|
Zpět na archiv soutěží
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
E1A - Okresní přebor starší žáci sk.A
TABULKA |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body | (Prav) |
|
1. | Rudice | 16 | 15 | 0 | 1 | 109: 28 | 45 | ( 21) |
|
2. | Lipovec | 16 | 13 | 0 | 3 | 60: 29 | 39 | ( 15) |
|
3. | Kotvrdovice | 16 | 9 | 1 | 6 | 66: 52 | 28 | ( 4) |
|
4. | Lipůvka | 16 | 7 | 2 | 7 | 42: 35 | 23 | ( -1) |
|
5. | Sloup | 16 | 7 | 2 | 7 | 70: 54 | 23 | ( -1) |
|
6. | Boskovice B | 16 | 7 | 1 | 8 | 64: 52 | 22 | ( -2) |
|
7. | Doubravice | 16 | 5 | 1 | 10 | 31: 96 | 16 | ( -8) |
|
8. | Olomučany | 16 | 3 | 3 | 10 | 52: 65 | 12 | (-12) |
|
9. | Ráječko | 16 | 1 | 0 | 15 | 17:100 | 3 | (-21) |
|
TABULKA DOMA |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | Rudice | 8 | 7 | 0 | 1 | 55: 16 | 21 |
|
2. | Lipovec | 8 | 6 | 0 | 2 | 31: 21 | 18 |
|
3. | Kotvrdovice | 8 | 5 | 0 | 3 | 35: 23 | 15 |
|
4. | Boskovice B | 8 | 5 | 0 | 3 | 41: 16 | 15 |
|
5. | Sloup | 8 | 4 | 1 | 3 | 40: 28 | 13 |
|
6. | Lipůvka | 8 | 4 | 1 | 3 | 25: 16 | 13 |
|
7. | Doubravice | 8 | 4 | 0 | 4 | 19: 37 | 12 |
|
8. | Olomučany | 8 | 1 | 3 | 4 | 29: 32 | 6 |
|
9. | Ráječko | 8 | 1 | 0 | 7 | 7: 40 | 3 |
|
TABULKA VENKU |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | Rudice | 8 | 8 | 0 | 0 | 54: 12 | 24 |
|
2. | Lipovec | 8 | 7 | 0 | 1 | 29: 8 | 21 |
|
3. | Kotvrdovice | 8 | 4 | 1 | 3 | 31: 29 | 13 |
|
4. | Sloup | 8 | 3 | 1 | 4 | 30: 26 | 10 |
|
5. | Lipůvka | 8 | 3 | 1 | 4 | 17: 19 | 10 |
|
6. | Boskovice B | 8 | 2 | 1 | 5 | 23: 36 | 7 |
|
7. | Olomučany | 8 | 2 | 0 | 6 | 23: 33 | 6 |
|
8. | Doubravice | 8 | 1 | 1 | 6 | 12: 59 | 4 |
|
9. | Ráječko | 8 | 0 | 0 | 8 | 10: 60 | 0 |
|
KŘÍŽOVÁ TABULKA |
| | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
|
1. | Lipůvka | --- | 3:0 | 0:4 | 1:3 | 5:1 | | 6:0 | 1:1 | 9:0 | 0:7 |
|
2. | Lipovec | 3:1 | --- | 0:5 | 4:2 | 10:1 | | 0:8 | 4:3 | 7:0 | 3:1 |
|
3. | Rudice | 4:1 | 0:4 | --- | 9:2 | 3:0 | | 7:5 | 10:2 | 13:1 | 9:1 |
|
4. | Olomučany | 1:1 | 1:2 | 3:8 | --- | 8:1 | | 4:7 | 4:5 | 4:4 | 4:4 |
|
5. | Ráječko | 0:3 | 0:2 | 0:11 | 1:9 | --- | | 0:1 | 0:9 | 4:1 | 2:4 |
|
6. | volný los | | | | | | --- | | | | |
|
7. | Kotvrdovice | 5:2 | 2:5 | 4:7 | 4:0 | 7:2 | | --- | 2:0 | 4:6 | 7:1 |
|
8. | Sloup | 2:5 | 0:6 | 3:7 | 4:2 | 11:0 | | 5:5 | --- | 9:0 | 6:3 |
|
9. | Doubravice | 3:2 | 1:6 | 1:10 | 3:2 | 6:4 | | 0:3 | 0:8 | --- | 5:2 |
|
10. | Boskovice B | 1:2 | 1:4 | 1:2 | 7:3 | 10:1 | | 7:2 | 5:2 | 9:0 | --- |
|
TABULKA PODZIM |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | Rudice | 8 | 8 | 0 | 0 | 65: 11 | 24 |
|
2. | Kotvrdovice | 8 | 6 | 0 | 2 | 38: 22 | 18 |
|
3. | Boskovice B | 8 | 5 | 1 | 2 | 38: 22 | 16 |
|
4. | Lipovec | 8 | 5 | 0 | 3 | 28: 19 | 15 |
|
5. | Sloup | 8 | 3 | 1 | 4 | 27: 26 | 10 |
|
6. | Olomučany | 8 | 2 | 2 | 4 | 28: 32 | 8 |
|
7. | Lipůvka | 8 | 2 | 1 | 5 | 13: 23 | 7 |
|
8. | Doubravice | 8 | 2 | 1 | 5 | 14: 48 | 7 |
|
9. | Ráječko | 8 | 0 | 0 | 8 | 10: 58 | 0 |
|
TABULKA JARO |
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body |
|
1. | Lipovec | 8 | 8 | 0 | 0 | 32: 10 | 24 |
|
2. | Rudice | 8 | 7 | 0 | 1 | 44: 17 | 21 |
|
3. | Lipůvka | 8 | 5 | 1 | 2 | 29: 12 | 16 |
|
4. | Sloup | 8 | 4 | 1 | 3 | 43: 28 | 13 |
|
5. | Kotvrdovice | 8 | 3 | 1 | 4 | 28: 30 | 10 |
|
6. | Doubravice | 8 | 3 | 0 | 5 | 17: 48 | 9 |
|
7. | Boskovice B | 8 | 2 | 0 | 6 | 26: 30 | 6 |
|
8. | Olomučany | 8 | 1 | 1 | 6 | 24: 33 | 4 |
|
9. | Ráječko | 8 | 1 | 0 | 7 | 7: 42 | 3 |
|
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
1.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E1A0101 | Lipůvka | Boskovice B | 0:7 (0:5) | | |
|
|
E1A0102 | Lipovec | Doubravice | 7:0 (4:0) | | |
|
|
E1A0103 | Rudice | Sloup | 10:2 (7:1) | | |
|
|
E1A0104 | Olomučany | Kotvrdovice | 4:7 (1:5) | | |
|
|
2.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
|
E1A0202 | Kotvrdovice | Ráječko | 7:2 (4:1) | | |
|
|
E1A0203 | Sloup | Olomučany | 4:2 (4:1) | | |
|
|
E1A0204 | Doubravice | Rudice | 1:10 (0:6) | | |
|
|
E1A0205 | Lipůvka | Lipovec | 3:0 (1:0) | | |
|
3.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E1A0301 | Lipovec | Boskovice B | 3:1 (1:0) | | |
|
|
E1A0302 | Rudice | Lipůvka | 4:1 (1:1) | | |
|
|
E1A0303 | Olomučany | Doubravice | 4:4 (2:2) | | |
|
|
E1A0304 | Ráječko | Sloup | 0:9 (0:6) | | |
|
|
4.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E1A0401 | Boskovice B | Kotvrdovice | 7:2 (4:0) | | |
|
|
|
E1A0403 | Doubravice | Ráječko | 6:4 (6:3) | | |
|
|
E1A0404 | Lipůvka | Olomučany | 1:3 (1:2) | | |
|
|
E1A0405 | Lipovec | Rudice | 0:5 (0:3) | | |
|
5.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E1A0501 | Rudice | Boskovice B | 9:1 (4:0) | | |
|
|
E1A0502 | Olomučany | Lipovec | 1:2 (0:1) | | |
|
|
E1A0503 | Ráječko | Lipůvka | 0:3 (0:3) | | kontumace |
|
|
|
E1A0505 | Kotvrdovice | Sloup | 2:0 (2:0) | | |
|
6.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E1A0601 | Boskovice B | Sloup | 5:2 (0:2) | | |
|
|
E1A0602 | Doubravice | Kotvrdovice | 0:3 (0:1) | | |
|
|
|
E1A0604 | Lipovec | Ráječko | 10:1 (4:0) | | |
|
|
E1A0605 | Rudice | Olomučany | 9:2 (6:0) | | |
|
7.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E1A0701 | Olomučany | Boskovice B | 4:4 (3:1) | | |
|
|
E1A0702 | Ráječko | Rudice | 0:11 (0:2) | | |
|
|
|
E1A0704 | Kotvrdovice | Lipůvka | 5:2 (4:1) | | |
|
|
E1A0705 | Sloup | Doubravice | 9:0 (4:0) | | |
|
8.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E1A0801 | Boskovice B | Doubravice | 9:0 (5:0) | | |
|
|
E1A0802 | Lipůvka | Sloup | 1:1 (1:1) | | |
|
|
E1A0803 | Lipovec | Kotvrdovice | 0:8 (0:2) | | |
|
|
|
E1A0805 | Olomučany | Ráječko | 8:1 (1:0) | | |
|
9.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E1A0901 | Ráječko | Boskovice B | 2:4 (1:2) | | |
|
|
|
E1A0903 | Kotvrdovice | Rudice | 4:7 (3:5) | | |
|
|
E1A0904 | Sloup | Lipovec | 0:6 (0:4) | | |
|
|
E1A0905 | Doubravice | Lipůvka | 3:2 (2:1) | | |
|
10.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E1A1001 | Boskovice B | Lipůvka | 1:2 (1:1) | | |
|
|
E1A1002 | Doubravice | Lipovec | 1:6 (0:2) | | |
|
|
E1A1003 | Sloup | Rudice | 3:7 (2:4) | | |
|
|
E1A1004 | Kotvrdovice | Olomučany | 4:0 (2:0) | | |
|
|
11.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
|
E1A1102 | Ráječko | Kotvrdovice | 0:1 (0:1) | | |
|
|
E1A1103 | Olomučany | Sloup | 4:5 (1:3) | | |
|
|
E1A1104 | Rudice | Doubravice | 13:1 (9:0) | | |
|
|
E1A1105 | Lipovec | Lipůvka | 3:1 (1:0) | | |
|
12.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E1A1201 | Boskovice B | Lipovec | 1:4 (0:2) | | |
|
|
E1A1202 | Lipůvka | Rudice | 0:4 (0:2) | | |
|
|
E1A1203 | Doubravice | Olomučany | 3:2 (1:1) | | |
|
|
E1A1204 | Sloup | Ráječko | 11:0 (5:0) | | |
|
|
13.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E1A1301 | Kotvrdovice | Boskovice B | 7:1 (6:0) | | |
|
|
|
E1A1303 | Ráječko | Doubravice | 4:1 (1:1) | | |
|
|
E1A1304 | Olomučany | Lipůvka | 1:1 (0:0) | | |
|
|
E1A1305 | Rudice | Lipovec | 0:4 (0:1) | | |
|
14.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E1A1401 | Boskovice B | Rudice | 1:2 (0:1) | | |
|
|
E1A1402 | Lipovec | Olomučany | 4:2 (3:1) | | |
|
|
E1A1403 | Lipůvka | Ráječko | 5:1 (3:1) | | |
|
|
|
E1A1405 | Sloup | Kotvrdovice | 5:5 (3:1) | | |
|
15.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E1A1501 | Sloup | Boskovice B | 6:3 (4:0) | | |
|
|
E1A1502 | Kotvrdovice | Doubravice | 4:6 (1:4) | | |
|
|
|
E1A1504 | Ráječko | Lipovec | 0:2 (0:1) | | |
|
|
E1A1505 | Olomučany | Rudice | 3:8 (1:5) | | |
|
16.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E1A1601 | Boskovice B | Olomučany | 7:3 (2:1) | | |
|
|
E1A1602 | Rudice | Ráječko | 3:0 (3:0) | | kontumace |
|
|
|
E1A1604 | Lipůvka | Kotvrdovice | 6:0 (4:0) | | |
|
|
E1A1605 | Doubravice | Sloup | 0:8 (0:3) | | |
|
17.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E1A1701 | Doubravice | Boskovice B | 5:2 (2:0) | | |
|
|
E1A1702 | Sloup | Lipůvka | 2:5 (1:1) | | |
|
|
E1A1703 | Kotvrdovice | Lipovec | 2:5 (0:3) | | |
|
|
|
E1A1705 | Ráječko | Olomučany | 1:9 (1:3) | | |
|
18.kolo |
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
|
|
E1A1801 | Boskovice B | Ráječko | 10:1 (5:1) | | |
|
|
|
E1A1803 | Rudice | Kotvrdovice | 7:5 (4:1) | | |
|
|
E1A1804 | Lipovec | Sloup | 4:3 (3:1) | | |
|
|
E1A1805 | Lipůvka | Doubravice | 9:0 (5:0) | | |
|
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
Tabulka Výsledky
Střelci Statistika
STATISTIKA - odehraná kola |
| Počet | Průměr |
|
Branky celkem | 511 | 7.1 |
Branky domácí | 282 | 3.9 |
Branky hosté | 229 | 3.2 |
Diváků | 0 | 0 |
|
STATISTIKA - diváci doma/venku |
Oddíl | Doma | Venku | Celkem |
|
Boskovice B | 0 | 0 | 0 |
|
Doubravice | 0 | 0 | 0 |
|
Kotvrdovice | 0 | 0 | 0 |
|
Lipovec | 0 | 0 | 0 |
|
Lipůvka | 0 | 0 | 0 |
|
Olomučany | 0 | 0 | 0 |
|
Ráječko | 0 | 0 | 0 |
|
Rudice | 0 | 0 | 0 |
|
Sloup | 0 | 0 | 0 |
|
Zpět na archiv soutěží
|
OFS Blansko |
Rožmitálova 40,678 01 Blansko
Tel: 516 833 231
|
|
|