|
Zpět na archiv soutěží
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
A2A - I.A třída dospělých - skupina A
TABULKA |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body | (Prav) |
|
1. | Kuřim | 26 | 19 | 5 | 2 | 62: 21 | 62 | ( 23) |
|
2. | Tasovice | 26 | 13 | 6 | 7 | 34: 20 | 45 | ( 6) |
|
3. | Jevišovice | 26 | 12 | 7 | 7 | 49: 30 | 43 | ( 4) |
|
4. | FK IE Znojmo | 26 | 12 | 5 | 9 | 44: 33 | 41 | ( -1) |
|
5. | Bosonohy | 26 | 12 | 3 | 11 | 35: 51 | 39 | ( 0) |
|
6. | Rajhrad | 26 | 12 | 2 | 12 | 43: 42 | 38 | ( -1) |
|
7. | Ivančice | 26 | 10 | 5 | 11 | 42: 38 | 35 | ( -4) |
|
8. | Čebín | 26 | 11 | 2 | 13 | 40: 41 | 35 | ( -4) |
|
9. | 1. SC Znojmo B | 26 | 11 | 1 | 14 | 48: 47 | 34 | ( -5) |
|
10. | Vev.Bítýška | 26 | 10 | 4 | 12 | 39: 44 | 34 | ( -5) |
|
11. | Novosedly | 26 | 9 | 6 | 11 | 37: 37 | 33 | ( -6) |
|
12. | Kohoutovice | 26 | 10 | 0 | 16 | 40: 54 | 30 | ( -9) |
|
13. | Mor.Sl. Brno | 26 | 7 | 6 | 13 | 31: 46 | 27 | ( -9) |
|
14. | Tišnov | 26 | 5 | 6 | 15 | 23: 63 | 21 | (-18) |
|
TABULKA DOMA |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | Kuřim | 13 | 10 | 3 | 0 | 36: 7 | 33 |
|
2. | Bosonohy | 13 | 9 | 2 | 2 | 19: 9 | 29 |
|
3. | Jevišovice | 13 | 7 | 4 | 2 | 26: 13 | 25 |
|
4. | FK IE Znojmo | 14 | 7 | 4 | 3 | 30: 16 | 25 |
|
5. | 1. SC Znojmo B | 13 | 8 | 0 | 5 | 32: 23 | 24 |
|
6. | Rajhrad | 13 | 8 | 0 | 5 | 32: 17 | 24 |
|
7. | Tasovice | 13 | 7 | 2 | 4 | 24: 11 | 23 |
|
8. | Ivančice | 13 | 7 | 2 | 4 | 29: 13 | 23 |
|
9. | Vev.Bítýška | 13 | 7 | 2 | 4 | 23: 18 | 23 |
|
10. | Čebín | 13 | 7 | 0 | 6 | 27: 18 | 21 |
|
11. | Mor.Sl. Brno | 12 | 6 | 3 | 3 | 18: 13 | 21 |
|
12. | Novosedly | 13 | 6 | 2 | 5 | 25: 18 | 20 |
|
13. | Kohoutovice | 13 | 6 | 0 | 7 | 19: 18 | 18 |
|
14. | Tišnov | 13 | 3 | 5 | 5 | 10: 23 | 14 |
|
TABULKA VENKU |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | Kuřim | 13 | 9 | 2 | 2 | 26: 14 | 29 |
|
2. | Tasovice | 13 | 6 | 4 | 3 | 10: 9 | 22 |
|
3. | Jevišovice | 13 | 5 | 3 | 5 | 23: 17 | 18 |
|
4. | FK IE Znojmo | 12 | 5 | 1 | 6 | 14: 17 | 16 |
|
5. | Rajhrad | 13 | 4 | 2 | 7 | 11: 25 | 14 |
|
6. | Čebín | 13 | 4 | 2 | 7 | 13: 23 | 14 |
|
7. | Novosedly | 13 | 3 | 4 | 6 | 12: 19 | 13 |
|
8. | Ivančice | 13 | 3 | 3 | 7 | 13: 25 | 12 |
|
9. | Kohoutovice | 13 | 4 | 0 | 9 | 21: 36 | 12 |
|
10. | Vev.Bítýška | 13 | 3 | 2 | 8 | 16: 26 | 11 |
|
11. | 1. SC Znojmo B | 13 | 3 | 1 | 9 | 16: 24 | 10 |
|
12. | Bosonohy | 13 | 3 | 1 | 9 | 16: 42 | 10 |
|
13. | Tišnov | 13 | 2 | 1 | 10 | 13: 40 | 7 |
|
14. | Mor.Sl. Brno | 14 | 1 | 3 | 10 | 13: 33 | 6 |
|
KŘÍŽOVÁ TABULKA |
| | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
|
1. | Jevišovice | --- | 1:3 | 0:3 | 2:0 | 0:0 | 2:0 | 1:1 | 3:1 | 7:1 | 1:1 | 5:2 | 3:1 | 1:0 | 0:0 |
|
2. | Rajhrad | 1:4 | --- | 3:1 | 1:0 | 2:1 | 0:1 | 2:1 | 0:2 | 2:3 | 1:3 | 7:0 | 6:1 | 2:0 | 5:0 |
|
3. | 1. SC Znojmo B | 1:0 | 2:0 | --- | 3:1 | 0:5 | 0:1 | 1:2 | 6:1 | 2:3 | 0:3 | 3:2 | 5:1 | 5:2 | 4:2 |
|
4. | Čebín | 0:2 | 3:1 | 4:0 | --- | 3:1 | 0:2 | 2:1 | 2:0 | 4:0 | 2:4 | 1:3 | 1:3 | 0:1 | 5:0 |
|
5. | Ivančice | 0:0 | 1:1 | 4:2 | 6:0 | --- | 1:2 | 2:0 | 0:2 | 7:0 | 1:3 | 3:0 | 3:0 | 1:0 | 0:3 |
|
6. | Tasovice | 3:1 | 0:1 | 3:2 | 3:0 | 0:0 | --- | 0:1 | 1:2 | 2:1 | 1:2 | 0:0 | 2:1 | 4:0 | 5:0 |
|
7. | FK IE Znojmo | 1:3 | 6:0 | 1:0 | 2:2 | 5:0 | 0:1 | --- | 1:1 | 4:3 | 1:2 | 1:1 | 3:1 | 1:1 | 2:0 |
|
8. | Novosedly | 1:0 | 0:0 | 0:2 | 0:2 | 1:2 | 5:0 | 2:1 | --- | 5:1 | 1:2 | 2:1 | 5:1 | 1:1 | 2:5 |
|
9. | Bosonohy | 1:1 | 2:0 | 1:0 | 0:2 | 3:0 | 0:0 | 2:1 | 1:0 | --- | 3:1 | 1:0 | 0:2 | 2:1 | 3:1 |
|
10. | Kuřim | 4:1 | 3:1 | 2:1 | 2:0 | 5:0 | 0:0 | 3:0 | 2:2 | 2:0 | --- | 1:1 | 5:0 | 3:1 | 4:0 |
|
11. | Mor.Sl. Brno | 1:1 | 4:0 | 3:1 | 1:1 | 2:1 | 0:0 | | 1:0 | 0:2 | 0:3 | --- | 0:3 | 5:1 | 1:0 |
|
12. | Kohoutovice | 3:2 | 2:1 | 0:3 | 0:1 | 1:2 | 0:3 | 0:1 | 1:0 | 3:1 | 0:1 | 3:0 | --- | 1:3 | 5:0 |
|
13. | Vev.Bítýška | 1:2 | 1:2 | 2:0 | 2:1 | 2:0 | 0:0 | 1:2 | 0:0 | 3:0 | 3:1 | 3:2 | 1:6 | --- | 4:2 |
|
14. | Tišnov | 0:6 | 0:1 | 1:1 | 1:3 | 1:1 | 1:0 | 1:3 | 1:1 | 1:1 | 0:0 | 1:0 | 2:1 | 0:5 | --- |
|
TABULKA PODZIM |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | Kuřim | 13 | 7 | 5 | 1 | 22: 11 | 26 |
|
2. | Rajhrad | 13 | 8 | 1 | 4 | 30: 15 | 25 |
|
3. | Tasovice | 13 | 7 | 2 | 4 | 20: 11 | 23 |
|
4. | Jevišovice | 13 | 6 | 5 | 2 | 19: 11 | 23 |
|
5. | FK IE Znojmo | 13 | 7 | 1 | 5 | 22: 15 | 22 |
|
6. | Vev.Bítýška | 13 | 7 | 1 | 5 | 23: 17 | 22 |
|
7. | Čebín | 13 | 7 | 0 | 6 | 22: 17 | 21 |
|
8. | Bosonohy | 13 | 6 | 2 | 5 | 18: 22 | 20 |
|
9. | Novosedly | 13 | 4 | 5 | 4 | 21: 19 | 17 |
|
10. | 1. SC Znojmo B | 13 | 5 | 0 | 8 | 23: 23 | 15 |
|
11. | Tišnov | 13 | 3 | 4 | 6 | 10: 29 | 13 |
|
12. | Mor.Sl. Brno | 13 | 3 | 3 | 7 | 14: 25 | 12 |
|
13. | Kohoutovice | 13 | 4 | 0 | 9 | 13: 25 | 12 |
|
14. | Ivančice | 13 | 2 | 1 | 10 | 12: 29 | 7 |
|
TABULKA JARO |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | Kuřim | 13 | 12 | 0 | 1 | 40: 10 | 36 |
|
2. | Ivančice | 13 | 8 | 4 | 1 | 30: 9 | 28 |
|
3. | Tasovice | 13 | 6 | 4 | 3 | 14: 9 | 22 |
|
4. | Jevišovice | 13 | 6 | 2 | 5 | 30: 19 | 20 |
|
5. | FK IE Znojmo | 13 | 5 | 4 | 4 | 22: 18 | 19 |
|
6. | 1. SC Znojmo B | 13 | 6 | 1 | 6 | 25: 24 | 19 |
|
7. | Bosonohy | 13 | 6 | 1 | 6 | 17: 29 | 19 |
|
8. | Kohoutovice | 13 | 6 | 0 | 7 | 27: 29 | 18 |
|
9. | Novosedly | 13 | 5 | 1 | 7 | 16: 18 | 16 |
|
10. | Mor.Sl. Brno | 13 | 4 | 3 | 6 | 17: 21 | 15 |
|
11. | Čebín | 13 | 4 | 2 | 7 | 18: 24 | 14 |
|
12. | Rajhrad | 13 | 4 | 1 | 8 | 13: 27 | 13 |
|
13. | Vev.Bítýška | 13 | 3 | 3 | 7 | 16: 27 | 12 |
|
14. | Tišnov | 13 | 2 | 2 | 9 | 13: 34 | 8 |
|
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
1.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A2A0101 | Jevišovice | Tišnov | 0:0 (0:0) | | |
|
|
A2A0102 | Rajhrad | Vev.Bítýška | 2:0 (1:0) | | |
|
|
A2A0103 | 1. SC Znojmo B | Kohoutovice | 5:1 (2:0) | | |
|
|
A2A0104 | Čebín | Mor.Sl. Brno | 1:3 (0:1) | | |
|
|
A2A0105 | Ivančice | Kuřim | 1:3 (0:1) | | |
|
|
A2A0106 | Tasovice | Bosonohy | 2:1 (2:0) | | |
|
|
A2A0107 | FK IE Znojmo | Novosedly | 1:1 (1:0) | | |
|
2.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A2A0201 | Tišnov | Novosedly | 1:1 (0:1) | | |
|
|
A2A0202 | Bosonohy | FK IE Znojmo | 2:1 (0:1) | | |
|
|
A2A0203 | Kuřim | Tasovice | 0:0 (0:0) | | |
|
|
A2A0204 | Mor.Sl. Brno | Ivančice | 2:1 (1:0) | | |
|
|
A2A0205 | Kohoutovice | Čebín | 0:1 (0:0) | | |
|
|
A2A0206 | Vev.Bítýška | 1. SC Znojmo B | 2:0 (0:0) | | |
|
|
A2A0207 | Jevišovice | Rajhrad | 1:3 (1:0) | | |
|
3.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A2A0301 | Rajhrad | Tišnov | 5:0 (1:0) | | |
|
|
A2A0302 | 1. SC Znojmo B | Jevišovice | 1:0 (0:0) | | |
|
|
A2A0303 | Čebín | Vev.Bítýška | 0:1 (0:1) | | |
|
|
A2A0304 | Ivančice | Kohoutovice | 3:0 (1:0) | | |
|
|
A2A0305 | Tasovice | Mor.Sl. Brno | 0:0 (0:0) | | |
|
|
A2A0306 | FK IE Znojmo | Kuřim | 1:2 (0:1) | | |
|
|
A2A0307 | Novosedly | Bosonohy | 5:1 (2:0) | | |
|
4.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A2A0401 | Tišnov | Bosonohy | 1:1 (0:0) | | |
|
|
A2A0402 | Kuřim | Novosedly | 2:2 (1:0) | | |
|
|
A2A0403 | FK IE Znojmo | Mor.Sl. Brno | 2:1 (1:1) | | |
|
|
A2A0404 | Kohoutovice | Tasovice | 0:3 (0:0) | | |
|
|
A2A0405 | Vev.Bítýška | Ivančice | 2:0 (1:0) | | |
|
|
A2A0406 | Jevišovice | Čebín | 2:0 (1:0) | | |
|
|
A2A0407 | Rajhrad | 1. SC Znojmo B | 3:1 (2:1) | | |
|
5.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A2A0501 | 1. SC Znojmo B | Tišnov | 4:2 (2:1) | | |
|
|
A2A0502 | Čebín | Rajhrad | 3:1 (0:0) | | |
|
|
A2A0503 | Ivančice | Jevišovice | 0:0 (0:0) | | |
|
|
A2A0504 | Tasovice | Vev.Bítýška | 4:0 (1:0) | | |
|
|
A2A0505 | FK IE Znojmo | Kohoutovice | 3:1 (2:0) | | |
|
|
A2A0506 | Novosedly | Mor.Sl. Brno | 2:1 (0:1) | | |
|
|
A2A0507 | Bosonohy | Kuřim | 3:1 (2:0) | | |
|
6.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A2A0601 | Tišnov | Kuřim | 0:0 (0:0) | | |
|
|
A2A0602 | Mor.Sl. Brno | Bosonohy | 0:2 (0:1) | | |
|
|
A2A0603 | Kohoutovice | Novosedly | 1:0 (0:0) | | |
|
|
A2A0604 | Vev.Bítýška | FK IE Znojmo | 1:2 (0:0) | | |
|
|
A2A0605 | Jevišovice | Tasovice | 2:0 (1:0) | | |
|
|
A2A0606 | Rajhrad | Ivančice | 2:1 (1:0) | | |
|
|
A2A0607 | 1. SC Znojmo B | Čebín | 3:1 (1:0) | | |
|
7.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A2A0701 | Čebín | Tišnov | 5:0 (1:0) | | |
|
|
A2A0702 | Ivančice | 1. SC Znojmo B | 4:2 (2:0) | | |
|
|
A2A0703 | Tasovice | Rajhrad | 0:1 (0:0) | | |
|
|
A2A0704 | FK IE Znojmo | Jevišovice | 1:3 (0:1) | | |
|
|
A2A0705 | Novosedly | Vev.Bítýška | 1:1 (0:1) | | |
|
|
A2A0706 | Bosonohy | Kohoutovice | 0:2 (0:2) | | |
|
|
A2A0707 | Kuřim | Mor.Sl. Brno | 1:1 (0:0) | | |
|
8.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A2A0801 | Tišnov | Mor.Sl. Brno | 1:0 (1:0) | | |
|
|
A2A0802 | Kohoutovice | Kuřim | 0:1 (0:0) | | |
|
|
A2A0803 | Vev.Bítýška | Bosonohy | 3:0 (0:0) | | |
|
|
A2A0804 | Jevišovice | Novosedly | 3:1 (2:1) | | |
|
|
A2A0805 | Rajhrad | FK IE Znojmo | 2:1 (1:0) | | |
|
|
A2A0806 | 1. SC Znojmo B | Tasovice | 0:1 (0:0) | | |
|
|
A2A0807 | Čebín | Ivančice | 3:1 (1:0) | | |
|
9.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A2A0901 | Ivančice | Tišnov | 0:3 (0:2) | | |
|
|
A2A0902 | Tasovice | Čebín | 3:0 (1:0) | | |
|
|
A2A0903 | FK IE Znojmo | 1. SC Znojmo B | 1:0 (0:0) | | |
|
|
A2A0904 | Novosedly | Rajhrad | 0:0 (0:0) | | |
|
|
A2A0905 | Bosonohy | Jevišovice | 1:1 (1:0) | | |
|
|
A2A0906 | Kuřim | Vev.Bítýška | 3:1 (2:1) | | |
|
|
A2A0907 | Mor.Sl. Brno | Kohoutovice | 0:3 (0:1) | | |
|
10.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A2A1001 | Tišnov | Kohoutovice | 2:1 (1:0) | | |
|
|
A2A1002 | Vev.Bítýška | Mor.Sl. Brno | 3:2 (2:1) | | |
|
|
A2A1003 | Jevišovice | Kuřim | 1:1 (0:0) | | |
|
|
A2A1004 | Rajhrad | Bosonohy | 2:3 (2:1) | | |
|
|
A2A1005 | 1. SC Znojmo B | Novosedly | 6:1 (3:0) | | |
|
|
A2A1006 | Čebín | FK IE Znojmo | 2:1 (0:0) | | |
|
|
A2A1007 | Ivančice | Tasovice | 1:2 (1:0) | | |
|
11.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A2A1101 | Tasovice | Tišnov | 5:0 (1:0) | | |
|
|
A2A1102 | FK IE Znojmo | Ivančice | 5:0 (2:0) | | |
|
|
A2A1103 | Novosedly | Čebín | 0:2 (0:0) | | |
|
|
A2A1104 | Bosonohy | 1. SC Znojmo B | 1:0 (1:0) | | |
|
|
A2A1105 | Kuřim | Rajhrad | 3:1 (1:1) | | |
|
|
A2A1106 | Mor.Sl. Brno | Jevišovice | 1:1 (0:0) | | |
|
|
A2A1107 | Kohoutovice | Vev.Bítýška | 1:3 (0:2) | | |
|
12.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A2A1201 | Tišnov | Vev.Bítýška | 0:5 (0:3) | | |
|
|
A2A1202 | Jevišovice | Kohoutovice | 3:1 (1:0) | | |
|
|
A2A1203 | Rajhrad | Mor.Sl. Brno | 7:0 (2:0) | | |
|
|
A2A1204 | 1. SC Znojmo B | Kuřim | 0:3 (0:1) | | |
|
|
A2A1205 | Čebín | Bosonohy | 4:0 (3:0) | | |
|
|
A2A1206 | Ivančice | Novosedly | 0:2 (0:2) | | |
|
|
A2A1207 | Tasovice | FK IE Znojmo | 0:1 (0:0) | | |
|
13.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A2A1301 | FK IE Znojmo | Tišnov | 2:0 (1:0) | | |
|
|
A2A1302 | Novosedly | Tasovice | 5:0 (2:0) | | |
|
|
A2A1303 | Bosonohy | Ivančice | 3:0 (1:0) | | |
|
|
A2A1304 | Kuřim | Čebín | 2:0 (1:0) | | |
|
|
A2A1305 | Mor.Sl. Brno | 1. SC Znojmo B | 3:1 (2:0) | | |
|
|
A2A1306 | Kohoutovice | Rajhrad | 2:1 (0:0) | | |
|
|
A2A1307 | Vev.Bítýška | Jevišovice | 1:2 (1:1) | | |
|
14.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A2A1401 | Tišnov | Jevišovice | 0:6 (0:4) | | |
|
|
A2A1402 | Vev.Bítýška | Rajhrad | 1:2 (0:0) | | |
|
|
A2A1403 | Kohoutovice | 1. SC Znojmo B | 0:3 (0:2) | | |
|
|
A2A1404 | Mor.Sl. Brno | Čebín | 1:1 (1:0) | | |
|
|
A2A1405 | Kuřim | Ivančice | 5:0 (1:0) | | |
|
|
A2A1406 | Bosonohy | Tasovice | 0:0 (0:0) | | |
|
|
A2A1407 | Novosedly | FK IE Znojmo | 2:1 (0:1) | | |
|
15.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A2A1501 | Novosedly | Tišnov | 2:5 (1:1) | | |
|
|
A2A1502 | FK IE Znojmo | Bosonohy | 4:3 (3:1) | | |
|
|
A2A1503 | Tasovice | Kuřim | 1:2 (0:1) | | |
|
|
A2A1504 | Ivančice | Mor.Sl. Brno | 3:0 (1:0) | | |
|
|
A2A1505 | Čebín | Kohoutovice | 1:3 (1:1) | | |
|
|
A2A1506 | 1. SC Znojmo B | Vev.Bítýška | 5:2 (1:0) | | |
|
|
A2A1507 | Rajhrad | Jevišovice | 1:4 (1:2) | | |
|
16.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A2A1601 | Tišnov | Rajhrad | 0:1 (0:1) | | |
|
|
A2A1602 | Jevišovice | 1. SC Znojmo B | 0:3 (0:2) | | |
|
|
A2A1603 | Vev.Bítýška | Čebín | 2:1 (1:0) | | |
|
|
A2A1604 | Kohoutovice | Ivančice | 1:2 (1:1) | | |
|
|
A2A1605 | Mor.Sl. Brno | Tasovice | 0:0 (0:0) | | |
|
|
A2A1606 | Kuřim | FK IE Znojmo | 3:0 (2:0) | | |
|
|
A2A1607 | Bosonohy | Novosedly | 1:0 (1:0) | | |
|
17.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A2A1701 | Bosonohy | Tišnov | 3:1 (2:0) | | |
|
|
A2A1702 | Novosedly | Kuřim | 1:2 (1:0) | | |
|
|
A2A1703 | FK IE Znojmo | Mor.Sl. Brno | 1:1 (0:1) | | |
|
|
A2A1704 | Tasovice | Kohoutovice | 2:1 (1:0) | | |
|
|
A2A1705 | Ivančice | Vev.Bítýška | 1:0 (0:0) | | |
|
|
A2A1706 | Čebín | Jevišovice | 0:2 (0:1) | | |
|
|
A2A1707 | 1. SC Znojmo B | Rajhrad | 2:0 (1:0) | | |
|
18.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A2A1801 | Tišnov | 1. SC Znojmo B | 1:1 (0:0) | | |
|
|
A2A1802 | Rajhrad | Čebín | 1:0 (1:0) | | |
|
|
A2A1803 | Jevišovice | Ivančice | 0:0 (0:0) | | |
|
|
A2A1804 | Vev.Bítýška | Tasovice | 0:0 (0:0) | | |
|
|
A2A1805 | Kohoutovice | FK IE Znojmo | 0:1 (0:0) | | |
|
|
A2A1806 | Mor.Sl. Brno | Novosedly | 1:0 (1:0) | | |
|
|
A2A1807 | Kuřim | Bosonohy | 2:0 (0:0) | | |
|
19.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A2A1901 | Kuřim | Tišnov | 4:0 (3:0) | | |
|
|
A2A1902 | Bosonohy | Mor.Sl. Brno | 1:0 (1:0) | | |
|
|
A2A1903 | Novosedly | Kohoutovice | 5:1 (3:1) | | |
|
|
A2A1904 | FK IE Znojmo | Vev.Bítýška | 1:1 (0:0) | | |
|
|
A2A1905 | Tasovice | Jevišovice | 3:1 (2:1) | | |
|
|
A2A1906 | Ivančice | Rajhrad | 1:1 (0:1) | | |
|
|
A2A1907 | Čebín | 1. SC Znojmo B | 4:0 (2:0) | | |
|
20.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A2A2001 | Tišnov | Čebín | 1:3 (0:1) | | |
|
|
A2A2002 | 1. SC Znojmo B | Ivančice | 0:5 (0:2) | | |
|
|
A2A2003 | Rajhrad | Tasovice | 0:1 (0:1) | | |
|
|
A2A2004 | Jevišovice | FK IE Znojmo | 1:1 (1:0) | | |
|
|
A2A2005 | Vev.Bítýška | Novosedly | 0:0 (0:0) | | |
|
|
A2A2006 | Kohoutovice | Bosonohy | 3:1 (1:0) | | |
|
|
A2A2007 | Mor.Sl. Brno | Kuřim | 0:3 (0:2) | | |
|
21.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A2A2101 | Mor.Sl. Brno | Tišnov | 1:0 (0:0) | | |
|
|
A2A2102 | Kuřim | Kohoutovice | 5:0 (2:0) | | |
|
|
A2A2103 | Bosonohy | Vev.Bítýška | 2:1 (1:1) | | |
|
|
A2A2104 | Novosedly | Jevišovice | 1:0 (0:0) | | |
|
|
A2A2105 | FK IE Znojmo | Rajhrad | 6:0 (4:0) | | |
|
|
A2A2106 | Tasovice | 1. SC Znojmo B | 3:2 (1:1) | | |
|
|
A2A2107 | Ivančice | Čebín | 6:0 (1:0) | | |
|
22.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A2A2201 | Tišnov | Ivančice | 1:1 (1:1) | | |
|
|
A2A2202 | Čebín | Tasovice | 0:2 (0:1) | | |
|
|
A2A2203 | 1. SC Znojmo B | FK IE Znojmo | 1:2 (1:2) | | |
|
|
A2A2204 | Rajhrad | Novosedly | 0:2 (0:1) | | |
|
|
A2A2205 | Jevišovice | Bosonohy | 7:1 (2:0) | | |
|
|
A2A2206 | Vev.Bítýška | Kuřim | 3:1 (0:0) | | |
|
|
A2A2207 | Kohoutovice | Mor.Sl. Brno | 3:0 (1:0) | | |
|
23.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A2A2301 | Kohoutovice | Tišnov | 5:0 (1:0) | | |
|
|
A2A2302 | Mor.Sl. Brno | Vev.Bítýška | 5:1 (3:1) | | |
|
|
A2A2303 | Kuřim | Jevišovice | 4:1 (1:0) | | |
|
|
A2A2304 | Bosonohy | Rajhrad | 2:0 (1:0) | | |
|
|
A2A2305 | Novosedly | 1. SC Znojmo B | 0:2 (0:2) | | |
|
|
A2A2306 | FK IE Znojmo | Čebín | 2:2 (1:0) | | |
|
|
A2A2307 | Tasovice | Ivančice | 0:0 (0:0) | | |
|
24.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A2A2401 | Tišnov | Tasovice | 1:0 (0:0) | | |
|
|
A2A2402 | Ivančice | FK IE Znojmo | 2:0 (1:0) | | |
|
|
A2A2403 | Čebín | Novosedly | 2:0 (1:0) | | |
|
|
A2A2404 | 1. SC Znojmo B | Bosonohy | 2:3 (0:1) | | |
|
|
A2A2405 | Rajhrad | Kuřim | 1:3 (0:0) | | |
|
|
A2A2406 | Jevišovice | Mor.Sl. Brno | 5:2 (3:1) | | |
|
|
A2A2407 | Vev.Bítýška | Kohoutovice | 1:6 (1:2) | | |
|
25.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A2A2501 | Vev.Bítýška | Tišnov | 4:2 (2:2) | | |
|
|
A2A2502 | Kohoutovice | Jevišovice | 3:2 (1:0) | | |
|
|
A2A2503 | Mor.Sl. Brno | Rajhrad | 4:0 (1:0) | | |
|
|
A2A2504 | Kuřim | 1. SC Znojmo B | 2:1 (0:0) | | |
|
|
A2A2505 | Bosonohy | Čebín | 0:2 (0:2) | | |
|
|
A2A2506 | Novosedly | Ivančice | 1:2 (0:2) | | |
|
|
A2A2507 | FK IE Znojmo | Tasovice | 0:1 (0:0) | | |
|
26.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
A2A2601 | Tišnov | FK IE Znojmo | 1:3 (1:0) | | |
|
|
A2A2602 | Tasovice | Novosedly | 1:2 (1:1) | | |
|
|
A2A2603 | Ivančice | Bosonohy | 7:0 (3:0) | | |
|
|
A2A2604 | Čebín | Kuřim | 2:4 (2:2) | | |
|
|
A2A2605 | 1. SC Znojmo B | Mor.Sl. Brno | 3:2 (1:1) | | |
|
|
A2A2606 | Rajhrad | Kohoutovice | 6:1 (3:0) | | |
|
|
A2A2607 | Jevišovice | Vev.Bítýška | 1:0 (0:0) | | |
|
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
STATISTIKA - odehraná kola |
| Počet | Průměr |
|
Branky celkem | 567 | 3.1 |
Branky domácí | 350 | 1.9 |
Branky hosté | 217 | 1.2 |
Diváků | 0 | 0 |
|
STATISTIKA - diváci doma/venku |
Oddíl | Doma | Venku | Celkem |
|
1. SC Znojmo B | 0 | 0 | 0 |
|
Bosonohy | 0 | 0 | 0 |
|
Čebín | 0 | 0 | 0 |
|
FK IE Znojmo | 0 | 0 | 0 |
|
Ivančice | 0 | 0 | 0 |
|
Jevišovice | 0 | 0 | 0 |
|
Kohoutovice | 0 | 0 | 0 |
|
Kuřim | 0 | 0 | 0 |
|
Mor.Sl. Brno | 0 | 0 | 0 |
|
Novosedly | 0 | 0 | 0 |
|
Rajhrad | 0 | 0 | 0 |
|
Tasovice | 0 | 0 | 0 |
|
Tišnov | 0 | 0 | 0 |
|
Vev.Bítýška | 0 | 0 | 0 |
|
Zpět na archiv soutěží
|
|