|
Zpět na archiv soutěží
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
A2B - I.A třída dospělých - skupina B
TABULKA |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body | (Prav) |
|
1. | Dědice | 26 | 14 | 10 | 2 | 67: 21 | 52 | ( 13) |
|
2. | Rajhrad | 26 | 15 | 3 | 8 | 48: 37 | 48 | ( 9) |
|
3. | Šlapanice | 26 | 13 | 7 | 6 | 46: 33 | 46 | ( 7) |
|
4. | Kostice | 26 | 13 | 5 | 8 | 50: 47 | 44 | ( 5) |
|
5. | Dubňany | 26 | 13 | 4 | 9 | 56: 39 | 43 | ( 4) |
|
6. | Vel.Pavlovice | 26 | 11 | 6 | 9 | 39: 36 | 39 | ( 0) |
|
7. | Bučovice | 26 | 11 | 5 | 10 | 49: 35 | 38 | ( -1) |
|
8. | Lanžhot | 26 | 11 | 3 | 12 | 45: 36 | 36 | ( -3) |
|
9. | Velká n.V. | 26 | 10 | 5 | 11 | 28: 30 | 35 | ( -4) |
|
10. | Rohatec | 26 | 10 | 5 | 11 | 42: 45 | 35 | ( -4) |
|
11. | Tvrdonice | 26 | 10 | 3 | 13 | 43: 54 | 33 | ( -6) |
|
12. | Újezd | 26 | 7 | 7 | 12 | 31: 35 | 28 | (-11) |
|
13. | Vracov | 26 | 7 | 5 | 14 | 33: 62 | 26 | (-13) |
|
14. | Slavkov | 26 | 2 | 2 | 22 | 19: 86 | 8 | (-31) |
|
TABULKA DOMA |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | Dědice | 13 | 9 | 4 | 0 | 49: 11 | 31 |
|
2. | Šlapanice | 13 | 9 | 2 | 2 | 28: 12 | 29 |
|
3. | Rajhrad | 13 | 9 | 2 | 2 | 29: 15 | 29 |
|
4. | Vel.Pavlovice | 13 | 8 | 2 | 3 | 27: 12 | 26 |
|
5. | Rohatec | 13 | 7 | 4 | 2 | 28: 18 | 25 |
|
6. | Vracov | 13 | 7 | 4 | 2 | 19: 13 | 25 |
|
7. | Dubňany | 13 | 8 | 0 | 5 | 34: 22 | 24 |
|
8. | Bučovice | 13 | 7 | 2 | 4 | 27: 15 | 23 |
|
9. | Kostice | 13 | 7 | 2 | 4 | 25: 22 | 23 |
|
10. | Velká n.V. | 13 | 6 | 3 | 4 | 18: 13 | 21 |
|
11. | Tvrdonice | 13 | 6 | 3 | 4 | 23: 19 | 21 |
|
12. | Lanžhot | 13 | 5 | 2 | 6 | 24: 17 | 17 |
|
13. | Újezd | 13 | 4 | 4 | 5 | 15: 16 | 16 |
|
14. | Slavkov | 13 | 2 | 1 | 10 | 10: 35 | 7 |
|
TABULKA VENKU |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | Dědice | 13 | 5 | 6 | 2 | 18: 10 | 21 |
|
2. | Kostice | 13 | 6 | 3 | 4 | 25: 25 | 21 |
|
3. | Dubňany | 13 | 5 | 4 | 4 | 22: 17 | 19 |
|
4. | Rajhrad | 13 | 6 | 1 | 6 | 19: 22 | 19 |
|
5. | Lanžhot | 13 | 6 | 1 | 6 | 21: 19 | 19 |
|
6. | Šlapanice | 13 | 4 | 5 | 4 | 18: 21 | 17 |
|
7. | Bučovice | 13 | 4 | 3 | 6 | 22: 20 | 15 |
|
8. | Velká n.V. | 13 | 4 | 2 | 7 | 10: 17 | 14 |
|
9. | Vel.Pavlovice | 13 | 3 | 4 | 6 | 12: 24 | 13 |
|
10. | Újezd | 13 | 3 | 3 | 7 | 16: 19 | 12 |
|
11. | Tvrdonice | 13 | 4 | 0 | 9 | 20: 35 | 12 |
|
12. | Rohatec | 13 | 3 | 1 | 9 | 14: 27 | 10 |
|
13. | Vracov | 13 | 0 | 1 | 12 | 14: 49 | 1 |
|
14. | Slavkov | 13 | 0 | 1 | 12 | 9: 51 | 1 |
|
KŘÍŽOVÁ TABULKA |
| | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
|
1. | Velká n.V. | --- | 2:3 | 2:0 | 0:1 | 1:1 | 2:0 | 1:1 | 0:3 | 2:0 | 2:0 | 2:0 | 1:0 | 0:1 | 3:3 |
|
2. | Šlapanice | 2:1 | --- | 7:0 | 4:1 | 1:3 | 1:0 | 4:0 | 0:0 | 0:0 | 1:0 | 0:2 | 4:3 | 3:2 | 1:0 |
|
3. | Slavkov | 0:0 | 0:1 | --- | 0:4 | 0:1 | 1:3 | 1:2 | 2:1 | 2:5 | 2:3 | 0:6 | 0:6 | 0:2 | 2:1 |
|
4. | Tvrdonice | 0:2 | 2:2 | 3:1 | --- | 2:2 | 4:1 | 0:0 | 0:3 | 3:0 | 0:3 | 2:0 | 1:2 | 3:1 | 3:2 |
|
5. | Kostice | 2:0 | 1:2 | 2:1 | 3:2 | --- | 3:2 | 3:1 | 0:0 | 2:1 | 1:4 | 1:1 | 1:3 | 0:3 | 6:2 |
|
6. | Rajhrad | 1:0 | 2:2 | 3:1 | 3:0 | 2:1 | --- | 3:1 | 0:2 | 3:0 | 0:0 | 4:2 | 2:4 | 3:1 | 3:1 |
|
7. | Vel.Pavlovice | 2:0 | 3:0 | 5:0 | 5:0 | 1:4 | 0:1 | --- | 1:1 | 0:2 | 0:0 | 2:1 | 2:1 | 2:1 | 4:1 |
|
8. | Dědice | 2:1 | 1:1 | 3:1 | 5:0 | 6:1 | 4:0 | 4:1 | --- | 6:2 | 0:0 | 2:2 | 1:1 | 3:0 | 12:1 |
|
9. | Rohatec | 0:1 | 0:0 | 5:2 | 2:0 | 2:2 | 2:0 | 1:1 | 3:3 | --- | 3:2 | 1:4 | 4:0 | 3:2 | 2:1 |
|
10. | Újezd | 0:2 | 1:1 | 3:0 | 1:4 | 0:1 | 0:1 | 1:1 | 2:1 | 2:1 | --- | 2:3 | 0:0 | 1:1 | 2:0 |
|
11. | Bučovice | 1:0 | 0:1 | 5:0 | 5:2 | 5:1 | 3:5 | 2:0 | 1:1 | 1:2 | 1:0 | --- | 0:0 | 0:2 | 3:1 |
|
12. | Dubňany | 5:0 | 4:3 | 9:1 | 2:1 | 3:4 | 0:3 | 0:1 | 1:2 | 2:1 | 3:2 | 2:0 | --- | 1:3 | 2:1 |
|
13. | Lanžhot | 1:2 | 3:1 | 2:0 | 2:4 | 0:3 | 1:2 | 1:2 | 0:1 | 3:0 | 3:0 | 1:1 | 1:1 | --- | 6:0 |
|
14. | Vracov | 1:1 | 2:1 | 2:2 | 3:1 | 2:1 | 1:1 | 3:1 | 0:0 | 1:0 | 3:2 | 1:0 | 0:1 | 0:2 | --- |
|
TABULKA PODZIM |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | Rajhrad | 13 | 9 | 1 | 3 | 30: 17 | 28 |
|
2. | Kostice | 13 | 7 | 3 | 3 | 30: 23 | 24 |
|
3. | Tvrdonice | 13 | 7 | 3 | 3 | 25: 18 | 24 |
|
4. | Dědice | 13 | 6 | 5 | 2 | 29: 11 | 23 |
|
5. | Bučovice | 13 | 6 | 3 | 4 | 24: 15 | 21 |
|
6. | Šlapanice | 13 | 5 | 5 | 3 | 28: 19 | 20 |
|
7. | Vel.Pavlovice | 13 | 5 | 4 | 4 | 19: 18 | 19 |
|
8. | Dubňany | 13 | 6 | 1 | 6 | 22: 22 | 19 |
|
9. | Velká n.V. | 13 | 5 | 2 | 6 | 13: 16 | 17 |
|
10. | Rohatec | 13 | 4 | 3 | 6 | 19: 25 | 15 |
|
11. | Lanžhot | 13 | 4 | 2 | 7 | 18: 22 | 14 |
|
12. | Újezd | 13 | 3 | 3 | 7 | 20: 25 | 12 |
|
13. | Vracov | 13 | 3 | 2 | 8 | 15: 27 | 11 |
|
14. | Slavkov | 13 | 2 | 1 | 10 | 10: 44 | 7 |
|
TABULKA JARO |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | Dědice | 13 | 8 | 5 | 0 | 38: 10 | 29 |
|
2. | Šlapanice | 13 | 8 | 2 | 3 | 18: 14 | 26 |
|
3. | Dubňany | 13 | 7 | 3 | 3 | 34: 17 | 24 |
|
4. | Lanžhot | 13 | 7 | 1 | 5 | 27: 14 | 22 |
|
5. | Rohatec | 13 | 6 | 2 | 5 | 23: 20 | 20 |
|
6. | Vel.Pavlovice | 13 | 6 | 2 | 5 | 20: 18 | 20 |
|
7. | Rajhrad | 13 | 6 | 2 | 5 | 18: 20 | 20 |
|
8. | Kostice | 13 | 6 | 2 | 5 | 20: 24 | 20 |
|
9. | Velká n.V. | 13 | 5 | 3 | 5 | 15: 14 | 18 |
|
10. | Bučovice | 13 | 5 | 2 | 6 | 25: 20 | 17 |
|
11. | Újezd | 13 | 4 | 4 | 5 | 11: 10 | 16 |
|
12. | Vracov | 13 | 4 | 3 | 6 | 18: 35 | 15 |
|
13. | Tvrdonice | 13 | 3 | 0 | 10 | 18: 36 | 9 |
|
14. | Slavkov | 13 | 0 | 1 | 12 | 9: 42 | 1 |
|
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
1.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A2B0101 | Velká n.V. | Vracov | 3:3 (1:3) | | |
|
|
A2B0102 | Šlapanice | Lanžhot | 3:2 (0:1) | | |
|
|
A2B0103 | Slavkov | Dubňany | 0:6 (0:1) | | |
|
|
A2B0104 | Tvrdonice | Bučovice | 2:0 (2:0) | | |
|
|
A2B0105 | Kostice | Újezd | 1:4 (1:1) | | |
|
|
A2B0106 | Rajhrad | Rohatec | 3:0 (2:0) | | |
|
|
A2B0107 | Vel.Pavlovice | Dědice | 1:1 (0:0) | | |
|
2.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A2B0201 | Vracov | Dědice | 0:0 (0:0) | | |
|
|
A2B0202 | Rohatec | Vel.Pavlovice | 1:1 (0:0) | | |
|
|
A2B0203 | Újezd | Rajhrad | 0:1 (0:1) | | |
|
|
A2B0204 | Bučovice | Kostice | 5:1 (3:0) | | |
|
|
A2B0205 | Dubňany | Tvrdonice | 2:1 (1:1) | | |
|
|
A2B0206 | Lanžhot | Slavkov | 2:0 (0:0) | | |
|
|
A2B0207 | Velká n.V. | Šlapanice | 2:3 (0:2) | | |
|
3.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A2B0301 | Šlapanice | Vracov | 1:0 (1:0) | | |
|
|
A2B0302 | Slavkov | Velká n.V. | 0:0 (0:0) | | |
|
|
A2B0303 | Tvrdonice | Lanžhot | 3:1 (3:1) | | |
|
|
A2B0304 | Kostice | Dubňany | 1:3 (0:3) | | |
|
|
A2B0305 | Rajhrad | Bučovice | 4:2 (2:0) | | |
|
|
A2B0306 | Vel.Pavlovice | Újezd | 0:0 (0:0) | | |
|
|
A2B0307 | Dědice | Rohatec | 6:2 (2:1) | | |
|
4.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A2B0401 | Vracov | Rohatec | 1:0 (1:0) | | |
|
|
A2B0402 | Újezd | Dědice | 2:1 (1:1) | | |
|
|
A2B0403 | Bučovice | Vel.Pavlovice | 2:0 (2:0) | | |
|
|
A2B0404 | Dubňany | Rajhrad | 0:3 (0:0) | | |
|
|
A2B0405 | Lanžhot | Kostice | 0:3 (0:1) | | |
|
|
A2B0406 | Velká n.V. | Tvrdonice | 0:1 (0:0) | | |
|
|
A2B0407 | Šlapanice | Slavkov | 7:0 (3:0) | | |
|
5.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A2B0501 | Slavkov | Vracov | 2:1 (0:0) | | |
|
|
A2B0502 | Tvrdonice | Šlapanice | 2:2 (2:1) | | |
|
|
A2B0503 | Kostice | Velká n.V. | 2:0 (0:0) | | |
|
|
A2B0504 | Rajhrad | Lanžhot | 3:1 (1:0) | | |
|
|
A2B0505 | Vel.Pavlovice | Dubňany | 2:1 (0:0) | | |
|
|
A2B0506 | Dědice | Bučovice | 2:2 (1:0) | | |
|
|
A2B0507 | Rohatec | Újezd | 3:2 (1:2) | | |
|
6.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A2B0601 | Vracov | Újezd | 3:2 (2:1) | | |
|
|
A2B0602 | Bučovice | Rohatec | 1:2 (0:1) | | |
|
|
A2B0603 | Dubňany | Dědice | 1:2 (0:1) | | |
|
|
A2B0604 | Lanžhot | Vel.Pavlovice | 1:2 (1:2) | | |
|
|
A2B0605 | Velká n.V. | Rajhrad | 2:0 (0:0) | | |
|
|
A2B0606 | Šlapanice | Kostice | 1:3 (0:1) | | |
|
|
A2B0607 | Slavkov | Tvrdonice | 0:4 (0:1) | | |
|
7.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A2B0701 | Tvrdonice | Vracov | 3:2 (2:2) | | |
|
|
A2B0702 | Kostice | Slavkov | 2:1 (1:1) | | |
|
|
A2B0703 | Rajhrad | Šlapanice | 2:2 (2:1) | | |
|
|
A2B0704 | Vel.Pavlovice | Velká n.V. | 2:0 (0:0) | | |
|
|
A2B0705 | Dědice | Lanžhot | 3:0 (2:0) | | |
|
|
A2B0706 | Rohatec | Dubňany | 4:0 (2:0) | | |
|
|
A2B0707 | Újezd | Bučovice | 2:3 (1:1) | | |
|
8.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A2B0801 | Vracov | Bučovice | 1:0 (1:0) | | |
|
|
A2B0802 | Dubňany | Újezd | 3:2 (0:1) | | |
|
|
A2B0803 | Lanžhot | Rohatec | 3:0 (2:0) | | |
|
|
A2B0804 | Velká n.V. | Dědice | 0:3 (0:1) | | |
|
|
A2B0805 | Šlapanice | Vel.Pavlovice | 4:0 (3:0) | | |
|
|
A2B0806 | Slavkov | Rajhrad | 1:3 (0:2) | | |
|
|
A2B0807 | Tvrdonice | Kostice | 2:2 (1:1) | | |
|
9.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A2B0901 | Kostice | Vracov | 6:2 (3:1) | | |
|
|
A2B0902 | Rajhrad | Tvrdonice | 3:0 (1:0) | | |
|
|
A2B0903 | Vel.Pavlovice | Slavkov | 5:0 (3:0) | | |
|
|
A2B0904 | Dědice | Šlapanice | 1:1 (0:1) | | |
|
|
A2B0905 | Rohatec | Velká n.V. | 0:1 (0:1) | | |
|
|
A2B0906 | Újezd | Lanžhot | 1:1 (1:0) | | |
|
|
A2B0907 | Bučovice | Dubňany | 0:0 (0:0) | | |
|
10.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A2B1001 | Vracov | Dubňany | 0:1 (0:0) | | |
|
|
A2B1002 | Lanžhot | Bučovice | 1:1 (0:0) | | |
|
|
A2B1003 | Velká n.V. | Újezd | 2:0 (1:0) | | |
|
|
A2B1004 | Šlapanice | Rohatec | 0:0 (0:0) | | |
|
|
A2B1005 | Slavkov | Dědice | 2:1 (2:0) | | |
|
|
A2B1006 | Tvrdonice | Vel.Pavlovice | 0:0 (0:0) | | |
|
|
A2B1007 | Kostice | Rajhrad | 3:2 (1:0) | | |
|
11.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A2B1101 | Rajhrad | Vracov | 3:1 (2:0) | | |
|
|
A2B1102 | Vel.Pavlovice | Kostice | 1:4 (1:2) | | |
|
|
A2B1103 | Dědice | Tvrdonice | 5:0 (2:0) | | |
|
|
A2B1104 | Rohatec | Slavkov | 5:2 (3:1) | | |
|
|
A2B1105 | Újezd | Šlapanice | 1:1 (1:1) | | |
|
|
A2B1106 | Bučovice | Velká n.V. | 1:0 (0:0) | | |
|
|
A2B1107 | Dubňany | Lanžhot | 1:3 (1:1) | | |
|
12.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A2B1201 | Vracov | Lanžhot | 0:2 (0:1) | | |
|
|
A2B1202 | Velká n.V. | Dubňany | 1:0 (1:0) | | |
|
|
A2B1203 | Šlapanice | Bučovice | 0:2 (0:0) | | |
|
|
A2B1204 | Slavkov | Újezd | 2:3 (0:1) | | |
|
|
A2B1205 | Tvrdonice | Rohatec | 3:0 (2:0) | | |
|
|
A2B1206 | Kostice | Dědice | 0:0 (0:0) | | |
|
|
A2B1207 | Rajhrad | Vel.Pavlovice | 3:1 (1:0) | | |
|
13.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A2B1301 | Vel.Pavlovice | Vracov | 4:1 (2:1) | | |
|
|
A2B1302 | Dědice | Rajhrad | 4:0 (3:0) | | |
|
|
A2B1303 | Rohatec | Kostice | 2:2 (1:2) | | |
|
|
A2B1304 | Újezd | Tvrdonice | 1:4 (0:1) | | |
|
|
A2B1305 | Bučovice | Slavkov | 5:0 (1:0) | | |
|
|
A2B1306 | Dubňany | Šlapanice | 4:3 (1:1) | | |
|
|
A2B1307 | Lanžhot | Velká n.V. | 1:2 (0:1) | | |
|
14.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A2B1401 | Vracov | Velká n.V. | 1:1 (1:0) | | |
|
|
A2B1402 | Lanžhot | Šlapanice | 3:1 (1:0) | | |
|
|
A2B1403 | Dubňany | Slavkov | 9:1 (2:0) | | |
|
|
A2B1404 | Bučovice | Tvrdonice | 5:2 (2:0) | | |
|
|
A2B1405 | Újezd | Kostice | 0:1 (0:0) | | |
|
|
A2B1406 | Rohatec | Rajhrad | 2:0 (1:0) | | |
|
|
A2B1407 | Dědice | Vel.Pavlovice | 4:1 (1:1) | | |
|
15.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A2B1501 | Dědice | Vracov | 12:1 (6:0) | | |
|
|
A2B1502 | Vel.Pavlovice | Rohatec | 0:2 (0:0) | | |
|
|
A2B1503 | Rajhrad | Újezd | 0:0 (0:0) | | |
|
|
A2B1504 | Kostice | Bučovice | 1:1 (1:1) | | |
|
|
A2B1505 | Tvrdonice | Dubňany | 1:2 (0:0) | | |
|
|
A2B1506 | Slavkov | Lanžhot | 0:2 (0:0) | | |
|
|
A2B1507 | Šlapanice | Velká n.V. | 2:1 (2:0) | | |
|
16.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A2B1601 | Vracov | Šlapanice | 2:1 (0:1) | | |
|
|
A2B1602 | Velká n.V. | Slavkov | 2:0 (1:0) | | |
|
|
A2B1603 | Lanžhot | Tvrdonice | 2:4 (2:2) | | |
|
|
A2B1604 | Dubňany | Kostice | 3:4 (2:0) | | |
|
|
A2B1605 | Bučovice | Rajhrad | 3:5 (2:0) | | |
|
|
A2B1606 | Újezd | Vel.Pavlovice | 1:1 (1:0) | | |
|
|
A2B1607 | Rohatec | Dědice | 3:3 (3:3) | | |
|
17.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A2B1701 | Rohatec | Vracov | 2:1 (0:0) | | |
|
|
A2B1702 | Dědice | Újezd | 0:0 (0:0) | | |
|
|
A2B1703 | Vel.Pavlovice | Bučovice | 2:1 (1:0) | | |
|
|
A2B1704 | Rajhrad | Dubňany | 2:4 (0:1) | | |
|
|
A2B1705 | Kostice | Lanžhot | 0:3 (0:2) | | |
|
|
A2B1706 | Tvrdonice | Velká n.V. | 0:2 (0:1) | | |
|
|
A2B1707 | Slavkov | Šlapanice | 0:1 (0:1) | | |
|
18.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A2B1801 | Vracov | Slavkov | 2:2 (1:0) | | |
|
|
A2B1802 | Šlapanice | Tvrdonice | 4:1 (3:0) | | |
|
|
A2B1803 | Velká n.V. | Kostice | 1:1 (0:0) | | |
|
|
A2B1804 | Lanžhot | Rajhrad | 1:2 (0:1) | | |
|
|
A2B1805 | Dubňany | Vel.Pavlovice | 0:1 (0:0) | | |
|
|
A2B1806 | Bučovice | Dědice | 1:1 (0:0) | | |
|
|
A2B1807 | Újezd | Rohatec | 2:1 (1:0) | | |
|
19.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A2B1901 | Újezd | Vracov | 2:0 (0:0) | | |
|
|
A2B1902 | Rohatec | Bučovice | 1:4 (0:3) | | |
|
|
A2B1903 | Dědice | Dubňany | 1:1 (0:0) | | |
|
|
A2B1904 | Vel.Pavlovice | Lanžhot | 2:1 (1:1) | | |
|
|
A2B1905 | Rajhrad | Velká n.V. | 1:0 (0:0) | | |
|
|
A2B1906 | Kostice | Šlapanice | 1:2 (0:1) | | |
|
|
A2B1907 | Tvrdonice | Slavkov | 3:1 (0:1) | | |
|
20.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A2B2001 | Vracov | Tvrdonice | 3:1 (1:1) | | |
|
|
A2B2002 | Slavkov | Kostice | 0:1 (0:0) | | |
|
|
A2B2003 | Šlapanice | Rajhrad | 1:0 (0:0) | | |
|
|
A2B2004 | Velká n.V. | Vel.Pavlovice | 1:1 (0:1) | | |
|
|
A2B2005 | Lanžhot | Dědice | 0:1 (0:0) | | |
|
|
A2B2006 | Dubňany | Rohatec | 2:1 (0:0) | | |
|
|
A2B2007 | Bučovice | Újezd | 1:0 (1:0) | | |
|
21.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A2B2101 | Bučovice | Vracov | 3:1 (0:0) | | |
|
|
A2B2102 | Újezd | Dubňany | 0:0 (0:0) | | |
|
|
A2B2103 | Rohatec | Lanžhot | 3:2 (1:0) | | |
|
|
A2B2104 | Dědice | Velká n.V. | 2:1 (0:1) | | |
|
|
A2B2105 | Vel.Pavlovice | Šlapanice | 3:0 (1:0) | | |
|
|
A2B2106 | Rajhrad | Slavkov | 3:1 (1:0) | | |
|
|
A2B2107 | Kostice | Tvrdonice | 3:2 (2:2) | | |
|
22.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A2B2201 | Vracov | Kostice | 2:1 (1:0) | | |
|
|
A2B2202 | Tvrdonice | Rajhrad | 4:1 (1:0) | | |
|
|
A2B2203 | Slavkov | Vel.Pavlovice | 1:2 (1:2) | | |
|
|
A2B2204 | Šlapanice | Dědice | 0:0 (0:0) | | |
|
|
A2B2205 | Velká n.V. | Rohatec | 2:0 (2:0) | | |
|
|
A2B2206 | Lanžhot | Újezd | 3:0 (1:0) | | |
|
|
A2B2207 | Dubňany | Bučovice | 2:0 (0:0) | | |
|
23.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A2B2301 | Dubňany | Vracov | 2:1 (0:1) | | |
|
|
A2B2302 | Bučovice | Lanžhot | 0:2 (0:1) | | |
|
|
A2B2303 | Újezd | Velká n.V. | 0:2 (0:0) | | |
|
|
A2B2304 | Rohatec | Šlapanice | 0:0 (0:0) | | |
|
|
A2B2305 | Dědice | Slavkov | 3:1 (1:1) | | |
|
|
A2B2306 | Vel.Pavlovice | Tvrdonice | 5:0 (1:0) | | |
|
|
A2B2307 | Rajhrad | Kostice | 2:1 (1:0) | | |
|
24.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A2B2401 | Vracov | Rajhrad | 1:1 (1:0) | | |
|
|
A2B2402 | Kostice | Vel.Pavlovice | 3:1 (1:1) | | |
|
|
A2B2403 | Tvrdonice | Dědice | 0:3 (0:0) | | |
|
|
A2B2404 | Slavkov | Rohatec | 2:5 (2:3) | | |
|
|
A2B2405 | Šlapanice | Újezd | 1:0 (1:0) | | |
|
|
A2B2406 | Velká n.V. | Bučovice | 2:0 (1:0) | | |
|
|
A2B2407 | Lanžhot | Dubňany | 1:1 (0:1) | | |
|
25.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A2B2501 | Lanžhot | Vracov | 6:0 (3:0) | | |
|
|
A2B2502 | Dubňany | Velká n.V. | 5:0 (2:0) | | |
|
|
A2B2503 | Bučovice | Šlapanice | 0:1 (0:0) | | |
|
|
A2B2504 | Újezd | Slavkov | 3:0 (1:0) | | |
|
|
A2B2505 | Rohatec | Tvrdonice | 2:0 (1:0) | | |
|
|
A2B2506 | Dědice | Kostice | 6:1 (3:1) | | |
|
|
A2B2507 | Vel.Pavlovice | Rajhrad | 0:1 (0:1) | | |
|
26.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A2B2601 | Vracov | Vel.Pavlovice | 3:1 (2:0) | | |
|
|
A2B2602 | Rajhrad | Dědice | 0:2 (0:1) | | |
|
|
A2B2603 | Kostice | Rohatec | 2:1 (2:1) | | |
|
|
A2B2604 | Tvrdonice | Újezd | 0:3 (0:1) | | |
|
|
A2B2605 | Slavkov | Bučovice | 0:6 (0:2) | | |
|
|
A2B2606 | Šlapanice | Dubňany | 4:3 (2:2) | | |
|
|
A2B2607 | Velká n.V. | Lanžhot | 0:1 (0:1) | | |
|
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
STATISTIKA - odehraná kola |
| Počet | Průměr |
|
Branky celkem | 596 | 3.3 |
Branky domácí | 356 | 2.0 |
Branky hosté | 240 | 1.3 |
Diváků | 0 | 0 |
|
STATISTIKA - diváci doma/venku |
Oddíl | Doma | Venku | Celkem |
|
Bučovice | 0 | 0 | 0 |
|
Dědice | 0 | 0 | 0 |
|
Dubňany | 0 | 0 | 0 |
|
Kostice | 0 | 0 | 0 |
|
Lanžhot | 0 | 0 | 0 |
|
Rajhrad | 0 | 0 | 0 |
|
Rohatec | 0 | 0 | 0 |
|
Slavkov | 0 | 0 | 0 |
|
Šlapanice | 0 | 0 | 0 |
|
Tvrdonice | 0 | 0 | 0 |
|
Újezd | 0 | 0 | 0 |
|
Vel.Pavlovice | 0 | 0 | 0 |
|
Velká n.V. | 0 | 0 | 0 |
|
Vracov | 0 | 0 | 0 |
|
Zpět na archiv soutěží
|
|