Domácí soutěže

reklama
Zpět na archiv soutěží

Tabulka   Výsledky    Střelci    Statistika


C2A - I. třída dorostu - skupina A

  TABULKA
Rk. TýmZáp+0-SkóreBody(Prav)
1.St.Lískovec261925122: 3559( 20)
2.Kohoutovice261925114: 2559( 20)
3.Líšeň B261529 65: 4647( 8)
4.Sn Brno261457 81: 4747( 8)
5.Kunštát261358 70: 5244( 5)
6.Vyškov B261349 81: 7843( 4)
7.Mor.Sl. Brno2613211 86: 6341( 2)
8.Rájec2612410 60: 5140( 1)
9.Letovice2611312 62: 8336( -3)
10.Čebín2611312 57: 6536( -3)
11.Tišnov268315 63: 6927(-12)
12.Bosonohy267019 43:11521(-18)
13.Olešnice264220 30: 8314(-25)
14.Vel.Opatovice263320 27:14912(-27)


  TABULKA DOMA
Rk. TýmZáp+0-SkóreBody
1.Kohoutovice131102 77: 933
2.St.Lískovec13922 60: 1829
3.Líšeň B13913 40: 2028
4.Kunštát13823 37: 2126
5.Sn Brno13733 40: 1824
6.Rájec13715 38: 2222
7.Čebín13706 35: 3121
8.Letovice13634 33: 3521
9.Mor.Sl. Brno13625 35: 2720
10.Vyškov B13625 49: 3420
11.Tišnov13616 41: 3219
12.Bosonohy13508 24: 4715
13.Vel.Opatovice13328 21: 6511
14.Olešnice132110 16: 367


  TABULKA VENKU
Rk. TýmZáp+0-SkóreBody
1.St.Lískovec131003 62: 1730
2.Kohoutovice13823 37: 1626
3.Sn Brno13724 41: 2923
4.Vyškov B13724 32: 4423
5.Mor.Sl. Brno13706 51: 3621
6.Líšeň B13616 25: 2619
7.Kunštát13535 33: 3118
8.Rájec13535 22: 2918
9.Čebín13436 22: 3415
10.Letovice13508 29: 4815
11.Tišnov13229 22: 378
12.Olešnice132110 14: 477
13.Bosonohy132011 19: 686
14.Vel.Opatovice130112 6: 841


  KŘÍŽOVÁ TABULKA
1234567891011121314
1.Vyškov B--- 3:1 1:3 2:2 2:2 4:2 6:0 6:2 1:4 2:3 11:0 2:10 3:4 6:1
2.Olešnice2:3 --- 2:5 0:1 1:0 0:2 0:3 2:5 1:2 1:6 1:1 3:4 0:3 3:1
3.St.Lískovec20:1 3:0 --- 7:2 0:1 2:1 6:1 5:0 0:0 2:2 3:0 3:8 6:1 3:1
4.Líšeň B0:1 2:3 2:1 --- 6:3 3:0 6:1 3:0 3:2 2:0 9:0 4:0 0:0 0:9
5.Rájec2:3 2:0 0:6 1:2 --- 10:0 2:3 4:2 1:3 5:0 3:0 5:1 1:0 2:2
6.Čebín3:1 0:3 2:8 1:3 1:3 --- 4:1 4:5 1:0 5:3 3:1 6:0 1:2 4:1
7.Bosonohy0:2 4:1 2:8 1:0 0:1 2:1 --- 2:7 1:9 0:5 6:1 2:8 3:2 1:2
8.Letovice1:4 2:1 1:9 1:4 3:1 3:3 7:1 --- 1:4 1:1 5:1 2:1 4:4 2:1
9.Kohoutovice6:0 5:0 1:4 1:0 3:0 2:3 16:0 8:0 --- 5:0 20:0 5:1 3:1 2:0
10.Sn Brno1:1 8:0 3:0 2:1 3:3 0:3 4:2 2:0 1:3 --- 7:1 1:3 1:1 7:0
11.Vel.Opatovice3:2 1:1 0:12 1:4 3:5 2:2 5:3 0:2 2:5 1:10 --- 0:12 1:6 2:1
12.Mor.Sl. Brno3:3 8:2 1:0 5:2 0:1 1:2 3:2 5:2 1:3 1:3 3:0 --- 2:5 2:2
13.Kunštát1:3 4:1 1:3 2:1 1:1 2:2 5:1 5:1 2:1 2:5 7:0 2:1 --- 3:1
14.Tišnov2:8 5:1 1:3 2:3 6:1 3:1 4:1 2:3 1:1 2:3 6:1 1:2 6:4 ---


  TABULKA PODZIM
Rk. TýmZáp+0-SkóreBody
1.St.Lískovec131111 80: 2134
2.Sn Brno13823 36: 2326
3.Kohoutovice13814 51: 1625
4.Mor.Sl. Brno13805 64: 3424
5.Kunštát13643 36: 2322
6.Vyškov B13715 36: 5322
7.Rájec13625 38: 2820
8.Líšeň B13625 40: 3620
9.Čebín13616 25: 3119
10.Tišnov13427 35: 3314
11.Letovice13427 32: 4314
12.Olešnice13418 18: 3813
13.Vel.Opatovice132110 18: 777
14.Bosonohy131012 16: 693


  TABULKA JARO
Rk. TýmZáp+0-SkóreBody
1.Kohoutovice131111 63: 934
2.Líšeň B13904 25: 1027
3.St.Lískovec13814 42: 1425
4.Kunštát13715 34: 2922
5.Letovice13715 30: 4022
6.Sn Brno13634 45: 2421
7.Vyškov B13634 45: 2521
8.Rájec13625 22: 2320
9.Bosonohy13607 27: 4618
10.Čebín13526 32: 3417
11.Mor.Sl. Brno13526 22: 2917
12.Tišnov13418 28: 3613
13.Vel.Opatovice131210 9: 725
14.Olešnice130112 12: 451



Tabulka   Výsledky     Střelci    Statistika


1.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
C2A0101Vyškov BTišnov6:1 
Branky: Hochman Patrik 2, Novotný Filip 2, Gottvald, Strnad - Vít Radek
C2A0102OlešniceKunštát0:3 
Branky: Loukota Ondřej, Záboj Tomáš, Zámek Aleš
C2A0103St.LískovecMor.Sl. Brno3:8 
Branky: Hovězák David 2, Frank Marek - Fiala Adam 4, Černý 2, Ferko Marek, Hanzlík Robin; ČK: 0 - Potradovský
C2A0104Líšeň BVel.Opatovice9:0 
Branky: Uhlíř 2, Walla 2, Čoupek, Hošek, Prokeš, Svoboda, vlastní
C2A0105RájecSn Brno5:0 
Branky: Buš Lukáš 2, Daněk Jan, Dvořák Milan, Skácel Kamil
C2A0106ČebínKohoutovice1:0 
Branky: vlastní
C2A0107BosonohyLetovice2:7 
Branky: Fiala Michal, Myška Tomáš - Kšica 4, Stehlík 2, Stria Petr


2.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
C2A0201TišnovLetovice2:3 
Branky: Sítař Adam, Vít Radek - Kšica 2, Řezník Vladislav
C2A0202KohoutoviceBosonohy16:0 
Branky: Božek Erik 4, Hanák 2, Harašta 2, Kotala 2, Ohniště 2, Dvořák, Hudeček, Menšík Vladislav, Svícenec
C2A0203Sn BrnoČebín0:3  kontumace
Branky: Mašínský Dušan; ČK: Nevěděl - Brodecký Martin
C2A0204Vel.OpatoviceRájec3:5 
Branky: Niessner Marek 2, Šmeral Michal - Buš Lukáš 2, Dvořák Milan 2, Sedlák Jakub; ČK: Smekal Martin - 0
C2A0205Mor.Sl. BrnoLíšeň B5:2 
Branky: Fiala Adam 3, Černý Lukáš, Zbořil Pavel - Hošek David, Procházka Jan
C2A0206KunštátSt.Lískovec1:3 
Branky: Parval - Buchal, Hovězák David, Peloušek Patrik
C2A0207Vyškov BOlešnice3:1 
Branky: Hradil Tomáš, Sádlík Tomáš, Novotný Filip - Peterka Jiří


3.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
C2A0301OlešniceTišnov3:1 
Branky: Habanec Petr, Kozel Tomáš, Peterka Jiří - Sítař Adam; ČK: Habanec Petr - 0
C2A0302St.LískovecVyškov B20:1 
Branky: Peloušek Patrik 6, Frank Marek 3, Hovězák David 2, Sušil Michal 2, vlastní 2, Burian Luboš, Háong David, Klíma, Tesař Lukáš, Urbánek Michal - Lička
C2A0303Líšeň BKunštát0:0 
C2A0304RájecMor.Sl. Brno5:1 
Branky: Buš Lukáš 2, Nečas 2, Buček Ondřej - Černý
C2A0305ČebínVel.Opatovice3:1 
Branky: Horčica Antonín, Pokorný, Tinka - Réda Tomáš
C2A0306BosonohySn Brno0:5 
Branky: Rolinek 3, Černý, Peterka
C2A0307LetoviceKohoutovice1:4 
Branky: Stria Petr - Božek Erik, Hanák, Kavín David, Kříž Lukáš


4.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
C2A0401TišnovKohoutovice1:1 
Branky: Sítař Adam - Božek Erik
C2A0402Sn BrnoLetovice2:0 
Branky: Černý, Kratochvíl
C2A0403Vel.OpatoviceBosonohy5:3 
Branky: Appel Martin, Foret Jakub, Hanák Milan, Niessner Marek, Réda Tomáš - Doležal Karel, Janeček Jaromír, Myška Tomáš
C2A0404Mor.Sl. BrnoČebín1:2 
Branky: Jaham Filip - Fišák Jan, Mašínský Dušan
C2A0405KunštátRájec1:1 
Branky: Dvořáček Roman - Dvořák Milan
C2A0406Vyškov BLíšeň B2:2 
Branky: Sádlík Tomáš 2 - Svoboda 2
C2A0407OlešniceSt.Lískovec2:5 
Branky: Peterka Jiří 2 - Peloušek 2, Faltýnek, Hovězák, Janda


5.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
C2A0501St.LískovecTišnov3:1 
Branky: Peloušek Patrik 2, Lundoloqi - Smolík Tomáš; ČK: 0 - Sítař Adam
C2A0502Líšeň BOlešnice2:3 
Branky: Musálek, Uhlíř - Habanec Petr, Kozel, Palupa
C2A0503RájecVyškov B2:3 
Branky: Buš Lukáš, Daněk Jan - Říha, Líznar Petr, Luska Filip
C2A0504ČebínKunštát1:2 
Branky: Satrapa Jan - Dvořáček, Horák
C2A0505BosonohyMor.Sl. Brno2:8 
Branky: Dvořáček, Trzaskalik Lukáš - Fiala Adam 3, Černý Lukáš 2, Kaňa 2, Ferko Marek
C2A0506LetoviceVel.Opatovice5:1 
Branky: Řezník Vladislav 3, Kšica, Stria Petr - Appel
C2A0507KohoutoviceSn Brno5:0 
Branky: Božek Erik 2, Hanák, Hudeček, Kříž Lukáš


6.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
C2A0601TišnovSn Brno2:3 
Branky: Večeřa, Zdražil - Ergenz, Farlík, Nevěděl
C2A0602Vel.OpatoviceKohoutovice2:5 
Branky: Réda, Šmeral Michal - Dvořák, Hanák, Menšík Vladislav, Ohniště, Svícenec
C2A0603Mor.Sl. BrnoLetovice5:2 
Branky: Černý Lukáš 2, Krásný Lukáš 2, Fiala Adam - Reška Jan, Řezník Vladislav
C2A0604KunštátBosonohy5:1 
Branky: Loukota 2, Sojka 2, Dvořáček - Myška Tomáš
C2A0605Vyškov BČebín4:2 
Branky: Novotný Filip 2, Říha Tomáš, Leznar Dominik - Fišák Jan, Girstl
C2A0606OlešniceRájec1:0 
Branky: Peterka Jiří
C2A0607St.LískovecLíšeň B7:2 
Branky: Buchal 2, Hovězák David 2, Peloušek Patrik 2, Tesař Lukáš - Svoboda, Uhlíř; ČK: 0 - Pospíchal


7.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
C2A0701Líšeň BTišnov0:9 
Branky: Flamich 2, Sitař 2, Smolík 2, Zdražil 2, Vít Roman
C2A0702RájecSt.Lískovec0:6 
Branky: Peloušek Patrik 2, Frank Marek, Hovězák David, nehlášen, Tesař Lukáš
C2A0703ČebínOlešnice0:3 
Branky: Peterka Jiří 2, Tenora Tomáš
C2A0704BosonohyVyškov B0:2 
Branky: Velehrach, Sádlík Tomáš
C2A0705LetoviceKunštát4:4 
Branky: Kalousek Michal 2, Kšica, Šmeral Vít - Dvořáček, Horák, Koukota, Zámek
C2A0706KohoutoviceMor.Sl. Brno5:1 
Branky: Božek Erik 2, Kříž Lukáš, Ohniště Jakub, Wunsch Marek - Vaculík Oskar
C2A0707Sn BrnoVel.Opatovice7:1 
Branky: Farlík 3, Nevěděl, Pavlík, Rolinek, vlastní - Vybral Pavel


8.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
C2A0801TišnovVel.Opatovice6:1 
Branky: Flamich Martin 3, Pospíšil Michal, Sítař Adam, Zdražil Tomáš - Hanák
C2A0802Mor.Sl. BrnoSn Brno1:3 
Branky: Fiala Adam - Farlík Jakub 2, Nevěděl Radek
C2A0803KunštátKohoutovice2:1 
Branky: Horák, Loukota - Božek Erik
C2A0804Vyškov BLetovice6:2 
Branky: Sádlík Tomáš 3, Gottvald Jakub, Chudý Libor, Lička Josef - Kalousek Michal, Řezník Vladislav
C2A0805OlešniceBosonohy0:3 
Branky: Nesrsta Roman 2, Trzaskalik Lukáš; ČK: 0 - Myška Tomáš
C2A0806St.LískovecČebín2:1 
Branky: Frank Marek, Háong David - Satrapa Jan
C2A0807Líšeň BRájec6:3 
Branky: Benda David 3, Uhlíř Michal, Musálek Denis, Hošek David - Buš Lukáš 2, Nečas Antonín


9.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
C2A0901RájecTišnov2:2 
Branky: Dvořák Milan, Sedlák Jakub - Sítař Adam, Smolík Tomáš; ČK: 0 - Smolík Tomáš
C2A0902ČebínLíšeň B1:3 
Branky: Fišák Jan - Heidinger Marek, Uhlíř Michal, Hajn Jiří
C2A0903BosonohySt.Lískovec2:8 
Branky: Čunda, Myška Tomáš - Peloušek Patrik 3, Faltýnek Tomáš 2, Hovězák David 2, Frank Marek
C2A0904LetoviceOlešnice2:1 
Branky: Kšica Jan 2 - Peterka Jiří
C2A0905KohoutoviceVyškov B6:0 
Branky: Božek Erik 4, Hudeček Tomáš, Stránský Jakub
C2A0906Sn BrnoKunštát1:1 
Branky: Ergenz František - Pravec
C2A0907Vel.OpatoviceMor.Sl. Brno0:12 
Branky: Fiala Adam 5, Černý Lukáš 3, Ferko Marek 2, Kana Vojtěch, Zbořil Pavel


10.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
C2A1001TišnovMor.Sl. Brno1:2 
Branky: Flamich Martin - Černý Lukáš 2
C2A1002KunštátVel.Opatovice7:0 
Branky: Dvořáček 2, Kuruc Oliver 2, Pravec Karel 2, Loukota Ondřej
C2A1003Vyškov BSn Brno2:3 
Branky: Kummer Tomáš 2 - Farlík Jakub, Hamšík, Rolinek Tomáš
C2A1004OlešniceKohoutovice1:2 
Branky: Peterka Jiří - Kavín David, Košler Michal
C2A1005St.LískovecLetovice5:0 
Branky: Háong David 2, Frank Marek, Peloušek Patrik, Šmíd
C2A1006Líšeň BBosonohy6:1 
Branky: Hošek David 2, Pelikán, Svoboda Ondřej, Uhlíř Michal, Procházka Jiří - Nesrsta Roman
C2A1007RájecČebín10:0 
Branky: Buš Lukáš 3, Pavlíček David 2, Zemánek Petr 2, Dvořák Milan, Nečas Antonín, Sedlák Jakub


11.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
C2A1101ČebínTišnov4:1 
Branky: Fišák Jan 2, Homola Lukáš 2 - Zdražil Tomáš; ČK: 0 - Podal Lukáš
C2A1102BosonohyRájec0:1 
Branky: Buček Ondřej
C2A1103LetoviceLíšeň B1:4 
Branky: Stria Petr - Svoboda Jan 2, Koubaba, Heidinger Marek
C2A1104KohoutoviceSt.Lískovec1:4 
Branky: Dvořák Roman - Buchal Petr, Faltýnek Tomáš, Frank Marek, Peloušek Patrik
C2A1105Sn BrnoOlešnice8:0 
Branky: Fárlík 4, Kratochvíl Philipo 2, Hamšík, Nevěděl Radek
C2A1106Vel.OpatoviceVyškov B3:2 
Branky: Hladil Vlastimil, Jurka Lukáš, Reda Tomáš - Kufa Miloslav 2
C2A1107Mor.Sl. BrnoKunštát2:5 
Branky: Jahn, Kana Vojtěch - Dvořáček 3, Horák, Pravec


12.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
C2A1201TišnovKunštát6:4 
Branky: Podal Lukáš 2, Večeřa 2, Flamich Martin, Smolík Tomáš - Dvořáček 2, Páral, Sojka; ČK: 0 - Kurůc oliver
C2A1202Vyškov BMor.Sl. Brno2:10 
Branky: Stříž Jan, Sádlík Tomáš - Fiala Adam 4, Hanzlík Robin 3, Černý 2, Kaňa Vojtěch
C2A1203OlešniceVel.Opatovice1:1 
Branky: Palupa Michal - Jurka Lukáš
C2A1204St.LískovecSn Brno2:2 
Branky: Faltýnek Tomáš, Hovězák David - Farlík Jakub, Hamšík
C2A1205Líšeň BKohoutovice3:2 
Branky: Hošek David 2, Bohuslav Radek - Hanák Martin, Harašta
C2A1206RájecLetovice4:2 
Branky: Buš Lukáš, Daněk Jan, Dvořák Milan, Sedlák Jakub - Bednář Luboš, Řezník Vladislav
C2A1207ČebínBosonohy4:1 
Branky: Horčica Antonín 3, Fišák Jan - Pospíšil


13.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
C2A1301BosonohyTišnov1:2 
Branky: Trzaskalik Lukáš - Flamich Martin, Sítař Adam
C2A1302LetoviceČebín3:3 
Branky: Bednář Luboš, Kšica Jan, Řezník Vladislav - Fišák Jan, Homola Luboš, Cholek
C2A1303KohoutoviceRájec3:0 
Branky: Božek Erik 2, Pospíšil Tomáš
C2A1304Sn BrnoLíšeň B2:1 
Branky: Rolinek Tomáš 2 - vlastní
C2A1305Vel.OpatoviceSt.Lískovec0:12 
Branky: Hovězák David 3, Tesař Lukáš 3, Buchal Petr 2, Faltýnek Tomáš 2, Lundologui Filip, Peloušek Patrik; ČK: Lazar Martin - 0
C2A1306Mor.Sl. BrnoOlešnice8:2 
Branky: Černý Lukáš 2, Fiala Adam 2, Kaňa Vojtěch 2, Hanzlík Robin, Krásný Lukáš - Tenora Tomáš, vlastní
C2A1307KunštátVyškov B1:3 
Branky: Páral - Chubirka Vadim, Chudý Libor, Novotný Filip


14.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
C2A1401TišnovVyškov B2:8 
Branky: Sítař Adam, Smolík Tomáš - Sádlík Tomáš 4, Líznar Petr 2, Musil Aleš, Stříž Jan
C2A1402KunštátOlešnice4:1 
Branky: Pravec Karel 2, Král, Kuruc Vratko - Dračka
C2A1403Mor.Sl. BrnoSt.Lískovec1:0 
Branky: Černý Lukáš
C2A1404Vel.OpatoviceLíšeň B1:4 
Branky: vlastní - Kolbaba Ondřej 2, Aujeský Jiří, Procházka Jan
C2A1405Sn BrnoRájec3:3 
Branky: Hamšík 2, Nevěděl Radek - Buček Ondřej, Buš Lukáš, Pavlíček David
C2A1406KohoutoviceČebín2:3 
Branky: Dvořák Roman 2 - Fišák Jan 2, Šikula Patrik
C2A1407LetoviceBosonohy7:1 
Branky: Řezník Vladislav 2, Bednář Jindřich, Kaderka, Kšica Jan, Stria Petr, Šustr Dominik - Walsberger Martin


15.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
C2A1501LetoviceTišnov2:1 (1:0)
Branky: Bednář Jindřich, Chmelíček David - Podal Lukáš
C2A1502BosonohyKohoutovice1:9 (1:4)
Branky: Vida Štefan - Božek Erik 3, Hanák Martin 2, Harašta, Menšík Vladislav, Ohniště Jakub, Svícenec
C2A1503ČebínSn Brno5:3 (3:1)
Branky: Fišák Jan 2, Horčica Antonín 2, Brodecký Marek - Grúnwald Patrik, Heidinger Marek, Rolinek Tomáš; ČK: 0 - Doležal Matěj
C2A1504RájecVel.Opatovice3:0  kontumace
C2A1505Líšeň BMor.Sl. Brno4:0 (2:0)
Branky: Hajn, Kuruc, Sklenář, Walla
C2A1506St.LískovecKunštát6:1 (4:0)
Branky: Buchal Petr 3, Peloušek Patrik 2, Janda Tomáš - Loukota
C2A1507OlešniceVyškov B2:3 (1:2)
Branky: Dlouhý Vojtěch, Mistr Michael - Gottvald David, Chudý Libor, Urbančok Dominik


16.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
C2A1601TišnovOlešnice5:1 (3:0)
Branky: Flamich Martin, Pulgret, Sítař Adam, Smolík Tomáš, Vít Radek - Habanec Petr
C2A1602Vyškov BSt.Lískovec1:3 (1:3)
Branky: Chudý Libor - Faltýnek Tomáš, Frank Marek, Tesař Lukáš
C2A1603KunštátLíšeň B2:1 (1:1)
Branky: Dvořáček, Pravec - Aujeský Jiří
C2A1604Mor.Sl. BrnoRájec0:1 (0:1)
Branky: Sedlák Jakub
C2A1605Vel.OpatoviceČebín2:2 (1:1)
Branky: Foret Jakub, Niessner Marek - Horčica Antonín, Mašínský Dušan; ČK: 0 - Tinka Hynek
C2A1606Sn BrnoBosonohy4:2 (3:0)
Branky: Farlík Jakub 2, Kratochvíl Philipo 2 - Michna, Pavliš; ČK: Požár, Heidinger - Jakub, Trzaskalik Lukáš
C2A1607KohoutoviceLetovice8:0 (3:0)
Branky: Hanák Martin 2, Harašta, Košler, Menšík, Pospíšil, Stránský, Svícenec


17.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
C2A1701KohoutoviceTišnov2:0 (1:0)
Branky: Božek Erik 2
C2A1702LetoviceSn Brno1:1 (1:0)
Branky: Kšica Jan - Farlík Jakub
C2A1703BosonohyVel.Opatovice6:1 (5:1)
Branky: Jakub 3, Bětunčík 2, Myška - Šmeral Michal
C2A1704ČebínMor.Sl. Brno6:0 (2:0)
Branky: Brodecký Marek 2, Homola Luboš 2, Cholek, Šikula Patrik; ČK: 0 - Slatina Jan
C2A1705RájecKunštát1:0 (0:0)
Branky: Kubásek Marek
C2A1706Líšeň BVyškov B0:1 (0:0)
Branky: Galia Jakub
C2A1707St.LískovecOlešnice3:0 (0:0)
Branky: Buchal Petr, Frank Marek, Hovězák David


18.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
C2A1801TišnovSt.Lískovec1:3 (1:2)
Branky: Večeřa - Frank, Haong, Tesař
C2A1802OlešniceLíšeň B0:1 (0:0)
Branky: Kuruc Vratko
C2A1803Vyškov BRájec2:2 (0:1)
Branky: Kuběnský, Novotný Václav - Buš, Dvořák
C2A1804KunštátČebín2:2 (0:1)
Branky: Dvořáček, Kuruc - Horčica Antonín 2
C2A1805Mor.Sl. BrnoBosonohy3:2 (0:1)
Branky: Fiala 2, Zbořil - Michna, vlastní
C2A1806Vel.OpatoviceLetovice0:2 (0:2)
Branky: Chmelíček David, vlastní
C2A1807Sn BrnoKohoutovice1:3 (1:2)
Branky: Kratochvíl Philipo - Božek Erik, Dvořák Roman, Hanák Martin


19.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
C2A1901Sn BrnoTišnov7:0 (2:0)
Branky: Farlík Jakub 3, Rolinek Tomáš 2, Svoboda 2; ČK: Řehák - Pulkred
C2A1902KohoutoviceVel.Opatovice20:0 (6:0)
Branky: Beránek 3, Božek Erik 3, Hanák Martin 3, Kroutil Petr 2, Menšík Vladislav 2, Dvořák Roman, Hudeček, Ohniště Jakub, Podhrázský Adam, Stránský, Svícenec, Wunsch Marek
C2A1903LetoviceMor.Sl. Brno2:1 (2:1)
Branky: Kšica Jan 2 - Fiala Adam
C2A1904BosonohyKunštát3:2 (1:0)
Branky: Michna Petr, Myška Tomáš, Rudolecký - Dvořáček, Pravec
C2A1905ČebínVyškov B3:1 (1:1)
Branky: Fišák Jan, Homola Luboš, Horčica Petr - Janovský
C2A1906RájecOlešnice2:0 (2:0)
Branky: Buš, Pavlíček
C2A1907Líšeň BSt.Lískovec2:1 (2:1)
Branky: Musálek, Uhlíř - Frank; ČK: 0 - Buchal Petr


20.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
C2A2001TišnovLíšeň B2:3 (2:1)
Branky: Vít Roman, Zdražil Tomáš - Drštka, Hajn, Uhlíř
C2A2002St.LískovecRájec0:1 (0:0)
Branky: Buš Lukáš
C2A2003OlešniceČebín0:2 (0:1)
Branky: Homola Luboš, Mašínský Dušan
C2A2004Vyškov BBosonohy6:0 (1:0)
Branky: Urbančok 2, Chubirka Vadim 2, Poprik, Novotný Filip
C2A2005KunštátLetovice5:1 (3:1)
Branky: Zámek 2, Dvořáček, Kuruc, Loukota - Šustr; ČK: Blažek - 0
C2A2006Mor.Sl. BrnoKohoutovice1:3 (1:2)
Branky: Ferko Marek - Božek Erik 2, Ohniště Jakub; ČK: 0 - Kreutzer
C2A2007Vel.OpatoviceSn Brno1:10 (1:4)
Branky: Niessner Marek - Farlík Jakub 4, Jelínek Karel 2, Rolinek Tomáš 2, Kratochvíl Philipo, Svoboda


21.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
C2A2101Vel.OpatoviceTišnov2:1 (2:1)
Branky: Jurka, Niessner Marek - Večeřa
C2A2102Sn BrnoMor.Sl. Brno1:3 (1:1)
Branky: Doležal Matěj - Fiala Adam 2, Ferko Marek
C2A2103KohoutoviceKunštát3:1 (1:0)
Branky: Božek Erik, Hanák Martin, Menšík Vladislav - Horák
C2A2104LetoviceVyškov B1:4 (1:4)
Branky: Bednář Luboš - Chuběrka, Lička, Poprik, Sádlík
C2A2105BosonohyOlešnice4:1 (2:1)
Branky: Jakub, Myška Tomáš, Pintera, Rudolecký - Palupa
C2A2106ČebínSt.Lískovec2:8 (1:3)
Branky: Homola, Mašinský - Peloušek Patrik 2, Tesař Lukáš 2, Burian Luboš, Faltýnek Tomáš, Frank Marek, Janda Tomáš
C2A2107RájecLíšeň B1:2 (0:2)
Branky: Buš Lukáš - Pelikán, Pokiser


22.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
C2A2201TišnovRájec6:1 (2:0)
Branky: Panovský 2, Flamich Martin, Sítař Adam, Večeřa, Vít Radek - Pavlíček
C2A2202Líšeň BČebín3:0 (1:0)
Branky: Aujezdský, Pelikán, Uhlíř
C2A2203St.LískovecBosonohy6:1 (2:0)
Branky: Frank Marek 2, Peloušek Patrik 2, Faltýnek Tomáš, Janda Tomáš - Jakub
C2A2204OlešniceLetovice2:5 (1:3)
Branky: Havlíček Jiří, Moravec - Bednář Luboš 2, Stria Petr 2, Kaderka
C2A2205Vyškov BKohoutovice1:4 (0:1)
Branky: Poprik - Hanák Martin 2, Dvořák Roman, Harašta
C2A2206KunštátSn Brno2:5 (2:4)
Branky: Dvořáček, Loukota - Heidinger 2, Svoboda 2, Rolinek Tomáš
C2A2207Mor.Sl. BrnoVel.Opatovice3:0  kontumace


23.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
C2A2301Mor.Sl. BrnoTišnov2:2 (1:0)
Branky: Ferko Marek, Slatina - Podal Lukáš, Večeřa
C2A2302Vel.OpatoviceKunštát1:6 (1:2)
Branky: Stárek David - Dvořáček 2, Horák, Kuruc, Loukota, Páral
C2A2303Sn BrnoVyškov B1:1 (1:0)
Branky: Svoboda - Forró
C2A2304KohoutoviceOlešnice5:0 (4:0)
Branky: Božek Erik 3, Hanák Martin 2
C2A2305LetoviceSt.Lískovec1:9 (0:3)
Branky: Kalousek Michal - Tesař Lukáš 4, Janda Tomáš 2, Peloušek Patrik 2, Burian Luboš
C2A2306BosonohyLíšeň B1:0 (0:0)
Branky: Pavliš Radek
C2A2307ČebínRájec1:3 (0:2)
Branky: Horčica - Buš Lukáš 2, Pavlíček


24.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
C2A2401TišnovČebín3:1 (2:1)
Branky: Pospíšil Michal 2, Sítař Adam - Homola Luboš
C2A2402RájecBosonohy2:3 (1:3)
Branky: Pavlíček 2 - Padrta, Pavliš, Slezák
C2A2403Líšeň BLetovice3:0  kontumace
C2A2404St.LískovecKohoutovice0:0 (0:0)
C2A2405OlešniceSn Brno1:6 (0:5)
Branky: Peterka Jiří - Farlík Jakub 2, Svoboda 2, Rolinek Tomáš, Vykydal
C2A2406Vyškov BVel.Opatovice11:0 (3:0)
Branky: Chubirka 3, Gottvald 2, Chudý 2, Lička 2, Novotný Václav, Novotný Filip
C2A2407KunštátMor.Sl. Brno2:1 (0:0)
Branky: Loukota Ondřej, Záboj - Hampl


25.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
C2A2501KunštátTišnov3:1 (0:0)
Branky: Loukota Ondřej, Záboj, Zámek - Zdražil
C2A2502Mor.Sl. BrnoVyškov B3:3 (2:2)
Branky: Ferko Marek, Hanzlík Robin, Matyáš Karel - Novotný 2, Lička
C2A2503Vel.OpatoviceOlešnice1:1 (0:1)
Branky: Hanák Milan - Dlouhý Vojtěch
C2A2504Sn BrnoSt.Lískovec3:0 (0:0)
Branky: Ergenz František, Farlík Jakub, Vykydal
C2A2505KohoutoviceLíšeň B1:0 (1:0)
Branky: Ohniště Jakub
C2A2506LetoviceRájec3:1 (2:0)
Branky: Matuška, Řezník Vladislav, Stria Petr - Sedlák Jakub
C2A2507BosonohyČebín2:1 (1:0)
Branky: Pavliš, Trzaskalik Lukáš - Homola Luboš


26.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
C2A2601TišnovBosonohy4:1 (2:1)
Branky: Flamich Martin 3, Zdražil Tomáš - Pavliš; ČK: Pospíšil Michal - 0
C2A2602ČebínLetovice4:5 (2:1)
Branky: Homola Luboš 3, Horčica - Urbánek 2, Bednář, Šmeral, vlastní
C2A2603RájecKohoutovice1:3 (1:2)
Branky: Sedlák Jakub - Harašta 2, Božek Erik
C2A2604Líšeň BSn Brno2:0 (0:0)
Branky: Bohuslav, Musálek
C2A2605St.LískovecVel.Opatovice3:0  kontumace
C2A2606OlešniceMor.Sl. Brno3:4 (2:3)
Branky: Mistr Michael 2, Dlouhý Vojtěch - Fiala Adam 3, Ferko Marek
C2A2607Vyškov BKunštát3:4 (1:2)
Branky: Chubirka Vadim 3 - Dvořáček Roman 4



Tabulka    Výsledky    Střelci   Statistika


TABULKA NEJLEPŠÍCH STŘELCŮ
JménoOddílPočet
Božek ErikKohoutovice33
Fiala AdamMor.Sl. Brno29
Peloušek PatrikSt.Lískovec27
Buš LukášRájec18
DvořáčekKunštát18
Farlík JakubSn Brno17
Hovězák DavidSt.Lískovec15
Frank MarekSt.Lískovec14
Hanák MartinKohoutovice14
Černý LukášMor.Sl. Brno13
Tesař LukášSt.Lískovec13
Fišák JanČebín12
Sádlík TomášVyškov B12
SvobodaSn Brno12
Flamich MartinTišnov11
Řezník VladislavLetovice11
vlastníLetovice11
Homola LubošČebín10
Peterka JiříOlešnice10
Rolinek TomášSn Brno10

Tabulka    Výsledky    Střelci   Statistika


  STATISTIKA - odehraná kola
PočetPrůměr
Branky celkem9615.3
Branky domácí5463.0
Branky hosté4152.3
Diváků00


  STATISTIKA - diváci doma/venku
OddílDomaVenkuCelkem
Bosonohy000
Čebín000
Kohoutovice000
Kunštát000
Letovice000
Líšeň B000
Mor.Sl. Brno000
Olešnice000
Rájec000
Sn Brno000
St.Lískovec000
Tišnov000
Vel.Opatovice000
Vyškov B000



Zpět na archiv soutěží

Jihomoravský KFS
Vídeňská 9, 639 00 Brno
Tel: 542 212 886

  Adresáře
Výkonný výbor
Komise
Sekretariát
Adresář delegátů
Adresář rozhodčích
Adresář soutěží
Archiv soutěží

  Informace k soutěžím
Vyhledávání v obsazení
Obsazení soutěží
Udělené tresty

Informace FS
Soubory ke stažení
 
Úřední zprávy
18.2.2011DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ
 
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Chance  Hyundai generální partner
poháru FAČR
Česká pošta
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
fotbal-travel
Rauch coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate