Domácí soutěže

reklama

E1A - Krajský přebor žáků - starší

1.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
E1A0101N.Sedlo8:1 (4:1)20
Branky: Mann Filip 4, Merhout Samuel, Kocourek Jiří, Komárek Jakub, Sládeček Lukáš - Frolík Adam; Rozhodčí: Hrnčál Jiří
E1A0102Hvězda ChebFr.Lázně8:0 (2:0)50
Branky: Miko Erik 3, Földeš Tomáš 3, Kolář Roman, Knotek Robert; Rozhodčí: Vokoun Tomáš
E1A0103Skalná/LubySedlec3:4 (1:3)30
Branky: Bartoněk Stanislav, Heřmánek Josef, Bosák Karel - Jaffan Samir 2, Šmidt Pavel, Kodalík Richard; Rozhodčí: Vokoun Tomáš
E1A0105Mar.LázněOstrov3:5 (0:3)45
Branky: Parák Ondřej, Kucik Ondřej, Ouda Martin - Hron Matyáš 2, Bursík Tomáš, Zeronik Jakub, Červenka Petr; Rozhodčí: Lhotková Veronika


2.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
E1A0201N.SedloOstrov3:5 (1:3)50
Branky: Sliško Dušan, Frolík Adam, Dudi David - Hron Matyáš, Chomát Lukáš, Bláha Lukáš, Kostka Jakub, Zedníček Jaroslav; Rozhodčí: Matejka Dominik
E1A0202FC Cheb/LipováMar.Lázně3:1 (1:0)40
Branky: Halada Štěpán 2, Csordas Julia-Lani - Novotný Tomáš; Rozhodčí: Šmat David
E1A0204Fr.LázněSkalná/Luby4:6 (4:1)20
Branky: Lipka Martin 2, Rejman Lukáš, Nguyen Thanh Tung - Bosák Karel 3, Frič Josef 2, Bartoněk Stanislav; Rozhodčí: Buzna Miroslav
E1A0205Hvězda Cheb5:3 (2:2)20
Branky: Rácz David 2, Merhout Samuel, Kocourek Jiří, Komárek Jakub - Červeňák Jan, Knotek Robert, Kuchta Ondřej; Rozhodčí: Francúz Jaroslav


3.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
E1A0301Hvězda ChebN.Sedlo5:2 (2:0)50
Branky: Knotek Robert 2, Steiner Sebastian 2, Nožička Daniel - Sliško Dušan, Hejl Marek; Rozhodčí: Vokoun Tomáš
E1A0302Skalná/Luby2:3 (1:2)40
Branky: Bartoněk Stanislav, Bosák Karel - Kocourek Jiří 2, Oravec Dominik; Rozhodčí: Vošmik Václav
E1A0304Mar.LázněSedlec3:4 (0:3)30
Branky: Novotný Tomáš, Lorenz Marek, Fleisner Tomáš - Jaffan Samir 2, Bělohlávek Adam, vlastní; Rozhodčí: Lhotková Veronika
E1A0305OstrovFC Cheb/Lipová1:6 (0:3)50
Branky: Bursík Tomáš - Halada Štěpán 4, Skřivánek Marek, Linhart Dominik; Rozhodčí: Mrázek Lukáš


4.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
E1A0401N.SedloFC Cheb/Lipová0:10 (0:7)30
Branky: Skřivánek Marek 5, Halada Štěpán 2, Žikeš Dominik, Holakovský Václav, Bílek Petr; Rozhodčí: Gardoš Jiří
E1A0402SedlecOstrov2:4 (0:1)10
Branky: Jaffan Samir, Kilyk Rostislav - Zeronik Jakub 2, Hron Matyáš 2; Rozhodčí: Matejka Dominik
E1A0403Fr.LázněMar.Lázně0:6 (0:3)30
Branky: Sloup Jakub 2, Vydra Jakub 2, Lorenz Marek 2; Rozhodčí: Francúz Jaroslav
E1A0405Hvězda ChebSkalná/Luby10:3 (4:2)30
Branky: Sládek Jan 3, Kolář Rostislav 2, Knotek Robert 2, Kolář Roman, Znak Petr, vlastní - Bartoněk Stanislav 2, Chudoba Marek; Rozhodčí: Svoboda Lukáš


5.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
E1A0501Skalná/LubyN.Sedlo2:4 (0:2)30
Branky: Bartoněk Stanislav, Frič Josef - Frolík Adam 2, Sliško Dušan, Horváth Marek; Rozhodčí: Hrnčál Jiří
E1A0503Mar.Lázně5:0 (4:0)15
Branky: Vydra Jakub 3, Lorenz Marek, Novák Jiří; Rozhodčí: Buzna Miroslav
E1A0504OstrovFr.Lázně6:1 (4:1)20
Branky: Červenka Petr 2, Bursík Tomáš, Hron Matyáš, Zedníček Jaroslav, Brichcín Ondřej - vlastní; Rozhodčí: Sapoušek Jáchym
E1A0505FC Cheb/LipováSedlec1:2 (1:1)20
Branky: Halada Štěpán - Šnajdr Ondřej, Michna Tomáš; Rozhodčí: Šmat David


6.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
E1A0601N.SedloSedlec1:4 (0:1)20
Branky: Karoly Zdeněk - Jaffan Samir 2, Hynk Petr 2; Rozhodčí: Sapoušek Jáchym
E1A0602Fr.LázněFC Cheb/Lipová1:2 (1:1)20
Branky: Křemen Jan - Halada Štěpán, Pecha Jan; Rozhodčí: Francúz Marek
E1A0603Ostrov0:10 (0:6)20
Branky: Červenka Václav 5, Bursík Tomáš 2, Zedníček Jaroslav 2, Prajka Kristian
E1A0604Hvězda ChebMar.Lázně1:3 (1:2)50
Branky: Fencl Tomáš - Vydra Jakub, Lorenz Marek, Vrtil Lukáš; Rozhodčí: Francúz Jaroslav


7.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
E1A0702Mar.LázněSkalná/Luby13:2 (6:1)50
Branky: Kucik Ondřej 4, Lorenz Marek 3, Seleši Filip 2, Vydra Jakub 2, Ouda Martin 2 - Heřmánek Josef, Frič Josef; Rozhodčí: Grůza David
E1A0703OstrovHvězda Cheb5:2 (2:2)40
Branky: Zeronik Jakub 3, Bursík Tomáš, Sýkora Jan - Kolář Rostislav, Steiner Sebastian; Rozhodčí: Talpáš Petr
E1A0704FC Cheb/Lipová4:0 (2:0)50
Branky: Skřivánek Marek 3, Vu David; Rozhodčí: Šmat David
E1A0705SedlecFr.Lázně6:0 (4:0)10
Branky: Hynk Petr 3, Jaffan Samir, Diro Denis, Šmidt Pavel; Rozhodčí: Tůmová Michaela


8.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
E1A0801N.SedloFr.Lázně14:1 (7:1)30
Branky: Frolík Adam 4, Sliško Dušan 3, Janičo Patrik 2, Dudi David 2, Hejl Marek, Deák Michal, Horváth Marek - Klokočník Petr; Rozhodčí: Kroupa Jiří
E1A0802Sedlec3:0 20kontumace
Rozhodčí: Vejvoda Zdeněk
E1A0803Hvězda ChebFC Cheb/Lipová0:2 (0:1)50
Branky: Skřivánek Marek, Volek Václav; Rozhodčí: Francúz Marek
E1A0804Skalná/LubyOstrov1:12 (0:3)30
Branky: Frič Josef - Hron Matyáš 4, Zeronik Jakub 2, Rjáško Vojtěch 2, Bursík Tomáš, Chomát Lukáš, Zedníček Jaroslav, Fráňa Jan; Rozhodčí: Vokoun Tomáš


9.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
E1A0901Mar.LázněN.Sedlo4:0 (0:0)30
Branky: Lorenz Marek 3, Vydra Jakub; Rozhodčí: Lhotka Jindřich
E1A0903FC Cheb/LipováSkalná/Luby11:0 (5:0)20
Branky: Halada Štěpán 5, Skřivánek Marek 3, Srnec Jan 2, Halada Martin; Rozhodčí: Buzna Miroslav
E1A0904SedlecHvězda Cheb1:6 (1:3)20
Branky: Jaffan Samir - Steiner Sebastian 4, Knotek Robert, Gabriel Karel; Rozhodčí: Gardoš Jiří
E1A0905Fr.Lázně0:5 (0:2)10
Branky: Oravec Dominik, Tesař Pavel, Merhout Samuel, Komárek Jakub, Mann Filip; Rozhodčí: Chrástecký František


10.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
E1A1001N.Sedlo5:2 (3:2)15
Branky: Sliško Dušan 2, Frolík Adam, Deák Michal, Horváth Marek - Bartoš Viktor 2; Rozhodčí: Kozák Rudolf
E1A1002Fr.LázněHvězda Cheb0:5 (0:2)10
Branky: Knotek Robert, Kuchta Ondřej, Steiner Sebastian, Voborník Martin, Znak Petr; Rozhodčí: Francúz Jaroslav
E1A1003SedlecSkalná/Luby8:0 (2:0)5
Branky: Trunda Oliver 3, Coubal Jan 3, Jaffan Samir, Woldrych Sebestián; Rozhodčí: Klinger Radim
E1A1005OstrovMar.Lázně5:5 (0:2)40PK 4:2
Branky: Zeronik Jakub 3, Bursík Tomáš, Červenka Petr - Lorenz Marek 2, Seleši Filip, Novák Jiří, vlastní; Rozhodčí: Sapoušek Jáchym


11.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
E1A1101OstrovN.Sedlo5:0 (1:0)50
Branky: Zedníček Jaroslav 2, Zeronik Jakub, Hron Matyáš, Sýkora Jan; Rozhodčí: Grůza David; ČK: 0 - Karoly Zdeněk
E1A1102Mar.LázněFC Cheb/Lipová4:1 (4:0)30
Branky: Lorenz Marek 2, Seleši Filip, Fleisner Tomáš - Holakovský Václav; Rozhodčí: Kotoun Adam
E1A1104Skalná/LubyFr.Lázně3:4 (2:2)50
Branky: Ptáček Daniel, Heřmánek Josef, Frič Josef - Nguyen Thanh Tung 2, Lipka Martin, Repčík David; Rozhodčí: Vokoun Tomáš
E1A1105Hvězda Cheb4:3 (2:2)30
Branky: Červeňák Jan 3, Znak Petr - Milata Bryan 2, Mann Filip; Rozhodčí: Kroupa Jiří


12.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
E1A1201N.SedloHvězda Cheb2:0 (2:0)10
Branky: Sliško Dušan, Horváth Marek; Rozhodčí: Pachtová Michaela
E1A1202Skalná/Luby3:1 (0:0)20
Branky: Merhout Samuel, Milata Bryan, Trnka Radim - Frič Josef; Rozhodčí: Topinka Ondřej
E1A1204SedlecMar.Lázně1:1 (1:1)40PK 8:9
Branky: Woldrych Sebestián - Harčár Jakub; Rozhodčí: Sapoušek Jáchym
E1A1205FC Cheb/LipováOstrov3:6 (2:3)20
Branky: Halada Štěpán 2, Skřivánek Marek - Zeronik Jakub 4, Bursík Tomáš, Hron Matyáš; Rozhodčí: Chládek Miroslav


13.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
E1A1301FC Cheb/LipováN.Sedlo4:1 (3:0)30
Branky: Halada Martin, Volek Václav, Vízner Miroslav, Holakovský Václav - Horváth Marek; Rozhodčí: Štěřík Filip
E1A1302OstrovSedlec6:0 (1:0)20
Branky: Bursík Tomáš 2, Prajka Kristian, Hron Matyáš, Preclík Tomáš, Zedníček Jaroslav; Rozhodčí: Klinger Radim
E1A1303Mar.LázněFr.Lázně21:0 (12:0)15
Branky: Lorenz Marek 5, Seleši Filip 3, Novák Jiří 3, Kucik Ondřej 2, Šprincl Jan 2, Parák Ondřej, Harčár Jakub, Kič Adam, Ouda Martin, Kič Jonáš, vlastní; Rozhodčí: Hlavatý Josef
E1A1305Skalná/LubyHvězda Cheb0:8 (0:2)50
Branky: Hrudník Ladislav 4, Červeňák Jan 2, Fencl Tomáš, Znak Petr; Rozhodčí: Vokoun Tomáš


14.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
E1A1401N.SedloSkalná/Luby5:1 (2:0)30
Branky: Jech Pavel 2, Sliško Dušan, Frolík Adam, vlastní - Heřmánek Josef; Rozhodčí: Gardoš Jiří
E1A1403Mar.Lázně0:3 (0:1)20
Branky: Seleši Filip, Kucik Ondřej, Šprincl Jan; Rozhodčí: Buzna Miroslav
E1A1404Fr.LázněOstrov1:6 (0:2)10
Branky: Rejman Lukáš - Hron Matyáš 3, Bursík Tomáš, Zedníček Jaroslav, Rjáško Vojtěch; Rozhodčí: Chrástecký František
E1A1405SedlecFC Cheb/Lipová1:1 (0:0)30PK 2:4
Branky: Woldrych Sebestián - Halada Martin; Rozhodčí: Řáda Josef


15.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
E1A1501SedlecN.Sedlo2:0 (1:0)20
Branky: Coubal Jan 2; Rozhodčí: Granec Jan
E1A1502FC Cheb/LipováFr.Lázně4:1 (2:1)50
Branky: Kolář Roman 2, Skřivánek Marek, Halada Štěpán - Sčasný Tadeáš; Rozhodčí: Vokoun Tomáš
E1A1503Ostrov8:1 (2:1)15
Branky: Hron Matyáš 3, Rjáško Vojtěch 2, Prajka Kristian, Bursík Tomáš, Josífko Antonín - Bartoš Viktor; Rozhodčí: Godža Ladislav
E1A1504Mar.LázněHvězda Cheb1:2 (0:2)40
Branky: Šprincl Jan - Křemen Jan, Červeňák Jan; Rozhodčí: Lhotková Veronika


16.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
E1A1602Skalná/LubyMar.Lázně1:10 (1:5)50
Branky: Málek Lukáš - Seleši Filip 2, Sloup Jakub 2, Kucik Ondřej 2, Lorenz Marek, Fleisner Tomáš, Harčár Jakub, Novák Jiří; Rozhodčí: Francúz Marek
E1A1603Hvězda ChebOstrov4:1 (2:1)20
Branky: Červeňák Jan 2, Steiner Sebastian 2 - Novotný Jan; Rozhodčí: Hrnčál Jiří
E1A1604FC Cheb/Lipová0:6 (0:3)30
Branky: Skřivánek Marek 2, Kolář Roman 2, Halada Štěpán, Sahaj Lukáš; Rozhodčí: Kobielský Julius
E1A1605Fr.LázněSedlec1:5 (1:3)10
Branky: Nguyen Thanh Tung - Diro Denis 2, Novotný Dominik 2, Harasiewicz Ondřej; Rozhodčí: Francúz Jaroslav


17.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
E1A1701Fr.LázněN.Sedlo1:0 (0:0)10
Branky: Sčasný Tadeáš; Rozhodčí: Buzna Miroslav
E1A1702Sedlec3:0 (2:0)20
Branky: Novotný Dominik 2, Harasiewicz Ondřej; Rozhodčí: Granec Jan
E1A1703FC Cheb/LipováHvězda Cheb6:4 (3:2)40
Branky: Skřivánek Marek 4, Halada Štěpán, Kroupa Václav - Znak Petr 3, Földeš Tomáš; Rozhodčí: Štěřík Filip
E1A1704OstrovSkalná/Luby10:2 (4:1)50
Branky: Preclík Tomáš 4, Hron Matyáš 3, Bursík Tomáš, Kostka Jakub, Rjáško Vojtěch - Heřmánek Josef, Durchan Lukáš; Rozhodčí: Jati David


18.kolo

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
E1A1801N.SedloMar.Lázně0:7 (0:2)15
Branky: Kucik Ondřej 3, Seleši Filip, Fleisner Tomáš, Harčár Jakub, Šprincl Jan; Rozhodčí: Vasilko Jan
E1A1803Skalná/LubyFC Cheb/Lipová0:6 (0:5)100
Branky: Skřivánek Marek 3, Holakovský Václav 2, Kolář Rostislav; Rozhodčí: Šmat David
E1A1804Hvězda ChebSedlec0:2 (0:2)30
Branky: Harasiewicz Ondřej, Diro Daniel; Rozhodčí: Svoboda Lukáš
E1A1805Fr.Lázně3:2 (3:0)10
Branky: Bartoš Viktor 2, Komárek Jakub - Lipka Martin 2; Rozhodčí: Francúz Jaroslav



Karlovarský KFS
Dr. Davida Bechera 18,
360 01 Karlovy Vary
Tel: 353 236 810
Fax: 353 586 168
  Adresáře
Výkonný výbor
Komise
Sekretariát
Adresář delegátů
Adresář rozhodčích
Adresář soutěží
Obsazení soutěží
Archiv soutěží

  Informace k soutěžím
Vyhledávání v obsazení
Obsazení soutěží
Udělené tresty
Další informace
» Aktuální výsledky
» Termíny soutěže
» Los soutěže
» Obsazení rozhodčími a delegáty
» Oddíly soutěže
» Střelci
» Statistiky
» Obdržené karty
» Tabulky celkem, ...
» Všechny výsledky


Informace FS
Termínová listina - podzim 2015
Soubory ke stažení
Seznam trenérů k 20. 2. 2015
Termínová listina - jaro 2015
Rozpis mistrovských soutěží - 2014/15
Letní fotbalový kemp
Aktuální adresář oddílů
Krajský pohár mužů 2013
Valná hromada Karlovarského KFS
Dodatek RS pro jarní část soutěží 2012/13
Úrazové pojištění 2013
Krajský pohár mužů 2012
Krajský pohár mužů 2011
Informace o provozu registračního úseku při Karlovarském KFS
Historie soutěží
Kritéria pro přidělení dotací na turnaje mládeže
 
Výkonný výbor
1.6.2015Zápisy z jednání VV - sezóna 2014/15
22.5.2014Zápisy z jednání VV - sezóna 2013/14
5.3.2014Zápisy z jednání VV - sezóna 2012/13
 
Disciplinární komise
18.6.2015Zápisy z jednání DK - jaro 2015
14.11.2014Zápisy z jednání DK - podzim 2014
19.6.2014Zápisy z jednání DK - jaro 2014
14.11.2013Zápisy z jednání DK - podzim 2013
 
STK
30.6.2015Losovací čísla pro sezónu 2015/16
30.6.2015Postupy, sestupy, baráže
30.6.2015Zápisy z jednání STK - jaro 2015
28.11.2014Zápisy z jednání STK - podzim 2014
19.6.2014Zápisy z jednání STK - jaro 2014
21.11.2013Zápisy z jednání STK - podzim 2013
 
Komise rozhodčích
17.7.2015Zápisy z jednání KR - jaro 2015
12.6.2015Obsazení rozhodčích a DS - jaro 2015
13.3.2015Obsazení rozhodčích - zimní příprava 2015
28.11.2014Zápisy z jednání KR - podzim 2014
7.11.2014Obsazení rozhodčích a DS - podzim 2014
19.6.2014Obsazení rozhodčích a DS - jaro 2014
14.11.2013Zápisy z jednání KR - podzim 2013
14.11.2013Obsazení rozhodčích a DS - podzim 2013
 
Komise mládeže
7.6.2013Zápisy z jednání KM - sezóna 2012/13
31.3.2013Brankářská škola 2013
25.3.2013Danone - Pohár národů 2012/13
25.3.2013Dotace na turnaje mládeže z FAČR
25.3.2013Létající trenéři 2013
10.10.2012Nominace mládežnických výběrů
 
Úřední zprávy
29.3.2012Usnesení z VH ze dne 14. 3. 2012
19.2.2009Valná hromada Karlovarského KFS
 
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate