304 | Pohořelice | Znojmo B | 0:4 (0:0) | | |
|
|
D1A2305 | Boskovice | Blansko | 1:0 (1:0) | | |
|
|
D1A2306 | Sn Břeclav | M.Krumlov | 6:1 (2:0) | | |
|
|
D1A2307 | Líšeň | Slatina | 0:2 (0:0) | | |
|
24.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
D1A2401 | Rousínov | Líšeň | 2:2 | | |
|
|
D1A2402 | Slatina | Sn Břeclav | 7:0 (3:0) | | |
|
|
D1A2403 | M.Krumlov | Boskovice | 1:2 (0:1) | | |
|
|
D1A2404 | Blansko | Pohořelice | 8:0 (4:0) | | |
|
|
D1A2405 | Znojmo B | Bosonohy | 1:1 (1:1) | | |
|
|
D1A2406 | Sparta Brno "B" | Bohunice | 2:2 (1:1) | | |
|
|
D1A2407 | Hodonín | 1. FKD B | 1:3 (0:3) | | |
|
25.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
D1A2501 | Hodonín | Rousínov | 3:1 (1:1) | | |
|
|
D1A2502 | 1. FKD B | Sparta Brno "B" | 2:2 (1:1) | | |
|
|
D1A2503 | Bohunice | Znojmo B | 1:2 (1:1) | | |
|
|
D1A2504 | Bosonohy | Blansko | 2:7 (1:3) | | |
|
|
D1A2505 | Pohořelice | M.Krumlov | 2:3 | | |
|
|
D1A2506 | Boskovice | Slatina | 3:3 (3:3) | | |
|
|
D1A2507 | Sn Břeclav | Líšeň | 2:1 (0:0) | | |
|
26.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
D1A2601 | Rousínov | Sn Břeclav | 3:5 (1:4) | | |
|
|
D1A2602 | Líšeň | Boskovice | 4:0 (2:0) | | |
|
|
D1A2603 | Slatina | Pohořelice | 6:0 (4:0) | | |
|
|
D1A2604 | M.Krumlov | Bosonohy | 1:1 (0:0) | | |
|
|
D1A2605 | Blansko | Bohunice | 3:1 (2:1) | | |
|
|
D1A2606 | Znojmo B | 1. FKD B | 0:3 (0:1) | | |
|
|
D1A2607 | Sparta Brno "B" | Hodonín | 2:0 (1:0) | | |
|
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
STATISTIKA - odehraná kola |
| Počet | Průměr |
|
Branky celkem | 766 | 4.2 |
Branky domácí | 441 | 2.4 |
Branky hosté | 325 | 1.8 |
Diváků | 0 | 0 |
|
STATISTIKA - diváci doma/venku |
Oddíl | Doma | Venku | Celkem |
|
1. FKD B | 0 | 0 | 0 |
|
Blansko | 0 | 0 | 0 |
|
Bohunice | 0 | 0 | 0 |
|
Boskovice | 0 | 0 | 0 |
|
Bosonohy | 0 | 0 | 0 |
|
Hodonín | 0 | 0 | 0 |
|
Líšeň | 0 | 0 | 0 |
|
M.Krumlov | 0 | 0 | 0 |
|
Pohořelice | 0 | 0 | 0 |
|
Rousínov | 0 | 0 | 0 |
|
Slatina | 0 | 0 | 0 |
|
Sn Břeclav | 0 | 0 | 0 |
|
Sparta Brno "B" | 0 | 0 | 0 |
|
Znojmo B | 0 | 0 | 0 |
|
Zpět na archiv soutěží
|
|