Domácí soutěže

reklama

A3A - I. B třída

13. kolo 16.08.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A3A1301KrajkováVojkovice17.08. 15:00NE
A3A1302Ostrov BSt.Chodovská17.08. 15:00NEKvětnová
A3A1303LoketHabartov17.08. 15:00NE
A3A1304Nejdek BStudánka17.08. 15:00NE
A3A1305Kr.Poříčí BSedlec17.08. 15:00NE
A3A1306HazlovD.Žandov16.08. 10:30SO
A3A1307MerklínKynžvart17.08. 16:00NE


1. kolo 23.08.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A3A0101KynžvartVojkovice24.08. 14:00NE
A3A0102D.ŽandovMerklín10.08. 14:00NE
A3A0103HazlovSedlec23.08. 10:30SO
A3A0104StudánkaKr.Poříčí B24.08. 14:00NE
A3A0105HabartovNejdek B24.08. 15:00NE
A3A0106St.ChodovskáLoket23.08. 10:30SO
A3A0107KrajkováOstrov B24.08. 15:00NE


2. kolo 30.08.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A3A0201VojkoviceOstrov B31.08. 14:00NE
A3A0202LoketKrajková31.08. 15:00NE
A3A0203Nejdek BSt.Chodovská31.08. 15:00NE
A3A0204Kr.Poříčí BHabartov31.08. 15:00NE
A3A0205HazlovStudánka30.08. 10:30SO
A3A0206MerklínSedlec31.08. 16:00NE
A3A0207KynžvartD.Žandov31.08. 14:00NE


3. kolo 06.09.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A3A0301D.ŽandovVojkovice07.09. 14:00NE
A3A0302SedlecKynžvart06.09. 10:30SO
A3A0303StudánkaMerklín07.09. 14:00NE
A3A0304HabartovHazlov07.09. 15:00NE
A3A0305St.ChodovskáKr.Poříčí B06.09. 10:30SO
A3A0306KrajkováNejdek B07.09. 15:00NE
A3A0307Ostrov BLoket07.09. 15:00NEKvětnová


4. kolo 13.09.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A3A0401VojkoviceLoket14.09. 14:00NE
A3A0402Nejdek BOstrov B14.09. 15:00NE
A3A0403Kr.Poříčí BKrajková14.09. 15:00NE
A3A0404HazlovSt.Chodovská13.09. 10:30SO
A3A0405MerklínHabartov14.09. 16:00NE
A3A0406KynžvartStudánka14.09. 14:00NE
A3A0407D.ŽandovSedlec14.09. 14:00NE


5. kolo 20.09.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A3A0501SedlecVojkovice20.09. 10:30SO
A3A0502StudánkaD.Žandov21.09. 14:00NE
A3A0503HabartovKynžvart21.09. 15:00NE
A3A0504St.ChodovskáMerklín20.09. 10:30SO
A3A0505KrajkováHazlov21.09. 15:00NE
A3A0506Ostrov BKr.Poříčí B21.09. 15:00NEKvětnová
A3A0507LoketNejdek B21.09. 15:00NE


6. kolo 27.09.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A3A0601VojkoviceNejdek B28.09. 14:00NE
A3A0602Kr.Poříčí BLoket28.09. 15:00NE
A3A0603HazlovOstrov B27.09. 10:30SO
A3A0604MerklínKrajková28.09. 16:00NE
A3A0605KynžvartSt.Chodovská28.09. 14:00NE
A3A0606HabartovD.Žandov28.09. 15:00NE
A3A0607SedlecStudánka27.09. 10:30SO


7. kolo 04.10.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A3A0701StudánkaVojkovice05.10. 14:00NE
A3A0702HabartovSedlec05.10. 15:00NE
A3A0703St.ChodovskáD.Žandov04.10. 10:30SO
A3A0704KrajkováKynžvart05.10. 15:00NE
A3A0705Ostrov BMerklín05.10. 15:00NEKvětnová
A3A0706LoketHazlov05.10. 15:00NE
A3A0707Nejdek BKr.Poříčí B05.10. 15:00NE


8. kolo 11.10.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A3A0801VojkoviceKr.Poříčí B12.10. 14:00NE
A3A0802HazlovNejdek B11.10. 10:30SO
A3A0803MerklínLoket12.10. 16:00NE
A3A0804KynžvartOstrov B12.10. 14:00NE
A3A0805D.ŽandovKrajková12.10. 14:00NE
A3A0806SedlecSt.Chodovská11.10. 10:30SO
A3A0807StudánkaHabartov12.10. 14:00NE


9. kolo 18.10.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A3A0901HabartovVojkovice19.10. 15:00NE
A3A0902St.ChodovskáStudánka18.10. 10:30SO
A3A0903KrajkováSedlec19.10. 15:00NE
A3A0904Ostrov BD.Žandov19.10. 15:00NEKvětnová
A3A0905LoketKynžvart19.10. 15:00NE
A3A0906Nejdek BMerklín19.10. 15:00NE
A3A0907Kr.Poříčí BHazlov19.10. 15:00NE


10. kolo 25.10.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A3A1001VojkoviceHazlov26.10. 14:00NE
A3A1002MerklínKr.Poříčí B25.10. 14:30SO
A3A1003KynžvartNejdek B26.10. 14:00NE
A3A1004D.ŽandovLoket26.10. 14:00NE
A3A1005SedlecOstrov B25.10. 10:30SO
A3A1006StudánkaKrajková26.10. 14:00NE
A3A1007HabartovSt.Chodovská26.10. 14:30NE


11. kolo 01.11.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A3A1101St.ChodovskáVojkovice01.11. 10:30SO
A3A1102KrajkováHabartov02.11. 14:00NE
A3A1103Ostrov BStudánka02.11. 14:00NEKvětnová
A3A1104LoketSedlec02.11. 14:00NE
A3A1105Nejdek BD.Žandov02.11. 14:00NE
A3A1106Kr.Poříčí BKynžvart02.11. 14:00NE
A3A1107HazlovMerklín01.11. 10:30SO


12. kolo 08.11.2014

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A3A1201VojkoviceMerklín08.11. 10:00SO
A3A1202KynžvartHazlov09.11. 14:00NE
A3A1203D.ŽandovKr.Poříčí B09.11. 14:00NE
A3A1204SedlecNejdek B08.11. 10:30SO
A3A1205StudánkaLoket08.11. 10:00SO
A3A1206HabartovOstrov B09.11. 14:00NE
A3A1207St.ChodovskáKrajková08.11. 10:30SO


14. kolo 21.03.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A3A1401VojkoviceKynžvart22.03. 14:00NE
A3A1402MerklínD.Žandov22.03. 12:30NEUMT Kr.Poříčí
A3A1403SedlecHazlov22.03. 11:00NEUMT Drahovice
A3A1404Kr.Poříčí BStudánka22.03. 15:30NEUMT
A3A1405Nejdek BHabartov08.05. 15:00
A3A1406LoketSt.Chodovská22.03. 15:00NE
A3A1407Ostrov BKrajková22.03. 15:00NEUMT


15. kolo 28.03.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A3A1501Ostrov BVojkovice29.03. 15:00NEUMT
A3A1502KrajkováLoket29.03. 15:00NE
A3A1503St.ChodovskáNejdek B28.03. 10:30SO
A3A1504HabartovKr.Poříčí B28.03. 10:30SO
A3A1505StudánkaHazlov29.03. 14:00NE
A3A1506SedlecMerklín28.03. 10:30SO
A3A1507D.ŽandovKynžvart28.03. 14:00SOUMT Mar.Lázně


16. kolo 04.04.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A3A1601VojkoviceD.Žandov05.04. 14:00NE
A3A1602KynžvartSedlec01.05. 15:30
A3A1603MerklínStudánka04.04. 15:00SOUMT Kr.Poříčí
A3A1604HazlovHabartov05.04. 10:15NEUMT FC Cheb
A3A1605Kr.Poříčí BSt.Chodovská05.04. 15:00NE
A3A1606Nejdek BKrajková05.04. 15:00NEUMT Rotava
A3A1607LoketOstrov B05.04. 15:00NE


17. kolo 11.04.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A3A1701LoketVojkovice12.04. 15:00NE
A3A1702Ostrov BNejdek B12.04. 15:00NEKvětnová
A3A1703KrajkováKr.Poříčí B12.04. 15:00NE
A3A1704St.ChodovskáHazlov11.04. 10:30SO
A3A1705HabartovMerklín12.04. 15:00NE
A3A1706StudánkaKynžvart12.04. 14:00NE
A3A1707SedlecD.Žandov11.04. 10:30SO


18. kolo 18.04.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A3A1801VojkoviceSedlec19.04. 14:00NE
A3A1802D.ŽandovStudánka18.04. 10:30SO
A3A1803KynžvartHabartov19.04. 14:00NE
A3A1804MerklínSt.Chodovská19.04. 16:00NE
A3A1805HazlovKrajková19.04. 10:30NE
A3A1806Kr.Poříčí BOstrov B19.04. 15:00NE
A3A1807Nejdek BLoket19.04. 15:00NE


19. kolo 25.04.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A3A1901Nejdek BVojkovice26.04. 15:00NE
A3A1902LoketKr.Poříčí B26.04. 15:00NE
A3A1903Ostrov BHazlov26.04. 15:00NEKvětnová
A3A1904KrajkováMerklín26.04. 15:00NE
A3A1905St.ChodovskáKynžvart25.04. 10:30SO
A3A1906D.ŽandovHabartov25.04. 10:30SO
A3A1907StudánkaSedlec26.04. 14:00NE


20. kolo 02.05.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A3A2001VojkoviceStudánka03.05. 14:00NE
A3A2002SedlecHabartov03.05. 17:00NE
A3A2003D.ŽandovSt.Chodovská02.05. 10:30SO
A3A2004KynžvartKrajková03.05. 14:00NE
A3A2005MerklínOstrov B03.05. 16:00NE
A3A2006HazlovLoket03.05. 10:30NE
A3A2007Kr.Poříčí BNejdek B03.05. 15:00NE


21. kolo 09.05.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A3A2101Kr.Poříčí BVojkovice10.05. 15:00NE
A3A2102Nejdek BHazlov10.05. 15:00NE
A3A2103LoketMerklín10.05. 15:00NE
A3A2104Ostrov BKynžvart10.05. 15:00NEKvětnová
A3A2105KrajkováD.Žandov10.05. 15:00NE
A3A2106St.ChodovskáSedlec09.05. 10:30SO
A3A2107HabartovStudánka10.05. 15:00NE


22. kolo 16.05.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A3A2201VojkoviceHabartov17.05. 14:00NE
A3A2202StudánkaSt.Chodovská17.05. 14:00NE
A3A2203SedlecKrajková16.05. 10:30SO
A3A2204D.ŽandovOstrov B16.05. 10:30SO
A3A2205KynžvartLoket17.05. 14:00NE
A3A2206MerklínNejdek B17.05. 16:00NE
A3A2207HazlovKr.Poříčí B17.05. 10:30NE


23. kolo 23.05.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A3A2301HazlovVojkovice23.05. 10:30SO
A3A2302Kr.Poříčí BMerklín24.05. 15:00NE
A3A2303Nejdek BKynžvart24.05. 15:00NE
A3A2304LoketD.Žandov24.05. 15:00NE
A3A2305Ostrov BSedlec24.05. 15:00NEKvětnová
A3A2306KrajkováStudánka24.05. 15:00NE
A3A2307St.ChodovskáHabartov23.05. 10:30SO


24. kolo 30.05.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A3A2401VojkoviceSt.Chodovská31.05. 14:00NE
A3A2402HabartovKrajková31.05. 15:00NE
A3A2403StudánkaOstrov B31.05. 14:00NE
A3A2404SedlecLoket30.05. 10:30SO
A3A2405D.ŽandovNejdek B30.05. 10:30SO
A3A2406KynžvartKr.Poříčí B06.05. 17:45ST
A3A2407MerklínHazlov31.05. 16:00NE


25. kolo 06.06.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A3A2501MerklínVojkovice05.06. 18:00
A3A2502HazlovKynžvart06.06. 10:30SO
A3A2503Kr.Poříčí BD.Žandov06.06. 10:30SO
A3A2504Nejdek BSedlec05.06. 18:00
A3A2505LoketStudánka06.06. 10:30SO
A3A2506Ostrov BHabartov06.06. 10:30SOKvětnová
A3A2507KrajkováSt.Chodovská06.06. 10:30SO


26. kolo 13.06.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A3A2601VojkoviceKrajková14.06. 14:00NE
A3A2602St.ChodovskáOstrov B13.06. 10:30SO
A3A2603HabartovLoket12.06. 18:00
A3A2604StudánkaNejdek B13.06. 10:30SO
A3A2605SedlecKr.Poříčí B13.06. 10:30SO
A3A2606D.ŽandovHazlov13.06. 10:30SO
A3A2607KynžvartMerklín13.06. 10:30SOTři Sekery



Karlovarský KFS
Dr. Davida Bechera 18,
360 01 Karlovy Vary
Tel: 353 236 810
Fax: 353 586 168
  Adresáře
Výkonný výbor
Komise
Sekretariát
Adresář delegátů
Adresář rozhodčích
Adresář soutěží
Obsazení soutěží
Archiv soutěží

  Informace k soutěžím
Vyhledávání v obsazení
Obsazení soutěží
Udělené tresty
Další informace
» Aktuální výsledky
» Termíny soutěže
» Los soutěže
» Obsazení rozhodčími a delegáty
» Oddíly soutěže
» Střelci
» Statistiky
» Obdržené karty
» Tabulky celkem, ...
» Všechny výsledky


Informace FS
Termínová listina - podzim 2015
Soubory ke stažení
Seznam trenérů k 20. 2. 2015
Termínová listina - jaro 2015
Rozpis mistrovských soutěží - 2014/15
Letní fotbalový kemp
Aktuální adresář oddílů
Krajský pohár mužů 2013
Valná hromada Karlovarského KFS
Dodatek RS pro jarní část soutěží 2012/13
Úrazové pojištění 2013
Krajský pohár mužů 2012
Krajský pohár mužů 2011
Informace o provozu registračního úseku při Karlovarském KFS
Historie soutěží
Kritéria pro přidělení dotací na turnaje mládeže
 
Výkonný výbor
1.6.2015Zápisy z jednání VV - sezóna 2014/15
22.5.2014Zápisy z jednání VV - sezóna 2013/14
5.3.2014Zápisy z jednání VV - sezóna 2012/13
 
Disciplinární komise
18.6.2015Zápisy z jednání DK - jaro 2015
14.11.2014Zápisy z jednání DK - podzim 2014
19.6.2014Zápisy z jednání DK - jaro 2014
14.11.2013Zápisy z jednání DK - podzim 2013
 
STK
30.6.2015Losovací čísla pro sezónu 2015/16
30.6.2015Postupy, sestupy, baráže
30.6.2015Zápisy z jednání STK - jaro 2015
28.11.2014Zápisy z jednání STK - podzim 2014
19.6.2014Zápisy z jednání STK - jaro 2014
21.11.2013Zápisy z jednání STK - podzim 2013
 
Komise rozhodčích
17.7.2015Zápisy z jednání KR - jaro 2015
12.6.2015Obsazení rozhodčích a DS - jaro 2015
13.3.2015Obsazení rozhodčích - zimní příprava 2015
28.11.2014Zápisy z jednání KR - podzim 2014
7.11.2014Obsazení rozhodčích a DS - podzim 2014
19.6.2014Obsazení rozhodčích a DS - jaro 2014
14.11.2013Zápisy z jednání KR - podzim 2013
14.11.2013Obsazení rozhodčích a DS - podzim 2013
 
Komise mládeže
7.6.2013Zápisy z jednání KM - sezóna 2012/13
31.3.2013Brankářská škola 2013
25.3.2013Danone - Pohár národů 2012/13
25.3.2013Dotace na turnaje mládeže z FAČR
25.3.2013Létající trenéři 2013
10.10.2012Nominace mládežnických výběrů
 
Úřední zprávy
29.3.2012Usnesení z VH ze dne 14. 3. 2012
19.2.2009Valná hromada Karlovarského KFS
 
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate