|
Zpět na archiv soutěží
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
C1A - Krajský přebor dorostu - starší
TABULKA |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body | (Prav) |
|
1. | FKD | 26 | 16 | 5 | 5 | 90: 35 | 53 | ( 14) |
|
2. | Šardice B | 26 | 15 | 3 | 8 | 93: 40 | 48 | ( 9) |
|
3. | Bohunice | 26 | 14 | 6 | 6 | 73: 49 | 48 | ( 9) |
|
4. | Sparta Brno B | 26 | 13 | 9 | 4 | 73: 43 | 48 | ( 9) |
|
5. | Břeclav B | 26 | 13 | 5 | 8 | 57: 53 | 44 | ( 5) |
|
6. | Slatina | 26 | 12 | 5 | 9 | 65: 52 | 41 | ( 2) |
|
7. | Boskovice | 26 | 11 | 4 | 11 | 58: 60 | 37 | ( -2) |
|
8. | Rousínov | 26 | 9 | 7 | 10 | 42: 45 | 34 | ( -5) |
|
9. | 1. SC Znojmo B | 26 | 11 | 0 | 15 | 56: 66 | 33 | ( -6) |
|
10. | Hodonín | 26 | 9 | 6 | 11 | 41: 60 | 33 | ( -6) |
|
11. | Kyjov | 26 | 9 | 4 | 13 | 54: 58 | 31 | ( -8) |
|
12. | Blansko | 26 | 8 | 5 | 13 | 37: 62 | 29 | (-10) |
|
13. | Hrušovany | 26 | 4 | 5 | 17 | 32: 77 | 17 | (-22) |
|
14. | Kuřim | 26 | 5 | 2 | 19 | 34:105 | 17 | (-22) |
|
TABULKA DOMA |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | FKD | 13 | 9 | 1 | 3 | 52: 20 | 28 |
|
2. | Sparta Brno B | 13 | 8 | 4 | 1 | 44: 19 | 28 |
|
3. | Šardice B | 13 | 8 | 1 | 4 | 50: 18 | 25 |
|
4. | Bohunice | 13 | 7 | 3 | 3 | 31: 20 | 24 |
|
5. | Slatina | 13 | 7 | 3 | 3 | 37: 24 | 24 |
|
6. | Břeclav B | 13 | 7 | 3 | 3 | 30: 21 | 24 |
|
7. | 1. SC Znojmo B | 13 | 8 | 0 | 5 | 36: 24 | 24 |
|
8. | Kyjov | 13 | 7 | 2 | 4 | 38: 23 | 23 |
|
9. | Boskovice | 13 | 6 | 4 | 3 | 41: 27 | 22 |
|
10. | Rousínov | 13 | 6 | 3 | 4 | 22: 16 | 21 |
|
11. | Hodonín | 13 | 4 | 5 | 4 | 20: 24 | 17 |
|
12. | Blansko | 13 | 4 | 1 | 8 | 15: 31 | 13 |
|
13. | Kuřim | 13 | 3 | 2 | 8 | 21: 42 | 11 |
|
14. | Hrušovany | 13 | 3 | 1 | 9 | 20: 39 | 10 |
|
TABULKA VENKU |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | FKD | 13 | 7 | 4 | 2 | 38: 15 | 25 |
|
2. | Bohunice | 13 | 7 | 3 | 3 | 42: 29 | 24 |
|
3. | Šardice B | 13 | 7 | 2 | 4 | 43: 22 | 23 |
|
4. | Sparta Brno B | 13 | 5 | 5 | 3 | 29: 24 | 20 |
|
5. | Břeclav B | 13 | 6 | 2 | 5 | 27: 32 | 20 |
|
6. | Slatina | 13 | 5 | 2 | 6 | 28: 28 | 17 |
|
7. | Hodonín | 13 | 5 | 1 | 7 | 21: 36 | 16 |
|
8. | Blansko | 13 | 4 | 4 | 5 | 22: 31 | 16 |
|
9. | Boskovice | 13 | 5 | 0 | 8 | 17: 33 | 15 |
|
10. | Rousínov | 13 | 3 | 4 | 6 | 20: 29 | 13 |
|
11. | 1. SC Znojmo B | 13 | 3 | 0 | 10 | 20: 42 | 9 |
|
12. | Kyjov | 13 | 2 | 2 | 9 | 16: 35 | 8 |
|
13. | Hrušovany | 13 | 1 | 4 | 8 | 12: 38 | 7 |
|
14. | Kuřim | 13 | 2 | 0 | 11 | 13: 63 | 6 |
|
KŘÍŽOVÁ TABULKA |
| | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
|
1. | Kuřim | --- | 1:4 | 3:3 | 4:3 | 1:2 | 1:1 | 4:3 | 0:2 | 0:3 | 0:4 | 0:10 | 6:1 | 0:4 | 1:2 |
|
2. | Sparta Brno B | 7:0 | --- | 1:1 | 2:2 | 5:4 | 1:1 | 5:3 | 1:4 | 6:1 | 3:0 | 2:0 | 2:0 | 7:1 | 2:2 |
|
3. | Slatina | 3:0 | 2:3 | --- | 1:2 | 4:1 | 1:1 | 1:1 | 4:1 | 5:4 | 1:2 | 5:4 | 5:1 | 2:1 | 3:3 |
|
4. | FKD | 11:0 | 1:1 | 2:1 | --- | 3:0 | 6:1 | 5:1 | 0:6 | 0:2 | 5:0 | 2:4 | 5:0 | 9:3 | 3:1 |
|
5. | Kyjov | 7:0 | 1:4 | 4:3 | 1:1 | --- | 7:1 | 1:3 | 3:2 | 0:0 | 1:0 | 4:5 | 5:2 | 0:1 | 4:1 |
|
6. | Hrušovany | 4:0 | 2:2 | 1:4 | 1:5 | 2:1 | --- | 1:3 | 1:7 | 1:3 | 1:3 | 0:3 | 2:4 | 2:3 | 2:1 |
|
7. | Břeclav B | 2:3 | 3:3 | 1:0 | 1:4 | 2:1 | 3:0 | --- | 4:2 | 6:1 | 1:2 | 1:1 | 1:0 | 3:3 | 2:1 |
|
8. | Šardice B | 3:0 | 1:1 | 6:1 | 2:1 | 7:1 | 1:2 | 9:0 | --- | 0:2 | 5:1 | 4:5 | 6:2 | 0:1 | 6:1 |
|
9. | Blansko | 0:4 | 1:3 | 0:3 | 1:6 | 2:0 | 3:0 | 1:0 | 0:5 | --- | 2:1 | 2:3 | 1:3 | 1:2 | 1:1 |
|
10. | Boskovice | 10:2 | 3:2 | 5:6 | 0:0 | 2:2 | 3:2 | 2:5 | 3:3 | 5:1 | --- | 2:2 | 3:0 | 3:0 | 0:2 |
|
11. | Bohunice | 7:3 | 3:2 | 3:1 | 1:1 | 1:2 | 4:1 | 0:2 | 1:4 | 2:2 | 3:1 | --- | 3:0 | 3:1 | 0:0 |
|
12. | 1. SC Znojmo B | 3:0 | 1:3 | 0:3 | 1:7 | 5:2 | 4:2 | 1:2 | 4:2 | 3:0 | 7:0 | 3:0 | --- | 3:0 | 1:3 |
|
13. | Hodonín | 3:1 | 1:1 | 1:2 | 0:5 | 0:0 | 4:0 | 1:1 | 0:4 | 1:1 | 4:1 | 1:1 | 0:5 | --- | 4:2 |
|
14. | Rousínov | 3:0 | 4:0 | 1:0 | 0:1 | 1:0 | 0:0 | 1:3 | 1:1 | 2:2 | 0:2 | 3:4 | 3:2 | 3:1 | --- |
|
TABULKA PODZIM |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | Sparta Brno B | 13 | 7 | 5 | 1 | 41: 21 | 26 |
|
2. | Kyjov | 13 | 8 | 1 | 4 | 38: 22 | 25 |
|
3. | Bohunice | 13 | 7 | 3 | 3 | 35: 24 | 24 |
|
4. | Boskovice | 13 | 7 | 3 | 3 | 25: 21 | 24 |
|
5. | FKD | 13 | 7 | 2 | 4 | 41: 21 | 23 |
|
6. | Břeclav B | 13 | 7 | 1 | 5 | 23: 22 | 22 |
|
7. | Blansko | 13 | 6 | 3 | 4 | 19: 23 | 21 |
|
8. | Slatina | 13 | 5 | 3 | 5 | 28: 20 | 18 |
|
9. | 1. SC Znojmo B | 13 | 5 | 0 | 8 | 29: 38 | 15 |
|
10. | Rousínov | 13 | 3 | 4 | 6 | 23: 29 | 13 |
|
11. | Kuřim | 13 | 4 | 1 | 8 | 24: 39 | 13 |
|
12. | Hodonín | 13 | 3 | 4 | 6 | 16: 33 | 13 |
|
13. | Šardice B | 13 | 2 | 3 | 8 | 21: 31 | 9 |
|
14. | Hrušovany | 13 | 2 | 3 | 8 | 18: 37 | 9 |
|
TABULKA JARO |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | Šardice B | 13 | 13 | 0 | 0 | 72: 9 | 39 |
|
2. | FKD | 13 | 9 | 3 | 1 | 49: 14 | 30 |
|
3. | Bohunice | 13 | 7 | 3 | 3 | 38: 25 | 24 |
|
4. | Slatina | 13 | 7 | 2 | 4 | 37: 32 | 23 |
|
5. | Sparta Brno B | 13 | 6 | 4 | 3 | 32: 22 | 22 |
|
6. | Břeclav B | 13 | 6 | 4 | 3 | 34: 31 | 22 |
|
7. | Rousínov | 13 | 6 | 3 | 4 | 19: 16 | 21 |
|
8. | Hodonín | 13 | 6 | 2 | 5 | 25: 27 | 20 |
|
9. | 1. SC Znojmo B | 13 | 6 | 0 | 7 | 27: 28 | 18 |
|
10. | Boskovice | 13 | 4 | 1 | 8 | 33: 39 | 13 |
|
11. | Blansko | 13 | 2 | 2 | 9 | 18: 39 | 8 |
|
12. | Hrušovany | 13 | 2 | 2 | 9 | 14: 40 | 8 |
|
13. | Kyjov | 13 | 1 | 3 | 9 | 16: 36 | 6 |
|
14. | Kuřim | 13 | 1 | 1 | 11 | 10: 66 | 4 |
|
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
1.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
C1A0101 | Kuřim | Rousínov | 1:2 (1:0) | | |
|
|
C1A0102 | Sparta Brno B | Hodonín | 7:1 (4:1) | | |
|
|
C1A0103 | Slatina | 1. SC Znojmo B | 5:1 (3:0) | | |
|
|
C1A0104 | FKD | Bohunice | 2:4 (2:1) | | |
|
|
C1A0105 | Kyjov | Boskovice | 1:0 (0:0) | | |
|
|
C1A0106 | Hrušovany | Blansko | 1:3 (0:0) | | |
|
|
C1A0107 | Břeclav B | Šardice B | 4:2 (3:0) | | |
|
2.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
C1A0201 | Rousínov | Šardice B | 1:1 (1:0) | | |
|
|
C1A0202 | Blansko | Břeclav B | 1:0 (1:0) | | |
|
|
C1A0203 | Boskovice | Hrušovany | 3:2 (0:2) | | |
|
|
C1A0204 | Bohunice | Kyjov | 1:2 (0:1) | | |
|
|
C1A0205 | 1. SC Znojmo B | FKD | 1:7 (0:4) | | |
|
|
C1A0206 | Hodonín | Slatina | 1:2 (1:2) | | |
|
|
C1A0207 | Kuřim | Sparta Brno B | 1:4 (0:3) | | |
|
3.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
C1A0301 | Sparta Brno B | Rousínov | 2:2 (2:0) | | |
|
|
C1A0302 | Slatina | Kuřim | 3:0 (1:0) | | |
|
|
C1A0303 | FKD | Hodonín | 9:3 (4:2) | | |
|
|
C1A0304 | Kyjov | 1. SC Znojmo B | 5:2 (0:2) | | |
|
|
C1A0305 | Hrušovany | Bohunice | 0:3 (0:1) | | |
|
|
C1A0306 | Břeclav B | Boskovice | 1:2 (1:1) | | |
|
|
C1A0307 | Šardice B | Blansko | 0:2 (0:1) | | |
|
4.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
C1A0401 | Rousínov | Blansko | 2:2 (1:1) | | |
|
|
C1A0402 | Boskovice | Šardice B | 3:3 (1:1) | | |
|
|
C1A0403 | Bohunice | Břeclav B | 0:2 (0:0) | | |
|
|
C1A0404 | 1. SC Znojmo B | Hrušovany | 4:2 (2:1) | | |
|
|
C1A0405 | Hodonín | Kyjov | 0:0 (0:0) | | |
|
|
C1A0406 | Kuřim | FKD | 4:3 (3:3) | | |
|
|
C1A0407 | Sparta Brno B | Slatina | 1:1 (1:1) | | |
|
5.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
C1A0501 | Slatina | Rousínov | 3:3 (3:0) | | |
|
|
C1A0502 | FKD | Sparta Brno B | 1:1 (0:1) | | |
|
|
C1A0503 | Kyjov | Kuřim | 7:0 (2:0) | | |
|
|
C1A0504 | Hrušovany | Hodonín | 2:3 (0:1) | | |
|
|
C1A0505 | Břeclav B | 1. SC Znojmo B | 1:0 (0:0) | | |
|
|
C1A0506 | Šardice B | Bohunice | 4:5 (2:3) | | |
|
|
C1A0507 | Blansko | Boskovice | 2:1 (1:0) | | |
|
6.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
C1A0601 | Rousínov | Boskovice | 0:2 (0:1) | | |
|
|
C1A0602 | Bohunice | Blansko | 2:2 (1:2) | | |
|
|
C1A0603 | 1. SC Znojmo B | Šardice B | 4:2 (3:2) | | |
|
|
C1A0604 | Hodonín | Břeclav B | 1:1 (0:1) | | |
|
|
C1A0605 | Kuřim | Hrušovany | 1:1 (0:0) | | |
|
|
C1A0606 | Sparta Brno B | Kyjov | 5:4 (0:3) | | |
|
|
C1A0607 | Slatina | FKD | 1:2 (0:1) | | |
|
7.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
C1A0701 | FKD | Rousínov | 3:1 (1:0) | | |
|
|
C1A0702 | Kyjov | Slatina | 4:3 (1:1) | | |
|
|
C1A0703 | Hrušovany | Sparta Brno B | 2:2 (0:0) | | |
|
|
C1A0704 | Břeclav B | Kuřim | 2:3 (1:1) | | |
|
|
C1A0705 | Šardice B | Hodonín | 0:1 (0:0) | | |
|
|
C1A0706 | Blansko | 1. SC Znojmo B | 1:3 (1:1) | | |
|
|
C1A0707 | Boskovice | Bohunice | 2:2 (2:1) | | |
|
8.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
C1A0801 | Rousínov | Bohunice | 3:4 (0:1) | | |
|
|
C1A0802 | 1. SC Znojmo B | Boskovice | 7:0 (2:0) | | |
|
|
C1A0803 | Hodonín | Blansko | 1:1 (1:0) | | |
|
|
C1A0804 | Kuřim | Šardice B | 0:2 (0:1) | | |
|
|
C1A0805 | Sparta Brno B | Břeclav B | 5:3 (3:2) | | |
|
|
C1A0806 | Slatina | Hrušovany | 1:1 (0:0) | | |
|
|
C1A0807 | FKD | Kyjov | 3:0 (1:0) | | |
|
9.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
C1A0901 | Kyjov | Rousínov | 4:1 (1:0) | | |
|
|
C1A0902 | Hrušovany | FKD | 1:5 (1:3) | | |
|
|
C1A0903 | Břeclav B | Slatina | 1:0 (1:0) | | |
|
|
C1A0904 | Šardice B | Sparta Brno B | 1:1 (1:0) | | |
|
|
C1A0905 | Blansko | Kuřim | 0:4 (0:2) | | |
|
|
C1A0906 | Boskovice | Hodonín | 3:0 (1:0) | | |
|
|
C1A0907 | Bohunice | 1. SC Znojmo B | 3:0 (1:0) | | |
|
10.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
C1A1001 | Rousínov | 1. SC Znojmo B | 3:2 (1:0) | | |
|
|
C1A1002 | Hodonín | Bohunice | 1:1 (0:0) | | |
|
|
C1A1003 | Kuřim | Boskovice | 0:4 (0:0) | | |
|
|
C1A1004 | Sparta Brno B | Blansko | 6:1 (3:0) | | |
|
|
C1A1005 | Slatina | Šardice B | 4:1 (2:0) | | |
|
|
C1A1006 | FKD | Břeclav B | 5:1 (2:0) | | |
|
|
C1A1007 | Kyjov | Hrušovany | 7:1 (3:1) | | |
|
11.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
C1A1101 | Hrušovany | Rousínov | 2:1 (0:0) | | |
|
|
C1A1102 | Břeclav B | Kyjov | 2:1 (0:1) | | |
|
|
C1A1103 | Šardice B | FKD | 2:1 (0:1) | | |
|
|
C1A1104 | Blansko | Slatina | 0:3 (0:2) | | |
|
|
C1A1105 | Boskovice | Sparta Brno B | 3:2 (1:0) | | |
|
|
C1A1106 | Bohunice | Kuřim | 7:3 (2:2) | | |
|
|
C1A1107 | 1. SC Znojmo B | Hodonín | 3:0 (1:0) | | |
|
12.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
C1A1201 | Rousínov | Hodonín | 3:1 (0:0) | | |
|
|
C1A1202 | Kuřim | 1. SC Znojmo B | 6:1 (3:1) | | |
|
|
C1A1203 | Sparta Brno B | Bohunice | 2:0 (1:0) | | |
|
|
C1A1204 | Slatina | Boskovice | 1:2 (0:1) | | |
|
|
C1A1205 | FKD | Blansko | 0:2 (0:2) | | |
|
|
C1A1206 | Kyjov | Šardice B | 3:2 (2:2) | | |
|
|
C1A1207 | Hrušovany | Břeclav B | 1:3 (1:1) | | |
|
13.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
C1A1301 | Břeclav B | Rousínov | 2:1 (1:0) | | |
|
|
C1A1302 | Šardice B | Hrušovany | 1:2 (1:0) | | |
|
|
C1A1303 | Blansko | Kyjov | 2:0 (2:0) | | |
|
|
C1A1304 | Boskovice | FKD | 0:0 (0:0) | | |
|
|
C1A1305 | Bohunice | Slatina | 3:1 (0:0) | | |
|
|
C1A1306 | 1. SC Znojmo B | Sparta Brno B | 1:3 (1:3) | | |
|
|
C1A1307 | Hodonín | Kuřim | 3:1 (1:1) | | |
|
14.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
C1A1401 | Rousínov | Kuřim | 3:0 (0:0) | | |
|
|
C1A1402 | Hodonín | Sparta Brno B | 1:1 (0:0) | | |
|
|
C1A1403 | 1. SC Znojmo B | Slatina | 0:3 (0:0) | | |
|
|
C1A1404 | Bohunice | FKD | 1:1 (0:0) | | |
|
|
C1A1405 | Boskovice | Kyjov | 2:2 (1:0) | | |
|
|
C1A1406 | Blansko | Hrušovany | 3:0 (0:0) | | |
|
|
C1A1407 | Šardice B | Břeclav B | 9:0 (4:0) | | |
|
15.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
C1A1501 | Šardice B | Rousínov | 6:1 (3:0) | | |
|
|
C1A1502 | Břeclav B | Blansko | 6:1 (3:0) | | |
|
|
C1A1503 | Hrušovany | Boskovice | 1:3 (1:0) | | |
|
|
C1A1504 | Kyjov | Bohunice | 4:5 (1:2) | | |
|
|
C1A1505 | FKD | 1. SC Znojmo B | 5:0 (3:0) | | |
|
|
C1A1506 | Slatina | Hodonín | 2:1 (1:0) | | |
|
|
C1A1507 | Sparta Brno B | Kuřim | 7:0 (3:0) | | |
|
16.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
C1A1601 | Rousínov | Sparta Brno B | 4:0 (2:0) | | |
|
|
C1A1602 | Kuřim | Slatina | 3:3 (1:2) | | |
|
|
C1A1603 | Hodonín | FKD | 0:5 (0:2) | | |
|
|
C1A1604 | 1. SC Znojmo B | Kyjov | 5:2 (1:0) | | |
|
|
C1A1605 | Bohunice | Hrušovany | 4:1 (1:1) | | |
|
|
C1A1606 | Boskovice | Břeclav B | 2:5 (0:1) | | |
|
|
C1A1607 | Blansko | Šardice B | 0:5 (0:3) | | |
|
17.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
C1A1701 | Blansko | Rousínov | 1:1 (1:0) | | |
|
|
C1A1702 | Šardice B | Boskovice | 5:1 (2:1) | | |
|
|
C1A1703 | Břeclav B | Bohunice | 1:1 (0:0) | | |
|
|
C1A1704 | Hrušovany | 1. SC Znojmo B | 2:4 (2:4) | | |
|
|
C1A1705 | Kyjov | Hodonín | 0:1 (0:1) | | |
|
|
C1A1706 | FKD | Kuřim | 11:0 (4:0) | | |
|
|
C1A1707 | Slatina | Sparta Brno B | 2:3 (1:1) | | |
|
18.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
C1A1801 | Rousínov | Slatina | 1:0 (0:0) | | |
|
|
C1A1802 | Sparta Brno B | FKD | 2:2 (0:1) | | |
|
|
C1A1803 | Kuřim | Kyjov | 1:2 (1:2) | | |
|
|
C1A1804 | Hodonín | Hrušovany | 4:0 (2:0) | | |
|
|
C1A1805 | 1. SC Znojmo B | Břeclav B | 1:2 (0:1) | | |
|
|
C1A1806 | Bohunice | Šardice B | 1:4 (0:1) | | |
|
|
C1A1807 | Boskovice | Blansko | 5:1 (3:1) | | |
|
19.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
C1A1901 | Boskovice | Rousínov | 0:2 (0:0) | | |
|
|
C1A1902 | Blansko | Bohunice | 2:3 (1:2) | | |
|
|
C1A1903 | Šardice B | 1. SC Znojmo B | 6:2 (3:2) | | |
|
|
C1A1904 | Břeclav B | Hodonín | 3:3 (0:1) | | |
|
|
C1A1905 | Hrušovany | Kuřim | 4:0 (1:0) | | |
|
|
C1A1906 | Kyjov | Sparta Brno B | 1:4 (1:2) | | |
|
|
C1A1907 | FKD | Slatina | 2:1 (0:0) | | |
|
20.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
C1A2001 | Rousínov | FKD | 0:1 (0:0) | | |
|
|
C1A2002 | Slatina | Kyjov | 4:1 (2:0) | | |
|
|
C1A2003 | Sparta Brno B | Hrušovany | 1:1 (0:1) | | |
|
|
C1A2004 | Kuřim | Břeclav B | 4:3 (1:3) | | |
|
|
C1A2005 | Hodonín | Šardice B | 0:4 (0:1) | | |
|
|
C1A2006 | 1. SC Znojmo B | Blansko | 3:0 (1:0) | | |
|
|
C1A2007 | Bohunice | Boskovice | 3:1 (1:1) | | |
|
21.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
C1A2101 | Bohunice | Rousínov | 0:0 (0:0) | | |
|
|
C1A2102 | Boskovice | 1. SC Znojmo B | 3:0 (3:0) | | |
|
|
C1A2103 | Blansko | Hodonín | 1:2 (1:1) | | |
|
|
C1A2104 | Šardice B | Kuřim | 3:0 (0:0) | | |
|
|
C1A2105 | Břeclav B | Sparta Brno B | 3:3 (0:1) | | |
|
|
C1A2106 | Hrušovany | Slatina | 1:4 (0:2) | | |
|
|
C1A2107 | Kyjov | FKD | 1:1 (0:0) | | |
|
22.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
C1A2201 | Rousínov | Kyjov | 1:0 (1:0) | | |
|
|
C1A2202 | FKD | Hrušovany | 6:1 (2:1) | | |
|
|
C1A2203 | Slatina | Břeclav B | 1:1 (1:1) | | |
|
|
C1A2204 | Sparta Brno B | Šardice B | 1:4 (1:1) | | |
|
|
C1A2205 | Kuřim | Blansko | 0:3 (0:1) | | |
|
|
C1A2206 | Hodonín | Boskovice | 4:1 (2:0) | | |
|
|
C1A2207 | 1. SC Znojmo B | Bohunice | 3:0 (1:0) | | |
|
23.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
C1A2301 | 1. SC Znojmo B | Rousínov | 1:3 (1:0) | | |
|
|
C1A2302 | Bohunice | Hodonín | 3:1 (2:0) | | |
|
|
C1A2303 | Boskovice | Kuřim | 10:2 (6:0) | | |
|
|
C1A2304 | Blansko | Sparta Brno B | 1:3 (1:1) | | |
|
|
C1A2305 | Šardice B | Slatina | 6:1 (2:0) | | |
|
|
C1A2306 | Břeclav B | FKD | 1:4 (1:1) | | |
|
|
C1A2307 | Hrušovany | Kyjov | 2:1 (1:0) | | |
|
24.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
C1A2401 | Rousínov | Hrušovany | 0:0 (0:0) | | |
|
|
C1A2402 | Kyjov | Břeclav B | 1:3 (1:1) | | |
|
|
C1A2403 | FKD | Šardice B | 0:6 (0:5) | | |
|
|
C1A2404 | Slatina | Blansko | 5:4 (3:1) | | |
|
|
C1A2405 | Sparta Brno B | Boskovice | 3:0 (1:0) | | |
|
|
C1A2406 | Kuřim | Bohunice | 0:10 (0:6) | | |
|
|
C1A2407 | Hodonín | 1. SC Znojmo B | 0:5 (0:3) | | |
|
25.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
C1A2501 | Hodonín | Rousínov | 4:2 (2:0) | | |
|
|
C1A2502 | 1. SC Znojmo B | Kuřim | 3:0 (0:0) | | |
|
|
C1A2503 | Bohunice | Sparta Brno B | 3:2 (2:1) | | |
|
|
C1A2504 | Boskovice | Slatina | 5:6 (3:3) | | |
|
|
C1A2505 | Blansko | FKD | 1:6 (1:1) | | |
|
|
C1A2506 | Šardice B | Kyjov | 7:1 (3:0) | | |
|
|
C1A2507 | Břeclav B | Hrušovany | 3:0 (0:0) | | |
|
26.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
C1A2601 | Rousínov | Břeclav B | 1:3 (1:1) | | |
|
|
C1A2602 | Hrušovany | Šardice B | 1:7 (1:2) | | |
|
|
C1A2603 | Kyjov | Blansko | 0:0 (0:0) | | |
|
|
C1A2604 | FKD | Boskovice | 5:0 (4:0) | | |
|
|
C1A2605 | Slatina | Bohunice | 5:4 (2:3) | | |
|
|
C1A2606 | Sparta Brno B | 1. SC Znojmo B | 2:0 (1:0) | | |
|
|
C1A2607 | Kuřim | Hodonín | 0:4 (0:0) | | |
|
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
STATISTIKA - odehraná kola |
| Počet | Průměr |
|
Branky celkem | 805 | 4.4 |
Branky domácí | 457 | 2.5 |
Branky hosté | 348 | 1.9 |
Diváků | 0 | 0 |
|
STATISTIKA - diváci doma/venku |
Oddíl | Doma | Venku | Celkem |
|
1. SC Znojmo B | 0 | 0 | 0 |
|
Blansko | 0 | 0 | 0 |
|
Bohunice | 0 | 0 | 0 |
|
Boskovice | 0 | 0 | 0 |
|
Břeclav B | 0 | 0 | 0 |
|
FKD | 0 | 0 | 0 |
|
Hodonín | 0 | 0 | 0 |
|
Hrušovany | 0 | 0 | 0 |
|
Kuřim | 0 | 0 | 0 |
|
Kyjov | 0 | 0 | 0 |
|
Rousínov | 0 | 0 | 0 |
|
Slatina | 0 | 0 | 0 |
|
Sparta Brno B | 0 | 0 | 0 |
|
Šardice B | 0 | 0 | 0 |
|
Zpět na archiv soutěží
|
|